GROEIT WEER Krokodillen dringen New Orleans binnen TEMUG 11" Bezorgdheid over het nieuwe bestel Veel vrijgezellen lieten het afweten Dit seizoen veertig wintersporttreinen LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 13 SEPTEMBER 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Mr. Burger in verenigingsraad: (Van onze rtv-medewerkster) Dé VARA die op 1 november haar 40-jarig bestaan gaat her- lenken, heeft dit weekeinde haar halfjaarlijkse verenigingsraad- ergadering in Hilversum gehouden. Mr. J. A. W. Burger toonde ich verheugd over de langzaam terugkerende groei van het leden- il. Al is men nog niet toe aan het getal van 500.000 leden, de rgste inzinking is voorbij. Exacte cijfers kon de heer Burger nog verschaffen. Feestelijkheden Over het nieuwe bestel voor radio televisie zei hij bezorgd te zijn. verwachtte grote moeilijkheden financieel en organiek terrein, acuut worden op 11 oktober als derde net zal beginnen. Ook de invoering van de reclame zag hij met bezorgdheid tegemoet: hy mdt het ervoor, dat hoewel uitein- |k de minst schadelijke vorm van de ether is gekozen, het ;temin niet aan pogingen zal blij- te ontbreken om via reclame- het programmabeleid te be- rloeden. Waardering |Een woord van dank en waarde- sprak mr. Burger uit in de rich- het Nederlands episcopaat, aanleiding van de herziening het mandement. Al vroeg hy zich af, of het niet eleganter geweest zyn, als de uitspraken over het aangegrepen als een ge- ;enheid tot een enkele redresse- ide opmerking ten aanzien van de .R.A. ICli Bijzonder gepikeerd toonde de heer zich over een brief van de '.R.O., waarin staat dat deze om- het derde net verzorgd wil zien de N.R.U., opdat men niet de loopt dat de programma's op ;erlei wijze bijgekleurd worden, onder het motto: de gezamenlyk- dan de som der delen, heer Broeksz noemde deze brief een puur negativisme: hoeft straks zijn eigen karak- niet te verloochenen, zonder noch- al te nadrukkelijk zichzelf te Herman Heijermans de boer op en er optreden komt een tienertournee met bekende j cal „Oh, Nederlandse sterren. Via radio en televisie zal op verschillende manie ren aandacht aan dit jubileum wor den besteed. De jubileumactiviteiten zijn vrijwel geheel geconcentreerd vóór de eerste november, aangezien de K.R.O. ook in november haar 40- jarig jubileum gaat vieren, maar dit pas na 1 november zal doen. Op 30 oktober wordt er in de jaar beurs in Utrecht een jubileumcon gres gehouden. Dit congres wordt af gesloten met een grote muzikale ma nifestatie van 40 jaar lichte muziek, die rechtstreeks door radio en tele visie zal worden uitgezonden. Meijer Sluijser gaat een jubileumboek schrij- Speciale televisieprogramma's in deze jubileumperiode zijn o.a. een documentaire over Herman Heijer mans, een opvoering van Harold Pin- „De minnaar", „De meid reeks lezingen over socialisme en cultuur leum concerten. honderd jaar j :n enkele jubi- AVRO BRENGT BOKSEN OP TV feestelijkheden organiseren. Er komenbrand van de Jongejan" van Heijer- .P.R.O.: ÏÏDERDE NET ij VOOR NRU [Naar aanleiding van een persbe- it van de N.R.U. en uitlatingen de heer J. Broekz tijdens de •nigingsraad van de VARA, waar- mededelingen worden gedaan over voorlopige programma voor het radionet, deelt de V.P.R.O. het :ende mee: Zoals bekend, betreft het een pro- hoofdzakelijk bestaande uit :hte grammofoonmuziek en voor- ilfjk bedoeld om te voorzien in behoefte aan achtergrondmuziek, leeft bij vele luisteraars, ongeacht levens- of maatschappijbeschou- Daarom is de V.P.R.O. van leel, dat de zorg voor dit pro- •amma een zaak van gemeenschap- k verantwoordelijkheid behoorde fc zijn. De vier grote omroepverenigingen [enwel, hebben besloten het pro- te presenteren als een ge- menlijk programma van de doch de verzorging ervan te laten aan de afzonderlijke organisaties. Bij de aankondi- de programma-onderdelen 1 daarom de naam van de betrok- i omroeporganisatie worden ver heid. Hierdoor zal dit programma hnodig een „verzuild" karakter gaan Iragen. Aangezien de V.P.R.O. hier Biet kan meegaan, heeft het bestuur Besloten de verzorging voor de aan- popperiode van 11 oktober tot en |öet 31 december 1965, over te laten Ban de overige in de N.R.U. verte- lenwoordigde omroepen. Dit in af wachting van het te zijner tijd door het bestuur van de N.R.U.-„nieuwe vast te stellen definitieve pro- pammabeleid, aldus het bericht van he V P R O. CONGRES IN VALKENBURG Het twaalfde wereldvrijgezellencongres, dat zaterdamidag in het Valkenburgse Scalagebouw werd geopend, is waarschijnlijk ook het laatste. Bij de opening door de voorzitster, mevr. M. Greyn uit Grevenbicht waren van de vierhonderdduizend alleenstaanden in Nederland, precies 41 congressisten aanwezig. Dit aantal groeide in de loop van de dag aan tot 1350. Zelfs het bestuur van de orga niserende stichting was niet compleet. Aar. een enkele tafel werd Duits gesprolcen, aan een andere Frans. Eén van de oorzaken taor de ge ringe belangstelling was misschien gelegen in het feit, dat de deelne mers behalve twee pasfoto's een door de overheid getekende verklaring moest tonen, waarin officieel werd meegedeeld, dat men gehuwd, noch gescheiden was. Menigeen zal tegen zo'n vrijgezellendocument bezwaar hebben gehad. „Tot nog toe is het congres een enorme teleurstelling", aldus me vrouw Greyn, echtgenote van de overleden stichter, tijdens de koffie pauze. „Als het zo doorgaat houden wy op Request Zondag is een request gezonden an minister Vondeling van Finan- iën. Hierin wordt aangedrongen op BROMMER IN BRAND: SCHADE DUIZENDEN GULDENS (Van onze Rotterdamse correspondent) Opnieuw is grote schade aange richt in de juwelierszaak van de NV Siebel aan de Coolsingel in Rotter dam, waar nog niet zo lang geleden inbrekers een aanzienlijke buit in de waoht hebben gesleept. Er was toen een gat in een telefooncel van het leegstaande beurseafé geboord, waar door men in de winkel is gekomen. Ook ditmaal is het bij het voorma lige beurscafé begonnen. Een jonge man had zijn bromfiets zaterdag avond tegen de schutting gezet. Hij zou de benzinekraan dicht hebben ge daan, maar waarschijnlijk heeft een ander die opengedraaid en er een lucifer bijgehouden. Tegen half 11 stond de schutting in lichterlaaie. De vlammen sloegen tegen de ruiten de juwelierszaak. Het glas barstte door de hitte en het vuur trok de etalage binnen, waar een gordijn vlam vatte. Armbanden, ringen en an dere gouden sieraden smolten. De brandweer bluste het vuur. De scha de bedraagt vele duizenden guldens. I In de periode tussen half decern- per en begin maart zullen voor de reisbureaus 40 extra treinen wor pen ingelegd naar de wintersportcen- Fa- Dit is besloten op een conferen tie. die de Spoorwegen en de reis bureaus onlangs hebben gehouden ter regeling van het wintervakantie- pervoer met de Bergland Expres en de Hotelplan Expres naar Oostenrijk en Zwitserland Aan deze conferentie is deelgenomen door de Nederlandse. Duitse en Oostenrijkse spoorwegen, en grote Nederlandse reisbureaus en de restauratiemaatschappijen. i; Men rekend erop, dat de eerste |pote uittocht van wintervakantie- gangers ook dit jaar in de dagen 'oor kerstmis zal beginnen. De reisbureaus zijn optimistisch festemd over de belangstelling voor de wintersportreizen. De laatste jaren steeg niet alleen de bezetting van de zomerreizen aanzienlijk; maar ver toonde ook 't aantal deelnemers aan wintersportreizen een sterk stijgen de lijn. Men verwacht, dat dit zich het komende seizoen zal voortzetten. Dit temeer, nu veel Nederlanders een verregende, koude zomer achter de rug hebben. De ervaring wijst na lijk uit, dat „slachtoffers" van de Nederlandse zomer het tekort aan zonneschijn gaan inhalen in de win- tersportoorden. Vorige winter was vooral de trek naar Oosterijk zeer groot. Bij de opzet van het vervoer in het komende seizoen is er rekening mee gehouden, dat deze ontwikkeling zich zal voort zetten. Behalve door middel van de reis- bureautreinen zal het wintervakan- tievervoer worden verwerkt met ver sterkte treinen van de gewone dienst en met extra rijtuigen van de slaap wagenmaatschappijen. nieuw budget-onderzoek van het Nederlands»* huishouden. Het con gres is ervan overtuigd, dat by zo'n onderzoek onmiddellijk zal blyken, dat het uitgavenpakket van de vrij gezel groter is dan dat van de ge huwde zonder kinderen. Daarbij wordt dan tevens aangetoond, dat de ongehuwde zonder kinderen, onre delijk zwaar wordt belast. CHU- commissie Utrecht gehou den vergadering heeft mr. H. K. J. Beernink, voorzitter van de Christe lijk Historische Unie, de door het da gelijks bestuur van de unie ingestelde permanente adviescommissie voor de hulp aan de ontwikkelingslanden ge ïnstalleerd. Als voorzitter werd aangewezen dr. T. N. Th. Diepenhorst, oud-staats secretaris voor de ontwikkelingshulp, en als plaatsvervangend voorzitter de oud-minister van Economische Za ken, prof. dr. J. E. Andriessen. Als secretaris treedt op mr. F. J. H. Schneiders, burgemeester van Vrees wijk. Het lag in A.V.R.O. tijdens het winterseizoen 1965—1966 televisiereportages te ver zorgen van zes door de K.N.V.B. te organiseren voetbalwedstrijden in diverse plaatsen in Nederland, zo meldt de A.V.R.O. in tegenstelling tot de eerder door de A.V.R.O. gedane publikaties, uitgegeven in overleg met en met instemming van de. se cretaris-penningmeester van de K.N.V.B., de heer L. Brunt, heeft het bestuur van de K.N.V.B. thans laten weten, dat het met de televisie-uit zending van de voorgestelde visie van zes wedstrijden, niet akkoord kan gaan De A.V.R.O., die deze voor haar onbegrijpelijke gang van zaken be treurt, heeft thans besloten op de oorspronkelijk voor de voetbalwed strijden vastgestelde avonden, di recte reportages te verzorgen van amateurbokswedstrijden, die zullen worden georganiseerd onder auspi ciën van en in samenwerking met de „Nederlandse Boksbond". Reeds is overeenstemming bereikt over repor tages op 5 oktober en 2 en 30 no vember via Nederland 1. Geld kankerfonds door tienerfeest Het tienerfeest, dat gistermiddag in de Haagse Houtrusthallen is ge houden heeft een lief sommetje van ongeveer vijfhonderd gulden opge leverd voor het Koningin Wilhel- minorfonds" voor de kankerbestrij ding. de bijna If.000 tieners die van heinde en ver waren gekomen hebben afgaande op het laaiend enthousiasme, genoten van wat tal van artiesten boden met als vuur werk het optreden van de Haagse beatband The golden earrings" en hun Engelse collega's „The Scor pions". Ongeveer vijftien jongeren lieten zich zo opzwepen, dat do or debewaarders hen moesten wegstu ren of dragen. Enige tientallen stoelen begaven het. Organisator Jacques Senf, achttien jaar jong, was tevreden. Hij incasseerde na afloop de dank van de voorzitter van de Haagse afdeling van het K.W.F., de heer JH. A. K. Gualthérie van Weezei, tevens hoofdcommissaris van politie. De hoofdcommissarisdie het maar hulde", zei hij tegen de or- bijwoonde, vonddat het feest piima ivas verlopen. „Hulde, hulde, alleen maar hulde", zei hij tegen de or ganisator. De schade viel volgens hem nogal mee. Er klonk waarde ring door, toen hij opmerkte: „Ik kan me voorstellen, dat dit. soort muziek de mensen iets doet, ten minste zo voel ik het". ir Quizleider Theo Eerdmans stond gisteravond voor het eerst na zijn ziekte weer voor de tv- camera's in de VARA-quiz ..Tel uit je winst Hij werd onder da verend applaus ontvangen. Esperantist Cseh zeventig jaar De esperantist en pedagoog Andreo Cseh is zaterdag in Den Haag gehul digd. daar hij gisteren de leeftijd der sterken bereikte. Daarbij bleek, dat de Hongaar van geboorte voor de Esperanto-beweging en voor de espe rantisten een man van uitzonderlijke kwaliteit en grote verdiensten is, vooral als propagandist en pedagoog op het gebied van het lesgeven aan volwassenen. Naast zijn cursussen stichtte hij het „Internationale Cseh-instituut voor Esperanto en richtte hij het maandblad „La Praktiko" op. Voorts nam hij het initiatief voor de oprich ting van de „Universala Ligo". Brand op schip (Van onze R'damse correspondent). De Hoekse reddingboot „Koningin Juliana" en twee sleepboten zijn gis teravond uitgevaren op het hulpsein van de Engelse kustvaarder Lanrick: brand in de machinekamer. De kapi tein van de kustvaarder heeft de si tuatie aan boord ernstig ingezien. Hij meldde de sloep al te hebben ge streken om zijn bemanning in veilig heid te brengen. Twee uur later klonk het „brand meester" in het onder linge radioverkeer. De Lanrick bleef nog een uurtje buitengaats om af te koelen voor een sleepboot het scheep je (570 brt.» de Nieuwe Waterweg kon binnen slepen. De machinekamer sond toen onder water en binnen komen op eigen kracht was niet meer mogelijk. Martine Geliot wint harpistenconcours De 17-jarige Francaise mej. Mar tine Geliot heeft de eerste prys be haald in het internationale har pisten-concours in Tel Aviv. Twee de en derde zijn twee Russinnen. gebroken Kracht van „Betsy" I NEDERLAND 1 NTS 7.00 uur Nieuws in het kort. NTS 7.01 uur Klaas Vaak, voor de kleuters 7.06 uur Kerkeiyk programma 7.35 uur Huckleberry Hound, tekenfilm 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Politieke uitzending 8.30 uur Salvo der dapperen, speelfilm 10.00 uur De Eerste Werelddoorlag, documentaire 10.25 uur NTS-journaal 10.30 uur Sluiting NEDERLAND 2 AVRO 8.00 uur Nieuws in het kort NTS 8.01 uur El retablo de Maese Pedro, opera 8.30 uur Zweminterland NederlandRusland 9.25 uur Jongerenparlement 10.10 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA 1 Hilversum 1 7.30 uur Cor de Groot, piano 9.20 uur Orkestengala 1 Hilversum 2 9.15 uur Radio Filharmonisch Orkest 10.40 uur Metropole Orkest en giótereü Durbridge's ,,I)e sleutel" De rage, die enige jaren ge leden een Durbridge-serie als „De sjaal" nog kon veroorzaken, lijkt voorbij te zyn. De televisie films in afleveringen beginnen elkaar trouwens te verdringen. Zondag begon het met „Het spook van het Louvre", we zit ten midden in het geheim van Edwin Drood, en woensdag be gint Thunderbirds. Over een paar maanden staat ons trou wens weer een nieuwe Durbrid ge-serie te wachten, dan echter zonder „Jawohl, sir", maar een tje van Engelse makeiy. De Duitse sleutelserie zat overigens ook weer goed in elkaar. De re gisseur was dan ook niemand minder dan Paul May, die de drie „08/15" film maakte. Sym pathiek trekje in Paul May: zijn eerste film maakte hy in 1939, zijn tweede in 1945. De Proins van Malcom Sargent De zaterdagavond op Neder land II werd besloten met „The last night of the Proms", het legendarische folkloristische mu- ziekblyspel uit Engeland, dat we voor de zesde keer op ons scherm kregen. Het is, met het Weense nieuwjaarsconcert, een van onze mooiste televisie-tradities. Wil lem Duys beperkte zijn com mentaar tot het alleruiterste, maar omdat de speech van sir Malcolm Sargent toch nooit meer dan één werkelijk grapje bevat (hij was enkele maanden ouder dan de Proms, zei hy, toen Sir Henry Wood van zyn geboorte hoorde stelde deze de Proms in om Sargent later wat te geven) en verder drijft op ge- makkelyk aansprekende succes- jes (ze zeggen dat de Jeugd van tegenwoordig geen fut meer heeft: luid gejuich en boe-ge roep) is een vertaling ook eigen- lyk overbodig. Het gaat by deze uitzending om de sfeer, het ple zier, de geestdrift en de gedis ciplineerde baldadigheid, die zyn ieder jaar weer een feest voor oog en oor. En dan daarby „de voortreffelyk uitgevoerde muziek met een 18-karaats so liste! Eerdmans terug Het AVRO-programma bood met Studio Stalles en Mieke Tel- kamp nog twee muzikale pro gramma's die aangenaam ver tier boden. Interessanter was het verschijnsel op zondagmid dag, toen we tussen zes en zeven uur op Nederland I naar de we nen in San Sebastian, en op Nederland II naar de atletiek ontmoeting om de Europa-Cup in Stuttgart konden kyken. Deze keuze-mogelijkheid tussen wielrennen en atletiek beteken de een primeur. Een uitermate interessant filmpje over het dans-drama in Japan, ging vooraf aan „Tel uit je winst", voor het eerst na lange tyd weer met Theo Eerdmans. maar dit keer zonder Maud, die voor één keer vervangen werd door Elles HughsBerger (Elles mag al leen maar invallen, omdat zy het .grote assistenten-diploma" nog niet heeft). Eerdmans me moreerde dat Joop van Tyn het tydens zyn ziekte „fyn" gedaan had, hyzelf deed het ook weer goed, een beetje rustiger en evenwichtiger. „Belphegor" Tenslotte zagen we dan nog het eerste deel van „Belphegor of het Spook van het Louvre", voor de verandering een Franse filmfeuilleton, en dat was met een te merken ook. Franse tele visiefilms hebben altyd een ele ment van „onlogica" in zich. zyn vaak lichtvoetiger in hun genre en hun „menseiykheid" ïykt minder cliché dan in Ame rikaanse of Duitse series. Span ning dus in overvloed. iillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll VOOR MAANDAG 12 SEPTEMBER Hilvi I, - In New Orleans, dat dezer dagen door de orkaan „Betsy" werd getrof fen, dringen tientallen krokodillen het zuidelijke stadsdeel binnen. De dieren, die wel anderhalve meter lang zyn, komen uit het moerasge bied aan de rand van de stad. Intussen zijn in de stad tenminste vyftig doden geborgen. Gevreesd wordt, dat nog honderd mensen on der de puinhopen bedolven liggen. Naar schatting 250 doden zyn gebor gen in twee districten in de omgeving van New Orleans De ruim vyfenveer- tigduizend bewoners die bytyds hun woningen hadden verlaten, hebben tijdelyk onderdak gekregen in posten van het Rode Kruis. Aan het red- dings- en herstellingswerk nemen ook militairen en leden van de na tionale garde deel. De schade wordt geschat op drie miljard gulden. De kracht van „Betsy", die zich nu boven het midden-westen van de V.S. bevindt, is intussen afgenomen tot die van een gewone regenbui. In de Mississippi, in de omgeving van Baton Rouge, wordt gezocht naar het wrak van een aak met 600 ton chloor, die in de orkaan „Betsy" moet zyn vergaan. Er bestaat gevaar dat het ontsnappende ohloorgas de inwoners van de hoofdstad van Loui siana zou kunnen bedreigen. De scheepvaart is nu over een lengte van honderd kilometer verboden. Tengevolge van de typhoon „Shir ley" die gisteren centraal- en noord- Japan teisterde zyn 48 personen om gekomen. worden er 16 vermist en werden er 780 gewond, aldus deelt de politie vandaaag mee. De orkaan had in het centrum een windkracht van 125 tot 180 km. Er solteten. 20.3b Met werden 1916 huizen verwoest, 2590 beschadigd, 45.512 overstroomd NCRV: 18.00 Kerkorgelconcert. 18.20 Uitz. van de WD: Luistert naar De Stem van de VVD 18.30 Violen en gi taar: oude muz. 18.50 Openb. Kunst bezit. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Pianorecital: aeml- klass. muz. 19.45 A'dams kamerorkest en cellist: oude- en semi-klass. muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 m. President Johnson heeft zich persoonlijk op de hoogte gesteld van de toestand in de omgeving van New Orleans. Hier is hij in gesprek met een bewoner van het lagere stadsdeel, dat het zwaarst werd getroffen. H.b.s .'er werd Miss Pier De 17-jarige Simone van Starren- burg uit Den Haag is zaterdagavond op de Scheveningse pier gekozen tot „Miss Pier" fotomodel 1965. Nog deze maand is ze jarig, zodat de meteen haar rijbewys gaat halen om in de auto, die zy als hoofdprys in de Miss Pier-verkiezing won. te kunnen rijden. De 29-jarige zuster Puck van de kersverse miss is er debet aan, dat de titel by Simone terecht is geko men. Puck meldde haar zusje, dat nog op de h.b.s. zit, aan voor de wedstryd en stuurde foto's op. roepkoor en zangsollste: klassieke en semi-klass. werken. 22.30 Nws. 22.40 Metropole ork. 23.10 Weerklank' mu- zlekrevue. 23.55-24.00 Nws VOOR DINSDAG 13 SEPTEMBER Hilversum I, 402 m. KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.03 Lichte gram. 7.30 Nws. 7.40 Lichte gr en act. 8.00 Overweging. 8.05 Lichte rram. 8.30 Nws. 8.40 V. d. hulsvrouw. -35 Waterstanden 9.40 Schoolradio. 10.00 Sextuoolklass. en mod kamer muziek. 11.00 V. d. vrouw. 11.30 Bal letmuziek. 11.50 Volaanvooruit praatje. 12.00 Angeltis. 12.03 Populaire gram. 12J20 V. d. boeren. 12.27 Meded t.b v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.40 Act. of gram. 12.50 Dansork en koor- 13.30 Lichte gram. v. d. tieners. 14.00 V. d. plattelandsvrouwen. 14.10 Gevar. licht muz.progr 15 10 Licht baken. lezing. 15.20 Muslésta: gevar. muz.progr. 16.00 V. d zieken. 16 40 Onderweg: Godsd progr. voor oudere luisteraars. 17.00 Voor de jeugd. 17 50 Overheldsvoorl.: De betekenis van de Olie-Industrie voor de Ned AntlHen. Spreker: Henk Dennert Hilversum II, 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Ochtendvarlalichte gr. VPRO: 7.50 Dagopening? AVRO 8 00 Nieuws. 8 10 Lichte gram. (Om 8 25 De groen teman). 8.45 Morgenwijding 8 55 Klas sieke gram. 9 00 V. d zieken 10 00 V d kleuters. 10.10 Lichte gram (Om 1100 Nws. 12^00 Dansorken zang- hting: dc landbouw 12 40 Licht ens. met zangsollsten. 13.00 Nws. 13.10 Act. en gram. 13.25 Beursber 13.30 't Muzikantenuurklass. kamer muziek en koorzang. 14.35 Klankom- rankte levens, blografieën van groot meesters der lichte muz. 15.35 Lichte gram. (Om 16.00 Nws.) 16.30 V. d. jeugd. 17.30 New York calling, praatje. 17.35 Lichte gram v. d. Jeugd KOSTBARE RING VERDWENEN Twee Oosters uitziende vreemde lingen kwamen zaterdagmiddag een juwelierszaak aan het Plein in Den Haag binnen. Zij vroegen een ring te mogen zien. die in de etalage \yas uitgestald. Behalve deze ring werden hun nog andere door een Juffrouw ge toond. Nadat zy een aantal ringen hadden bekeken, gaven zy te kennen er geen te willen kopen. Toen de winkeljuffrouw nadien evenwel de balans opmaakte, bleek er een ring ter waarde van f 6.900,— te zijn ver dwenen. De ring is van wit-goud en heeft als versiering één grote en vier kleine briljantjes. De politie is ernaar op zoek.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5