Deze advertentie is gericht tot 17 jonge vrouwen die weten wat ze willen FÏÏTCM Ga er eens rustig voor zitten en lees de 643 woorden die hieronder staan. Best mogelijk dat u tot de meisjes of jonge vrouwen behoort die bij Sikkens in Sassenheim een baan naar hun hart kunnen vinden. groep a groep b groep c Ja - Sikkens zoekt zeventien nieuwe medewerksters. Waarom zoveel? Dat komt omdat er meisjes gaan trouwen, omdat er meisjes promotie maken en omdat Sikkens steeds groter wordt. De jonge vrouwen die wij een baan kunnen aanbieden, zijn te verdelen in drie groepen. Hieronder staat een omschrijving van die drie groepen. Lees dat eens met aandacht. Wie weet is dat van belang voor uw toekomst. Eerst nog even iets anders. Een vraag: "Waarom zou u bij Sikkens gaan werken? Is werken bij Sikkens zoveel anders"?. Het antwoord is: ja. Sikkens is eigenlijk een buitenbeentje. We hebben de naam nog al modern te zijn. Dat is ook zo. We hebben bijvoorbeeld een rotsvast vertrouwen in jonge mensen. We laten veel aan ze over. Goede Sikkens-mensen maken snel promotie. Er is bij ons meer „samenspel", een sterke band, een ander werkklimaat. Tot hier gelezen? Lees dan verder. In deze advertentie zult u niets vinden over salarissen, vakantieregelingen, reiskostenvergoedingen; niets over onze sportclubs (tennissen is heel goedkoop bij ons) of over de warme maaltijden tussen de middag. Al die dingen zijn bij Sikkens vanzelfsprekend. Tot welke groep behoort u? Het staat hieronder. Ontdek het. Tot deze groep behoren jonge vrouwen die op dit moment een goede baan hebben; misschien zelfs heel tevreden zijn met hun werk, maar die toch vinden dat er misschien betrekkingen bestaan waar ze méér kunnen presteren, hoger kunnen klimmen. Het zijn jonge vrouwen tussen de 20 en 30 jaar. Ze hebben een middelbare opleiding (of misschien MULO) en ze vinden zelf dat ze eigenlijk geschikt zijn op hoger niveau te werken. Wat voor werk? Voor groep A zijn er vier vacatures op het directie-secretariaat Dat betekent: rechterhand zijn van een der directieleden. Het betekent: vergaderingen voorbereiden en notuleren, post opnemen, afspraken regelen, alle rapporten lezen. Kortom zorgen dat de directie vlot en doelmatig werken kan. Ervaring in soortgelijk werk zou fijn zijn. Nóg belangrijker is de ambitie om moeilijk werk feilloos uit te voeren. Het zijn banen voor jonge vrouwen die het een heel eind (willen) schoppen. Dit zijn de pientere, kwieke jongedames die van aanpakken en opschieten houden. Afwisseling, verantwoordelijk werk, organiseren allemaal dingen waar ze plezier in moet hebben. Een MULO- opleiding is nodig; type- en kantoorervaring eveneens. Wat voor werk? Voor meisjes uit groep B hebben we allerlei banen: van inkoop-assistente tot telefoniste/ telexiste van secretaresse voor onze bouw-coördinator tot oteno-typiste op onze afdeling Export. Voor een speciale baan als telefoniste is er een aparte opleiding. Voor MULO-meisjes die een uitstekende, drietalige steno-typiste willen worden, trouwens ook. Leeftijd van 18 tot circa 25 jaar. Opgeletl Dit zijn meisjes die het jammer vinden dat ze door omstandigheden hun opleiding nooit konden afmaken. Bij Sikkens kunnen ze die achterstand inhalen; kunnen ze werk vinden dat voldoening geeft en dat de deur naar de toekomst wijd opengooit! Wat voor werk? Sikkens gaat binnenkort een computer-centrum openen. Dat is het modernste van het modernste. Daarvoor hebben wij nog drie pons-typistes nodig. Voor een complete en grondige opleiding wordt gezorgd. Ervaring is beslist niet nodig. Goede wil en de behoefte om iets te leren wèl. Voor zulke meisjes is dit de kans van hun leven. Hun leeftijd mag tot circa 22 jaar lopen. Bovendien hebben we een leuke baan voor twee kantine-meisjes Ze moeten even pittig zijn als de koffie die ze rondbrengen. Ze krijgen gezellige collega's en ze werken in een prettige omgeving. Zult u zich bij Sikkens thuis voelen? Daar komt u alleen maar achter door met ons te komen praten. Bel ons op of stuur de bon. Opbellen: overdag 01711-944, toestel 232. 's-avonds 02533-2157 Vraag in beide gevallen naar de heer Meester.. Bon sturen: doe de bon in een gesloten envelop, plak er 18 cent porto op. Gooi hem in de bus en wacht rustig af. Wü antwoorden snel SIKKENS LAKFABRIEKEN N.V. SASSENHEIM Adresseren aan: Sikkens Lakfabrieken N.V. Afdeling Personeelszaken, SASSENHEIM Ik wil wel wat meer weten over werken bij Sikkens. Mijn gegevens zijn: ADRES: WOONPLAATS: Leeftijdjaar Opleiding: Lager Onderwijs/ULO/MULO/MMS/ HBS/LYCEUM/GYMNASIUM:* Een gesprek schikt mij het best: overdag/ zaterdagochtends/'s avonds. Ik heb belang stelling voor een baan in: groep A/ groep B/ groep C. Doorhalen wat voor u niet van toepassing is.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 6