Waarom nu opnieuw Britse Miss Wereld? Cor Steyn begraven PEWANN.V. r... SVB bepleit betere ziekteverzekering Brrr GA MORGEN NAAR EEN GARANT-ZAAK Onzekere toekomst 5.500 ambtenaren ffïïWffm LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 22 NOVEMBER 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Ruzie om schoonheidstitel Dat nu in vyf jaar tüd drie Brit se meisjes tot Miss Wereld zijn ge kroond, heeft tot grote ontstemming bij de organisatoren geleid. Enige promotors hebben reeds aan gekondigd, dat zij zullen aandringen op een volledige herziening van het wedstrijdreglement en zij zeggen het toernooi buiten Engeland te w organiseren. Eric Morley, de wedstrijdleider, „Van een organisatorisch standpunt bezien is de uitslag teleurstellend. Indiien miss Amerika haar haar had opgestoken, zoals bij de repetities het geval was, zou zij mijns inziens heb ben gewonnen. In de finale was zij een heel ander meisje." De 19-jarige Diana Lynn Batts, uit Amerika werd tweede een plaats die haar 1.400 dollar opleverde. Diana zelf zei: „Ik begrijp niet, wat het voor verschil maakt of ik mijn haar hangend dan wel opge stoken draag. Ik ben hier als ver tegenwoordigster van Amerika geko men en als ik niet met hangend haar kan winnen, is dat niet zo best". Haar promotor zei, dat het al te gek was, dat er by de laatste vyf altijd een Brits meisje was. „Er moet een internationaler jury komen", zei hij. „Ik doe dit werk nu 23 jaar en ik h*b nooit een mooier meisje gehad. Ik ben dan ook bitter teleur gesteld. Ik had er helemaal op ge rekend, dat Diana zou winnen". Een andere promotor zei: „Het zou beter zijn de wedstrijd elk jaar in ander land te organiseren, om dat de jury, misschien volkomen on bewust, sympathie heeft voor het meisje uit eigen land". De meisjes IJsland en Dene marken, die de finale niet bereikten, ren teleurgesteld. „Ik geloof dat dit verschrikkelijk oneerlijk is", zei tó Denemarken en miss IJsland i het daar helemaal mee eens. Waarom öe uitslag zo oneerlijk was zeiden zij echter niet. (Van onze Hilversumse correspondent) Op de Zuiderhofbegraafplaats in Hilversum is zaterdag onder grote belangstelling ter aarde besteld het stoffelijk overschot van Cor Steyn, die woensdag in zijn woning in Hil versum is overleden. Tijdens een korte uitvaartplechtigheid getuigden mr. Burger en Pier Tania, resp. na mens het Vara-bestuur en personeel van de grote plaats, die de over leden musicus door zijn oprechte liefde voor mensen in de driehon derd personen tellende omroep- gemeenschap innam. Cor Steyn is groot geworden in en voor de VARA, aldus mr. Burger. De heer Steyn, die op 22 december 1906 in Leiden werd geboren kwam in 1932 bij de VARA als accordeonnist-pianist en is de VARA met een onderbreking in en na de tweede wereldoorlog altijd trouw gebleven. Hij heeft meer dan 5500 radio- en televisie-uitzendingen gehad, 500 grammofoonplaten ge maakt en de muziek geschreven o.a. voor de film „Boefje". (Advertentie) AUTOMOBIELBEDRIJF HOUTWEG 7-8 DEN HAAG (bij 'I Malieveld) TEL. 18.21.43 In Ziekenhuis Trea Dobbs had auto-ongeluk (Van Bredase correspondent) Het 18-jarige zangeresje Trea Dobbs is gisternacht in het St.-Ig- natiusziekenhuis in Breda opgeno men, nadat zij een hersenschudding had opgelopen bij een auto-ongeluk, zy keerde via België terug uit Sas van Gent, toen de auto, bestuurd door haar 22-jarige verloofde Harry van Hooff uit Eindhoven op de Bre- daseweg onder Zundert slipte. De wagen botste tegen een boom en werd vervolgens weer op de weg ge slingerd. Trea Dobbs liep daarbij een hersenschudding op. Haar verloofde brak een enkel en kreeg een lichte shock. Het ongeluk gebeurde om kwart voor vier op een recht stuk weg. De heer Van Hooff werd toen verrast door een stuk glad wegdek. De auto werd totaal vernield. LESLEY LANGLEY meest verbaasd zelf. „Ik had op miss Amerika gewed", zei ze. „Ik geloofde niet ook maar een schijntje kans te hebben. Ieder een zei. dat de jury voor geen goud opnieuw een Brits meisje zou kiezen. Ik had rne er al helemaal by neer gelegd uitgeschakeld te worden". Kinks kwamen niet Dizzy Gillespie en Jimmy Smith wel De Kinks zyn zaterdag niet geko men. Een spierwitte, uiterst nerveuze Jacques Sen!' moest zaterdagmiddag tegen haif zes in de Haagse Hout- rusthallen bekend maken, dat de topattractie van zyn concert wegens overmacht het vliegtuig uit Enge land kon niet opstygen niet kon doorgaan. De 3500 jongeren (met toegangskaart f 5.in de zak) lie ten een loei- en fluitconcert „klin ken" dat tot ver in de omtrek moet zyn gehoord. De Kinks dus niet, maar Dizzy Gillespie en Jimmy Smith met hun bandleden kwamen zaterdag wel hun afspraken na, om in ons land voor talry'ke jazzliefhebbers te concerte ren. De musici, op toernee door Euro pa, konden wegens de gladheid niet met een lynvliegtuig op Schiphol landen. Voor eigen risico klommen de musici in een chartervliegtuig, toen bleek, dat ze wel vanuit Duits land mee konden naar vliegveld Zes tienhoven by Rotterdam. Geen ver- zekeringsmaatschappy aanvaardde echter het risico. Diszi Gillespie c.s. en Jimmy Smith en de zynen lieten het publiek in de nagenoeg geheel gevulde Kurzaal in Scheveningen wel enige tyd wach ten, maar hun optreden deed de jazzminnaars spoedig vergeten dat de première in ons land byna niet was De Kinks konden gisteren wel op treden in Beverwijk en Winterswyk. Ze hadden de boot uit Engeland ge- Een studie over bedrij f sor ganisatie universiteiten Met het aannemen van een reeks moties is gisteren het vierde lande- lyke congres van de Studenten Vak beweging in Utrecht geëindigd. Het congres heeft twee nota's goed gekeurd over medische voorzieningen als uitgangspunt voor een begin vol gend jaar te publiceren verslag over medische voorzieningen voor studen ten. In deze nota's wordt onder meer het op korte termijn openstellen van de mogelijkheid tot opneming van studenten in de vrij- willige ziektekostenverzekering van de ziekenfondsen. Voorts wordt kenbaar gemaakt, dat de SVB op langere termyn zal stre- inpassing van studenten in de verplichte ziekenfondsverzekeringe 'an de universitaire ge zondheidszorg in de veiligheidswet. andere motie heeft de SVB, an het gevoel van onbe hagen over de hoge kosten van het wetenschappelijk onderwys by de regering, het parlement en de univer siteit zelf, overwogen dat een hoofd- zakelyke intuïtie en traditie geba seerd beleid ontoereikend blijkt om het hoofd te bieden aan de knelpun ten in financiering en organisatie van het wetenschappelijk onderwys. Aan gedrongen wordt op aanvaarding van bedrijfseconomisch gerichte beschouwingswijze van het weten- sohappelijyk onderwys en een mede daarop gebaseerd beleid. De 22-jarige Jan Popcen uit Utrecht gekozen tot landelijk voorzitter van „Morele achterstand" R.-k. horecabond dreigt Valkenburg met maatregelen Het hoofdbestuur van de by het N.K.V. aangesloten Nederlandse katholieke bond van hotel-, café- en restaurantemployé's „St.-Anthonius" gaat krachtig optreden tegen de grote achterstanden op sociaal en moreel terrein in het horecabedryf in Valkenburg. Dit is besloten op een in Valkenburg gehouden ver gadering, waar publikaties van de katholieke bond over deze achter standen onderwerp van gesprek In augustus en oktober heeft de bond in zyn orgaan aandacht ge vraagd voor de inhoud van oude rapporten, „waarin de aandacht werd gevraagd voor de meisjes, die zo van hun moeder gingen werken in een toeristengebied, waar de horecabe drijven bezocht worden door gasten, die uit zyn, met alle gevolgen van dien". Ook stelde de bond de niet- naleving van de c.a.o.-bepalingen aan de kaak. De meeste ondernemin gen hebben een bekrompen bedryfs- voering, zo oordeelde St.-Anthonius, waarbij het doel in hoofdzaak is om in soms moeilyke omstandigheden veel geld te verdienen, zo nodig ten koste van het personeel. De in Val kenburg gehouden vergadering vond de publikaties niet overdreven. De werkgevers, zo werd medegedeeld, hebben niet gereageerd op een ver zoek van het hoofdbestuur om een gedachtenwisseling over de misstan den, die zou kunnen leiden tot een oplossing van het probleem. Welke maatregelen St.-Anthonius gaat ne men, wenst het hoofdbestuur niet bekend te maken. de Studenten Vakbeweging. Hij is de opvolger van Kees Hollemans uit Leiden. De nieuwe voorzitter, die in Utrecht westerse sociologie studeert, voorzitter van de Utrechtse afde- van de SVB. In het hoofdbestuur zit thans geen Leidse student. Advertentie-rage van verwarmings industrieën in Engeland De Britse regering heeft gisteren de nationale elektriciteits-, gas- en kolenindustrie opdracht gegeven alle advertenties te verbieden in een po ging een herhaling van de moeilijk heden bij de energievoorziening van de vorige week te voorkomen. Dc kwestie is dat grootscheepse advertentiecampagnes door de brandstofindustrieën, waarin er bU de Engelsen op werd aangedrongen centrale verwarmingsinstallaties aan te schaffen, maar al te veel succes hebben gehad. Het zwaarst getroffen is de zeer winstgevende gasindustrie die op 't ogenblik veertig miljoen gulden aan advertenties uitgeeft. De elektrici teitsbedrijven en de steenkoolindu strie geven elk twintig miljoen gul den voor deze doeleinden uit. De particuliere oliemaatschappyen hoeven zich nog niets van het ver bod aan te trekken, maar zy zullen morgen vergaderen om te spreken over een oproep van de regering om hun advertenties te annuleren „in het nationaal belang". Hierdoor wordt voorkomen dat de oliemaat schappyen een grote omzet hebben, terwijl dc andere industrieën nadeel ondervinden. Door een plotselinge winterse pe riode werden de gas- en elektrici- teisvoorzieningen in een aantal ge bieden in Engeland de vorige week onderbroken. DE GAULLE 75 i President De Gaulle viert vandaag! zyn 75-ste verjaardag. Het feest wordt in intieme kring gevierd in het Elysée en er is geen enkele af spraak voor afgezegd. Van iedere 100 Franse kiezers die hun keus voor de presidentsverkiezingen al hebben bepaald zullen eenenzestig stemmen op De Gaulle. Vyfentwintig geven hun voorkeur aan de linkse kandidaat Mitterand, zeven aan cen trumkandidaat Lecanuet en zes aan de redhtsgezinde Tixier Vignancour. Deze berekening is gemaakt naar aanleiding van een peiling door het Franse instituut voor opinie-onder zoek. De peiling werd verricht na de toespraak van het staatshoofd op 4 november, waarin deze zyn kandida tuur bekendmaakte. By een in okto ber door hetzelfde instituut verrich te opiniepeiling verklaarden 66 van iedere honderd kiezers zich voor De Gaulle. Onrust in Chartoem Een twintigtal mensen, onder wie twee parlementsleden, zyn zondag in Chartoem gewond by gevechten tus sen leden van de Mohammedaanse Broederschap en communisten. Ruim 100 personen werden gearresteerd. Leden van de broederschap hadden het hoofdkwartier van de communis tische party met stenen bekogeld. De communisten en hun aanhangers hadden dit niet op zich laten zitten en teruggeslagen. De politie moest zondagavond met traangas ingrij pen om 70.000 mensen te versprei den, die een mars door de stad hiel den uit protest tegen het wetsont werp waarby de communistische par ty verboden wordt. De regering is er nog niet in geslaagd dit wetsont werp in het parlement aangenomen te krygen. Belgisch komplot of „beroepsfout" in Leopoldstad (Van onze Brusselse correspondent) Buitenlandse huurlingen, piloten van Air-Congo, bankiers, vertegenwoordi gers van Belgische ondernemingen en ook missionarissen waren betrokken by een samenzwering die in Leopold stad in Kongo werd ontdekt en waar van de aanstokers vier Belgische of ficieren waren. Dat heeft zaterdag de Kongolese minister van Binnen landse Zaken Nendafca tijdens een vraaggesprek voor radio-Leopoidstad verklaard. Deze reu-klaring heeft weer eens enige moeilijkheden tussen de rege ringen in Brussel en Leopoldstad doen rijzen. Minister Spaak heeft on middellijk gezegd dat hem niets be kend ls van een komplot. Alleen wordt toegegeven dat twee Belgische officieren een wat men noemt „be roepsfout" hebben gemaakt en dat zy daarom in overleg met de Kongo lese regering naar België zyn terug geroepen. Spaak heeft bovendien de Kongolese ambassadeur in Brussel bij zich ontboden en hem uitleg over de beweringen van minister Nendaka ge vraagd. De „beroepsfout" in kwestie zou zyn, dat de twee Belgen, bevriend met oud-premier Tsjombe, veront rust waren over de geruchten dat deze zou kunnen worden gearresteerd. Zelf hebben zij toen een soort vei ligheidsdienst georganiseerd om hem te beschermen. Elke vrijdagavond WASDEMONSTRATIES vanaf 7 uur bij GAR) (TESKE) - Doezastraat 5, Lelden. MINISTER LAAT NIETS HOREN (Van Haagse correspondent) Meer dan 5500 ambtenaren van de Sociale Verzekeringsbank en de 22 Raden van Arbeid in het land verke ren nog steeds in het onzekere over hun toekomst. Voor ongeveer een derde van dit aantal zal er vermoe delijk geen werk meer zijn door re organisatie in verband met de nieu we arbeidsongeschiktheid verzeke ring, die op 1 januari 1967 in wer king treedt. Al sinds januari ligt er by minis ter Veldkamp (Sociale Zaken) een advies voor de personeelsreorganisa- tie op zyn beslissing te wach ten Maar de minister heeft nog steeds niets van zich laten horen en er is zelfs nog geen stop voor het aannemen van nieuw personeel af gekondigd. Deze klacht uit de Alg. Rooms- Katholieke Ambtenarenvereniging in het ARKA-weekblad. De ARKA is er toe over gegaan het advies, dat destyds door de sociale verzekerings raad aan de minister is gestuurd, te publiceren. Het advies bevat o.m. voorstellen voor verplicht 100 pro cent wachtgeld voor hen, die vyf jaar of minder van hun pensioen leeftijd af zyn en overgang van be paalde deskundigengroepen naar an dere diensten. De ARKA is van mening: „Men diienit er begrip voor te hebben dat ook heit Ministerie van Binnenland se Zaken uit een oogpunt van alge mene ambtenarenbelangen bij de te treffen voorzieningen betrokken is. wy kunnen er moeilyk begrip voor hebben dat men zich hierover van januari tot oktober, november (enz. enz?) moet befcinrien". Nieuwe uitgaven Het rijk van de nacht. De droom uitlegging vanaf het oude Egypte tot heden, door M. Pongracz en I. Sant- ner. In een vrije bewerking van Jack Chandu. Bij Michaela thuis, door M. Denis. De Penkowsky documenten, door O Penkowsky. Zuid-Hollandsche Uitgevers Maatschappy, Den Haag. De erven Mateor, door Havank en Terpstra. Met dank aan de dood, door J. Bruce. Tussen elf en één, door K. Lannoy. Vendetta voor de Saint, door L. Cnarteris. De vrouw die een ander wa«, door B. Narcejac. Zwarte Beertjes. Uitg.: A. W. Bruna, Utrecht. Dansen op het koord, door L. S. May. Bezwaren tegen het Rooms-Katho- licisme, Witte Beertjes. Uitg.: A. W. Bruna, Utrecht. Amsterdam ik ben je half verge ten, door Hans Werner. Geill. Uitg.: Kosmos, Amsterdam. NEDERLAND 1 NTS: 10.30 ui NEDERLAND Nieuws in het kort. NTS Klaas Vaak, voor de kleuters Kenmerk, kerkelijk programma Flipper, tv-film NTS-journaal Politieke uitzending Toespraak mr. Vroiyk De koe en de gevangene, speelfilm NTS-journaal Sluiting. KRO: Nieuws in het kort, NTS Waauw, gedanste hitparade Galerij, kunstprogramma De wraak, tv-spel NTS-journaal Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1: 10.00 u HILVERSUM Paul Abraham Paul Abraham kwam in 1929 van Boedapest naar Berlijn, ver wierf zioh meteen al de repu tatie een ongewoon begaafd man te zyn, en bevestigde de geruch ten daaromtrent een jaar later, in 1930, door eerst Berlyn en daarna de rest van de wereld te veroveren met „Viktoria en haar huzaar". Hij verdiende er een half miljoen mark mee, tiental len filmcontraoten en een Roco- co-paleisje in de Fasanenstrasse. Bernard Grun zegt in zyn „Kul- turgeechichte der operette" dat Abraham een gecompliceerde natuur was: een snoever en fan tast, een genotzuchtig, opper vlakkig en pedant man, een twij felaar en apoddktisch mens tege lijk, vurig zowel als nonchalant. De accuratesse van zyn muziek dramatisch instinct en zijn ge voel voor de populaire melodie waren overweldigend, zyn zin voor orkestrale techniek was re volutionair en zijn tyd een halve mensenleeftyd vooruit. Ook Abrahams tweede operette „Die blume von Hawaii" (1931), werd een groot succes, iets groter dan dat van zyn derde operette „Ball im Savoy", die op kerstdag 1932 zyn première beleefde. Kort daarop (Januari 1933) moest Paul Abraham Hitler-Dultsland verlaten. Het was het begin van het einde. In Wenen ging in 1934 „MarChen im Grand-Hotel" in aremière, in 1935 „Dschainah" en in 1937 „Roxy und das Wunder- team". Geen ervan had succes. Paul Abraham ging naar New York, werd in 1946 in een ze nuwinrichting opgenomen, in 1956 arriveerde hij, vergezeld door twee artsen, weer in Ham burg, waar hy feestelijk als een „verloren zoon" werd ingehaald. Maar dat mocht weinig meer ba ten, hy stierf in 1960. De voor stelling die wy zaterdagavond, dankzy het tweede Duitse tele visienet te zien kregen, liet wei nig te wensen over, was vroiyk, sprankelend en met Hongaarse rokjes die aan de smaak van het hedendaagse televisiepubliek wa ren aangepast. „Mein Liebchen was willst du noch mehr?" Met twee onderwerpen bereik te „Brandpunt" weer zyn nor male niveau, dat over de „Week enders", die hun gevangenisstraf in de weekeinden uitzitten, en dat over Joris Ivens, onze be roemdste filmer, ietwat behoed zaam geïnterviewd door Ed van Westerloo, zonder dat echter de al of niet pynlijke vragen over zijn communistische gezindheid uit de weg werden gegaan. „Brandpunt' kreeg na dat ge sprek de primeur van een voor treffelijk fragment uit Ivens nieuwe film over de stryd van Noord-Vietnam tegen de Ameri kanen (en Zuid-Vietnam niet te vergeten). De epiloog werd uit gesproken door de „marxist" (en vroeger communistisch Kamer lid) mr. Benno Stokvis. Op Ne derland II hadden wij intussen „Liedjes op zicht" ook weer ach ter de rug. en opnieuw bleek „Sorry" aan het langste eind te hebben getrokken. De presenta trice Marijke Philips, is fraai van uiteriijk en figuur, maar zy spreekt zo gemaniereerd, dat er van haar uitroep .geweldig" een byzonder neerslachtig majkende werking uitgaat. De Gaulle Zondag viel er ook heel wat te beleven. „De Jetsons" zyn een mooie tegenhanger van „De FMntstones", „De Zweedse gou vernante" (in Amerika behoord hebbend tot de populairste se ries) mag er ook zyn, en dat laatste geldt eveneens voor ..Me morandum van een dokter", waarin Bram van der Vlugt en Rob Geraerds op een wat betut telende manier toch heel levens echte mensen uitbeelden. De re gie van Max Douwes mag ook wel weer eens geprezen worden. Op Nederland II zag men een uitnemende documentaire over De Gaulle, waaruit deze meer dan levensgroot als De Gaulle oprees, zoals hy ook nu nog da- gelyks meer dan levensgroot uit zichzelf oprijst. De Benny Hill- show (door de BBC ingezonden naar Montreux dit jaar) had een paar uitstekende vondsten (het manke filmpje, de bioscoop-scè ne, en Rolling-Stones. het mu zikale etentje), maar toch ook nog de grap, die bekend staat als „de oudste grol van de wereld", ook wel het pantalonafzakkertje genoemd 1 l j MAANDAG 22 NOVEMBER 1,408 m. liefdadlg- de 9.50 Parlementair VARA: 17.50 Militair heldisoproep. 19.30 Onder de afwas. strumentaai 0.05 Vöoaal- i 22.30 Nw®. 22.40 20.30 literair ensemble: klas. NCRV Marine. 18.20 Ultz. v. d. VVD: Luistert naar De Stem van de WD. 18.30 Lich te orkestmuz. 18.50 Openbaar Kunst bezit. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Toespraak door Zijne Excellentie de Minister van Cultuur. Recreatie en Maatschappelijk Werk. mr. M. Vrolijk, i.v.m. de 10e Jaargang van Openbaar Kunstbezit. 19.35 Ver- zoefcprogr. 19.55 Op de man af. praat je. 20.00 Kies. liederen. 20.15 Hel pro ces van Neurenberg, documentair klankbeeld. 21.00 Omroeporkest, klein 22.40 Boekbesi Symfonie Orkest: klas. 22.00 Lichte orkestmuz. .30 Nieuws. .50 Lichte gr.- 23.20 H mod. muz. 23.55-24.00 Nws. GRAMMOFOON PLATEN PR OGR Over de 4e HJn van 18 - 20 i brio! Andante Concert voor plano en orkest c kl. t. op. 37. Allegro con brio. Largo. Rondo. Alegro. Clara HaSkll. plano; Lamoureux Orkest o.l.v. Igor Marke- vltoh. II. Gustav Mahler. Symphonle nr. 1 in D gr. t. („Titaan"). Langsam. Sohleppend. Kraftig bewegt. Feierlloh Walter. DINSDAG 23 NOVEMBER Hilversum 1, 402 in. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 7.20 Lichte gr.muz. VPRO: 7.50 Dag opening. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gr muz. (Om 8.25-8.30 De groenteman). 8.45 Morgenwijding. 8.55 Boekbespre king. 9.00 Voor de zieken. (9.35-9.40 Wateretanden)10.00 Voor de kleuters 10.10 Arbeidsvitaminen(lil .00-1 Nws). 12.00 Dansorkest oude liederen; muia. 14.40 Sohoolradlo. 15.00 Avto- York calling. 17.20 (7.30-7.32 Nws.; KRO: Liohte^gr.r 8.«PNWS °8.Ï4"KRO-M7 0™Scht°rari Jubileumprogramma's. 8J5 Lichte gr.- 8.30-8.32 Nws.). 8.40 Voor de balken, lezing.' 11 .C gen t.b.v. land- en tuinbouw. 123 Nws. 12.40 Act. of gr.muz. 12.50 Lichte gr.rouz. en praatje. 13.35 Voor de plat telandsvrouwen. 13.45 Muziek kent grenzen: licht muz.progr. 14.45 - __.00 Nw».. 13.02 Bekende orgelmelodieën. 13.30 Klanken van eigen bodem. 14 00 Nws. 14.02 Lichte vocale muziekjes. 15.00 Nws. 15.02 Lichte grmuz. 16.00 Nws. 16.02 Plate nShow voor tieners. NRÜ VARA: 17.00 Nws. 17.02 Vakantie-her inneringen aan Tirol. 17.30-18.00 Llch- Nederland I. NOT/NTS: 10.45-12 00 Sohooltelevisie. NTS: 19.00 Nws. in het kort. 19.01 Klaas Vaak. 19 05 Journ. voor gehoorgestoorden. 1932 Engelse les. (Les 8 en herh. lee 7). 20.00 Jour naal. 20.20 Dag van bezinning, toe door de heer J. G. Suurhoff, 2230-22.35 Journaal. 22.50-23.20 Teleact Samen levrn nu en morgen (les 8). Nederland II. NTS: 20.00 Journaal. NCRV: 20.01 Dieren kijken, progr. dieren. 20.20 Haal je kijkgeld terug. TV-prijsvraag, 20.45 Eén op de tien. documentaire zendlng)^TS: 21.25 Dzjes zleno jazz- progr. NCRV: 21.55 Attentie: actuali teitenrubriek. NTS: 22.10 Journaal. RKK 22.15-22.40 Bijbel voor alleman?, zevende uitzending in een reeks van 12 programma's over de Bijbel.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5