Jeer verrassende zege ran Yataghan Hanover ,ROTE KERSTPRIJS IN HILVERSUM Assistent Kessler KRANTENBEZORGER BEVRAAGD Vandenstock kiest verivachtelftal Imre Rietveld niet in Nederlands team Chauffeur rampbus op borgtocht vrij MADRID officieel kandidaat Australië heeft leiding in finale van Davis Cup Nog f15.000 zoek van roofoverval LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 27 DECEMBER 1965 (Van onze medewerker) De finale van de Grote Kerstprijs in Hilversum bracht een jrme verrassing. All Prise startte bijzonder snel. doch had eet Yataghan Hanover aan zijn zijde. Dit duo beheerste steeds koers en geen van de paarden, die in de series de boventoon trden. konden enige indruk maken. In het rechte eind ontspon b een felle strijd tussen de beide koplopers. Jan van Dooye- erd vroeg het uiterste van Yataghan Hanover en met succes, Dt met gering verschil klopte deze All Prise in 1.23.7 km tijd en oonde haar kleine aanhang met f 55.- winnend en f 24.20 voor plaats. C Alkestis van E werd derde vóór Walter Hollandia, door een fout zijn kansen had verspeeld Voor Quicksilver S, 60 meter moest geven, was de taak te zwaar en de oude ck eindigde in de middenmoot. eerste van de vier afdelingen de Grote Kerstprijs was van tot finish voor AU Prise (Ver die als triomfator 1.24.4 toonde. Bo H, die lange tyd tweede lag, later geheel terug evenals Aleid iams. Yonker Aster klopte Yata- Hanover voor de tweede plaats, tweede afdeling werd een over ride 1.24.8 zege voor AbduUah >ver (Wagenaar jr.), die zich in mtste ronde uit het strijdgewoel aakte en onbedreigd els eerste hle voor Zita H en Athos the fraaie triomf boekte A. Side- met Carlos Pluto in de derde ling Na anderhalve ronde ging er de koploper Zoon van it heen en won in een goede km.-tijd. Quicksüver S die 40 r moest geven, leverde overigens beste prestatie door uit een Hike positie toch nog kort voor treep Zoon van Kievit voor de ie plaats te kloppen. Jter Hollandia (Eerenberg), die vierde afdeling na een halve een terrein kostende fout kreeg, elde zich kranig. Halverwege echte eind kreeg hij de ver uit- Bravour S te pakken en deze op de streep in 1.23.-. Zsa du Commerce werd derde. openingsdraverij verloor Don- lanna (Heynen) na een ronde leidende positie aan Donderdag, tas voor de Enterprise-dochter geen bezwaar om in de laatste de kop te heroveren en in te zegevieren. Donderdag werd schakeld en Darina Braun werd vóór Cairos II. iwhuis met B Roi Kinley was e Kalkoenprys van start tot i heer en meester. Benno Six verrassende tweede (pl. f3.20. f 13.70) vóór Bird van Hiddum. i dicht koppel paarden kwam in iistletoe-prijs op de finish af. Norma werd met gering ver- eerste. Voor de volgende plaat- de ontwikkeling van de torden afgewacht, waaruit geen hil bleek en Ylogie M, Arrow dhy en Zingaro dead heat He- oor de tweede tot en met de plaats. Sensationele aniateurskoers amateurdraverij was sensatio- :n halve ronde viel Kley- an de sulky. Zijn paard entine Lee rukte zich van zijn Ije los en sprong over de reling niddenterrein op. Daarna rende WIELRENNEN In Rusland PIELRENNER SPORTMAN HET JAAR 21-jarige wielrenner Oma- hadadze is gekozen als Sowjet- ;an het jaar. Hjj won in Sebastian de sprint. Het is voor «rst dat een wielrenner deze krügt. tweede plaats ging naar Valery nchenko, die in Tokio de -gou- medaille won bij het boksen in middengewicht. Hij is dit jaar pees kampioen geworden. Vorig was hy zesde op de lijst, ljjst luidt verder: 3. Irina Olympisch kampioene en we- Kordhoudster op de 80 meter Lyamila Belousowa en echtgenoot Oleg Protopopow, Kampioenen kunstrijden, 5. Spassky, de schaker die tegen syan mag uitkomen voor het Kampioenschap. 6. Leonid utinsky, Olympisch kampioen tgewicht gewichtheffen. 7. frennen, 8. Natalia Kuchin- luunpioene gymnastiek in de MJnie. 9. Lev Yashin, de doel- diger van het nationale voet- 'tal. 10. Alexander Iwanitsky, tt&mpioen worstelen vrije stijl. Oudkerk tweede in Dortmund flens mternationale wedstry- °P tweede kerstdag in de West- -alle van Dortmund gehouden, Nederlandse stayer kampioen Oudkerk tweede geworden ach- Belg Verachtert. De Amster- &er werd in de beide manches ft km tweede (resp. na Ver ft en de Spanjaard Timoner) Wgde de rit over 40 km op Me plaats. In deze slotmanche de zege naar Verachtert en op *ede plaats de Duitser Rudolph, eindstand luidt: Verachtert to- "9980 km, 2. Oudkerk 79.705 Timoner 79.575 km. Clementine, na weer over de reling gesprongen te zjjn, het veld tegemoet ramde Blauwe Druif B en Bento- prise. gelukkig zonder al te ernstige gevolgen. De koers werd afgebeld en nu zonder Blauwe Druif B, Clemen tine Lee en April Love overgelopen. Het werd een verrassende zege voor Zelos van Vredenhof (De Bruin) (w. f 25.30)gevolgd door Zonnestraaltje Wilco Maire. De enige bezitter van het goede trioformulier kon f 15.941.60 beuren voor f 1. Eigenaar Janssen boekte weer een fraaie 1.24.5 succes met zijn paard Circus S. Dochter van Our Bonni, die de aanval van Circus trachtte te pareren, vergde teveel van haar krachten en viel in galop, zodat deze niet meer meesprak. Buermann B werd kort voor de streep als tweede uitgeschakeld en Bonny Julia nam Uitslagen De uitslagen lulden Kerstsparprijs1. Donna Han Dorpmans leidt Feijenoord-Ajax (Van onze correspondent De op 19 januari de divisie van de KNVB te spelen belangrijke wedstrijd Feijenoord- Ajax, waarvoor begrijpelijk grote be langstelling bestaat, zal geleid wor den door de heer J. F. Dorpmans uit Arnhem. (Van onze correspondent) Naar wij vernemen is de heer M. C. de Jongh, oud-trainer van RCH (Racing Club Heemstede i, door de KNVB benoemd tot assistent van de nieuwe bondscoach, George Kessler. STER-ALLURES Aanmelden: Bureau LEIDSCH DAGBLAD. Witte Singel 1 - Leiden Grote Kerst 1-prijs, w'~—"I. Vergay) (1.24.., Yataghan Hanovc Prise (M. Vergay) (1.24.4); 2. Yonker 2e afd.: 1. AbduUah Hanover (J. Wa- Grote Kerst 2-prl Pluto (A. Siderlu-' silver S; 3. Zoon -i afd.: 1. Carlos Siderlus) (1.22.1); 2. Quick - l. Zoon van Kievit. Tot.: wi. .30. pl. 1.70, 1.50, 1.50. koppel 9 40, Kalkoen-prijs: 1. B Rol Klnlev (M. Bouwhuis) (1.27.5): 2. Benno Six; 3 Mistletoe-prijs: 1 Annie No: dead heat: Ylogie M. y. Zingaro. Tot.: wi. D.10 pl. 4.20. 3.20. 1 30 en 170. 3.10. 1.70, 2.10. r.„.. van Vreden hof (P. J. de Bruin) (1.29.3); 2. Zon nestraaltje; 3. Wllco Malre. Tot wl. f25.30. pl 5.60. 4.80 4.70. koppel 14 cov. 13. trio f 15.941.60. -prils: 1. Circus S (W. (1-24 5); 2. Bonny Ju- Flnale Grote Kerstt>rijs: 1. Yataehan i Dooveweerd) (123.7); Totallsator-omzet f338.452.50. België—Bulgarije in Florence 9? Het Belgische voetbalelftal dattegen Israël, die oeusdag in Florence gaat proberen zich tegen Bulgarije in een beslis singswedstrijd te kwalificeren voor „Engeland (66", is als volgt samen gesteld: 1 Doel: Nleolay (Standard Luik), achter: Heylens, Verbiest, Plaskie (allen Anderlecht) en Bare (FC Luik;, midden: Michiels (Beerschot) en Jurion (Anderlecht), voor Thio (CS Brugge), Stockman, Van Himst, en Puis (allen Anderlecht). Coach Vandenstock heeft het elf tal gekozen dat „verwacht" werd. Vergeleken met de laatste wedstrijd 50 zege voor onze Zuiderburen eindigde, heeft alleen de Beerschotspeler Weyn zijn plaats aan Verbiest moeten afstaan. Verbiest was toen echter geblesseerd. De beslissingswedstrijd in groep 1 van het voortoernooi om het wereld kampioenschap was noodzakelijk ge worden, omdat België en Bulgarije beide met 6 punten uit vier wed strijden eindigden. België verloor in Sofia met 30 van de Bulgaren, maar bleef in Brussel met 50 de baas. Twee steekpartijen „Gouden Gerrit" in Amsterdam verbannen van De centrale trainingscommissie van de Nederlandse Badmintonbond heeft, na overleg met het bondsbe- stuur, besloten Imre Rietveld niet op te stellen in het nationale dames team, dat woensdag 29 december in de hal van Duinwijck te Haarlem tegen Engeland speelt in een wed strijd voor het toernooi om de Uber- Cup. Tijdens de op donderdag 23 de cember gehouden centrale training van de dameskernploeg bleek, dat Imre Rietveld bezwaren koesterde tegen een deel van de voorbereiding, zoals die door de centrale trainings commissie voor de belangrijke wed strijd tegen Engeland nodig werd ge acht. Speciaal het voornemen om de Nederlandse meisjes in een hotel in de omgeving van Duinwijck te la ten logeren, opdat het team reeds de dag voor de wedstrijd bijeen kan Barthes wordt professional De 23-jarige Fransman Pier re Barthes is gisteren naar Austra lië gevlogen om zich als professional tennisser bij de groep van Jack Kra mer aan te sluiten. Barthes zal woensdag 5 januari het profcontract tekenen. Voordat hij zijn debuut tegen eind maart in New York maakt, zal hij de komen de weken met zijn nieuwe teamge noten in Australië een trainingspro gramma afwerken. Barthes was de tweede Franse spe ler na Pierre Darmon. Hij schakel de tijdens de Wimbledon-kampioen- schappcn onze Landgenoot Tom Ok- ker na een enerverend duel in de eerste ronde van het enkelspel in vier sets uit. «Van onze A'damse correspondent) I De Amsterdamse politie heeft zijn, achtte Imre Rietveld bezwaar- 41-jarige administrateur lijk. Ofschoon het de commissie spijt gearres' Jte7ké""Spwlste7 tó"'ïmTrRiet- te?rd op "«"«iking "Un 25-jarige veld buiten het team te moeten la ten, meent zij ook te mogen vragen, zich te onderwer pen aan een maatregel van een trai- ningsaiscipline. die in andere tak ken van sport reeds lang normaal is. echtgenote met een keukenmes steek in de borst toegebracht te heb- I ben. De vrouw werd levensgevaar - I lijk gewond in een ziekenhis opge- nomen. Haar toestand is op het ogenblik redelijk. De steekpartij had vrijdag plaats. Het echtpaar, dat bezig is met een scheiding en dat de laatste tijd enke- le ruzies gehad heeft waarbij de P<>- I litie assistentie moest verlenen, kreeg 1 weer ruzie toen de man naar zijn zeggen om kleren te pakken de slaapkamer van zijn vrouw binnen- I ging. Toen deze hem buiten de deur I probeerde te zetten ontstond er een vechtpartij. Volgens verdachte is zijn echtgenote hierbij in het mes geval len. De politie acht dit onwaarschijn lijk. Zij trof de vrouw bewusteloos op de vloer van de keuken aan met het mes naast haar. Vier kinderen van het echtpaar, van wie er een op verzoek van de vader de politie alarmeerde, zijn bij buren ondergebracht. In verband met een andere steek partij arresteerde de Amsterdamse De Belgische voetbalbond heeft politie een 30-jarige Turkse spoorar- Knokke aangewezen als de plaats, oeider. Deze wordt er van verdacht waar op woensdag 18 mei 1966 de een landgenoot (30) met een knip- voetbalwedstrijd zal worden gespeeld mes in de borst gestoken te hebben, tussen de B-ploegen van België en i Het slachtoffer werd slechts licht ge- Nederland. wond. ZAALHANDBAL AHC en Swift zegevieren in Kersttoernooi De heren van AHC en de dames van Swift Roermond zijn winnaars geworden van het internationale kcrstzaalhandbaltoernooi van het Amsterdamse Blauw Wit. In de eind strijd bij de dames klopte Swift het team van de organiserende vereni ging met 61. Bij de heren zegevier de AHC in de finales met 1289 over Niloc. Het team van de Army All Stars heeft in Amsterdam het basketball- toernooi van Blue Stars gewonnen. De finale tegen Spartak BRNO eindigde na felle strijd met 61-58 In het voordeel van de All Stars. Olympische Spelen ,72 Het Spaanse Olympische Comité heeft besloten Madrid kandidaat te I stellen voor de organisatie van de Olympische zomerspelen 1972. Het verschillende watersport- evenementen in Barcelona te hou stortte (er waren 15 doden), is sinds het rampzalige ongeluk in Poznan geweest. Ook nu nog ls hij ter beschikking van de Poolse justitiële autoriteiten, die een nauwgezet onderzoek naar de ramp instellen. Zij beslisten evenwel gunstig op een verzoek van de heer De Vreugd en zijn directie om de kerstdagen bij zijn vrouw en vier kinderen te mo gen doorbrengen. De heer De Vreugd, die bij het ongeluk ook verwondingen opliep, is nog niet helemaal genezen. Zijn reehteronderarm zit nog in het gips en bovendien is de schouder nog uit de kom. Daaraan zal hy waarschijnlijk moeten worden geope reerd. De heer De Vreugd had over zijn Australië heeft vandaag, geheel tegen de ver- hï'medelevm^Tïi-Sde"- evenementen in uarceiwiia ie nou- Y den. Na München is Madrid de Wacllting 111, Cle leiding geilOIlieil 111 Cle filiale vail lukhetd ondervonden zowel van de tweede offieieie kandidaat v<K,r d' j Je Davis-Cup tegen Spanje. Fred Stolle zegevierde p°;nm'1™ 6 organisatie van de spelen van 1972. j 1 Tt r 11 Twee maanden ondervond de heer m Sydney over de m Davis Cup-duels nog onge- De Vreugd by Poolse vrjend slagen Spanjaard Manuel Santana: 10—12, 3—6, hartelijke gastvrijheid, want hu kon r J 7 7 I zich o veral in Polen vni bewegen. 6-1, 6-4, 7-5 Stolle verslaat Santana De justitiële autoriteiten in de I De heer De Vreugd heeft groot Poolse stad Zielona Góra hebben de j trouwen in het serieuze onderzoek I 34-jarige chauffeur Th. de Vreugd van de Poolse justitie, uit Doorn op borgtocht verlof ver- j „Ik wil weer op Polen rijden als ik leend naar Nederland terug te keren, i beter ben", is de wens van De De heer De Vreugd, die de N.BJVf.- Vreugd, bus met 46 Poolse toeristen uit Enge land bestuurde, die op 25 oktober j bij Skwierzyna van een brug in de j vijf meter dieper gelegen rivier Obra Waddeneilanden „Gouden Gerrit", onder welke naam een 37-jarige lasser uit Zwolle deze zomer berucht werd op het eiland Terschelling en in de Neder landse pers, is door de politierech ter in Leeuwarden veroordeeld tot maanden gevangenisstraf, waar van twee maanden voorwaardelijk, proeftijd drie jaar met als bijzondere voorwaarde, dat gedurende deze proeftijd geen voet aan wal gezet mag worden op enig Waddeneiland in Nederland. De veroordeelde ver zamelde in de afgelopen zomer een groep jongelui omzich heen. die de cafetaria Swyps als hun domein had den gekozen en vandaar uit een ze kere terreur uitoefenden. Het vonnis had betrekking op een vechtpartij in Swyps, waarbij een 19-jarige Am sterdams? student door de verdachte werd neergeslagen en vervolgens met stukgeslagen bierglazen werd beko geld. 20 interim-dividend Grondbriefbank voor E.M.S. De Raad van Bestuur van de Ned. Grondbriefbank N.V. heeft, na overleg met de Raad van Com missarissen, besloten om aan de aan deelhouders, die op 1 januari 1965 in het aandeelhoudersregister waren ingeschreven, een interimdividend uit te keren van 20 cc. Aangezien de Grondbriefbank in de eerste helft van 1965 nog een vrij wel volledige dochteronderneming was van de Exploitatie Maatschap pij Scheveningen (E.M.S.) N.V., zal dit interim dividend derhalve aan de E.M.S. ten goede komen. Over ge heel 1964 keerde de N.G.B. een to taal dividend uit van 25 7o. Het ge plaatste aandelenkapitaal van de N.G.B. was per eind 1964 ongeveer 10 miljoen gulden. De E.M.S. zal aan dividend dus bijna 2 miljoen gulden ontvangen. SCHAATSENRIJDEN Geen toptijden in Skandinavië Tijdens internationale langebaan- wedstryden in de Noorse plaats Tönsberg is gebleken, dat het me rendeel van de Scandinavische hard- ryderselitc nog niet in grote vorm verkeert. Zo wel op de 500 als 3000 meter werden geen toptijden gere den. De 500 meter werd een over winning voor de nieuwe plaatselijke favoriet Björn Tveter. die de overi gens matige tijd van 43.2 secon de liet afdrukken. Van de „azen" werd Per Ivar Moe negende in 44.7 en Fred A Maier twaalfde in 45,0. Maier reed de beste 3000 meter. Zijn tijd was 4.46.9. De lange Noor se stayer was daarmee 4.1 seconde sneller dan zijn jonge landgenoot Fer Guttormsen. De Zweedse ster Johnny Nilsson werd derde in 4.51.5 en wereldkampioen Per Ivar Moe vierde in 4.52.4. De verrassing van deze wedstrijden was het rijden van Tveter, die zich ook op deze afstand uitstekend weerde. Hij eindigde als eervolle vijfde in 4.53.4 Het resultaat was dat in de stand na de eerste dag Tveter de leiding in het algemeen klassement heeft vóór zijn landgenoten Maier, Gut tormsen en Moe. PARTIJ DUURT BIJNA 3 UUR Ook het tweede enkelspel heeft een Australische overwin ning opgeleverd. Wimbledon- kampioen Roy Emerson versloeg Juan Gisbert in drie sets: 6-3. 6-2. Australië leidt hierdoor met 2-0 en heeft uit de resterende drie partijen nog maar één punt nodig om opnieuw in het bezit van de Davis Cup te komen. De zege van Wimbledon-finalist Fred Stolle heeft Spanje, dat door sterk tennis over Amerika en Mexico de eindstrijd bereikte, in zekere zin uitgeschakeld voor de eindoverwinningivant de experts waren het er over eens dat ivilde Spanje zegevieren, Manuel San tana dan zeker beide enkelspelen zou moeten Santana, die dit jaar niet deelnam aan Wimbledon en zich afzijdig hield van de grote toernooien, toverde in de eerste twee sets fraaie passeer - slagen langs de verblufte Stolle. maar de zekerheid verliet de dit seizoen ongeslagen Spanjaard in de derde set, toen de Australiër steeds meer vat kreeg op het spel van Santana om daarna de party, die twee uur en 57 minuten duurde, in zyn voordeel te beslechten. 9 In Davos is op tweede kerstdag Santana serveerde 15 aces tegen i het vyf dagen durende internationale Stolle 19 Santana maakte vier dou- 1 ijshockeytoernooi om de Spengler- zelle (Doetinchem) 10—9; SVLSOA j blefaults tegen Stolle 12. Santana's cup begonnen. De openingswedstryd (Breda) 7—6; SVL—BHC (Bussum) service werd acht keer doorbroken j tussen Kitzbühel en Davos werd door 11—9. tegen die van Stolle vyf maal. I de Oostenrykers met 5-3 gewonnen. SVL-zaalhandbal Het zaalhandbalteam van SVL is winnaar geworden van de 2de klasse poule van een in Utrecht gehouden Kersttoernooi. Uitslagen: SVLGa- zich overal in Polen vrij bewegen. „Tk begrijp niet hoe sommige Neder landse kranten hebben kunnen schrijven dat ik gearresteerd ben ge weest. Daar is geen sprake van", al dus De Vreugd. Hy is zelfs niet in staat van beschuldiging gesteld, want een uitgebreide commissie is nog steeds met het onderzoek bezig. De ramp is onlangs gereconstrueerd, omdat de verklaring van De Vreugd niet overeenstemt met die van de Poolse vrachtautochauffeur, die met zyn wagen op een niet verlichte wegversmalling tegen de bus botste. Iraakse aanval op Perzische grensdorpen Voor de derde achtereenvolgende dag hebben Iraakse Mig-vliegtuigen op eerste kerstdag Perzische grens dorpen beschoten. Bij de aanvallen op vier dorpen zijn vier mensen ge wond en is er één dode gevallen. Eerder had Perzië Iraakse militai ren beschuldigd het dorp Tange-e- Hamman in het omstreden grensge bied aangevallen te hebben, waarby twee Perzische gendarmes gedood zouden zijn. Perzië hoopt nog steeds dat langs diplomatieke weg een op- losssing gevonden zal worden voor het grensgeschil. De Perzische minis ter van Buitenlandse Zaken en de Iraakse gezant hebben de eerste kerstdag gedurende twee uur bespre kingen gevoerd over de incidenten. Na afloop sprak de Iraakse gezant de hoop uit, dat de moeiiykheden spoedig opgelost zullen zyn. Reorganisatieplannen Oeeumenische Raad van Kerken De Oecumenische Raad van ker ken in Nederland heeft zich in een schrijven tot de in de raad deelne mende kerken gericht met het doel te komen tot een zodanige reorgani satie van de raad dat een gezamen- ïyk snel en doelmatig handelen van de kerken mogeiyk wordt gemaakt. De voorstellen houden in, dat de kerken die tot de raad behoren, daarmee verklaren bereid te zyn zich in al hun werk waar hun dat moge- lyk is te gedragen als zich verenigen de kerken. De raad hoopt dat daar door duideiyker wordt dat de kerken elkaar in de raad van meet aan wil len ontmoeten met het oog op een zichtbare eenheid van de kerken Naar de raad hoopt zal hierdoor be ter zichtbaar worden dat het oecu menisch samengaan van de kerken geen vrijbiyvende zaak is en dat het persDPctief van de eenheid der kerk welke eenheid steeds een eenheid in verscheidenheid zal dienen te zyn er beter door tot uitdrukking komt. Getracht zal worden zodanige vor men te vinden dat ook tot dusver nog nier in de raad deelnemende kerken zullen kunnen toetreden. LUCI JOHNSON een van de dochters van de Amerikaanse president, heeft zich verloofd met Pat Nugent. Het jonge paar zou in het na~ jaar willen trouwen. Daders bekennen De zaak van de overval op een bestelauto bij Nuenen is thans rond op f 15000 na. Nadat vrydag de oud ste van de beide rovers, reeds had bekend met zijn neef het loongeld der Geldropse arbeiders van de Oda te hebben gestolen, heeft ook de jongste, toegegeven bij de overval betrokken te zijn geweest. Tiendui zend gulden had hij onder de vloer van zijn slaapkamer aan de Ter- borgstraat verstopt. Het geld had hy aan de Gerard Doustraat uit het schuurtje van een familielid gehaald, waar het door de oudste onder een cementzak was neergelegd. De beide politie-unifor- men heeft men op aanwyzingen aan de Kanaaldyk teruggevonden. De 26- jarige stoffeerder, wiens auto voor de operatie was gebruikt, treft geen enkele blaam. Hy wist van de plan- I nen van de beide neven niets af. De oudste heeft met zyn jongere neef de overval op touw gezet, omdat hy zich door een uitgesproken faillisse ment in geldnood bevond. Het was algemeen bekend, dat elke week in Geldrop de geldexpress van de Oda arriveerde met de lonen der arbei ders. Ze stonden er vaak op te wach ten. De route, die de chauffeur nam. was voor niemand een geheim. Ruim 15.000 gulden van de buit blyven nog zoek. Men vermoedt, dat de da ders deze by familie hebben onder gebracht en ze blyven zwygen om haar niet in discretie te brengen. De bewoners van het perceel, waar de eerste 10.000 gulden werden gevon den, wisten echter niets van het geld, dat by hen in de schuur lag. Het was uit een van de geldkistjes overgeladen In een tas. De vrouw uit het gezin meende, dat de oudste een kerstboom in de schuur had ge bracht, die zij by hem besteld hal. Lator kwam de jongst* met zyn bromfiets een bezoek brengen. Hy heeft toen de tas met geld meege-

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 11