Opvolging van Franco gesprek van de dag in Spanje Krantenbezorger Kansen van prins Carel Hugo zijn nihil Strijd om damtitel LETDSCH DAGBLAD ZATERDAG 19 JUNI 1965 (Van onze correspondent in Madrid) Nog nooit is er in Spanje zo openlijk en zo veelvuldig gediscus- ieerd over de vraag wie generaal Franco zal opvolgen, als thans, hnkzij de grotere persvrijheid gaat er geen week voorbij, of dit [erna wordt in de hoofdredactionele kolommen van de dagbladen angesneden. Het is duidelijk dat het land zich voorbereidt op de ag waarop de thans tweeënzeventig-jarige generaal het moede aofd erbij zal neerleggen of met pensioen zal gaan. Er staat een lange rij kandidaten klaar, die de junctie van staats lid van Spanje ambiëren. Maar voorlopig maakt de Spanjaard th weinig zorgen over de persoon van de opvolger van Franco. Hij At er meer prijs op te weten welk politiek systeem er voor diens iqime in de plaats kan komen. Tw ee groepen Het land is verdeeld in twee groe- de aanhangers van Franco, ge- and door de „zwarthemden" van fascistische getinte Falange, wen- voortzetting van de sedert de ^eroorlog gevestigde corporatieve at, terwijl de tweede groep streeft herstel van de parlementaire nocratie, zoals Spanje die voor de igeroorlog heeft gekend. In het de- hierover wordt voorlopig weinig fproken over de staatsvorm van land: handhaving van de mo- :hie, waartoe het volk bij refe- lum in 1947 heeft besloten, of aging van een republiek. Foor de monarchisten is het echter uitgemaakte zaak dat na Franco huidige kroonprins Don Juan Ca Bourbon-Bourbon de troon zal lona, en generaal Franco een over- eenKomst gesloten, waarbij Juan Carlos in Spanje zou worden opge leid voor zijn toekomstige taak, en wel door het Spaanse staatshoofd zelf. Juan Carlos ontvangt van hem alle eer die een kroonprins toe komt. Bij vele officiële gelegenhe den staat hy, gekleed in het uno- form van kapitein van het leger, aan de rechterzijde van de oude ge neraal. Bij zijn bezoeken aan het buitenland wordt Juan Carlos door de Spaanse ambassadeurs opge wacht en zijn hofhouding, secreta riaat en lijfwacht worden door de Spaanse staat betaald. Er lijkt geen twijfel over te be staan dat generaal Franco deze ze venentwintig-jarige jongeman, die getrouwd is met de Griekse prinses Sophia, onvoorwaardelijk heeft uit lijgen. Inderdaad is tussen zijn gekozen als degene die na hem r, Don Juan, graaf LEIDERDORP Eerste steen voor garagebedrijf listermiddag heeft de directie nsteeg's Automobielbedrijf, de he- J. Kamsteeg, G. van Dam en J I, Kortekaas, de eerste stenen ge seld van het garagebedrijf, dat Duwd wordt op de hoek Valk Bouwmanweg - Fersant- epweg in Leiderdorp. Het wordt compleet garagebedrijf met show Het is de bedoeling, dat het .v aan het einde van dit jaar is. Hierbij was om. aanwezig directeur van gemeentewerken, de W. Buitendijk. Burgerlijke Stand eboren: Paméla W. H.. d.v. W. P: J. Zwetsloot, wd: J. L. Sloove, 30 Jr. Deegenaars, 22 Jr. "vuwd: J. J. Holper, 21 Jr. en Vogel. 19 jr. 'leden: J. J. t Veldhuljzen. stoorii. Bianca, d.v S. Esderts. Martha, d.v "haar. J. Berends M.^Haaanoot en E. J. C. M. Her- J. H. van Roijen, G. Belksma Is en C. A. M. Stravers. |3xmwd: B. F. L. van Abswoude C. Teyn. 92 Jr.. OEGSTGEEST Burgerlijke Stand T. C. Jansen i W. Stuifzand en P. W. C. M. Egmond. wieden: N. Slegtkamp, v jag. A. Blesbroek. H. de 1 wekebakker. arteliik afscheid J an ds. Boonstra 'I. L. Boonslra heeft gister- in het Trefpunt afscheid ge- van de gemeenteleden. Nadat Unilie plaats had genomen kon- de heer Dekker de sprekers lie de scheidende predikant hun wilden betuigen, eerste voerde de heer A. Boer ns de jeugd het woord. Deze e ds. Boonstra voor alles wat voor de jeugd heeft gedaan, ns het schoolbestuur memo- recti e de heer Olden wat er onder van de voorzitter tot stand gekomen, in het bijzonder de ;ktj e school. Uit erkentelijkheid P° landigde hij een gereedschaps- De heer J. Muller sprak zijn uit namens de gehele gemeente, zei dat ook de gereformeerden ,fdd ithiek hadden deelgenomen aan I zameling voor het afscheidsge- t Voor de studeerkamer kreeg fedikant een kloostertafel met fauteuils en een ladenkastje en n JHevr. Boonstra was er een IJ"ige bloemenbak. j -de indruk van zoveel erken- oeid en vriendschap dankte ds. toa alle gemeenteleden en me- [kers. waarmee hij altijd zo pret- samengewerkt. Sowjet-Unie mag niet meedoen, zegt Rood-China Rood-China heeft officieel bekend gemaakt dat het zich verzet tegen deelneming van de Sowjet-Unie aan de tweede conferentie van Afrikaan se en Aziatische landen, „wat ook de gevolgen voor deze conferentie mo gen zijn". „Waarnemer" schrijft in het Volks dagblad dat „dit een kwestie van principe is. De Sowjet-Unie heeft geen „objectieve noodzaak" zich te gen imperialisme en kolonialisme te verzetten. Zij willen alleen twee dracht zaaien onder de deelnemende landen. Het „socialistische kamp" wordt op de conferentie voldoende vertegenwoordigd door China. Noord- Korea, Noord-Vietnam en Mongolië. De ideologische strijd heeft hier niets mee te maken. Die bestaat ook met Mongolië, en Peking wil dat land niet tegenhouden. „Wanneer China zich tegen deelneming van de Sowjet- Unie verzet is hiervoor maar één re den: de Sowjet-Unie is geen Afri kaans of Aziatisch land", aldus „Waarnemer". RI/NSBURG Carlisme daarom steeds meer stem men op deze volksbeweging om te bouwen tot een politieke partij, met een uitgesproken program en een duidelijke eenheid van denken. In dien men dit in de komende jaren zou weten te bereiken, wordt de po sitie van Prins Carel aanmerkelijk duidelijker hij zijn aanspra-4 .los laat blijken, het hoofd van de Spaanse staat zal Mocht het ooit zover komen, dan staat deze lange, goedhartige Prins voor een bijna bovenmenselijke taak, want als Koning van het land zal hij helemaal niet van sym- boot van de eenheid zijn. Zeer grote I en belangrijke groepen van die be volking zijn het niet eens met zijn kandidatuur. Carlisten De balangrjjkste daarvan zijn de Carlisten, die al anderhalve eeuw lang het recht op de Spaanse troon van het huis Bourbon-Bourbon met kracht bestrijden. Zij eisen de troon op voor hun eigen koning, prins Ca rel Hugo van Boubon van Parma, de echtgenoot van Prinses Irene. Maar prins Carel geniet geen enkele officiële erkenning van de Spaanse regering als rechthebbende op de troon, integendeel, het is hem dui delijk verboden in het openbaar zijn aanspraken te verdedigen. Hij woont met Prinses Irene in een kleine flat in het hart van Madrid die door hem zelf moet worden betaald, terwijl op kosten van de Spaanse staat voor zijn rivaal Juan Carlos het oude jachthuis van Koning Filips IV, het Palacio de la Zarzuela in gereedheid is gebracht Hij heeft geen hofhou ding. geen dienstauto's, geen lijf wacht, hij heeft zelfs nog niet de Spaanse nationaliteit en zijn aanwe zigheid in Spanje wordt geduld zo lang hij zich aan de wetten houdt, die voor elke vreemdeling gelden: ken op de troon, die in strijd zijn met de reële situatie in het land, niet langer hoeven te hanteren als reden van bestaan voor het Carlis me. Dat zou zelfs tot een herstel van de normale betrekkingen met het Nederlands koningshuis aanleiding kunnen geven. Prins Carel en Prinses Irene spe len in feite geen politieke rol in Spanje, ondanks het feit dat zij het onbetwiste centrum van het Carlis me zijn. Zij leven er als zovele adel lijke families en hun dagen zijn ge vuld met het deelnemen aan het society-leven van de stad. Er is voor hen weinig reden zich illusies te maken over de toekomst. Niet alleen omdat generaal Franco duidelijk zijn voorkeur voor prins Juan Car- ook omdat het helemaal niet zeker is dat Spanje ooit werkelijk een koning zal krij gen. Referendum De fpseudo) vakbonden die een machtige rol in fr Spaanse politiek spelen, hebben voorgesteld de toe komstige staatsvorm van Spanje aan een nieuw volksreferendum te on derwerpen. Zij zijn van mening dat Prins Caret Hugo Prinses Irene society-leven de omstandigheden sedert het volk zich in 1947 voor het koninkrijk uit sprak, dusdanig zijn gewijzigd, dat een nieuwe peiling van de volkswil noodzakelijk is. Dit duidt erop dat zij er niet zeker van zyn dat het volk nog een koning wil en het is veen geheim dat de vakbonden steeds openlijker voorstanders worden van de presi dentiële republiek. Maar zoals in alles in Spanje, heeft generaal Franco het laatste woord. En de grijze dictator heeft dat nog steeds zorgvuldig voor zich gehouden. Volksbewegng De kansen van prins Carel om ooit de Spaanse troon te bestijgen lijken dus nihil. Toch verkiest de prins zijn onzekere leven in Madrid boven een gemakkelijker bestaan dat hij in Nederland zou kunnen hebben als hij zijn Spaanse pretenties zou wil len opgeven. Prins Carel accepteert echter de consequenties van het feit, dat met de aanwezigheid van zijn persoon in Spanje de grootste spon tane volksbeweging die het land kent, het Carlisme. staat of valt. Want het Carlisme is geen politie ke partij in Europese zin. Het is louter en alleen een volksbeweging die zich achter de persoon van een troonpretendent heeft geschaard uit ongenoegen met het koningshuis, dat de laatste anderhalve eeuw Spanje met zeer weinig succes heeft gere- 1 Dit deel van het Spaanse volk noemt het geslacht Bourbon-Bour bon decadent .ongezond en onbe kwaam. n de jongste geschiedenis verwijt het de Koning Alfons XIII dat hij zich tot twee maal toe heeft laten afzetten en als een Joris Goedbloed h uit zijn land heeft laten ver bannen. Diens zoon. Don Juan, de graaf van Barcelona, verwijt men gebrek aan persoonlukheid en dat naar de pijpen van generaal Franco danst. De macht van de Carlisten is ech- r zeer beperkt en niet groot ge noeg om hun pretendent ooit op de troon te plaatsen. Zij vormen een minderheidsgroep, die echter hele maal uiteen zou vallen indien prins Carel zou besluiten zijn pretenties op te geven. Hij heeft zelf eens ver klaard dat het Carlisme zou kun- ophouden te bestaan op het mo ment dat hij tot koning van Spanje worden gekroond. Katwijkse dame reed tegen lichtmast Een Katwijkse dame, die met haar auto haar vader en moeder uit Velp had gehaald, kwam gistermorgen niet verder dan de Steekterweg in Alphen aan den Rijn. Toen zij daar gistermorgen om streeks 11 uur plotseling moest uit wijken voor een op haar rijbaan ko mende tegenligger botste de Katwijk se met haar auto tegen een rechts van de weg staande lichtmast. Haar moeder liep bij deze botsing een linkeronderarmbreuk op en voorts, evenals haar vader, schaaf - en snij wonden aan handen en ge zicht. Ook de bestuurster kreeg snij- wonden aan handen en gezicht. De moeder van de bestuurster werd na behandeling door dokter Van Koo- ten naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden overgebracht. De auto werd Abnormale slapte in wegvervoer Tijdens de vanochtend in Utrecht gehouden vergadering van afgevaar digden van de „NOB-wegtransport" heeft de vice-voorzitter, de heer H. van der Berg, erop gewezen, dat vele wegvervoerbedrijven in het afgelo pen half jaar geconfronteerd zijn geworden met een abnormale slapte. De situatie is enigszins vergelijkbaar met die tijdens de bestedingsbeper king van enkele jaren geleden, aldus de heer Van der Berg. die deze ont wikkeling weet aan de .steeds on verteerbaarder wordende belasting politiek". Early Bird (ten onrechte) in discrediet Na andere protesten hebben nu twee Amerikaanse televisie-netwerken er zich bij de federale communicatie commissie over beklaagd, dat de Communications Satellite Corpora tion. die de Early Bird exploiteert, te veel geld. vraagt voor het gebruik van deze communicatie satelliet. In een petitie zegt de National Broadcasting Company dat de voor gestelde tarieven zo onredelijk hoog zijn, dat zij televisiegebruik van het satellietenstelsel uitsluiten en alleen voor zeer bijzondere gelegenheden mogelijk maken. (In deze kritiek wordt voorbij gegaan aan het feit dat het hier om de particulier initia tief gaat Laat andere het, goedkoper doen! Red. L.D.). Cern ontwierp uniek instrument De Europese organisatie voor kern- lf?er *2° Sk De 5-f-jarige Belgische CVP- minister Pierre Harmeiaan wie Koning Boudewijn gisteren ver zocht heeft, een nieuwe regering te vormen. MARKTBERICHTEN 280. White Butterfly 520, Newyorker 360-340. Vlerlanden 360-220, Pioenen: Alex Duff 200-220. Maxima 170. Elie 190, gemengd 170-230, Sara Bernard 230. Violieren 80-85. Poliantha 220. Numph 290-260-190. kort 120-45, Ma rion 160-100. Sweetheart 170-130. Kind overleden na drinken van rattengif In een ziekenhuis in Leiden is het vierjarig zoontje van een familie uit Sprundel overleden. Op 28 mei had hij met zijn zevenjarig broertje ge dronken uit een flesje met vloeibaar rattengif. Beide kinderen werden naar een ziekenhuis in Roosendaal georacht. Op 1 juni werd het thans overleden kind in een Leids zieken huis opgenomen. Daar is het giste ren overleden. Het andere zoontje van de familie ligt nog in Roosen daal. Het had slechts een keer van het gif gedronken. Het broertje daar entegen vier keer. R uigomoauc «uui SnP i L, v" Tc Het ongeluk kon gebeuren, door- onderzoek Cem heelt meegedeeld dat noo ST7S? 100 panula lila 100-85, wit 100-95, blauw b8. Duizendschoon 49-52, Lathyrus ge- Rhodo gemengd 50 p. bos. Jap 19 per kelk. Conlferengroep 35 per bos- In de eerste ronde om het dam kampioenschap van Rijnsburg speelde W. Leeuwenburg een sterke aanvals- partij tegen P. van Egmond. Van Eg- mond wist zijn stelling evenwel onder controle te houden, hetgeen hem ong een heel verdienstelijke remise ople verde. Oud-kampioen G. van Zuilen be zette in zijn partij tegen D. Krom hout enkele belangrijke strategische punten, waarmee hij Kromhout in het eindspel tot capitulatie dwong. In de tweede ronde smaakte Van Zuilen wederom het zoet der over winning. Ditmaal tegen P. van Eg mond, die het slachtoffer werd van een verrassende combinatie. W. Leeuwenburg boekte een werke lijk prachtige overwinning op de uit vor mzijnde D. Kromhout. Er zat te weinig overtuigingskracht in diens spel. Na een blunder had Leeuwen burg nog weinig moeite en hij wik kelde het eindspel bekwaam af. Stand met nog 1 ronde te spelen: 1. G. van Zuylen 4 punten; 2. W. Leeuwenburg 3 pnt.: 3. P. van Eg mond 1 punt; 4. D. Kromhout 0 punt. Maandagavond speelt Leeuwenburg tegen Van Zuylen. Slechts bij winst is Leeuwenburg de nieuwe kampioen. Van Zuylen heeft aan remise genoeg. Wisselende prijzen voor bloemen De aanvoeren op veiling Flora zijn nu aanmerkelijk groter geworden. In het begin van de week lagen de prij zen laag voor verschillende soorten. In het midden van de week waren zij behoorlijk hoger, maar vrijdag we gens de enorme aanvoer aanmerkelijk lager. Am. Anjers zijn b.v. deze week ver kocht voor 25 a 28 cent, maar ook voor 10 k 12 cent per stuk. Duizend schoon voor 80 a 90 cent. doch ook voor 25 cent per bos. Gezien het kwantum duizendschoon, dat wordt aangevoerd, moet het areaal van deze zomerbloemen wel enorm groot zijn. Het percentage korenbloemen daar tegenover is beduidend lager dan vo rige jaren. Hollandse irissen minderen alweer en reeds hebben de Engelse hun intrede gedaan. Gladiolen gaan graag weg, evenals de Colvilleis. Met Van Praag aan de Kaan Onder het motto „Met Van Praag aan de Kaag" begint morgenmiddag in Cafè-boerderij Meerrust te War mond het derde Kaagconcours, dat deze keer vijf weken zal duren. Daar de organisatoren (Bovema en Muziek Express) menen dat het „beat- tijdperk ten einde loopt, heb ben zij er naar gestreefd zoveel mo gelijk solisten een kans te geven in plaats van gitaarcombo's. Onder de deelnemers bevinden zich dan ook veel beoefenaars van het zogenaam de folk-genre. Om half drie start de eerste ronde van deze talentenjacht. HUISVROUWEN Merk gekleurde sinaasa p pelen De „Nederlandse vereniging van huisvrouwen" heeft het „produkt- schap voor groenten en fruit ver zocht een verordening ai te kondi gen, waarin verplicht wordt gesteld kunstmatig gekleurde sinaasappelen, zodanig te merken, dat de consument direct bij aankoop weet of de schil len van de sinaasappelen wel of niet schadelijk kunnen zijn. Het is zeer de vraag, zo zegt de vereniging in haar brief aan het Produktschap, of de meerderheid van de consumenten voldoende op de hoogte is van hec feit. dat de meeste sinaasappelen, die in Nederland worden verkocht, be handeld zijn met een kleurstof. KATWIJK A/D RIJN. 18 Juni Groenteveiling: waspeen (per kist): Al 42.00-96,00, andijvie 63.00-68.00. dat tijdens een verbouwing een luik vrijkwam, dat de zolder gemakkelijk bereikbaar maakte. Daar stond het flesje met gif al jaren. De ouders wisten niet meer dat ze het nog in huis hadden. Ombouw zenlyke situatie. En alle opzichten onwe- LEIDERDORP Schooljeugd deed verkeersexanien beginsel besloten is tot de bouw van een nieuw apparaat, uniek in de wereld, voor onderzoek van de sa- j menstelling der materie. De plaats voor dit project is in Frankrijk ge- legen aan de grens bij de huidige j Cern-gebouwen in de buurt van Ge- Bij net bedoelde apparaat wordt ge bruik gemaakt van twee stralen van protonen met hoge energie die tegen elkaar in bewegen en waarbij op be paalde „kruispunten" botsingen van prormnen worden veroorzaakt met een wel zestigmaal zo grote kracht als tot nog toe in de grote „atoom kraker" van de Cern mogelijk is. Experimenten met het nieuwe toe stel zouden een geheel nieuw gebied van onderzoekingen kunnen openen. Bij de op 16 en 17 juni gehouden verkeersexamens zijn van de Chr. School Zijlkwartier van de 21 kin deren 14 kinderen geslaagd en 7 af gewezen; Ned. Herv. School. Kas tanjelaan van de 44 kinderen 36 ge- slaagd en 8 afgewezen: Engelendael-1 Ul€T KVee& UPVOllW school van de 38 kinderen 26 ge- c? slaagd en 12 afgewezen; Kon. Ju- ,Vo« lianaschool van de 36 kinderen 34 'ian onze Ensched«* corresondent 2 afgewezen en Willem F.en slager uit Gronau kwam in het n de 107 kinde- I begin van deze week tot de ontdek- 18 afgewezen. king, dat zijn geldkist was gestolen Er waren 10 kinderen met 0 fou- waarin 10.000 Mark zat. Gisteren ten en 9 kmderen met 1 fout kreeg hij het geld echter weer terug Maandagmiddag half vijf zullen De dief had namelijk berouw ge- de diploma's worden uitgereikt door j kregen en liep naar een pastoor met R. M. Gallas. Dit het verzoek het gesfolene aan de eigenaar terug te geven. 5,90. selderie (per 100 bos) peterselie (per 100 bos) ^d.uv-^ü.uo, krulpeterselle (per 100 bos) 33.00-35.00. bonekruld (per 100 bos) 21.00, aard beien (per doosje van 200 gr.) 0,72- Ung Flora: Korenbloemen 150-200. Sportweekronde van Bennebroek De Lisser ren- en toervereniging „De Bollenstreek" heeft op het nieu we Elsbroekparcours in Hillegom de eerste rit van de zomeravondcompe- tie om de „Metz"-beker als een tijd rit verreden. De tien deelnemende A- en B-klassers moesten het 1600 meter lange parcours drie keer op eigen kracht afleggen. De N oord wij- ker Leo v. d. Berg bleek daarbij de beste en bleef met ruim verschil zijn ti-gnstanders de baas. De uitslag luidt: 1. L. v. d. Berg de 4.8 km in 6 min. 46.9 sec., 2. M.' Tjoelker 701.7. 3. H Zuiderduin 7 06.5, 4. W. Janssen 7.09.5. 5. W. Knoppert 7.26.5, 6 Zonneveld 7330 2 Fr van. Dam 7.379 .,8. A. Caspers 7434.. .9 J van Dam 7450 1. ,0...S van Lierop 7562 C-klasse 1 P Bemelman de 48 km in 7 min 77 sec 2 H Stee kers 7540 3 Paul Koop 8385 4 B van Beek 8393 5 N Teeuw 9182 Jeugdklasse 1 H van Lierop de 32 km in 5 min 162 sec 2 v d Berg 5201 3 H Bisschops 5452 4 P van Beek 6158 ZOEK DE Z0\(O VOORZICHTIG) OPüWl TIPS VOOR VERSTAN0IG ZONNEBADEN! te zonnebaden. rata Mar i Oï Liggen slapen in de zon is af te raden,rr kan veel beter in beweging blijven. WIELERNIEUWS Op het parcours in de Boemhof- wijk wordt maandagavond 21 Juni de spertweekronde van Bennebroek voor Met deze wielerronde, waarvan de organisatie in handen is van de Lis ser Ren- en Toervereniging „De Bol lenstreek" en die als een clubont moeting met „De Kampioen" uit Haarlem wordt gereden, zal de sport week in Bennebroek worden geopend. De amateurs en nieuwelingen gaan gelijk van start (16.45 uur) maar de jongeren rijden een tien tal kilometers minder. Voor de oude ren is de afstand gesteld op 75 km. Italië. bera's 2700-3000, per 100. Engelse Iris sen 80-110. Prof. Blauw 110-130 Tm- 60-70. Golden Harvest de Zwijgerschool burgemeester i hetzal geschieden in het Dorpshuis. White Excelsior 50-70. Duizendschoon 35-50, Latherus 65 per boa. TER AAR. 18 Juni KassnfJbonen "-1,65, peulen 2.15 B. 31-33. rabarber 26-3! KATWIJK AAN DEN RIJN K.D.C. wint wisselbeker In Wassenaar speelde de damclub KDC de jaarlijkse vriendschappelijke wedstrijd tegen WDG, met als inzet de wisselbeker. Hoewel beide partijen niet op volle sterkte aan de strijd deelnamen, werd het een spannende wedstrijd die tenslotte, eerst na het middernachtelijk uur door KDC met 12-14 werd gewonnen. Om ruim half twaalf was de stand nog 12-10 in het voordeel van WDG. Het was J. Godtwalt die met een fraaie over winning een 12-12 gelijkspel forceer de, waarna C. de Winter op verras sende wijze de laatste partij wist te winnen, hetgeen de Kalwijkers de overwinning en tevens de wisselbe ker bezorgde. De zondag in de geref. kerk van Katwijk aan den Rijn gehouden col lecte ten bate van de kerk bracht f 400,69 op. De opbrengst van de pinkstercollecte voor de zending be droeg f 1342.51. ken 2.70-2.90. alles per bakje kilo. Sla 17-22. B 11-15. C 5-9. kom kommers 11-13. bloemkool A 60-74. B 45-95, C 21-40. stek 14-16, alles per stuk. Bospeen 55-76. B 32-48. selderij 14. bosuien 9. alles per bosje. Stoofsla 40 per kist. Aardbeien 71 per doosje. Bloemen: Begonia's 7 per stuk. Export velling: Tomaten 4.00-5.70 per bakje van zes kilo. Komkommers 24-39 per stuk, krom 29 per kilo. GEVRAAGD. Leeftijd 1650 jaar. Aanmelden: Bureau LEIDSCH DAGBLAD. Witte Singel 1. Leiden

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 13