Slanke wollen Terlenka pantalon uit de lichtgewichtklasse. Kapnaad en kroko-ceintuur houden het geheel volkomen up-to-date. In diverse zomertinten. 24.75 Zo'n licht changeant effekt geeft kleuren net even iets aparts. Voor deze weekender van praktisch no-iron cotton kunt u kiezen uit mooie changeant-tinten rood, bruin, blauw en groen. S, M, ML en L. 9.75 Katoenen gabardine pantalon met stof-ceintuur. Werkelijk ideaal voor een kampeervakantie of voor tuinwerk. Alleen in de modetint beige. 44-54. 9.75 Katoenen badstof leent zich uitstekend voor een biezondert vakantie-pull. Dit vlotte polomodel met korte mouw en borstzak is er in heldere tinten als rood, blauw, groen en wit of in het zachtere bleu, camel en bordeaux. Prefereert u zwart? Dat is er ook. 12.75 Gabardine komt er weer in! Vooral voor zomerpantalons met onverwoestbaar karakter. Deze vrije-tijder met smalle pijp is „dri sil" bewerkt, dat wil zeggen „buien-proof". In verschillende kleuren. 15.90 Turismo weekender van no-iron cotton in een zacht niitdessin met reliëf. In lichtgrijs, crème of zacht groen. S, M, ML en L. „Turismo" is het merk van de shirt-kreaties die exclusief voor Vroom Dreesmann worden ontworpen door een vooraanstaande herenmode-fabrikant. 19.75 Terlenka pantalon in de mannelijk modieuze sigaretlijn. Met de rood/zwarte elastieken ceintuur van de Franse „Style maritime". De hele pantalon tot en met de nylon binnenzakken is volledig wash-and-wear. 44-54.19.75 Trinatex sport (eigen merk van Vroom Dreesmann) weekender van no-iron cotton. Dit model in apart matting-weefsel heeft als speciale modetoets o.m. de zo moderne puntboord. S, M, ML en L. 14.75 Klassieke zomerpantalon voor elke gelegenheid. Perfekt van pasvorm, licht in gewicht en heerlijk „onmerkbaar" in het dragen. Kies uit verschillende ccht-zomerse tinten w.o. heel licht grijs. 44-54. 29.75 En draagt u er dan deze prettige Terlenka weekender bij. Even licht in gewicht als gemakkelijk in de was. In mooi rood, blauw, bruin, groen en grijs. S, M, ML en L. 12.75 LEIDEN l

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 4