VROOM DREESMANN De geheel eigen mode-durf van André Courrèges bepaalt de kollektie-durf van Vroom Dreesmann's jonge, zomers- blije japonnetjes. Ja, want steeds meer Nederlandse meisjes.en jonge vrouwen zoeken het in het Courrèges-silhouet. Trouwens, naast die pittige, ietwat soldateske modellen zit de zonneschijnmode ook nog vol dartele bloemdessins. Keuze te over. Vroom Dreesmann adviseert u... haal zo'n zonneschijntje! Eclatant abstrakt dessin in gloeiende kombinaties als zwart-rood, zwart-tur- koois en zwart-kobalt. Een schat van een jurk voor een zonnige boulevard. De rug is zomers diep, de rok pittig wijd. De effen plooi is afgewerkt met bolle knoopjes. 34.75 Courrèges inspireerde ook de Nederlandse mode-ontwerpers tot spitse originaliteit. Kijk maar eens naar deze echte zonne- kreatie. Een plooirok aan een koket lang lijfje en speelse garneringen in brutaal zwart. U kunt kiezen uit wit a la Cour règes of beige, turkoois en zacht pink.34.75 Een festival van helder rood, groen, geel, wit - dat is het hyper-nieuwe sailcloth imprimé. Fleurig, kleurig! De top is ruim geknipt, de taille pittig strak, de rok weer zwierig wijd. De diepe rug, hals en arms gaten zijn tweekleurig afgebiesd. 29.75 Lief, koket piqué... Ja, dat kenden we al. Maar die exclusieve dessinering vol buite lende kleurtjes - dat is nieuw! Zo nieuw, dat het natuurlijk een plaatsje kreeg in onze 1965-zonneschijnmode. Het model heeft een diepe ronde hals en een verlaagde taille39.75 O la, la... Courrèges, de grote verrassing in de modesalons. Felle kontrasten in zwart en wit - zomermode bij uitstek29.75 LEIDEN-ALPHEN

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 20