V.S.-senator woedend over Europees egoisme Griep? Chefarïne „4" doet wonderen! Beatrix en Claus iu Mericla P(j V*Ol brengt Kernenergie liet voordeligst bij zeer grote schepen 572sle STAATSLOTERIJ TWEEDE KLASSE WEG UIT BIRMA H A A G SE AGENDA PASINA 2 tEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 29 MAART lg^ Laten ive onze Amerikaanse zonen en onze dollars terughalen Tenzij de NAVO-bondgenoten van de Verenigde Staten bereid zijn een eerlijk aandeel" te betalen van de kosten van het Atlantisch bondge nootschap, moeten de Amerikanen hun te verstaan geven, dat wij onze steun zullen intrekken", aldus de De mocratische senator Allen J. Ellen der, die al in 1936 in de senaat werd gekozen en een invloedrijk man is, Ellender noemde het recente com- Loos alarm Politie dacht aan overval (Van onze Rotterdamse correspondent) Het personeel van het bijkantoor van R. Mees en Zn. aan de Beyer - landselaan in Rotterdam-Zuid was gistermiddag nogal verbaasd toen politiemannen het pand binnenren den. De politie meende dat er een overval was geweest, maar de direc teur en de medewerkers wisten ner gens van. Dat kon ook niet, want het alarm was ontstaan doordat een kabeltje by graafwerkzaamheden kapot was gestoten en dat kabeltje vormde de verbindingsader tussen de bank en het hoofdbureau van politie. Daar zag de man in de meldkamer plotseling het rode alarmlichtje van het betreffende kantoor aanfloepen. Reden genoeg om direct de surveil lance-auto's naar de Beyerlandselaan te dirigeren. De straat werd afgezet en politiemannen renden naar bin nen om te redden wat er te redden viel. Het zogenaamde stille alarm had byzonder goed gewerkt, want de politie was buitengewoon snel aan wezig. Men was er spoedig achter dat het hier een breuk in het verklik kerskabeltje betrof. Een goede oefe ning was het wel. (Advertentie) ZO BOEIEND IS NU Is de democratie een belab berde regeringsvorm? Wat is het verschil tussen de sol daat als sluitstuk van de be groting en de soldaat die de begroting maakt? Een bij tend Panorama-commen taar. Is er licht aan de horizon in de koppige strijd van de doktoren aller landen tegen kanker? Amerika's grootste kankerspe cialist en andere deskundigen verstrekten gegevens voor een opzienbarend artikel. Reproducties van het zeer persoonlijke familie-foto-al bum van Soekarno en zijn Japanse echtgenote. Met z'n eigen onderschriften (inclu sief taal- en stijlfouten!) in zijn eigen Engels. Italiaans meisje weigert - in weerwil van ailes - te trouwen met de man die haar aanrandde. Kinderen worden geofferd bij de opening van het vis- seizoen. Marianne Heemskerk verdient in het water geld als water. en zoekt haar geluk in Duits land. Eindelijk alles over de gouden muntenschat, die in Seroos- kerke werd gevonden jam mer voor de buurvrouw dat ze het gouden stuk grond niet als volkstuintje wilde hebben! Vijf pagina's over de negentien jarige Amerikaanse kleurlinge Donyale Luna, die in de lente in Parijs een razend-snelle car rière maakt als mannequin. zo boeiend is nu PANORAMA Dacht u dat dat alles was Pagina na pagina in prachtige kleuren, de merkwaardigste voorachterpagi- na in jaren, spannende verhalen, foto's, die u nergens anders te zien krijgtkortom: Panorama, afwisselend als elke week. Voor 45 ct per week elke week thuis. Geef u op als abonné. Briefkaart met naam en adres aan Panora ma-Haarlem is voldoende. (Losse nummers kunt u ook krijgen. Dat kost u vijf gulden per jaar meer.) taar van de Franse president De Gaulle op de NAVO „schandalig", r voegde daar aan toe dat de houding van de Franse president de Verenigingde Staten de gelegenheid geeft te dwingen tot een verandering de structuur van het bondge nootschap. „Ik heb al jarenlang gezegd dat de Ver. Staten een veel te groot aandeel te dragen hebben van de last van de NAVO-defensie. Terwyl de Verenigde Staten hun begroting en economie hebben ingespannen om de Westeuropese landen te bescher men, zyn deze landen zelf vet en welvarend geworden", aldus senator Ellender. Prinses Beatrix en Prins Claus zyn gistren van Cozumel in Merida op 't zuidelyk schiereiland Yucatan in Mexico aangekomen. Het jonge paar arriveerde vroeg in de morgen met een privé vliegtuig. Niemand ver wachtte hen. Zy betrokken een suite op de vyfde verdieping van een ho tel. Na zich te hebben verkleed, reed het paar met twee gehuurde auto's naar de archeologische Maya zone van Ixmal, 80 km van Merida. Prins Claus bestuurde een auto, waarin hy alleen met de Prinses was gezeten. In de tweede auto stapten de drie leden van het gevolg. Het vertrek uit het hotel duurde slechts enkele minuten, maar onmid- dellyk verzamelde zich een aantal fotografen en journalisten. Via een woordvoerder liet Prinses Beatrix op nieuw weten, dat zy en haar man Mexico zouden verlaten, indien zy niet met rust werden gelaten. Enkele foto's werden gemaakt, toen het paar in de deur verscheen en de Prinses haastig in de auto stapte. Zy was kenneiyk ontstemd. Een woordvoerder deelde alleen me de, dat het bezoek aan Ixmal twee dagen zou duren. De Prinses is daar al geweest, zy vergezelde haar ouders daarheen ty- dens een staatsbezoek, dat in 1964 aan Mexico werd gebracht. Mevrouw Eva Samano de Lopez Mateos, echtgenote van de oud-pre sident van Mexico en een persoon lijke vriend van de Nederlandse Ko- ninklyke familie, zei dezer dagen, dat het paar wellicht nog enkele dagen in de stad Merico zullen doorbren gen, zodra hun bezoek aan het schiereiland Yucatan ten einde is. staalfabriek 140 miljoen dollar in communistisch China te bouwen, een transactie die kenne- is goedgekeurd door zowel de Westduitse als de Franse regering, aldus ging Ellender verder. „In het licht van dit optreden een ik dat wy er goed aan zouden doen onze rol van de belangrijkste verdediger van de vryhrid in de we reld te herzien. Kennelijk waarde ren zy, die wij beschermen de Ame rikaanse opofferingen niet. „Ons ant woord op deze toestand moet zyn het teruglahen van de Amerikaanse dol lars en de Amerikaanse zonen die wy nu al te lang naar het buitenland sturen". Crisis in het K. V.P.-bestuur Amsterdam (Van onze A'damse correspondent) De voorzitter van de kring Am sterdam van de KVP, de heer F. Schneider, heeft zyn functie neerge legd. Aanleiding is een als gevolg van „interne moeiiykheden en tegenstellingen" ontstane crisis in het bestuur. In KVP-kringen acht men het niet onwaarschynlyk, dat ook de overige bestuursleden op een mor genavond te houden bestuursvergade ring hun mandaat zullen stellen. De heer Schneider is 15 jaar lid van het kringbestuur geweest. De laatste 2Ms jaar was hy voorzitter. De afdeling Amsterdam van de VVD heeft inmiddels in plaats van drs. J. Gruyters mr. J. de Wilde ge kozen tot lysttrekker voor de ko mende gemeenteraadsverkiezingen. De heer De Wilde heeft zich alleen beschikbaar willen stellen op voor waarde, dat hy na een jaar de raad weer zal verlaten. Morgen nieuwe bergingspoging van atoombom De berging van de waterstofbom, die voor het strand van de Spaanse stad Palomares op de zeebodem ligt, zyn gisteren vrijwel tot stilstand ge komen. Het wachten is op een nieuw voertuig dat dienst zal moeten doen by de berging. Dit voertuig heet Curv (controlled unmanned recovery vehicle, bestuurd onbemand ber gingsvoertuig). Het wordt morgen ter plaatse verwacht. Dan zal op nieuw een poging gedaan worden de bom op te hysen. Waarnemers vermoeden dat de bom terecht is gekomen op een stei le helling onderzee, die het moeilyk, zo niet onmogelyk maakt er een nieuwe kabel aan vast te maken, nadat er reeds een takellijn was ge broken. Wellicht zal dit met de Curv mogelijk zyn. Adv< in de huid gezondheid en zuiverheid Atoomconferentie in Bunnik trok ruim 2200 deelnemers (Van onze correspondent Scheepsvoortstuwing door middel van kernenergie zal de groot ste voordelen bieden bij zeer grote schepen van 50.000 p.k., die ingericht zijn voor gestandaardiseerd (..containerized") vervoer. Dat was de vrijwel unanieme conclusie van Amerikaanse en Neder landse deskundigen, die op de laatste dag van de conferentie van het Nederlands Atoomforum in Bunnik hun licht lieten schijnen over nucleaire schepen. Er zal aan de ontwikkeling van reactoren voor dergelijke schepen nog heel veel moeten worden gedaan, zo meenden zij verder. de oceaan van huis tot huis „Savannah" in vaste dienst naar Amsterdam Prof. dr. M. Bogaardt van het Re actor Centrum Nederland, die n bij het Nederlandse scheepsreactor- Droject is betrokken, achtte 't nodig, dat er voor het ontwikkelingswerk grote testfaciliteiten aan de wal ter beschikking komen om met een mi nimum aan kosten en tyd een ma ximum aan rendement te verkrygen. Hij vroeg zich overigens af, waarom er zoveel minder geld beschikbaar komt voor soheepsreactorwerk dan voor werk aan reactoren voor e; giecentrales. De Amerikaan J. E. Bone, i president van de maatschappij, die het nucleaire schip „Savannah" ex ploiteert, vertelde over het gestan daardiseerde vervoer nog een nieuw tje: dit voorjaar zal er een transat lantische dienst komen, die uitslui tend werkt met lading in containers, lyk. Daarvan zal men het meeste profyt hebben als het schip ir haven niet wcrdt opgehouden door bunkeren met andere woorden: als de voortstuwing nucleair is. De „Sa varmah", zo zei de heer Bone, heeft uitstekende resultaten opgeleverd wordt nu overal als een gewoon schip geaccepteerd. De laatste dag van deze conferen tie was een van de drukst bezochte. Er waren tegen de 250 deelnemers. In totaal hebben tijdens de 18 con gresdagen meer dan 2200 personen van hun belangstelling blijk gegeven. Daardoor is het de grootste „atoom conferentie" geworden die ooit in ons land is gehouden. De voorzitter van het Nederlands Afcoomforum, ir. W. A. de Haas, tolkte in zyn sluitingswoord de op vattingen van de industrie inzake de kernenergie. We willen zo snel gelijk iets gaan doen, zei hij. Er moeten zo gauw mogelijk naast de worden* ï^erd." t>5 it "Amsterdam 50 mw centrale, die in Dodewaard deze dienst worden opgeno- aanbouw is, proefreactortjes ko men, gebaseerd op het research- er ontwikkelingswerk dat hier in Neder land is en wordt verricht. Nieuwe uitgaven Hollands kwartier, door Nioo Scheep- Het dagboek van een kamermeisje, door O. Mlrbeau. Liever niet creperen, door Boris Zomer te Ter Muren, door Louis Paul Pastorale 1943, door S. Vestdyk. I»e SpLnoza van Warschau, door Het kyk-hoe-kwlek-lk-hulshoudboek, door P. Bracken. ABC-pockets. Ultg.: De Arbeiderspers, Amsterdam. l)e hobby club, door L. de Vries. Ge ïllustreerd jeugdboek. Uitg.De Ar- Ultg.: Contact, Amsterdam. ABC van de kleine motor, door J. van Hattum/E. Kreulen. Uitg.: Van Dishoeck/Van Holkema en Warendorf, MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND Computer in tapijtfabriek Cor- nelis van de Brinks Tapytenfabriek in Hilversum heeft als primeur voor de wereld een tapytmachine geïn stalleerd, die door een computer wordt geleid. Vierdaagse protestmars Tussen 7 en 11 april zullen, volgens de voor lopige opgave 187 Nederlandse, 40 Belgische, 40 Engelse. 20 Duitse en 4 Deense jongeren, een protest mars houden tussen Den Helder en Am sterdam. Zij komen donderdag 7 april by- een in Den Helder, houden er een voorlichtingsavond, slapen in tenten en gaan vrijdagmorgen om acht uur op weg naar Amsterdam, met het doel de aandacht te trekken voor de naar hun mening voortdurende dreiging van allerlei massa-vernie tigingswapens: atomaire, biologische en chemische. Overeenstemming Minister Luns van Buitenlandse Zaken en de minister-president van Suriname, de heer Pengel, hebben gisteren volle dige overeenstemming bereikt over de te volgen procedure in de kwes tie van de grens tussen Suriname en Brits-Guyana. Dodelyke val De 40-jarige ha venarbeider J. Polderman uit Mid delburg is gisteren verongelukt door een val van 7 meter in een ruim van het Duitse motorschip „Allen- fels", dat in de Rotterdamse Waal haven lag. Met ernstige verwondin gen werd de man naar het Rotter damse Dykzigt ziekenhuis overge bracht, waar hij dezelfde dag over leed. Bekneld By het omhoogtake len van een kruiser van 1500 kilo die op de Hiswa in Amsterdam was tentoongesteld, is gisteren de 23-ja- rige havenmeester J. W. Verloop uit Utrecht ln Breukelen verongelukt. De boot was per vrachtauto uit Am sterdam teruggevoerd naar de jacht haven „De opbouw" aan de Scheen- dyk by de Breukelerveense Plassen, en begon door de wind te draaien, toen hy door een kraanwagen om hoog werd gehesen. De havenmees ter, die de boot trachtte vry te hou den van de takelwagen, raakte met zyn hoofd bekneld. Hy was op slag dood. Air FranceKLM De bespre kingen ven Air France met de KLM over samenwerking op de iyn-Am- sterdamParijs zyn op niets uitge lopen. De KLM zal nu dus met in gang van volgende week op deze luchtiyn de drukst bevlogen lyn van de KLM na de dienst op Lon den niet alleen met de Finnair, die dagelyks een retourvlucht uit voert met een Caravelle straalvlieg tuig, moeten concurreren, maar ook met de grote Franse maatschappy, die tweemaal daags een retourvlucht gaat uitvoeren, eveneens per Ca ravelle. Voor de sloop Het Liberiaanse vrachtschip „Santa Kyriaki", dat tydens stormweer op 24 november ten zuiden van IJmuiden op het strand liep en 8 maart vlot werd ge bracht, is door de NV yzerhandel Holland ia in Amsterdam voor de sloop gekocht. BUITENLAND Ter dood veroordeeld Een rechtbank in Nikolajew, Oekraine, heeft acht mannen ter dood veroor deeld wegens het vermoorden van meer dan 3.600 mannen, vrouwen en kinderen in de Oekraine tydens de tweede wereldoorlog. Zy behoorden tot speciale groepen Russen, die met de Duitse SS samenwerkten. Drie beklaargden kregen vyftien jaar ar beidskamp. Bosbrand In de omgeving van Grasse in Frankrijk bestreed de brandweer uit zeven steden gister avond een bosbrand die een breedte heeft van tien kilometer. Reeds is 250 ha dennebos en boomgaard af gebrand. Een sterke wind bemoeilykt het blussen Naasting in Ghana Het niecwe bewind in Ghana heeft alle activa en eigendommen in beslag genomen van de Volksparty (CPP) van de af gezette president Nkroemah en van zeven andere organisaties in het Westafrikaanse land. Ontsnapt Twee leden van de Oostberlynse verkeerspolitie, 22 en 23 jaar oud. zyn er in geslaagd naar West-Berlyn uit te wyken met een trein van de Westberlijnse onder- j Iers die tot grondse, die zy tydens het passeren vielen van de Russische sector met rode knuppels lichtsignalen hadden doen stoppen. 1 een cel aan, waar leden i Ongewijzigd De Amerikaanse vertegenwoordiger by de VN Gold berg heeft verklaard, dat de hele kwestie van de Amerikaanse poli tiek inzake communistisch-China bestudeerd wordt, maar dat het Amerikaanse standpunt inzake de vertegenwoordiging van China in de Verenigde Naties ongewyzigd biyft. Nationalistisch-China en de regering Peking zyn krachtig gekant tegen zogenaamd „twee China's voor- 1", waaronder beide landen een zetel in de volkerenorganisatie zou den krijgen. Ereplicht De Italiaanse minis- r van Binnenlandse Zaken, Tavia- heeft gisteren verklaard dat de Italiaanse regering het als een ere plicht beschouwt een einde te ma de Mafia. Sinds 1963 treedt de Justitie tegen de Mafia op. Deze campagne zal onverminderd voort gezet worden. Vooruitgang Ds. Martin Luther King heeft gisteravond in een toe- k in Parijs gezegd, dat de strijd de burgerrechten in de Vs zeker nog niet voltooid is, maar dat elk geval geen enkele grote stad in het zuiden meer is waar ras sendiscriminatie als openbare poli tiek wordt verdedigd. Congres in Lissabon President Thomaz van Portugal heeft gisteren in Lissabon het zesde congres ge opend van de Internationale com missie voor de verdediging van de christelyke beschaving, een vry los se anti-communistische organisatie, vyftien landen zijn vertegenwoor digd: Argentinië, Oostenrijk, Brazi lië, Costa Rica, Chili, Ecuador, En geland, Frankrijk, Duitsland, Italië. Mexico, Nederland, Peru, Salvador en Zwitserland. Gaullistische nederlaag Een kandidaat voor een plaatselyke raad in Belfort, Frankryk, heeft met steun van het Volksfront in een ver kiezing met gemak een gaullistische kandidaat verslagen. Michel Drey fus Schmidt won van Raymond Schmittlein. Dreyfus kreeg 10.292 stemmen tegen Schmittlein 6.401. Straffen op de Philippynen Op de Philippynen zyn 21 gevangenen ter dood veroordeeld wegens het doden van veertien medegevangenen. Het gevecht had zich voorgedaan in een strafkamp te Davao, in het zui den van de Philippynen. De aanval- bende behoorden, met houwelen, zelf gemaakte messen V/er middelen in één tablet helpen elkaar en... doen wonderenI De vier middelen, verenigd in Chefarine „4" - elk afzonderlijk al beroemd - wer. ken tezamen nog beter en helpen vaak ook dan wanneer andere middelen falen, De combinatie is ideaal om pijn of griep doeltreffend te bestrijden. DINSDAG Aula Du Rieuschool: Volle Evange lie-zending. Spr. de heer J. Versteeg. Breestraat 19: Demonstraties heren- kappen Leidse Technische Club. 8.15 De Lakenhal: Lions Club. Kamer muziekconcert. 8.15 uur njn. Hogewoerd 175. Dienstvergaderlng van Jehovah's getuigen. 7.25 nam. Rest. Van der Heyden: Jaarverga dering Ver Koninginnedag. 8 uur n.m. Rijksmuseum van Oudheden: Spr prof. dr. J. E. A. Th. Bogaers over „Stedelijke nederzettingen ln Germa- nla Inferior" 8 uur nxn. Speeltulnver. „Ons Eiland." (Korte- naerstraat)Aardgasvoorlichtingsavond firma De Nle. 8 uur nm. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. bijeenkomst herv. wijkgemeente Z.W. Evangelisatledienst o.l.v. Haagsche Co- VRIJDAG Koningskerk: Ruilclub. 7.30-ioaur Oude Vest 13: Evangelisatie Oj. tengem. „Ecclesia". 8 uur nf~ Stadsgehoorzaal (foyer): i "ema. 8 uur nam. Stadsgehoorzaal (Kleine zaal)Lut^. stand sociale raadsvrouw, 46 Willem de Zwijgerlaan 105: Bahal- gespreksavond. 8 uur nm. DONDERDAG Hogewoerd 175. Dienstvergaderlng van Jehovah's getuigen. 7.25 nam. De Lakenhal: Veren. Oud-Lelden. Sveekster dr. S. Jelgersma over „Jonge en oude duinen in west-Nederland en O. Residentie van Otterloo. rKoos Verheul, fluit, 8 uur nam. 29 maart 1966 Prijzen van: f. 10 zijn gevallen op nummers eindigende op 2 f. 50 zijn gevallen op nummers eindigende op 151 f. 100 zijn gevallen op nummers eindigende op 143 f. 200 zijn gevallen op nummers eindigende op 544 f. 400 zijn gevallen op nummers eindigende op 650 f. 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op 76321 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 084709 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 023704 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 004649 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer 076989 een prijs van f. 2000 Is gevallen op het nummer 014194 een prijs van f. 5000 is gevallen op het nummer 027798 een prijs van f. 25000 is gevallen op het nummer 088939 Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Kinderdijk J. Verwelius te Waddinxveen. Aangenomen naar Katwijk aan Zee (als predikant voor buitengewone werkzaamheden) J. G. van Ieperen te Terheyde aan Zee. Be dankt voor Vlaardingen (vac. J. van Noort. toez.) J. van Winterswijk te Ze venbergen; voor Den Haag-Loosdui nen (7e pred.plaats) W. Dijkerman te Chaam. GEREF. KERKEN Beroepen te Zuldland (2e pred.pl.) Th. Sven te Vlaardingen te Grams- bergen M. N. de Wolf te Sldde buren Oppenbuizen te Bolnes C. voor Wagenbergen G. H. Nleuweroord voor Papendrecht J. F. ter Hart te Valkenswaard. CIIR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Scheventngen M. C. Taails te Barendreoht. CHR. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Werkendam H. J. C. H. Zwijnenourg te Gouderak. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Aagtekerke L. Hulsman te Vlaardingen. Bedankt voor Boskoop J Karens te Nieuwerkerk (Zeeland) Toestand mgr. Bekkers nog ernstig Mgr. W. M. Bekkers, de 57-jarige Bisschop van *s-Hertogenbosch, is, zo als gemeld, gisteren in het Sint-Eli- sabeth-ziekenhuis te Tilburg door de befaamde neuro-chirurg dr. M. de Grood aan de schedel geopereerd. Hoewel de toestand van de bisschop direct na de operatie goed te noemen was, biyft er de eerst komende dagen toch reden tot grote bezorgdheid. dere bende huisden. Toen de bewa kers na twee uur de toestand mees ter waren, hadden de aanvallers hun slachtoffers onherkenbaar verminkt. I den verleend. De revolutionaire regering van Birma heeft alle buitenlandse missio narissen en zendelingen, die na de onafhankeiykheid naar het land zyn gekomen, verzocht voor het einde van het jaar te vertrekken. De opdracht heeft betrekking op rooms-katholieken, baptisten en an glicanen in geheel Birma. Het zwaarst getroffen worden de -katholieken van wie er 232 zullen moeten veretrekken. Ook zullen er ongeveer 20 baptistische zendelingen met him gezinnen en drie anglicanen het land uit moeten. De grootste groep missionarissen zyn de Fransen, gevolgd door Ieren, Italianen en Amerikanen. Een r.-k. woordvoerder heeft ver klaard dat er 73 priesters, 14 leke- broeders en 245 nonnen in Birma zyn. NIET NAAR POLEN De aartsbisschop van Wenen, kar dinaal König, en vier andere Oosten- rykse bisschoppen, die naar de ring van het duizendjarig bestaan van het christendom in Polen hadden willen gaan, hebben tot nu toe geen Pools visum ontvangen, hoewel de aanvrage tydig was ingediend. Volgens het persbureau Kathpress in Wenen zyn de pogingen om Oos- tenrykse rooms-katholieken op bede vaart naar Czestochowa te laten gaan, praktisch mislukt. Van Poolse zyde werd megedeeld, dat de treinen loop tussen Katowice en Czestochowa wegens reparatiewerkzaamheden i: gestremd. Het Poolse reisbureau „Or- bis" heeft per advertentie in de Oos tenrijkse bladen meegedeeld dat „met het oog op het te verwachten drukke binnenlandse verkeer in Polen" 15 tot 22 mei geen toegang kan „De toekomst de midden 40-jarig Jubileum H. Zundermaa. 12.30 ATERDAG Van der Heijden 3.30-5. Sportpark Roomburg, kantine- Jw. •ond Folk Beat 14 m.m.v. Rob Goudzwaard. 8 uur njn, ZONDAG Voorthuijzenschool Pinkstergemeente. 3 uur njn. Hogewoerd 175: Waohttorewtd Oude Rijn 5: Gemeente spronkelijk christendom. Spr. evaat, list N. v. d. Brugge. 7.30 uur njn Steenschuur 6: Kerk Christus van de heiligen der lïite dagen. Spr. dhr. Diender. 10,"" BIOSCOPEN Tokio Olympiade". AJ. 2.30. 3.15 v i 9.15 230, ..Hetderi geheim" 18 Jr. Lldo: .Avontuur ln Hongkong". H Dag. 2.30. 7 enn,c 4,45. 7 en 9.15 Studio: ..Repulsion". 18 7 en 9.'" -* 9.15 uu de tempelschat". 11 zond. 2.30, 4.45,7 Dag. 2.30, 7.15 3.15 Dag. 2 en 8 uur; zond. 2, 5 en TENTOONSTELLINGEN Galerie Cartouche (Langebrog Tentoonstelling tekeningen, etse Hjagg - 1 (t/m Lakenhal: Tentoonstelling van: Oskar Kokoschka. Werkd. II i.4 uur n.m.; zond. 14 uu Legermuseum (Pesthulsla&n): uitzondering van zaterdag van in zond ag 1-5 uur). Rijksmuseum voor VolkenkisJi Steenstraat 1): Dag. 10-17 u; der natuurwetenschappen: Dag, zond 1-4 uur. (Kunstzaal Hei Goma y de Barinaga Tentoonstelling Nora de Joi Gonr - Dag. 8-10 uur n, 31 maart). i nachtdienst der npothett spoedeisende geuDe 110,1 t Sa Voorschoten zijn de gehele week lenburg te Leiderdorp en ApotM Voorsc*" opend. BU g» specialist (of diens waarnemen), op dokterstelefoon 22222. genoot DINSDAG 29 MAART Kon. Schouwburg. 20.15 uur To groep Centrum, Litfdesloze les Kurzaal. 20.15 uur. Juliette G WOENSDAG 70 MAART Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Comedle. Hedda Gabler. Kurzaal. 20.15 uur. Residentie WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 our). Vlissingen regenbul bonden onbewolkt 10 Brussel sneeuw 8 Luxemburg sneeuw 4 Parijs swaar bew 10 Bordeaux onbewolkt l4 Jrenoble regen 13 1 18 I'

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2