wrik u los «alt Bedradingsmonteur Siemens Hendrikman zegt: NIEMEYER uit die pijn NIEUW! PRIMEUR VAN NIEMEYER proef nu voor het eerst...echt verse koffie met werkt binnen 10 minuten plaatbankwerkers constructie-bankwerkers fijnplaatwerkers bedradingsmonteurs voor zwak-en sterkstroom 25 stuks f.1,25 In cellofaan verpakt, dus blijvend vers. Heel apart. Steeds meer gerookt. Ga ook over op Ascot, u blijft 'm roken! voor het eerst koffiebonen in vacuumpak Pijn kwelt. Pijn irriteert u... anderen irriteren u! U moet iets doen. Wrik u los uit die pijn! Gebruik Spalt: dè pijnstiller bij uitstek. tegen hoofdpijn, kiespijn, griep, periodieke pijnen. Spaltherkenbaar aan het keepje in iedere tablet./"^" (SPALT 1 JPfffer "V - IP V. bij apothekers en drogisten 1.05 1.90 Spalt Mensen die wij nodig hebben: Naast vakmensen met ervaring in soort gelijk werk, is er ook plaats voor hen die een goed vak willen leren. Wat Siemens U te bieden heeft: een goed loon en vergoeding van eventuele reiskosten: uitstekende sociale voorzieningen: o.a. bespaart ons „eigen risico systeem" U de ziekengeldpremie: opneming in eigen ondernemings pensioenfonds; winstdelings- regeling; vakantietoeslag. gunstige personeelsprijzen voor te levisie- en radiotoestellen, wasma chines, koelkasten en andere elek trische huishoudapparaten; verregaande tegemoetkoming in de kosten van eventuele vakstudies. Kom eens met ons praten: Elke vrijdagavond van 6.30 tot 7.30 uur kunt U bij ons terecht voor een persoonlijk onderhoud op ons kantoor Huygenspark 38-39. Dagelijks: tijdens de normale kantoor uren aan ons personeelsbureau, Zonweg 63 te Den Haag (tel. 81 45 31 toestel 84). Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de NEDERLANDSCHE SIEMENS MAATSCHAPPIJ N.V. Huygenspark 38-39, Postbus 1068, Den Haaa Ons werk is bepaald afwisselend en verantwoordelijk - ik kan niet anders zeggen. Dit is de mening van de heer Hendrikman, sinds 1962 bij de Nederlandsche Siemens Maatschappij N.V. werkzaam. Ik ben bedradings monteur, wat inhoudt: bedra- dingswerk aan verkeerslicht automaten, schakelkasten enz. Dit montage-en bedradingswerk is zeer afwisselend en bijzonder verantwoordelijk. Ik denk, om dat iedere afnemer steeds zijn eigen wensen heeft en dat daar om tekeningen en bouwplannen steeds weer verschillen. Verant woordelijk, omdat Siemens pro- dukten zo'n uitstekende naam hebben over de hele wereld. Lopende band werk is er bij ons vast niet bij! Wat ik verder nog prettig vind van het werken bij Siemens? Dat zijn de bijzonder goede sociale voorzieningen en ook het feit dat Siemens je voor 100% helpt bij het volgen van een opleiding binnen of buiten het bedrijf, als je wilt studeren. Ver der nog: de prettige sfeer, die er op alle afdelingen heerst. Vakmensen, maar ook aanpak- kers, die een goed vak willen leren, kan ik met een gerust hart een baan bij Siemens aan bevelen!

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 4