Musical van Annie Schmidt over de gren BUSTER KEATON OVERLEDEN Treinrovers wensen betere voorzieningen Etmaal films kijken WOENSDAG 2 FEBRUARI 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 LD. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. „Heerlijk duurt het langst' De musical ..Heerlijk duurt het langst" van Annie M. G. Schmidt en Harry Bannink. komt na het succes van drie maanden in Amsterdam en een korte tournee door het land drie weken in Rotterdam, n.l. van vrijdag 11 februari tot en met 1 maart. In het kleine De la Mar- theater in Amsterdam (100 zit plaatsen) zijn in die drie maan den zo'n veertig plaatsen on verkocht gebleven. HEDDA HOPPER OVERLEDEN Hedda Hopper, schrijfster va.a nieuwtjes uit de Amerikaanse film wereld. is gisteren overleden. De vlijmscherpe pen van Hedda Hopper, geboren in 1890 in Holidays- burg, Pennsylvania, werd door de be volking van Hollywood als een be smettelijke ziekte gevreesd. Een dozijn woorden in haar dagblad rubriek, die door miljoenen gretig werd gelezen, konden een filmster maken of breken. Getooid met fantastische hoedjes verscheen zij op partijtjes en pre mières om haar nieuwtjes te verga ren. Deze hadden dikwijls meer betrekking op het privéleven van de acteurs en actrices dan op hun werk. Zelf trad zij in de twintiger jaren in Broadway-revues en films op. Haar autobiografie, die in 1963 onder de titel ..De waarheid en niets dan de waarheid"' het licht zag. vond gretig aftrek. De filmacteur Michael Wil ding was het echter niet eens met hetgeen zij daarin over hem en Elizabeth Taylor ten beste gaf. Hij daagde haar voor de rechtbank, maar de zaak werd onderling geregeld, het geen Hedda Hopper naar beweerd werd rond vijf miljoen gulden zou hebben gekost. Haar overlijden werd bekendge maakt door haar zoon. filmacteur William Hopper, beter bekend als Paul Drake in de Pery Masontelevi- sieserie. OP DE KOFFIE „Waarom, sloop u tijdens de uitvoering van Carmennaar de koffiekamer op zondag 16 janu ari?", luidt de intrigerende vraag, die een advertentie ons onlangs stelde. De advertentie meende het te weten en beantiooordde zijn eigen vraag prompt: Wij weten het. Om een Hunter op te ste ken." Tja, ik weet niet, ivaarom u naar de koffiekamer sloop die zondag (Ja, ik heb u wel zien staan, in dat duistere hoekje), maar in mijn geval slaat het ant ivoord van de copywriter de plank danig mis. Ten eerste, sinds de jaren van het Indiaantje-spelen definitief achter me liggen, sluip ik niet meer. Mijn tred is fier en zelfbe wust, zo sterk zelfs, dat juist an dere mensen iets wegsluipends krijgen als ik er aan kom stap pen. Misschien vindt u dit bluf ferig klinken, maar de waarheid dient gezegd. Trouwens, mis schien denken de ivegsluipers zoel: daar heb je die vervelende zeur weer, gauw maken dat we wegko men. Ten tweede, ik was inderdaad op weg naar de koffiekamer, maar het is me een raadsel hoe de ad vertentie dat kon weten, want ik heb de koffiekamer nooit bereikt. Waarom bereikte ik tijdens de uitvoering van „Carmen" op zon dag 16 januari de koffiekamer niet? Heel eenvoudig, omdat ik hem niet kon vinden. Ik kan de koffiekamer nooit vinden. Ik ben altijd een trap te hoog of een trap te laag. Blindelings weet ik de weg naar de gaanderijen en de stalles, de garderobe en de orkest bak (waar ik dan ook vaak wordt uitgejaagd)maar de koffiekamer heeft zich tot nu toe schuil weten te houden. In de verte hoor ik ge rinkel van kopjes, geroezemoes van stemmen, ik ga op die gelui den af, maar vlakbij gekomen hoor ik al dat stemmige gedruis op eens van een heel andere plek vandaan komen, achter me, hoog boven me, of, erger nog, hoor ik helemaal niets meer, behalve mijn ademhaling. Enfin, ik krijg het er een beetje benauwd van. Snel over naar punt drie. Ten derde, ik ging niet naar de koffiekamer om er een sigaret op te steken, van ivelk merk dan ook. Ik ging naar de koffiekamer om koffie te drinken. Daar is die ka mer voor. Om te roken begeve men zich naar de z.g. rookkamer, derde deur links, drie trappen op, lange witbepleisterde gang vol gen met uw handen van die brandspuit afblijven, ijzeren deur rechts aan het einde forceren en u staat op het dak wat een prachtig uitzicht, he? Ten vierde was het helemaal de „Carmen" niet, maar „Lucia di Lammermoor" REMCO CAM PERT. De producers zijn er nog niet ze ker van dat „Heerlijk duurt het langs" in het «^-plaatsen tellen de Luxor-theater in Rotterdam het ook zo goed zal doen. Wel zijn er nu al erg veel aanvragen voor kaar ten o.m. uit Den Haag. waar de musical niet kan komen door het gebrek aan een passende toneelac commodatie. „Een waanzinnige situa tie", aldus hoofdrolvertolkster Con- ny Stuart. „We kunnen overal te recht behalve in Den Haag, omdat er geen zaal is". Succes iMag1 AVRO 6.30 uur Teleac. tv-cursus 7.00 uur Nieuws in het kort NTS 7.01 uur Klaas Vaak, voor de kleuters 7.05 uur Franse les 7.35 uur Nederlands songfestival 1966 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Melissa, (deel III, eerste deel) 8.45 uur Manchester UnitedBenfica 10.25 uur Melissa, (deel III, ontknoping) 10.50 uur Socutera 10.55 uur NTS-journaal 11.00 uur Kunstrijden uit Bratislava 11.30 uur Sluiting NEDERLAND 2 KRO 8.00 uur Nieuws in het kort NTS 8.01 uur Onze man in Keulen 8.25 uur Schateiland, speelfilm uit 1935 10.05 uur NTS-journaal 10.10 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM I 8.10 uur Omroeporkest 11.20 uur Aliro Diaz, gitaar HILVERSUM II 9.15 uur Promenade Orkest -Culp, piano 10.50 i Bets] Het succes van de musical, ook I gisteravond financieel, is inmiddels zeker, zo viel te beluisteren uit de woorden van producer Willy Hofman. „Als een musical drie a vier maanden goed loopt, zyn de kosten er uit", zo deel de hU mee. Tachtig procent van de musicals haalt deze grens niet. Van de 275, die er in de wereld zyn uitgebracht waren 25 een c< cieel succes, de andere waren kantje af of een mislukking, de heer Hofman. en haar echtgenoot, re- Claude Lelouch waren Utrecht aanwezig bij de vertoning van hun film ,,Une fille et des fusils" die in het kader van het filmfestival werd gedraaid. KOMIEK MET STALEN GEZIC HT °p„Russisch ijscircus naar Nederland Over grens In het buitenland Londen en Hamburg) is belangstel' ling voor deze Nederlandse musical en het in thans vrijwel zeker dat „Heerlijk duurt het langst" ook in een of meer andere landen wordt uitgebracht. De humor is ook niet typisch-Nederlands en veel grapjes zijn goed te vertalen, aldus de pro ducers. Na drie weken Rotterdam zal de musical weer in allerlei plaatsen in Nederland te zien zijn. In augustus, september, oktober en november speelt men weer in Amsterdam. Het ligt niet in de bedoeling voorstellin gen te geven in België. Het Russische staatscircus op ijs i zal in november voorstellingen in Scandinavië, Nederland komen geven, zo heeft Jan Kersten, manager van buitenlandse circussen meegedeeld. Dit unieke circus, dat pas een jaar bestaat, heeft nog niet buiten Rus land opgetreden. De voorbereiding voor circusnummers op de fjspiste heeft ruim twee jaar gevergd. Het circus arriveert 28 oktober in ons land na een reeks voorstellingen in België. De heer Kersten is gisteren uit Moskou teruggekeerd. In welke I plaatsen het ijscircus voorstellingen I zal geven is nog niet bekend. De heer Kersten zei, dat hij twee steden moet kiezen uit vier met geschikte hallen, t.w. Amsterdam, Utrecht, Leeuwarden of Kerkrade. Weigering met hijbedoeling) om gelucht te worden Drie van de mannen, die gevange-vangenis postzakken voor negen shil- nisstraffen van 30 jaar uitzitten voor Ung per week. Dat geld gebruiken hun aandeel in de grote treinroof in 2y voor de aanschaffing van siga- Engeland, hebben in een vraagge- retten. eieren en koffie. De mannen bewaakte ge- zagen er bleek maar redelijk wel uit. betere be sprek in hun vangenis gepleit handeling. I>e gevangenisautoriteiten, die blijkbaar ontstemd zijn over de be richten dat de rovers ernstige ont beringen lijden, hadden een journa list van de British Press Associa tion uitgenodigd voor een bezoek aan het cellenblok van de Durham- gevangenis, waarin de drie mannen opgesloten zitten. Deze journalist heeft thans ver klaard, dat de drie mannen Tho mas Wisbey, Roy James en Douglas Goody sinds oktober geweigerd hebben dagelijks gelucht te worden. Zij zeggen, dat de daarvoor beschik bare ruimte te klein is. Zij willen een grote ruimte langs de buiten muur van de gevangenis. De gevan genisdirectie weigert dit verzoek in te willigen vanwege het ontvluch- Cingsrisico. De verslaggever zei in Durham af zonderlijk met de drie mannen ge sproken te hebben. Hij schreef: „De mannen maken niet zozeer bezwaren tegen de geestelijke spanningen van de eenzame opsluiting als wel tegen de lichamelijke behandeling. Zij zeg gen dat andere gevangenen zoiets niet meemaken. Maar welke span ningen zij ook ondervinden, zij geven de hoop niet op. Zij zijn niet gebro ken. „U vindt het misschien gek", zei één hunner, „maar ik heb plan nen voor mijn maatschappelijke le ven na mijn ontslag". Allen klagen over gebrek aan lichamelijke oefening, over het ont breken van filmvoorstellingen, ra dio's en concerten en over het feit, dat zij buiten hun eigen kleine groep nooit andere gevangenen mogen 2de n Volgens de verslaggever mogen de rovers twee avonden per week naar de televisie kijken en tafeltennissen. Ook genieten zij deze voorrechten op zaterdag en zondagmiddagen. De bende, die postzakken met geldzendingen ter waarde van 2.600.000 pond sterling roofde, naait thans in de werkplaats van de ge- De vooral in de periode van de „stomme film" bekende komiek Bus ter Keaton is gisteren op 70-jarige leeftijd in Hollywood overleden. Keaton, de acteur met het stalen ge zicht, was indertijd na Charlie Chap lin wellicht de bekendste Holly- woodse komiek. Hij blonk uit in de films als „De generaal", en „De na vigator". Hij kwam reeds jong in „het vak". De laatste jaren trad hij op als gast in televisie-shows en had kleine rol len in films. Buster Keaton begon zijn toneel loopbaan toen hij vier jaar was. Zijn bijnaam „Buster" heeft hij te dan ken aan de indertijd bekende goo chelaar Harry Houdini, omdat- Bus ter kon vallen als iemand die er zijn vak van gemaakt heeft, zonder zich te bezeren. Zijn eigenlijke naam luidt Joseph Francis Keaton. In zijn glorietijd was Buster even bekend als de toenmalige stenen Charlie Chaplin, Rudolph Valentino en Mary Pickford. Hoewel Buster doorkneed was in het vaudeville-werk. hetgeen hem van jongs af aan door zijn ouders was bijgebracht, heeft hij zijn roem en fortuin voornamelijk te danken aan zijn onbewogen gezicht en de reputatie, dat hij nooit lachte. Keaton onderbrak zijn carrière in de eerste wereldoorlog en diende als infanterist in Frankrijk. Buster is ook opgetreden in „sprekende" films. r met minder succes en in 1935 kreeg hij een zenuwinzinking, nadat zijn huwelijk met Natalie Talmadge was gestrand. Na een tweede huwelijk, dat even eens in echtscheiding uitliep, trouw de 'hij op 44-jarige leeftijd de 21- jarige danseres Eleanor Norris, die nu zijn weduwe is. Toen hem eens werd gevraagd, wat het geheim van zijn pokerge zicht was, zei hij: „Toen ik een klein ■Ar Buster Keaton. compleet met hoed en stalen gezicht". jongetje was, kwam ik er achter, dat wanneer ik lachte het publiek dit niet deedmaar hoe ernstiger ik keek, hoe meer men lachte Vier jaar gevangenis voor Poolse schrijver Cezary Ketling-Szemley is ver oordeeld wegens het zenden van ar tikelen aan anti-communistische Poolse bladen in het buitenland, tot vier jaar gevangenisstraf. De rechtbank in Warschau be sliste, dat de artikelen die versche nen in „Kultura" in Parijs en ln andere periodieken „valse inlichtin gen bevatten over de maatschappe lijke en politieke verhoudingen in Polen". „Het was krankzinnig. Ik ben beduusd van het enthousiasme van deze mensen". Zo reageerde vanochtend een volledig fitte Ab Goubitz na een uitzending van zijn ochtendgymnastiek uit het Calypsotheater in Amster dam. waar hij de spieren had losgemaakt van ongeveer 600 filmliefhebbers die gisteravond om half elf waren begonnen aan een filmmarathon van 24 uur. Deze unieke manifestatie is door de directie van het Calyp sotheater georganiseerd in ver band met het tienjarig bestaan. De opbrengst is bestemd voor het BIO-Vakantieoord. Tijdens de marathon worden negen suc cesfilms uit de afgelopen jaren vertoond met een totale lengte van ongeveer 30 kilometer. De filmmarathon begon gisteravond met een voornamelijk aan stu- Enige studenten, die zo gemakkelijk mogelijk de filmmarathon hopen uit te kijken en uit te praten. denten uitverkocht huis. In de loop van de nacht lieten slechts enkelen het afweten. Tegen de ochtend werd het voor veie filmliefhebbers wat moeilijk, on danks de fenomenen Anita Ekberg en Sophia Loren in Boccacio '70. Een combo dat „meezing" muziek liet horen zorgde er echter voor dat de slaap snel verdween. Vanavond worden onder dege nen die de marathon helemaal volbracht hebben eenige prijzen verloot. Fred Denker, die de marathon voor Calypsodirecteur Piet Meerbrug organiseerde, zat vanochtend nog met een pro bleem: „Hoe krijg je ze eigenlijk OF 10 MAART T.v.-verslaggevers willen niet aan reportage meedoen De televisie verslaggevers Pier Tania. Koos Postema (VARA) en Leo Kool (VPRO» voelen er weinig voor mee te werken aan het natio nale NTS-programma, dat op 10 maart ter gelegenheid van het hu welijk van prinses Beatrix en de heer Claus van Amsberg wordt uit gezonden. Deze omvangrijke reportage wordt verzorgd door de actualiteitenrubrie ken van de omroepverenigingen. Kees van Langeraad (NCRV) voert de eindregie. Leo Kool heeft inmid dels openlijk ..op grond van princi piële redenen" geweigerd aan de uitzending mee te werken. De VPRO zal tegen hem geen disciplinaire maatregelen nemen. .Hij is volko men vrij om te beslissen of hij wil meewerken", was vanmorgen het commentaar van deze omroepvereni ging. Een definitieve weigering van Pier Tania en Koos Postema is nog niet gehoord. Deze reporters hebben wel meegedeeld, dat zij „liever niet zouden meedoen", aldus de VARA, die eraan toevoegde, dat er nog geen definitieve beslissing is gevallen over de indeling van de reporters. Wel staat vast, dat de VARA drie regis seurs afstaat, onder wie Pier Tania. Eindregisseur Kees van Langeraad vertelde ons vanmorgen dat. on danks andersluidende berichten, nie mand hem nog heeft laten weten niet aan de uitzending te willen meewerken. „Intern wordt op het ogenblik bekeken welke verslagge vers er kunnen worden ingezet", al dus Kees van Langeraad. anedsridadehgrray R cidionieu ivsrl ion s t „slipte,, (Van onze parlementaire redacteur) Het socialistische Tweede Kamer lid prof. Patijn is slecht te spreken over de berichtgeving van de radio nieuwsdienst over de Luxemburgse EEG-besprekingen. Hij citeerde gis teren in de Tweede Kamer het be richt van zaterdagavond, waarin werd gezegd dat de Vijf akkoord waren gegaan met de Franse eisen inzake de eenstemmigheid en dat de ministers na afloop van de bespre kingen waren gaan dineren. „Alleen dit laatste bleek juist te zijn", aldus prof. Patijn. Minister Luns zei in zijn antwoord dat het bericht ook de regering had „getroffen". Hij vond dat de radionieuwsdienst over het algemeen zeer goede voorlichting geeft. Er is een onderzoek naar in- gesteld, aldus de minister, het be- Songfestival Piet Sybrandy zal in de song- finale „Ik heb je lief" zingen Het was weliswaar het liedje met de onnozelste en minst originele tekst van de drie die hij zong. maar het melodietje was iets sprekender dan de andere twee. Piet zong overigens wel met overgave, en de eerste twee liedjes hadden tenminste teksten die onwillekeurig tot luisteren dwongen. Teddy Schol ten zette weer haar bril op, na deze geste eerst nog even te hebben ingeleid. Dat wordt langzamerhand een sketch cp, zichzelf! „Ooggetuige" We konden gisteren genieten van vier series, of eigenlijk van drie. want „Huwelijksvoorwaar den" en „Z-cars" vielen onge veer samen. „De methode-Wan- ninger" valt tegen de beide Engelse concurrenten van de VARA tegen. „Z-cars" werd helaas door kruist door de vijfde aflevering van „Ooggetuige" over Zuid- Afrika. Deze keer was er niets over Nico van Vliet's methode af te dingen. Dominee Beyers Naudé werd ruimschoots geïn terviewd door Nico van Vliet, de theoloog prof. Marais die een soort middenstandpunt innam kwam ook aan het woord, even als dr. Treurnicht. die de apart heid als een van de weinige dominees in Zuid-Afrika nog met de bijbel in de hand verde digt (Handelingen 17 vers 20"). Daarna richtte Van Vliet aandacht op Transkei, het mii of meer autonome Bantoe-ge bied. met welke eerste ministe hij een gesprek had. de „Attentie" Het programma „Kinderen of niet?" op Nederland II, be handelde de ontwikkeling van het ongeboren kind, een afleve ring waarop niets viel af te dingen, of het moest zijn dat het. voor de niet-direct geïnte resseerden nogal saai was. In „Attentie" besteedde de NCRV nuttige aandacht aan het geld schieterswezen, en werd het als een misstand voorgesteld dat het doek ..Juno" van Rembrandt naar het buitenland dreigt te worden verkocht. Ongeïnteres seerdheid van de museumdirec teur (zoals het werd voorgesteld) zal er wel niet de oorzaak van zijn. Krappe financiële midde len. gevoegd bij het feit. dat de oudere Rembrandt goed verte genwoordigd is in Nederland, zullen wel eerder aan dit gebrek aan belangstelling ten grond slag liggen. Het getuigde overi gens van initiatief dat men cor respondent John Peereboom een Engelsman had laten intervie wen die via een of ander comité moet zien tegen te gaan dat waardevolle kunstvoorwerpen 't land (Engeland dus) verlaten. Sprekender zou overigens ge weest zijn als men ons enkele landen die hieromtrent wetten hebben, (bijv. Italië en Joego slavië) ten voorbeeld had ge steld. IIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllikll OOK WOES Hilversum I. 402 m. NCRV: 18.00 Koorzang: geestelijke liederen. 18.20 Klass. planomuz. 18.30 Het Spektrum: nws. uit de prot.-chr. organisaties. 18.50 Gitaarkwintet met ritmische begeleiding. over de wedstrijd Mara tl en weerpraatje. 19.10 Ra< Op de van Het Leger des Hells. 19.50 Wereld - panorama. 20.00 Licht lnstr. trio. 20.10 Omroepork. en soliste: klass. en mod. muz. 21.20 Dichters van het nieuwe geestelijke lied: literair gesprek. 21.45 Licht ens. 22.00 Sport. 22.10 Gram. of meded 22.15 Avondoverd. '2.30 Nws. 22.40 Lichte ork.muz. 22.50 Rondom het kind: pedagogische etherleergang. 23.20 Gitaarmuz. 23.30 Oude muziek. 23 55-24.00 Nws. cratisch of lichte 20.00 Nws. 20.05 Tri aan de Hor: licht progr 2100 Soc. comm. 21.15 Promenade-ork. en zang- solisten: amus.muz. 21.55 Alle negen- kegelcompe- net. 22.50 Plano- 3 15 Jazzmagazine. lichte gram. 12.25 Act. 12.30 Top Talent Tijd: lichte gram. 13.00 Nieuws. 13 02 Melodieën-Express: licht gevar. muz.progr. 13.30 Rumba-ork. en zang- solisten. 14.00 Nws. 14.02 Operettemuz. 15.00 Nieuws. 15.02 Licht platenprogr en tips v. d. vrouw. 16.00 Nws. 16.02 Progr. v. d. tieners. 17.00 Nws. 17.02- 18.00 Gevar. platenprogr. (17.25-17.30 TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I: VARA: 14.30-15.05 V d vrouw. NTS: 18.30 Teleac: Pech onder weg. een cursus voor automobilisten (les 3. 19 00 Nws. 19.01 Klaas Vaak. 19.05 De Verrekijker: int* Journaal. 19.15 Van gewes VARA: 19 35 Achter het l 20 00 Journaal 20.20 Ned. Songfestival Jeugd- gewest. NTS: 7.10 Het levende Lichte gram. (8.30-8~3'2 Schoolradio. 10.00 Aubade on het land, gespr. 12 27 Meded. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Deze week, praatje en bijdragen van binnenlandse correspondent. 13 15 Pro menade Ork.: amusjnuz. 13.45 Voor de vrouw. NCRV: 14.15 Fanfare-ork 14 30 Klass. kamermuziek. 15.00 Bijbeloverd. 15.30 SamenzaneorooT oei deren (herh. 16 00 Radio Filharm 16 35 Semi-klass. orkestwerken. 17.ÓÓ V. d. Jeugd. 17.15 Kinderkoor met ork 17.30 Amusmuz. uit Wenen. Hilversum II. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gram. VPRO: 7 50 Dagope ning. AVRO: 8 00 Nws 8 10 Lichte gr. kleuters.' 10.10 Lichte gram. (Om 00-1102 Nws 12.10 Licht ork. en '2.27 Meded. t.b.v. land- en zang- solisten. 13.00 I BRT-Varlété ork. muz. 13.55 Hulsh. Howl and ln Holland <S©*oKSiQ§cH«o5cV<SK3Sor<8C£<3<®o^v<Sie*cv^<^^ richt bleek een „slip" te zijn. Licht 7ws. 13.10 Act. 13.30 vocaal ens.: lichte lezing. 14.10 i woLiand, gevar. progr. (herh. van dinsdag J.I.). 15.20 Hobo, muzje|- .-dr 162" klass. de Jeugd. 17.5" Marathon. Hilversum I NRU/VARA: platenprogr. 10.00 Nws 10.02 Gevar. muz.progr. 11.00 Nws. 11.02 Licht pla- 1966. VARA: 20 45 Tel WÊÊKKÊHÊÊÊQ aulz. Cl.20 Amerikaanse liedjes. 22 00 Als er geen zwarten bestonden moes- J 't^evonden, toneelspel. flHH het kort. VPRO: 20.01 Concert voor Jonge mensen: New York Philharmo nic Orchestra en zangsollste. 20.50 Atellerbezoek 21.20 TV-fllm. 22.05 Extrü naai, 22.25-23,25 In ter kampioenschappen kunstrijden t DRAADOMROEP lïtta Muszely. Fritz Wunderllch; Fs litgt ln blauen Fernen ein wunder- samer Haln (Léhar). Sari Barabas. Heinz Hoppe: Bei elnem Tee en deux (Léhar). Melltta Muszely. Frit* Wun derllch; Und der Himmel hangt voller Franck Pourcel; Hymne (Piaf), ld.; La Marie Joconde (Bar rière). ld.; SI J'avais un marteau (Hays), id.: Les vendanges de l'amour (Jourdan)ld Pauvre petite fllle riche (Francois), id.: .Mary Popplns" (Sher- - - -_o Orkest I'll see you again (Coward). Bill Evans Trio: For heaven's sake (Meyer), id Dancing In the dark (Schwarz) id Everything happens to me iCarml- John Brown's bodv Advertentie MANOHAHDEl VAM 1140 Verhuren Repareren Inruilen ^^^^^^Stemmen ll~ C. F. van der DOES UMGI MOUtSIH.il Til II U I» Oen Haag

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5