Oude marineglorie iieen in Leiden E.H.B.O. -ers kregen eenheidsdiploma's Zware gevechten in Vietnamese provincie tisselijk inoniem gedoe 'akistanen jagen Indiërs terug ZAAK TEGEN ANTIEKMANIAK OPNIEUW UITGESTELD EEN GUNSTIG JAAR VOOR BLAUW ZWART WASSENAAR RUSSISCHE KUNSTMAAN Warmondse feesten een groot succes BEURS VAN AMSTERDAM LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1965 f Schrijver Max Brod in ons land Vandaag arriveert op Schip hol de schrijver Max Brod uit Zürich. Hij komt in ons land ter gelegenheid van de opening van het Athenaeum Antiquariaat in Amsterdam (Prinsengracht 820) In Krasnapolsky zal hij een le zing houden. Max Brod. die vooral faam heeft verworven door de uitgave van drie grote romans van Frans Kafka tegen de laatste wil van de dichter, werd in 1884 in Praag geboren. Hij vervulde een belangrijke rol in het literaire culturele en zionistische leven van deze stad. In 1935 bracht hij zijn laatste bezoek aan ons land. Tijdens vergadering van afdeling Leiderdorp-Zoeterivoude H.R. beursoverzicht Internationale waarden niet prijshoudend Amsterdam 9 september. EHBO Leid er dorp-Zoeterwoude H.R. liefde tot de medemens en eerbied ningen, waar de beurs lange tijd met heeft de ere-voorzitter, burgemees ter mr. R. M. Gallas, aan 24 geslaag de cursisten het eenheidsdiploma uitgereikt. Hi* wees op het belang van dit diploma, omdat in deze tyd van vele verkeersongelukken, direct geboden hulp van zeer groot belang kan zijn. Zn iveringsoperatie van mariniers brokje oude marine-glorie \de vandaag in Leiden. In omo van de Sociaal Me- Dienst van de Koninklijke I aan het Noordeinde kwam inroep oud-onderofficieren i nog eens wat te praten (cf verleden en om oude jchapsbanden nog eens in te halen. Dat „oud"- jjficieren moet heel letter- Iorden opgevat, ivant de )an 11, die vanochtend bij Ikwam, vormde in oktober één lichting. Het waren Ilemaal jongens beneden de I jaar, die op de toenmalige jchool voor Zeevaart in in opleiding kwamen voor 'ne. Op zestienjarige leef- \tenden zij een contract malf jaar en het meren- de groep ging naar In- fe op andere plaatsen op de hebben ze bijzondere \ren beleefd, getuige de vele n. die vanochtend en van- i in de onderofficiersmess SMD werden verteld. Die [teal Madrid Cune tegen de spelers van de Be voetbalclub Real Madrid 1 vanmiddag omstreeks 1 uur n anonieme telefonische bom- Og op Schiphol geleid. Een man de luchthaven op en riep de jiiste sinister toe: ..Er is een geplaatst aan boord van het 1 van Real Madrid". Voordat I iets had kunnen zeggen gooide bekende de haak er op. el niemand er aan twijfelde was alleen sprake van loos leidde de melding tot vertra - jin het vertrek van de KLM- die met spelers en officials de met vele andere passagiers op het platform gereed stond vertrek. (inzittenden werd verzocht zich naar de wachtkamer te bege- terwijl inderhaast een bijeen- it met de gezagvoerder, KLM- lonarissen, luchthaven-directie fckspolitie werd belegd. Zonder wilde men niet overgaan tot minutieus onderzoeken van het toestel, omdat niemand enig f aan het telefoontje hechtte. i een Pakistaanse tegenaanval et district Lahore is het Indiase tot over de grens teruggesla- zo heeft een Pakistaanse woord- Ier in Rawalpindi bekendge- kt. j zei dat een groot aantal In- krijgsgevangen is gemaakt en er veel uitrustingen zyn buitge- bt by het tegenoffensief dat »sdagmiddag is begonnen. marktberichten 11NEVELD, 9 sept. Coöp. Ve- 5® Elervelllng Ede: aanvoer 841.445 Handel vlot. Prijzen (In gids LlOO): eieren van 39-53 gr f8.86- 2. 54-60 gr f 15.20-17.70 60-64 gr 18.20. 64-70 gr f 17.85-18.50, „leren: aanvoer 852.000. Eerlen ^8-75 gr f 12.57-13.50. elling Barneveld: aanv. 288.183 handel redelijk. Eieren van42- f 10.14-15.20. 57-63 gr f 16.60- 64-66 gr f 17.65-18.05. rmarkt Barneveld: aanv. 2.100.000 handel redelijk met aflopende Eieren van 45-51 gr f 11.50- klloprijs 12.56-2.79. 52-58 gram -17.10. kiloprijs f 2.83-2.95. 59-65 17-50-18.25. kiloprijs f 2.97-2.80. hnveemarkt Barneveld, 8 sept. r ca. 29.000 st„ handel traag, nde prijzen. Prijzen (ln gids per slachtkippen f 1.55-1.75, slacht- ens f 1.70-1.85. reünie is een initiatief van de heer M. J. Stolte uit Rotterdam, die negen jaar geleden de eerste bijeenkomst organiseerde. „Het kostte me toen wel wat moeite om al die „ouwe jongens" bij elkaar te krijgen", vertelt hij, „maar het is toch gelukt". De jongste deelnemer aan de bijeen komst in Leiden is 80 jaar, de oudste 83. Op de foto ziet men links organisator M. J. Stolte (82) in het midden de jongste deel nemer de heer A. van der Spek (80) en rechts de heer P. J. Lippe van Biesterfeld (81) Verscheidene bataljons Zuidvietna- mese regeringstroepen zijn de afge lopen nacht bij An Nang (30 km ten zuiden van de luchtmachtbasis Da Nang) in een hevig gevecht ge wikkeld geweest met een bataljon van de Vietcong. Het gevecht werd het zwaarste sedert byna een jaar in de belangrijke kustprovincie Kwang Nam genoemd. Tijdens een zuiveringsoperatie op een schiereiland. 18 km ten zuiden van Da Nang, hebben Amerikaanse mariniers gisteren 66 Vietcongstrij- ders in hun ondergrondse verblijf met t.n.t. opgeblazen. Het incident begon toen enkele Vietcongleden schoten losten op een marinierspa trouille. Dit werd door de mariniers (Foto L.D./Holvast) beantwoord, waarop de guerilla-strij- Trieste vertoning in rechtzaal (Van onze correspondent) Een trieste figuur, overeind ge houden door twee parketwachters, werd vanmorgen de zaal van de Haagse rechtbank binnengeleid: de 50-jarige Haagse ambtenaar uit Wassenaar, die in december van het vorig jaar werd ontmaskerd als de antiekmaniak die tenminste 12 jaar een dubbelleven heeft geleid. Overdag was hy de geziene en plichtsgetrouwe ambtenaar, 's nachts en vaak ook in het weekeinde ging hij per bromfiets op uit om in vil la's in Wassenaar antiquiteiten te stelen, gedreven door een mania kale verzamelwoede, spanning en zucht naar het avontuurlijke. In de rechtbankzaal verscheen hij als een man, die een zenuwinstor ting nabij was. De laatste tijd heeft hij zich niet willen laten scheren. Als een schuwe vogel zat hij ineen gezakt op de stoel met voor hem de rechters. Verwezen staarde hij voor zich uit, nauwelijks antwoord gevend op de hem gestelde vragen. Na ongeveer een half uur kwam er een eind aan deze trieste verto ning. „Ik ben mentaal niet in staat een verhoor te ondergaan, ik kan mij niet behoorlijk verdedigen", zei de verdachte. Voor de rechtbank, ge leid door mr. J. van Oldenborgh, bleef er geen keus over: de zaak werd voor onbepaalde tijd aangehouden. Voordat het zover was had de Of ficier van Justitie, mr. G. J. Lulofs, de zeer lange dagvaardiging voor gedragen waarin bijna 15 diefstallen, gepleegd sinds 1952, waren opgeno men. Diefstallen van kostbare anti quiteiten, zoals schilderijen van ou de meesters, kostbare beelden, ge beeldhouwde kastdeuren, om maar een greep te doen. Maar opmerkelijk detail de man heeft zich niet beperkt tot an tiquiteiten. Op de lijst van gestolen goederen, waarvan een aantal in de zaal was opgesteld, bevonden zich ook een televisietoestel, bromfietsen, een elektrische spoortrein, breiwol De president vroeg hem er naar. „Ik kan er geen antwoord op geven" was het stereotiepe antwoord. „De rechtbank begrijpt dat dit een moeilijke gang voor u is" zei president Van Oldenborgh, „maar de rechtbank begrijpt niet zo goed dat u zich na een half jaar nog niet hebt kunnen losmaken van uw droomleven". De president wees er op dat de verdachte is teruggeko men op eerder afgelegde bekentenis sen en dat hij geweigerd heeft ver klaringen om afstand te doen van de gestolen goederen te tekenen. „De arts heeft gezegd dat u in staat was het verhoor te ondergaan" aldus de president. Maar de man op de stoel voor hem schudde nauwe lijks zichtbaar het hoofd. „U moet er toch een keer doorheen", vervolg- Het afgelopen verenigingsjaar van de r.k. sportvereniging Blauw Zwart het 44ste is in veel opzichten gunst'g geweest, zo bleek op de jaar vergadering in het clubgebouw. Drie seniorenelftallen, het 3de, 5de en 8ste behaalden het kampioenschap. Een belangrijk feit was voorts, dat de lening van f 10.000 die gesloten werd in verband met de bouw van nieuwe kleedgelegenheden, in het af gelopen jaar geheel afgelost kon worden. Voorzitter mr. L. A. Weeber her dacht enkele overleden leden en oud leden. Het jaarverslag van secretaris A. J. Vosse gaf een overzicht van het wel en wee van Blauw Zwart. Er werden 25 nieuwe leden ingeschre ven. waardoor het aantal thans om streeks 600 bedraagt. Het financieel verslag van pen ningmeester Th. Donath maakte met trots melding van het feit, dat de lening geheel kon worden afge lost en dat het verenigingsjaar met een batig saldo kon worden afgeslo ten. Behalve de toto bleek de kan tine in het clubgebouw, die nu in eigen beheer genomen is, een goede bron van inkomsten. Het jaaroverzicht van de hoofd- juniorenleider R. Gottenbos wijdde aandacht aan wat er in de jeugd afdeling aan activiteiten is ontplooid Er werd een geslaagde feestavond georganiseerd, er werd met succes aan vele toernooien deelgenomen. Een glazenverkoopactie werd een succes. Een voorstel van het bestuur om de contributies voor de Junioren te verhogen van f 1.25 tot f 1.50 per maand en voor de senioren van f 2.50 tot f3 per maand werd door de ver gadering met alg. st. aanvaard. Voorzitter mr. Weeber herinnerde eraan, dat in de loop van het jaar de heer A. H. Rijnbeek is afgetre den. De heer Rijnbeek is 20 jaar be stuurslid geweest, waarvan het merendeel secretaris. De vergadering stemde van harte in met het be stuursvoorstel de heer Rijnbeek te benoemen tot ere-lid. Van de heer W. J. Peeters was be richt binnengekomen dat hij zijn functie van commissaris wenste neer te leggen. De heren Th. Donath en W. Ruygrok van de Werve werden herkozen. In de vacatures, ontstaan door het aftreden van de heren Rijnbeek en Peeters werd voorzien door benoeming van de heren J. H. NL Brouwer en L. Kouwenhoven. Besloten werd de elftalcommissie tot 5 leden uit te breiden. Benoemd werden de heren A. Riem, J. van Steen en J. Schoorl, die al zitting hadden ln de commissie en de heren Th. v. d. Krogt en P. van Tilburg. Bil de rondvraag werd o.m. ge sproken over de slechte staat waarin de z.g. lage velden zich bevinden. Er wordt op deze velden veel last ondervonden van de hoge waterstand. Er ls over dit probleem al contact opgenomen met de KNVB en de ge meente Wassenaar. Er werden hartelijke woorden van dank gesproken aan het adres van de supportersvereniging Blauw Zwart, die in het afgelopen jaar de vereniging weer veel steun verleen de. O.m. werd gezorgd voor een nieu we verlichting op een nieuw trai ningsveld De heer Vermeulen van de supportersvereniging dankte op zijn beurt voor de prettige samen werking. de de president. Geen antwoord. De president bleef nog even pro beren. Er zijn in het pakhuis in Delft, waarin de antiekdief zijn kost baarheden verzamelde, ook goederen, ontvreemd in 1943 en 1944 gevonden. Was de man ook in de jaren '40 al op pad? „Ik kan de consequenties van mijn antwoorden niet overzien" fluisterde de verdachte. Daarna deed hy een verzoek om de zaak uit te stellen. „Ik vrees dat het weinig zal helpen," zei de Officier van Justitie, in het gevangenishos pitaal gaat het goed met u. Maar zodra u weer in het Huis van Be waring komt stort u weer in. De rechtbank ging vervolgens in raad kamer met als resultaat de beslis sing: uitstel voor onbepaalde tyd. ders twee handgranaten wierpen en een ondergronds hol invluchtten. De mariniers vuurden naar binnen, waarop twee gewonde Vietcongleden en twee vrouwen naar boven kwa men en zich overgaven. Direct daar na werd er uit het hol opnieuw op de soldaten geschoten. Deze wierpen handgranaten naar binnen, wat met machinegeweervuur werd beant woord. Een verniel Ingsafdeling liet daarop t.n.t in het hol ontploffen. Vier mariniers gingen naar bin nen. Het bleek dat de schuilplaats 75 meter lang was. De 66 Vietcongstry- ders bleken door de ontploffing te zijn gedood. Het dodental onder de Vietcong by deze actie is daarmee tot 127 gestegen. Op 450 km. ten noordoosten van Saigon hebben guerillastryders een bivak van regeringstroepen overval len en zware verliezen veroorzaakt. De Vietcong verloor tien man. De regeringstroepen konden hun stellin gen behouden. Met de aankomst van 7500 man ondersteunings- en logistieke troepen was de Amerikaanse sterkte in Zuid- Vietnam begin deze maand op 107.600 man gekomen. voor het leven. I prote spanning naar heeft uitgezien, vereniging had deze avond ook is vandaag op het Damrak een onder - De Sow jet-Unie heeft vandaag op nieuw een onbemande wetenschap pelijke satelliet gelanceerd, de Kos mos-85 zo meldt het Russische pers bureau Tass. De Kosmosreeks is volgens de Russen een voorbereiding op toe komstig verder onderzoek van de ruimte. De nieuwe kosmos cirkelt in een baan waarvan het hoogste punt 319 kilometer en het laagste 212 kilome ter is. De tweede dag van de Warmondse feesten stond in het teken van de volksspelen ondanks de koude en het dreigende weer was er nog gTote be langstelling voor de spelen. Begonnen werd met het steeds weer op het programma prijkende Val van bouwwerk Bij het afdekken van een staalcon structie op het in aanbouw zijnde Be lastingkantoor aan het Stationsplein maakte gisterochtend een 16-jarige leerling-timmerman een val van drie meter. De jongeman, die op een be tonnen dak terecht kwam, werd slechts licht aan een van zyn polsen gewond. Avondmuziek in Waalse kerk In de Waalse kerk zal volgende week vrijdag een uur van avondmu ziek worden gehouden. Medewerking verlenen Lize Schoo (sopraan), Han Kapaan (hobo) en Theo ten Hooven .orgel). tobbetje steken, de attractie van de volksspelen. Er werd kwistig met water gewerkt, hetgeen vooral voor de omstanders een lachwekkend ge zicht was. De uitslag was als volgt: 1. J. v. d. Hulst; 2. C. Mesker; 3. J. v. Grieken. Wie vangt de Kwartel voor dames boven 17 jaar: 1. Eva de Vogel; 2. Suse Kok; 3. Mevr. Welzink-Versluis. Naar de trein jongens 15—16—17 jacr- 1. Theo Beugelsdyk; 2. N. v.d. Horst; 3. Fons Versluis; 4. Jan v. Leeuwen. Ringsteken per auto voor dames zowel als heren: 1. D. Duynhoven; 2. Theo Vergeer; 3. W. v. Noort. Bromfietsen behendigheidswed strijden: 1. Theo Beugelsdyk; 2. G. v. Grieken; 3. W. v. Velzen. In het verenigings gebouw het Trefpunt, had de Oranje commissie een nieuw spel georganiseerd; een quiz algemene ontwikkeling. Aan het aantal deelnemers en het bezoek kon men merken, dat het een goede greep was. De uitslag hiervan luidt; 1. J. Kool; 2. P. Beumer; 3. K. W. v. d. Wilk. Ook werd voor de bejaarden een kaartwedstryd gehouden waar van de uilslag luidt: 1. T. Bellekom; 2. Mevr. v. d Ploeg; 3. J. Broer. In de gemeentehaven werd een hengelwedstryd gehouden voor de jeugd van 5 tot 14 jaar. Deze wed strijd stond onder leiding van het bestuur van de visclub „De Leede". De uitslag luidden: 1. Jan v. Leeu wen; 2. Pauw Duinhoven; 3. Cor Rijsbergen. Hiermede was een einde gekomen aan de volksspelen en verplaatste men zich naar het feestterrein waar de verschillende vermakelykheden grote aftrek vonden totdat tegen de avond de regen en de voetbalwed- stryd het feest verstoorden. De com- Bantwezen missie die deze feesten heeft geor ganiseerd komt zeker een woord van dank en hulde toe. LEIDERDORP Zwemwedstrijden van ,,De Kleine Does" De Kleine Does heeft gedurende vier avonden onderlinge zwemwed strijden gehouden. Verzwommen wer den 50, 100 en 200 m schoolslag, 50, 100 en 400 m vrije slag, 50 en 100 m rugslag, 50 en 100 m vlinderslag en 3x50 en 4x50 m om het persoonlijk kampioenschap. De deelneming was zeer groot. Clubkampioen is geworden Chris Colpa. Sluiting zwembad Het zwembad aan de Ericalaan in Leiderdorp zal woensdagavond 15 september gesloten worden. Mochten Prot. Hermann Staudinger, die in de weersomstandigheden nog gunstig 1953 de Nobelprijs voor chemie orden, dan zal men gedurende het kreeg, is vanmorgen vroeg in Prei- weekeinde nog kunnen zwemmen, en burg ln Duitsland overleden. Hij was sal het bad zondagavond 19 septem- 34 jaar oud. HJJ was de grondlegger ber worden gesloten. [van de plastics. eeu jubiiaresse onder haar leden: mevr V d. Krol, die nu meer dan 25 ja-ai lid van de vereniging is. Het hoofdbestuur stelt voor deze leden de C. B Tilanus jr-draagpenning be schikbaar Deze was Jammer genoeg nog niet ontvangen, maar burge meester Gallas feliciteerde mevr. V. d. Krol met dit jubileum. De voor zitter, de heer Hop, bood namens de vereniging bloemen aan, en bedank te haar voor haar trouw en daad werkelijke hulp. Bij de bestuursverkiezing werd de secretaresse mevr. J. Sterkvan Hei- mondt met algemene stemmen her kozen. In de plaats van de penning meester, de heer A. F. Bakker, die zich niet meer herkiesbaar had kun nen stellen, werd gekozen de heer P. Zuyderduyn. De jaarverslagen luid den gunstig. De nieuwe cursus zal voortaan worden gehouden in het Groene Kruisgebouw aan de Berkenkade. Dit gebouw is meer centraal gele gen, dan de kantine van de Touw- fabrieken, waar tot nu toe de cur susavonden werden gegeven. De beide artsen die de cursussen voor beginners en gevorderden had den gegeven, M. P. Hennink en P. van 't Woud werden heel harteiyk daarvoor bedankt en verwend met cadeaus en bloemen voor hun da mes. Ook de heer Bakker werd dank gezegd, voor al het werk door hem verricht gedurende de zes Jaar, ty- dens welke hy penningmeester is geweest. Om nieuwe cursisten aan te trek ken, zal dinsdagavond 14 september om 8 uur in de kantine van de Touwfabrieken een demonstratie- avonr? worden gehouden. Verder werd nog besloten een donateurs- actie te gaan voeren. De EHBO-dlploma's werden be haald door: dames: mevr. A. Hitzig- Heine, mevr. G. J. Stadles. mevr. Leusden. mevr. Paulldes, mevr. Tim- mers, mevr. v.d. Akker, mevr. Dorre- paal, mevr. de Wit, mej. J. v.d. Graaf. mej. H. de Geus. mej. P. Kossen, H. v. Bokhoven, H. de Ree per. mej. G. Vink, mej. C. Brouwer, mej. H. Brouwer, mej. A. Rietveld, mej.G. de Graaf, mej. R. de Graaf, mej. I. Zaal; heren: de heer G. An ker. de heer Steenbergen, de heer Aalbersberg en de heer C. Baak. werp van discussie geweest. Uit het verslag komt duidelijk naar voren, dat als gevolg van het afstoten van enkele zeer belangrijke deelnemingen, de opbrengst en hiervan voor de EMS hebben bijgedragen, dat de liquidi teitspositie van het concern gezond genoemd mag worden. De netto winst, na een verlies op de verkoop van effecten en deelnemingen ad. f 4.4 min bedraagt over het versche nen boekjaar f 9,3 min tegen f 10,5 min het vorig jaar. De directie ver wacht dat de netto winst over 1965 niet veel verandering te zien zal ge ven. De beurs heeft op de inhoud van bet jaarverslag vanmorgen gedurende de niet officiële handel gereageerd met een koers van de aandelen EMS oplopend van 199 tot 205. De officiële koers van gisteren was 216. Vanmid dag werden de stukken beneden de 216 geadviseerd. Gezien het feit dat Wall Street woensdag voor vrywel alle Neder landse hoofdfondsen fractioneel lager sloot, is de stemming vanmiddag in Amsterdam voor deze groep van aan delen toch niet tegengevallen. Aan vankelijk gaven de koersen lichte da lingen te zien doch later op de mid dag zakten de prijzen verder in als gevolg van licht aanbod in een vry wel lege markt. Uiteindelyk verloor Philips. Unilever en Kon. Olie circa een halve gulden. .AKU daalde drie punten tot 443. KLM werd drie gul den lager geadviseerd op f200. De liandel was zeer kalm. De markt wordt vrywel geheel beheerst door de gebeurtenissen in Azië tus6en Pakis tan en India. Men geeft er dan ook de voorkeur aan dicht by huis te bly- ven. Wall Street gaat nog steeds door met het registreren van hogere koer sen. Ook gisteren sloot de markt al daar vast waardoor het Dow Jones gemiddelde voor de Industrie-aande len een paar punten op liep tot 913.68. De Scheepvaartsector was licht verdeeld met een koersavance voor Holland-Amerika lijn. De leidende cultures alsmede de staatsfondsen schommelden rond het voorgaande slotniveau. Donderdag, 9 september 1965 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000,- vorige alotkoers lcoers ▼.heden Ned '64 54 98* 984 944 94% Ned. *58 44 92% 92% Ned. '59 44 91* 91* Ned '60-1 44 91% 91% Ned *60-11 44 90 904 Ned '59 44 904 904 Ned. '60 44 88% 88% Ned '61 44 88% 884 Ned '63 44 88% 88 iV Ned. *47 34 79f* 805 Ned '53 I-H 34 87 86% Ned '48 34 79 79 Ned *50 I-n 34 79 79 Ned *54 I-H 34 80% 80% Ned '55 I 34 80% 804 Ned *55 n 34 844 84% Ned *37 3 844 84% Ned. Gb obi '46-3 84fèJ 84fi Ned dol. in. '47 3 88% 887s Ned. Inv. cert. 3 964 964 Indië *37 A 3 90* 90* Ned. wonbl. *57 6 101 101 N. wonbl *58-'59 90% 90,», N. wonbL *60 44 90% 90% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 104% 1054 Ver. ETVA-my. 134% 134 A.K.U 446 4 442'4 Deli My cert 112.10 113.40 Hoogovens cert 506 4 5084 Philips gem bee. 118.40 117.90 Unilever cert. 134.45 13350 Dordtse petr 638 635 Kon P (50 f 20) 137.60 137.- Holl Amer. Lyn 126% 129 Java China Pak. 193 192 203 205 Kon Ned. St.boot 1274 1274 Kon. Paket My... 220% 2204 Stoom v My Ned. 1384 1384 Nlev Goudr cert 1134 112% v. Ommeren cert. 227%* 227% Kon. Rott Lloyd 154* 1554* N Scheepv. Unle 1514 151 NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov. en Gem. leningen A'dam '47 34 A'dam '48 3% R'dam '52-1 44.. Prof. Staudinger D overleden Bank N.Q. 85 54 Idem *64 5*4 Idem "58 6 Idem *64 6 d. N WJ3 44 BVG Rspbr '52.. BVO Rspbr f500 148 Lndustr. Obligaties VERKLARING DER TEKENS 87% 88% 874 874 90 95% 96 94U 94% 94 92* 92% 92% 87% 163% 163% 148 148 Gedaan en laten Gedaan en bieden Bieden Premleleningen Alkmaar *58 24.. 78 79 A'dam '53 3 116 A'dam '51-1 24.. 91 91% A'dam *56-1 24.. 78 7774 A'dam *56-11 24 854 85% A'dam *56-m 24 86% 86 A'dam *59 2% 82 82 Breda *54 24 804 81% Dordrecht *56 24 77 77 Eindhoven *54 24 83 82% Enschede *54 24 77% Den Haag I *52 24 884 Idem n 24 87% 87% R'dam *52-1 24 91 Idem n 24 89 89 Idem 57 24 87% 87% Utrecht '52 24 1034 Z.-Holl 1957 24 86 87 Zuld-HolL '59 24 87% 87% NEET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en KredietinsteUlngen Interunle f50 191 191 NefO f60.-99 50 99.50 Robeco 224 224 önltaa f50,- 435 435 Ver Bez v 94 f 50 124.50 12450 Europa I 10 pb... Alg Bank Ned. Amro Cultuurbank HoU Bank O eert. Ned Mid. bank 103 R.V.S eert622 Industrie Ondernemingen 2794 57.30 224 1094 Albert Hefjn 645 BerkeJ's Pat231 Borsumy Wehry 584 Calvé Delft oert 936 K Pap. v Gelder 1304 K. Ned Grof sin 1084 De Gruyter pref b 139 Hol! Constructie 405 Ing bur v. BnJJv 152 Internatlo 297 v. Kemp en Beg 133 Kon Zout Ketjen 852 Lel dee Wolary 277 b M(111 er en Ca NB 3454 Ned Kabelfabr... 343 Philips pref 44 Rott Droogd My 234 E.M.S 216 Ver MachJabr... 148 Ver. Touwfabr. 333 Vlhamy 1774 Walvisvaar* Wernlnk't Betmy Wilton Py en oord v. wyk - Heringa 118 Zaalberg 814 Mynbonw en petroleum Biiiton 2de r. 414 Kon Petr (f20) 138.50 Am er. fondsen Can ad Paclflo R. 66% Intern Nickel 94% Anaconda Bethlehem Steel Cities Service General Motor».. Kenneoott Republic Steel 8heU DO Union Paclflo ün States Steel dividend Exclaim Laten 645 231 644 38% 834 1014 112 444 664 414 374 83% 102% 1114

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 15