RANG RANG RANG RANG NEEM Hl IN BLIK RANG Vijfduizend vrouwen betoogden in Luik voor gelijke rechten In Mexico bestrijden Jezuïten armoede MET EEN ENKEL WOORD o4 HAAGS! AGENDA 11 LE1DSCH DAGBLAD DINSDAG 5« APRH, (Van onze Brusselse correspondent) Vyfduizend vrouwen hebben gis termiddag een mars gehouden van Herstal naar het centrum van de stad Luik. Het betrof hier de drie duizend stakende arbeidsters van de P.N.-fabrieken (wapens en munitie), vergezeld van de niet meer stakende vrouwen van een fabriek van elek tronische aparaten in dezelfde stad en van een aantal sympathisanten, van wie een deel met bussen uit Ne derlands Limburg en steden als na men, Charleroi, Bergen en RUssel waren gekomen. De arbeidsters van de F.N.-fabrie- ken staken al sedert 16 februari, om dat zij bij gelijk werk dezelfde sa larissen wensen als de mannelijke werknemers van de fabriek. Als ar gument voeren zij aan dat het Ver drag van Rome voorziet in een der gelijke gelijke beloning. Omdat zü (Advertentie) Cristal Fruits Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Onstwedde (toez.) G. Würsten te Wierden te Waarde G. Colenbrander te Vlagtwedde. Aangeno- nemen het beroep der Generale Synode tot zendlngspred. op Oost-Java W. Hulsman, kand. te Rotterdam. GEREF. KERKEN Beroepen te Twljzel J Radstaak, kand. te Epe te Drachten (6e pred.- pl.) D. Kloppenburg te Nijverdal. Aan genomen naar Den Haag-West (vac. J. C. Kuiper) A. J. Jelsma te Dordrecht naar Aalten (vac. G. H. Morslnk) W. Stolte te Kamerlk, die bedankte voor Voorthulzen (vac. P. Melse). Be dankt voor Dokkum (5e pred.pl.). Eindhoven (vac. dr. W. v. d. Zwan), Rotterdam (vac. H. Hogenhuis). Slle- dxecht (vac. R. Oosterhoff), Winscho ten (vac. A. Wiersinga) en voor Zuid hom L. L. v. d. Vliet, laatstelijk vrij gemaakt pred. te Groningen-Noord. CHR. GEREF. KERKEN Godsdienstvrijheid in Spanje Volgens welingelichte kringen In de Spaanse hoofdstad ls het wetsont werp op de godsdienstvrijheid, dat anderhalf jaar geleden na eindeloze besprekingen tussen de kerkelijke en wereldlijke overheid was opgesteld, maar hangende de ontwikkelingen in het Vaticaans concilie in de po litieke ijskast verdween, thans defi nitief door de Spaanse regering in getrokken. Naar verluidt bereidt het ministe rie van Justitie een nieuwe tekst voor, die echter zovéél studie nodig heeft, dat hij niet vóór volgend jaar zomer aan de regering kan worden aangeboden. Dat betekent dat de niet-r.-katholieke gods diensten in Spanje nog tenminste één jaar langer op hun officiële er kenning zullen moeten wachten. In protestantse kringen wacht men gespannen deze nieuwe ontwik keling af. Intussen is vooral in Ma drid en Barcelona het contact tus sen r.-katholieke en protestantse geestelijken zeer intensief. Dat is kortgeleden gebleken tijdens een serie samenkomsten in het kader van de week voor de eenheid van alle christenen. R.-katholieken en pro- estahten hebben een aantal oecu menische diensten gehouden, zoals in het verleden in Spanje nooit mo gelijk is geweest. Een deel van de stoet van sta kende vrouwen in de straten van Luik. als regel de tweede verdienste in het gezin zijn, kunnen zü de staking zolang volhouden. Aanvankelijk hebben de vakbon den zich wat afzijdig gehouden van de actie, doch toen zij zagen dat deze werd voortgezet hebben de vak bondsleiders getracht de leiding in handen te krijgen, hetgeen voor een groot deel is gelukt. Gistermiddag werd de lange stoet, die langs de Maas en door het cen trum van de stad Luik trok, dan ook voorafgegaan door plaatselijke poli tie, vakbondsleiders en Kamerleden van de desbetreffende gemeente. Voorop reed een auto uit de luid spreker waarvan afwisselend de In ternationale, de Marseillaise en de „chant des Wallons" klonk. Op een plein in Luik, in welke stad de stoet enorme verkeersopstoppingen had teweeg gebracht, werd een beto ging gehouden, waarbij verscheidene sprekers en spreeksters de nadruk legden op de in het Verdrag van Rome vastgestelde gelijkheid. Kunstveiling voor -Een ton d'r op .Ken ton d'r op". Onder ddt motto probeert een aantal vooraanstaande kunstenaars in de komende weken 100.000 gulden bijeen te brengen voor Juridische en sociale bijstand aan slachtoffers van de apartheidspoli tiek in ZuLd-Afrika. De actie, die geleid wordt door Prank Lodeizen. Renate Rubinstein en Aad Nuis, is bedoeld aJbs een particuliere aanvul ling op de „ton van Luns". Op 12 mei zullen In het kader van de actie in gebouw Franscati in Amsterdam een kleine 200 kunstvoorwerpen van ruim 100 kunstenaars geveild wor den. De VPRO-televisie zal deze veiling op het tweede net uiteenden. De dag na desce uitzending doet de uitgeverij Paris een boek versohij - nen onder de titel „aparthedd". De opbrengst hiervan zal voor het grootste deel ook aan de actie ten goede kamen. De opbrengst van de actde „Een ton d'r op" zal in ont vangst worden genomen door de Ne derlandse afdeling van het Verdedi ging©- en Hulpfonds. Deze zal het totaalbedrag in verband met het on wettig verklaren van de Zuidafri- kaanse afdeling van het Hulpfonds overmaken aan het op 15 december bij resolutie van de algemene verga dering van de Verenigde Naties in gestelde trust-fonds, dat ongeveer dezelfde doeleinden heeft. Tijdens de veiling in Franscati zullen ongeveer 400 personen aanwe zig kunnen zijn. Een deel hiervan is door de organisatoren uitgenodigd. Verder zijn kaarten verkrijgbaar tij dens kijkdagen voor de veiling, die van. 3 tot 11 mei in het Amster damse museum Fodor worden ge houden. Morgen wijdt de VPRO-te levisie een inleidend programma aan de actie. Aan het aan de veiling op 12 mei gewijde tv-programma zullen onder andere Harry Mulisöh, Jan Hein Donner en Rlnus Ferdinan- dusse medewerking verlenen. Advertentie Kersen (gevuld) Luxemburgse oud-strijders stellen eisen Ongeveer 8.000 Luxemburgers, die ln de tweede wereldoorlog gedwongen werden dienst te nemen in het Duit se leger hebben in hun tijdschrift .Les Sacrifices" van de Luxemburg se regering schadeloostelling geëist en verzocht West-Duitsland econo misch en politiek te boycotten. De Westduitse regering heeft verde re schadeloosstelling afhankelijk gesteld van het sluiten van een vre desverdrag. De oud-strijders schrij ven nu dat West-Duitsland de na zimisdaden niet wil toegeven of goedmaken. De federatie zal haar actie pas staken wanneer de bonds republiek schuld erkent, aldus het klad. Pieter van Vollenhoven vrij op 30 april De heer Pieter van Vollenhoven, dit op het ogenblik sinds 29 maart in Breda bij de luchtmacht een opleiding tot officier volgt, heeft op 30 april, de verjaardag van de Ko ningin en die van hemzelf, een vrije dag. De klas van academisch ge- vormden waarin de heer Van Vollen hoven in 12 weken tijd een versnel de officiersopleiding volgt, zal niet meelopen in de parade die op die dag in Breda wordt gehouden. Het gebeurt nooit dat deze klas mee loopt in parades, aldus de lucht machtvoorlichtingsdienst, en wel om dat men de 12 weken opleidingstyd volledig wil gebruiken voor militai re vorming. De heer Van Vollenho ven zal de 30ste april naar al le waarschijnlijkheid, evenals vorig jaar, in paleis Soestdijk doorbren gen. IN NAVOLGING VAN EUROPA Een aantal Jezuïten gaat in navolging van de priester-arbeiders in Europa een project uitvoeren dat misschien in heel Latijns Ame rika opgang zal maken. Eerst zorgen voor eten en dan over God spreken De priesters hebben hun pro ject het Centro Laboral Mexico ge noemd: het werkcentrum Mexico. Hun doel is de arbeiders van Me xico, die door de vakbonden onder linkse invloed staan, in nauwer con tact te brengen met de rooms-katho lieke leer. Dit hopen zij te bereiken door armoede en onwetendheid te bestrijden. Het centrum geeft cursussen, die al meer dan 2.000 arbeiders van 60 fabrieken hebben gevolgd. Misschien was het de eerste keer dat deze men sen een priester over iets anders dan godsdienst hoorden praten. Een 300 mannen doen geschoold werk, dat zij op de vakschool van het centrum geleerd hebben. Ruim 700 kinderen volgen de les sen van de school van het centrum, terwijl honderden mensen medische verzorging krijgen in het ziekenhuis van het centrum. De Jezuïten zullen niet zoals de Franse priester-arbeiders deden met de mannen meewerken, maar zullen in de fabrieken de mis lezen, raad- geven en morele en financiële problemen helpen oplossen. De grootste aandacht wordt be steed aan de doodarme boeren, die naar Mexico city komen in de hoop daar een baan te vinden. Wanneer ze daar door gebrek aan scholing niet in slagen lijden ze vaak in de krotten van de stad een nog ellen diger leven dan ze op het platte land deden. De Jezuïten zijn van mening, dat het geen zin heeft over God te spre ken tegenover mensen, die niet te eten hebben en zorgen dus eerst dat deze boeren een vak Ieren. Het kost geen enkele moeite een baan te vinden voor Mexicanen die door het centrum opgeleid zijn. Een werkgever zei: „De moeilijkheid met vele Mexicanen is dat ze weinig ver antwoordelijkheidsgevoel hebben en als ze hun loon krijgen vaak niet meer komen opdagen tot het geld op is. Hier hebben we met door het centrum aanbevolen mensen geen last van gehad". Kraanbestuurders met „rijbewijs" Over twee of drie jaar, zo is de ver wachting, zal er in Nederland op geen enkel bouwwerk meer een bcuwkraan bediend mogen worden als de machinist niet in het bezit is van een „rijbewijs" voor zo'n kraan. Het directoraat-generaal voor de arbeid heeft namelijk een wijzi ging van het veiligheidsbesluit in studie, waarbij deze materie gere geld zal worden. Met dit voor ogen, maar bovendien wetende dat het bouwbedrijf in Nederland een groot belang heeft bij goed opgeleide kraanbestuurders, heeft de stichting vakopleiding bouwbedrijf een cursus voor kraanbestuurdera in het leven geroepen, die nu sinds enkele weken ln Maarsbergen draait. Eerste doel van die cursus is het bestaande korps van bouwkraanbe- stuurders ln Nederland (dat in de laatste Jaren, teen het aantal bij de bouw gebruikte kranen groeide tot meer dan 1500 flink is toegenomen) in theoretische, maar ook praktische kennis „bij te spijkeren". Een tweede oogmerk is om het bestaande korps op te werken tot vaklieden van een zo hoog gehalte, dat ze straks als leermeesters kunnen fungeren. „DODE" VROUW WEERGEKEERD In 1944 werd Annunziata Cattalini n.et een groep partizanen, die zij hielp, ergens in noord-Italië door de Duitsers gevangen genomen. Haar verwanten lieten na de oorlog in heel Europa naar haar zoeken maar er werd geen spoor van haar ge vonden. In 1952 werd ze officieel dood verklaard. Men nam aan dat zij in een concentratiekamp was overleden. Haar naam werd gebeiteld op het oorlogsgedenkteken in Villa- minozza, de plaats waar zij gewoond had en haar bejaarde moeder kreeg oorlogspensioen. Alles was min of meer geregeld en Annunziata leefde in de herin nering van haar familie voort als een dappere vrouw die het leven had gelaten in de strijd tegen de nazi's. Maar dezer dagen is daarin veran dering gekomen. De Italiaanse autoriteiten zochten de verwan ten van Annunziata Cattalini voor een bijdrage in de verpleegkosten, omdat zij voor onderzoek van een psychiatrische inrichting naar een ziekenhuis was gebracht, zy bleek dus nog in leven te zyn. Haar ver wanten stelden direct alles ln het werk om met haar ln contact te komen en zondag was het dan zo ver: de nu 58-jarige Annun ziata kwam weer voor het eerst na 22 jaar in contact met haar fami lie, nadat zy al die tyd in een psy chiatrische inrichting had gezeten. Soekarno breidt adviesraad uit President Soekarno heeft vandaag bekendgemaakt, dat de opperste ad viesraad is gewijzigd en uitgebreid. Telde dit orgaan aanvankeiyk dertig leden, thans zjjn het er zesendertig. Alle communisten zijn eruit verdwe nen. •Volgens dr. All Wardhana, direc teur van het „Indonesisch instiuut voor economisch en sociaal onder zoek" ls de buitenlandse schuld van Indonesië opgelopen tot 2,4 miljard Amerikaanse dollar. Dat ls geiyk aan de waarde van alle ryst die Indonesië de laatse 15 jaar heeft ingevoerd. De grootste schuldeiser is de Sow- jet-Unie (een miljard dollar), voor namelijk militair materieel. Dan ko men in volgorde van belangrijkheid Japan, de V.S., West-Duitsland .Ita lië, Frankrijk, Polen en Joego-Slavië. Volgens dr. Wardhana moet Indo nesië, volgens overeenkomsten met de schuldeisers in het buitenland, dit jaar 354 miljoen dollar terugbetalen voor leningen op lange en half-lange termyn plus nog een 175 miljoen dol lar voor kortlopende kredieten. Alles by elkaar zou dit 530 miljoen dollar belopen, hetgeen een absolute onmo gelijkheid is. BINNENLAND Kinderiykje gevonden Een hoofdagent van politie heeft in het water van de Sloterplas in Amster dam het naakte hjkje van een pas geboren baby gevonden. Sectie door dr Zeldenrust heeft uitgewezen dat het kind. een meisje door verdrin king om het leven is gekomen. Het heeft ongeveer een week in het wa ter gelegen. Optreden tegen vinkeniers De Rykspolitie van Nieuwenhagen heeft een inval gedaan in het clublokaal van de algemene Limburgse vinken- liefhebbersbond. Er werden negen vinken in kooitjes in beslag geno men. Vinkeniers wisten acht kooitjes met vogels uit het gebouw te halen en te verstoppen in een aangrenzen de tuin. De politie is er nagenoeg zeker van, dat de 40 aanwezige vin keniers een concours hielden, het geen door bondsvoorzitter H. Meyers, wordt tegengesproken. P°f'ng tot brandstichting In de afgelopen dagen zyn in Schiedam drie pogingen gedaan brand t© doen ontstaan. In al deze gevallen heeft een onverantwoordeiyk element brandend materiaal door de brieven bus geworpen, misschien uit balda digheid, misschien geinspireerd door soortgeiyke gevallen elders in ons land. Nergens is het tot een ernstige brand gekomen. Over de identiteit van de dader, die optreedt tussen 12 en 2 uur 's nachts, tast de re cherche in het duister. Koolmonoxyde In het diacones- senhuis in Meppel zyn twee echtpa ren uit het dorp Koekange opgeno men met ernstige verschynselen van koolmonoxyde vergiftiging. De toe stand van een der slachtoffers, de heer W. de Roo, is zorgwekkend. De kolendampvergiftiging deed zich za terdagavond voor. toen het echtpaar De Weert op visite was by 't echt paar De Roo ter gelegenheid van diens 40-jarige echtvereniging. Toen de visitie afscheid nam zakten me vrouw De Weert en haar man plot seling in elkaar. De heer De Weert zag nog kans de buren te waarschu wen, die onmiddeliyk een dokter alarmeerden. Benoeming VWV Het hoofd bestuur van het „Verbond voor vei lig verkeer" heeft tot mede-directeur van het verbond benoemd de heer J. Zwanikken uit Hilversum. De be noeming houdt verband met de grote toeneming van het aantal taken van Lemon Drops het „Verbond voor veilig verkeer" door de steeds groeiende problema tiek rond de verkeersveiligheid. Huweiyksalbum Van het her denkingsalbum dat het Prinses Bea trix Fonds in samenwerking met Philips-Phonogram heeft uitgegeven ter gelegenheid van het huwelijk van Prinses Beatrix met Prins Claus, is dezer dagen de eerste oplage, groot 10.000 exemplaren uitverkocht ge raakt. BUITENLAND Parade In Pretoria By de vijfde verjaardag van de Republiek van Zuid-Afrika, op 31 mei as., zal in Pretoria de grootste parade uit de geschiedenis van Zuid-Afrika gehou den worden, waaraan o.m. door dui zenden manschappen en driehonderd vliegtuigen zal worden deelgenomen. Om te voorzien in de enorme be hoefte aan logeemiimte zal een tent- dorp voor achtduizend bezoekers wor den opgericht by het Voortrekkers- monument, waar een koor van drie duizend zangers een uitvoering zal geven. Er zullen voorts duizenden volksdansers optreden en er zal een massaal jeugdprogramma worden kinderen. Vier doden bij treinbrand Als gevolg van een brand in een trein op het station van Phoelpoer in Noord-India zyn gisteravond vier mensen om het leven gekomen en dertig gewond, van wi© vier ernstig. Juist toen de trein optrok sloegen de vlammen uit een wagen. Passagiers sprongen er ln paniek uit. Gouverneur van Katanga - Gode- froid Moenogo, een van de medewer kers van ex-premier Tsjombe van Kongo, is gisteren gekozen tot gou verneur van de nieuwe Kongolese provincie ZuidKatanga, waartoe Oostkatanga en de provincie Loeala- ba behoren. De nieuwe provincie is gevormd krachtens een decreet, kort geleden uitgegeven door president Moboetoe, waarbij het aantal pro vincies van Kongo van 21 op 12 werd gebracht. Gezin In vlammen gedood Een gezin van zeven personen is by een brand ln een afgelegen boerderij ln de buurt van Whakatanen ln Nieuw- Zeeland om het leven gekomen. Ondergrondse kernproef De VS hebben gisteren op het tproefterrein in Nevada een ondergrondse kem proef van geringe sterkte genomen, zo heeft de Amerikaanse commissi© voor Atoomenergie bekendgemaakt. De sterkte stond geiyk aan 20.000 ton tnt. het was de 14-de kemproef, die met wapens in verband staat van dit jaar. Vliegtuig verongelukt Acht Ita lianen, onder wie een parlementslid, zyn gisteravond om het leven geko men toen het particuliere vliegtuig waarin ze zaten by storm tegen een berghelling in de Alpen vloog ten oosten van de stad Cuneo. tRIENTH VELDVERS VERWERKT, VOEDZAAM, GEZOND ,eidóe Den Burcht (koffiekamer): Jaarver- De Lakenhal: Ver Oud-Lelden. Spr J. A. Brongers over .Luchtfoto en ar cheologie". 8 uur nm. Hogewoerd 175Dlenstvergaderlng van Jehovah's getuigen. 7.25 uur n.m. Schouwburg: Abonnementsvoorstel ling „Kabaal in Chloggia". 8 uur nm. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7-8 uur nm. Leiderdorp (Ned. Herv. Kerk): K. en O. Jeugdkamerorkest o.l.v. Henk Briër mm.v. Jaap Stotijn en Henk Kapaan. 8 uur nm. Oegstgeest wykgeb. de Kern- genaerstr. 42): Ledenvergadering „Het rroene Kruis". 8 uur nm. WOENSDAG Ohr. Techn. School (Joh. Wagenaar- laan) Stichting slagersvak onderwijs. Ouderavond (met demonstraties). Schouwburg: Kon. Ver. ..Litterla Sa crum" speelt „Marlbel". 8 uur nm. Sociëteit Horus (Rapenburg 127): Opening fototentoonstelling Studen tenver. „Catena". 8 uur nm. Stadsgehoorzaal (koffiekamer)Voor lichtingsbijeenkomst Ned. Bond van Gepensioneerden. 2.30 uur nm. Willem de Zwygerlaan 105: Bahal- gespreksavond. 8 uur nm. DONDERDAG BoerhaavezalenOpening tentoon stelling van potterie. tekeningen en schilderijen van ,L© Kelder". 8 u. nm. Hogewoerd 175: Dlenstvergaderlng van Jehovah'8 getuigen. 7.25 uur nm. Nieuw Minerva: Expogé. Spr. mr. P. J. Idenburg over „Nationalisme en communisme ln tropisch Afrika". 8 uur nm. Schouwburg: K. en O. Nieuw R'dams Toneel „Arsenicum en oude kant". 8 VRIJDAG rlandsche Kerkgracht 28: Leidse lm Liga. Vertoning films uit het Amsterdamscshe Filmmuseum. 8 u. nm. Jongerencontact Ned. Ver. van Huls vrouwen. Bezoek aan Sterrenwacht, nm. Rest. Van der Heyden: Jaarvergade ring Coöp. Ver. voor Uitvaartverzor ging Leiden en omstreken. 8 uur nam. Schouwburg: K. en O. Nieuw R'dams Toneel „Arsenicum en oude kant". 8 uur nam. ZATERDAG Adventkerk (Doopsgez. kerk): 10-11 uur v.m. bijbelstudie; 11-12 uur da. K van Oossanen. Den Burcht: Ons Grunnegerland. Opv. van „Ernst van de Lindebörg". uur nm. Schouwburg: Kon. Ver. „Lltterls Sa crum" speelt „Marlbel". 8 uur nm. ZONDAG Dr. Van VoorthuyzenschoolPink stergemeente. Spr. dhr. W. Meyer van Dordrecht. 3 uur nm. Se woerd 175: Wachttorenstudie ehovah's getuigen. 4 en 6.30 uur e lering: 2.30 en 5.15 uur m. Openbare Tering m. Oude Rijn 5 (Baptlstengemeente) Gem. voor oorspronkelijk christendom. Spr. evangelist N. v. d. Brugge. 7.30 u. nm. (Advertentie) Sinaasappel Duit© scheepje vergaan Tussen de Deense eilanden Langeland en Laaland is het wrak aangetroffen van het 300 brt metende Duitse scheepje „Heinz Bernd", dat op 25 april uit Kiel was vertrokken naar het eiland Randers. Het schip had zes personen aan boord, onder wi© een vrouw. De „Heinz Bernd" is waarschyniyk gezonken na een aan varing in dichte mist met het 19.000 ton metende Zweedse schip „Tome. Gascon naar Duitsland De N.V. Gascon hoopt ln het voorjaar van 1967 te kunnen beginnen met de om bouw van gastoestellen op aardgas in West-Duitsland. Men hoopt er binnen twee jaar een capaciteit te hebben bereikt van een ombouw van 4000 huizen per week. In Nederland ligt die capaciteit in de buurt van de 1700 stuks. In november 1969 zal de ombouw in Nederland zyn voltooid. cfenda Steenschuur 6: Kerk van jê Christus van de heiligen der Ui dagen. Spr. dhr. Diender. 1030 u i Tel derskadeOpening openbuiK terechool. 10.30 uur vm. BIOSCOPEN Camera: „Een mes ln het water" li Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; 4.45, 7 en 9.15 uur. Luxor: Dracula, prins der duin» 18 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur» 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Www „Twee dagen, twee nachten". Al Rex: „De wereld zonder sluier" ]i Dag. 2.30. 7.15 en 9.15 uur; u 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 uur, Ww dag: „Trapeze". Trianon: „ThunderbaU". 14 Ir 1 2.30. 7 en 9.15 uur; zond. 2.16,3 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN zondagavond 8-12 uur (t/m Ka Galerie Walenkamp (Nleuwsteet 1 Clean Art, Hans Frlsch. Werkd.lli voorin. 6 uur nam; zond. gtóS (tot 25 mei). Legermuseum (Pesthuislaan); I uitzondering van zaterdag van !M (zondag 1-5 uur). Rijksmuseum voor Volkenha (Steenstraat 1): Dag. 10-17 u;'li oags 13-17 uur Rijksmuseum voor de geedB der natuurwetenschappen: Dg'l uu zond 1-4 uur Avond- en nachtdienst der apoftta Geopend voor spoedeisende genDs Zuider Apotheek, Lamme nschanmif telefoon 23553. De zaterdag-, ica) avond- en nachtdienst van apott R. van Breest Smallenburg t< UM dorp wordt waargenomen doordtl der Apotheek. op dokterstelefoon 22222. Menthol DINSDAG 26 APRIL Kon. Schouwburg. 20.15 uur. To#» groep Centrum, Tchin Tchln. Dillgentla 20.15 uur. Wesno BoU' er Falco Perrlno. plano. - Kurhaus Paviljoen. 20.15 uur." three angels. Anglo-American Theatre Group. 1 three angels. WOENSDAG 27 APRIL Kon. Schouwburg. 20.15 uur, landsche Comedle, Hedda Gabior. Dillgentla 20 15 uur Elise Cs«niv viool Istvan Hadlu plano. Kurhaus Paviljoen. 20.15 UW. Anglo-American Theatre Group. three angels. (Van hedenmorgen WEERRAPPORTEN 7 oof). a fi »81 -j si s y 8! I 15 j!| 15 1 fpenburg Vllsslngen Selde De BUt Twente Eindhoven Z.-Llmburg Helsinki Stockholm Jslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parys Bordeaux Grenoble Nice Beriyn T-<nkfort vMnchen Ztlrtcb GeuPve Locarno Wenen nnsbruck Athene Barcelona Madrid Malloroa Lissabon onbewolkt licht bew half bew. onbewolkt onbewolkt zwaar bew motregen zwaar bew geh. bew. half bew. licht bew. half bew. onbewolkt regen regen half bew. zwaar bew - regen r nbu' regen licht bew geh. bew. geh. bew. onbewolkt licht bew onbewolkt licht bew I1

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2