Voormalige SS-ers mogen bijeenkomen in gemeentezaal SLEUTELTJE! Opel Kapitan, de wagen-van-morgen nü voor uw deur. n.v.HET MOTORHUIS Sporttoto mannenwerk in de buitenlucht Welke M.O. BANKETFABRIEKEN Nette meisjes Gehuwde dames 'tKarrewiel Bakkers mnl. of vrl. Mannen hulp Corveeër HUIS KOPER WINKELRUIH LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 20 OKTOBER 1965 BELGISCH VORSTENPAAR IN MEXICO Op de eerste, officiële dag van zijn staatsiebezoek aan Mexico heeft Koning Boudewijn van België een krans gelegd aan de voet van het onafhankelijkheidsmonument. De koning die gekleed was in het uni form van generaal bracht een eresa luut staande voor de krans van roze en witte gladiolen. Op het lint ston de de namen „Boudewijn, Fabiola". De Belgische koning hinkte nog enigszins, maar scheen zich toch be ter te voelen dan de avond ervoor. Koningin Fabiola opende in de Mexicaanse hoofdstad een tentoon stelling van hedendaagse Belgische schilder- en beeldhouwkunst. Ko ning Boudewijn had daarbij ook te genwoordig zullen zijn, maar hij had er de voorkeur aangegeven in zijn hotel suite te rusten in verband met het zware programma dat hem nog wacht. De Belgische vorstin was ge kleed in een mantelpakje van bruin en wit bedrukt zijde, met bruine suè- de schoenen, een witte suède hand tas en een hoedje van witte kant. In de middag verscheen Koning Boudwljn op het stadhuis van Mexi co om een sleutel van de stad van de burgemeester in ontvangst te ne men. De burgemeester speldde hem tevens de gouden medaille van de stad op. in Zware strijd vallei Ba Long Regeringstroepen hebben vandaag aanvallen van twee bataljons van de Vietcong afgeslagen en zware ver liezen toegebracht aan de guerrilla strijders. De strijd woedde in de val lei van Ba Long. Amerikaanse adviseurs zeiden, dat tot dusverre 94 gesneuvelden Viet- congleden waren geteld. De verliezen aan de zijde van de regeringstroepen werden licht genoemd. De regeringstroepen hebben ook een gewonde gevangen genomen een soldaat van de inlichtingendienst van de geregelde Noord Vietnamese troepen. Hij deelde officieren mee zes maanden geleden uit Noord-Viet nam gekomen te zijn met de normale vervanging voor een elitebataljon van de Vietcong. Hefschroefvliegtuigen speuren in Laos boven een uitgestrekt oerwoud- gebied naar een vliegtuig van de internationale controlecommissie met een twaalftal personen aan boord, dat sinds maandag op de route van Vientiane naar de Noordvietnamese hoofdstad Hanoi wordt vermist. De Inzittenden zijn vijf Indiërs, drie Ca nadezen, een Pool en twee of drie Franse bemanningsleden. Johnson maakte lange wandeling President Johnson heeft gisteren meer dan anderhalve kilometer ge lopen op het terrein van het Bethesda ziekenhuis. Hij wuifde naar patiën ten en het personeel en zei dat hij zich lekker voelde. Daarna deelde de presidentiële perschef, Bill D. Moyers mee, dat de president „vandaag le vendiger was dan gisteren." De wan deling van gisteren duurde 55 minu ten en de afstand was volgens Moyers 2 kilometer. Het was de twaalfde dag, dat Johnson in het ziekenhuis ver toeft en de tweede dag dat hij buiten wandelde en profiteerde van het zon- nige herfstweer. Onderzoek naar demonstraties President Johnson maakt, zich be zorgd over de demonstraties tegen de Amerikaanse politiek in Vietnam, die dit weekeinde in verscheidene Amerikaanse steden zijn gehouden. Volgens de woordvoerder van het Witte Huis vreest hij dat de tegen standers van de Vrenigde Staten zich zullen vergissen in de ware aard van deze manifestaties en die zullen op vatten als een groeiende vijandigheid onder het Amerikaanse volk ten aanzien van de regeringspoli- tiek. Johnson heeft deze kwestie met verscheidene medewerkers besroken. HU is van mening dat de de monstranten slachtoffer zijn ge worden van communistische uitbui ting en was verbaasd dat er Ameri kanen blUken te zyn die over hun land denken op een manier „die niet in overeenstemming is met het na tionale belang, en op een manier die onze tegenstanders een vals beeld geeft, dat niet algemeen onder het volk leeft. De president wil dat het ministerie van Justitie zo snel mogelijk het onderzoek afmaakt dat het begon nen is onder bepaalde groeperingen die met de demonstraties te maken hebben gehad. Ook de Amerikaanse onderminister van Buitenlandse Zaken Ball heeft de vrees uitgesproken dat de mani festaties tegen de oorlog in Vietnam bU de Noordvietnamezen valse ver wachtingen wekken en zo de oor log in Zuidoost-Azië verlengen. De regering „spant zich buitengewoon in" om de ambassades van landen die contact hebben met Hanoi van de ware betekenis van de demonstra ties op de hoogte te stellen, in de hoop dat aan de Noordvietnamese leiders de ware feiten worden meege deeld. Verscheidene Amerikaanse se nators hebben de demonstraties veroordeeld.- Na botsing met veulen gedood Een loslopend veulen heeft gister avond in WUnjeterp een verkeers ongeluk veroorzaakt, dat de 41-jari ge mevrouw J. van Vondel het leven heeft gekost. Het veulen, dat uit een weiland was ontsnapt, dook in het duister plotseling op voor een mo torrijwiel bestuurd door de veehou der W. van Vondel uit Hemrik met ais duo-passagieren zyn echtgenote en 8-jarig dochtertje. Bij de botsing werd mevrouw Van Vondel op slag gedood. De heer Van Vondel, die op weg was naar huis, werd niet ernstig gewond. Het dochtertje bleef onge deerd. Later op de avond is hetzelfde veulen nog in botsing gekomen met een personenauto en daarbij zelf ge dood. De bestuurder bleef in dit ge val ongedeerd, maar zijn auto werd zwaar beschadigd. Het veulen was gisteren door een boer uit WUnje terp gekocht op de Zuidlaarder paar denmarkt. Huiszoeking bij oud-minister (Van Weense correspondent) De Oostenrijkse politie heeft huis zoeking gedaan in het huis en in het secretariaat van Olah, de vroegere minister van Binnenlandse Zaken, alsmede in het bureau van de Weense krant. Nadat Olah uit de socialisti sche party werd gezet, is hy nu bezig met het oprichten van een nieuwe party, die de naam draagt F.S.P.: „Fortschrittliche Sozialistisohe Par tei". Zyn propaganda-actie concen treert zich op zyn opvolger Benya. De politie heeft materiaal tegen Olah gezocht, waaruit moet blijken dat hy als minister zyn boekje te buiten is gegaan. Hy schynt name lijk nog als minister documenten over vooraanstaande socialistische functionarissen te hebben meegeno men en maakt daarvan nu misbruik. In een Weens dagblad verscheen namelyk kort geleden een reproduk- tie van een brief van Benya uit het jaar 1936, waarin deze een verzoek richtte aan de fascistische Heim- wehr-groep van Dollfuss en Star hemberg om als lid te worden opge nomen. Voor een socialistische func tionaris is het een heel pynlyke ont hulling dat hy indertijd lid wilde worden van een para-militaire orga nisatie, die met wapengeweld optrad tegen de eveneens gewapende, maar socialistische Schutzbund. Stadsbestuur Westduitse plaats Het stadsbestuur duitse plaats Rendsburg heeft weigerd te buigen voor de eisen om een groep voormalige SS-ers te ver bieden a.s. zondag in een zaal van de gemeente bijeen te komen. Het stadsbestuur heeft een verkla ring uitgegeven, waarin wordt ge zegd dat de organisatie niet isr ver boden en daarom recht heeft op dezelfde rechten als elke andere toe gestane groep. Verwacht wordt dat de by eenkomst ongeveer 1000 voormalige SS-ers zal trekken. Het Nederlandse Auschwitz Comité heeft bij de burgemeester van Rendsburg geprotesteerd. „Het feit dat deze misdadigers weer mar cheren in plaats van te worden ver volgd, is een hoon voor hun slacht offers en een bedreiging voor de levenden", aldus het Comité. Er zyn de Wrest- ook protesten gekomen van organi saties in West-Duitsland, Engeland, Oostenryk en Polen. De SS laat dit jaar een van haar gebruikeiyke plechtigheden verval- vallen de stille mars ter herden king van de Duitse krijgsgevange- Chinezen woest over toespraak Indiër van Op het communistische vakbonds- congres in Warschau heeft een In diase spreker gisteren de woede van de Chinese delegatie gewekt met de besahuld/iging, dat Peking door zyn steun aan Pakistan indirect het im perialisme had geholpen. Volgens de Indiër Dange had China's ultimatum aan India van 16 september de mo gelijkheid van een spoedige beëindi ging van de vij andeiy kheden in het Indisch-Pakistaanse conflict teniet China had zich aan de zyde ge schaard van „een reactionaire rege ring (die van Pakistan), die geasso cieerd was met de CENVO- en NA- VO-bondgenootschappen van het Amerikaanse imperialismeEen Chinese afgevaardigde wilde Dange onmiddellijk antwoorden, maar de voorzitter zei hem dat hy op zyn beurt moest wachten. Toen de vol gende spreker, een Jordaniër, al met zyn toespraak was begonnen, ston den de Chinezen nog steeds woedend te schreeuwen. Geeft lange opmerkelijke >bnheld. Import. Per flesje Bij Drog. Boerhaave. it 68 B Haarden special 1st sedert 73. Keuze uit alle bekende merken. Vakkundige plaatBlng en voorlichting. Voor olie, ko len of gas: Oudshoorn, Haar lemmerstraat 160. Lelden. verkoop. Centrale pick le oopt alles zoals radio' ups. langspeelplaten, motoren, televisie, fietsen, motorfietsen, auto's enz. Tevens zolderoprui mingen. C. J. van Vliet, Jan- vossensteeg 20 .tel. 30184. Laat nu uw kamers behan- en/of afstomen. witten. Verfhandel De Pelikaan Pelikaanstraat 27. Tel. 25813. Bulten kantooruren tel. 31982. Eradus voor al uw stadsver voer. Ook verzorging van goe deren door het gehele land. Tel 33500. LLC.. Levendaal 27. Tel. „Roslne" geeft de hoogste prijs voor goud. zilver en Ju welen. Grote keuze in verlo vingsringen. gouden, zilverei Het en verzilverde artikelen, adres vqor alle reparaties en uurwerken. Steenstraat 16. Telef. 26854. >rloge? 'n Klok? Koop J vertrouwde vakmen keuze kwaliteltsuurwerken enonze prijzen vallen mee. Ruime keuze Prisma, Roamer. Lincoln en ancre horloges. Prettige bediening 100% ga rantie! Uurwerkkllniek Gort huls. alléén Lage Rijndijk 8. Moderne mensen willen een moderne stalen slaapkamer. De grootste sortering ledikanten. De Kleine Winst. Haarlemmer straat 51. Lelden. Triplex, multiplex, meubel plaat. In berken, llmba, eiken, mahonie, afromosla, teak enz. enz. Diverse dikten. Voordijk's Houthandel. Lange Mare 106. Lelden, tel 22017. Wil verzorgen al uw druk werken tegen billijke prijzen. Visitekaartjes, geboortekaartjes ver! o viLgskaart jes, huwelijks aankondigingen enz. Prima af werking en vlotte bediening. Drukwerkservice Halpa, Haar lemmerstraat 64. Tel. 24185. F Meubelen vindt u by v. d. H.,rst te kust en te keur. Ook naar P. Voorzaat, 49. hoek Lljsbeth- steeg Telef 26574. Wy halen ook af Kinderfoto's en huweiyks- reportages. Foto v. Bemmelen, Zuldbuurtseweg 30. Zoeter- woude Tel. 01715 - 853. Naaimachines. Handnaai machine. nieuw, in koffer f 145. Zlg-zag vanaf f298.— plus lee en 3 Jaar garantie. Dit biedt U Van Steyn. Nieu we RUn 46 b. Tel. 24809. Rotan scbelpstoel vanat i 13.50. tafels 5 mm„ glas plaat vanaf f 14. Rotan stuur- elk model rotanstoel. Pieferekerkkoorsteeg 24, telef. De man die gesteld is op comfort en luxe, kijkt vooruit en kiest Opel Kapitan. Eén telefoontje nieuwe is voldoende voor grondig proefrijden I Speciaal voor u gecreëerd, door General Motors. yw W' MORSSINGEL IB, Tel. 24741 LEIDEN. weinig zorgen, laat deze dan door ons verzorgen. WIJ maken vijvers, volières, terrassen, tuin muren. garagepaden, pergola's en afscheidingen. Tuinbouwbe drijf C. L. Mulder. Haarlem merweg 21. Lelden Tel. 20550. F Huur een koelkast v. f 12,75 maand, zonder voorult- thuls? Bel 010 120705 en - 863977 F Schoorsteenvej clubjes onder leiding van tolk- eertaler. Telef. 42068. F 50 modellen en maten wand of staande kasten met gecom bineerde hang/leg onderling. C J. van der Geest, houthan del De Burcht, Hoogl. Kerk- gracht 49. hoek Nleuwstraat. tel 33078. F Alles voor uw boot, o.a. lnbouwmotoren en buiten boordmotoren. slermasten, aan rechten, watertanks, stuur wielen, verllchtlngsart., af- zulgers. pompen, waterclosets, gasstellen Zwanengat. ankers. scheeps- Jachthaven Haarlemmertrek- Doodlopend stuk). cilinders met keerkoppeling. f360.-. Tel. 33625. F Herenpolshorloges, ons suc ces. 17 st. anker stalen bodem, schokvrij, onbr. veer, water proof, slechts f 28,75, 1 Jaar garantie. Het Rlngenhuis. Morsstraat 9. Tel. 24920. Modeling olume en ri atergolf. chter ge( F Haarden- en kachelrepara tie. Laat uw haard schoonma ken door een erkende smid. Tevens hekwerken. W. Ver hoef. smederij, Druckerstraat 34. Tel. 24137. F Nu ook zelf chemisch rei nigen (wordt desgewenst ook kleuren, ille soorten. Kreukt niet. loopt niet door. Oppersen F Laat uw meubelen opnieuw stofferen tegen billijke prijzen door een vakman, ook caplton- neerwerk, 500 stalen. Het Kar- pettenhuis, Herensingel 10. Tel. 26003, Lelden. Let op het Juiste adres. KUk.... bij Van Zyp Van Zijp, Haarlemmer straat 279-309. Lelden. F Voor de a.s. moeders, alles voor de nieuwe wereldburger. Kraampakketten koop ast oi beeld. Philips salonkast op pootjes. 53 prijs verkrijgbaar. Pasteurstraat 4 A. Maarsmans steeg 8 biedt U aan: Inzak- trapmachine, Pfaff f35. In zak trapmachlne, Anker f 35. Maarsmanssteeg 8 Maarsmanssteeg 8. uaclilne ln koffer or f 125, met voll. oVolt. Handnaai- machïne, Pfaff schuitspoel f35. Lewensteln. Maars manssteeg 8, Lelden. Tel. 20685 F Zlg-zag naaimachines, com pleet. elektrisch 295.-. Maakt knoopsgaten, afwerken, bor duren. stoppen. Iets gewel digs. 3 Jaar garantie. Gratis les. Bel op. Vrijblijvend demonstra tie aan huls. H. Bennlng, Prins Frederlkstraat 3. Lelden. Tel. 22578. F Zlg-zag naaimachine nu garai garantie. Gratis les. Bel op". Ook deze machine de monstreren wij vrijblijvend aan huls. H. Bennlng. Prins Fre derlkstraat 3. Lelden. Telef. 22578. F Occasions. Singer elektr. In koffer 98. ln prima staat. Naumann. Zlg-zag naalmachl- f 155.— onder nieuwprijs. Beide machines onder volle garan tie. Bel op. Demonstratie aan huis. H. Bennlng. Prins Fre derlkstraat 3. Leiden. Telef. 22578. F Babycommode, ln g. st. zijnde, f50.— .Burggravenlaan 144 of tel. 23319. gons enz. f45. Na 18 uur. Leidseweg 445, Voorschoten. F 6 Mechelse stoelen, Me- chelse leeuwekopdressolr, Me chelse leeuwekoptafel, maho- ollelamp, oorfau teuil, mahonie secretaire. In koop antiek enz. W. F. Koore man, Nieuwe Rijn 9, t/o. V. en D., by Hoogstraat. Telef. 23261 F Wegens omstandigheden Philips hoogtezon. nieuw f 159 nu f 95. suède jasje, kort. maat 48, d.bruin f35, drumstel met toebehoren f125. Te bevr.: Spiering, Dahllastraat 22 A. ding, schoenen en winterman tel. Mareslngel 27. F Te koop aangeboden En gelse Mutsaerts kinderwagen, model '65, geheel uitneembaar, ln staat van nieuw. Te bevra- 21, Lelden. nde cv.-ketel bijbehorende """76. goed als haard, grlj6. Soph lastraat 13. F Aangeb. he- Spaarnestraat 28. F Te koop Jones trein met toebehoren, f50—. Varta. Voldersgracht 10C. Tel. 33695. F Te koop zeer modern b stel, 1 Ji nu f225. Proces In Stuttgard is gisteren een pro- !S begonnen tegen de 56-jarige ex- S.-officier Hermann Muller en nog negen voormalige leden van de S.S., beschuldigd van moord of medeplich tigheid aan moord op zeker 30.000 Poolse Joden. In de aanklacht wordt gezegd dat Muller en nog drie ver dachten die zyn ondergeschikten ge weest zyn, verantwoordelyk zyn voor de deportatie van 30.000 joden naar het dodenkamp Belzec in de perio de tussen 1941 n 1943. Müller was hoofd van de gestapo in het gebied Tarnopol by Lwow (Lemberg) dat toen in Polen lag en nu deel uitmaakt van de Sowjet-Unie. De andere zes verdachten, die allen on derofficier by de S.S. zyn geweest, hadden de leiding in arbeidskampen s een deel van de weg die de nazi's aanlegden van Lwow naar het Russische front. In de akte van be schuldiging wordt gezegd, dat de Joodse slavenarbeiders in deze kam pen moesten werken tot zy erby neer vielen en dat de zes de Joden ver moordden als zy te zwak of ziek in om te werken. Ruim 400.000 Joden uit Galicië zouden door de S.S. zyn vermoord. Ongeveer 100 getuigen uit Oosteuropese landen, Israël, Ca nada en Zuid-Amerika zullen ty- dens het proces, dat naar men verwacht zeven maanden zal du- verklaringen afleggen. De sporttoto van het afgelopen weekeinde heeft tal van deelnemers niet veel moeilykheden bezorgd. Zo zyn er voor de eerste prijs van f. 187,778,25 niet minder dan 31 gega digden, die elk bruto f. 6057,— zullen ontvangen. De 551 kandidaten voor de tweede prys (van wie drie met twee en één met vier kolommen) delen een bedrag van f. 102.424.50 en toucheren per kolom f. 184,Voor de derde prijs van f. 51.212,25 kwamen 1458 meldingen binnen, van wie zeven met twee en twee met drie kolommen. Het gewonnen bedrag per kolom bedraagt f. 35, Aan de toto werd door 344.262 per sonen deelgenomen, aan prijzen was beschikbaar een bedrag van f. 341.415, Aanslag rebellen in Boeroendi Het paleis van Koning Mwamboet- sa van de Afrikaanse staat Boeroendi is vannacht door rebellen aangeval len. De eerste-minister van het land, Biha is ernstig gewond door drie ko gels toen hy zich van zyn woning naar het paleis begaf. In totaal kwamen by de schermut selingen veertien personen om het le ven. De overheid heeft de toestand goed in de hand, aldus nieuwsberich ten. De rebellen hebben intussen de wapens neergelegd. Het leger pa trouilleert in de straten van de hoofdstad, Boejoemboera. Volgens radioberichten van het Kongolese leger die gisteren in Leo- poldstad zyn ontvangen, is de koning van Boeroendi naar de Kongolese stad Kiliba gevlucht. Hy zou even wel spoedig naar Boejoemboera kun nen terugkeren. Volgens de berichten werd de op stand geleid door een groepje leger officieren van de Hoetoe-stam. (Le den van deze overwegend boerenstam zyn de heersende groep der aristocra tische Toetsis, van wie de koning deel uitmaakt, vyandig gezind). Boeroendi telt 2,6 miljoen inwoners. Het heeft reeds vele moeilykheden doorgemaakt sedert het land drie jaar geleden onafhankeiyk werd. Proces tegen broer van uitgever Rudolf Augstein? Het bureau van de openbare aan klager in Karlsruhe heeft gisteren meegedeeld, dat voorlopige gerechte- ïyke stappen zyn ondernomen tegen de Westduitse advocaat Josef Aug stein die verdacht wordt van het be kend maken van officiële geheimen. Josef is de broer van Rudolf Augstein, uitgever van „Der Spiegel" die drie jaar geleden het middelpunt werd van een hoogverraadaffaire. Het bureau deelde verder mee, dat de stappen verband houden met het proces tegen Werner Patsch, dat maandag in Karlsruhe begon. Patsch, voormalig functionaris van de Westduitse contra-spionage dienst wordt beschuldigd van het laten uitlekken van officiële geheimen. Hy werd twee jaar geleden uit de organisatie ontslagen na bijzonder heden bekend gemaakt te hebben over de praktyk van het bureau van het aftappen van telefoonlynen in samenwerking met Westelijke inlich tingendiensten Patsch wendde zich tot Augstein voor juridisch advies in april 1963 omdat hy het afluisteren van tele foongesprekken beschouwde als een overtreding van de grondwet, aldus de woordvoerder. Augstein zal getuigen In het proces Patsch. Bloedig gevecht in zuid-Soedan In de Zuidsoedanese provincie Bo- ven-Nyi zyn maandag in een gevecht met de politie 94 opstandelingen ge dood. Zoals bekend wordt het zulde- lyk deel van Soedan bewoond door negers, die van de Arabische leiders in het noordelyk deel des lands een zekere mate van zefstandigheid eisen en deze eis door opstandige activi teiten kracht byzet. dat heeft Werkspoor voor u Voor onze werken in het Botlekgebied hebben wij mannen nodig die mee helpen aan nieuwbouw en onderhoud van grote installaties, zoals olieraffi naderijen, chemische fabrieken, brug gen en sluizen. Door al deze werken zijn wij in de ge legenheid mensen met ervaring als: lasser I montagewerker pijpfitter of bankwerker onmiddellijk als vaklieden te plaatsen. In ons moderne scholingscentrum in het Botlekgebied kunnen metaalbe werkers worden opgeleid tot pijpfitter en lassers met ervaring tot pijpiasser. Mannen die minder geschoold en niet ouder dan 35 Jaar zijn kunnen een opleiding tot hulpfitter volgen; ook directe plaatsing is mogelijk. rrr: werkspoor w ib J SERVICES AND CONSTRUCTION vooral eens op onze inlichtingenavond die worden gehouden op donderdag 21 okt. as. 7—8 uur n.m. by het Gew. Arbeidsbureau te LEIDEN, Doezastraat 2a. Magd. Gekost STe koop aangeb. groot kin- ■rledlkant, klnderetoel groot, kinderstoel klein, hobbelpaard en 2 valhelmen. Stieltjesstraat 34 of tel. 40519, Prijs 150.-. Te bevTagei meubelen, schrljfbur Hooigracht 55. (Geenwinkel). F Haard. Wegens overcom pleet te koop een grote, mooie zwarte Jaarsma haard voor een billijke prijs.. Adres: Zijl- dijk 16. Leiderdorp. slaap- Voor loose kamerameuble bankje, tafel en 2 stoelen, ;n met wortel notehout. 01710 - 51395. 01710 - 51395. nieuw, oud model f27.50. Philips t v., 43 cm. f195 -, Damesso^>rt Aloëlaan°18. Tel. 30184. hoorn f 175.-. vrouw, of weduwe is ook op 8 februari 1902 geboren, dus Wasbekerlaan 6 - Sassenheim nu 63 jaar oud? Dat zou ik graag willen weten Er kunnen by ons direct geplaatst worden: omdat myn moeder ook op 8 februari 1902 werd geboren. Ze is reeds overleden. Ik ben zelf een jonge dame van 33 Ik dank U by voorbaat. U krijgt van my zeker bericht terug met portokosten, maar brieven onder no. 49848 aan het bureau van dit blad. Hotel, Café .Restaurant voor de deegimakerij of pientere jongemannen die avonduren (om de veertien dagen!) voor diverse magazynwerkzaamheden. Werktyd van 7—11 uur. Goede beloning. Zich te melden: Steenstr. 55 tel. 22509 of 31581. kan ook gepensioneerde zyn. WIJ BIEDEN U: hoog loon, extra premie, reiskosten ver goeding, gratis bedrijfskleding, elke week koekpakket. Aanmelden dageiyks aan ons kantoor van 8.0017.30 uur. TELEFOON 02532—7900. AANKONDIGING VEILING By de veiling te houden op vrydagen 29 oktober en 5 no TE KOOP, Hugo de Vriesstraat 13A, direct by den verkocht: Het woonhuis met afz. boven woning, erf en tuin, Jan van Houtkade 40/40a, met pak- alles betegeLd, tuin, schuur, uitgang. 1ste verdieping: 2 kamers, balkon, kabinet, bad kamer, ruime zolder. Uitmuntend onderhouden. Vooroorlogse bouw. nedenhuis LEEG TE AAN VAARDEN. Voor huisves tingsvergunning dient zelf te worden gezorgd. Notaris N. W. Holtkamp, Ra penburg 66, tel. 26478. J. J. G. DE CLER, Rynsburgenveg 154 Leiden Géén telefonische inlichtingen TRy VOOR Ai UW Schoonmaakwerk zaamhe CAMBIER, Surinamestraat 56, Ook voor fabrieken kantoren. platstaf v. d. KU1 itenmarkt 7 - Telefoon 20101 's Maandags geslofc In Leiden of omgen TE HUUR GEVRAtl Dagbladreclct doet klanten bel verloren klanten winnen, nieuwe maken, goodwill ADVERTEER regelmatig in het LEIDSCH DAGBU de meest gelezen oo® voor Leiden en omstrf

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 4