allernieuwste model droogrek van Tornado Onze voorjaarscollecfie rijwielen is aangekomen 139,75 H. WALENKAMP en Zn. bij 1 draagkarton Castella BUREAU ASSISTENT Haarlemmerstraat 1 Prinsessekade 2 Vroom &Dreesmann brengt 260.000 mensen vinden het een prettig idee dat hun melk dagelijks in huis komt onder de dop van de Sierkan. diverse voeren. werkzaamheden op administratief-organisatorisch gebied kan uit- Wij denken aan een jongeman (plm. 25 jaari van h.b.s.-niveau, die de dienstplicht heeft vervuld, bedreven is op de typemachine en initiatief en algemene ontwikkeling bezit. Eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige gegevens worden graag inge wacht bü en discreet behandeld door de KAMSTEEGS AUTOMOBIELBEDRIJF N.V. die kan assisteren bij het samenstellen van statistieken en economische rapporten, 'TAA stuks van de beste merken vindt U in ome f VV winkels en toonkamers. Kiezen kunt U uit: Raleigh Gazelle Magneet Locemotief - B.S.A. - Stokvis - Flevo, enz. Reeds vanaf a a p leveren wij een prima sportrijwiel geheel compleet met lamp, slot, jasbeschermer, enz. Skelters - autopeds driewielers - kinderrijwielen. Grote voorraad onderdelen voor zeer voordelige prijzen. RIJWIELBANDEN speciale aanbiedingen en prima kwali teit zeer concurrerend. Toonkamer Turfmarkt 8 In drie keuze-kleuren: bahama-blauw, diep oranje of zacht Zolang de voorraad strekt. Dit nieuwe droogrek is het ei van Columbus Net als al die andere Tornado artikelen, ge heel afgestemd op de praktijk. Tornado ont werpers ontwikkelden b.v. in de loop der jaren verschillende modellen droogrekken voor kleine wasjes en grote wassen, voor kleine gezinnen en grote gezinnen, voor op het balkon of in grote tuinen. Het model dat nu aan de kollektie is toegevoegd vormt het topmodel uit deze serie. Het bekende Tornado droogrek is in kapaciteit verdubbeld (nu maar liefst 26 meter drooglengte) en voorzien van staanders. Zet het maar neer waar u wilt, op het balkon, in de badkamer, in de tuin, het is niet aan randen van balkons, of deuren gebonden. Bovendien is het geheel plat opvouwbaar. Typisch Tornado, om weer met zoiets voor de dag te komen VROOM DREESMANN LEIDEN - ALPHEN k Voor ons hoofdbedrijf te OEGSTGEEST zoeken w|j een Want dan weten ze dat hun melk goed, hygiënisch en zorgvuldig is behandeld. 3|0J*K3riw^ In een van de modernste bedrijven van ons land. Typisch Tornado, net zoals al die andere artikelen, al die andere handige hulpen in de huishouding dieTomadoheten. U vindt ze allemaal in uw warenhuis De Tomado-Moulinex luchtbevochtiger rekent definitief af met alle „te droge kamerlucht'-problemen en brengt het vochtgehalte in de woonruimte op het juiste peil. Vermindert vatbaarheid voor griep en verkoudheid. Beschermt planten. Behoedt meubels voor uitdrogen en scheuren. De luchtbevochtiger is uitgerust met een vrijwel geruisloze motor. U kunt hem plaatsen waar u wilt, het snoer heeft een lengte van 3 meter. 47.50 U kookt sneller, lekkerder en gezonder met de Tornado snelkookpan, de enige Nederlandse snelkookpan met automatisch beveiligde, driedelige drukregelaar. Volledige schriftelijke Tornado-garantie. U hebt keus uit twee uitvoeringen: „Populair" met 6 mm dikke bodem geschikt voor alle warmtebronnen behalve elektrische kookplaten) en „De Luxe" met 8 mm dikke bodem (geschikt voor alle warmtebronnen, ook elektrische kookplaten). Vanaf 49.50 In de kleurige folder „Hartewensen" vindt n alle praktische Tornado artikelen vermeld. Drie royale kleurmetaal onderzetters in fraaie dessins. Ze zijn aan dc onderkant voorzien van een dikke kurkisolatie. Per set van drie stuks (keuze uit twee dessins) in geschenkdoos. 4.75 T omado-Moulinex Yciligheidskoffiemolen met draaisluiting. Stevige, stootvaste nylon ontmanteling en krachtige motor, Voorzien van drukknopschakelaar. 21.. Deze flessendrager (één van de zes verschillende modellen) heeft een stevig metalen frame, bedekt met praktisch onverwoestbaar nylon. Voorzien van plastic handvat en een label voor naam en adres. Er passen vier literflessen in. 5.45 Dit eenvoudig uitgevoerde staande droogrek past op elke maat badkuip, ocrietbak enzovoort. Geheel roest vrije uitvoering van wit Tomestic. Totale drooglengte niet minder dan 12 meter. 15.75 Roestvrij droogrek met ophanghaken voor balkon, schutting of deur. Roestvrij Tomestic met nylon scharnierpunten. In totaal 10 hele meters drooglengte. 7.25 Dit droogrek is eveneens bekleed met plastic en voorzien van nylon scharnierpunten. Klapt naar de zijkanten uit, dus extra ruimtewinst. Een drooglengte van 13 meter. 9.25 Dit is nog niet alles. Tornado laat u kiezen uit nog 4 verschillende droogrekken. Fritessnyder, geheel verchroomd, uiterst soepel mechanisme. Het messenblok is voorzien van 2-zijdig geslepen roestvrij stalen messen, die voor vijfentwintig frietea inééns zorgen. Messenblok en plastic aandrukplaat zijn uitneembaar, het apparaat is dus heel gemakkelijk schoon te houden. Kompleet 7.- Tomado zou Tornado niet zijn, als zij u niet liet kiezen! Er is nl. nog een ander type verkrijgbaarvoor 49 frieten. Geheel Tomestic afdruiprek waarin de vaat onmogelijk kan beschadigen. Voorzien van verende plastic pootjes. Afmetingen 43.5 x 39.5 cm. In wit of geel. 8.60 Is dit niet bet afdruiprek-van-uw-keuze? Geen nood, Tornado maakt nog meer modellen! Het Tornado wandrek biedt een afdoende oplossing voor elk ruimteprobleem. Passend in elk interieur, passend bij elke kleur. En u kunt uw wandrek zelf ontwerpei Vorm en kleurenkombinatie, u heeft het allemaal in de hand. U kunt klein beginnen. U kunt op grote schaal uitbreiden. U kunt ccn komplete praktische wandindeling maken naar eigen smaak en Alle onderdelen zijn steeds los te verkrijgen. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de speciale gratis Tornado folder over de Tornado wandrekken.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 16