Graag meer coördinatie tussen de 3 radionetten El TIENERS KRIJGEN MEER AANDACHT VARA - programma's weinig schokkends Alcohol als limonade LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 14 SEPTEMBER 1365 DERDE BLAD irk L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Voorzitter K.R.O., mr. Van Doorn (Van onze r.t.v.-medewerkster De KRO zo tekenden wij op uit de mond van voorzitter, mr. W. H. van Doorn, staat positief ten opzichte van het nieuwe en ussi betere bestel, dat waardering voor het oude heeft opgebracht en als nieuw bestel meer waarborgen biedt voor geestelijke vrijheid en sch(eenheid in verscheidenheid. Iets simpels Na de besluiten van minister Vro- |k weet men als omroep tenminste ligszins, waar men naar toe gaat: EIDQer is eindelijk een tijd gekomen dat nen zich kan wijden aan de eigen aak, namelijk het maken van pro zonder dagelijks teveel aan itiviteit te moeten verliezen door De heer Van Doorn betreurt het. it de minister de plannen voor een erde net bekend heeft gemaakt op in moment waarop de resultaten van een uitgebreid luisteronderzoek op net 1 nog niet bekend waren. Had men zo'n haast om een licht platennet er bij te hebben? Is dit in verband met Veronica? Oude wens Nu het derde net nog slechts een maand op zich laat wachten, is het tijd om volgens de heer Van Doorn nog eens met nadruk te pleiten voor coördinatie tussen alle drie de radio netten. Over die samenwerking is tot- nutoe nooit veel terecht gekomen, maar wellicht kan de oude wens van de KRO namelijk één positieve Juist door de beperkte financiën is men slechts in staat op Nederland 3 Iets simpels te doen, bijv. platenpro- gramma's. Zo heeft de regering op slinkse manier weten te voorkomen, dat er al te serieuze praat op net 3 zou verschijnen, zodat deze zender nu geheel kan concurreren met Veroni ca. Ook de KRO is niet van plan om de door deze omroep verzorgde pro gramma's op het derde net geheel kleurloos de lucht in te sturen: er is wel geen directe verkondiging, maar er komt toch wél een voorzichtig ac cent.. Geheimen IUM lulzer. die zojuist is teruggekeerd naar de Verenigde talen, treeft medegedeeld, dat hij verscheidene Amerikaanse iniversiteiten een uitnodiging ge regen om te doceren en de pro- Skikfcie van enkele studentenfilms p zich te nemen. Tijdens zijn verblijf in New York as de heer Sluizer enkele dagen gast van het t.v.-netwerk NBC van het „museum of modern L-t" dat. na kennismaking met de *®federlandse film, de wens uitte innen afzienbare tijd een gehele eek van Nederlandse films te wil- jülen organiseren. In oktober vertrekt George Slui- jr naar Parijs om het commen- lar van zijn nieuwe film over fer- md, dat door de acteur Peter (Toole gesproken zal worden, op te Deze in cinemascope opge- omen documentaire zal in 1966 ter degenheid van de 50ste verjaar- George Sluizer terug vau goodwill-reis De Amsterdamse cineast George dina„e ,n 1966 werkelijlUleid worden. Wat de financiën van het derde net aangaat: één uitzending van het Ra dio Philharmonisch Orkest kost méér dan er voor het derde net tot en met 31 december beschikbaar is. De heer Van Doorn vroeg zich echter af. of de regering het werkelijk betreurt, dat er voor net 3 zó weinig geld be schikbaar is. Frans ..kader" wenst vijfde vakantieweek Audrey Hepburn bij Lemnitzer Audrey Hepburn heeft op het hoofdkwartier van de Shape in Parijs opnamen gemaakt voor de film „Hoe een miljoen dollar te stelen en daarna altijd gelukkig te leven". In deze film speelt zij de rol van een meisje dat op het kantoor van de Shape werkt. Generaal L. Lemnetzer, de geal lieerde opperbevelhebber in Euro pa, vroeg aan Audrey op een ge geven ogenblik hoe die miljoen dollar in de film eruit zien. Dat houden ze voor me verborgen" antwoordde Audrey. Waarop ge neraal Lemnitzer zei: „Nu we hebben hier ook volop geheimen". NCRV: Nieuws in het kort NTS Klaas Vaak, voor de kleuters Journaal voor gehoorgestoorden Jackie Gleason show NTS-journaal Attentie, actualiteiten De valse noot, tekenfilm Mysterie rond Edwin Drood, tv-s Politie, documentaire NTS-journaal Sluiting. 2 VARA: (Van Parijse correspondent VERDACHT PERSOON BLEEK GOEDE HUISVADER De aandacht van enkele surveille rende beambten werd onlangs, op plaats waar zich dagelijks veel publiek bevindt, getrok ken door een man die spiedend en speurend rondliep. DaarbU maak te hU voortdurend in een klein boekje notities. Nieuwsgierig ge worden door dit merkwaardig ge drag, wendden de beambten zich tot de man en vroegen hem wat hU eigenlijk uitvoerde. Dit alles speelde zich op een zaterdagmor gen af op de markt. En wat bleek? m in kwestie was een zorg en zuinige huisvader, die, daartoe aangespoord door zUn vrouw, een speurtocht was gaan ondernemen en een hele reeks prijzen en artikelen noteerde. ELfl deelde de beambten opgewekt tnede dat htJ tot de plezierige slot som was gekomen dat kopen op de markt stukken voordeliger was. Geen wonder. Marktkoopman en straathandelaar voorzien hun ar tikelen steeds van laagste prijzen garanderen hun klanten des ondanks de beste kwaliteit. Ko pen op de markt, het voordeligste en gezelligste koopcentrum, Is geld sparen, want OP DE MARKT IS UW GULDEN EEN DAALDER WAARD I Seth Gaaikema terug: „Nederland is niet het centrum van de wereld" De Groningse tekstschrijver, Terwijl de grote vakanties nog maar nauwelijks ten einde zijn, heeft de vakvereniging waarin het Franse „kader" is verenigd, al een actie ont ketend voor de vijfde vakantieweek. Het begrip „kader" wordt in Frank rijk nogal elastisch gehanteerd. Met de ingenieurs, diensthoofden, afde lingschefs en technische experts rekent men dat bijna twee miljoen werknemers tot het „kader" behoren. Sedert twee jaar hebben alle Fransen een vakantie van vier weken. In feite hadden die vier weken in vele bedrijven voor het leidende personeel al een staartje gekregen, dat uit vier a vijf snipper dagen bestond. Die officieuze vijfde week wenst de vakvereniging nu echter tot een officiële verworven heid te maken, die dan dus ook contractueel zou moeten worden vastgelegd. De genationaliseerde autofabrieken van Renault, die een zeer progressieve sociale politiek ple gen te voeren, hadden kortgeleden al een gebaar in die richting ge maakt, waaraan, op last van de regering, echter verder geen tast bare gevolgen zijn gegeven. De regering is met de organisatie van werkgevers van oordeel, dat een vijfde vakantieweek een luxe is, die de Franse economie, die toch al sftagneert, zich thans onmogelijk veroorloven kan. De ervaring heeft echter geleerd, dat acties voor lan gere vakanties van de zijde der vakverenigingen van hogerhand niet zo heel gemakkelijk te stuiten zijn. De vijfde vakantieweek is voor Frankrijk dan ook allerminst een hersenschim, in afwachting van volgende etappes. ïon zonder een spatje regen zei hij: trip heeft me duidelijk doen flen, dat Nederland niet het cen- - ..n dc wereld is. Ik barst van Jitoeën om dat het publiek in mijn |*<%end programma duidelijk te ma ken. De titel wordt: avondje in het buitenland". Seth Gaaikema heeft eerst een tournee van drie weken gemaakt door Suriname, Venezuela, Aruba, Curacao en Sint Maarten. Daarna doorkruiste hij bijna drie maanden de Verenigde Staten. Kort voor zijn terugkeer naar Ne- Iderland bracht hij twee dagen door „Jpet Toon Hermans en diens vrouw in New York. Toon werkt daar hard ®an een poging eventueel een show poor Amerika in elkaar te draaien. hij daarin zal slagen kon Seth plet zeggen Zijn reis door Amerika maakte hij voor een groot deel met een Gro- ningse journalist. Zij trokken per Jpto naar de zuidelijke 6taten, waar het rassenprobleem zich voordoet en spraken er o.a. met negerleiders. Ook studeerde Gaaikema anderhalve roaand in Ann Arbor, Michigan, waar een taalkundig congres werd Behouden. Tot slot bezocht hij San Francisco en Mexico. Commissie gaat problemen van de scheepsbouw onderzoeken van de Cebosine en het ministerie van Economische Zaken, is ingesteld de Commissie Nederlandse Scheeps bouw 1965. Zij heeft tot taak een onderzoek in te stellen naar de oorzaken van de huidige problemen van de Neder landse scheepsbouwindustrie en hier bij in het bijzonder de aandacht te richten op de factoren, die de con currentiepositie van deze bedrijfstak bepalen. De commissie zal op korte termijn een rapport dienen samen te stellen, waarin tevens wordt aange geven of, en zo ja welke, voorzien ingen wenselijk zouden zijn om tot verbetering van de concurrentiepo sitie van de scheepsbouwindustrie te komen. De commissie, die onder voorzitter schap staat van de heer M J. Key- zer, oud-staatssecretaris van Verkeer en Waterstaat, is samengesteld uit vertegenwoordigers van de Cebosine, de vakbeweging, de Nederlandse Bankiersvereniging en de Konink lijke Nederlandse Redersvereniging, alsmede vertegenwoordigers van de ministeries van Economische Zaken, Financiën. Defensie. Sociale Zaken en Volksgezondheid en van Verkeer en Waterstaat. K.R.O.-programma (Van onze r.t.v.-medewerkster) Opvallende veranderingen zijn er in het nieuwe winterprogram- ma van KRO niet aangebracht. Ook deze heeft het grote hoofd spel verschoven naar de zater dagavond. Er wordt steeds meer aandacht aan de tieners besteed: naast „Co da" o pdevrij dagmiddag, komt er 's zaterdags „Carionca", een maga zine voor tieners en „Sjook". De Franse les wordt vervangen door ..Visage de la chanson". In deze uitzending probeert men deels in het Nederlands en deels in het Frans de teksten van enkele Franse chansons beter toegankelijk te ma ken. „Releksen" komt te vervallen. In plaats daarvan is er zaterdagavond ren nieuwe show: „Bij Cascade te gast". Op zondag komt er voortaan een nieuwe kunstrubriek. Hierin worden alle andere radiorubrieken op dat terrein ondergebracht, ook de lite raire uitzendingen. Televisie UITDAGING AAN WELVAART Armoede opheffen De afdeling Nederland van de In- ternation a ICouncil for Christian Leadership heeft het afgelopen week einde in hotel Huis ter Duin te Noordwijk zyn jaarlijkse conferen tie gehouden, ditmaal met als onder werp „De uitdaging aan de wel vaart". De directeur van het Instituut vormingswerk voor het bedrijfsleven te Utrechc. de heer H. M. de Lange, vroeg zich in zijn inleiding af of wij niet te slordig omgaan met onze welvaart, gezien de nog steeds grote tekorten in de samenleving. Hij wees daarbij op de armoede, die nog in grote delen van de wereldheerst. Wij zeggen dat we een christelijke wereld zijn, aldus de heer De Lange en dat houdt in dat wij moeten kie zen hoe wij de welvaart willen ge bruiken. In onze welvaartsbeleving zijn wij te passief. Wij moeten de armoede opheffen en daarom de structuur van onze samenleving ver anderen. Spreker pleitte voor een bewust gebruikmaken van de groei van de welvaart in dienst van de medemens en een bestrijding van de ai-moede. Ook achtte hij een bestrijding van de consumptieve levensstijl niet al leen bij de ander, maar ook bij ons zelf noodzakelijk. Hij drong tenslotte nog aan op nieuwe en doelmatige stappen naar onderwijsvernieuwing en gerichte cultuurpolitiek. De tweedy inleider, pater dr. Pe perzak. lector te Nijmegen, bezag de welvaart vanuit het oogpunt van de anthropologic, de filosofie en de theologie. '65", „Film '65" en „Kijk op kunst' worden nu alle drie ondergebracht in een nieuwe rubriek die 55 mi nuten gaat duren. Zo hoopt men, zegt de KRO, actueler te kunnen zijn. Het t.v.-spel op donderdagavond blijft gehandhaafd. Er staat een in drukwekkende lijst spelen op het programma, waarbij namen voorko menals: Poesjkin, Goldini. Racine, Pinter, Willy Corsari en Godfried Bomans. Rika Jansen komt met een eigen t v.-show. evenals Ronny Tober en Anneke Grönloh. Men heeft een ze ven-jarenplan opgesteld voor een nieuwe serie: Over de tachtigjarige oorlog. De eerste uitzending komt in december. Tot slot gaat de KRO aandacht besteden aan het satiri sche cabaret k la „Zo is het toeval lig ook nog eens een keer". Schrij vers ervan zijn Hans Andreus, Jaap van de Merwe, Guus Vleugel en Mi chel van de Plas. Een stralende Barbra Streisand met de Emmy Award, een on derscheiding, die de zangeres in Hollywood is toegekend voor de beste prestatie voor de televisie. Ook Dick van Dyke. Alfred Hunt, Lynn Fontanne en Leo nard Bernstein kregen een Em my Award. Baby Rin go voor Star Maureen, de vrouw van Beatle Ringo Starr, heeft gisteren het leven geschonken aan een zoon. Moeder en kind maken het goed. Ringo trad met Maureen Cox. een kapster uit Liverpool, in fe bruari in het huwelijk. Zij was al een fan. toen de Beatles nog in de Cavern Club optraden. In juli had de 25-jarige drum mer een villa met 15 kamers ge kocht. Voor het kind zijn daarin drie kamers ingericht. Mevrouw Ringo sinds haar huwelijk mevrouw Richard Star- key is 19*jaar oud. Zij kent Ringo al vier jaar. (Van onze rtv-medewerkster) dagavond gaat uitzenden. Het is de De VARA heeft de winterprogramma's bekend ge maakt. Schokkende veranderin gen komen er in de radiopro gramma's, noch in de televisie programma's voor het komende seizoen aan de orde. Radio Omdat het derde radionet voor alsnog hoofdzakelijk zal gaan voor zien in de behoefte aan lichte mu ziek, is de programmaleiding van de VARA teruggekomen op het voorne men iedere werkdag om 9 uur lichte grammofoonplaten te brengen. In- plaats daarvan komt nu klassieke muziek. Er komt een nieuw programma: het zal gaan over wat er in Oost- Europa op vele terreinen gebeurt, zo wel op het gebied van de literatuur, beeidende kunst, muziek, economie, als politiek. De zaterdagavond wordt dè hoorspelavond en de woensdag de amusementsavond. Nieuw is ook het spel „Verhaal halen", dat de VARA iedere maan- Tweede nederlaag van volleyballers De Nederlandse volleyballers heb ben in het toernooi om de wereld beker voor heren hun tweede neder laag moeten incasseren. In de Poolse plaats Szczecin verloren onze land genoten met 1—3 (13—15 15—11 i15 415) van de Tsjechen. De uitslagen van de overige ontmoetin gen in de voorronden luiden: Warschau: PolenFrankrijk 30 (153 155 159); RuslandHon garije 3—0 (15—5 15—7 15—8). Mielec: Japar—Bulgarije 32 (Jö11 16—18 6—15 16—14 15—12). Szczecin: Oost-Duitsland—Joego slavië 3—1 (12—15 15—11 15—7 15-- 13). bedoeling dat in dit spel studio aanwezig team van gestelde vragen ee tracht te reconstrueren, leen de afloop bekend is. Nieuws in het kort NTS Mickey Roony show Concert door jonge musici Perry Mason, tv-film Achter het nieuws, actualiteiten Kerkelijk programma Sluiting. LIT HET RADIOPROGRAMMA: e#t gpóteren Wie schreef, tientallen jaren dat het visieglas in de huis kamers verscheen, een pasklaar televisie-operaatje? Manuel de Falla! De AVRO heeft het gis teravond vertoond op Nederland II: het 29 minuten lange „El retablo de maese Pedro", bezet door krachten van de „dode" Nederlandse Opera en het springlevende Scaplno. De Falla was. uit liefde, be geleider van het poppentheater van een vriend: niemand min der dan Garcia Lorca. De com ponist had dus ervaring met en aanhankelijkheid voor de mario netten toen hij dit kleine juweel schreef. Het libretto lag voor het grijpen in de geschiedenis die die andere Spanjaard. De Cervantes, schreef over de fan tasiefiguur die Spanje zal teke nen van de aller eerste tot de allerlaatste dag: Don Quichotte. Deze befaamde windmolenbe- vechter heeft eens, op Cervan tes' papier, het rapier gestoken in het heftig beweeg van een marionettentheater: zozeer zou hij zijn meergesleept door het gebeuren. En in die episode zag De Falla zijn gegeven. Hij had zich eigenlek een geheel door marionetten gespeelde opera ge dacht. Maar hij wist niet dat wat hij schiep, schreeuwde om een tv-uitzending door échte ac teurs. Die „finishing touch" heeft Frans Boerlage laten aan brengen. Het was een aardig pogen. Een geheel bevredigende uitzending werd het echter niet. Het pop- penkastje, waarvan Nel Duval charmant als altijd, ditmaal in een travestirol als jonge come- diant de gordijntouwtjes be diende, was heel duidelijk een tv-monitor met een lapje ervoor. Men had niet de consequentie durven of willen trekken dat in dit sierlijke, lichte operaatje een verrukkelijke satire verborgen ligt op de verdwaasde tv-kijker, die het gebeuren zó intens mee beleeft dat hij de spelertjes op de buis eigenhandig te lijf gaat. En heus, zulke dingen gebeuren! Van tweëen één: óf men had het operaatje „puur" moeten geven, geheel volgens De Falla's intenties (zij het dan met de rollen vervuld door mensen), of men had het moeten omkleden in modern gewaadmet een Don Quichotte in kamgaren en met de hele knus-huiselijke entou rage van het dagelijkse ver dwaasde kastje kijken. Nu prijk te er middenin een lief geval vol historische gewaden een tv- scherm. En dat spotte met alles wat De Cervantes en De Falla ooit hebben bedoeld (en gewe ten). Opmerking terzijde: werden de oren bedrogen ofwas er in de muziek duidelijk herkenbaar iets Gershwiniaans aanwezig? Die twee. De Falla en de Ameri kaan. hebben elkaar gekend en bewonderd, dus We zijn bij Nederland II ge bleven. deze avond, want I ver viel van het ene „salvo der dap peren" (film. Far West) in het andere „salvo der dapperen" (documentaire. Nabije Oosten, wereldoorlog I). Zwemwedstrijden En II had trouwens deze avond de actualiteit als sterke steun: tv's beste ingrediënt: zwemwedstrijd in Rijswijks kos telijke nieuwe 50-meter-bad. Een feest van flonkering en bewe ging, zo'n zwemreportage, zeker als men vanuit de verte te gast is in een bad met een dergelijke fraaie verlichting. Maar zo fraai als het beeld was. zo gruwelijk was ook uit dit zwembad het ge luid: de moderne akoestische mogelijkheden gaan de zwem- sporfe voorbij. Jongerenparlement Tenslotte het Jongerenparle ment: eerste van een hele serie in het komende seizoen. Er zaten aardige momenten in. Vijf, zes uitzendingen lijkt echter wat te veel onrijpe politiek voor het scherm. De heer Cals heeft, welwillend, de uitzending inge luid met een speechje waarin hij wervend tot de grote mensen thuis sprak: kom ook eens naar uw eigen parlement! De uitzen ding was niet een zodanig fors getuigen voor die heerlijke poli tiek. dat het aanstonds storm loopt in Den Haag. Het jonge renparlement was in zijn tam heid toch wel een natuurgetrou we afspiegeling van het binnen- gebeuren aan het Binnenhof. programmer Televisie Van de televisieprogramma's ls slechts een schema vastgesteld tot 1 januari, dit in verband met het nog niet bekend zijn van de zendtijd verdeling op dat tijdstip. Op het tweede net wordt begin oktober be gonnen met een uit vijf delen be staande spionagereeks van de BBC, getiteld „Mind of the enemy". Op woensdagavonden wordt nu en een een hoofdfilm vertoond. „Zo ;s het" mag blijven bestaan, zij het niet meer op de zaterdag, maar op de wijdagavond. Herman Wigbold heeft de regie ervan over gedragen aan Hans Jacobs, de kern medewerkers is echter ongewijzigd gebleven. In een periode van 6 we ken, die voorafgaat aan de Provin ciale Staten- en gemeenteraadsver kiezingen in 1966. zullen geen uit zendingen van „Zo is het" voorko- VOOR DINSDAG 14 SEPTEMBER 1 zang- le Par- tijd. Een 14- - _icgave van de P.v.dA. inder redactie van Gabri de Wagt. 18.30 R.V.U.: Kunnen wij het weer be ïnvloeden. door prof. dr. W. Bleeker W. N. Lablans). Concilie. 19.35 Promenade-ork. muz. 20.15 De laatste zaak van Com missaris Mlddlebury. hoorspel. 21.25 Klass. strijkkwartet. 22 00 Geestelijke liederen. 22.20 Act. of gram. 22.25 Nws 22.40 Epiloog. 22.45 Hart. hoofd hand vragen -leven moet Ie lied: chansons. 23.25 Lichte AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Act. en gr.- uz. 18.30 Licht ork. 19.00 Holland Festival 1965: Bariton en plano: Ita liaanse volksliederen. 19.30 Gamelan. Indonesisch progr. 20.00 Nws. 20.05 Leg progr. Loosdrecht, i 21.40 Boekenschouw. 22.00 Licht 22.30 Nws. 22.40 Act. 23.00 Instrumen- moderne muz. 23.55- Mies Bouwman, moe van „Dit is uw leven", heeft weer andere plan nen: zij gaat voor de VARA-tv een gastenprogramma maken, dat ver moedelijk ds kant van Willem Duys „Voor de vuist weg" gaat worden..- HHML. Onderhandelingen over het juiste j ^chto 15 GewlJde hoe en wat zijn echter nog gaande. zieken.WS9.35 Waterst ^Voor de mermuziek. Twaalfuurtje: cabaret. zangsoliste. 12.27 Meded' .00 Lichte 21 Meded. tulnb. 12.30 Nws. 12.40 t.bv. land Gram. evi trio. 13 10 klass. pianoconcert. 13.45 12.50 Licht lnetr. Fllharm. ork.: klassieke nig lTOf muziek. 15.50 Bljbelvertellnli Jufd. 1J3 00 Y d. jyugd. IT.00 Hoor- d. Jeugd. 17.15 Promenade-ork. n: klass. muz. 17.50 Overhelds- VARA: 7.00 Nws,. ochtendevm. en soc. strijdlied. 7.20 Lichte grain. 7.25 Y*n de„ praatje T30 Lichte gram. 8.00 Nieuws. 8.10 Lichte gram. (verv 9.00 Van alle markten thuis, praatje voor de hulsvrouw. 9.05 Klass. kamermuz. VPRO: 9 40 Momenten van menselijk bestaan (V - slot), gesprek. VARA: 10.00 Romantische ork.werken. 11.00 Nws. 11.02 V. d. huisvrouw. 11.40 VARA: 10.00 Romantische ork.werken. 11.00 Nws. 11.02 V. d. huisvrouw. 11.40 Utrechts kamermuz. gezelschap: klas sieke muz. 12.00 Tango-rumba orkest zangsolisten. 12.27 Meded. t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Voor het platte land. 12.35 Elektronisch orgelspel. 1955 Act. 13,00 Nws. 13.15 Holland Festival 1965: Fanfare-ork.: mod. muz 13.35 Musette-ork. 13.45 Hun wereld ging voorbij, lezing (6). 14.00 Grepen uit de muziekgeschiedenis, muz. lez. 14 55 Kalender, praatje. 15.00 V. d Jeugd. (Om 16 00 Nws 16.50 V. d.' zieken. 17.20 Dans- en amus.muziek. 1750 Drie jonge werknemers van een fust- en expeditiebedrijf in Rot terdam. vonden gistermiddag onder schafttijd tussen een hoeveel- hied lege flessen een krat met zes flessen: frambozengenever. een retourzending. Zonder zich lang te bedenken zetten zij de flessen aan hun mond. Gevolg: twee van de drie zijn met een zware alco holvergiftiging opgenomen in het havenziekenhuis. Zij waren be wusteloos geraakt, waarop de derde die het wat kalmer aan deed. alarm sloeg. TELEVISIEPROGRAMMA'S erland I: VPRO: 17.00-17 35 V. d 19.00 Nws. In het kort! 19.01 V. d. kleuters 19 06 De Eiffel- i Dyke Show (38e AVRO 19.35 Dick afl NTS: 20 00 Journ. zicht. AVRO: 20.20 AVROs Televizler. 21.00 Thunderblrds, AVRO-Danstest '66. NTS: 22.25-22 3( Journaal. Nederland II: NTS: 20.00 Journaal Ned. Kamerkoor Liedje.* »- ?se landen olksmuziek 8-22.28 Een mand v< film,

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5