Hele dag televisie G 27 Roelof Stalknecht moet weer opnieuw leren pianospelen en giéteren LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 10 NOVEMBER 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. .I)it is Brandpunt goede morgen I (Van onze rtv-medewerkstar) Met ..Dit is Brandpunt, goede imorgen" opent de KRO op za terdag 27 november om acht uur Ijn de ochtend het televisiepro gramma op het eerste net. dat ilonafg ebroken tot middernacht Voortduurt. Voor de tv-kijkers Jal deze marathon-uitzending 3iet hoogtepunt worden van de jubileumviering van de 40-jarige :f(RO. In de ochtenduren zal „Brand punt" vier uur lang een gevarieerd programma brengen, in de middag- Iren komen niet minder dan 10 deugdcircussen voor de camera en jp avonds presenteert Jos van der palk de Nederlandse bewerking van pe succesvolle Amerikaanse musical «Oklahoma". j Boeiende dag De zestien uren televisiezendtijd peeft de KRO kunnen verkrijgen poor o.a. zenduren te ruilen met de EaRA. Het belooft een boeiende tele- „Lachende kerk" ii voor t laatst (Van onze r.t.v.-medewerkster) visiedag te worden, die naast de reeds genoemde programmapunten tal van verrassingen inhoudt, zoals de be kendmaking van de „kanjer-konin gen" uit de KRO-viswedstrijd, welke plechtigheid door niemand minder dan minister Biesheuvel wordt ver richt. Amateur fotografen worden uitge nodigd om op deze t.v.-dag plaatjes van het scherm te maken en deel te nemen aan de eerste wedstrijd voor t.v.-foto's. Paus tot K.R.O. Het 40-jarig bestaan van de KRO wordt overigens al eerder merkbaar. Op maandag 15 november wordt in theater „Gooiland" in Hilversum een jubileumbijeenkomst gehouden, waar o.a. het woord zal worden gevoerd door kardinaal Alfrink, die er spe ciaal de concilievergadering in Rome voor onderbreekt. Via het tv-scherm zal de Paus een toespraak tot bestuur en leden van de KRO richten. De radioluisteraars worden op 16 november voor het eerst met het jubileumprogramma geconfronteerd, als de eerste van een serie van drie documentaires over massacommuni catie wordt uitgezonden. De radio zal tot en met 28 november tal van fees telijke programma's geven, waarin respectievelijk de vrouwen, de zieken, de bejaarden en de jeugd worden be trokken. Haagse jazz-i hooi -) FONS JANSEN vf Nu oecumenisch Fons Jansen, de man van „De ichende kerk", een cabaret vol tpitse maar milde humor over het tel en wee van de rooms-katholieke sprk. heeft het er op zitten: na 450 ■oporstellingen gegeven te hebben. Kifaarvan 90 onder auspiciën van de iRO, heeft hij gisteravond in Heem- jtede voor een zaal vol KRO-gasten ijjn eersteling voor het laatst ge pacht. vj Ongeveer 150.000 mensen heeft aJons Jansen met zijn cabaret be- ,dpikt. Slechts twee brieven (anoniem» djn hem in de loop van deze drie L [ren toegestuurd: deze naamlozen jpnden zijn grappen en woordspe- riigen al te gek. Zelf zegt hij van de afgelopen ja- 't±n: „Het was een Jieerlijke tijd. ik pn heel tevreden. En ik ben nog i feeds verbaasd over het feit. dat je Xeer kunt zeggen dan schrijven". ;tjVan „De lachende kerk" komt Tnnenkort een boekje uit. .Op 1 januari 1966 begint Fons Ttnsen, met zijn nieuwe pianist frans Oudhoff in Den Bosch een jieuw programma „Hoe meer zielen" clordt puur oecumenisch cabaret, idaarin de pastoor, de dominee en de pyehiatcr de grote thema's gaan Ferry van Delden overleden Op 73-jarige leeftijd is gistermid- Bg in het Weesperpleinziekenhuis Lei Amsterdam overleden de schrijver kn levensliedjes Ferry van Delden. lij heeft voor de oorlog zeer veel ledjes geschreven voor Willy Derby fcn van zijn na-oorlogse liedjes was <l)e postkoets". lil De organisator-promotor Lagor Waard heeft de Haagse jazz-school opgericht, waarbij als vaste docenten zullen optreden de pianist Misja Mengelberg en de bassist Dick van Capellen, terwijl in de loop van de cursus, die tot mei duurt. o.a. ook Ted Jones, Lou Benett, Rob Madma en Johnny Griffin als gastdocenten de jazz-musici en andere in jazz- geinteresseerden tijdens de lessen zullen onderrichten. De cursus zal morgen beginnen. Telkens op donderdag om de veertien dagen worden lessen gegeven. „Minister liet maar twee koeien wegen" „VLEESNOTA IS ONDESKUNDIG" (Van onze Haagse correspondent) Voorzitter H. de Mooy van de federatie van slagerspatroonsbonden heeft gisteravond in de t.v.-actuali teitenrubriek „Attentie" van de NCRV de vleesprijsnota van minister Den Uyl (Economische Zaken» aan de Tweede Kamer „ondeskundig" genoemd. De heer De Mooy. die als lid van de slagersdelegatie heeft deelgeno men aan het uitvoerig overleg met het departement van Economische Zaken, dat aan het verschijnen van de vleesprijs-nota vooraf ging, ont hulde dat het departement voor zijn berekeningen slechts één proef heeft genomen met twee koeien. Daarvan zou de vleesopbrengst zijn becijferd zonder dat rekening werd gehouden met indrogen en in wegen van hel vlees. Inplaats daarvan had men bij Economische Zaken zijns Inziens beter kunnen afgaan op de gegevens, die het bedrijfschap over 500 slagers- bedrijven op tafel legde. De heer De Mooy zei voorts, dat de huisvrouw die uit de publikaties over de nood zaak van lagere slagerswinsten in de komende maanden de conclusie trekt, dat het rundvlees goedkoper zal worden, een teleurstelling ris- I Ben Bella mocht brief schrijven De naaste verwanten van ex-pre- iuent Ben Bella, van Algerije heb- p een brief ontvangen, waarin hij Ihrijf t „weldra bezoek van zijn loeder" te mogen ontvangen. De pief is het eerste levensteken van jen Bella sinds hij 19 juni werd prresteerd. Hij schrijft dat hij het goed haakt en dat hij geen klachten leeft over de wijze waarop hij (nrordt behandeld, j Van officiële zijde heeft men te Jennen gegeven dat Ben Bella de hief heeft mogen verzenden in het hder van de clementiemaatregelen felke ter gelegenheid van nationale festdag op 1 november zijn afge kondigd Harde strijd ten noorden van SAIGON Bij een bloedig gevecht dat gis- eren op 50 km ten noordoosten van de Zuitvietnamese hoofdstad Saigon tussen Amerikaanse parachu tisten en Australische infanteristen enerzijds en sterke eenheden van de Vietcong anderzijds werd gevoerd, zijn zeker 390 leden van de Vietcong gesneuveld. De verliezen aan Ameri kaanse en Australische zijde werd officieel „matig" genoemd. In be trouwbare klingen werd echter ge zegd. dat de verliezen aan Ameri kaanse kant nog nooit zo hoog wa ren geweest in een gevecht sinds in augustus bij de strijd tegen een Viet- cong-regiment ten Zuiden van Tsjoe Lai 50 mariniers sneuvelden en 180 werden gewond. Een eenheid van de Zuidvietne- mese regeringsstrijdkrachten heeft gisterochtend zware verliezen gele den bij een aanval van een Viet- congbataljon op een versterkt dorp in de provincie Binh Thoean. op ruim 200 km ten noordoosten van Saigon. De Vietong trok zich na ingrijpen van de Amerikaanse lucht macht terug. De querrillastrijders ontvoerden het dorpshoofd en vier burgers en namen rijst en lichte wapens mee. Carmen Op woensdag 24 november brengt de KRO op de televisie de documen taire „Liever Turks dan paaps" en het televisiespel „Jeanne van Lotha ringen", vrijdags staat het t.v.-spel „De huistiran" op het programma en na de marathonuitzending van zater dag wordt de jubileumweek zondags besloten met een Nederlandse tele visiebewerking van de opera „Car- De 23-jarige Lidy Spaargaren uit Wageningen is gekozen até „even beeld" van Doris Day. Zij mag nu op kosten van de filmmaatschappij Twentieth Century Fox naar Holly wood om deel te nemen aan de fes tiviteiten rond de wereldpremière van de film „Gelieve niet te staren", waarin Doris Day een hoofdrol ver vult. Ook andere landen mogen één „kopie" van Doris Day naar Holly wood sturen. De meestgelijkende dubbelgangster van Doris Day zal een rol als film ster krijgen. De beroemde scheve toren van Pisa dreigde al geruime tijd zijn langste tijd te hebben gehad als belangrijkste toeristische attrac tie van de Italiaanse stad. Thans treft men dusdanige voorzienin gen. dat de toren kan blijven staan zonder gevaar op te leve- Speelfilm met Petra Laseur Petra Laseur zal een hoofdrol ver vullen in een Vlaams-Nederlandse speelfilm, waaraan in maart vol gend jaar in Antwerpen wordt be gonnen. De titel van de film is „Het afscheid", naar de roman van Ivo Michiels „Boek Alpha". In de hoofdrollen zullen voorts optreden Julien Schoenaerts, K ris Betz, Edward Deleu, Senne Rouffaer en Mariene Edeling. Produktie en regie zullen berusten bij Ro land Verhavert. De technische staf zal gedeeltelijk uit Belgen en gedeeltelijk uit Nederlanders be staan. „Het afscheid" is een verhaal over de bemanning van een schip dat een geheime opdracht moet vervullen. De film, die een speeltijd zal heb ben van anderhalf uur, wordt, met uitzondering van enkele opnamen in dc Belgische Ardennen, geheel in Antwerpen vervaardigd. Marlène Dietrich op podium met gebroken ribben Marlène Dietrich is gisteravond in een theater in Sydney Aus traliëopgetreden ondanks het feit dat ze twee rïbben had gebro ken. Haar manager heeft niets meegedeeld over haar blessure Marlène heeft echter aan een journalist meegedeeld dat haar ribben inderdaad gebroken zijn ..Het doet alleen pijn als ik lach" p.ei ze. Ze vertelde dat ze de avond te voren was gevallen toen ze buiten het theater door fans onder de voet werd gelopen. Ze heeft zich in een ziekenhuis laten onderzoe ken. waarbij de gebroken ribben werden geconstateerd. Er is een röntgenfoto genomen. .Het komt best in orde" (Van onze Groningse correspondent) „Ik denk dat ik met die hand weer helemaal opnieuw moet leren piano spelen. Maar ik kan m'n vingers ten minste bewegen en de dokters zeg gen dat het allemaal weer best in orde komt". Die dokter hebben een hele kluif aan hem gehad, sinds Roelof Stalknecht, samen met Seth Gaaikema, op 15 oktober na een slippartij bij Boxtel tegen een boom reed. Seth. die de auto bestuurde, kwam er goed af. Roelof schoot met TOESTAND VAN EISENHOWER BEVREDIGEND De toestand van oud-president Eisenhower, die gisteren plotseling in een legerhospitaal werd opgeno men, is op het ogenblik bevredigend. „Als Eisenhower een hartaanval heeft gehad, dan was het in elk ge val een lichte" zo heeft dokter Mattingly gisteravond verklaard Mattingly heeft de generaal ook -in 1955 voor een hartkwaal behandeld. Volgens de arts zou men pas over enkele dagen kunnen zeggen of Eisenhower weer last heeft van zijn hart. De oud-president heeft giste ren een rustige dag gehad. Hij heeft enige tijd geslapen en daarna een praatje gemaakt met zijn vrouw en zoon. Nu en dan wordt de „zuurstof tent" boven zijn bed geplaatst. Son .ja doopt tanker De oud-we reldkampioene kunstrijden op de schaats en oud-filmster Sonja Henie heeft in Oslo een reuzentanker ge doopt. Het schip heet ook Sonja en meet 81.000 ton. Het schip is ge bouwd voor haar echtgenoot, de Noor se reder Niels Onstad. De naam Sonja staat, in letters van drie meter hoog op^ de boeg van het 249 meter lange zijn hoofd door de voorruit en smak te met zijn linker arm tegen het dashboard. „Het werd opeens nat op mijn hoofd", zegt Roelof. „Ik dacht dat het begon te regenen, maar het was bloed". De dokter in Boxtel was de eerste van een stoet van artsen, die zich de afgelopen weken met de genezing van Roelof Stalknecht hebben bezig gehouden. Hij hechtte de hoofdwon den („op voortreffelijke wijzen"), waarvan de littekens al weer aardig beginnen weg te trekken. De vol gende dag al reed Roelof „in enor me conditie" per taxi naar Gronin gen terug. Het ingrijpendste karwei moest toen nog komen, want de fo to's in Boxtel hadden al uitgewezen dat de linker bovenarm op een le lijke manier was gebroken. De breuk zat vlak onder de schou der en de spieren, die opeens de weerstand van een complete arm misten, trokken het van zijn hou vast beroofde stukje been zo'n 180 graden rond. Er moest een chirurg aan te pas komen, die er meer dan twee uur mee bezig is geweest, maar toen zat dan ook weer alles zoals het zitten moest. Een paar dagen later schar relde Roelof al weer voorzichtig door de gangen van het ziekenhuis „Ik dacht toen dat gaat best met Roelof. Maar een dag of wat geleden heb ben ze de spalken en zwachtels er weer afgehaald en nu zit ik tot mijn heupen in het gips". Het is trou wens meer liggen dan zitten. Lopen is er nog niet bij. Roelof heeft er zijn zonnige hu meur niet bij verloren. In het be gin was hij een beetje neerslach tig. Dan keek hy zorgelijk naar zijn vingers, die voor zijn broodwinning moeten zorgen en waarvan niemand kon zeggen of ze nog even soepel zouden reageren als voor het onge luk. Roelof Stalknecht is weer hele maal opgeklaard sinds ze hem uit voerig hebben onderzocht. Alles bleek in orde. NEDERLAND 1 AVRO: 7.00 uur Nieuws in het kort, NTS 7.01 uur Klaas Vaak, voor de kleuters 7.05 uur Franse les 7.35 uur Dick van'üyke show 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Thunderbirds, poppenfiim 9.10 uur AVRO's Televizier 9.50 uur Danstest 1965 10.30 uur Sluiting. 1 NEDERLAND 2 KRO: 8.00 1 8.01 1 8.25 1 8.35 l 10.10 i Nieuws in het kort, NTS Onze man in Parijs De stofzuiger, filmpje Fury, speelfilm uit 1936 NTS-journaal 10.15 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: HILVERSUM 8.00 u 10.00 u Vier speelfilmserie's Van de vier ..speelfilmseries" die gisteravond op Nederland I en II getoond werden, heb ik er twee gezien: „Een zekere Brent derde aflevering, omdat ik er niet meer vanaf kan blijven, nu ik eenmaal begonnen ben (die Engelsen acteren ook zo soepel, je hebt nooit zorgen dat een zin niet natuurlijk zal klinken), en „De methode Wanninger". een nieuwe serie komische politie films van Duitse origine die door de NCRV zal worden uit gezonden. Ik heb me met Wan ninger goed vermaakt, spitse humor is voor een Duitser geen eerste vereiste, ook deze humor was niet erg spits, maar je kon er wel om grinniken, en dat is ook al heel wat. De serie speelt in München. Laatst werd in een reportage van de VARA aange toond dat het politie-apparaat in München op moderne grond slag georganiseerd is en zijns gelijke in Europa niet kent. In specteur Wanninger is dan blijkbaar een overblijfsel van de oude methodes. Dylan Thomas Indrukwekkend was de film van Jack Howell over en langs heen Dylan Thomas, jdie in 1953 stierf, maar als dicirter onge twijfeld de eeuwigheid is inge gaan. In Nederland is hij vooral bekend geworden door de opvoe ring (via toneel, televisie en radio) van zyn stemmenspel „Onder het melkwoud", dat ge makkelijker te vertalen was en ook gemakkelijker aanspreek baar is dan zyn exuberante poëzie. Howell had zich sterk laten inspirteren door de poëti sche kiacht van Dylan Thomas' poëzie, niet alleen wat het be geleidende commentaar betreft dat voornamelijk aan Dylan's eigen proza leek te zijn onttrok ken, maar ook in de beelden, die de sfeer van de poëzie zeer nabij kwamen. Zelden ook ziet men het dubbelbeeldeffect zo functioneel en aanvaardbaar gebruikt. De tekst werd uitge sproken door de echtgenoot van Liz Taylor, die dat met behoud van de klankkleur van Dylan s poëzie, voortreffelijk deed. al is His Master's Voice natuurlijk niet te vervangen. Het was jam mer dat Howell geen gebruik heeft gemaakt van Thomas' meeslepende stem, die we alleen aan het begin even te horen kregen in de attente inleiding die David Koning, met de goede hulp van de omroepster en van een scène uit het toneelstuk ..Dylan" met Ko van Dijk in de hoofdrol, had gemaakt. De on dertiteling was correct en vo'.- doende. en volgde de tekst met grote accuratesse. Nogmaals Portugal en Zuid-Afrika „Attentie" baarde enigszins opzien met de tweede reportage uit Portugal, waarbij we enkele oppositieleden aan het woord kregen. Het werd al meer dan duidelijk dat er van „vrije ver kiezingen" geen sprake is ge weest. en dat zelfs de schijn ternauwernood werd opgehou den. „Aohter het nieuws" liep vooruit op de reclame-televisie en lardeerde zijn uitzending met buitenlandse reclamespots. Tegen de apartheid pleitte de (christelijke) Zuidafrikaanse meester Bevers Naude. een blanke, die een tegenwicht kon vormen tegen de Kaapse Synode van de Nederduits-Hervormde Kerk. die de Vrije Universiteit verweten heeft dr. Martin Luther King een ere-doctoraat te hebben aangeboden. iiiiiiHittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiniiiiiiiiNiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiun VOOR WOENSDAG 10 NOVEMBER Hilversum I, 402 m. VARA: 18.00 Nws. 18 15 Act. 18.20 Uitz. van het G.P.V.: Sociale Woning bouw. Spreker: dhr. J. van der Jagt. 18.30 R.V.U.: Actuele Economie, door prof. dr. J. Pen. 10.00 V. d. kinderen. 19J10 Meisjeskoor met pianobegelei ding. 19.30 Artistieke staalkaart. 20.00 Nws. 20 05 Trammelant ln Loeren a d Hor, licht progr. 21.15 Theaterork. en zangsoltóte. 21.45 Alle negen: gecom bineerde quiz- en kegelcompetitie. 22 15 Ik loop door het land, licht progr. 22.30 Nws, 22.40 Klass en mod. kamermuz 23.55-24.00 Nws Hilversum II, 198 m. NCRV: 18.00 Geestelijke liederen. 18.30 Het Spektrumnws uit de prot - ohr. organisaties, 18.50 Lichte ork.muz. 19 00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Ra diokrant. 19.30 Op de man af, praatje 19.35 Leger des Hei lek war tier. 19.50 Wereldpanoraima. 20.00 Vlieguur, opera, uitgevoerd door Omroepork.: groot Om roepkoor en solisten. 22.00 Sportprogr 22.10 Gram. of meded. 22.15 Avond- overd. 22.30 Nws. 22,40 Klass gram. 22.50 Rondom het kind: pedagogische etherleergang. 23.10 Lichte gram 23 55. 24.00 Nws. GR A MMOFOON PI.ATEN PROGR.AM MA Over de 4e l(|n van 18 - 20 uur Sel. „Maske in Blau(Raymond), j Anton-la Fahberg, Gretl Schörg, Herbert Ernst Groh, Peter Alexander, RaLf Paulsen. Koor en Orkest o.l.v. Frenz j Marszal'efc. Kaiser Wa-toer (Strauss), j Philhartnonla Orkest o.l.v. Otto Klem- i perer Kamarinskaya. Ensemble van het 1 I Rode Leger o.l.v. Boris Alexandrov, O liefelijke nacht, idem Kalinka. idem. 1 Soldatendans. idem. Un Mexlcain (Az- navour). Orkest Franck Pourcel. Un premier amour (Vic), idem. Ballade a Sylvier (Pourcel). ld. Cheveux fous et lèvres roses Brotissolle)idem. Sta tes medley, Tony Mercer. Dai Fran- oLs, John Boulter. The George Mitchell Minstrels. Home on the range - Back I in those old Kentucky days - I went down to Virginia - Sonny Boy - Mo- ckin' bird hill - Goin' to" the County fair. idem. Dusty rag Auf derhelder The Old Merry Tale Ja?z Band Friend less blues (Handy), idem. Oh. Mls6 Hannah (Deppen), idem. Far away blues (trad idem Opel Super 5 (Voh- winkel), idem AM alone Monday (Kal- ma), idem Yes Sir. that's my baby j (Donaldsonidem. Summertime I (Gershwin), idem. The onions (Be- I chet). Idem. Give me your telephone 1 number (Hlgginbotham)idem. Mr. Wood-pecker's special (Bock), idem. Gloomy Sunday (Seres), idem. Sobbin' blues (Burton), idem wijding, wijding 9.00 Fragmenten uit de opera's van Verdi. 9.35 Waterstan den. 9.40 Lichte g-ram. voor oudere luisteraars 10.00 V. d kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (11.00 Nws.). 12.00 Licht instr. ens. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Dansorkest en zangsolisten. 13.00 Nws 13.10 Jour naal en beursberichten. 13.30 Metro- llllve II, 298 1 KRO: 7,00 Nws. 7.10 Het levende Woord. 7.15 Lichte gr.muz. (7.30 Nws 7 55 Overweging. 8 00 Nws 8.10 Con ciliejournaal. 8.15 Lichte gr.muz. (8 30 Nws.). 8.40 Voor de hulsvrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 Aubade: gevar. mu- ziekprogr. 1-1.00 Voor de zieken. VPRO: 11.4o Licht instr. kwartet 12.10 Leven op het land, gesprek. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Nws. 12.40 Deze week: bijdragen van bin nen en buitenlandse correspondenten. 13.15 Promenade-orkest: klassieke nvuz. 13.45 Voor de vrouw NCRV 14 15 Lichte gr.muz. 14.30 Mod. kamermuz. 15.00 Bybeloverdenklng. 15.30 Samen zang: geestelijke liederen 16.00 Mod. planomuz. 16.15 Radio Filharmonisch orkest en solist, mod. muz. 17.00 Voor de Jeugd. 17.15 Engelse volksliedjes 17.30 Licht instr. kwintet 11 00 Nws. 11.02 Met zang en dans de wereld rond. 11.30 Licht muz.proer 12 00 Nws. 12.02 Top Talent tijd: licht platenprogir (12.30-12.35 Act.) 13 00 Nws. 13.02 Zonnige klanken uit Italië en Spanje. 13.35 Lichte ork.mu:' en solisten. 14.00 Nws 14.02 Langs de weg: aandacht voor uw medewegge bruikers. Tips van de A.N.W B en lich te gr.muz. 15.00 Nws. 15.02 Fragmenten uit de opera Carmen. 16.00 Nws. 16.02 Om en Om - vocaal en instr 16 30 Keuze van de omroepster 17.00 Nws. 17.02 Amateurs de microfoon is voor U. 17.25 Act. 17.30 Instr. ensemble en zangBollet. 18.00 Einde. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. VPRO 14.30-15.05 Voor de vrouw. NTS Teleac 15 15-15 45 Kennis van textiel (les 7). 19.00 Nws in het kort 19.OI Klaas Vaak. 19.05 De Verrekijker, internat. JeugdJourn 19.15 Regionaal Journaal. VPRO 19 36 De Lucy Show NTS: 20.00 Journaal KRO: 20.20 Mensen kijken 20 50 Na than de Wijze, dramatisch gedicht •vï-jo Verkenning en herkenning: AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gram VPRO: 7.50 Dagope ning. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gr (8.26 De groenteman). 8.45 Morgen- *T^,4erkn'! 11 NTS: 2O0O Journaal. NCRV20.01 Attentie voor sport 20 20 Jazzband. 20.30 Het lachen TV-spe' 20.50 Ik hou van Hollands, een vocaal verzoekprogr. NTS:' 21.25 Blue one do- oumentaire over de techniek van de luchtverkeersbeveiliging boven ons land. NCRV 22 00 Dagsluiting. NTS: 22.05-22.10 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5