Leidse schooljeugd zwemt om dipl oma s Deining om woonboten met rustige ligplaats Stijlvolle in meisjesv Klanten gedupeerd Dr. Nauta aanvaardt Leids lectoraat elke dag n fiets voor niets! Volleybalteam staat voor moeilijke opgave LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 30 MAART 1| De volgende scholieren hebben met succes in De Overdekte om eei ploma gezwommen: Rapenburg (hr. v. d. Neut) diploma A: Leo de Haas, Wil van Rooden, Sjaak Zandvliet, Frans Gijbeis, di ploma B: Frank Wortel, Ben Kam pen, Frans Bouma, Jos Castelein, Lex Duijndam, Loek Tersteeg; Lusthof laan 4 (hr. Eykhout) diploma A Marja Janssen, Jan Peet, Henk Cor net: Haarlemmerstraat 240 (hr. Dek kers) diploma A: Netty van Soest, Ria Sloos, John Kieft, diploma B: Cok Mink, Piet Mink; Plantsoen (hr. Huigens) diploma A: Cor den Duik, Jos Stigter, Tonny Dol, Hans de Bruin, Leo van Dam, Aja v. d. Marei, Corry Spek, Anneke Glasbergen; Oosterstraat (hr. De Jonge), diplo ma A: Ruud van Oyen, Rik Hassel- bach, Rinus van Rossum, Kitty van Helden, Hanny Nieburg, diploma B: Eelko de Roos, Dick Nieuwenburg, Freek Baak, Jan v.d. Berg, Herman Bloemzaad, Judith Helversteijn, Jan- neke Wolting, Herma van Hooydonk, Trudv van Weeren, Elly v. d. Vegte, Ria Rijsbergen. Ada van Leeuwen; Caecilliastraat 1115 (hr. Rotteveel), diploma A: Alfons v. d. Geljn, Ernst Keijzer, Peter Wolters, Hans Schreu- der, Sjaak van Leeuwen, Robbie Fal ter, Bert Herreur, Jan Ruitenbeek, diploma B: Theo Zierikzee, Nico Knijnenburg, Rien Bergers, René van Dam, Jan Zandbergen. Paul van Ommen; Noordeinde 40 (hr. Ipen- burg), diploma A: Liesje de Wit, Rob Werba. Klaas Yntena, Jan Bekooy diploma B: Joke Giesbert, Greetje van Beelen, Tiny Boekhoven, Paul Haas; Boerhaavelaan (hr. Hettinga), diploma A: L. Helledoorn, T. Hoogen- boom, H. Hoogenboom, A. van Hei ningen, R. Batenburg, B. Stoks, G. Thijssen, diploma B: R. Ruitenbeek, K. van Sas; Noordeinde 1 (hr. Prévo) diploma A: Reindert Tolkens, diplo ma B: Kees den Kok, Job Eekhof; Aalmarkt (hr. Muis), diploma A: Sas- kia van Nie, Verena van Vlijmen, Wim Bavelaar. Fred Haneveld, Rob Honsbeek, Ad Pele. diploma B: Mar co Humme, Harry Oostra, Flores Bosch, Koos v. d. Boogaard, Roel de Graaff. Aad Nieuwenhuizen, Frans Solly, Jan Schöler, Arie v. d. Heijden; Haarlemmerstraat 32 (hr. aVn Veld hoven), diploma A: Wilma van Veen, Carla Tebarts, Truus van Klaren- bosch, Inge Bul, Mirjan v. d. Spek, René Smulders, Marja Möllers, di ploma B: Annemarie Valk, Anneke Rood, Nia Berk, Roos Wisse, Silvia Rombout, Mirjan Fles. Conny van Vonderen, Marian Wijnands, Mar griet van Haasteren. Cilia Krol, Rita van Haastrecht. Patricia Soccl, Nel Verburg, Rita Kettenis, Heieen Drie sen; Noordeinde 40 (her. v. d. Ro- vaart), diploma A: Henk Segijn, Hugo van Egmond, Henk v. d. Ent, Robert v d. Bijl. diploma B: Roeli Karei; Oude Vest (hr. Ragut), diploma A: Ria van Egmond, Bep v. d. Waals, Jan van 't Oosten, diploma B: Corry Oly. Vera van Leeuwen, Janny v. d. Poel, Henk v. d. Horn, Wibo Ammer- la.n, Fred van Dam; Hooglandse Kerkgracht (hr. Zuiderveld), diplo ma A: Wim Schouten, Peter Roe- landse, Sjaak Cuwelier, Loes Jager, Ria van Leeuwen, M. Reinders, di ploma B: Ronald van Trooyen, Ton Zomerhuis, Kick Groot, Janneke Dubbelaar; Maresingel (hr. VanZon- veld). diploma A: Frans Redel, Mar- tien Vreeken, Franklin Kruit, dipli- ma B: Jan Hoekx, Barend Mieloo, Bram van Klaveren, Cokkie van Zeist, Marian Kuisen: Zuidsingel (hr. Beek- ma), diploma A: Nela Eradus, Gerry Bleienberg. Piet Bodijn, Freddy Kampvraat, diploma B: Bert v. d. Woert. Wim Schreuder, Harry van Rijn; Pasteurstraat (hr. Den Hertog), diploma A: Piet Glasbergen, Jonas Singeling, Koos Spis. Marian v. d. Zwan. Beppie Kok. diploma B: Wil v. d. Steen, Hans v. d. Woerd. Kees v. d. Wal. André Pracht; Os- en Paardenlaan (hr. Lippits), diploma A: Rudy v. d. Zon, Peter v. d. Burg. Hans Hegi. Karei Prins. Theo v. d. Holst. Peter de Goede, diploma B: Willy Janssen, Koos Keijzer, Joop van Diest, Willy Bleyi, Kees Vrouwen- velder; Lusthoflaan 2 (hr. Kraaije- vanger), diploma B: Toos Jansen, Joke van Schagen. Annemarie Dick- hof, José Ouwerkerk, Carla Bekkum, Ineke Verbaan; Pelikaanstraat (mej. Bonnet), diploma A: Adrie Hermans, Boommarkt (hr. Van Eisen), diplo ma A: Kees van Velzen, Jos Zoet, Herman Seysener, diploma B: Kees Onderwater, Gerard Kuiters, Mattie Ouwerkerk, Piet l'Amie. Wim Aggen- boek. Marcel v. d. Zalm;Langebrug (hr. Volkers), diploma A: Gerda v. d. Zwan, Marga Vink. Frank Hoppener, Chris Willems, Arie Schouten, Frans Rijken, diploma B: Coby Landman, Roel van Ispelen, Hans Spierenburg, Cor van Egmond; Levendaal (zr. Mi riam), diloma A: Marian Kerkvliet, Joke Groenewegen, Truus v. d. Stel, Antoinette v. d. Meel. Karin Bellaart, Liesje v. d. Fits, Martha Havenveer, Wilhelmien de Koning, Ria van Ga zen, Jos de Wekker, Bert van Schie, Koos de Boer, Ronald Coenraad, Wil ly Frentrop, diploma B: Ton Fits, Gerard Mank, Theo van Schoo- ten, Helma v. d. Geyn, Jos Scham per. De volgende leden van de Leidse Watervrienden hebben een zwemdi ploma behaald: Diploma A (in De Overdekte)Wel- helmien de Koning, Kitty v. Helden, Henny Hehusius, Gonny Kinkelaar, Anje Oostendorp, Ria Rijsbergen Hellen Verkuylen, Ludie Zandvliet, Willem Bavelaar, Jan Boersma, Peter d. Burg, Peter J. W. Geerlif, Cor nells Halstein, Eddy Pape, Robert Petri, Willem v. Putten, Rob v. Root- selaar, Adrianus Sasburg, Evert Jan Voskuil. Diploma B (in De Overdekte)Cor nells de Blok, Mario Berenfenger, Coby Elderhorst, Odillie v. Haas trecht, Ada Lekkerkerker, Ans Op dam, Nelly Riemers, Gerda Devilé, Liesbeth Schuitemaker, Netty v. d. Burg, Susanna Fisser, Elly Keere- Janneke Barelds, Loes v. Kes- teren, Annemarie Meiman, Plonie Owel, Maria Pijnnaken, Marthie Roe- landse, Gerda de Zwijger, Truus Cra- Frans Riemers, Hans Spieren burg, Ton v. d. Bosch, Wim Crama, Willem Bleyi, Roel de Graaff, A. Kamphues, Marcus Kiel, Hans Kes- ter, Hendrik Petiet, Ronny v. Poel geest, Eelko de Roos, Robert v. Root- selaar, Gerard Sluys, Paul de Vink. Dick Vring, Hans de Wolf. Diploma A (in Zweilandbad)Cor- e v. Klink, Anneke Roeleven, Wil- helmina Berk, Anne M. Einfeld, Ludy Leek, Jacomina Nieuwenhuis, Hendrika Redel, Louise Schrammey, Janneke Witteman, Hans v. Hemert, Jan v. Hemert, Dries Hoeven, Henrie ter v. d. Luit, Wim Marljt, Antonie Visser, Barend Mielo, Wouter Mielo, Jan van 't Oosten, Sjaak Oooljendijk, Franciscus Redel, Peter v. Riet, Henk Postma, Jan Heshusius. Advertentie DROP IN SNELSLUITVERPAKKING Door de zó-open zó-dicht Venco- 2akjes blijft de inhoud stof- en vocht- vrij, hóe vaak U ook presenteert I Er is volop keus in allerlei heerlijke drop soorten. En alles verpakt in die handige zakjes voor 50 cent. VENCO DROP OM VAN TE WATERTANDEN Handelde Leidse koopman te goeder trouw? Had een 45-jarige koopman uit Leiden de opzet zijn klanten, aan wie hij woonschepen verkocht onder mededeling, dat ,,een rus tige en vaste ligplaats" was gegarandeerd, te bedriegen, of waren zijn beloften ter goeder trouw? De Haagse rechtbank heeft zich gisteren ruim vier uur met dit vraagstuk bezig gehouden." Het grootste deel van deze geschie denis speelde zich af in 1963, toen de koopman in enkele bladen adver teerde, dat hjj voor prijzen vanaf f 12.000 een woonboot kon leveren met een rustige en vaste ligplaats. De koopman sprak over rechten, welke hij kon laten gelden ten aan zien van ligplaatsen in Wilnis, in Nieuwkoop, Zwammerdam, Zegveld, Vijfhuizen en ook in de Haarlemmer eer. Soms lukte het, soms niet. Daar was het trieste geval van een de belofte omtrent de rustige, vaste ligplaats zich een boot liet bouwen, waarvoor hij f 2000 bij voorbaat stort te. Toen het eenmaal zover was dat hij zijn huis had verkocht, bleek het niet goed te zitten met de ligplaats in Wilnis en het echtpaar had toen geen onderdak. De discussie met de klanten bleek ook niet altijd even aangenaam te zijn verlopen en er zouden ook wel dreigementen aan te pas zijn geko- „Gezien het feit dat u wegens mis handeling veroordeeld bent, klinkt dat niet zo erg onwaarschijnlijk", constateerde de president van de rechtbank. Verdachte ontkende evenwel inti midatie te hebben toegepast. Het ge val Wilnis had een bijzonder tintje, want een grondeigenaar was voorne mens er een soort „woonbotenpark" Aan Galgeivater in Leiden Brand op Noordwijk Het Ne derlandse vrachtschip Noordwijk (11.398 ton) is gisteren de haven van Charleston in Zuid-Carolina binnengeloodst door een vaartuig van de Amerikaanse kustwacht, na dat een brand was ontdekt in twee van de elf ruimen van de Noordwijk. Van persoonlijke ongelukken is geen melding gemaakt. Het Nederlandse vrachtschip was met een lading mais op weg van South Pass in de Amerikaanse Louisiana naar Gibraltar. aan te leggen met plaats voor wel veertig schepen. Toen de provincie dit vernam werd in allerijl een vergunningsregeling in gevoerd. Het verstrekken van vergunningen gaf ook nogal wat problemen, omdat deze niet aan verdachte worden ver leend, doch aan de eigenaren van de schepen. Voorts waren er moeilijkhe den betreffende het uitdiepen en ver breden van de sloten, waarin de bo ten zouden mogen liggen en het aan brengen van verlichting en waterlei ding. Verdachte betoogde dat hij te goe der trouw had gehandeld en sommige gemeentebesturen hem hadden ver zekerd, dat een bepaald aantal lig plaatsen beschikbaar zou zijn. De officier van Justitie was echter in oordeel, dat verdachte door een samenweefsel van verdichtselen en kunstgrepen de mensen had bewogen zijn boten te kopen. Hij eiste f2500 boete, benevens drie maanden gevangenisstraf, waarvan twee maan den voorwaardelijk en aftrek van de dagen welke verdachte in voorar rest heeft doorgebracht. De raadsman in deze zaak, mr. G. Smelt uit Den Haag, bestreed het be wijs in deze zaak en constateerde, dat de officier zelf kennelijk geen keus heeft weten te maken uit de beide veronderstellingen inzake het straf bare feit. Pleiter ging breedvoerig in op de betekenis van de wet op woonwagens woonschepen en bekritiseerde het feit dat nog steeds met verouderde verordeningen wordt gewerkt. Hij be toogde, dat verdachte te goeder trouw is geweest, maar alleen door de diverse moeilijkheden, ook in het ver gunningstelsel, niet altijd direct de verplichting kon na komen. Mr. Smelt concludeerde dan ook tot ontslag van rechtsvervolging, subs, vrijspraak De rechtbbank zal op 12 april uitspraak doen. Thcrax-chirurgie jong specialisme Met een openbare les onder de ti tel „Occasio fugitiva" in het Groot Auditorium aanvaardde dr. J. Nau ta gistermiddag officieel het ambt van gewoon Leids lector In de tho- rax-chirurgie. Doordat de hartchirugie een be trekkelijk jong onderdeel van de chirurgie is de specialisatie be staat Dr. I. NAUTA Bridgenieuws „Sans Atout" De uitslagen van de tweede ronde voor de krooncom- petitie luiden (tussen haakjes het totaal-plaatscUfer) Groep A: echtpaar Vissers 162 (1); Van de EndeVan der Drift 130 (3) StarGoutier 145 (4)Van de Zeeuw Van de Zeeuw 139 (7)mevr. v. Brakel—v. Rhjjn 152 (5)echtp. Aan- mey 145 (6); CramaVan de Mark 126 (8); echtp. Bernard 120 (10); mevr. TielkemeyerVan de Drift 172 (2); ElingSypestein 133 (9); Van BrakelBonnet 111 (11); De Graaf —Van Zanten 85 (12). Groep B: De Jong—mevr. Dekker 96 (5); dames StikvoortVan de Zeeuw 122 (1), Jonkers—Dubbelaar 133 (2); Van de OeverRijnsburger 99 (6); WendtMeiboom 118 (3>: La LauBartner 93 (8); Ooyendyk en partner 125 (4); Van Zanten— mevr. v. d. Heuvel 109 (7); mevrouw CramaVan der Heuvel 89 (10); dames Pot—Groenewegen 96 (9). Over enkele maanden komen vele kinderen (en hun ouders) te staan voor een van de moeilijkste keuzen in hun leven: welk type school? Om een beetje te advise ren en te oriënteren over de mo gelijkheden die er voor meisjes openstaan na het voltooien van een lagere, uitgebreid lagere of middelbare opleiding organiseert de R.K. Vakschool voor Meisjes aan het Galgewater in Leiden vandaag en morgen voorlich tingsdagen over de opleidingen aan deze school. Enige tijd gele den organiseerde ook de Chris telijke Nijverheidsschool voor Meisjes „Boshuizen" aan de Tous- saintkade in Leiden een dergelijke informatieve bijeenkomst, waar de toekomstige vakschoolleerlin gen net als vandaag met de monstraties, een modeshow, ge sprekjes en een kleine tentoon stelling ivat wijzer werden ge maakt. De vakschool voor meisjes aan het Galgewater in Leiden ivas vandaag gevuld met tientallen meisjes uit de hoogste klassen van lagere scholen uit Leiden en omgeving. Hoogtepunt van de voorlichtingsdag was een mode show, die in de ochtenduren op de bovenste etage van de school werd gehouden. De meisjes van de verschillende afdelingen van de school toonden zelf ontworpen en zelf gemaakte kleding, waarbij sommige creaties opvielen door Ook de beste fiets wordt eens te oud! Koop een nieuwe - nul Dan dingt u mee. Hoe? Vraag uw fietsenhandelaar inlichtingen. een heel aparte stijl of door een bekwame uitvoering. Opvallend was het laaiend plezier van de jeugdige modeshowbezoeksters voor de modellen die werden uit gevoerd in de op-art-stijl, de be kende a-symmetrische zwart-wit- te blokken. Op de foto tonen drie heel jonge mannequuis modellen, die hun oudere zusjes voor ze maakten. Morgen wordt er in de R.K. Vakschool voor Meisjes aan het Galgewater voorlichting gege ven aan meisjes met een ulo- of hbs-opleiding. (Foto L.D./Holvast) Om Westeuropese beker INTERNATIONALE SYMPOSIUM OVER ELEKTR0NEN-MICR0SC0PIE Begin juni in Leiden In de week van 31 mei tot 4 Juni wordt in Leiden een internationaal svmposium gehouden over elektro- microscopie en weefsel-chemie. Aan het symposium zullen talrijke vooraanstaande onderzoekers uit binnen- en buitenland deelnemen. Het onderzoek van de levende na tuur maakt de laatste jaren grote vorderingen: nieuwe technieken zijn beschikbaar gekomen welke de mo gelijkheid bieden structuren met uiterst geringe afmetingen zichtbaar te maken. Zoals men in de astrono mie door het gebruik van sterkere telescopen steeds verder door kan dringen in de wereldruimte, zo geeft ook de levende materie door het ont wikkelen van sterkere microscopen steeds meer van haar geheimen prijs. Hoewel de cellen waaruit organis men bestaan reeds uitzonderlijk klein zijn (0.10.01 mm) kunnen door het gebruik van de elektronen microscoop structuren in de cel waargenomen worden met afmetin gen van één miljoenste milimeter. Het uiteindelijke doel van het cyto- logisch onderzoek is echter gericht op het verkrygen van inzicht in de functie van de cel. Teneinde hierover geinformeerd te iaken dient men echter een nog la ger gelegen niveau, het moleculaire, te ontsluiten. Deze ontsluiting is geschied door het ontwikkelen van cytochemische technieken. Deze hebben het de laatste jaren mogelijk gemaakt te geraken tot een inte gratie van onze kennis van de cel op moleculair niveau en de bouw van de cel zoals we die onder de elektro nen-microscoop waarnemen. Het symposium „Electron Microscopy and cytochemistry" zal voornamelijk gewijd z(jn aan een bespreking van cleze technieken. Onder meer zal het gebruik van radio-actief gemerkte moleculen, waardoor het mogelijk wordt moleculaire processen in de cel onder de elektronen-microscoop zichtbaar te maken, sterk in de be langstelling staan. Een uitgebreide tentoonstelling zal de deelnemers inlichten over de hui dige technische mogelijkheden van elektronen-microscopen en andere met het onderwerp verband houden de apparaten. Naast apparaten van buitenlands fabrikaat zal ook de Ne derlandse industrie goed vertegen woordigd zijn. en is deze tak van de chirurgie be. grijpelijkerwijs nogal eens in de py. bliciteit wegens de vele nieuwe mo gelijkheden voor patiënten met ees hartaandoening, aldus dr. ta. Het feit dat deze specialisa- tie zich nog in ontwikkeling bevind; schept evenwel bijzondere moeilijk, heden voor de arts. Deze bestap aan de ene kant uit het voortdurend streven naar verbetering der resul- taten, aan de andere kant is geven van een antwoord op de vraq of operatief moet worden ingegrt- pen. In zijn openbare les behandeld! dr. Nauta enkele van de factoren di< een arts tot operatie doen besluiten Het schatten van de risico's daar by is een moeilijke taak wannee men over onvoldoende gegevens ove het natuurlijke verloop van de ziek te beschikt en wanneer de resulta ten van een therapie nog weinig om vangrijk zijn. Daarbij komt dat <k waarden die men hecht aan leven levensduur, invaliditeit en lijden niet in getallen zijn uit te drukken Dit alles maakt dat het besluit tv. operatief ingrijpen in het kader van een zich ontwikkelend specialism! als de hartchirurgie vaak eerst het afwegen en overwegen van i en velerlei factoren genomen wordt, Het zou wenselijk zijn, aldus dr, Nauta. dat ook anderen dan chirur gen zich in deze problematiek gin gen verdiepen. Na de openbare les, die met d( gebruikelijke toespraken werdi beslo ten, recipieerde dr. Nauta in de ont vangstzaal van de Academie. NV V-vrouwen zien stadsuitbreiding De Vrouwenbond van het NV! hield een bijeenkomst in gebout „Ons Centrum". Op deze avond ver telde wethouder C. Piena over stad* sanering, uitbreiding en vernieuwing De heer Piena liet zien wat er op dit gebied in Leiden al ls gebeurd en hl gaf ook een beeld van de toekomst Behalve aan de wegenaanleg rond Leiden en de recreatie wijdde de wet houder aandacht aan het plan noord, waar binnenkort ruim driehonderd woningen gebouwd zullen worden Ook de sanering in de binnenstad werd besproken. Acad. examens Aan de Leidse Universiteit zijn geslaagd voor het kand.ex. wis- natuurkunde de heren G. J. A. Bak ker (Den Haag), F. A. Oldenhof (Lel den), B. F. J. Lutjken (Leiden), J. P J. Heemskerk (Leiden), S. J. R. Rin ses (Leiden), P. Vrijhof (Leiden), W Backhuys (Leiden); doct.ex. wiskun de de heer B. L. Manders (Apel doorn) doct.ex. natuurkunde di heer A. J. v. Duyneveldt (Rijswijk); doct.ex. scheikunde mej. J. L. A. M Demelinne (Leiden), de heer R. A. G de Graaff (Leimuiden), mej. A. C, Ringers (Voorschoten)doct.exami geologie de heren F. W. Burmania Humald v. Eysinga (Leiden) en J. J, A. Hartevelt (Oegstgeest). Van Vollenhoven bij de luchtmacht Mr. Pieter van Vollenho ven is gisteren in Breda onder de wapenen gekomen. De ver loofde van Prinses Margriet kwam in een zwarte sportwagen op het kazernecomplex van dt luchtmachtofficieren kader- school, in Breda aan. De com mandant van de L.O.K.S. ver welkomde mr. Van Vollenhoven, die in Breda zal worden inge wijd in de militaire beginselen, Het is de bedoeling, dat hij ah reserve-officier een functie krijgt bij de luchtmachtstaf in Den Haag. Mr. Van Vollenhoven zal het oefenschema normaal volgen. Bij de ingang van de kazernt stond zijn klasse-commandant, kapitein f. Verhoeven rechts op hem te wachten. In de wagen majoor Crane van de staf Prins Bernhard. Over een week begint de strijd om de Westeuropa Cup, een duel dat voor het Nederlandse volleybal nog altijd verbonden is aan de spannende se rie ontmoetingen in Hengelo, waar het Nederlandse team zich plaatste voor de Spelen in Tokio. Tussen Tokio en nu is er veel ge beurd. Maar liefst acht mannen, die ons land op internationaal plan brachten, verlieten de nationale for matie. Nederland was gedwongen in 1965 af te zien van de strijd om de West europese Volleybalbeker, die driemaal achtereen gewonnen werd. Frankrijk ging er juichend mee heen. Later, tijdens de strijd om de We reldcup in Polen versloegen onze landgenoten Frankrijk echter met 3i op superieure wijze, hetgeen voor hen aanleiding was de nationale for matie sterk te verjongen. Maar er gebeurde nog meer. Italië nam vele jongeren in zijn ploeg op en België kwam -sterk terug, omdat het interne verwikkelingen uit de weg had geruimd. Zo staat het team dan voor de moeilijke opgave zijn plaats aan de top van Europa terug te winnen. Moeilijk, omdat coach Henk Blok door tal van factoren niet over alle spelers tijdens de centrale training in Zeist kon beschikken. Routinier Dinko van der Stoep werd weer opgesteld en met Hans Jansen, Harry Veldhuis, Richard On nes, Ilenk van Baaien, Bram Ver meulen, Cor Brouwer, Hans Lodder, Hans Valkenburg, Jurrlaan Kooien, Frank Constandse, Jacques de Vink is de jeugd van 20 en 21 jaar sterk vertegenwoordigd. Nederland zal hoogstwaarschijnlijk wel tot de laatste zes doordringen aangezien Engeland en Zwitserland internationaal weinig te betekenen hebben. Het wedstrijdprogramma ziet er voor Nederland als volgt uit: Poule 1 (Gent) 7 april: Engeland— Nederland: 8 april: Zwitserland- Nederland; 9 april Nederland-Frank rijk.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 4