'Brooke heeft berouw' Visserij school 169 diploma's OCCASIONS Werklieden (eerst ontslagen) sloopt en clandestien huis Europoortmonding over 7 jaar gereed DIEVEN SPOTEN GAS IN TENTEN Leger in staat van alarm in Athene KOELKASTEN ZWART broodbezorger KAPSTER W. Freek-Vermeer LEERLING-STRAATMAKERS Politie verdreef opdringerig publiek In opdracht van het gemeentebestuur van Culemborg is gisteren een tot woning omgebouwde hooischuur op het terrein van de landbouwer W. P. van Sterkenburg aan de Prijsseweg in Culem borg gesloopt. Dit stuitte aanvankelijk op tegenstand van de werk lieden, die het sloopwerk moesten uitvoeren en van vele boeren en omwonenden. De volledige Culemborgse politiemacht heeft tenslotte ingegrepen en gezorgd dat de woning alsnog gesloopt werd. Boer Koekoek: „In Culemborg horen ze meer van me" Enige tyd geleden hebben de heer Van Sterkenburg en zijn zoon zonder vergunning van de gemeente van de schuur een woning gemaakt. Toen die klaar was is de zoon getrouwd en in zijn „huls" getrokken. Inmiddels waren de autoriteiten geattendeerd op de ongeoorloofde bouw. Men heeft, toen de heer Van Sterkenburg niet bereid bleek zelf de woning af te bre ken, bouw- en woningdienst van Cu lemborg opdracht gegeven de woning af te breken. Versperd versperd. De werklieden van de ge meente weigerden onder deze om standigheden de woning af te breken. Bij een eerdere gelegenheid hadden de werklieden al eens verwondingen opgelopen. Ter plaatse werden ze door de wethouder ontslagen. Toen zij zich beriepen op te weinig steun en dekking van de politie was de heer Stadhouders bereid het ont slag in te trekken. Er werd politie- vcrsterking gehaald. Daarop begon nen de mensen met de afbraak van het huis van de zoon Van Sterken burg. Kamerlid Koekoek had intussen geprobeerd in contact te komen met loco-burgemeester en de heer Stad houders. Maar deze weigerden de fractieledder van de Boerenpartij te ontvangen. „Er valt met deze man niet te praten", aldus de heer Koe koek, die het erf verliet met de mede deling: „Ze horen in Culemborg nog wel meer van me". De politie greep in toen het publiek te opdringerig werd. Met de gummi stok verdreef zy de menigte van het terrein. Na ongeveer een uur kon de politie inrukken. De deuren en raam kozijnen waren toen uit de schuur gesloopt. In gezelschap van de Inspecteur, korpschef Boender, een groep je v;erklleden en van enkele agenten, arriveerde wethouder drs. A. H. Stadhouders gistermorgen op het terrein aan de Prijsseweg. Een groot aantal boeren en nieuwsgierigen wa ren al op het erf samengestroomd. De boeren hadden voertuigen en landbouwwerktuigen meegenomen en daarmee de toegang tot het terrein BEROERING IN AMSTERDAMSE SPORTWERELD (Van onze correspondent) In de Amsterdamse sportwereld is enige beroering ontstaan door een voornemen van de gemeente de hu ren van terreinen met 42.5 procent te verhogen. De besturen van de ver schillende voetbal- en handbalver enigingen hebben een brief ontvan gen waarin deze de verhoging met ingang van het nieuwe seizoen wordt aangekondigd. Als reden wordt opge geven de voortdurende stijging van lonen en materiaalprijzen. Hoewel nog overleg wordt gepleegd met de Amsterdamse Sportraad, dient men er rekening mee te houden, dat de bestaande huurcontracten niet onge wijzigd kunnen worden verlengd. Zo als de zaken zich op het ogenblik la ten aanzien zal men rekening moe ten houden met een voorlopige huur verhoging van 42.5 pet., aldus de ge meente. Een aantal Amsterdamse sportbonden heeft bij de Amsterdam se Sportraad geprotesteerd, omdat zij deze verhoging volkomen onaan vaardbaar achten. Ook in andere ste den met name Arnhem, zal men plannen hebben de terreinhuren drastisch te verhogen. De Nieuwe Waterweg zal in 1972 een geheel nieuwe en veel grotere monding bezitten dan thans tenminste als alles volgens plan verloopt. In 1967 zal met het gigantische werk in de Noord zee worden begonnen. Vijf jaar later zal er dan een voorportaal voor de Waterweg zijn, dat 850 meter breed is en waardoorheen de grootste tankers kunnen varen naar Rotterdam, Europoort en naar de verdere landinwaarts gelegen havens. Veertien dagen geleden is de ge meente Rotterdam begonnen met de afsluiting van het Brielse Gat. Daar mee is dan tevens een begin ge maakt met het werk aan de zuider- dam. Maar met de definitieve bouw hiervan én van de noorderdam, de j „Particulier J j verkeer ivat J j afremmen" Minister Suurhoff heeft giste- f f ren onderstreept, dat het leef- baar maken van ons land niet f alleen e enkwestie van geld is. De explosieve groei van het par- f ticulier verkeer zal enorme of- i t fers gaan vragen als men het f zün gang laat gaan. Het zal dus f zaak zijn het openbaar vervoer f aantrekkelijker te maken en het f particuliere wat minder aantrek- J kelijk. Er zullen ook nieuwe ruimten f f moeten worden geschapen, zoals f f op de Maasvlakte. De gedachte f J gaan daarby in de richting van J f de Wadden. Even tipte de minis- f f ter ook de problemen aan van f f het zuiver maken en zuiver hou- den van het water en het pro- bleem van de drinkwatervoor- beide „armen" van de nieuwe mon ding, is men pas over twee jaar toe. Tijdens een persontvangst van Rijkswaterstaat zei minister Suur hoff van Verkeer en Waterstaat, dat de kosten van de werken alleen al voor het rijk op 340 miljoen gulden worden geschat. De havenhoofden van de nieuwe monding, die achttien meter diep wordt, zullen kilometers ver de zee ingaan. Bij de plannen is rekening gehouden met een verkeers intensiteit van honderdduizend in komende en uitgaande schepen per jaar. Tegenover Hoek van Holland, splitst de monding zich in twee we gen, één naar Rotterdam en één naar Europoort. De Europoortmon ding splitst zich dan weer in twee kanalen, het Beerkanaal, waarop het toekomstige havenbekken op de Maasvlakte uitmondt en het Caland- kanaal, dat naar de nieuwe insteek- haven ten zuiden van de Waterweg voert. Dit kanaal, dat evenwijdig aan de Waterweg loopt, zal rond 1969 klaar zijn. In de nieuwe monding zullen vier flinke schepen met gemak naast el kaar kunnen varen. MARKTBERICHTEN LEIDEN, 23 joUd Kaasmarkt: A&n- eevoerd 15 partijen Goudse kaas en 4 partijen Lelde» kaas. Goudse kaas kwal. 3,15-3,12 tot 3.04. Handel matig. kg. schoon gew., handel: kalm; St., matig; 'koelen: 270. 3.50-4,40 per kc. BChoan gew.. matig; vare koelen: 30. 700-1350 p. St.. rustig: vette kalveren: 54. 1075-1550 >elen: 270. 3.1 ;ew.. matig; va 150 p. St.. 206, 2,80-3 30 J nuchtere kalv lev. gew., lui; 120 p. St.. stn 145 p. et., kalm; varkens 325-450 p. st.. stug; schrammen 117. 90-405 p. St.. stoug; biggen: 71111, 54-^4 530 per kg. levend gew goed; kalveren: 7. 2.00-2.60 per kg lui: vetote schapen; 175, 95- 60. 100- 2855 -. Sim 8-12, Gemengd 10-13. Orchid Beauty 40-51, Arthur 7-11. Tan gerine 13-10, Shocking 7-Hl, alles per stuk. Chrys. tros 200-310. p. bos. Free- sla 50-100, per bos. Gerbera 30-51 p. st.. Gladiolen 75-145. Snij Rozen: Super 6-11. Geh. Dulsl Dr. Verhage 10-18, "Vensation M-19, ,1. Valeta 15-26, allee per stuk. r. 22 j rI 8.60-9.80. A ÏI 4.50-8.30. B I 12,50-13.80. bloem kool 6 per bak A I 49-84, A 22-56. 8 per bak A I 37-68. A II 33-49. B II 24, andijvie 24. blauwschokkers 94. bos- peen 35-51. kroten 5.40-5,70, krulpeter- eelle 18, peterselie 5-9, prei A II 91-65. B II 33. radijs 3. selderie 13-21, sla 8-20, snijbonen I 1,55-1.70, II 0,60-0.95. spinazie 42-43. spitskool 33-36, tuin bonen 1738. uien per kist 3,30-5.50. per 100 kg.: 5-15. Aanvoeren waspeen 35.000 kg., bloemkool 8.000 stuks, bos- peen 3.000 bos. sla 3.000 stuks. Lisse, 22 juli Bij de Coöp. Bloem bollenveiling HB.G. wordt de aanvoer geleidelijk groter. De verkoop verliep verschillende soorten tulpen hoge prijzen op. -"t 12. zift l'lApeldoorn Triumph 7,50 5,50, Olaf 7.55 6,30, ford 7,55 6.35. Paul Richter 7,50 6,80. Pax 7,85 6,90, Prinses Elisabeth 12,00 11.25. Red Matedor 7.40 6.80. Remagen 9,90 7,75, Roland 10.40 10.05, Rijnland 6.80 6,75, Sulphur Glory 6.25 5,65 Sun burst lil ,25 14.75. Utopia 8.35 6.85. RIJNSBURG. 22 Juli Bloemenvei ling Flora: Campanula 700-800. Zinnia 250. Scabiosa 550-600. Diverse Gladiolen 500-700, diverse Anjers 600-800. Ger bera 2000-2500. Colvlllel 500-600. Amanda 700-900. Robinette 900-1100. Oharm 4501550, Achillea 250. alles per 100. Lely Longlflorum 38, Regale 8 per kelk. Segetum 25-30, Goudsbloemen 30- 35. Sta/tice 60-70. Slerdlstela 50-60. Flox 40-50. per bos. Geen verklaring voor diefstal Een huisvrouw uit Alphen aan den Rijn kon er geen verklaring voor ge ven, dat zij in een groot kleding magazijn enkele goederen, zoals een truitje had gestolen. „Ik koop er al tijd en betaal er dan ook. dit keer nam ik zo maar iets mee, dat ik niet eens wilde kopen", zo verklaarde ver dachte. De officier vond het ook wel een vreemd geval, temeer, omdat ver dachte nog nimmer ls veroordeeld. Daarmee wilde hy rekening hou den. Hij eiste f75 boete of 15 dagen hechtenis met de mededeling, dat hij een volgend maal minder lankmoe dig zou zijn. De rechter was het met de officier De Engelse leraar Geraldin Moskou tegen hem wordt ge- Brooke tussen zijn bewakers op voerd. de eerste dag van het proces, dat Nederlander in Duits kamp bestolen (Van onze Enschedese correspondent). Op een kampeerterrein op de Lorelei- blick in Sankt Goar aan de Rijn is de 25-jarige Martin Mol uit En schede op een heel vreemde manier 's nachts tenvyi hy sliep, evenals tal van andere kampeerders, besto- Volgens vooronderzoek in Moskou De 26-jarige Britse leraar in de resteerd. toen hy met een groep En- Brooke zou hebben gewerkt. Russische taal, Gerald Brooke, gisteien voor een Russische recht bank verschenen op beschuldiging van anti-Russische activiteiten. Hy heeft op een vraag van de rechter geantwoord zich schuldig te achten. Brooke werd op 25 april jL gear- ziening. vang ül!fr Alle werken van zulk een om- goede planning, zelfs dan zün tegenslagen meent de Voor begrafenis van student IN IJMUIDEN Voor de gemeenteiyke school voor vissery en scheepvaart in IJmuiden ls de examentijd weer achter de rug. De leerlingen van de verschillende cursussen aan de dagschool behaal den in totaal 121 diploma's, die voor de bezitters een belangrijke onder steuning zullen betekenen in hun loopbaan bij de zeevisvaart, de kleine handelsvaart of de zeesleepvaart. Op de avondschool werden in totaal 48 diploma's behaald. Dit instituut is, behalve voor de lessen in enige zeevaartvakken voor al ook van belang voor de opleidingen die gericht zijn op de visverwerkende industrie en op de vishandel. De avondschool telde ook twee vrouwe lijke leerlingen, die zich bekwaamd hebben in viskunde en fileren. De bereikte resultaten zijn als volgt. Vooropleiding zee- en zeevisvaart: G. v. d. Vis, G. v. d. Plas, F. Steens- ma. R. Jansen, K. van Dokkum, K. Plant, J. Kuiper en H. Kranenburg. Stuurman kleine handelsvaart: A. van Duin, A. Remmelts. M. Guyt, N. Fekkes, J. Portenger, J. Molenkamp, J. Bulthuis en J. Blok. Stuurman zeevisvaart le gedeelte: P. A. R. DrUver en C. Duivenbode. Aanvullend diploma kleine han delsvaart: M. Guyt en A. Remmelts. Stuurman kleine sleepvaart: Ph. Prins. Certificaat zeeaanvaringsreglement: S. de Groot. Voorlopig diploma scheepswerktuig- kundige: R. van RUn, H. zytveld en R. Duister. Motordry ver kleine handelsvaart: K. Muller, W. S. Gort, P. Bakker, P. Seversen, L. Voorthuizen, J. Hoog land, C. Vastenhouw, H. G. Koeken bier. P. v. d. Vliet, J. Kik, J. H. Bles, C. Koops, A. D. Steen winkel, R. A. D. Baas, C. J. Hulshof, M. v. d. Niet, H. Lookman, A. Joustra, P. van Brakel, G. Hulst, G. Brune. H. v. d. Berg, A. Vriend, C. J. v. d. Broek, W. van Lier, J. C. Aarsman, C. Bochane, J. de Heyer, G. J. Bargerman, P. S. Mo lenaar, M. H. L. Eggenkamp, A. G. Langeberg, P. Mol, S. M. Boumans, P. Feenstra, J. A. Kemp en R. Boot. Motordry ver zeevisvaart: G. Brune, H. G. Koekenbier. P. v. d. Vliet, J. Kik, J. Bles, C. Koops, H. D. Steen- winkel, R. A. D. Baas, C. J. Kolt- hof, N. v. d. Vliet. H. Lookman, J. C. Aarsman, J. A. Kemp, P. Feenstra, M. H. L. Eegenkamp, P. S. Molenaar, J. Boot, A. Vriend, Th. Bakker, G. J. Bargerman, J. de Heijer, J. Sieck- meyer, P. Exalto, J. Haveman, J. B. Dirksen, C. J. R. Heida, J. W. KeU- ser, P. T. J. Augustin, H. Oldenburg, P. v. d. Slikke, H. J. Koster en H. J. Jansen. Radio-telefonie: M. J. Penrose, N. P. Slings, J. J. Wesselius, R. A. G. Hes, D. B. Gort, J. Snijders, T. Bes. A J>obbinga, A. J. van Schaik, N. Fekkes, E. Jonker, B. v. d. Molen en H. Kleine. Zwemmen: T. Boutelier. H. Vene- ma, K. Kruithof, A. Demmers, J. Lauwers, H. Windhorst, T. Buis, C. Zegerman, B. Plug, O. v. d. Brink, H. Schadewijk, A. Iking, W. v. d. Vlis. J. Schol en G. v. d. Vis. AVONDSCHOOL. Fileren: J. Suiker, L. Koelewyn, D. C. Emmelot, R. A. Verschoor, W. Kra mer, G. Massier, H. Reker, H. Bak ker, mej. A. de Leeuw, mej. J. van wyk, A. Estejé. K. de Vink, A. Pe ters, C. H. v. d. Linden, W. E. Wright, J. A. Ket, P. v. d. Valk, H. v d. Zwan, R. Sloot, M. Visser en Y. Stel tenpoll. Viskunde A: E. W. ter Horst, A. J. Struylaart, C. Visser. R. de Jong, P. J de Graaf, Th. C. Koster. K. B. Groen. F. N. E. Hanekroot, J. Krijger en mej. M. van wyk. Viskunde B: G. J. Schaap, T. But ter, A. E. Schadé, H. J. Plug en C. J. Langbroek. Schiemannen: K. DUkhuizen, M. van Holten, R. Jansen, H. v. d. Belt, S. Wagner, A. Vlietstra, A. Stoker. B. v. d. Molen en G. v. d. Plas. Bestman en jachtschipper: A. Sto ker, A. Vlietstra en M. van Holten. Dc Griekse strydkrachten in het districts Athene zyn vandaag in alarmtoestand gebracht voor het ge val zich ongeregeldheden voordoen bij de begrafenis van de linkse stu dent Pctroelias, die woensdagavond hy gevechten in de hoofdstad om het leven kwam. De berichten, dat de troepen in geheel Griekenland in alarmtoestand waren gebracht, zijn niet bevestigd. In een officieel communiqué wordt uitsluitend over het district Athene gesproken. Gisteren, de dag na het eerste do delijke treffen tussen de politie en de aanhangers van ex-premier Pa pand reoe ging in de Griekse hoofd stad voorbij met lugubere geruch ten om' wat er met het lichaam van Petroelias was gebeurd. Vroeg in de ochtend was het in het geheim be graven, zei men, later op verzoek de vader weer opgegraven en voor officiële herbegrafenis vrijgege ven Premier Novas heeft zijn voorgan ger Papandreoe er van beschuldigd de politieke crisis in het land te heb ben veroorzaakt om te verhullen dat zijn zoon betrokken is by de linkse I militaire organisatie de Aspida. Hij uitte deze beschuldiging op een pers conferentie Papandreoe, aldus de premier, was vastbesloten om minister van Defen sie in zijn eigen kabinet te worden ondanks brieven van Koning Con- stantijn waarin deze hem verzocht deze eis te laten vallen. De eis van Papandreoe stelde hem aan de kaak, omdat bleek dat het zyn doel was het onderzoek te verhinderen dat nu wordt uitgevoerd door justitiële autoriteiten zonder invloeden van buitenaf", aldus No vas. Het was de eerste maal dat de nieuwe regering Andreas Papandreoe openlyk beschuldigt van betrekkin gen met de Aspida, de organisatie waarvan wordt gezegd dat zy streef de naar neutralisering van Grieken land en uittreding van het land uit de NAVO. Papandreoe jr. is Amerikaans staatsburger geweest. Twee jaar ge leden gaf hy dat op om een rol in de Griekse politiek te gaan spelen. Volgens onbevestigde berichten zyn vier officieren gearresteerd voor ondervraging by het onderzoek naar de Aspida. gelse leraren een rondreis door de Sowjet-Unie maakte. De Brit ver scheen voor de rechtbank enkele mi nuten na de opening van het proces. Hy was keurig gekleed en zag er ge zond, ofschoon enigszins bleek uit- In de tenlastelegging staat, dat Brooke, op heterdaad betrapt werd toen hij vlugschriften wilde versprei den en brieven waarin werd aange zet tot omverwerping van het bewind onder leiding van een buitenlandse anti-Russische organisatie. Brooke zou, aldus de tenlastelegging, ook ap paraten naar de Sowjet-Unie heb ben meegenomen voor het drukken van propaganda-materiaal. Bij het onderzoek had Brooke vol ledig schuld bekend en verklaard dat hy berouw had over wat hij had ge daan. Volgens de tenlastelegging heeft Brooke reeds in januari 1964 con tact opgenomen met de reeds ge noemde buitenlandse organisatie en werd toen Ingelicht over het doel en de werkwijze van deze organisatie. In maart 1965 stemde Brooke erin toe een taak tot het voeren van on dermijnende activiteit in de Sowjet- Unie op zich te nemen. Vermeld wordt nog dat Brooke op 25 april op heterdaad werd be trapt in de étagewoning van de Mos- kouse arts Yoeri Konstantinow. i hem hebben voorzien van onderkleding met speciale zakken, waarin hy spio- nagemateriaal kon verbergen. Tydens het vooronderzoek zou Brooke hebben gezegd dat als hij er niet in zou slagen het hem verstrek te materiaal aan degenen te doen toekomen voor wie het bestemd was, hjj dit materiaal aan de Britse am bassade in Moskou had moeten over handigen. Vandaag wordt het proces voort gezet. Op het door Brooke ten laste gelegde staat een gevangenisstraf van zes maanden tot zeven jaar. Aangegeven Uic de tenlastelegging biykt Konstantinow Brooke by de autori teiten heeft aangegeven. Konstanti now wordt in dit stuk dan ook een „rechtgeaard zoon van het vader land" genoemd. Volgens de tenlastelegging had Brooke in een foto-album propagan damateriaal verstopt, dat hy op deze wyze in de Sowjet-Unie wilde bin- j Rinke Tolman. Geïll. Uitg. nensmokkelen. sault, Amsterdam. De buitenlandse organisatie van j De veelkantige criticus, door M. Russische emigranten, waarvoor Nijhoff. Ingeleid door J. Engelsman. Nieuwe uitgaven Roulette, door R. Pidoux. Uitg.: NUgh en van Ditmar, Den Haag. Boekmakers. Portretten van uit gevers, door R. Boltendal. Uitg.: Moussaulit, Amsterdam. Loeloedji, kleine rode bloem, door Toos Blom. Jeugdboek. Uitg.: Arbei derspers, Amsterdam. Wat is dat? Encyclopedie voor jonge mensen onder redactie van mevr. D. A. Cramer-Schaap ea. ge ïllustreerd. deel 5 en 6. Uitg.: Hol- landia, Baam. Over je kamer gesproken, door R. Rothacker. Uitg.: Helmond. Helmond. Jip en Janneke. Vyfde boek, door Annie M. G. Schmidt. Uitg.: Arbei derspers. De flamengo danser en andere ver halen, door B. G. Alvares Correa. Ulibg.: Kruseman, Den Haag. Nieuwe flora ln kleur, door M. Skyt- te Christiansen en H. .Amthon. Ver taling en bewerking van J. P. Hage. Geïll. Uitg.: Moussault, Amsterdam. Reptielen der wereld, door Hans Hvass. Vertaling en bewerking van Mous- len. De dieven zyn zeer geraffi neerd te werk gegaan. Ze moeten volgens de Duitse politie gebruik hebben gemaakt van een of ander gas, dat via een slangetje in de tent werd geblazen, waardoor de nietsvermoedende kampeerdeis verdoofd werden en de dieven hun slag konden slaan. Dat hier een bende sprake moet zyn geweest is buiten kyf. De dieven hadden het alleen op geld voorzien, papieren, camera's, draag bare radio's, horloges en dergelijke lieten zij ongemoeid. In totaal be droeg hun buit zeker 4 a 5.000 gul den. Dit moet gebeurd zijn tussen half één en half drie 's nachts. Om half drie werd alarm geslagen door een dame van een tent in de buurt. Achtereenvolgens kwam het hele kamp in rep en roer. De men sen waren tengevolge van de ver doving, waarin zy verkeerden, moeilyk wakker te krygen. Nadien hadden ze byna allen hoofdpyn en voelden zich zwaar en loom, waar uit de politie opmaakte dat de die ven met een soort gas, vermoedeiyk lachgas, hadden gewerkt. Martin Mol werd pas tegen half zes gewekt toen een kampeerder voor zyn tent een portefeuille in de modder zag liggen en onmiddeliyk begreep dat ook zyn tent bezoek had gehad. Tot zijn schrik kwam Martin tot de ontdekking dat al zijn geld (416 gulden) uit de por tefeuille was verdwenen. Het experiment, door P. Lebeau. Kinderjaren, door N. E. Fonteyne. De vorm der dingen, door K. N. Elno. De heer in gryze mantel, door A. Berkhof. De vierde wijk, door E. Boeye. Ruimte en beelding, door K. N. Elno. Verleden en toekomst, door dr. D. A. Stracke. Profumo Italiano, door D. Water schoot. Weerklank, door C. J. E. Dinaux. Vlaamse pockets. Uitg.: Heideland, Hasselt. Over een maand, over een jaar, door Fran?oise Sag am. Charaban, door Johan Daisne. Baratzeartea. Een Baskisch avon tuur of de roman van een schrijver, door Johan Daisne. De paardevleeseters, door Ward Ruyslinck. Nu hoort, ik zal een nieuwe zang beginnen, door Eugeen De Bock. Mamix pockets. Uitg.: Manteau, Brussel/Den Haag. De lotgevallen van Tom Sawyer, door Mark Twain. Uitg.: L. J. Veen, Amsterdam. HOOIGRACHT 18 - LEIDEN TELEFOON 23951 Binnenkort ook STATIONSWEG 33. Met spoed gevraagd nette zelfstandige Gesaneerde wyk, met elektrowagen. Hoog loon. BROOD- EN BANKETBAKKERIJ AMMERLAAN. Herenstraat 112 - Voorhout - Telefoon 025327530 PSTER en AANK. Gevraagd KAPSTER en AANK. KAPSTER. MORSSTRAAT 10 TELEFOON 26527 TENTENSHOW VEURSESTRAATWEG 137 - LEIDSCHENDAM Ook 's zondags geopend, wy verkopen nu onze demonstratiemodellen. ZEER HOGE KORTING. Dealer Cabanon, Governor, Safari, Rinco. B. G. VAN GENT Paul Krugerlaan 153 - Den Haag - Telefoon 320078 DAGBLADRECLAME IS NIEI TE VERVANGEN GEMEENTE LEIDEN De salariëring geschiedt volgens de gemeentelijke regeling en bedraagt voor 15-jarigen f31,50 per week en voor 16-jarigen f36.per week. driejarige opleiding gegeven Schriftelijke sollicitaties binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan Burgemeester en Wethouders, Stadhuis, Leiden. In linkerbovenhoek van sollicitatie vermelden nr. E 5610. Ford Taunus 17 M 1963 Ford Taunus 17 M 1962 Ford Taunus 12 M 1963 Ford Cortina 1963 Ford Anglia 1961 Ford Taunus Stationcar 1961 Ford Taunus 17 M 1958 Peugeot 404 1963 Morris 1000 1961 Austin A40 1960 Opel Rekord 4-deurs 1700 1962 Opel Caravan 1963 Opel Caravan 1962 V.W. 1963 Mercedes 190 1960 TRABANT (20.000 km.) 1963 Auto HEEMSKERK TELEFOON 01712—276 RIJPWETERING

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 4