U proeft 't... koffie van f Douwe Egberts! 7&teVt> flinke dames Te koop cafetariabedrijf LAURENS W"^ïï.i^ï35=3S£ï=S£^ yfsss^s^s^s^^1^ CtoS«^BttavOTMS"Lt'nw GRATIS speldje zondag-soep voor elke dag ADJUNCT LABORANTE 62 cent voordeel door de grotere aankoop 40 waardepunten voor toegiftartikelen een gezellige opbergpot met dekoratief glasmotief (ook achter het etiket!) 25 stuks f.1,25 In cellofaan verpakt, dus blijvend vers. Heel apart. ts Steeds meer gerookt. Ga ook over op Ascot, u blijft 'm roken! UW SMAAKGARANTEE Dc Knorr koks hebben ook voor dit recept samenge werkt met 600 Nederlandse huisvrouwen. En... Knorr soep is volkomen vèrse soep die in uw eigen keuken voor de eerste maal wordt gekookt! die graag zouden willen werken en liefst nog in een moderne fabriek, ruim, licht en in een prettige sfeer komt U eens bij ons praten. Wij rullen U graag inschakelen bij de vervaardiging van onze bekende sigaretten zoals Caballero en Golden Fiction. Het door U te verrichten werk is speciaal geschikt voor vrouwen. Daarom ook is de werkkleding, die U gratis krijgt, typisch vrouwelijk: leuke modellen en in diverse kleuren. Elke dag krijgt U gratis koffie en melk, per week krijgt U 120 sigaretten. De werktijden (5 daagse werkweek) zijn ven half acht tot vijf, tussen de middag is er een half uur lunchpauze. Het loon bedraagt voor ongehuwden vanaf 23 jaar 86.54 schoon, voor gehuwden vanaf die leeftijd 77.77 schoon. (In dit laatste bedrag is reeds rekening gehouden met een speciale aftrek i.v.m. Inkomstenbelasting). De genoemde bedragen kunnen na gebleken geschiktheid worden verhoogd. Voor personen beneden 23 jaar geldt een speciale loon- en sigarettenregeling. Onze personeelsafdeling zal U gaarne ontvangen voor het geven van inlichtingen (maandag t/m vrijdag van 10-16 uur), tevens kunt U dan de aard van de werkzaamheden bekijken. Met Uw aanleg en wensen zal zoveel mogelijk rekening worden gehouden. Bovendien is onze chef personeelszaken aanwezig in Op het LABORATORIUM van de afdeling CARDIOLOGIE ran het Academisch Ziekenhuis te Leiden kan geplaatst worden een Gegadigden dienen in het bezdt te zijn van het di ploma mulo. Zij, die in het bezit zijn van diploma dokter's assistente genieten de voorkeur. Salaris volgens Rijksregeling tot een maximum van f 521,per maand, exclusief huurcompeneatie en vakantie-geld. AOW/AWW-premie wordt niet ingehouden. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan de Admi nistrateur van de afdeling Cardiologie van het Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10 te Leiden. Wat heeft de grote vooiraadpotMoccona u te bieden? en ...na 160 koppen lekkere, pittige koffie vrijdagavond 10 september a.s. Hotel Bellevue Steenstraat 59, Leiden. Kom gerust even praten tussen 19.30 en 21.30 uur. De koffie staat klaar. Let op: naar Den Haag beschikken wij over eigen vervoer! N.V. SIGARETTENFABRIEK Saturnusstraat 40, Dan Haag Binckhorai buslijn 30)

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 14