Pers wacht voor raadhuis SPANNING IN BAA Barre winter in Finland BAARN BIEDT CADEAU AAN Huwelijkspenningen MET EEN ENKEL WOORD ^eidöe *4 PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 17 FEBRUAfc f (Van onee speciale verslaggevers) Het centrum van Baarn was vanochtend een zee van vlaggen en verkeerde in spanning. Be schouwden de inwoners het als een voorrecht dat de aanteke ning van het prinselijk huwelijk in Baarn is. het gemeentebestuur gaat al vele weken gebukt onder de verantwoordelijkheid, deze formele eerste stap naar de de finitieve huwelijksverbintenis tot in de puntjes te laten verlopen. Het idee van de Prinses om na het bezoek aan het gemeentehuis een rijtoer door Baarn te maken veroorzaakte een lawine van maatregelen die moesten worden genomen. Vanochtend waren er im het pers centrum, dat In Astoria is ingericht, al honderd man van de publiciteits media, onder wie Duitsers en Fran sen. Vooral de buitenlanders vonden de vele beperkingen die de pers wer den opgelegd, niet passen in een land dat als koningsgezind bekend staat. Dat ze niet mochten meerijden ach ter de hof auto, vonden ze ronduit be lachelijk. En dat zij de plechtigheid niet met eigen ogen konden volgen, maar vla t.v.-monitors, was evenmin naar de zin van de club van honderd. Achter de planten Behalve de t.v. en de film mocht één Journalist in de trouwzaal aan wezig zijn. Mischien kenmerkend voor het gemis aan gevoel voor de waarde van de moderne publiciteit la het, dat deze journalist van het AJIP, verscholen achter metershoge planten, onzichtbaar uit een hoekje van de aaal en zo ver mogelijk van Alle passagiersvaart van Finland naar Zweden is stilgelegd en de ha ven Hamma is gesloten. De Oostzee heeft 24 Jaar lang een dergelijk strenge winter niet gekend. Tot 15 maart kunnen geen plaatsen op schepen tussen Finland en Zweden warden bespraken. De sterke oosten wind heeft de ijstoestand aan de oostkust van Zweden en de vaarwe gen naar Stockholm veel slechter ge maakt. Zeventien schepen liggen voor de haven Porkkala ten zuiden van Helsinki, en twintig bij Uto bij liet lichtschip van Turku te wach ten tot zij de haven binnen kunnen worden geholpen. In het noordelijk deel van de Oostzee ligt de scheep vaart stil. Weerkundigen verwach ten dat de koudegolf nog minstens een week zal duren. het aanstaande bruidspaar af, de plechtigheid mocht verslaan. Dat zelfs een politieman in opdracht van de burgemeester de direct omwonen den van het gemeentehuis ging waar schuwen geen fotografen of journa listen In him woningen toe te laten, past in de nerveuze sfeer waarin het gemeentebestuur en de politie al we kenlang leven. De bewaking van paleis Soestdijk was gisteravond uitgebreid. Vannacht patrouilleerden vijf marechaussee^ voor de gesloten hekken. Burgemeester mr. F. J. van Beeck Calkoen heelt na de onder tekening van de huwelijksakte het bruidspaar het geschenk van de gemeente Baarn overhandigd, een paar antiek zilveren zout vaatjes, Louis XIV met blauw glas in Amsterdam door zilver smid Daniel Rethmeijer, anno 1806 vervaardigd. De burgemees ter richtte zich tot het jonge paar met de volgende woorden: „Het spreekt voor zichzelf, bruid en bruidegom, dat de raad van de gemeente waar u beiden woont, met bijzondere belangstelling heeft uit gezien naar het ogenblik van zoëven: de inzet van uw bruidsdagen. De bruid hebben wij zien opgroeien en zij heeft sinds enige jaren nu ook haar eigen huis temidden van de bossen van de Lage Vuursche. Hoe mooi dat ook mag wezen, het was nog niet compleet en onze wensen voor u gingen verder. Degeen, die deze vervuld heeft is thans in ons midden: de bruidegom van deze dag. De Koninklijke Begeer in Voorschoten slaat ter gelegenheid van het vorstelijk huwelijk een tweetal fraaie penningen. De ene pen ning met op de voorzijde de naar elkaar toegewende portretten een noviteit in moderne penningkunst waarboven een ko ningskroon en de datum 10 maart 1966. Het ontwerp is van Joop Hekman. De keerzijde vertoont in het midden de Westerkerk en de wa pens van het paar. Randschrift Beatrix en Claus. Prinses en Prins der Nederlanden. Dit ontwerp is van Willem Vis. De andere penning toont op de voorzijde de naar linksgewende hoofden, de huwelijksdatum, de wapens in de randalsmede de tekst Beatrix en Claus, Prinses en Prins der Nederlanden. Op de keerzijde Kasteel Drakensteyn met de wapens en namen der Ko- ninkrijksdelen. Ontwerpen Joop Hekman. Beide penningen worden in een aantal formaten geslagen in muntgoud en eerste gehalte zilver, maar ook in gepatineerd brons zodat de penningen binnen het bereik van velen zijn. Door hem gaat het binnen enkele weken anders worden. Wanneer dan de avond valt zal daar een vrouw des huizes zitten luisteren als zij in de hal de vlugge stap hoort van haar man, die na zijn dagtaak terugkeert en zich haast naar de maaltijd waar zij gastvrouw is. Om dit huiselijk le ven, waarin u een vervulling van uw wensen jegens elkaar zult vinden hebben onze gedachten gespeeld. De raad meent u als resultaat van die gedachte iets te mogen aanbieden, wat op geen tafel hoe verzorgd de maaltijd ook is mag ontbreken. Een sieraad tevens, wat u wel wilt aanvaarden als een herinnering van een langdurig en innig geluk, dat wij u vanaf deze dag toewensen. De burgemeester had wat moeite zich de woorden te herinnen, die hij tevoren uit het hoofd had geleerd. Maar zijn toespraakje was er niet minder gemeend om. De Prinses toonde zich blij ver rast met het cadeau. Zij bedankte de raad nog eens extra en zei: „Het is echt mooi en het past eigenlijk overal bij". Op belangstellende vragen van de raadsleden zed ze nog dat de tocht in de open auto niet koud was ge weest. „We hadden ons erop gekleed en we waren bovendien goed afge dekt met plaids." Tenslotte verzuchtte de Prinses nog: „Ik verheug me zo op 11 maart als all» voorbij zal zijn. iï De perstribunetegen over het Baamse raadhuis. De 120 man politie die in Baarn op de been was, heeft weliswaar van nacht nog twee zakken confetti van de straat moeten halen die iemand had laten vallen, maar verder split ste het beleid van hoofdinspecteur Bakker zich vooral toe op de geruch ten dat groepen provo's uit Amster dam nu eens in het Utrechtse hun spandoeken zouden komen tonen. Vanochtend werd nog een kordon rond de kleine rijtoer gelegd. Maar er werd geen wanklank gehoord. Alles verliep zeer order lijk en vlot. Expoge bijeen De maandelijkse bijeenkomst van het district Lelden van de Ned. Ver van ex-politieke gevangenen uit de bezettingstijd die gisteravond in „Nieuw Minerva" werd gehouden stond ditmaal in het teken van de Kon. Marine. Kapt. luit. (s.d.) W. C. Lemaire, hoofd van de Marine-voor lichtingsdienst, sprak deze avond over „Uw Koninklijke Marine". Aan de hand van enkele geluidsfilms schonk spreker aandacht aan een tocht met „De Zeven Provinciën" en het leven aan boord van „De Karei Doorman". Ruime aandacht schonk spreker ook aan de mijnenvegers. Aan het eind van de avond dankte de heer J. T. Witte, tweede secreta ris van „Expogé", kapt. luit. Lema're voor zijn populair wetenschappelijk praatje over onze varende vloot, de Kon. Marine. Om kwart voor twaalf arri veerde de hofauto met het on der confetti bedolven bruids paar voor het Incrementum. De praeses van de schoolraad. Fred van Asch van Wijck, een 18-jarige leerling van een vijf de gymnasiumklas, bood de prinses een zilveren briefope ner aan met de inscriptie „In crementum". De Prinses bekeek vol en thousiasme het geschenk (zie foto). Een vrouwelijk lid van de uit vijf leerlingen bestaan de schoolraad, de 18-jarige Marjolein Schutte bood een biedermeierstoeltje aan. Toen Prinses Beatrix en Claus von Amsberg de oude weduwe Hol- mig-Jelier zij was wat in de verdrukking gekomen op een stoel voor de dranghekken ontdekten, stapten zü direct uit. Met een bevende hand bood de 91-jarige weduwe de vorstelijke bruid een boeket van 25 rose en witte anjers aan. Naast de weduwe Heimig hadden ook de andere doof stomme bejaarden van 'doven- vreugd' en personeelsleden een mooi plaatsje gekregen voor het incrementum, waar ook de zusterleerlingen van de school het prinselijk paar en thousiast toejuichte. BINNENLAND ZEEPOST: Met de volgende sche pen kan zeepost wonden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Australië: Blumenthal (23/2); Bra zilië; Aldabi (22/2), Aragon (24/2); Canada: Prins Willem II (20/2), Kerkedijk (23/2); Chili: Birkenstein (20/2); Kenya, Oeganda, Tanganjika Pierre Loti (20/2); Ned. Antillen: Jason (22/2) N.-Zeeland: Port Victor (21/2), Hororato (25/2) Suriname: Oranjestad (22/2); Ver.Staten: Ker kedijk (23/2); Zuid-Afrika (Rep.) m.i.v, Z.-W.-Afrika: Pendennis Castle (20/2), Alcor (23/2). Inlichtingen betreffende de ver zendingsdata van postpaketten geven de postkantoren. Tegemoetkoming oestertelers De Tweede Kamer heeft gistermiddag de voorstellen van minister Suurhoff (Verkeer en Waterstaat) om de oes tertelers van Ierseke een tegemoet koming te bezorgen nu de afsluiting van de Oosterschelde de oesterteelt verder onmogelijk maakt, met alge mene stemmen aanvaard. Naar be kend Is de regering vervroegd aan de orde gesteld nu 90 procent van de voorraden in de strenge winter van 1963 verloren is gegaan. In Zee land wordt deze vorstschade mede toegeschreven aan de geleidelijke verzoeting van de Oosterschelde. Inbrekers betrapt Twee inbre kers hebben, toen ze op heterdaad werden betrapt, de bewoner van een huis in Venlo met een bijl en een broodmes bedreigd. De vrouw des huizes hoorde gestommel beneden, en terwijl zij de politie belde, ging haar man naar beneden, om de inbreker hy dacht dat het één man was vast te houden tot dat de politie zou komen. De man week echter voor de bedreiging van de beide inbre kers, zodat de mannen konden vluch ten. zonder Iets mee te nemen. Heel toevallig werden zij ln hun vlucht op straat ontdekt door 2 surveilleren de rechercheurs. Een van de inbre kers kon ln de kraag worden gepakt. Zijn maat werd even later thuis ge arresteerd. Huwelijksbootje Dat het woord „huwelijksboot" niet zo maar een woord is. dat het figuurlijk gebruikt wel doet, is gisteren in Giesbeek aan de IJssel bewezen. Door de bijzonder hoge stand van de IJssel was daar het huwelijksbootje een zeer tastbaar begrip. Bruidegom Henk Eggink (29) stapte in een bootje dat langs de dijk gemeerd lag, en voer over de onder gelopen polder Valewaard naar het ouderlijk huis van zijn bruid, An toinette Wijkamp (29). Dat huis ligt midden in de polder en is al enkele dagen door het IJsselwater geïso leerd. Later op de ochtend arriveer de de bruidsstoet bij de kerk in een fraai versierde boot. Regeling leerlingwezen De Tweede Kamer heeft zich gisteren zonder hoofdelijke stemming ver enigd met 'n nieuwe wettelijke rege ling van het leerlingwezen. Deze re geling, die nauw aansluit bij de mammoetwet en daarom van de Ka mer de bijnaam „de staart van de mammoet" kreeg, geeft het in de loop van de Jaren gegroeide en ver anderde leerlingwezen een nieuwe wettelijke basis. Tot nu toe viel het leerlingwezen onder de wet op het nijverheidsonderwijs. Belangrijke veranderingen zijn de verhoging van de maximale leeftijd van de examens van 21 tot 27 jaar, alsmede de uit breiding van de werkingssfeer waar door ook het leerlingwezen in de landbouw onder de regeling komt te vallen. Nieuw is ook de mogelijkheid tot het afleggen van examens door kandidaten die geen leerlingovereen komsten hebben gesloten. BUITENLAND Proces tegen Bask en Vier jeug dige Basken, die ervan worden be schuldigd deel uit te maken van een cel der revolutionaire nationalistische beweging „Eta" zyn voor een recht bank te Madrid verschenen. Tegen de 22-jarige leider van de groep is zes jaar gevangenisstraf geëist, tegen een 21-jarige medestander vier jaar. Tegen de overige twee is twee Jaar gevangenisstraf geëist. Over enkele dagen zal vonnis worden gewezen. Maffia-moorden Een rechtbank in Napels heeft vier Sicllianen tot ieder 24 Jaar gevangenisstraf veroor deeld wegens medeplichtigheid aan drie Maffia-moorden in de periode van februari 1956 tot februari 1959. Een vijfde verdachte heeft 14 jaar gevangenisstraf gekregen. Hoek-Ieider in arrest In een ziekenhuis van Manilla is gisteren Pedro Taroec, leider van de op standige communistische beweging („Hoek") gearresteerd. Kortgeleden werd een tiental leiders van deze be weging bij gevechten gedood. Men verwacht, dat met de arrestatie van Taroec de invloed van de Hoek ver der zal afnemen. Hongaarse premier in Koeweit Premier Kallai van Hongarije is gis teravond voor een staatsbezoek van vijf dagen in Koeweit aangekomen. Hij werd op het vliegveld begroet door premier Jaber al Ahmad. Kallai wordt o.a. vergezeld door twee minis ters. Noodlanding door duiven Een Iljoesjin-18 werd gisteren gedwongen tot een noodlanding op het vliegveld van Sanaa in Jemen door twintig duiven. Twee duiven kwamen terecht in de straalmotoren, drie minuten nadat het toestel was opgestegen voor een routinevlucht. Het was het privé- toestel van president Sallal. Communist veroordeeld Een lid van de Peking-gezinde vleugel van de verboden Portugese communis tische partij is door een politieke rechtbank in Lissabon veroordeeld tot zeventien maanden gevangenis straf en ontzetting uit zijn politieke rechten voor een periode van vijf jaar. De twintigjarige Jorge Tavares da Silva werd ervan beschuldigd lid te zijn van het Front voor Volksactie (FAP), een organisatie „die het voor nemen heeft door middel van on wettige middelen en geweldpleging de regeringsvorm van het land te wijzigen". „Hoogverraad" Wladyslaw Ty- kocinski, de voormalige chef van de Poolse militaire missie in West-Ber- ïyn, is gisteren door een Poolse krijgsraad by verstek ter dood ver oordeeld. Tykocinski vroeg vorig jaar mei by de Amerikaanse autoriteiten in West-Berlijn om asiel. Volgens de krijgsraad was gebleken, dat Tyko cinski Poolse staatsgeheimen aan de Amerikaanse geheime dienst had uit geleverd. zyn echtgenote is enige tyd geleden naar haar land terugge keerd. VERHUIZING? VRAAG EEN MEUBELCHEQ® Reeds vanaf 10 gulden bij de goede woninginrichtt DONDERDAG Geref. Jeugdhuis (Breestraat 19): Jaarvergadering Vola. 8 uur n.m. Hogewoerd 175: Dienstvergaderlng van Jehovah's getuigen. 7.25 uur n Rapenburg 61: K. en O. Causerie Hans Citroen, „Een kijkje ln de keu ken van een symfonie-orkest. 8 Stadhuis: Lelds Jongerenparlement. Janvossensteeg 57: Café Chantant. Gastoptreden Johanniek van der Mo len. Vanaf 8.30 uur n.m. Konlngskerk: Rullclub. 7.30-10 Rest. Van der Hebden: Diploma- uitreiking grafisch bedrijf. 8 uur Stadsgehoorzaal: Oecumenisch caba ret Fons Jansen. 8 uur nm. Steensohuur 6: Splrlttsoh Genoot schap. 8 uur n.m. Universiteit: Mij. der Ned. Letter kunde. Spr. ds. Jan Wit, „De Karolin gische tweelingen". 8 uur n.m. Warmond ('t Trefpunt): Leden verg. Muzlekver. „Waxmonds Fanfare". 8 uur nm. Zoeterwoude Hoge Rijndijk 49 Aanvang K. en O.-cursus pottenbakken o.l.v. G. Zaalberg. 8 uur nm. ds. J. J. J. Content. Janvossensteeg 57: Café Chantant. Gastoptreden Johanniek van der Mo len Vanaf 8.30 De Ruif (Janvossensteeg 59): Ope ning tentoonstelling poppen en wand kleden May Hobyn-Roth. 3 uur nm. Den Burcht: Carnaval „Nut en Ver maak". 9 uur n.m. Schouwburg: Kon. Ver. „Lltterla Sacrum" speelt „Reiziger zonder ba- gage". 8 uur n.m. Volkshuls: Culturele filmavond van „De Ratel". 8 uur nm. ZONDAG Dr. Van Voorfchuyzenachool (aula). Pinkstergemeente. Spr. dhr. Seegers uit Haarlem. 3 uur nm. Hogewoerd 175: Wachttorenstudie van Jehovah's getuigen. 4 en 6.30 uur nm. Openbare lezing. 2.30 en 5.15 uur Janvossensteeg 57: Café Chantant. Gastoptreden Johanniek van der Mo len, Vanaf 8.30 uur nm. HAAGSE AGENDA DONDERDAG 10 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag- 6che Comedie, „Droom van een mid- zomernacht". Gemeentemuseum: 20.15 uur. Guar. nerl-Trlo. VRIJDAG 18 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 20.15 uur„Le Nozze di Figaro". Dlilgentla. 20.15 uur. Jean Decroos, cello en Danlele Dechenne, plano. Kon. Conservatorium. 20.15 u. Gert- Jan Kooien, plano. Kurzaal. 20.15 u. Gemeenteconcert van Residentie-Orkest. Kurhaus Paviljoen. 20 uur. Franse voorstelling „Elle et eux". Mont d'Or. 21 uur. Shaffy Chantant. ZATERDAG 19 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag- sche Comedie, „Droom van een mid zomernacht". Diligentia. 14.15 uur. Toneelgroep - 20.15 uur De ,De gevierde liefde". Kurzaal. 20.15 uur. Het Concertge bouworkest o.l.v. Colin Davie. Kurhaus Paviljoen. 20.15 u. Fiesta Gltana. Mont d'Or. 21 uur. Shaffy Chantant. ZONDAG 20 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 14 uur. Haagsche Comedie. ,J3e Droom van een midzo mernacht": 20.15 uur Haagsche Come die: „Lessen ln Laster". Kurhaus Paviljoen. 20.15 uur. Fiesta Gltana. Mont d'Or. 21 uur. Shaffy Chantant. MAANDAG 21 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Neder landse Comedie. „Mevrouw Warrens Beroep". DINSDAG 22 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Nieuw Rotterdams Toneel. .Amphltrlon". Kurzaal. 20 uur. De Stem des Volks met „Die Jahreszelten". WOENSDAG 23 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 20.15 uur. „La Guerre civile". Kurzaal. 20.15 uur. Het Residentie- DAGELIJKS Dlilgentla. 20.15 uur. Cabaret Fons Jansen, „Hoe meer zielen". Theater ln de Steeg. 20.15 uur. Ca- baretprogramma „Lach's ln de spiegel". Theater Pepijn. 20.30 uur. Cabaret Pepijn. BIOSCOPEN Apollo. Een dollar met een gaatje. 8 Jr. Asta. The great race. 18 Jr. Bllou. Le Bonheur. 18 Jr. Camera. Repulsion. 18 Jr. Capitol. Voor de vuist weg. 14 Jr. City. De Eend en de Cadillac. Al. Corso. Marv Popplns. Al. Du Midi Zorba de Griek. 18 jr. Euro Cinema. Angéllque de weg naar Versailles. 18 Jr. Flora. Ook een killer moet sterven. 18 Jr. Hollywood Agent K8. 14 Ir. Kri- terion Parts vu par. 18 Jr Metropole. West Side Story. 14 Jr. Odeon. The Sound of Music. A l. Olvmnia. Geheim aeente ln Gibraltar. 14 Jr. Passaee Vlva Maria. 14 Jr. Rembrandt. To catch a thief. A.l. Rex. Een spion ging door de hel. 14 Jr. Roxy. De avontu rier van de Goudkust. 14 Jr. Seinpost Het geheim van de gesloten kamers 14 Ir Studio de Luxe. Een ochtend van zes weken. 18 jr. Thalia Ontsnapping uit Zahraln 14 Jr. De Uitkijk. Les ca- rabinlers. 18 jr. West-End. O.S.S. 117- furie in Bahla. 14 jr. Luth. Kerk: Baden Powellhert irv en NPfï 7 1111P n m dr. J. Cohen. 10.15 uur nj Oude Rijn 5: Gemeente vi spronkeiyk christendom. Spr, i list N. v. d. Brugge. 7.30 uur ij Schouwburg: Amsterdams deel „Roole Slen". 8 uur n.m, Steenschuur 6: Kerk vani Christus van de heiligen der dagen. Spr. dhr. Diender. 10.30» MAANDAG Stadsgehoorzaal (foyer): Vi tingsavond ReclasserlngsverenJ 8 uur n.m. S tadhul s wach tkam er tros Zitting Bouwfonds Ned. Ota 'J WOENSDAG Camera-theater: K. en O. de maand „Un i 7 en 9.15 uur nm. Rest. Van der Heijden: Centrt Klesver. Spr. dJhr. B. Roolvlt „Sociale gerechtigheid ln de wt staat". 8 uur nm. Schouwburg: Kon. Ver. „Llfi crum" speelt „Reiziger zonder^ 8 uur n.m Stadsgehoorzaal (koffiekannen Mij. voor Nijverheid en Hand dhr. P. G. v. d. Weele over i komst van de middenstand lnl land". 12.30 uur nm. Willem de Zwljgerlaan 106;I gespreksavond 8 uur n.m. C1 TENTOONSTELLINGEN Academie: L.A.K. Tentoosz( schilderijen, gouaches en tsi.K Edouart Arthur Maandag t/d 9 uur vm.6 uur n.m Ttot 3* UJ Boerhaavezalen: Beroepen!/m stalling. Geopend maandag-, dat,- en vrijdagavond. 7.30-9 ut re 2'» februari). m Galerie Cartouche (Langebn n( Te. toonstelling D Westepbvui Grient, Gerda en Marcus Ravo bl C'M-lnka Bakker en Tom Wentfc opend maandag t/m vrijdag! (t/m 28* februari) ni LakenhalSchilderijen ten too»*r< Wedgwood-prijs 1966 (tot 2 Legermuseum PesthuislaeiLÜ uitzondering van zaterdag raar, (zondag 1-5 uur) do< Rijksmuseum voor VoU#01 (Steens trast 1): Dag. 10-17 af ei dag» 18-17 uur. R», Rllksmuseum voor de gesciric der natuurwetenscnappenDr uur zond 1-4 uur Sociëteit Horus Rapenburg0' Tentoonstelling grafiek en telito* Geert Voskamp. Geopend ö.30-te>) nm.; zaterdag en zondag iwn, (t/m 21 febr.). 0( Taveerne Tastevln (Beeatei/'6 Tentoonstelling van gouaches i nlngen L. Straman. Dag. 4.30 men - middernacht (tot 22 februari Universitair Perscentrum J za"- Tentoonstelling pentekenu olieverven Bert Jonk. Maand g 11 uur vm.—12 uur 'ikje Jag li uur vm.—2 uu£ zondag gesloten (tot 23 febr.)rer BIOSCOPEN F» Rev: „James Bond 007 contra:CCn 14 Jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uir 2.30, 4.45, 7.16 en 9.15 uur, Luxor: „De man van Istanboel Dag. 2.30, 7 en 9.16 uur; za 4.45. 7 en 9.15 uur. Wóenêq sneeuw was vuil". 18 Jr. Lldo: „Huweiyk ln Italiaans 18 Jr. Dag. 2.30. 7 en 9.16 tr 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Studio: „Les plus belles du monde". 18 Jr. Dag.'aT 9.15 uur; zond. 2.30, 4.45, 71 uur. Trianon: „De Eend en de Cl Dag. 2.30, 7 en 9.15 utf 4.30, 7 en 9.15 uur. Camera: „Kat op een heetl dak". 18 Jr. Dag. 2.30, 7 en tl zond. 2.30. 4.45, 7 en 9.15 u.» dag: „Un coeur gros cow 18 jaar. cnu. cn ZXJIIU. /.OU UUT 14 Jr. Zondagmiddag 2.30 0 U$th Avond- en nachtdienst der ap^( Geopend voor spoedeisende tflai Apotheek D. C. Kok, RapenburP«> 24807. eev* Apotheek R. van Breest Smairf„h. te Leiderdorp en Apotheek Vf ten zijn de gehele week geop/t'er Bh geen gehoor van an nol*0" specialist (of diens waarnemifriefi op dokterstelefoon 22222. Voei Op WEERRAPPORTEIb°; 'Van hedenmorgen 7 otón, a driii; 3„ hel. Sg leen SIS Amsterdam uCht bew Den Helder half bew. Kpenburg zwtta, Vllsslngen Eelde De Bilt rwente Eindhoven gen Z.-Limburg regen Helsinki sneeuw Stockholm sneeuw 2?lo licht ew Kopenhagen sneeuw Aberdeen zwaar bew Londen geh bew Brussel geh bew Luxemburg geh bew. zwaar bew 3 motsneeuv -2 licht bew 1 zwaar bew 1 geh bew. 3 Parijw Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Prankfort Hünchen Zürlch Genéve Locarno Wenen innsbruck Athene Barcelona Madrid Mallorca regen onbewolkt reven regen zwaar bew geh bew regen mist zwaar bew onbewolkt onbewolkt geh bew onbevolkt Lissabon geh. bew. 14

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2