Kreymb or ga Waarborg ford corsair Philips Draaitop stofzuiger 189.- 'xf BUM I DCuw merk van tlSnVnihlt*^ service en vertrouwen De sportieve wagen voor levenslustige mensen van vandaag! ELAM jWat een vondst! De stofzuiger met een slang die helemaal kan ronddraaien. Ja, zo is er maar één: 199,- Royaal comfort voor 5 volwassenen. Keuze uit 2- en 4-deurs modellen, doorlopende voorbank met stuurschakeling of kuip- zittingen met pookje. Enorme kofferruimte. Weergaloze pres taties met een 1500 cc/65 pk motor, met 5x gelagerde krukas. Hoge kruissnelheid. Volledig gesynchroniseerde 4-versnellings- bak. Luxueuze afwerking. Schijfremmen vóór. Verse-lucht- verwarming.Ruitesproeiers.Schuimrubberveiligheidsbekleding. Uw wagen is méér waard dan u denkt. Kom eens praten over de inruilwaarde en maak een (vrij blijvende) proefrit bij: OFFICIAL FORDDEALER Afdeling verkoop Haarlemmerweg 41, Leiden. Telefoon (01710) 33141 en 21535 Philips Draaitop stofzuiger Philips biedt u verschillende modellen vanaf f149.- Zonder gesleep overal gemakkelijk bij. Dankzij Draaitop. En zwenkwieltje aan de onderkant. Bovendien staat hij muurvast op de trap. Eenvoudig te legen stofzak. Nooit-meer-bukken zuigmond. Op en top modern comfort! Valt u iets op aan dit kostuum? U vindt het een mooi dessin. Dat klopt. U vindt het een gedistingeerd model. Klopt. 1 rij 3 knoops, met vest, pantalon met omslag, kolbert met split. Valt u verder niets op? U vindt het eigenlijk een onopvallend kostuum. Ook dat klopt. Zo bedoelde Kreymborg het ook. Een onopvallend, opvallend goed kostuum. Voor de man die van mening is dat hij niet door zijn kostuum hoeft op te vallen. Kreymborg dacht dat die man was. Klopt dat?

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 20