WÊÊI DE LUCKBERRIES winnen aan populariteit jonge Nederlander in Stockholm vermoord Texel heeft grote recreatieplannen Overvallers schieten Belgische agent dood Top van radio en televisie LEÏDSCH DAGBLAD MAANDAG 6 DECEMBER 1965 DERDE BLAD LD. OVER RADIO EN T.V. LD. OVER RADIO EN T.V. LD. OVER RADIO EN T.V. Melkverkoop in plastic geslaagd (Van onze Haagse correspondent) De melkverkoop in de nieuwe plas.- tioverpakkirig, die nu bijna drie we ken in Ryswijk en een deel van Den Haag plaats heeft, is volgens de Rijswijkse melkfabriek Van Grieken een groot suooes. De totale verkoop van verse melk (inclusief losse melk) in dit rayon steeg in de eerste week met 18 procent. In de tweede week was de verkoop ook nog 15 procent hoger dan anders. Via 80 slijters worden nu ruim 20.000 gezinnen met zakken melk be diend. Van deze gezinnen is 98 pro cent op deze verpakking overgestapt. Omdat deze melkfabriek niet eerder dan 15 januari de beschikking krijgt over een tweede vulmachine is de levering van zakken melk aan de slijters in Delft en in het Westland voorlopig uitgesteld tot de tweede helft van januari. Hoofdkwartier van nazipartij in V.S. gesloten Belastingambtenaren hebben een inval gedaan in het hoofdkwartier van de Amerikaanse nazipartij, ge- vestigd in Arlington in de Ameri kaanse staat Virginia. Alle archieven werden in beslag genomen en de twee partijleden die er permanent wonen.! zijn eruit gezet. De belastingdienst i liet weten dat de partij nog 5.000 dol- I lar aan inkomstenbelasting schuldig I is sinds 1962. Lincoln Rockwell, de leider van de partij, verklaarde dat I hij en zijn volgelingen de schuld niet kunnen betalen. Het hoofdkwartier I een oud huis werd gesloten en I op de deur werd een briefje geplakt met de woorden„In beslag genomen door de Amerikaanse regering". (Van :rkster Als straks in het voorjaar met zoet gevooisde stemmen en la waai en geruzie achter de scher men weer uitgevochten gaat worden, wie ons land mag ver tegenwoordigen op het Eurovi sie-songfestival. zullen er op dej planken voor de camera twee jonge mensen staan, die nog niet zo doorgewinterd zijn in het showvak. en voor wie een tele visieoptreden nog steeds iets on wennigs is. Dat zijn dan de Luckberries, twee jonge mensen uit Alkmaar. De na men zijn Elisabeth Kluft, oftewel Berrie, en Lucas Dekker die Luck wordt genoemd. Sinds vier jaren tre den zij samen op. Voordien waren Luck en Berrie afzonderlijk al druk in de weer met de lichte muze. Al vanaf haar dertiende jaar luisterde Berrie met haar gitaar en stem ver enigingsavondjes en feestjes op. Luck deed hetzelfde, maar samen met een vrieM,; Die-vriend ging echter varen. Succes Berrie bleek bereid voor hem in te vallen. Het succes van hun optreden was zó verrassend, dat zij besloten, de samenwerking voort te zetten. Die voorzetting behelsde een reeks feest avonden en talentenjachten. In juni 1962 wonnen zij bij zo'n talentenjacht een eerste prijs, die hun een optreden voor Radio Veronica bezorgde. Er kwam nu meer radiowerk: o.a. in Springplank, Minjon en in Jeugd land. In juni 1964 hadden zij hun eerste televisie-optreden in het pro gramma „Kom er maar eens voor". Alweer werd een eerste prijs hun deel. Een afspraak voor een tweede uitzen ding was het gevolg. Het werk nam gestaag toe. Zij waren o.a. de gast in één van de televisieshows van Rudi Carrell. Of de Luckberries erin zullen sla-1 luk bij het treffen van de juiste mu- gen straks als Nederlandse vertegen- ziek en de juiste tekst spreekt hier voordigers naar Italië te gaan, is nog een woordje mee. Maar zij doen in en vraag. Niet alleen een goede stem ieder geval mee aan de Nederlandse sn voldoende ervaring, maar ook ge- voorronden. „De Texelse veerboten zullen vol gend seizoen naar schatting 12.000 auto's per week moeten vervoeren. De 300 ha recreatieterreinen in de komende jaren tot 700 ha moeten worden uitgebreid. Langs de duin strook zal de capaciteit van de ver- hlijfsaccommodaties belangrijk moe ten worden vergroot. Desondanks dient het specifieke Texelse land schap onaangetast te blijven", al dus de burgemeester van Texel, de heer C. de Koning tijdens een pers conferentie, waarin hij een rapport, uitgebracht floor de „Werkgroep re creatie Texel", introduceerde. Medewerking Majorca In juli van dit jaar vertrokken de Luckberries naar Majorca, om er op te treden in La Cubana bij Max Woi- ski en in de nachtclub Tago Mago. Een geweldige tijd hebben zij daar gehad. Zij hebben er een plaatje aan overgehouden: „Majorca bij nacht". Koninklijke subsidie vrije schilderkunst H.M. de Kcmingin heeft op voorstel van de jury voor de Koninklijke sub sidie voor vrye schilderkunst beslo ten aan de volgende Nederlandse jonge kunstenaars een beurs van f 2500,— toe te kennen: Peter Jansen, Ant. Chr. Klop (heiden Den Haag». Jaap v. d. Pol (Edam) en J. W. Wes tern (Eindhoven). Schakelkast geëxplodeerd (Van pnz. Groningse correspondent) Met een harde klap is gistermid dag tegen kwart voor drie de scha kelkast van de verkeerslichten-instal latie op het Damsterdiep in Gronin gen geëxplodeerd. Twee deuren vlo gen met grote kracht uit de kast. De ene kwam tien meter verder op straat U-recht, de andere werd vijf meter weg geslingerd. Er was op dit moment weinig verkeer. De oorzaak van de ontploffing is niet met ze kerheid te zeggen. Men denkt, dat in de hermetisch afgesloten binnenkast een explosie! gasmengsel is binnen gedrongen en door het overspringen van vonken is ontploft. De explosie is dus niet ontstaan door de appa ratus. Een deel van de apparatuur werd vernield en de verkeerslichten werken niet meer. De reparatie zal één tot twee weken is beslag nemen. Hei verkeer zal tijdens de spitsuren door agenten worden geregeld. De schade wordt geraamd op enige dui zenden guldens. Het is de eerste keer. dat zich in Groningen een ont ploffing in een verkeerslicht-installa tie heeft voorgedaan. Elders in ons land schijnt het at. eens te zijn voor gekomen Texel koestert grote plannen tei rerdere ontwikkeling als toeris tenoord, maar realisering ervar hangt grotendeels af van de mede werking. die de overheid er aan wi verlenen. gemeente tracht de benodigde gron den geleidelijk aan te kopen en dat zy daarbij zo nodig niet zal schro men om hiervoor het middel Yan onteigening te hanteren. Niet al leen voor wat de voor verblijfsac- comodatie benodigde gronden be treft. doch evenzeer wat de voor be bossing benodigde gronden aangaat. Zoveel mogelijk zal getracht moeten worden grondspeculatie te voor komen. De 20-jarige H. Drost uit Harder wijk is in de nacht van zaterdag op zondag vermoord aangetroffen in een leegstaand huis in het centrum van de Zweedse hoofdstad Stockholm. De jongeman was aan handen en voeten gebonden en had een lus om zijn nek. Bovendien vertoonde zijn hoofd ver wondingen. Hy werd aangetroffen op de tweede etage van een huis in het centrum van de stad (Vatugatan 9). Drie jonge Zweden vonden hem. Het huis was bestemd voor de sloop. Na een intensief onderzoek heeft de politie twee Nederlanders aange houden. Tot heden ontkennen zij iets met de moord uitstaande te hebben. Beiden hebben echter geen accep tabel alibi en leggen afwijkende ver klaringen af over hun bezigheden Realisering W. menen eei-st tot realise- de plannen te moeten over- de gronden door aan koop of onteigening in het bezit van de gemeente zijn gekomen. Zulks be tekent niet. dat zij zich voor deze gronden ook een gemeentelijke of semi-gemeentelijke exploitatie voor stellen. Tegen uitgifte in erfpacht van exploitabele eenheden zien zij ,m het verleden hebben wijhet I "'^"e X.™ voorx.entage„ thans de behoren aanleK van parkeerterrei- slechts verspreide subsidies ten doen en daarom enorm groeiende toeristenstroom een stijging met 20 procent per jaar met zekere angst tegemoet. Dit valt zeer te betreuren, omdat wij juist uit de kippenhokkenmisère waren gekomen. Afgelopen seizoen waren we echter al weer genood zaakt noodkampeerterreinen aan te leggen We hebben een ontstellend tekort aan accomodate en aan cen trale voorzieningen op velerlei ge bied", aldus de burgemeester. Uit de verdere uiteenzetting bleek, dat de werkgroep een ontwikkeling voorstaat, waardoor enerzijds be langhebbenden de grootste mate van rechtszekerheid zullen hebben an derzijds de gemeente Texel de min ste risico's loopt haar beleid door speculanten doorkruist te vinden. Zij acht het van groot belang, dat de (Van speelweiden, nieuwe strandsla- gen, wegen, fietspaden, kampeerter reinen voor groepen en lunapark, een centrale kantine, dansgelegenheden en andere op de opvanging van jeug digen gerichte attracties. Nasoetion zal „fout" niet opnieuw maken De Indonesische minister van De fensie. Nasoetion. heeft verklaard dat de Indonesische communisten zich na hun mislukte opstand van 1948 voor de regering weer aan vaardbaar hebben gemaakt door deel te nemen aan de strijd tegen de Nederlanders, kort daarna. Daar om waren de rebellen niet volledig onschadelijk gemaakt. Deze fout zou nu niet opnieuw worden ge maakt. Nasoetion sprak in het par lement. aldus een bericht van radio- Djakarta. Volgens een bericht van het pers bureau Antara zyn kort na de mis lukte staatsgreep van begin oktober in Indonesië 46 bladen verboden. Zij werden ervan beschuldigd de aan stichters van de staatsgreep te heb ben gesteund. De meeste waren com munistisch of communistisch gezind. Het aantal maakt achtentwintig pro cent van alle in Indonesië verschij nende dagbladen uit. Daders nog niet gegrepen Brusselse correspondent) I De daders van een roofoverval die zaterdagochtend in de Brusselse bin nenstad consternatie heeft verwekt, lopen nog steeds vrij rond. Het offer van een Brusselse politie- j agent die werd doodgeschoten toen i hij een van hen trachtte te overmees- j leren, is tot nu toe vergeefs geweest. I Het is de eerste keer sinds de Duitse bezetting dat bij een overval een agent werd vermoord. Tragisch is dat het slachtoffer vader was van een I dochtertje en dat zijn vrouw binnen- Brusselse correspondent) kor, Mn tweede kind rerwach,. Minister ontslaat twee leiders stiptheidsactie HeL Belgische ministerie Pos- De overval had zaterdagochtend leryen heeft iets gedaan tegen de plaats voor acht uur. Twee of drie stiptheidsactie bij hoi Wef-opec- te^^etTar^Ss^Ï soneel. j Een kassier die bezig was met een KSSSSSÈ SSSS^s er van de katholieke vakbonden van technisch personeel verenigt, ontsla gen. omdat zy van oordeel is dat zij hebben gesaboteerd. Hun reactie is de volgende geweest: er is niet ge saboteerd. het recht van staken ligt sedert de bevrijding verankerd Belgische grondwet landse Zee verraadt. Ook het wa huis dat direct verboden gebied het personeel werd, werd uitgekamd, Omdat het een gebouw met veel hoe ken en gaten is, had het nogal wat voeten in de aarde. Men vond jongeman die gevankelijk werd weg gevoerd en uitgejouwd door het pu bliek dat „moordenaar" riep. Later is gebleken dat hy een spoeljongen was die was aangenomen in verband me de decemberdrukte. Om een uur o: elf werd het warenhuis weer vrij ge geven. De lichten gingen aan, de mu ziek kwam uit de luidsprekers en di Brusselaren gingen hun inkopen doen alsof er niets was gebeurd. omstreeks het tijdstip waarop de moord werd gepleegd. Bovendien zyn j volgens de Zweedse politie op hun i pensionkamers voorwerpen gevonden, ïen belangrijke rol in het politie onderzoek vormen. Het huis waarin de vermoorde jon geman werd aangetroffen, is een ont moetingsplaats voor zwervers en ver- slaafden aan drank en verdovende middelen. Volgens de politie van Stockholm stond de jongeman, die bediende was en Zweeds warenhuis, goed be kend. Waaghals in zee verdronken i Van i Haarlemse correspondent» Verregaande roekeloosheid heeft gistermiddag het leven gekost van de 25-jarige Belgische binnenschipper Jan Salet uit Luik. Hij verdronk in de ruwe zee voor IJmuiden. toen de rubber kano waarin hy en de 18- jarige schippersknecht Jan Kartner. eens uit België afkomstig, enkele honderden meters voor het zuider- strand omsloeg. De jongste wist met moeite zwemmend het strand te be reiken. Hy is met een shock in een IJmuidens ziekenhuis opgenomen. Het tweetal was gistermiddag om streeks half drie by de Seinpost met de rubber kano van wal gestoken. Toen zij ongeveer 200 meter uit de kust waren, werd het ranke vaar tuigje door een hoge golf gegrepen en omgegooid. De 18-jarige Kartner ver telde later, dat hij daarna zijn met gezel niet meer had teruggezien. De motorreddingsboot „Neeltje Jacoba" en de loodsafhaalboot „Walvis" heb ben ongeveer anderhalf uur naar de vermiste gezooht. Maar noch van de kano, noch van de Belg werd maar een spoor gevonden. Beide varensge zellen horen thuis op in IJmuiden liggende binnenschepen, die uit Bel gië stenen voor de pieren bouw naar IJmuiden hadden gebracht. Zuid-Afrika geeft geen visum aan Ned. journalisten Aan twee Nederlandse journalisten, de heren B. van Kaam van het dag blad Trouw en H. Biersteker van de IKOR-televisiedienst. is de toegang tot Zuid-Afrika ontzegd. Zij waren voornemens in Zuid- Afrika gegevens te verzamelen over een controverse in de Nederduitse Gereformeerde Kerk inzake de ras senverhoudingen in de kerken aldaar. De visumaanvragen waren door de Zuidafrikaanse ambassade doorge zonden naar Pretoria, dat na lang wachten afwijzend beschikte. De journalist Van Kaam was des tijds betrokken bij de paginamil tus sen Trouw en Die Burger. Het tele visieprogramma van het IKOR over de strijd in de Nederduits Gerefor meerde Kerk aal toch doorgang'vin den. Het wordt uitgezonden op de avond van tweede kerstdag met als titel .De zwakheid van sommigen NEDERLAND 1 NTS: 8.30 i 10.00 i 10.15 i 10.20 i Nieuws in het kort, NTS Klaas Vaak, voor de kleuters Kenmerk, kerkelijk programma Flipper, tv-film NTS-journaal Politieke uitzending Kinderrechter, speelfilm Stichting NTS-journaal Sluiting. NEDERLAND 2 AVRO: 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.01 uur Bredero en de min 8.40 uur Muziek maakt de man 9.20 uur De misstap, komedie 10.10 uur NTS-journaal 10.15 uur Sluiting. LIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 8.05 uur Licht ensemble 10.05 uur Pianorecital HILVERSUM 2: 8.10 uur Hoorspel „Het tweede sehot" Het Poolse pantomime-theater bracht zaterdagavond op Neder land II een tegelijk indrukwek kend staaltje van niet-commu nistische kunst en (enigszins overdrevenhuiveringwekkende verbeeldingskracht, in dansvorm uitgedrukt. Het AVRO-programma oud en vertrouwd) op Nederland I kon nog gelden als een geschikte achtergrond-projectie voor de Sinterklaasavond, de werkelijke Sinterklaasavond op zondag had een weinig passende entourage meegekregen met „Het tweede schot", als men tenminste aan neemt dat bij het huidige wel vaartspeil het uitpakken van de pakjes in het gemiddelde gezin nog niet voltooid was toen na Rob de Nijs deze knappe thriller op het scherm kwam. Men kan zich overigens afvragen, of er überhaupt een programma te bedenken is dat kan samengaan met de Sinterklaasavond. De Rob de Nijs-shQw was danig aan Sinterklaas opgehangen, op een nogal gemakkelijke manier die niet erg aansprak. Piet Bamber gen, voor het eerst weer op het scherm na het overltfden van zijn Monty-partner scharrelde wel aardig door dit programma heen. maar de eenheid van deze show (wat het kernmerk er van is» leek het toch niet ten goede te komen. Het paste beter by Rudi Carrell, die het meer van aparte schetsjes moet hebben dan de Rob de Nijsshow. Het was. alles by elkaar, niet een van de sterkste afleveringen van deze show die (zoals een prijs vraag heeft uitgemaakt) voort aan is titel „Swinkt" mee zal krijgen, een geduchte woordspe ling die volgende keer als dui zendste woordspelingstitel ge huldigd zal worden. De thriller kwam een beetje moeizaam op gang. de décors be hielden iets houterigs, de grote gebeurtenissen lieten wat lang op zich wachten, maar op den duur namen de verwikkelingen toch toe. Toen kregen de acteurs ook meer vat op de tekst, vooral Ann Hasekamp die heel sterk speelde, maar ook Maxim Ha mel: in tyden was hij niet zo goed op dreef! De schrijver, Ro bert Thomas, (een Fransman, zyn bekendste stuk thriller is „Acht vrouwen") had op bijzon der knappe wijze met vier en een halve acteur een „vol" spel we ten te realiseren met een steeds verschuivend „verrassend slot". Aan het spel was het te mer ken dat we met een „ingespeeld" stuk te doen hadden. De tele visie-regie van Loet Steenbergen MAANDAG 6 DECEMBER Hilversum 1, 402 m. VARA: 18.00 Nws. 18.15 Atc. 18.25 Combo. 18.50 Walsorkest. 19.20 Onder de afwas: lichte gr muz. Bruckner. Symphonie nr. v b,. t. Maestoso. Adagio (Sehr felerlich). Scherzo (Con moto - Mo derato). Trio. Rlnale (Allegro ma non troppoPhtlharmonia 1 - - over^cht. Nws. 20.06 ruimo, Otto Klemperer. Licht ensemble met zangsolisten. 20.3 Verhaal halen, wedst^rydprogr. 21.0 Liedjesprogr. 21.25 Etherforum. 22.0 Planorecital: Noorse volksmiuz. 22.3 Nws. 22.40 Act. 22.50 Spontane reac NCRV: 18.00 Kapel v. d. Kon. Lucht macht: klas. en mod. muz. 18.20 Uitz. v. d. V.V.D. Luistert naar De Stem v. d. WD. 18.30 Lichte or zangsolist. 18.50 Openbaar SRI: 00 Liohte grmttz. 20.10 bos der onbezorgde dieren, hoor- 1 Opera- en balletanuz. 22.30 33.55-24.00 Nws. II. Johannes Brahms. Concert voor >lano en orkest nr. 1 in d kl. t op. 5. Maestoso. Adagio. Rondo. Allegro Hilversum 1, 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7,10 Ochtendgymn. 20 Lichte KT muz. VPRO: 7.50 Dag- 8.00 Nws. 8.10 Lichte 1.30 De groenteman). „-ing. 8.55 Een boek voor geestelijk leven: boekbespreking. Voor de zieken. 10.00 Voor de kleuters. 10,10 Liohte grmuz. (11.00- 1U.02 Nws). 12.00 Metropols orkest. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 12 30 Overheidsvoorlichting: Uitzen ding voor de landböuw. 12.40 Licht lnstr. ensemble. 13.00 Nws. 13.10 Act. 13.30 Klas. en mod. muz. door Radio- phi lharmonisch c I 15.40 Zang ute gr. 5 New Lichte gr. 16.00 Nws. 16.15 Voor de Jeugd. •15 New York calling, praatje. 17.2" d teenagers. troppo. Claudlo Arrau. pla: ai Gtulini PhDharmónla D.l.v. Carlo Maria zullen overmeesterd en tegen de grond ge slagen. Toch wist hij vrij spoedig alarm te slaan. Toen de twee over vallers met twee tassen gestolen geld uit het warenhuis kwamen, trok dat de aandacht van twee Brusselse ver keersagenten. Zij kregen argwaan en I achtervolgden ogenblikkelijk de die- ae suixere nolit.iemsnnen ward maatregelen ko- ue.slacen, De toestand was namelijk de laat- I gangsters ste dagen bijzonder moeilijk gewor den voor de Belgische telefoonge bruiker. Stedelijke verbindingen vroegen vaak meer dan een kwartier, intercommunale en internationale zelfs wanneer automatisch kon wor den gekozen, kwamen eerst na een uur of langer tot stand, en wanneer ze er dan waren, werden ze vaak weer verbroken. Volgens het ministe rie kwam dat omdat de stiptheids stakers saboteerden en verbindingen verbraken. De minister heeft daarom a) de beide naar zijn mening be langrijkste leiders van de stiptheids actie ontslagen en b) bepaald dat er zo weinig mogelijk technisch per soneel in de centrale aanwezig mag zijn. Het is gebleken, dat automa tische verbindingen dan beter func tioneren. Gedurende het weekeinde namen de vertragingen dan ook af. Een van de politiemannen werd I met een loden pijp tegen de grond j geslagen, de ander pakte een van de j •erd toen doodge schoten. Inmiddels was groot alarm gemaakt, maar het heeft niet meer mogen baten. Wel hebben de dieven I hun buit achtergelaten. Razzia 832 Nws.). 8 40 Voor baken, lezing. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 Lichte grjnuz. 11.50 Volaan.... vooruit, praatje. 12.00 Angelus. 12.03 Llohite orkestmuz. 12.20 Voor de boe ren. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.40 Act. of gr muz. 12.50 Liohte grjnuz. en praatje. 13.35 Voor de plattelandsvrouwen. 13.45 Muziek kent |een grenzen: gevar. zodsdlens 16.00 Voor de* zieken. 16.40 Onderweg progr. voor oudere luisteraars. 17.00 Voor de leugd. 17.40 Voor de padvin ders. 17.50 Overheidsvoorlichting: Olle- Indiustrle op Aruba. Spr Raymoindo 12 00 Nws. De grootste razzia sedert heugenis in de Brusselse binnenstad, werd toen gehouden. Iedereen die een j wat zuiderlijk uiterlijk had, werd Dit driemanschap vormt de Tot voorzitter van de program- aangehouden en moest zyn papieren (geestelijke) top van de radio en maraad en de programmacoördi- laten zien. Het gerucht ging namelijk televisie. Links mr. A. B. Roosjen, natiecommissie van de N.R.U. is dat de aanvallers Algerijnen of Fran. Amsterdamthans nog voorzitter benoemd drs. L. J. M. van de Laar sen moesten zijn. Dat zegt meestal van de N.C.R.V.. die door de burgemeester van Bergen op niets, want het is tegenwoordig in Kroot is benoemd tot voorzitter Zoom en oud-staatssecretaris van Europa een gewoonte geworden de j van de Nederlandse Radio Unie O. K. en W. schuld van dergelijke gewapende I nieuwe stijl". In het midden de Deze laatste functies bij de overvallen te wenden op personen heer E. A. Schüttenhelm die voor- N.T.S. zullen worden vervuld door met een donker uiterlijk dat de af- zitter van de N.T.S. is sinds 1959) j drs. J. Henrick Mulder, Eerste- komst uit de buurt van de Middel- en blijft. Kamerlid en hoogleraar aan de NRU/NCRV allerlei. 10.00 Nws. 10.02 progr. (Om 11.00 Nws.) 12 02 Volksmuz. 12.30 van deze week. 13 00 13 02 Orgelspel met ritmische bege leiding. 13 30 Klanken van eigen bo dem. 14 00 Nws. 14.02 Lichte vocale muziekjes, 15.00 Nws. 15 02 Licht® grmuz. 16.00 Nws. 16.02 Tlenerama: platenshow v. d. tieners. NRU VARA: 17.00 Nws. 17.02 Lichte grjnuz. 17.25 Liohte nvuz. 17.40-18.00 Licht lnstr. 4.25-16.15 In ter- voel wu.wedstriiri land. In het kader om het wereldkampioenschap. 1730 Herh. van de reportages bal wedstrijd ItaliëScho Schotland. 19.00 Is de zeewind, muzikale JH Actualiteitenrubriek Attentie. NTS: Ingevolge het radiobesluit- 1965 en het televisiebesluit 1965 heeft de Kroon ook een vierde van het aantal leden van de be sturen van de N.R.U. en de N.T.S. benoemd. De overige leden zijn door de representatieve culturele organisaties aangewezen. NTS: 20 00 Nws. In MO Journaal. RKK: 22.15- 2.40 Bijbel voor alleman?, progr.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5