"My fair lady Leidse IJsclub schrikt van f ZELDZAME VIS IN LEIDS MUSEUM een feest voor oog en oor jrekening Sportstichting Geheim agente Ledental met 500 gestegen DUET <5t< Een bij Madagascar gevangen Coelacanth LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 19 NOVEMBER 1965 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinj Exploitatiekosten Hout-banen extreem hoog' - Na een wereld- X O LIDO Na een wereld wijde triomf is "My fair la dy" nu toch eindelijk ook in Leiden gekomen. De ge schiedenis van de inmiddels ermaarde Eliza Doolittle begon in 1912. toen zij als "Pygmalion" werd geboren en door haar geestelijke va der George Bernard Shaw in Londen ten doop werd gehouden. Tien jaar geleden 'zen tekstschrijver Alan Jay Lerner en componist Fe- derick Loewe het spranke lende toneelstuk van Shaw als basis voor een musical, die zoals bekend de wereld spoorslags heeft veroverd. Zelfs in Nederland, waar de ene musical na de andere in de mist pleegt te verdwijnen, werd "My fair lady" een ongekend succes. Zy heeft ook alles om de toe schouwer te bekoren. Het is een kleurrijk spektakel rond een al leraardigst verhaaltje met spiri tuele teksten (Shaw!) en melo dietjes, die duizendvoudig heb ben bewezen gemakkelijk in het gehoor te liggen. Het kon niet uitblijven. Van die verrukkelijke show moest eens een film wor- ien gemaakt. Warner Bros kon ie rechten in handen krijgen. Directeur George Cukor zette zelf zijn schouders onder de re gie. er werd zo'n slordige zestig miljoen dollar tegenaan gesme ten en het resultaat was een inderdaad weergaloos schouw spel. dat men gerust een feest oor en oog kan noemen. Registratie George Cukor behoefde er Reinig aan te doen. Er was geen extra filmische dimensie nodig. De musical heelt zelf voldoende attractiviteit, zoaat met een filmische registratie kon worden volstaan. Dat Cu kor daarbij niet tot enige ver korting heeft durven overgaan kan men wellicht jammer vin den. Hij is nu wat erg breed voerig. Maar hij heeft de fil mische mogelijkheden wel uit gebuit, zoals de scenes op de bloemenmarkt bij Covent Gar den, by de Ascot-races en tij dens het bal op de ambassaoe duidelijk laten zien. Grote mas sa taferelen, waarnaar 't alleen il door de kleurige kostuums en m tour age leuk is om naar te cyken. Ontwerper Cecil Beaton beeft voor prachtige effec ten gezorgd met de zorg. die on der zijn leiding aan kleding en enscenering werd besteed. Hij kreeg er een Oscar voor. Een van de acht, die de film incas seerde. Er waren er voor de film zelf, voor Cukor, voor kleu ren, voor geluid en voor de mu zikale bewerking van de on stuitbare stroom van meeslepen de melodieën. Grandioos Maar er was ook een Oscar voor Rex Harrison. Volkomen terecht. Zijn professor Higgins- geperfectioneerd in een ja renlange ervaring op de plan ken van Broadway is waar lijk grandioos. Zeer stoer, zeer spits en zeer mannelijk. Hij was overigens niet de enige in de rolbezetting, die in het theater „My fair lady" al had gespeeld. De Doolittle van Stanley Hollo- way (meer dan duizend maal in Londen en New York) en de kolonel Pickering van Wilfrid Hyde-White dragen kennelijk stempel van grote rou tine. Toch kon Holloway ons jnze eigen Johan Kaart niet doen vergeten. Zwak verhaal REX „Jong en immoreel' Is 'n filmtitel, waarachter zo op het oog een lading pikante en sensationele zaken schuil gaat Wie zich echter naar hét th.ea- ter aan de Haarlemmerstraat begeeft in de hoop daar wel een ferme portie sex en spanning ge serveerd te krijgen, zal op niet ;eringe wijze worden teleurge steld. „Jong en immoreel" is veer een van die (commerciële) titels, die de filmlading op geen ïnkele wijze dekken. Voor zover le figuren in dit stuk, jong 4Jn, zyn zij trieste slachtoffers en geen immorele personen. De film geeft gestalte aan een krachteloos, langdradig en treurig slecht in elkaar zittend verhaal. Een nog studerende jongeman wordt zo ongeveer gedwongen zelfmoord te plegen els gevolg van verwikkelingen in een affaire met verdovende middelen. Zijn broer, een recht liJnige, brave borst, rust dan niet voor hij de gehele, uit zon derlingen bestaande bende heeft geëlimineerd. Zo af en toe slui pen enige de prostitutie bedrij vende dames het verhaal bin- aen zonder er nu eigenlijk een essentieel onderdeel van uit te maken. Het spel in dit stuk is weinig overtuigend, soms bij het hou terige af en de regisseur heeft kennelijk bij elke zwakheid van het scenario haastig de ogen gesloten in plaats van itevig in te grijpen. Tegen deze grote ervaring moest Audrey Hepburn optor nen als Eliza Doolittle het plat te onbeschaafde bloemenmeisje, dat door spraakleraar Higgins tot een „dame" wordt omgeto verd. Audrey is weer charmant en betoverend. Maar ondanks de vele malen, dat ze haar kle ren hebben opgekookt, de kilo's grime, die ze op haar gezicht hebben gesmeerd en de vele les sen, waarin ze haar een grof accent hebben aangemeten, kan zij toch niet helemaal overtui gen als de „meid van de straat". Ze is niet meid genoeg. Maar hoeveel gemakkelijk is het in tiaar te geloven als het lelijke Zorba de Griek LUXOR Anthony Quinn speelt in de verfilming van Ka- zantzaki's boek „Zorba de Griek" de dominerende rol. Met zijn veelzijdige ervaring geeft hij een intrigerend beeld van de door het leven getekende, maar nog van levenslust brui sende Zorba. Het verhaal gaat over een jonge Engelse schrij ver, die naar Griekenland is gereisd in de hoop op Kreta een kolenmijn te exploiteren. Hij wordt daarbij geholpen door Zorba. De film beleeft in het theater aan de Stationsstraat zijn vierde week. TRIANON Het kost de scenarioschrijver van „Geheim agente in Gibraltar" even tijd om het verhaal goed op gang te brengen, maar dan volgt er een ware vloedgolf van verrassende gebeurtenissen, die de spanning tot het uiterste opvoeren! Aan vankelijk lijkt het met luitenant Jackson, een jonge Britse offi cier in Gibraltar, snel bergaf waarts te gaan. Hij verdoet zijn tijd in speelholen, waar hij keer op keer verliest, raakt verstrikt in chantage, ziet alleen maar redding in spionage en wordt, wanneer die aan het licht komt, tot twintig jaar kerkerstraf ver oordeeldDat lijkt dan het einde, maar het is in werkelijk heid het begin van een over rompelend spionageverhaal, waarin de geheimzinnige on dergang van Engelse schepen, die in Gibraltar gebunkerd heb ben, een voorname rol speelt. Het zou niet aardig zijn de clou van het verhaal te verklappen: de toeschouwer krijgt volop ge legenheid mee te leven met een zeer spannende strijd tus sen een sabotagebende (onder leiding van een geheimzinnige vrouw, een rol die vertolkt wordt door Hildegarde Kneff) en de officier-zonder-toekomst, ex-luitenant Jackson. De ene sluier na de andere valt. de liefde speelt eveneens een be langrijke rol en tenslotte wordt de strijd beslist in een bloedig gevecht tussen bende en politie. Op de jaarlijkse algemene ledenvergadering van de Leidse Ijs- verontrustende opmerkingen horen, j club is verontrusting uitgesproken over de bijzonder kostbare ex-] Van de totale uitgaven (f 3176.89) is, ploitatie van het complex in de Leidse Hout. Een exploitatie, die het &ro?tste gedeelte naar de Leidse -L -«breng., maar boven- ,£f"T 1 kant. Temeer omdat het bedrag Het kan vriezen en het kan dooien. Voorzitter P. A. de Jong wond er in slechts de afdracht van de lidmaat zijn openingswoord geen doekjes om: „Het afgelopen jaar is alles uitstekend schappen (lOCfr) en de recette (20Vc) verlopen. Het experiment van de sproel-ysbanen ln de Leidse Hout is goed n" geslaagd. Maar toen de rekening van de Sportstichting kwam (f 2319,20) zyn we toch wel erg geschrokken. Want als het eens had tegengezeten 1. van der Horst (vic*-voorzitter), H. de Koster (commissaris) en J. VLs- er (commissaris). niet alleen extreem hoge kosten met zich dien nog een riskante onderneming is (Advertentie) AUDREY HEPBURN en REX HARRISON in "My Fair Lady" eendje zich ontpopt als een sierlijke zwaan Al met al: een verfrissend feest van klank en kleur, waar door men zich graag gedurende Irie uur zal laten meeslepen. De zachte huid STUDIO „La peau douce" (de zachte huid) is op het film festival in Cannes bekroond voor de beste regie niet ten onrechte, want de beelden zijn scherp geregistreerd, soms iro nisch en poëtisch, maar altijd raak: lichtelijk modern-Frans. De regie is dan ook bij Fran cois Truffaut in zeer bekwame handen. Iets anders is het scenario ook van Truffaut en nog met medewerking van Jean- Louis Richard. Het doet wat langademig aan (de film duurt, inclusief het voorprogramma drie uur), ofschoon hij toch van begin tot het einde boeit, dankzij de knappe compositie. Het verhaal is opgebouwd rondom een overspelige man. g een bekend schrijver, gespeeld door Jean Desailly die deze ge- 1 1 distingeerde, wat decadente per- M soon vlot schildert. De man ver- jf werft zich op een vliegreis een H vriendinnetje. Om af en toe met H naar te kunnen minnekozen moet hij zich in allerlei boch- 1 ten wringen om bij zijn vrouw 1 geen argwaan te wekken. Dat lukt hem tenslotte niet en dan g is het gedaan met het echtelijk i geluk. Het huwelijksdrama loopt ietwat sensationeel en onwerke- s lijk af. Vooral de scène waarin 1 de vrouw in koelen bloede al- g lerlei voorbereidselen treft voor een moord-uit-hartstocht, lijkt g overtrokken en past niet in het g psychologisch beeld. Overigens g is de film knap opgebouwd, ge laden met koele spanning. In het voorprogramma wordt een alleraardigst filmpje ver toond van producent Jan Vrij man en regisseur Frans Weisz: „Een zondag op het eiland van de grande Jatte". Als men goed kijkt zijn er enige prominente Nederlandse schrijvers in te zien. Dat het expenment goed is ge slaagd, is, aldus voorzitter De Jong, voor een groot gedeelte te danken aan de heren F. H. van der Horst en J. Visser, die ervoor hebben gezorgd dat de banen uitstekend „draaiden". Maar wanneer er eens wat mis was gegaan en de dooi onverwacht was ingevallen zodat er voor niets zou zijn gesproeid, dan was de exploitatie van het complex héél anders uitgevallen. De Leidse IJsclub neemt alle risico van de exploitatie voor haar reke ning. Wel kan men beschikken over het gemeente-personeel, maar alle (on) kosten komen voor rekening van de vereniging. Ook een geluidsinstal latie heeft men moeten aanschaffen. Waren de banen enkele malen voor niets onder water gezet, dan valt het te betwijfelen of de Leidse IJsclub er eveneens zonder kleerscheuren zou Uniek De exploitatie van het complex in de Leidse Hout na gemoedelijk verlopen besprekingen met de Sport stichting verworven heeft de Leidse IJsclub nog meer goeds opge- bevat. De onkosten, welke alle voor rekening van de verenigingen komen lonen personeel, licht, water e.d. zyn daar namelijk niet bij inbegre pen De algemene ledenvergadering, waarbij de heer J. Wytema namens de aangesloten Studenten IJsclub leverd: het ledenaantal steeg met on-1 cnn e, aanwezig was, leverde verder weinig geveer 500 terwijl het boekjaar Z worden afgesloten. geveer 500 terwijl het boekjaar De fjaarverslagen gingen vlot onder de hamer door en ook de bestuurswisse- j 1 lingen secretaris mr. M. P. van V erontrustena 1 Hoeken legde na zeven jaar, wegens vertrek naar Haarlem, noodgedwon- Ook penningmeester mr. S. C. H. gen zijn functie neer evenals de heer Coebergh toonde zich .jiiet onbevre- E. H Moens wegens te drukke werk- digd". Over het batig saldo was hy zaamheden leverde geen moeilijk- uiteraard verheugd, al wees hij er heden op. wel op dat het saldo sterk geflatteerd is. omdat de aanschaf van de kost- I bare geluidsinstallatie er slechts ge deeltelijk in is verwerkt. Het bestuur ziet er nu als volgt uit: P. A. de Jong (voorzitter), L. de Roos (plaatsvervangend secretaris), mr. S. spaar plezierigmet NYLONS met gratis waardezegels van 15 en 25 ct. vraag vooral om de DUET-spaarkaart zyn afgekomen. Toch was voorzitter De Jong op deze unieke jaarvergadering „Het is nog nooit gebeurd, dat er vóór de vergadering reeds is geschaatst" j bijzonder verheugd. Immers, na jaren van .sluimer" is de IJsclub weer j ontwaakt. Op 28 december 1964 kon na vyf jaar weer op een eigen baan worden gereden. Weliswaar heeft men in het „ijsbaanloze tyd- perk" hi prettige samenwerking met de verenigingen in Leiderdorp en Oegstgeest van de banen daar ge bruik mogen maken, maar evenals het klokje, dat nergens anders zo goed tikt als thuis, is een eigen baan toch wel „goud" waard. Advertentie Alle ingrediënten van een boeiend spionageverhaal zijn in deze film op voorstreffelijke wij ze verenigd. Op bevel van Zhernikov CAMERA Het is pure g chantage, die troef is in de door John Lemont geregiseerde film „Op bevel van Zhernikov" (The frightened city). De naam van één van de hoofdrolspelers. Sean Connery wereldbe- roemd door zyn rollen als ge- g heim agent 007, James Bond g staat er ook nu borg voor. dat n het geheel een spannende aan- g gelegenheid is. waarin veel met vuisten en pistolen wordt ge werkt. Het verhaal speelt zich af in het Londense West-End. waar eigenaars van bars. nachtclubs en restaurants worden gedwon gen een niet onaanzienlijk be drag neer te tellen voor de be scherming door een bende. Al les loopt goed, totdat de samen werking tussen de benden niet meer botert en er een ware ter- g reurgolf over de Engelse hoofd- g stad speelt. Het is jammer, dat de makers van deze onderhoudende film zich aan het cliché slot hebben |j vastgehouden. Naast Sean Con- nery vervullen Herbert Lom en g John Gregson de andere hoofd- g rollen. parfum perfekt afgesloten 5 I I II I I II 1 IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIII' I parfum nevelftjn verstoven De Step verstuiver beschermt en behoudt de krachc en de geur van uw parfum (zelfs in het vliegtuig). Voor die ragfijne, uiterst zuinige ver stuiving: alleen Step. Grote kollek- tie elegante modellen. Nu zelfs een after-sbave verstuiver voor beren. Alleen een verstuiver van Step biedt haast onbeperkte garantie en wereld beroemde service. Let dus op! Een echte Step-verstuiver herkent u aan de blauwt verpakking. Let op het merk: Voor Nederland: Fresiaplein 3 - Wassenaar - Tel. 01751-4247. Het Rijksmuseum voor Natuurlijke Historie te Leiden heeft een bijzondere aanwinst verkregen, namelijk een Latimeria Chalumnae. behorende tot de Coelacanthen, een vissoort waarvan men tot voor enkele jaren meende, dat hij ongeveer 70 miljoen jaar geleden was uitgestorven. Er zijn slechts zeer weinige van deze vissen gevangen en in museumcollecties opgenomen. Frankrijk claimde min of meer een ..monopolie" op deze dieren, die voornamelijk in de wateren rond Madagascar gevangen worden, zodat het zeer moeilijk was voor andere landen, een exemplaar ter beschikking te krijgen. Het Leidse museum is bijzonder verheugd, thans de beschikking te heb ben over een zeer gaaf exemplaar. Niet uitgestorven De Latimeria Chalumnae behoort tot de beenvissen. subklasse kwast- vinnigen en de orde der Coelacan- thiformes. Men meende dat deze vis sen tientallen miljoenen jaren ge leden waren uitgestorven, tot kort na de tweede wereldoorlog een eerste gevangen exemplaar door verraste wetenschapsmensen werd gesigna leerd. Waarschyniyk zyn dergelyke vissen al veel eerder van tyd tot tyd gevangen, doch nimmer als grote by- zonderheden onderkend. Dit valt op te maken uit het feit, dat tegenwoor dig drie a vier keer per jaar mel ding van een vangst wordt gemaakt. Dikwyis worden deze exemplaren echter in zodanige staat aangevoerd, dat zy weinig wetenschappelijke waarde hebben. De eerste gesignaleerde vangst werd gedaan by de mond van de Chalumna rivier west van East. Lon den in Zuid Afrika en kwam via miss Latimer van het East London Museum in handen van prof. L. B. J. Smith. Het dier wtus in slechte staat. Ook de tweede vangst in 1952 in de Comoren, een eilandengroep naby Madagascar. Het dier werd aanvankeiyk zelfs niet als een exem plaar van deze zeldzame soort on derkend. Marktberichten LEIDEN. 19 november Veemarkt: melkkoeien: aanrvoer80, prijs: ÏOOO- 1850 p. st., handel: ruimer; vette koelen: 350. 600-<1.200 kg. sch. gew.. kalim; pinken: 10. 500-775 p. st.. kalm; graskalveren; 6, 250-475 p st., kalm; vette kalveren: 95. 3.40-4.00 p. kg lev. gew.. -/eer stug; nuchtere kalveren: 10. 1,50-2.50 p. kg lev. gew.. iets wil liger; vette schapen: 70, 90-120 p st.. lui; vette lammeren: 1540. 100-145 p. St.. lui; varkens (zeugen): 59. 300-425 st.. zeer stug; schrammen: 183 85- 05 p. st.. zeer stug; biggen 635, 56- 62 p. st.. zeer stug. Totaal 3086 stuks. LEIDEN. 19 nov. Groente- en Fruitveiling. Pryzen per 100 kg: aard appelen 24, andijvie 40-08. snijbonen 158-246, gekookte kroten 50. rode kool 14-31. groene kool 20-28, prei 50-65. spinazie 90-104. sprotten 75-143. kom kommers 24-107, tomaten 30-98. uien: 12-25, winterpeen 18-21. Per 100 stuks: bloemkool 30-94, knolselderij 20-29. komkommers 32-104, sla 6-19. LEIDEN. 19 nov. kaasmarkt. Aan gevoerd 9 partijen Goudse kaas en 1 Leidse kaas. Noteringen Goudse extra kwal 3.57-3.61, Leidse kaas kwal geen notering. Handel Daarna wisten Franse onderzoe kers in de Comoren omstreeks een dozyn exemplaren te verwerven waarmee uitgebreid wetenschappelijk anatomisch onderzoek werd en wordt verricht. Ook het „Leidse" exemplaar stamt uit deze streek. Dank zy de oplet tendheid van de Nederlandse am bassadeur in Ethiopië, die ook de Nederlandse belangen in Madagascar behartigd, werd het Leidse museum de afgelopen zomer in kennis ge steld van de mogelykheid, beslag te leggen op deze vangst. Het dier is thans, geconserveerd in formaline in Leiden gearriveerd. De vissoort komt voor op een diepte van 150 tot 500 meter, de vangsten vonden plaats op 150 en 250 meter diepte. Het zyn roofvissen met zeer karakteristieke pootachtige vinnen. Uit deze vinnen leidt men de mogelykheid af, dat het wellicht voorlopers geweest zijn van op het land levende dieren. Zij vormen daar door een by zon der belangwekkend stadium in het evolutieproces, waar door zy wetenschappelijk van uniek belang zyn. Het Leidse exemplaar van de unieke vis. waarvan men meende dat hij was uitgestorven. garty 1 3.30-4.80. breekpeen (per kist) 3.20- 5.50 andfjvteI 77,00. II 41.00-70.00. boerenkool 35,00-41.00. gele kool 16.00- 21.00. rode kool 30.00, spruiten (per kg) 0.97-1.00. tomaten (per bakje van 6 kg) 2.20-2.90, uien (per kist) 4.30- 5,70. knolselderle (per 100 st.) 2.20- 2.90. selderie (per 100 bos) 13,00. Aan voer waspeen 38.000 kg. LISSE, 17 november Plantgoed - velllng, Hoewel de aanvoer van tulpen ln de maat zilt Wen steeds kleiner wordt, blijft de belangstelling hiervoor nog groot. Alles wordt verkocht, maar de prijzen zijn niet hoog. Tulpen: zift 10 per 100: Telescopium 2,75. Rose Copland 2.10. Edith Eddy 2,65, Mar- eellina 3.45, Vlammenspel' 2,95. Andes 2,15. Beauty of Volendam 3,15. Lustige Wit,we 2.90, Orange Favourite 2.15, Gol den Harvest 2.90. Bijgoed: Amaryllis Rood 34 36 2.75. 32'34 2.20. 30 32 2,00, Roze 30 32 2.00. 28/30 1.90, 26 28 1.50 24 26 1.20. Lillum Regale 24 op 31. 22 24 30. 20 32 27. LUlum Henrl 22 op 23. Arum Cornutum 22 op 17.20. 20 22 ROELOFARENDSVEEN. 17 nov Bloemenveiling: Fresia's 48-1.22. Tros- chrysanten: Princes .Ann 80-86. Delight 1 98-1.06. Paris 80-97, Bonnie Jean 68- 87, Golden Seal 83-90. Roodkapje 90- 1.00. Orchid Beauty 1 00-1.22. Little 1 America 62-69, Julia 60-81, Red Ro- linda 1.08-1.15. Indianapolis 82-90. Popcorn 38-51. Kaufmann 68-75. Por tret 70-77. Tros gemengd 1,10-1.18. per bos. Idem gepl Wlm Lange 18-21. Long Island 16-17. Shoesmlth 26-28. Balcom Perfection 23-28, Red Rolinda 15-16. Heroo 18-23. Orchid Beauty 14- 15. Am. Anjers: Sim Rood 20-38. Sim Roze 20-39. Sim Wit 21-27. Sim Ar thur 31-27. Farah Dlbah 45. Keefer Sim 31. Princes Ann 10-25. Rozen 20- 63 per stuk ROELOFARENDSVEEN. 18 novem ber Bloemenveiling: Fresia's 60-,27, TrosohrysantenEmerentia 1,05-1,07 Prlnoes Ann 81-85. Thelma 80-85. In dianapolis 65-78. Little America 48-70, Sybil 80-9,1 Bonnie Jean 62-79, Red Rolinda 1.05-1.21. Paris 78-1.11, Kauff- man 64-76. Orchid Beauty 1,18-1.25. Roodkapje 1.10-1,20. White Hope 70-85 Alan Rowe 73-70, Red Petrole 90-1.01. Julia 48-96. Golden Seal 80-98. Love liness 80-88. Popcorn 40-76. Criterion 70-98. White Taffetta 1.05-1.10, Tms gemengd 1,13-1.20. per bos. Idem gepl.: Balcombe Perfection 31-32. Long Island 15-24. Shoesmlth 26-33. Indianapolis 15-38. Red Rolinda 17. Schlager 21. Or chid Beauty 19. Herco 20. Jozef 16-18 Am Anjers: Sim roze 18-33, Sim rood 22-41, Sim wit 15-31, G J. Sim 17-19. Sim Arthur 31-33. Princes Ann 16-20. Rozen 21-58 p. st. RIJNSBURG. 18 november Bloe menveiling Flora: TraschrysantenJo seph 135. Paris 120. Gesela 110. Golden Sail 100. Rolinda 135-140. Toklo 180- 210. Kauffman 100. Brigitte 130. Lvona 140. Fresia: White Swan 160-180, Sou- venler 130. Irissen: Wedgewood 430- 470. alles per bos .Am. Anjers. Port wit 3800. Sim rood 3500. Sim roze 3300 Dazrier 2400. Prinses .Ann 3200. Arthur 2800. Dusty 3000-3400 per 100. UTRECHT. 19 nov. Op de kaas markt In Utrecht Is vandaag geen aan voer geweest.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 7