Alom arbeidsonrust in Frankrijk trekt u aan Onderzoek in zaak- Schule heropend Vergeefse greep Kassa-lade 572ste STAATSLOTERIJ vierde klasse HAAG! AGEND LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 7 Af Staking bij piloten en metaalarbeiders (Van onze Parijse correspondent) Terwyl de piloten van Air France hun loon- en andere eisen met een nieuwe staking: voor de paasdagen extra kracht bedoelden bij te zetten, heeft de Franse regering bij monde van minister Pisani bekend gemaakt dat zfj voor hun ontevredenheid geen enkele reden ziet, zodat de male vluchten onmiddellijk moeten worden hervat. Aan die eis heeft de minister bo vendien ook nog een straf toegevoegd door maatregelen te nemen waardoor de salarissen van de piloten in plaats van verhoogd, zullen worden ver laagd. (Advertentie) TREVIKA Stijlvolle blazer. In ca mel, bottle green, marine, grey en up-to-date zwart. 69.5° 89.73 119.75 Kombinerende pantalons, ook in slank gesneden modellen met riem 29.7S 39.75 49.75 Brandstichters van synagogen vrii gelaten u Vier jongelui die betrokken zijn ge weest by brandstichting in zeven sy nagogen in Londen, zijn vandaag vrij gelaten nadat ze spijt hebben betuigd over hun antisemitisme. De vier jongelui (van 17 tot 24 jaar) waren volgens de politie onder invloed gekomen van de Britse natio- naalsocialistische beweging van Jor dan. Het herstellen van de synagogen zal 1.300.000 gulden kosten. De jonge lui hebben van de rechtbank geen opdracht gekregen in deze kosten bij te dragen. De rechter zei dat hij afgaande op verklaringen van de politie dat de jongelui berouw hebben en dat zij beloofd hebben zich niet meer in te laten met antisemitische activiteiten besloten heeft de jongens donderdag vrij te laten. Hij zei te hopen dat zij onder invloed van het paasfeest tot een andere geest zullen komen dan degene die hen tot deze misdrijven bracht. In een commentaar op het minis teriële communiqué is bekend ge maakt dat een commandant van een Boeing-straaljager per maand onge veer 10.000 gulden verdient. En in derdaad kan men de minister geen ongelijk geven wanneer hij vindt dat stakingen tot de wapens behoren waaiwan de piloten het gebruik mis schien aan minder bevoorrechte loontrekkers zouden kunnen overla ten. Rond 15.000 metaalarbeiders en mijnwerkers hebben gisteren een mars naar Nancy gehouden uit pro test tegen de werkloosheid en loons verlaging in het ijzer bekken van Lo tharingen. Ondanks het feit dat de Franse regering op het ogenblik niers van loonsverhoging wil weten, blijven de vakbonden hiervoor strijden. In tussen zitten de werkgevers ook niet stil. Zo heeft een grote staalfabriek bij Nancy maandag gereageerd op de stakingen van de metaalarbeiders. De fabriek werd gesloten, waardoor 3000 arbeiders zonder werk kwamen. Gedeputeerden krijgen 9,2% De minister van Binnenlandse Zaken J Smallenbroek, heeft de elf provinciale besturen mededeling gedaan van een ontwerpbesluit tot herziening van de jaarwedden van de leden van Gedeputeerde Staten en van de vergoeding van hun plaatsvervangers. De minister stelt voor de wedden van G.S. van de provincies Zuid- en Noord-Holland te verhogen van 32.500 tot 35.500 1 gulden (9.2%) en die van G.S. van cit overige provincies tot 33.500 gulden, zulks met terugwerkende kracht tot 1 januari. Topfunctionaris ontvlucht Cuba Miguel Tarab, een van de topadvi seurs der Cubaanse regering met be trekking tot het internationale sui kerbeleid, is niet uit Europa Cuba teruggekeerd, maar in plaats daarvan naar de Verenigde Staten gereisd. De Cubaan was de chef gedelegeerde van zijn land naar een recente conferentie van de Interna tionale Suikerraad in Genève. De autoriteiten in Washington zeggen niet te weten wanneer hy gevlucht is, wanneer hij naar de Verenigde Staten kwam en waar hij thans ver blijft. NAZI-SPEURDER ZELF IN MOEILIJKHEDEN (Van onze correspondent in Bonn) Tegen de leider van het Instituut Om kracht bij te zetten aan hun voor de opsporing van nazi-misda- looneisen hebben de twee grootste vakverbonden voorbereidingen ge troffen voor nieuwe stakingen bij de overheids- particuliere bedrijven. Wraak motief van brandstichter Een 29-jarige winkelbediende heeft gisteravond bekend, dat hij in de naoht van 4 op 5 april in de Rein- wardtstraat in Amsterdam brand onderzoek stichtte in 't trapportaal van zijn bu- leden was gestaakt, meldde nog die ren. Volgens zijn verklaring had hij j zelfde dag het Openbare Ministe- digers in Ludwigsburg, Erwin Schüle, zal het onderzoek naar eigen oorlogsmisdaden worden voortgezet. Schüle raakte in moeilijkheden toen zijn foto in de Russische Praw- da door twee vrouwen zou zijn her kend. Hij had al een minder goede indruk gemaakt toen hij er tijdens een dienstreis naar Polen van werd beschuldigd lid van de NSDAP te zijn geweest. Dit lidmaatschap heeft hij eerst categorisch ontkend, maal later toegegeven. Nadat het ministerie van Justitie van Baden Würtenberg gistermor gen bekend had gemaakt, dat het Schüle's oorlogsver- wraak willen nemen voor een op zijn dak geplaatste tv-antenne en een voor zijn deur geparkeerde auto. De winkelbediende had onderaan de trap enige kranten in brand ge stoken, waarbij hij vrijwel op heter daad door. zijn net thuis komende buren werd betrapt. Hij vluchtte zijn huis binnen, waar hij later door de politie werd aangehouden. Stuttgart dat het onderzoek weer was geopend. Deze plotselinge koerswijziging was het gevolg van een Russische nota, die dins dagmiddag op de Duitse ambassade in Moskou was overhandigd. In deze nota stellen de Russische autoritei ten voor dat Duitse justitie-ambte en om getuigen te horen. Het minis terie van Justitie van Baden Wür tenberg had al meer dan twee maanden geleden de overkomst van de twee Russische vrouwen gevraagd, die Schüle in de Prawda herkend zouden hebben, maar op dit verzoek was op dat moment geen antwoord ontvangen. De Russen beschuldigen Schüle van drie concrete gevallen van moord. Als lid van een infanterie divisie zou hij in de zomer van 1942 de executie hebben geleid van een 16- a 17-jarige jongen, die veroor deeld was omdat hij een reep cho colade uit een Duitse keuken gesto len had. Ook zou Schüle een onge veer 25-jarige vrouw uit Leningrad hebben doodgeschoten die ontevre denheid toonde met de voedselrant soenen, en tenslotte zou hij zonder enig aanwijsbare reden, de 62-jarige boekhouder Sedor Kalinin hebben gedood. Eerder van Russische zijde aan het adres van Schüle geuite be schuldigingen over de executie van 241 burgers in december van 1943 bleken onjuist te zijn, omdat bewe- MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND Met de volgende schepen kan zee post worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk tei post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Australië: „Triton" (10/4), „Seroos- kerk" (12/4), „Iberia" (13/4); Bra zilië: „Santa Rita" (12/4) „Eem- land" (16 4»; Canada: „Maasdam" (13/4); Chili: „Wiesbaden" (10/4), Kenya. Oeganda, Tangajika: „Gan- (10/4); Ned. Antillen: „Aristote- les" (12/4); Suriname: „Barbara" (13/4); Verenigde Staten van Ame rika: „Soesdijk" (13/4); Z-Afrika Rep.) m.i.v. Z/W/Afrika: „Penden nis Castle" (11/4). Inlichtingen be treffende de verzendingsdata van postpaketten geven de postkantoren. Dodelijke val Een val van vier meter uit een raam in het Maria- pension in de Pausgang in Gronin gen heeft gisteren de 21-jarige hulp in de huishouding Karin Zantinga het leven gekost. Zij was bezig op een laddertje op de eerste etage een raam schoon te maken aan de bui tenkant. Zij heeft zich vermoedelijk te ver voorovergebogen, waardoor zij het evenwicht verloor en met het hoofd op de straatstenen viel. Ontslagen by kousenfabriek Bij kousenfabriek Hin in Den Helder, een filiaal van het Haarlemse be drijf van die naam, is aan 25 werk neemsters. merendeels gehuwde vrouwen die nog maar een halve dag werkten, ontslag aangezegd. Het is een gevolg van de verdere mechani satie van het Haarlemse hoofdbe drijf. Er blijven nog 30 werkneem sters in het Helderse bedrijf over, maar verwacht wordt dat bij voort- gaande mechanisatie van het bedrijf in Haarlem het filiaal in Den Helder geheel zal worden opgeheven. Ets voor K.L.M. In de directie kamer van de president-directeur van de K.L.M., dr. G. van der Wal, op Schiphol had gistermiddag een korte plechtigheid plaats ter gelegen heid van de introductie van het nieu we straalvliegtuig van de luchtvaart maatschappij, de DC-9, die genoemd is naar de stad Amsterdam. De bur gemeester van de hoofdstad, mr G van Hall, overhandigde hierbij een gekleurde ets uit de zeventiende eeuw van de hand van Frederique Leizelt, voorstellende de Schreierstoren in Amsterdam. Man door trein aangereden Vanochtend omstreeks kwart voor vijf is in Den Haag op het baanvak Den Haag-Leidschendam een emplo yé van het spoorwegbedrijf aange reden door een lege reizigerstrein. De man die bezig was met werkzaam heden aan de bovenleiding werd zwaar gewond. Hij moest worden overgebracht naar het ziekenhuis Zuidwal. Trouwring na 20 jaar terug Bakker J. A. de Smit uit het Wal- cherse dorp Aagtekerke draagt aan zijn ringvinger weer de trouwring die hij 20 jaar geleden kwijtraakte. Bak ker De Smit verloor de ring naar hy veronderstelde bij het uitschud den van zoutzakken boven een mod dersloot. Toen de heer De Smit dezer zijn groentetuin aanharkte door middel van zogenaamde auto rotatie een geslaagde landing laten maken in een gedeeltelijk onder wa ter staand weiland. De drie koppen tellende bemanning is ongedeerd. Het toestel bleef onbeschadigd. Jager weer in dienst Op 22 april zal de jager Limburg opnieuw in dienst worden gesteld. Deze Limburg is het eerste schip, dat uit d& con servatie 'mottenballen vloot) wordt gehaald. Zoals bekend werd vorige week bekend, dat de marineleidiing ernaar streeft om meer jagers en fregatten uit de reservevloot weer in de vaart te brengen. De Limburg ligt op het ogenblik in Den Helder om weer vaarklaar gemaakt te worden. BeatrLx naar de West Het be zoek van Prinses Beatrix en Prins Claus zal nog vóór september van dit jaar plaatshebben. Het zal echter in geen geval als aansluiting op huwelijksreis geschieden. Dit heeft premier Cals gisteren op een pers conferentie in Paramaribo meege deeld. Ten onrechte B. T. Twigt, de Nederlandse secretaris-generaal van Internationale Organisatie voor burgerluchtvaart (ICAO), heeft schriftelijk doen weten, dat twee re soluties van de Algemene Vergade ring der V.N. tegen Portugal en Zuid-Afrika in strijd zijn met.de In ternationale Conventie over de bur gerluchtvaart, die in 1944 te Chicago gesloten is. Tbc op kleuterschool Op de kleuterschool in de Didamstraat in Zevenaar is bij twee kinderen tu berculose geconstateerd. De ziekte werd ontdekt bij een 5-jarig meisje, dat in het Nijmeegs sanatorium Dek- kerswald is opgenomen. Een door de schoolartsendienstkring Didam inge steld onderzoek bracht bij een 6-jarig meisje een tweede geval van tbc aan het licht. Dit meisje is in het zie kenhuis in Zevenaar opgenomen. Ambassadeur in Nepal Bij k.b. is jhr. mr. H. Th. A. M. van Rycke- vorsel, ambassadeur in New Delhi, tevens benoemd tot ambassadeur bij het Nepalese hof. BUITENLAND Vliegende schotels Geheimzin nige vliegende voorwerpen, die vori ge week door honderden personen in de Canadese provincie Ontario zijn waargenomen, blijken ballonnen te zijn geweest, die studenten met lichtjes er onder hadden opgelaten. Bergbeklimmers in nood Woens dagavond is een reddingsploeg van zes man op weg gegaan naar twee alpinisten van wie er een. naar wordt aangenomen, dood is die in moeilijkheden zijn komen te ver keren op de Grand Capuviene piek bij de Mont Blanc. Onsplijtbaar Een Zweedse on derneming zegt erin geslaagd te zijn synthetische industriële diamanten te hebben vervaardigd die niet kun nen splijten. Snijwerktuigen, voor zien van dit produkt, zouden twee maal zolang meegaan als de norma le apparaten. Trekpleister Het zoeken naar de reeds 80 dagen vermiste H-bom is een grote toeristische trekpleister. De hotels in het gebied zijn geheel vol geboekt en op de stranden is het druk van de bezoekers die de opera ties van de Amerikaanse bergings- vloot volgen. Kernproef Op het proefterrein van Nevada is gisteren ondergronds een Amerikaanse kernbom met een vermogen van nog geen 20.000 ton t.n.t. tot ontploffing gebracht. Het was de U-de militaire kernproef, die dit jaar gehouden werd en de 68- ste sinds het kernstopverdrag in au gustus 1963 van kracht geworden is. Onlusten in Bolivië In de grote Boliviaanse steden La Paz, Cocha- bamba en Santé Cruz hebben on lusten aan vijf personen het leven gekost. De onlusten ontstonden uit betogingen uit protest tegen het voormalige hoofd van de militaire junta generaal Barrientos zich kan didaat te stellen by de a.s. verkie zingen. 48 jaar wroeging Lou Minier, een makelaar in Dallas, Texas, is met zijn vrouw per vliegtuig naar Frank rijk vertrokken om de sleutel terug te brengen van een 900 jaar oud kasteel, die hij 48 jaar geleden toen hij als soldaat in Frankrijk lag, heeft weggenomen. Het souvenier heeft hem al die Jaren gewetenswroeging bezorgd. De burgemeester van Sa-u- mier, de plaats waar de sleutel werd weggenomen, heeft aangekondigd dat er een week lang feest zal zijn ter gelegenheid van de terugkeer van de sleutel. Hij sprak de hoop uit dat deze het symbool -zal worden van blijvende vriendschap tussen de Ver. Staten en Frankrijk. „Vuurduivel" door de bekente nis van een 30-jarige stukadoor heeft de brandweer in 't Duitse plaatsje Hilden de oorzaak van niet minder dan 27 branden kunnen achterhalen. Weliswaar wezen verschillende bran den in de richting van opzet, doch het kon niet met zekerheid worden gezegd. In de volksmond zei men dat er een „vuurduivel" rondliep. De man bekende dat hij in de laatste drie jaar op 27 plaatsen brand had gesticht: hij zag nu eenmaal graag de brandweer in actie. Minder provincies De republiek Kongo zal voortaan twaalf in plaats van eenentwintig provincies tellen, zo heeft president Moboetoe van Kongo voor de radio meegedeeld. De stad Leopoldstad blijft een be- stuurseenheid, die losstaat van de provincies. De provincies zullen een gouverneur krijgen bijgestaan door een of twee vice-gouverneurs, naar gelang de belangrijkheid va-n de be trokken provincie. Ereburger De vice-voorzitter van de vergadering van Oostduitse steden, Manneberg, heeft de ge meenten in West-Duitsland opgeroe pen benoemingen van Hitier tot ere burger te herroepen. Er zouden in de bondsrepubliek nog zesentwintig steden zijn waarvan Hitier nog steeds als ereburger staat geregistreerd Klacht van mevr. Mussolini Donna Rachel Mussolini, de wedu- van de fascistische dictator, heeft zich er over beklaagd dat- de Italiaanse regering haar nog steeds geen pensioen uitkeert. Krachtens een In 1955 afgekondigde wet krij gen alle oorlogsweduwen pensioen, ongeacht aan welke kant hun man (Van onze Roermondse correspondent) Nauwelijks een uur, nadat een 30- jarige mijnwerker uit Kerkrade. gis teren voor de tweede maal een som geld uit een kassa van een waren huis in Heerlen wegnam, zat hij al gevangen in een cel van een politie bureau in Heerlen. Van het gestolen geld had hy toen nog geen cent kun nen opmaken. De man probeerde het gisterochtend voor de eerste maal in de afdeling herenmode van het Heerlense filiaal van Vroom en Dreesman. Vliegensvlug trok hij daar kassa-lade open en nam er ruim honderd gulden aan bankpapier uit weg. Achterna gezeten door de ver koper. die de diefstal had gezien, vluchtte de mijnwerker eerst een etage hoger en verdween toen via trappenhuis naar de afdeling begane grond en de straat op. Naar later bleek had hy het gestolen geld niet meegenomen, maar onder een stapel petten weggemoffeld. Een klant vond het daar enkele uren later. Om vijf uur 's middags probeerde de mijnwerker het nog eens in het wa renhuis Schunck in Heerlen. Hij had daar meer succes, want met de buit van ruim vijfhonderd gulden wist hij in het gedrang een veilig heenkomen te zoeken. Het door de verkoper op gegeven signalement zette de Heer lense politie onmiddellijk op het spoor naar de woning van de mijnwerker in Kerkrade. De recherche van die plaats zorgde ervoor, dat de mijn werker twintig minuten later in Heer len werd afgeleverd. Hij bekende zijn wandaden vlot. In afwachting van de voorgeleiding aan de officier van Justitie in Maastricht is hij in Heerlen ingesloten. DONDERDAG An-t Clubhuis: Jaarvergadering Alg. Ver. „Helpt Elkander'". 8 uur n,~ Den Burcht. Meubelshow Van der Klugt, 7-10 uur nam. Den Burcht. Meubelshow Van der Klugt, 7-10 uur nam. Hoge woerd 165: Dienstvergadering van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nam, Pinkstergemeente (Dr. Van Voort- huyzenschool)Spr. dhr. F. A. L. Poe- teray. 8 uur nm. Vervolg van pag. I Australië weigert verdere sancties tegen Rhodesië Australië heeft besloten zyn hui dige sancties tegen Rhodesië niet uit te breiden, zo heeft de waarnemende minister van Buitenlandse Zaken, John Gorton, vandaag meegedeeld. De regering had op verzoek van En geland 93 procent van de Rhodesische import in Australië verboden. De Australische export naar Rhodesië bestaat grotendeels uit levensmidde len. De regering wil deze export niet verbieden. Verscheidene afgevaardigden van Gemen-ebestlanden hebben er giste ren op een vergadering van de sanc ties-commissie van het- Gemenebest bij Engeland op aangedrongen stap pen te nemen opdat de Verenigde Naties het olie-embargo en andere tegen Rhodesië genomen economische sancties verplicht stellen voor alle lid-staten van de V.N. Britse afgevaardigden in de com missie hadden verslag uitgebracht over de ontwikkelingen rond de Griekse tanker „Joanna V". De Brit se regering zou minder optimistisch gestemd zijn over de uitwerking van de economische dwangmaatregelen dan voorheen het geval was. De leden van de commissie zullen hun regerin gen verslag uitbrengen. Verwacht wordt, dat binnen twee weken op nieuw zal worden vergaderd. l Voorschoten. 11 i Dr. Van Voorthuijzen6choolPink stergemeente. Spr. dhr. F. A. L. Poete- ray. 3 uur Hogewoerd 175: Wachttorenstudie van Jehovah's getuigen. 4 en 6.30 uur n.m. Openbare lezing: 2.30 en 5.15 uur Oude Rijn 5: (Kerkgeb. Bapt. Gem.) Gemeente voor oorspronkelijk chris tendom. Spr. evang. N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. Spr. dhr. Diender. 10.30 uur V'm' MAANDAG Predikergebouw (Jan Vossensteeg) Fiesta de Pascua para Espanoles. 10.30 uur vm. Jehovah's getuigen. 7.25 uur nm. 7-8 WOENSDAG Breestraat 19: Geref. gemeente onder 't kruis. Spr. evangelist C. v. d. Schans. 8 uur n.m. Schouwburg: K. en O. Annie M. G. Schmidts musical „Heerlijk duurt het langst". 8 uur n.m. Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw. 4-6 uur n.m. Willem de Zwijgerlaan 105: Bahal- gespreksavond. 8 uur nm. BIOSCOPEN Trianon: „Thunderball". 14 Jaar. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Beide paasdagen 2.15. 4.30, 7 en 9.15 uur. Studio: „De dans van de reiger". 14 Jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Belde paas dagen 2.30, 4.45 7 en 9.15 uur. Luxor: „De zonen van Katie Elder". 14 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Belde paasdagen 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Rex: .Genghis Khan". 14 jr. Dag. 2.30, 7.15 en 9.15 uu:>. Beide paasdagen 2.30, 4.45, 7.15 en 9.15 urn:. Woens dag „De gekken trekken de kaart". Lido: „De verknipte melkboer". A.l. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Beide paas dagen 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Camera: „O. moeder wat een broeder". A.l. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Belde "0. 4.45, 7 en 9.15 uur. Astra-theater - Wassenaar Vrijdag 8 uur, zat. 7 en 9.15 uur, maandag 2.30 uur „Wirmetou het grote opper hoofd". 14 jr. Maandag 7 en 9.15 u „De tante van Ohariey". A.l. Wasbeertje gevangen Het was- beertje Richard, dat vorige week uit Ouwehands dierenpark in Rhenen was ontsnapt, zit weer in zijn kooi. Het diertje, dat de vrijheid verkoos, werd uit een 18 meter hoge populier gehaald op het erf van de landbou wer H. G. Oosten in Ede. TENTOONSTELLING! Lakenhal: Tentoonstelling vi vm Oskar Kokoschka. Werki v.m.4 uur nm.: zond. 1—4 (t/m 18 april). De Lakenhal: Dag. 10-4 u Legermuseum (Pesthulelai uitzondering van zaterdag v; (zondag 1-5 uur). Rijksmuseum voor Vol! Steenstraat 1): Dag. 10-17 dags 13-17 uur. Rijksmuseum voor de ge< der natuurwetenschappen: uu zond 1-4 uur. Avond- en nachtdienst der i Geopend voor spoedeisend» tot vrijdag 17.30 uur Doeza Doezastraat 31, tel. 21313 Apotheek, Haven 18. tel. 200 vrijdag 17.30 uur tot maand 11 april (2e paasdag) s'morg» is voor spoedeisende gevallen Apotheek D. C. Kok, Rapentoi 24807. Op zaterdag 9 april is voor spoedeisende gevallen, t an 8 tot 12 uur bovendien apotheek Tot Hulp der Me Hooigracht 48. tel. 21060. Apt van Breest Smallenburg te L en Apotheek Voorschoten zijl paasdag geopend. De Oegstgee theek is op 1ste paasda 8 uur tot 24 uur. Op 1 vanaf 's morgens 8 uur geope theek Tot Hulp der Menschhi gracht 48, tel. 21060. Apobhee Breest Smallenburg te Leiderc 2de paasdag gesloten. De Oei Apotheek en Apotheek Va zijn geopend. De Oegstgeestse Apotheek ii FLORA NOVA 1 te BOSKOOP van 817 april a.s. Openingsuren: werkdag) 2e paasdag 1022 ini Zondagen 12—22 uui Advertentie d___ w Elf zeelieden verdronken Het zag hij het verdwenen kleinood plot- Liberiaanse tankschip Comet is in j hééft" gevochten „Als u mij niet seling in de vette klei liggen. tweeën gebroken en 600 mijl ten wenst te beschouwen als de weduwe Duits noodlanding Een Sikorsky j no°"ien ™n het eiland Midway ge- 1 van een veldmaarschalk, behan- S-58 hefschroefvliegtuig van de zo.nken. elf opvarenden worden ver- delt u my dan maar >ls de wedu_ Duitse Bondsrepubliek heeft gister- ""st en gevreesd WOTdt dat zfj ver- we van een torpens M1jn man Was middag op 800 meter hoogte boven dronken z^n Het 17.500 ton giote korporaali maar er spoed V anrooy motorstoring gekregen. De j ®hip was uit Californte op weg naar achter- aldus de thans 76-jarige vlieger heeft het hefschroefvliegtuig I J 1 weduwe. 7 april 1966 Prijzen van: f. 20 zijn gevallen op nummers eindigende op: 7 f. 50 zijn gevallen op nummers eindigende op: 04 f. 100 zijn gevallen op nummers eindigende op: 76 f. 200 zijn gevallen op nummers eindigende op: 63 f. 400 zijn gevallen op nummers eindigende op: 050 f. 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op: 562 f. 2000 zijn gevallen op nummers eindigende op: 2239 een prijs van f. 5000 is gevallen op het nummer: 007240 5000 is gevallen op het nummer: 072040 5000 is gevallen op het nummer: 008446 5000 is gevallen op het nummer: 043109 5000 is gevallen op het nummer: 060035 10000 is gevallen op het nummer: 088890 20000 is gevallen op het nummer: 094180 25000 is gevallen op het nummer: 024616 50000 is gevallen op het nummer: 064486 een prijs van f. een prijs van f. een prijs van f. een prijs van f. de prijs van f. de prijs van f. de prijs van f. de prijs van f. de prijs van f. 100000 is gevallen op het nummer: 046245 (Van dond. 7 april t/m w< april) DONDERDAG 7 APR1 Kon. Schouwburg. 20.15 m sche Comedle, Cactusbloem. Gemeentemuseum. 20.15 uu kwartet. VRIJDAG 8 APRIL Pier. 14.15 uur. Grammofoc >ncert Bachs Matthaus Pass ZATERDAG 9 APRIL Kon. Schouwburg. 20.15 uu sche Comedle, Vraag me niets Mont d'Or. 20.15 uur. Shall tant. ZONDAG 10 APRIL Kon. Schouwburg, 20.15 uu sche Comedie, Lessen in last Diligentia, 20.15 uur, De Komedie, De gevierde liefde. Mont d'Or, 20.15 uur, Shaff tant. MAANDAG 11 APRI1 Kon. Schouwburg, 14.00 uu] sche Comedie, Cactusbloem. Kon. Schowburg, 20.15 uui sche Comedie, Droom van e zomernacht. Diligentia, 14.15 en 20.15 uu we Komedie, Romulus de Gr* Mont d'Or, 20.15 uur, Shaft tant. DINSDAG 12 APRIL Kon. Schouwburg, 20.15 ui derlandsche Comedie, Een rend nachtje. Kurzaal, 20.15 uur, The Swing College. WOENSDAG 13 APRD Kon. Schouwburg, 20.15 uu tram, Tchin-tchin. Rolzaal, 20.15 uur. Kamen avond. HAAGSE BIOSCOPEN Apollo, Het pronkstuk van de! Camera, Spion aan de muur, H Capitol, Paris-champagne, 18 J. Cineac. Het huwelijk van prins trlx, a.l. City, Fantomas slaat weer toe, Corso. Mary Popplns, a.l. Du Midi, Lady L, 14 J. Euro Cinema, Die knotsgekke hun vliegende kratten, a.l. Flora, Zorg dat Je er bij komt Hollywood, De bruut van de! 14 j. Kriterion, De dans van de rel? Metropole, Thunderball, 14 J. Odeon, The sound of music, lymjïla. Ontsnapping uit de' Passage, Judith, 14 J. Rembrandt, De dolle generaal,1 Rex, Vrouwenjacht in Beiroet,'' Roxy, She, de onsterfelijke vroi' Seinpost, O. moeder wat een Studio de Luxe, Le gendarme Tropez, 14 j. Thalla, De rebel van K&ndaWJ De Uitkijk, De tocht naar liet' 18 j. West-End, Viva Maria, 14 J.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2