.S. maken zich over tekort aan zorgen water Laatste lid 'Ierse mafia' verlaat het Witte Huis Agent-bezorger Warmond NOODTOESTAND AAN DE OOSTKUST inder windpatroon Massale koorzang LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 18 SLTiLiHBLK 1965 - TWEEDE BLAD neemt j&ju-lijks (Van onze correspondent in Washington) laat zich dit jaar van zijn grilligste zijde zien. Terwijl in rlei delen van de wereld, o.a. in Europa, het regenwater met ken tegelijk uit de hemel valt, kwam het noordoostelijke deel de Verenigde Staten voor het vierde jaar in successie met uit erlijke droogte. Project voor ontziltings- fabrieken let komt, zo zeggen de mete en. omdat het windpa- van dit deel van onze aar- Ie afgelopen jaren zich op- gewijzigd heeft waardoor ibuien, die vroeger New Pennsylvania, New Jer- Indiana en Ohio bevochtig- heel hatelijk boven de At- he Oceaan pas losbarsten, rmee, heel zinloos, alleen water naar de zee wordt ■agen. irolg ret /ore natuurlijke voorraad heeft, afgezien periodes ran uitzonderlijke droogte, toch al de neiging terug te lopen door de groeiende verruiling ran de rivieren door stedelijk zowel als industrieel afval de die per aag iet nu al jarenlange de normale hoeveel- regen is een drastische daling waterstand in de rivieren dri n kw a terreservoirs langs ""Rika's oostkust. Terwijl byvoor- nog vorig jaar de reservoirs de miljoenenstad New York vol ruim 60 pet van hun EUGDBENDE RRORISEERDE EINDHOVEN (Van onze Elndhovense —jx correspondent) -^-jfindhovense politie heeft de hand op acht jongelui die de laat- weken Eindhoven en omge- terroriseerden. In Son maakten h schuldig aan een inbraak. >tj zij de bewoner van het pand ten hard voorwerp neersloegen. 25-jarige, oudste en leider van "*p chttal, wrs voorts betrokken bij overval in het Dommelplantsoen indhoven, waarbij een koopman Deventer in het ziekenhuis te- Op dezelfde plaats werd ezelfde avond een 50-jarige zie- erpleger uit Eindhoven met ha- tang bewerkt. Hij verloor -pèi) een portefeuille die 75 gul- -£] bevatte. De man moest ter ver van zijn verwondingen 14 n het ziekenhuis verblijven, neus en lippen pleegden de ook nog een stuk of twintig sken in Eindhoven. g ercommandant raagt officieren iéér te vlaggen (Van onze correspondent) bevelhebber der landstrijd- hten, luitenant-generaal F. van Veen heeft er in een vertrouwe- brlef bij zijn officieren op aan- ongen voortaan wat meer te [en. et is my gebleken", zo schryft [en er aal, „dat op verjaardagen de leden van het koninkiyk en by feesteiyke gelegenheden rby de twee-eenheid „Neder- anje" tot uitdrukking wordt :ht, door vele officieren van 1 Andmacht niet de nodige aan- t wordt besteed aan het open- tonen van een blyk van verbon- koninkiyk huis door te laten vanuit hun woning ..te 1 m -Or; acht K teraal Van der Veen geeft als mening, dat de officier, die door eed of belofte van trouw aan Koningin meer dan wie ook met vorstenhuis is verbonden, toch allereerste plaats deze aan- ikelijkheid naar buiten dient te ra Hy doet dan ook een beroep het officierskorps „zich te wil- bezinnen op de noodzakeiykheid het opheffen van voornoemde ortkoming". >e brief is verzonden op 9 augus- van dit jaar, dus vier dagen na Prinses Irene. capaciteit (by 100 procent bevatten zy genoeg water om de stad voor 400 dagen van water te voorzien) ligt dat percentage nu nog maar op ruim 40. In New Yersey kan men hier en daar de bodem van de re- Dirs al zien en heeft men vaak niet meer in reserve dan nodig is voor 80 dagen normaal waterver bruik. Lief slokje Dit „normale verbruik" verslindt aan Amerika's oostkust ontzagwek kende hoeveelheden water doordat er in dit gebied zoveel grote steden zyn en de bevolkingsdichtheid in het algemeen groot is. Het oosteiyk deel de Verenigde Staten verbruikt nl. per dag rond 850 miljard liter water, een lief slokje. De rest van Amerika, die op het moment niet met watergebrek te kampen heeft, gebruikt per dag rond 675 miljard liter. Natuuriyk is het fyn en gemak- keiyk de schuld voor het waterge brek zonder meer in de schoenen te schuiven van de weergoden, die men dan kan afschilderen als weerdul- vels. Maar zo eenvoudig ligt de zaak niet. Ondanks de langdurige droog te zouden de steden aan de Ameri kaanse oostkust nu niet in de in middels afgekondigde noodtoestand wat water betreft zyn, als zy in vroeger jaren eens verder hadden vooruitgedacht en als zy de water voorziening op grotere schaal had den aangepakt. Dat heeft men nauwelyks gedaan. In tegendeel, New York heeft een kort na de oorlog gebouwd drink waterstation in de rivier de Hudson zelfs opgeheven met het argument dat de Del ware alleen in staat zou zyn voor Newyorks water te zorgen. Ruzie Een aantal staten in het nu uit gedroogde gebied heeft de afgelo pen jaren meer ruzie gemaakt over hun respectieve bevoegdheden en rechten bij het gebruik van rivierwa ter dan dat zy hebben gestreefd naar constructieve samenwerking by de watervoorziening. Nu iedereen op een droogje zit Is dit natuuriyk wel aan het veran deren. De federale regering in Wash ington gaat zich nu ook met de wa terstand bemoeien, waartoe een wet van kracht is geworden die voorziet in federale plannen en controle by het watergebruik in heel Amerika. Andere plannen beogen meer aan dacht te gaan schenken aan het schoonhouden van de rivieren en het meer dan eens gebruiken van wa ter na herhaalde reiniging, met het water van de Ohio gebeurt dat al. Naar schatting wordt elke druppel in Ohia dertien keer meer gebruikt voordat deze zich aan verzilting mag overgeven in de Golf van Mexico. Iets dergeiyks zou men wellicht ook kunnen doen met de Hudson, die nu wel tot ieders vermaak Newyorks wallen omspoelt, maar die geen druppel drinkwater produceert voor de dorstige miljoenen ln de stad. Er kan dus nog veel worden ge daan voordat men het uitgedroogde hoofd in de schoot legt. Er zal trouwens ook veel gedaan moeten worden, want het waterverbruik LEIDERDORP Op vrydagavond 24 september om 8 uur zal in de gereformeerde kerk aan de Hoofdstraat een massale koorzangavond worden gehouden, uitgaande van de Chr. Gem. Zang vereniging Excelsior in Leiderdorp. Medewerking verlenen de Ryn- streekse Verenigde Christelyke Ko ren; Gerard Koolhaas, tenor; Dick Nicolai, orgel. Het geheel staat onder leiding van Hans Boelee. Advertentie Direct gevraagd Oplossing Een oplossing voor alle moeiiyk- heden zou natuuriyk zyn als men op grote schaal zout water zoet zou kunnen maken en de zee als drink waterbassin zou kunnen fungeren. Ook daaraan wydt men in Amerika zyn gedachten. Het wetenschappeiyk ontzlltingsprogramma is nu al zo- gevorderd dat men op grote schaal zoet water zou kunnen pro duceren, dat niet meer dan twee tot driemaal zo duur zou zyn als rivier - bronwater. Dat is nog steeds een fiks pryzen- verschil, maar het steekt toch gun stig af by de situatie van ruim tien geleden toen ontzilt water maar eventjes tien tot vyftien keer zo duur In 1970 hoopt men bovendien zout water zoet te kunnen maken tegen een prys, die nog maar nau welyks hoger zal liggen dan die van het huidige drinkwater. Een paar projecten voor ontzil- tingsfabrieken, die met atoomkracht zullen opereren, staan al op stapel. De stad New York denkt nu over de bouw van een grote waterfabriek zoet water leveren. De staat New York doktert aan een klein zoetwaterbedryfje op Long Island, dat maximaal 20 miljoen li ter zou kunnen produceren. In Flo rida werkt men aan een project dat beoogt ruim tien miljoen liter wa ter per dag te ontzouten. Meer dan eerste schreden op een lange en waarschyniyk hoogst in teressante en voor de gehele mens heid zeer belangrijke weg zyn dit uiteraard niet. Aan de genoemde hoe veelheden water kan men zien hoe weinig verschil deze atomaire water- stations in de eerstkomende jaren zullen maken op de immense be hoefte aan water in Amerika. Maar opmerkeiyk en hoopgevend is toch wel dat de Amerikaanse over heid in de staten en ook de federale regering in Washington Inzien welke belangen er met water zyn gemoeid en dat het tyd wordt dat men zich niet alleen om het droogje maar ook om het natje van de bevolking op 'onale schaal moet bekommeren. Bouwers willen spreken over korter werken De heer A. Buys, voorzitter van de „Algemene Nederlandse Bouwbedrijfs- bond", heeft gisteravond tydens een feesteiyke byeenkomst van de hon derdjarige Amsterdamse afdeling van zyn bond aangekondigd, dat bij de komende onderhandelingen over de nieuwe collectieve arbeidsovereen komst voor de bouw behalve de lonen ook de verkorting van de arbeidstyd, de vakantie en vakantietoeslag, uit kering by vorst en vermogensvorming voor de werknemers op het verlang- ïystje zullen voorkomen. De heer Buys beseft dat by het noemen van arbeidstyd verkorting voor de bouwsector heel wat mensen tegen de haren worden ingestreken, met name degenen die onder de woningnood gebukt gaan. Afgezien van veel krachtiger maatregelen in het bouwproces ter bestryding van de woningnood, dient men evenwel te be gr y pen, dat met het achterbiyven by de andere bedryfstakken de woningzoekenden beslist geen dienst wordt bewezen, aldus de heer Buys. A.R-comité eens met brief Vriendenkring Het centraal comité van de Anti- P.evolutionaire Party heeft zich in een brief tot de A.R.-kiesverenigin- gen gericht als reactie op een op roep van de vriendenkring A.R./ C.H.U. tot samenwerking tussen an ti-revolutionaire en christeiyk-histo- rischen. „Het comité wil voorkomen, dat er naast deze twee partijen een nieu we proteStants-christeiyke partij ont staat. Het behoeft geen lang be toog, dat onze party met deze doel stelling en met de strekking van deze brief van harte instemt. Verblydend is de bij velen waar te nemen drang naar meer politieke eenheid onder reformatorische christenen. Een on juiste aanpak van deze zaak kan - hoe paradoxaal het moge klinken - leiden tot een verdere ver snippering. In feite is ook het op richten van kiesverenigingen, die niet by een landeiyk party verband zyn aangesloten een stap in die richting. Het gefedereerd optreden van A.R. en C.H.-kiesvereniging en, die elk voor zich met de A.R.P., resp. C.H.U. biyven verbonden, is een oplossing, die tot het doel: één party voor re formatorische christenen kan leiden. Daarom ondersteunen wy gaarne iedere poging, die zal worden on dernomen om langs deze federatie ve weg tot nauwere samenwerking te komen". Aldus de brief. De heer F. van den Bergheil- gymnast in Alphen is gistermid dag in het clubgebouw van de speel tuin veren iging .Bloemhof" met vier aan astma lijdende kin deren begonnen met de adem halingscursus, die op initiatief van de afdeling Alp/u Vereniging tot Steun van het Nederlandse Astmafonds wordt gehouden. Alphen heeft daarmee de pri meur voor Nederland. Gelet op de bij het bestuur binnen komen de de reactie s mag worden aange nomen. dat spoedig meer afde lingen met een dergelijke cursus, die zes weken duurt, zullen vol gen. Op de foto: de heer Van den Berg oefent met een der jongens. (Foto Leldsch Dagblad) Slot Arabische topconferentie MARKTBERICHTEN AALSMEER. 17 sept. Chrysanten gr. bl. 45-80. ld. gepl ld. tros 70-300. Ornithogalum 25-40. Cyclamenbloemen 90-120, Iris 100-310, De Arabische Liga heeft een 1 conferentie overleefd, die in feite einde heeft gemaakt aan de oude J Tangerine^) droom der Arabische extremisten om een heilige oorlog tegen Israel te voeren. De derde topconferentie in de 18-jarige geschiedenis van de Liga werd gisteravond gesloten. De gematigde krachten bleken het heft vast k* handen te hebben. Het slot was een plechtige bevestiging van de Arabische solidariteit en de aanvaar ding van het feit, dat Egypte zich bereid verklaard heeft een minder belangrijke rol in Arabische zaken te spelen. De Liga verklaarde nogmaals in onverbloemde bewoordingen haar verzet tegen Israël, maar stelde voor onbepaalde tyd de behandeling uit van de verschillende eisen voor een gemepnschappeiyk militair optreden om Israël van de kaart te vegen. De staatshoofden van de Arabische wereld besloten verder te gaan met hun plan om het water van de Jor- daan zodanig om te leiden, dat Is raël er niet meer van zou kunnen profiteren. Zy besloten zich by dit werk tegen Israëlische represaille aanvallen te beschermen met vlieg- tuigdekkmg Maar zy wilden niet overgaan tot het zenden van grond troepen ter bescherming van het werk in de Jordaanse en Libanese gebieden langs de Israëlische grens. Ter conferentie bleek, dat alleen de Syrische president El Hafez nog vasthield aan het oude denkbeeld een gemeenschappelijk leger be staande uit eenheden van alle Ara bische staten ter vernietiging van Israël. kelk) 35-47. ld. (tak) 75-120, Anjers rol 10-13, Garnet 10-13 Pink tion 15-25, Super Star 25-36 p. ALKMAAR, 17 sept. Kaasmarkt: Aanvoer 14.500 kg fabrleksedammer, 15.500 kg Goudse volvette. Commissie- notering: fabrleksedammer f2.50. mid delbare f2.55, Goudse volvette f2.73. Handel goed. BOSKOOP, 17 sept. Newyorker 520-300-200. kort 160, Butterfly 280- 170, kort kort 140. White Butterfly 580. Pink Sensation 480. Queen Elisabeth 100, Vlerlanden 730, Clematis Durandl 190- 110, ld. Pi 30 p Hendrik 32. ld. Le Coul- Pernettia 290-260 per boe, Coanea 65, Asters 37, Margrieten 40 Gladiolen geel 42. paars 38. wit 30- 21. Pernettia in pot 130-75, ld. plant 130-260. Elee Povüsen 60-150, kort 37. Sweetheart 180-140-85. kort 50, Flre King 570-260-150 kort 100-65, Valeta 300-230-170, kort 110-90, Pollantha 240-200-130, kort 95-55. Nymph 160-90, 75-51, Marlon 70-45, Anne Hypericum 18" Sedum sieboldl Anjers rood 18, wit 20, Troechrys&nten ~anje 85. brul». «-95, brons 60, geel 70-80, donkerrood rood 80-65. bruin 75, wit 70-120, Ula 125-115. KATWIJK AAN DEN RLJN. 17 sept. Groenteveiling: waepeen per kist Al 3.10-4.20 A2 3.60-4.70, Bl 3.80-5.20. B2 2.-2.00, Cl 3. C2 1.40-2.60, boepeen per bak A-extra 44-47, Al 24-54, A2 pltókool per kg komkommers per 100 "6-34, prlnsessenbonen rabarber 12, sla per radijs per 100 100 bos 10-11, r 11-14, krul peterselie per 100 boe 12. O'Brien: de motor achter een lawine van wetsvoorstellen (Van onze correspondent in Washington) Toen president Johnson kort geleden bekendmaakte dat hij zijn speciale assistent voor parlementaire relaties, Lawrence O Brien, had benoemd tot minister van Posterijen leek dit vele buitenlandse waarnemers een weinig opwindende mutatie Enige reden waarom een aantal niet-Amerikaanse commentatoren toch over de benoe ming uitweidde was dat met O'Brien het laatste lid van de zoge naamde .Jerse mafia", de groep mannen van Ierse afstamming rondom John F. Kennedy, het Witte Huis verliet. voor Goede verdiensten. Ook scholieren komen in aan merking. '"biedingen aan Bureau LEIDSCH DABLAD, afdeling 'Ornementen of bij mej. v. Winsen, Dekkersgaard 10. Een andere reden om over O'Briens vertrek uit het Witte Huis uit te welden zou echter meer voor de hand hebben gelegen, nl. dat de assistent met de Ierse naam terug kan kyken op 4Yi jaar van formida bele prestaties. Want O'Brien is de grote motor geweest van de stoom machine. die de belangrijke voorstel len van Kennedy zowel als de lawi ne van Johnsons wetsvoorstellen door het parlement heeft weten te loodsen. Onder Kennedy was O'Brien de handige manipulator, die ondanks het feit dat het Congres het rege ringsprogramma van de jonge pre sident weinig welgezind was, het kernstop ver drag, de wet tot uitbrei ding van d© Internationale handel (die de Kennedy-ronde mogelyk maakte) en de wet tot vaststelling van het minimumuurloon op 1.25 dollar naar parlementaire aanvaar ding stuurde. Onder Johnson kwam de machine pas goed aan het rollen en stond O'Brien mede aan de wieg van de stroom belangrijke wetten, die nu eindeiyk de beloftes waarmaken, die Franklin Delano Roosevelt i.» de Jaren dertig al deed, maa ~i n'j ten dele nooit kon verwerkelijken door tegenstand van het hoogge- maatregelen ongrondwettig verklaar de, en die Kennedy niet altyd kon waarmaken door de tegenstand van het parlement. Doorbraak Johnson, met O'Briens hulp. wist eindelyk de doorbraak te bewerkstel ligen, in het jaar na Kennedy's dood mede door de emotionele stemming die rondom de vermoorde president en daarom ook om zyn idealistisch programma was ontstaan. En voorts omdat hy door zyn enorme verkie zingsoverwinning op Goldwater be schikt over solide meerderheden in Huis van Afgevaardigden en Senaat. Daarby speelde natuuriyk een gro te rol dat Johnson zelf een uiterst handige en niet voor zware pressie terugschikkende routinier is in het parlementaire spel. Maar geen ogen blik mag over het hoofd gezien wor den dat ook de charmante maar Za kelijk keiharde O'Brien een mees- ter-politicus is, die niet alleen de leiding der succesryke campagnes voor het senatorschap van John F. Kennedy op zyn naam heeft staan. rechtshof, dat allerlei (new deal) &ons herverkiezing. die ook tot de belangrykste produktie. Deze presidentschap, zowel als Traditie Dat O'Brien nu minister van Pos teryen wordt, betekent overigens niet dat Johnson van zyn grote politieke gaven geen gebruik meer zal maken. Het is traditie in de Amerikaanse po litiek dat de opperbrievenbesteller meteen de presidents naaste politie ke adviseur is, een traditie die voor al stamt uit de tyd van de door Johnson zo bewonderde Roosevelt, die zyn belangrykste politieke lui tenant uit de eerste acht jaren van zyn presidentschap. Farley, ook op posterijen benoemde. Maar O'Briens vertrek uit het Witte Huis biyft toch typerend voor de gunstige stand van zaken van Johnsons wetgevend programma. Het is ook een goede aanleiding nog eens even aan de revue te laten passeren welke belangryke wetten O'Brien onder Johnson door het Capitool heeft geloodst en welke hy op stapel heeft gezet voor een voorspoedige te waterlating. Tot de eerste categorie, de aan vaarde wetten, behoren de belang rijke economische maatregelen die de inkomstenbelasting met elf mil jard en de omzetbelasting met vier miljard verlaagden. Daarmee zette de regering-Johnson een streep on der de traditionele economische po litiek van Amerikaanse kabinetten om te streven naar een sluitende be groting. De belastingverlagingen vielen nl. samen met niet sluitende begrotin gen, maar waren bedoeld en leidden trouwens ook tot verdere stimulering de vraag en daardoor bore succes van dit beleid bracht het hem ook veel steun, oa. van \«le zakenlieden en bankiers. Anti-armoede Een andere hoogst interessante serie wetten, die onder Johnson ef fectief werden, beoogt de ruim twin tig procent der Amerikaanse bevol king, die ondanks de hoge gemiddel de levensstandaard nog altyd in ar moede leeft, te helpen. Daartoe be horen natuuriyk het anti-armoede programma, dat voor het komende jaar anderhalf miljard dollar gaat verslinden, het massale subsidiepro gramma voor lage en middelbare scholen, de wet die voorziet in een huurtoeslag voor gezinnen met lage inkomens en de instelling van gratis ziekenhuisverpleging voor Amerika nen van boven de 65 en de wet voor geiyke burgerrechten. Dan zyn er nog de in behandeling zynde wetsvoorstellen, waartoe be horen het plan om 32 medische cen tra op te richten over heel Amerika, het project om de hoofdstad Wash ington een eigen lokale, zelf ge kozen regering te geven en de Wash- ingtonians te bevryden van het in de grondwet vastgelegde bestuur door het congres en de herroeping van een paragraaf uit de Taf t-Hartley- wet, die het de verschillende Ame rikaanse staten toestaat te bepalen dat verplicht lidmaatschap van een vakvereniging geen vereiste is voor het verkregen van een baan. Eindelyk, na decennia waarin de conservatieve democraten met de re publikeinen samen een meerder- heidsbolwerk vormen tegen wat hier genoemd wordt „afglijding Vliegtuigramp: 30 doden p een heuvel van het eiland Montserrat in Brits- West-Indië heeft men de wrakstukken waarge en van een Boeing-707 van de Pan-American World Airways, aan boord waarvan zich 30 personen be vonden: 21 passagiers en 9 beman ningsleden. Men heeft geen teken leven kunnen ontdekken. Het straalvliegtuig was gisteren op weg Martinique naar New York en een tussenlanding maken op het eiland Antiqua. Tien minuten voor het toestel zou landen op het eiland had men voor het laatste contact. Er zyn later zeven lichamen uit het wrak geborgen, waaronder dat de piloot. Het ongeluk zou een gevolg z{jn geweest van slecht weer. Montserrat was in wolken gehuld en het regende er hard toen het toe stel neerstortte. Een ïynvliegtuig van een lucht- vaartmaatsc happy in Ecuador is gis teren in het oerwoud in het oosten het land neergestort toen het daalde om te landen. Negen van de elf inzittenden kwamen om het le- Aanvoer: waspeen 106.000 kg. bloem kool 43.000 st. RIJNSBURG, 17 sept. Groente veiling: waspeen B 21-23.50. waspeen 13-20, uien 21-22.50 per 100 kg. to maten 180-430 per 6 kg. bloemkool A 49-61, ld. B 16-45 per 100 at., seldery 13-16. peterselie 11.20-17, boepeen 46- Troechry- i 140- Dellghtfull 10< ïzo, jjavine 100-110. 80. Koens Glorie 65-90, Llgond 170- 200. Enkele Asters 30-40, Dwergastere 30-35. Physoetegla 40-50, Phys&lls 150 per boe, div. Dahlia's 350-500, Gladiolen 400-700, Am. Anjers; roze, wit. rood gemiddeld 12-16, ne. Keefs, Des Ir Shocking Pir i Dl ba gem. 14-18, Geplozen Chry- Medalllon 25-30, ------ Beteer 30. Mlgolle 19-20, Preludium 20-22, Breltner 20-24, Gerbera 18-23 allee per 100. Nieuwe uitgaven Op de bres voor het leven. De laatste ontdekkingen in de genees kunde, door Hugo Closer. Uitg.:. Van Holkema en Warendorf, Amsterdam. 100 kamerplanten in kleur, door A. C. Mulier-Idzerda. 15e druk. Fotografie, door E. C. Partridge, Kleurenfotografie, door Colin Day. Klelnbeeldfotografie, door S. W. Bowler. Kosmos foto-cursus. Ned. bewerking W. C. van Dyk. Uitg.: Kos mos, Amsterdam/Antwerpen. „KOEL GESERVEERD" In de A.B.C.-reeks van de NV de Arbeiderspers te Amsterdam ver scheen „Koel geserveerd" een gebun deld aantal specimen van Franse hu mor. waarby vooral is gestreefd naar het byeenbrengen van uitingen van typisch Franse „esprit". Of de sa mensteller C. van Akersloot daarin volledig ls geslaagd is aan gerechte twyrel onderhevig, maar men vindt er toch talryke anecdotes en bon mots m, welke een glimlach om de lippen brengen. „WAT IS VRIJMETSELAAR»" In opdracht van het hoofdbestuur van de orde van Vrijmetselaren onder het Grootoosten der Neder landen schreef de administrateur van die orde, mr. H. J. Zeevalking onder de titel „Vrijmetselarij, een Westeuropees cultuurverschynsel" een brochure, welke beoogt buitenstaan ders een indruk te geven van doel en streven der vrijmetselaren. Voor belangstellenden is de brochure op aanvrage gratis be schikbaar aan het secretariaat Flu welen Burgwal 22 te 's Gravenhage. WASSENAAR Burgerlijke (Stand Geboren: Cornelia J. M., dr van J. Remmerswaal en M. H. E J. Loolje- i S. Plek: Carla 1 Ham en J. C. Ondertrouwd en A. H. Hoek; P. de Groot; Qulrl- an ran A. T. van der Onderwater. „aiRiijuuig naar so- - vwl Marken; V. U V. v Amerikaanse ciaiisme", is het de prosressievere C oLrtrteff' w vu architecten behoorde van Kennedy s cegrlppen onarthodoxe maatregelen krachten in Amerika ,elukt de Ame- Jt£ cu. Saneer,. - -< i J -1 samenleving op weg te hel- Mollerue, 92 Jr; Wed G H Ingene- I eTr HgcT^ F Grat~' de Ruit, 52 Jr; 71 jr.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 17