EQ WEEKAANBIEDINGEN SLAGERIJ ALPHEN HUNINK Bevorderingen aan het Christelijk Lyceum SLEUTELTJES ASSIS JUS D'ORANGE VENDA SLASAUS ABRIKOZEN OP SAP Nu 1.23 VENDA KOFFIEMELK PRINSESJES ANANASPUNTJES HAMWORST MAGER GEROOKT SPEK Vrijdag koopavond KALFSFRICANDEAU LANGE LIJST: f. 1000,- te winnen! LEIDSC11 DAGBLAD DONDERDAG 8 JULI De volgende leerlingen van het christelijk lyceum zijn bevorderd. Van klas 1 naar 2 (afgewezen 66 leerlingen)Wendelmoet Baal ber gen, Jan van der Bent, Frits van Doorn, Koos de Graaf, Jan van de Graaf, Liesel van Heukelom, Riene- ke Kop. Bert Meerburg, Frans Meis, Peter Minnema, Alie Planting, Fran- sisca Ravestein, Ar ja Ruygrok, Rik Slinger. Albert Spaanderman, Mar garet Verhoogt, Cocky Vos, Marfjke de Vries, Ria van Zwieten, Ed Beef- tink, Robby Beekman Guus Bergs- hoeff, Onno Besjes, Evelien van der Blij, Hendrien Brands, Hans van Evert, Margriet Haasbroek, Nicolette Ham, Ko Heyboer, Kees Kapteyn, Marijke Koelmans, Piet van Leeu wen, Mieke Limburg, Bram Mieog, Dany de Mooy, Gert-Jan Onvlee, Marjan Sanders, Dikkie Spierenburg, René Uittenboogaard, Aukje Wielin- ga, Henk Brussee, Dik van Delft, Kees van Delft Jack van den Eykel, Henk Godthelp, Kees van den Haak, Michiel Hart, Lida den Heyer, Fia Kraay, Piet Kralt, Gert Mulder, Frits von Munching, Tonneke Nauta, Ma rion Otte, Dineke Palms, Corrie Peursum, Madelein Peute, Netty Prins, Peter Romeijn, Cornelie Scheeres, Wim van Starkenburg, Ca- trien Traas, Ankie Vedder, Wil- ma Benschop, Ada Bezemer Marion Bruyn Peter van Driel. Theo Hors man, Lydia Klugkist, Jan van der Kooi, Dick van der Kooy, Truus Kruyt, Gonnie van der Lely, Rindert Reyenga, Janny van Rossen, Bea Schoenmaker, Kees Sietsma, Arie Verdoes, Gerrie de Waard, Piet van Waveren, Jan Wierda, Marco Zuil hof. Gerda van der Bent, Sjako Bie- mond, Nelleke Boonstra, Elly Braat Max van Breda, Jan Willem Buys, Jan Domburg, Lida van den Eijkel, Leo Guyt, Wim Hakkenberg, Carlien Kampert, Arie-Kleis van der Kooy, Willy Kuyt, Truus van der Marei, Gijs van der Marei, Koen Mer- tens, Rudy van Minnen, Carel van de Nadort, Pieter Noordanus, Nel Peursum, Arie van der Plas, Maddy Schipper, Julia van Tongeren, Jaap Wijntjes, Okkie van der Voet, Koos Barnhoorn, Dik van Beelen Kees Bergman, Willy van Ees. Cor van der Gugten, Arend Hoek, Heieen Klomp, Arma van Leeuwen, Joh an van Luyk, Niesje van der Mey, Mi chiel Parlevliet, Lida van der Perk, Jos Remmelzwaal, Henk Slatius, Pe ter Smit, Loes van Strijen, Matto de Tombe, Lidy van der Vliet, Floor Verdoes. Henk Wiggers, Alma van de Wijngaard, Yvonne van der Zeeuw, Wendy Admiraal, Anneke v. Ameyden, Marjan de Bakker, Her man de Boer, Jaap Brouwer. Henk Fakkel, Janneke Hartog, Piet van der Heide, Jan Huizinga, Liesbeth van Iterson, Henk van der Linden, Paul Lindhout, Jeannette de Mooy, Ina van Nieuwpoort, Aat Quak, Pe ter Schoneveld, Gerrit Schut, Willy van Stam, Ivonne Taverne, Pieter nel Tol, Josette de Vries Lentsch, Al- bert van der Werf, Freddy Zandber gen, Freek Arnoldus, Wies Bakker, Mia de Beun, Rudy Bitter, Karei Bordewijk, Gretha van Dijk, Toos van Dijk, Leo Freeke, Gerard Huying, Joke Kamphof, Bram Kuip Anita Lamme, Jan van Leeuwen, Gerrit Mol, Wouter Pera, Marlies Plan je, Nico Pool, Annette van Riet Theo van Rooyen, Hetty de Ru, Jel- lianne de Vries, Tineke van der Wilk, Gé Bey, Eddie Brok aar. Rob Brusse, Ton van der Burg, Leo Eng- berts, George Hartmann, Nico Hen driks Fred Henzen, Paul Kempff. Arie Kikkert, Ben Klinkenberg, Gijs Knevel, Hans Konstapel, Frits Lam me, Gert van Leeuwen, Jan Leeu- wenburgh, Bert Lever, Henk Miere- met, Rob Moeliker, Arie-Jan Mulder, Jan Verschoor, Arian Woelders. Van klas 2 hbs naar 3 hbs (afge wezen 54)Sjoerd Adema, Gé Brinks, Ank Brokaar, Hett ty Buisman, Peter Coert, Stephen Duyts, Cobi van Dijk, Anneke den Hollander Kees Klok, Wim van dei- Nat, Joop Maat, Nico Parlevliet, Riet van Rossum, Hans Slaman, Theo Soeteman, Tineke Treffers, Tineke Visser, Netty Weyenberg, Mieke Bouwmeester, Leen van Duyn, Cocky van Egmond, Magda Guicherit, Jan ter Haar, Carin Haasbroek, Marry Jagersma, Errol Jessurun Klaas Kooistra, Gea van Leeuwen, Jan Mulder, Hendrik Jan Olden, Martien van de Rovaart, Jacomien Tromp, Ron Veldhuyzen van Zanten, Mar- jolien Zwart, Peter van den Berg, Lou Bommer, Teun Breugem Noël Buining, Ronny van Dam, Gert Jan Drecht, Joop van Duyn, Eric Eggink, Bert van Egmon,Eduard Fakkel, Leendert Geuze, Hans van den Hoek, Erik de Koning, Koos Kralt Bram van der Mey, Rien Oostveen, Ronald Tims, Gert van der Zwan, Art van der Zwart, Han Brokaar, Dick Buitendijk, Addy Cas- tel, Dick van der Gugten, Ad van den Kommer Harry Krudde, Rudolf van Leeuwen, Fred Maas, Hotze Old- hoff, Ruud Ouwerkerk, Jan Ouwer- sloot, Anne van Steenwijk, Wim Ur ban, Johnny Verbeek, Rob Vollmar Eibert Westerink, Peter Zimmerman, Marina Berghuys, Rob van Dam, Matien Duindam, Ernst Koot, Nan- neke Kooijman, Nelleke van der Kraats, Hans Los, Joke Passchier, Wim Prins Janna Posthumus, Ma rian Sleeboom, Willy van der Stoel, Janneke van Straten, Jannemarie Verdouw, Rika Verhoef, Lies Vyl- brief, Inge Zaanen. Jaap van Zand wijk, Evert Roelofs Joop van Beek, Jaap Bouwmeester. Jan Burgerhout, Johan van Diggelen. Cor Doets, Henk van den Haak, Gosse Hulzen- ga, Gijs van Kruistum, Rob van der Plas, Jan Slappendel. Rieni van de Weteringh, Albert de Witte. Van klas 3 hbs naar 4 hbs (afge wezen 32): Sonja Beekman, Els Be- kooy, Adrie Bos, Hans Bruins, Elze- liene van Duyn, Liesbeth Hogewo- ning, Dick van Iterson, Corné de Jonge, Tofi Karim. Joka Kooistra, Jan Kuivenhoven, Dick van der Plas, Koos Rasser, Simone Robbers, Ka- rel Scheps, Jan Spierenburg, Kees Tavenier. Bert Westra, Dick Baai- bergen, Nellie Bergman, Bert Boer, Wim Brittijn, Nan den Broeder, An nette Broekhuizen. Joop Brijnen. Dick van Duyn, Coba Hagen, Pim Hagen, Jetty Hoeksema, Winny Ked- de, Binkie Liem, Aad van Luyk, Floor Maitimo, Nico de Mol. Dick v. d. Plas, Dick Pluimgraaff, Cor Pronk, Maart je Raaphorst, Lidi Remmelzwaal, Henri Stolp, Ineke van Wijk, Anneke de Vries, Boudy Arentshorst, Ineke van Beelen, Sja- ni Bervoets, Marco Binnendijk, Jan Bloot, Gert Eldering. Hanneke En- serink, Bouke van Gosliga, Nelleke van den Haak, Dik den Haan, Jaap Haasnoot, Dick Honders, Bert Jonk, Kees Korswagen, Bert de Kort, Mar- greet Kralt, Daan Kromhout, Adèle van der Plas, Jan Segers, Maarten Sobels, Hennie Zandbergen, Teun Sterk, Hans Beekhuizen, Ton van den Berg, Eric Bongers, Robert van Du uren, Jaques de Graaf, Anne Haitsma, Kees Hendriks, Frans Hy- nen, Jaap de Hoog, Dick Houthoff, Rien Jansen Dick Jongejan, Carel la Lau, Han van Leeuwen, Alex Meertens, Marten van Muyen, Dick de Roode, Johnny Scheepe, Miks van Schelven, Aat Spek, Mees Struijs, Dick Taat, Burger Vliegenthart Kees van der Weijden, Ko de Wilt, Johan Wij lage, Piet van Zwieten, Wim v. d. Walle. Van klas 4 hbs-A naar 5 hbs-A (Afgewezen 15-: Anton Arentshorst, Caty Barnhoorn, Henk Buwalda, Hetty Have. Lies den Hollander, Kees Knetsch, Annet Kromhout, Wim La- man. Adrl Lubbers, Paul Minnee, Koos Roest, Trudy Schouten, Klaas Tammes, Jack Timmerman, Jack Verschoor, Lida Wijlage, Judy van den Berg, Cees van Biezen, Bob Crcoy, Trudy Glasbergen, Corry den Haan, Loek Heskes, Greetje Heuvel man, Peter Laman, Fré Passchier, Hanneke Ravensbergen, Paul de Tombe, Annemarie Venekamp, Henk Vis, Matthijc de Vries, Hans van der Wiel. Van klas 4 hbs-B naar klas 5 hbs- B (afgewezen 32 Henny den Heyer, Maja Kooistra, Ank Reyenga, Ellen van Tongeren, Erna Sleeboom, An nemarie Abbink, Maarten Bakker, Lourens Bordewijk, Hans Dreef, Theo van Ees, Bernhard Grooten- dorst, Willem Haitsma, Hans de Hoog. Hilie Huigens, René Huigens, Henk Joziasse, Eduard Kiasen, Bram Kranenburg, Simon Kruit, Paul van der Mey. Wim Nijenhuis, Lex Sjoerds, Wim Stuiver, Anna Verweij, Anne van 't Zelfde. Piet Bassa, Jaap Buitink, Dick van Buren, Harm Da ne, Leo Ginsel, Henk Guyt, Fer Hansen, Richard van Holtz, Piet Korbeo, Wim van der Luyt, Rienko Prins, Kees Pronk, Nico Rade, Piet Hein Verloop, Hillebrand van der Zee, Jaap van den Broek, Dick Glasbergen, Kees Hakkenberg, Jacques Heemskerk, Ton van Hoven, Piet Kroon, Herman Lam er s. Her man Nievaart, Gijs Ouwehand, Piet van der Plas, Huug Schaap, Henk Spek. Henny Vergunst, Marien van der Wolf. Kees Tij ben. Van klas 2 gymnasium naar 3 gymnasium (afgewezen 8 Koos Bokhorst, Jen Luther Broekema, Everdien van Duin, Hans van Duyn, Anke Goedhart, Arie Haasnoot. Kees Hanegraaff, Evert Hofland, Gys Kie Piet Korsuize, Dries van der Laan, Edu Meis, Harmke Ooms. Willy Piokker, Bertien Roelandse, Tineke Roest. Joop van der Schee. Guus Slootweg, Robbie van Vliet, Wim van Vliet, Tom Wilbrink, Trudeke van Lint, Hennen Amersfoort, Wicky Earreveld, Frits de Beer, Jeanne Da ne, Fransje Enserink, Theo Guyt, Dirk Hart, Franske Hart, Frits, de Jongh, Peter Krassenburg, Dick Kruyt, Dick van der Kwaak, Jouke Lamers, Lia Los, Jelle Moraal, Wim Roos, Michel Teekens, Kees Varke- Van klas 3 gymnasium naar 4 gymnasium (agewezen 5): Fred Berkhof, Sylvia Blickman, Gera Breebaart, Annemarie Buissink, Ma delein Deul, Jacob Jan Geuze, Simo ne Heikens, Wim Hendriksen, Arie Hey, Jan Hoek, Flip van der Kooy, Hans van der Landen, Lyke den Ouden. Jan van de Puute, Mieke Sil- jée, Gerdy Slangen, Wim Verlinden, Ane de Visser. Sanne Witter, Tertius Bolshuis, Janke de Boer, Alide Brands, Elfried Groeneveld, Ans Ha- senoor, Marleon Hogewoning, Jac. v. d. Marei, Jaap Mulder, Johan Ouds hoorn, Job Penning, Martien van Po- lanen, Arie de Ru, Herman van Sprang, Bas Ploos van Amstel. Van klas 4 gymnasium naar klas 5 gymnasium (afgewezen 4)Cootje van den Berg, Selma Blonk, George Bordewijk, Jacques van Egmond, Max Gerzon, Jim Groeneveld, Henk den Haan, Margreet de Jonge, Hans de Jongh, Teun Meirink, Henriëtte Mennega, Lodewijk Palm, Eddie Priester, Reino Rustige, Onno Zijl stra, Zenitha Aldershoff, Martien Diemer, Gorrit Goslinga, Koen Gou- driaan, Marc Heule, Hugo Hey, Joop van der Horst, Harm Jan Lamers, Annelies Littooy Neleke Plug, Hade- weij Reyenga, Frank Smits, Wim van Veen, Martje van Nes. Bevorderd van klas 5 g.mnaslum- A naar klas 6 gymnasium-A (age wezen 4): Tom Beekhuis, Boukje Boer. Wim van Doornik, Rien de Jonge. Ingeborg, Kouwenhoven, El len van der Laan, Hans van Nieuw koop. Hannie van Norren, Loek Schipper, Anton Tobé, Herma Tobé, Gert v. d. Laan. Bevorderd van klas 5 gymnasium- B na-ar klas 6 gymnasium-B (afge wezen 5): Nelly Enserink, Ineke Gul- demond, Gideon Hekster, Dick van den Hout. Jan Peter Kostelyk, Lies Kwestro, Mar ja Meerburg, Corry de Mooy, Henk Posthumus, Sjouke Rull- I mann, Anneke Sepers, Margaret Storm, Katie Verduyn, Dick de Vos. j Van klas 2 mms naar klas 3 tams ('afgewezen 7): Annelies van Bem- I niel, Diny Beun, Lies Bouwmeester, j Hennie Brouwer, Joan d'hous, Ma- I ryse Pilippo, Grada Hagen, Johanna j Hazenoot, Nelleke de Jager, MargTeet (van der Kooy, Marianne Looyen, j Bea Menyn, Ineke van Offeren, Co- by Pool, Tineke Taekema, Cobi Tail- j lie. Anja van Veen, Jacqueline van j der vy ver, Josje Winterkamp. Ma- I rijke Bergshoeff, Trudy van Nieuwen- huyzen. Naar klas 4 mms (afgewezen 7): Ria Bergshoeff, Cok van Berkel, Elly van der Blom, Corrie Gerritsen, Hen nie van der Giessen, Joke de Graaf, Marjarn Hilal, Tilda Ketting, Carla Korenhof, Janny Otto, Mieke Post- ma, Annelies Ruhrwiem, Tanne- ke Vogelaar, Lettie Sanders, Ank Ad miraal, Jetty van den Brink, Aafke Eruyn, Lidy van Delft, Karin Franc- ken, Joke Heyioo, Ineke Lamers, Margreet Parlevliet, Sonja Scheltes, Annelies Scholtes, Wynande Taeke ma, Yvonne van Tongeren, Lia Ver linde, Dorothee van Wyhe, Joke Zandbergen, Anneke Hogendoorn, El. len Scheeie, Blanche Anceaux, Joke van Minnen, Ina Bakker. Jeannette den Broeder, Marjolein Wiessenberg. Vnn klas 4 mms naar 5 mms (af gewezen 3)Els van Ameyden, Lies Bergsma, Betty Brands, Hanneke Coert. Lineke Feitsma, Jobje Hane graaff, Herma Hanemaayer, yls Heyboer, Ann Huying, Beppie Ter gelegenheid van h\ 78ste lustrum van de Leidi universiteit hebben de studentt gistermiddag een grote lucht barbecue georganiseerd oeiJ Duindigt in Wassenaar. 4oi deelnemers en deelneemster waren allen gekleed volgejp ..Ascot"-stijl, hetgeen verban^ hield met de lustrumkoersen qnc de renbaan Duindigt. Een re#18 slag 'van deze wedstrijden men op de sportpagina (2). ra: 't Jong, Jelien Kammer, Bea Marij^. Berry Moeliker, Heieen Oldenhdyg Gerrie Rothman, Hanke SchelkL0 Carla Schreuder, Elsa Sietsman, Rkj, Sosef, Yda van Sprang, TmelaJ, Traas, Else Weeber, Reineke Ziel,jï: huis, Arjan van Nieuwenhuyzen. iTn lie le Ronde Op elk blik goulash, hachee of shaslik (die verrukkelijke vlug-klaar vleesgerechten van Anton Hunink) vindt u een waardevol hansworstje. Met 3 van deze merkjes kunt u meedoen aan de gezellige vakantie- prijsvraag. Elke ronde - en dat drie rondes lang - worden er twee hoofdprijzen van f 1000.- en acht prijzen van f250.- uitgeloofd. In totaal f 12.000.- aan prijzen. Uw winkelier heeft een gratis kanskaart voor u. Doe mee en verdien uw vakantie terug! Veel succes! besteedt er zórg aan! koppeling. Vaarklaar. Inl. tel. 070 - 854422. loges: Omega. Alplna, Tlssot en Pontlac vindt u bij: W Brouwer gedlpl hörloge- maker. Haarlemmerstraat 23, Tel. 22076, Lelden. Zaanse Friese staart- en stoelklokken. schippertje, mo derne Junghans wand- en schoorsteenklokken, koekoek- klokken, keuken- en kantoor- klokken vindt 0 in enorme keuze bij: W .Brouwer. Horlo- ger, Haarlemmerstraat 23. Tel. 22076. Leiden. Feestartikelen, liedjes, gulr- Plastlc zakken, zakken, landes. lampions, fopartlkelen, mutsen .fakkels enz Paplerh. Dane, Haarlemmerstraat 27. Telef. 26631. Su, rollen, luxe lnpakpaplêr, tlek, fruitschalen, enz. Papier handel Dane. Haarlemmerstr. 27. Leiden. Tel. 26631. Volop praebtbehang, voor elke beurs enmet Midza- zegels. Vraagt ons gratis be- hangstaalboekje. „De Schilder" N. van Groeningen, Morsstr. 29-31. Hardboard, zachtboard, tegelboard, brandvrijboard, schoorsteenplaat. spaander plaat en plasticplaat. Aan de ?laat of op maat gezaagd, oordljk's Houthandel. Lange Mare 106. Tel. 22017, Lelden. Paraplu-reparatie (ook voor opvouwbare o.a, Knlrps), wan delstokken, lnvalidenstokken, ubberdoppen Paraplumagazijn Haarleir Van Oerle 95. Bij de Vrou' ties worden alleen aangenomen. Wordt Uw bed slecht, laat het dan overtrekken met een nieuwe damast. In een dag klaar. 2-pers. vanaf f26.50, 1- pers. vanaf f 19.50. De Kleine Winst, Haarlemmerstraat 51. Telef. 25958. Nog enkele plaatsen vry In Jongenskampen naar Vlanden- Luxemburg. leeftijd 10—17 j Jaar Kampprljs f57.75. Inl.: j Haven 11. tel. 31340 of Hoflaan i pannen, gastoestellen, slaap- luchtbedden zonwering. Prima afwerking. Verkoopkantoor Melchers mar- kiezenfabrlek C. E. Jedeloo, Juffermansstraat 35, Oegst- geest, telef 01710 - 53105. Naaimachines. Handnnai- machlne, nieuw in koffer f145.- Zlg-zag vanaf f798.- 6lus les en 3 jaar garantie, lt biedt O Van Steyn. Nleu- fafels en banken en alles uw tuin. Hartwijks Ijzerhan del, Nieuwe Beestenmarkt 5. 7. 9. 4 Lelden. Tel. 26627. Tieners opgelet! Voor deze zomer hebben wij weer een enorme collectie spijkerbroeken in maai liefst 4 kleuren. Ook ln St.-Tropez model Wij heb- Ranger - 'com - JSB De Nobel. LEIDEN - ALPHEN van vrijdag tot vrijdag Norm. prijs p. fles 1,39 Norm. prijs p. fles 0,69 N IJ Norm. prijs p. fles 1.48 N U «3 5 250 gram Norm. prijs 0 69 ft; 0i59 200 gram Norm. prijs 0.75 |j| Qi65 150 gram 0ió9 Zonder zwoerd. 500 gram I 5 STROOPWAFELS Pakje a 10 stuks 0.83 ALLEEN VRIJDAG EN ZATERDAG 5 APPELSLOFFEN 0.98 KALF5LAPPEN 2.79 KALFSROLLADE 2.89 500 gram.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 6