Zittenblijvers verloren tijd willen inhalen Tienertrein naar de laatste Top of Flop Protest tegen Engelse zegel met hakenkruis &EIDSCH DAGBLAD - MAANDAG tAUGUSTUB DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Op woensdagavond 11 augustus zendt de VARA-televisie voor de laatste maal Top of Flop uit. Voor de veertigste keer zal leider Herman Stok aan een jury grammofoonpla ten laten horen en een beoordeling van de kansen van deze platen vra gen. Tegen de winter van 1961 stelde 't hoofd van VARA's televisiedienst, Piec te Nuyl, voor, een programma te maken naar het voorbeeld van de- zo succesvolle BR.C.-serie „Jukebox jury". Op 9 december 1961 kon de VARA toen de Nederlandse Versie Top of Flop, aan de tv. kijkers in ons land presenteren. Deze uitzen ding stond reeds onder leiding van Hermen Stok. Daarna kwam Top of Flop met vierwekelijkse regelmaat vrijwel zonder onderbreking op de beeldbuizen. De eerste programma's werden uitgezonden uit de Singer Concertzaal in Laren. Tijdens de Firato die in september 1963 in Am sterdam werd gehouden, werd Top of Flop voor het eerst voor een an der dan „Larens" publiek gepresen teerd. Daarna trok de VARA met hot programma „het land in". Discobal De laatste uizending krijgt een feestelijk tintje. Dinsdagmiddag 10 augustus vertrekt uit Amsterdam een speciale trein vol enthousiaste Top of Flop-aanhangers naar Zwolle, waar 's-avonds in de Buitensociëteit de opname voor het woensdag uit te zenden programma zal worden ge maakt. Onderweg kan er in deze trein volop worden gedanst onder leiding van Herman Stok. De jeugd afdeling van de VARA-radio zal hier bij aanwezig zijn en het festijn op de geluidsband vastleggen. De opna me die dan wordt gemaakt van het bal in de trein zal, gelardeerd met gesprekjes met de jonge treinreizi gers. onder de titel „Discobal" door de VARA-radio worden uitgezonden op zondag 15 augustus tussen 17.00 en 17.30 uur. Ook een filmploeg van de televisie zal opnamen maken in de trein. Hier door zullen de tv-kijkers op woens dagavond. 1 augustus iets kunnen proeven van de sfeer die in de Top of Flop-trein heerste, want de film opnamen (circa 4 minuten) zullen om 19.35 uur, vóór de aanvang van Top of Flop, op de tv-schermen wor den gebracht' Directeur Garoeda naar Fokker De directeur van de Indonesische luchtvaartmaatschappij „Garoeda In donesian Airways", Soedarmo, zal binnenkort naar Nederland vertrek ken om besprekingen te voeren over de voorgenomen aankoop van twintig Friendship-vliegituigen van Fokker. De heer Soedarmo verklaarde aan de direotie van de Fokkerfabrieken dui delijk te zullen maken, dat deze vlieg tuigen niet voor oorlogsdoeleinden zullen worden gebruikt, „zoals door bepaalde kringen in het buitenland schijnt te worden gevreesd". Hij zei ervan overtuigd te zijn, dat deze kwestie tijdens zijn bezoek aan Ne derland zal kunnen worden geregeld. Voor f 30.000 aan textiel gestolen Uit de magazijnen van de textiel- groothandel N.V. A. van Laren Hor dijk aan de Keizersgracht in Am sterdam zijn zaterdagnacht textiel- goederen gestolen tot een waarde van circa f 30.000. Vermist werden 200 herenkostuums en een nog niet precies vastgesteld aantal heren- en damesjassen. De inbrekers drongen aan de ach terzijde van het bedrijf binnen door het verbreken van een raampje. Daar aan de voorzijde van het ge bouw een raam openstond, neemt de politie aan dat de dieven de tex tiel daar in een gereedstaande auto hebben geladen. Van de daders geen 6poor, Behalve een overvloedige hoe veelheid oorlogstuig hebben de Amerikaanse troependie naar Zuid-Vietnam worden gezon den, grote partijen voedsel in blik bij zich. En dat is iets wat dit Zuidvietnamese jongetje zich wel laat smaken. JONGETJE VIEL 25 METER (Van onze Amsterdamse correspondent) Een drie jaar oud Amsterdams jongetje. Jan Meelker, is zaterdag avond, twee uur nadat het een val van ongeveer 25 meter uit een raam van zijn slaapkamer had gemaakt, in het Wilhelmmagasthuis overleden. Hoewel zijn ouders het venster met een stuk ijzerdraad hadden beveiligd, zag het kind kans het te openen. INBREKER BEDREIGDE POLITIE De politie in Wageningen heeft zaterdagnacht een 52-jarige monteur uit IJmuiden aangehouden, die kort daarvoor in een horlogezaak had ingebroken. De man verzette zich hevig en kon slechts met behulp van een passerende automobilist naar het politiebureau worden gebracht. Daar heeft deze man, een recidivist, de politie nog met een pistool be dreigd. Pas nadat dit wapen in veili ger handen was overgegaan, kon hij worden ingesloten. Deze inbreker had op het moment van zijn arresta tie, op 100 meter van de horlogezaak, in de Hoogstraat in Wageningen, 45 horloges bij zich afkomstig uit dit bedrijf. Hij heeft veertig vonnissen op zijn naam staan. Sigarettenreclame taboe op Britse t.v. Sinds gisteren is het maken van reclame voor sigaretten via de com merciële Britse t.v. verboden. Dit verbod is vier maanden gele den door de regering uitgevaardigd naar aanleiding van de toeneming van het aantal sterfgevallen tenge volge van longkanker met 5 procent. Het is alleen van toepassing voor t.v.-reclame, maar een uitbreiding van het verbod tot andere media wordt overwogen. Gary Grant voor vierde keer getrouwd (Van onze Londense corespondent) De 61-jarige zilverharige, filmac teur Gary Grant is vorige maand in Amerika in het geheim in het huwelijk is getreden met de 27-jari- ge actrice Diana Cannon, zijn met gezellin gedurende de afgelopen drie I jaar. Dit is Grants vierde huwelijk. Hy heeft thans zijn bruid Missverkiezingen zijn Engeland gebracht en bezocht in de orde van de dad. in het bui- Bmtol, waar Mjcboren moeder. Nade onthulling in de pers I is het echtpaar ergens het land in- gevlucht. Marjolein Timmers (r.) werd het afgelopen weekeinde als Miss Zandvoort uitverkoren en Rekkie van den Burgt als Miss Talent 1965. Welk talent het linkse meisje bezit, is niet be kend. OVERSCHATTING VAN CAPACITEITEN BIJ STAATSEXAMEN GYMNASIUM 1965 (...maar dat lukt meestal niet) (Van, ze Utrechtse correspondent) Het jaar 1965 heeft tot nu toe op het gebied van de ei veel publiciteit gehad. Te zware opgaven, het sensationele eind examen van een 12-jarige jongen en welhaast traditionele fraude gevallen hebben opschudding gewekt. Het staatsexamen gytnnasium schijnt wat deze publiciteit betreft, dit jaar niet achter te blyven. Was er totnutoe ieder jaar een kleine POSTERIJEN ONDER DRUK: (Van onze Londense correspondent) In Engeland klinken heftige protesten op tegen het besluit van de Britse posterijen om voor de luchtslag om Engeland van 25 jaar geleden een serie herden kingspostzegels uit te geven die door een groot hakenkruis wor den beheerst. De swastika komt voor op het staartstuk van Duitse bommenwerpers, zoals die in de 'battle of Britain' in groten getale werden neergeschoten. In de eer ste oogopslag aanschouwt men de beeltenis van Koningin Elizabeth en het vroegere nazi-symbool als of er een associatie tussen beide zou bestaan. Het is in Engeland voorschrift dat op alle postzegels ook op spe ciale uitgaven de beeltenis van het staatshoofd voorkomt. Engeland vond de postzegel uit en is het enige land ter wereld dat de naam van het land op postzegels wgelaat. Het be schouwt dit als een speciaal voor recht waarbij de beeltenis van ko ning of koningin de herkomst van het land aanduidt. De zegels zullen in september in omloop worden gebracht maar de posteryen staan thans onder hevige druk om de zegels, waarvan het ont werp als een enorme blunder wordt beschouwd, in te trekken. Vele ach ten de zegels een belediging speciaal voor de door de bombardementen he- troffen steden, zoals Londen, Coven try. Liverpool, Southampton en Ply mouth. Een vroegere burgemeesteres van Coventry zei, dat zij door de nieuwe postzegels diep geschokt was. ..Ik ge- i Dis. loof niet dat iemand het hakenkruis 1 Het grootste aantal kandida- opnieuw wenst te zien. zeker niet op j ten legt echter een volledig staats- een Engelse postzegel". J examer af. Meestal zijn dit mensen tt die een gymnasiumdiploma voor hun IViein Kaïlipl verdere maatschappelijke carrière nodig hebben of alleen voor hun al gemene ontwikkeling. Zij hebben als vooropleiding vaak avondlyceum ge volgd en als dat niet mogelijk was, zich via schriftelijke cursussen en privaatlessen voorbereid op het staatsexamen. Daarnaast zijn er dan nog de iedere jaar terugkerende kleine groepen seminaristen, leerlin gen die tijdens het normale eind- achteruitgang te bespeuren in het aantal kandidaten, dat meestal dich ter by de 300 dan de 400 lag, dit jaar is er een plotselinge stijging met een totaal van 450 kandidaten voor het staatsexamen gymnasium A en B. De coördinerende inspecteur voor het gymnasiale en middelbaar on derwijs, dr. L. M. van Dis. die voor zitter is van de landelijke staats examencommissie, gaf een analyse van de onverwachte stijging van het aantal kandidaten. „Totnutoe kwamen de kandidaten voort uit een aantal groepen, waar voor het noodzaak was om langs de weg van het staatsexamen het eind diploma gymnasium te verwerven", aldus dr. Van Dis. „Daarbij treffen we aan als eerste een groot aantal hbs-B'ers aan. Maar door de toene ming van het grote aantal lycea (gymnasium, hbs. mms-combinatiei. ook in de kleine plaatsen, neemt deze groep echter jaarlijks af. Dan zijn er de meisjes die mms hebben gehad en die meestal het staatsexamen gymnasium A kiezen. Hiervoor is een aanvullend examen in Latijn, Grieks en wiskunde nood zakelijk, maar ook deze groep wordt ieder jaar kleiner", aldus dr. Van Het plan van de Londense uit geverij Hutchinson, om in september een nieuwe Engelse editie van Hit- Iers Mein Kampf te publiceren is op gegeven na dringende protesten en dreiging met een proces door de Beierse landsregering. Deze protes ten worden gesteund door de federale regering in Bonn. Uitgangspunt hierbij is dat op grond van een order van de geallieer de militaire regering in 1947, de auteursrechten van het boek van de nationaal socialistische uitgeverij, zijn overgegaan op de staat Beieren. De Duitse autoriteiten zijn onher roepelijk gekant tegen herpublika- tie van het boek op dit moment. De Westduitse ambassade in Londen heeft tegenover de uitgever de vrees uitgesproken dat de herverschijning van Mein Kampf oude wonden zal openen, anti-Duitse gevoelens zal doen herleven en een onjuist beeld zal geven van de werkelijke aard en het karakter van het Duitse volk. De uitgever voert hier tegenover aan dat hy het recht bezit om het boek in Engeland te publiceren. Hutchin son is geassocieerd met een andere uitgeverij die in 1933, 1938 en 1942. Engelse edities van Mein Kampf pu bliceerde. Hitiers autobiografie was voor en tijdens de oorlog een com mercieel succes en is sinds ver scheidene jaren niet meer te krijgen. De bedoeling was om het boek in verschillende edities uit te geven o.a. als een pocketboek. De uitgever be schouwt het als een plicht tegenover de geschiedenis om het boek opnieuw te laten verschijnen. Wat deze firma blijkbaar niet be grijpt is dat speciaal een goedkope editie het gevaar van een nieuwe golf van antisemitische propaganda met zich zou kunnen meebren gen. op een ogenblik dat fastlsche groepjes in Engeland een bedenke lijke activiteit vertonen. Dit afgelo pen weekeinde werden in twee Lon dense synagoge® brandjes aangesto ken. Ton van Luns uitsluitend voor juridische hulp De Nederlandse regering zal er nauwlettend op toezien, dat de hon derdduizend gulden die zij van plan is te schenken aan het ..Defence and aid fund" uitsluitend worden ge bruikt voor het verlenen van juri dische bijstand aan „slachtoffers van de apartheid". Dit heeft de voorzitter van het Ne derlandse comité van de ..South- Africa Foundation", de heer J. H. Otten. zaterdagavond verklaard na zijn terugkeer in Johannesburg van een bezoek aan Nederland, waar hij had gesproken met minister Luns en andere vooraanstaande personen. Minister Luns had hem gezegd, „er van overtuigd te zyn dat er geen enkele kans bestond dat 'met behulp van het geld) actieve hulp kon wor den geboden aan subversieve elemen ten in ^uid-Afrika", aldus de ver klaring De South-Africa Foundation" ls een particuliere Zuidafrikaanse orga nisatie die de naam van Zuid-Afri- ka in he* buitenland wil verdedigen door middp* van het uitgeven van tydschr t - - door vooraanstaan de bui te1 'in uit te nodigen zelf eens een te komen nemen In Zuid-Afnka ziek zyn geworden en zeer talentvolle leerlingen voor wie het mogelijk is de gymnasiumopleiding af te sluiten voordat de zesjarige rursus is geëindigd. Geen uitblinkers „De laatste twee jaar is er echter plotseling een nieuwe groep kandi daten opgedoken", zegt dr. Van Dis. „Het zijn leerlingen die niet tot de uitblinkers behoren en vaak in de vijfde klas zijn blyven zitten en nu via het staatsexamen proberen de verloren tijd in te halen. Meestal in verband met de stok van de militai re dienst achter de deur, maar ook vaak uit een ongezonde drang zich te revancheren. Ze doorlopen dan de vijfde klas voor de tweede keer en prepareren zich tegelijkertijd voor Dr. Van Dis is van mening dat de oorzaak van de toeneming van deze groep eindexamenkandidaten voor een belangrijk deel te vinden is in de grote belangstelling die vo rig jaar een groep leerlingen kreeg, die van de vjjfde klas gymnasium uit staatsexamen deed, en slaagde! „Het is in dit jaar gebleken", al dus dr. Van Dis, „dat een groot aan tal van deze kandidaten ver boven zyn macht heeft gegrepen. Uitgaande van de idee dat je na het doubleren in de vyfde „fyn" staatsexamen kon doen, heeft zich een groot aantal leerlingen, zonder op de raadgevin gfin van rectoren en leraren acht te slaan, op deze mogelijkheid gestort. Met het gevolg dat al na het schrif- telyk examen een groot deel van de kandidaten het hopeloze van een voortzetting inzag". Ook goede overgangscyfers van de vyfde naar de zesde klas garan deren iets. De zesde klas blyft voor de meeste leerlingen noodzakelijk, vindt dr. Van Dis. Het is niet alleen een verdieping en repetitie van de stof uit de vóórgaande jaren, maar ook een uitbreiding en vorming, die onmisbaar is. Wanneer leraren en rectoren dan ook niet achter een dergelijke beslissing staan, betekent het in de meeste gevallen sleohs weggegooid examengeld. Het staatsexamen is er in de eer ste plaats voor hen die de normale weg niet kunnen bewandelen of een aanvulling nodig hebben voor hun verdere studie en niet om sneller van gynasium of hbs al te kunnen. NEDERLAND I NTS: 7.00 uur Nieuws in het kort NTS 7.01 uur Barend de Beer, voor de kleuters 7.06 uur Kerkelijk programma 7.35 uur Huckleberry hound, tekenfilm 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Blazen geblazen, filmpje 8.30 uur Mandy, film 10.00 uur De eerste wereldoorlog, documentaire 10.25 uur NTS-journaal 10.30 nur Sluiting. NEDERLAND II KRO: 8.25 i 9.15 1 9.45 1 10.10 i Nieuws in het kort NTS Bill Dana show Reis door China, documentaire Also sprach Zarathustra Onze man in Parys Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM I: HILVERSUM Zt en cjióteren I De staatsexamens gymnasium I worden sinds jaar en dag gehou- I den in Amersfoort in de rijks p I h.b.s. De staatsexamens h.b.s. g I geschieden in Den Haag. Bij de I gymnasiumkandidaten heeft de I A-richting de voorkeur. De oor- I zaak hiervan ligt waarschijnlijk j in het feit dat alle avondlycea, die het merendeel van de kan- didaten leveren, een gymnasium I A-richting hebben, maar lang I niet allemaal een B-richting. I Bij de staatsexamens h.b.s. g I heeft de B-richting de voorkeur, g Dit ligt vermoedelijk aan het g I aantal kandidaten met voorop- I leiding u.l.o.-B. Overigens is het I aantal kandidaten voor het I h.b.s.-diploma ieder jaar aan- zienlijk groter dan voor het gymnasium-diploma. Een extraatje De opzienbarendste gebeurte nis van dit weekeinde was na tuurlijk het. extra vakantiepro gramma van half vier tot half vijf gistermiddag. Met een Tsje chisch tekenfilmpje, een afleve ring van „Comedy Capers" en een filmpje over een aalscholver werd het wel een uitgesproken vakantiekmderfeestprogTamma, aodat kinderloze vakantiegangers niet helemaal aam him trekken kwamen, maar het gebaar van de N.T.S. valt er niet minder om te prijzen natuurlijk. Van middag is er weer zon regenpro gramma, het weerbericht beloof de ..later regen". Voor het overige was het een mager schouwspel. Geen kwaad woord over de zes Amerikaanse serieprogramma's en over de muzikale bijdragen, met zater dag het „Cocktail Trio" en zon dag de drie „Spotlights" als op merkelijkste muzikanten, afge zien dan even van het Guar- neritrio, dat Mendelssohn-Bar- tholdy speelde. Zaterdagavond kon men ook genieten van voor treffelijk oircusspul van Circus Althof f, en zowel zondag als za terdag waren er reportages van de atletiekontmoeting Rusland Amerika. De commentators Ben de Graaf en Frans Ensink wis ten een bewonderswaardige hoe veelheid gegevens te spuien over de atleten en hun prestaties, be halve over die waarnaar we za ten te kyken, want de Russische voorlichting (toch al nooit het sterkste punt van de Russen!) echoot deerlijk te kort. Hannibal Zondagavond trokken twee programma's van de N.CR.V. de aandacht. In de eerste plaats een eenacter getiteld ..Hannibal", van de Joegoslaaf Vantsja Klja- koritsj. iemand die by navraag volkomen onbekend bleek te zijn, zowel by een Servo-Kroatisch docerende doctor in de letteren als bij een tweetal literair ge- intersseerde Joegoslavische jon gedames. Op zichzelf zegt dat natuurlijk niet veel. De Joego slavische eenacter verzandde in het al te gemakkelijke einde van de herhaling, waardoor alles op losse schroeven bleef staan en het op zichzelf niet onaardige spel tussen de onbekende en het echtpaar een beetje in de ruim te kwam te hangen. Het door zichtige décorontwerp van Ro land de Groot leek niet nood zakelijk functioneel, integendeel, de raadselachtigheid was onge twijfeld vergroot by dichte deu ren. Er werd aardig gespeeld, maar omdat het slot ontbrak viel het moeilijk uit te maken of het chargeren van Broes Hartman gerechtvaardigd was of niet. Jahan Kaart en Emmy Lo pes Dias bleven „zichzelf" en sorteerden daarmee het gewen st» effect. Gesprek met Jan de Hartog De tweede opmerkelijke bU- Irage van de N.C.R.V. was het gesprek dat David Koning met Gods Watergeus Jan de Hartog had. De Hartog vertelde over zyn hospitaalwerk in Houston, over de mensonterende toestan den in het negerziekenhuis al daar. en over zyn actie om vry- willigers voor verpleeghulp aan te werven, nadat hy zelf 2>i jaar dat werk had verricht. De Har tog memoreerde dat hy naar Houston was gegaan om op de universiteit les te geven in „creative play writing", wat het tegenovergestelde was van „com mercial play writing". Hy be twijfelde of hy weer in het Ne derlands zou gaan schryven, als hij zich voorgoed hier zou ves tigen. In het Engels staat hij immers bekend als een sober auteur, louter en alleen omdat hy in het Engels niet zoveel by- voeglijke naamwoorden kent. die tot opsmuk zouden kunnen die nen. Het gesprek eindigde enigs zins toepasselyk met de opmer king van David Koning dat voor De Hartog de woorden golden van Nicolaas Beets: „Niet d'or geltoon. maai- de persoon". Af en toe orgelde De Hartog er welis waar toch lustig op los! MAANDAG 2 AUGUSTUS Hilversum 1. 402 m. NORV: 18.00 Marinierskapel der Kon. Marine. 18.20 Klas. gr.muz. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Romantische pianamuz. 19.45 Lichte orknuuz. 20.50 Josephine, hoorsoel. SOS-berlchten. 22.00 Klas. gr.muz. Mn». 22.30 Nws. ?2 d.5. Show- _vai Nieuws. Hilversum 2, 298 m. VARA: 18.00 Nws. 18.16 Van harte. 1020 Voor de werkende Nws. 20.05 Licht lnstr. zangsollsten. 20.30 Met naar de muzenmerkwaardige muzie] en gedichtjes. 20.50 Licht 21.10 De Consul, opera. In 23.10 Voor de zieken. (Om 11.00 Nws.) 12.00 Dansork. en zangsollsten. land- en tulnto. 12.30 12.30 Uitzending Morka. Overhe idsvoorWohtt ng landbouw. iï.40 Licht orkest. 13.00 Nws. 13.10 Aotualitelten en gr.- |13.25 Beursberichten. 13.30 't Mu- kamermuzlek en (Voor de kinderen. zikantenuur: -koorliederen 15.30 Lichte gr.muz. (Om 16.00 Nws.) 2 30-22.40 23.55-24.00 Nws. DINSDAG 3 Hilversum 1, 402 i Lichte gT. BUSTl pauze: i \ve_".'iiir.ii inal ie. 17.15 Lichte grr J RAMMOFOON PLA over de 4e iyn van 18 - 20 uur I. Samuel Coleridge Taylor Hiawa tha. Wedding Feast op. 30 nr 1. Yuu shall hear how Pau-Puk-Keewls Then - handsome Pau-Puk-Keewls. He was shirt of doe-skin. First he solemn measure. Then said they toe Chlblabos. Onawav! Awake, wuuncmd- beloved! Thus the gentle Chiblabos. 30-7.40 Nw« Very boestïul r~ vtha's dress'd 7.05 Ouverture: Iagoo. PROGRAMMA i Hla- phn. 8.00 Overweging). 820 Nws. 8.4Ó watha's wedding. Richard Lewis, tenor: Lichte gr muz. met vakantietlp6 en I Choral Society; Philharmonia Informatie voor de vrouw. (9.00 V" 0,~ overzicht;). 9.35 Waterstanden. Voor de kinderen. 10.00 SextuoolAme- i D gr Sibelius. Symphonle nr. 2 op. 43. Allegretto. Tempo Angelus. 12.03 Amusementsmuz. 12.20 Aneermet Voor de boeren. 12.27 Meded t.b.v m- Alexanoer land- en tuinbouw. 1230 Nws. 12.40 1 tellen voor plano Actualiteiten of gr.muz. 12 50 Lichte I ^rlt Weber. pianc grmuz. 1330 Lichte gr.muz. v. d. tie- i van Hadlo Berlijn ners. ^14.00 Voor de plattelandsvrou-r' 14.10 Ge var. muz progr. 15.10 ®P aken. lezing, (herh. van z dag Jl.). 15.20 Musiësta: gevar. r Frlcsnv Lichtbaken, lezing, (herh dag Jl.). 15.20 M progr. 16.00 Voor derweg: progr. voor oudere luisteraars. 17.00 Voor de kinderen 17.30 Lichte orkjnuz. met zangsollsten. (17.50-18 00 i het OverheidsvoorlichtingRoutine duik langs Curasao's zuidkust Tekst: P. J. Roos.). IV. Sergei Rachmanlnoy. Rhapsoche u thema van Paganln op. 43. Mar- ■- Weber plano; Symphonle Orkest ~vn Radio Beriyn oJ.v. Ferenc Frlcsay. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1. NTS: 19.00 Nieuws ln 19 01 Voor de kleuters. 19.06 gehoorgestoorden 2. 298 m. (Advertentie) 1.40 Dick Powell Theatre: Een In de stad. TV-film. NTS: 2230-2235 Journaal. Nederland II. NTS: 20.00 Journaal. 20.01 Detectivebureau Lynx contra mo- desplonage, TV-fllm. NCRV: 20.25 Ge vleugelde avonturen: Luchtvaart ln en 111 clrouspak, documentaire. 21.05 Toonladders deouut van lonce ar- tlsten. 2136 Drie sterren - een begrip: lloht programma, OVK/IKOR: 22.10- 32.36 Veldtocht der liefde, progr n.a.v. het 100-Jarig beetaan van het Leger

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5