Kalme handel op Leidse veemarkt Maand gevangenis voor vechtpartij met politie NIEUWE AUTO HUREN Jupiter-casino in Oldenzaal gesloten MAN STAK ZIJN HUIS IN BRAND Slippartij eist twee levens Koningin en Prins vanavond terug Groene Kruis Sassenheim e.o. kreeg erfenis BROMFIETS IS GEEN WEELDE Pakistaanse student in Engeland gevonden MAN GEDOOD DOOR BEER etage of kamers Alkmaar - Leiden of omgeving JONGE DAME VLOT TYPISTE KORS - Vakkleding een adm. kracht voor de röntgenafdeling Albert's Corner WERKSTER apothekers-assistente Herenhuis fe Alphen a/d Rijn J. W. TIMMER LLIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 16 OKTOBER 1966 Vijf jongens lokten relletjes uit De officier van Justitie bij de rechtbank in Amsterdam, mr. H. G. van Everdingen, heeft gistermiddag tegen een groepje van vier jongens wegens het molesteren van en het plegen van openlijk geweld tegen twee politiemannen een maand gevangenisstraf ge- eist. De zaak van een vijfde, ook tot het groepje behorende jongen werd wegens diens minderjarigheid met gesloten deuren voor de kinderrechter behandeld. De vijf jongens waren op de avond van de 16de mei van dit Jaar met el kaar in contact gekomen. Ze had den wat gedronken en waren enigs zins aangeschoten. Ze hadden afge sproken met andere mensen ruzie te zoeken en „wat te knokken". Twee zouden vooruit lopen om voorbijgan gers aan te spreken en als het ge sprek dan op de beoogde ruzie was uitgelopen zouden de anderen bij springen. En zo deden ze. Verschei dene mensen werden lastig gevallen. Op de O.Z. Voorburgwal ontmoetten ze een Jongen op hun weg, die ze dreigden in de gracht te gooien. „Ik wordt achterna gezeten door twee souteneurs in een witte Volks wagen", had die jongen hen toever trouwd. „Dan zullen we je wel even Voor de wagen Op dat moment, het was toen om streeks vier uur in de nacht, kwam hen een witte Volkswagen, waarin twee mannen hen tegeoioetrijden. ..Dat zijn ze", had de Jongen gezegd wijzend op de wagen. De Jongens hadden zich toen voor de wagen op gesteld. Een 25-jarige verdachte zag, dat een der mannen een pistool in de hand had, waarvan hij zoals hij zei de loop op zich gericht zag. Uit een soort schrikreactie had hU de arm van die man door het geopen de portierraampje vastgepakt. Al dus de verklaringen van deze ver dachte. Het toeval wilde nu, dat de mannen in de witte Volkswagen twee politieagenten in burger waren, die uitkeken naar een fietsendief, die zich in de buurt van de O.Z. Voor burgwal moest ophouden. De 51-Ja- rige hoofdagent H. Halsema had zijn pistool in de hand oms als het no dig mocht zUn een waarschuwings schot te lossen als de gezochte fiet sendief zou worden ontdekt. „Wat krijgen we nu", had deze als getuige gehoorde agent tegen zijn collega ge zegd, toen plotseling in het donker op de rijweg vijf mannen voor hun wagen opdoemden en staan bleven. Greep naar pistool „Eerst dachten we, dat het op een lolletje uitzljnde feestgangers wa ren". aldus deze getuige. Maar toen de Jongens staan bleven moes ten we afremmen en op 't moment, dat de wagen stilstond greep een der jongens door het geopende portier raampje naar het pistool van de agent. Er ontstond een worsteling. Het is een geluk, dat het pistool op de veiligheidspal stond", zei de agent. Zijn collega, die zich ook be dreigd voelde, was uit de auto geko men, had zijn pistool getrokken en was hard roepend: „politie, sta of ik schiet", de wegvluchtende jongens achterna gerend. Er werd eerst een waarschuwings schot gelost en toen dat geen resul taat had werden nog twee schoten afgevuurd, waardoor twee jongens werden getroffen. Een van hen was een 18-jarige loswerkman, die aan de schouder werd geraakt. Zijn ver wonding was zo ernstig, dat hU er zijn hele leven invalide door zal blij ven, zo vertelde hU gistermiddag. Ook had het voor hem nog financiële consequenties, want zijn ziekenhuis kosten waren hem niet vergoed, om dat er een strafbaar feit was ge pleegd. De jongen, die de hulp van de Jongens had ingeroepen tegen de vermeende souteneurs, bleek achter af de gezochte fietsendief te zijn. Hij werd even later gearresteerd, niet ver van de plaats waar de ontmoe ting tussen jongens en politieman nen had plaatsgehad. Hij was zo ge schrokken van het schieten dat hij zich achter een boom had verscho len, waar hU werd ontdekt. Hoofdagent J. Vuin zei gistermid dag, dat hij die nacht blij was geen gewone burger, maar toevallig van de politie te zijn. „Want wat er dan zou zijn gebeurd gun ik niet graag iemand", aldus deze politle-getuige. „Waarom heb Je het portier van die wagen opengerukt", wilde de presi dente, mej. mr. J. F. van Hasselt van een 18-jarige plaatwerker we ten. „Ik wilde aan die mensen vra gen waarom ze achter die jongen aanzaten", antwoordde deze. Geen der verdachten had bemerkt met po- litie-agenten te doen te hebben. „Ze hadden zich meteen kenbaar moe ten maken", meende een van hen. Goede reactie De officier van Justitie prees de agenten om hun grote oplettendheid en goede reacties. Met de maand, die de Jongens in voorarrest hadden gezeten, achtte hij hen voldoende gestraft. Ze moeten wel goed weten, dat ze zich in het vervolg ordente lijk hebben te gedragen, zeker op de openbare weg. Ze hebben nu gemerkt dat deze zaken ernstig worden opge vat, aldus de officier. Drie verdedigers vroegen vrij spraak voor hun cliënten en een ontslag van rechtsvervolging. Een spel van vergissingen, noemde een advocaat deze zaak. Door het schie ten van de politie buiten proporties geraakt, was de mening van zijn collega. De rechtbank zal 29 oktober uit spraak doen. (Van onze Enschedese correspondent) Het Jupiter-casino, dat sinds 17 april duizenden Nederlanders en Duitsers naar Oldenzaal heeft getrok ken moet op 25 oktober gesloten zijn. Burgemeester mr. J. de Vries heeft de vergunning ingetrokken. Het door hem genomen besluit Is gisteravond door een deurwaarder aan de casino exploitant, de Schevenlngse zaken man C. J. Osse, betekent De reden voor intrekking van de vergunning is het feit, dat de casino directie zich niet aan de bepalingen in de verordening heeft gehouden. „Ik vind de reden absurd", aldus de heer Osse, „maar ik zal me niet ver zetten. Ik heb er geen enkel belang bij om open te blijven. Heel de wereld denkt, dat Osse rijk wordt en ik heb er nog geen gulden aan verdiend"! Tot 25 oktober heeft de heer Osse gelegenheid orde op zaken te stellen. Dan moet de speelzaal worden ge sloten. Er zijn officieel 3 redenen, waarom de burgemeester tot sluiting van het casino heeft besloten. In de eerste plaats is geconstateerd, dat minder jarigen toegang tot de speelzaal kre- De Tielse politie heeft verdacht var brandstichting een 30-jarige Tielenaar aangehouden. In de nacht van woensdag op donderdag om streeks één uur werd de brandweer van Tiel gealarmeerd voor een uit slaande brand in de Vinkenstraat. Aanvankelijk liet de situatie zich ernstig aanzien, want gedurende enige tijd laaide het vuur hoog op uit de oude woning, die in een rij was gebouwd. De brandweer slaagde er echter vrij spoedig in het vuur te localisoren op de bovenverdieping. Tijdens het blussen was het de brandweerlieden opgevallen, dat er verscheidene brandhaarden waren aangelegd, waarvan enkele echter niet in brand zijn geraakt. Toen bo vendien bleek, dat de bewoner van het huis nergens te vinden was, rees het vermoeden dat men hier met brandstichting te doen had. In de loop van donderdag werd de man aangetroffen in een auto, waarin hy de nacht had doorge bracht. Door de politie aan de tand gevoeld, bekende hy spoedig de brand te hebben gesticht. Ruzie met zyn vrouw was de aanleiding daartoe. gen. Verder is geconstateerd, dat zich enige malen beschonken personen in de zaal bevonden. De derde reden is het feit, dat de heer Osse het regis ter van spelers onvoldoende heeft bygehouden. Sluiting van het Jupiter-casino be tekent een strop voor de fiscus, die volgens informaties van de heer Osse - iedeer 3 maanden 100.000 gul den aan omzetbelasting zou opstre ken, voor de gemeente Oldenzaal, die iedere week 1250 gulden int aan ver- makeiykheidsbelasting en voor tal van zakenlieden, die aan deze trek pleister voor binnen- en buitenland verdienden. De oprit van de Waalbrug tussen Waardenburg en Zaltbommel heeft gisteren het leven gekost aan de 45- jarige mevrouw M. Grefkens—Dek ker en haar 22-jarige zoon B. Gref kens, beiden uit 's-Hertogenbosch. De heer Grefkens reed frontaal met zyn personenauto tegen een perso nenauto uit Viymen, die by het afry- den van de Waalbrug in een slip was geraakt en op het linker weggedeelte terecht was gekomen. De bestuurder van deze wagen en zyn passagier zijn naar het Zaltbommelse ziekenhuis vervoerd. Beiden zyn zwaar gewond. De auto's werden geheel vernield. Kort nadat dit ongeval op de door de regen glad geworden weg had plaats gehad, overleed de 63-jarige heer J. van Gelder uit Amsterdam, die zich nog al druk had gemaakt by de eerste-hulpverlening. De heer Van Gelder, die hartpatiënt was. reed op dat moment met zyn auto op de Ryksweg 1 naar 's-Hertogen bosch. Vangrails op deze weg voor kwamen, dat het tegemoetkomende verkeer in gevaar werd gebracht. Bedankt voor beroep De. P. Blok te Dirksland heeft voor het beroep van de Gereformeerde Gemeente te Leiden bedankt. VIAKkTBKItlCHTEJt KATWIJK AAN DEN RIJN, 15 Olct Groentwvetlirwiwaapeen (per kist): Al 3,00-4,10. Xa 3,60-5,50, BI 8.60-4.90. B3 1.80-3.40, Ol 2.30-3.80, C2 1.40-2.00. breekpeen (per fctot) 1,70, bloemkool (per 100 at.): 6 st. per bak: A-extra 63.00-08,00, Al 44,00-74,00, A3 23.00- 43,00. 8 st. per bak: Al 33.00-46,00. A3 14,00-29.00. B2 24.00-38,00, D2 27.00. andijvie 9.00-18.00. boerenkool 35,00, groene kool 11.00-22,00, rode kool 10,00- 18,00, komkommers (per 100 st.) 11,00- 18.00, prei 28,00-35,00, prlnseesenbonen I,20-1,55, sla (per 100 st.) 8,00, tomaten (per bakje van 6 kg) 3,00-4,80, radijs (per 100 boe) 14,00, knoleelderle (per 100 st.) 15,00-22,00, bleekselderie (per 100 st.) 14.00-15.00. selderie (per 100 boe) 5,00-11.00, peterselie (per 100 boe) II.00-36,00, druiven (per kg) 1,90. Aan voeren: waspeen 99.000 kg. bloemkool 13.000 stuks AALSMEER. 15 oktober Centrale Aalsmeerse Velling: Gerbera p. st. 40- 75, Oralthogalum 25-51, Fresia 50-145. Iris 150-27Snljgroen 75-210, Dahlia Markt in herfstige sfeer Wit 30-30, Orchid 18-25, Tange- "er 25-30, i o-jo, Lrarom it-ju, rias oeusauuu 18-31, Super Star 35-47, Carla 55-87. BOSKOOP. 15 oktober Newyorker 540-360-180, Butterfly 260-240, Duls- beth 440, Gemengd 170, Hedera 1 17, PbysaUs 160-130-85, Dahlia 4 tha 70-54, Else z 460-670-350, Pol Ion - Dompelaars 65 p Durandil 150-340, Trosot rood 4140, rood enkel 88. rc 01. wit 85-90-100, lila 45-61, n glas 60-90, idem stek 36-31. spekbonen 69. stokiprlnsessenbanen 1,15-1,20, andijvie 8-17. rode kool 15. gele savoole 2,50. B 1.80-3.85. C 1.80-1,85, bonken 1.80-2.00 allee per bakje van 6 kg. sla 6-13, komkommers 13-52. bloemkool A 61. B 46-49. C 21-25. stek 14-18. allee st., selderij 7-13 per boe Je, Druiven .48, Peren: Bergamot 22. IJsbouten 32. Legipont 40, alles per kg. Export velling: Tomaten A extra 5,30-5.40. A 5.10-5.25. B extra 5.00-5.10, B 4,80- 4,85. C extra 4,25. C 4,15, allee per bakje van 6 kg. Spruiten A 64-67, Ax 38-44, B 54. Bx 30, C 36. D (klein) 38-40. allee per kg. RIJNSBURO, 15 oktober Groente- velling: Bloemkool 27-55 p. st., was peen A 18%-31. B 18-31 Vfc. tomaten 30- 45 per kg. bospeen 46-51. seWery 7-13. peterselie 17-23 per boa. rood 3000-0500. Sim G. Elite 3500, Roland 2400. alles per 100, TroechrysantenJuweeltje 30-38. Chat- worth 44-50, Escorte 51, Golden Or- phïe 30-37, Lucia 30-43, Dauphine 80- 115, White Hope 66-70, Tin Tod 43-50. Peter Pan 30-55, Tokio 1 Koningin Juliana en Prins Bern- hard keren vanavond op Schiphol terug van hun reis naar de West. De laatste dag gisteren in Para maribo was druk bezet. Begonnen werd met een défilé van de troepen macht in Suriname. Daarna heeft de landsvrouwe op het vliegveld Zorg en Hoop de officiële naamgeving verricht van het vliegtuig, dat door de Simavl werd geschonken aan de Evangelische Broedergemeente. De Prins opende op dat moment het nieuwe militaire hospitaal. Daarna opende hy de Jaarbeurs door onthul ling van een maquette. Inmiddels bezocht de vorstin ach tereenvolgens het Diaconessen-zie kenhuis en de Kennedyschool. In het stadhuis onthulde zy een standbeeld van de Surinaamse steenhouwer Josef Klas. Daarna ontving zij in het gouverneurshuis een aantal maat- schappeiyke werksters. Na een bezoek aan het Prins-Bern- hardkampement begaf de Prins zich naar de officierssociëteit, waar ook de Koningin aankwam. Ook in de middaguren legden Koningin en Prins nog bezoeken af. 's Avonds zat het Koninklyk Paar aan aan een galadiner in het gouver neurshuis. Het druilige%veer en de grote aanvoer van gebruiksvee en slacht- den deze dieren runderen gaven de gisteren gehouden Leidse veemarkt een echt en herfstbeeld. Ook de afdelingen varkens en vette kalveren waren weer goed voorzien, terwijl evenals op de andere markten in de achter ons liggende week het aanbod van wolvee maar matig was. Zowel de vette lammeren als de vette kalveren gaven een vlugge handel te zien bij hogere prijzen. Als gevolg echter van het grote aanbod, deed de handel het in andere sectoren iets kalmer met moeilijk prijshoudende tot iets ge drukte prijzen. De totaal-aanvoer was nagenoeg gelijk aan de vorige week nl. 3281 dieren. i f325,- tot f 375,- Gebrulksvee. De afdeling melk kalfkoeden kwam met een grote i voer voor de dag, als gevolg de handel in deze dieren een zeer rustig verloop had met iets gedrukte pryzen. Ook de aanvoer van varekoeien was iets ruimer, maar gaf deze af deling nog steeds weinig belangstel ling te zien. De handel was dan ook flauw en maakten de koeien met weinig melk minder in prijs en wa ren zelfs moeiiyk te verhandelen. Notering: melk- en kalfkoeien van f 1000,- tot f 1250,- en f1350,-; vare koeien van f 550,- tot f 900.- en f 1175; enkele topdieren tot f1350,-. Vette koeien. Ook de afdeling vette koelen gaf een grote aanvoer te zien. Aanvankeiyk was de handel, hoewel iets flauwer dan vorige week, toch wel goed, doch als gevolg van het grote aanbod liep deze matig af met iets gedrukte pry zen. Notering in kg geslacht gewicht: vette koeien van f3.30 tot f4.- en f4,35 met enkele prima dieren tot f4,45; slachtdieren van f2,90 tot f4,20 en f4,40; worstkoeien van f3,- tot f3,20. Graskalveren. Typerend voor het najaar, waren er ook weer een aan tal graskalveren aangevoerd. De han del bleef echter nog kalm en noteer- De afdeling Sassenheim en om streken van het Groene Kruis, om vattende de gemeenten Sassenheim, Voorhout en Warmond, hield In ho tel „De Zon" ln Warmond een al gemene ledenvergadering, waarvoor grote belangstelling bestond. Deze byeenkomst werd geopend door de tweede voorzitter, de heer P. van Nieuwkoop, omdat de voorzitter, de heer G. A. Posthumus, gemeend had zich uit het bestuur te moeten terugtrekken. De secretaris, de heer Roghair, deelde in zyn jaarverslag mede. dat het ledental gegroeid is van 635 naar 655 en dat twee kinderen werden uit gezonden naar een gezondheidscen trum. Een nadelig saldo van ruim f1500.— moest de penningmeester, de heer G. Boot, in zyn jaarverslag melden. De verwachting is, dat 1965 zal eindigen met een batig saldo van ongeveer f750. De begroting werd goedgekeurd. Namens het bestuur werd mede gedeeld, dat er plannen zyn om in Voorhout in samenwerking met het Wit-Gele Kruis te komen tot de stichting van een gezondheidscen trum. Het bestuur deelde verder mede. dat de vereniging is benoemd tot erfgenaam van wijlen de heer Mackaay uit Warmond. Hieraan *Un enkele voorwaarden verbonden, wel ken inhouden, dat de financiële po sitie van de vereniging hierdoor de eerstkomende Jaren geen verbetering zal vertonen. Op langere termUn ge zien zal deze nalatenschap echter het werk van de vereniging zeker ten goede komen. Het voorstel om de contributie te verhogen van f 12 tot f 15 ontmoette geen bzewaren, evenmin als dat om de contributie niet meer te innen, maar door de leden te laten storten op de giro. Tot voorzitter werd benoemd de heer G.,Boot. die de afgetreden voor zitter. de heer Posthumus, harteiyk dankte voor het vele werk door hem verricht in het belang van de ver eniging. De heer A. Kiel uit War mond werd tot penningmeester be noemd. Protest Bovag De Bovag; (bond van automobiel-, garage- en aanverwante bedrijven) heeft per brief op de leden van de Tweede Kamer namens de in deze or ganisatie verenigde bromfietshande laren en reparateurs een dringend beroep gedaan te bevorderen, dat de voorgestelde verhoging van de zetbelasting op bromfietsen van 5 pet naar 18 pot geen doorgang aal vin den. De Bovag zegt ook er ernstig be zwaar tegen te maken, dat de brom fiets, die toch evenals de nlet-gemo- toriseerde flets het vervoermiddel is voor „de kleine man", tot weeldearti kel wordt gerekend. Vette kalveren. Ondanks de ruime aanvoer gaven de vette kalveren een vlugge handel te zien. Hoewel het buitenland niet méér betalen wil, zyn de export-mogeiy kheden goed. De vele kopers en de goede vraage had dan ook totgevolg, dat de dieren duurder werden verkocht. Notering in kg levend gewicht, van f 2,90 tot f3,30 en f3,45; enkele pri ma dieren tot f4,50. Wolvee. De wolvee-afdeling gaf voor de tyd van het Jaar nog geen grote aanvoer te zien. In tegenstel ling tot vorige weck was ook het aanbod op andere markten minder, terwyi er evenmin grote aanvoeren van het buitenland te zien zyn ge weest. Een en ander had tot gevolg, dat de vette lammeren vlug en duurder verhandeld werden. Voor fokschapen, waarvan de tyd zo langzamerhand weer voorby is, bestond nog steeds niet veel animo. By een vrij kleine aanvoer bleef de handel zeer rustig. Notering: Vette schapen van f90,- tot f105,- en f 110,-; vette lammeren van f100,- tot f125,- en f145,-; en kele prima dieren tot f 150,-; fok schapen van f110,- tot f130,- en f 150,—. Varkens. De afdeling varkens gaf in vergeiyk met vorige week weinig verandering te zien. Door het ruime aanbod had de handel een stug ver loop en konden de prijzen zich met moeite handhaven. Notering: drachtige zeugen van f300,- tot f375,- en f425,-; schram men van f85,- tot f95,- en f105,-; biggen van f54,- tot f58,- en f62,-. Slachtvarkens (buiten de markt). De handel ln slachtvarkens had in de achter ons liggende week, by een goede vraag en export een goed ver loop. Het Iets krappere aanbod, zo wel op de binnenlandse markt als van de Invoer van levende dieren, had dan ook weer een prijsatyglng van 2 3 cent per kg tot gevolg, welke zich tot het einde van de week wist te handhaven. Ook de vleeshall- del noteerde weer enkele centen ho ger. Prijzen ln kg levend gewicht: slachtvarkens van f2,10 tot f2.12 en f2,14; slachtzeugen van fl,70 tot f 1,75 en f 1,80. De zaak rond de 21-jarige Paki staanse student Mohammed Hoessain Khan, die op 21 september uit Hotel Monopole aan de Amstel in Amster dam verdween, is een storm in een glas water gebleken. De internatio nale politieorganisatie Interpol heeft de Amsterdamse recherche gisteren bericht, dat de student is aangetrof fen op het adres van zyn Engelse vriend, met wie hy van 13 septem ber af ln Hotel Monopole logeerde. De politie had al het sterke vermoe den, dat de vermiste student een telefoongesprek had gevoerd met de inmiddels naar diens land vertrok ken vriend. Commissaris P. L. Landman van het bureau Singel vertelde, dat de kwestie thans voor de Amsterdamse politie geheel is afgedaan. Van een vermissing is geen sprake meer, dus voor ons is de affaire opgelost, al dus de commissaris, die nog steeds niet kon beveetlgen, dat de student op het Engelse consulaat-generaal Inderdaad onder valse voorwend sels een inreisvisum voor Engeland zou hebben gekregen. De student heeft begin september Pakistan ver laten, nadat hy zyn ouders voor 3000 gulden zou hebben bestolen. Een 69-jarige dierenverzorger is in de dierentuin van Rheine (Did.) door een beer aangevallen en gedood. De man was bezig het nachtver- biyf van de beer schoon te maken, toen hy door het dier werd gegrepen. Enige omstanders trachtten nog tus senbeide te komen, doch het dier sleepte de man mee. Een slag met een klauw, die de halsslagader openreet werd de man noodlottig. A.s. echtpaar zoekt half de- I cember. begin januari in Leiden of omgeving. Brieven onder no 49491 a het bureau van dit blad. Chauffeur met internationale erva ring biedt zich aan. Geen vrachtwagen. Brieven no. 3131a bur. v. d. blad. APARTE BANKSTELLEN van fabrikant, die als model gediend hebben. Chique gebo gen modellen met losse kus sens f595, f750, f875, f995, f 1150, f 1250, f 1350 en f 1450. Aparte fauteuils f 185 en f 225 per stuk. Chique schemerlam pen f95. Te zien zaterdag, zondag, maandag tot en met donderdag, de gehele dag ook 's avonds Villa Slamat Da- ADVERTEER regelmatig in het LEIDSCH DAGBLAD Woningruil AANGEBODEN vrtle woning, grote kamer, keuken, kelder, douohe, 5 slaapkamers, grote zolder, vrl) achterom, puur f 20.— per week. GEVRAAGDsoortgelijke woning. Inlichtingen DE GOEJESTRAAT 35, LEIDEN, TEL. 4040» o.a. Mercedes, Opel, Taunus, V.W„ Cortina, V.W.- busjes. Allrisk verzekerd, W.W. lid. Autoverhuur TIP TOP St-Aagtenstraai 14 Telefoon 25709 Kunsthandel S. BONTE, Breestraat 23, Leiden vraagt beschaafde voor zaak en eenvoudige administratie. mi AUTO weer als nieuw! SCHUIFDAKEN en BINNEN HEMELS voor V.W. uit voorraad leverbaar. M. BRINKS *Uwautobekleder „DE SLEUTELKONING" By maken van alle sleutels, repareren, veranderen en leveren van elk slot. HAARLEMMERSTRAAT 273 Telefoon 33958 (by de Overdekte). Levering aan R4Jk en Gemeente, 's Maandags gesloten. BERICHT VAN INZET Vrydag 22 oktober aa. te 19 uur inhetNotarishuis te Lei den, AFSLAG van het perc. uur in het Notarishuis te Lel den, in bod gezet op f8.000. Notaris Mr. S. M. Brandenberg, ALPHEN AAN DEN RIJN Eengezinswoning 3 jaar oud. Olie gestookte c.v.- installatie. Ind. kamer, keu ken, w.c., douchecel, 4 slaap kamers, vaste trap naar zol der, schuur, tuin voor en ach ter op het zuiden, huurgarage, telefoon. Vrije vestiging. 15 dec. leeg. Prys f 49.000 k.k Bevragen teL 01720—4020. Za terdag. zondag en werkdagen na 19 uur. SOCIAAL-MEDISCHE INSTELLING te Lelden vraagt zo spoedig mogeiyk een Sollicitaties onder no. 49597 aan het bureau van dit blad. Voor spoedige indiensttreding vragen wy een beschaafd verkoopster enige kennis van de textielbranche gewenst. Sollicitaties (liefst mondeling) LANDHUIS op de Noord-Veluwe te huur met garage tot 1 mei 1966. Alle comfort aanwezig. Pry® per maand f350.—. Inlichtingen tel. 01710-24208 HAARLEMMERSTRAAT 241/243 TELEFOON 20151 Het Diaconessenhuis te Leiden vraagt een Bekendheid met de medische terminologie strekt tot aanbeveling. Sollicitaties te richten aan de directeur-geneesheer HOUTLAAN 55. Stationsplein 24 Lelden vraagt voor direct ervaren SERVEERSTERS GEVRAAGD VOOR DIREKT NETTE woensdag- en vrydagmorgen myn praktyk schoon te maken. AANMELDEN TELEFOON 32828. H U W E L IJ K Bureau DE ELF PROVINCIËN Schotersingel 87 - Haarlem Telefoon 51894 VrUbUJv Ivend inlichtingen in 'lanco couvert. BU de DOEZA-APOTHEEK ln LEIDEN komt i Gelieve schrifteiyke sollicitaties met uitvoerige inldhtii te richten aan: mevr. B. A. DONK. Apotheker, Doexastr. telefoon 21313 DIRECT TE BETREKKEN MAKELAARS KANTOOR G. J. HOOGKAMER. LAAN VAN POOT 412 HOBK TORTKLLAAN. DBN HAAG TEL. 36.I6.O0' BERICHT VAN INZET Notaris J. C. VAN BCK te Ledden deelt mede dat in de openbare veiling d d. 15 okto ber 1965 het perceel RUn- en Schlekade 14 te Lelden in bod is gebracht op f 38.500,—. Afslag 22 oktober 1965 om 19 uur in het Notarishuis, Hoge- woerd 144 te Leiden. ELEKTROTECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF SURINAMESTRAAT 30 - LEIDEN - TEL I Aanleg en onderhoud van licht en kradhtinetallatlei vraagt met spoed een allround elektro-monteur et een aankomend monteur

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 4