m Ik ben niet zo zwak dat ik sterk hoef te doen" DE NIEUWE SK0DA1000 MB - NU LEVERBAAR VOOR f 5450 Geen Vrienden van Zo is hetmeer LFIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 21 MEI 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. NEDERLANDSE AMERIKAAN MAT MATHEWS: Advertentie VERLOVINGSRINGEN DESIREE - CONSTANT klassieke en moderne modellen. Op het graveren kunt 0 wachten zonder prijsverhoging. Levenslange schriftelijke garantie. F. W. PLESSEN (Van onze rtv-medewerkster) „Ik ben maar een heel eenvoudige jongen", zegt Mat Mathews, Amerikaans staatsburger, één van 's werelds grote accordeonisten, met een grijns op de kaken. Negenendertig jaar geleden werd Mat Jdathews als Mathieu Schwartz geboren in ons eigen Den Haag. ^uziekmaken, dat zat er al jong in, en iets anders heeft hij eigenlijk nooit gedaan. Voor de oorlog al speelde hij In verschillende orkestjes, in de oor log werd hij door de bezetter opge pikt. Hij kwam in Amersfoort te recht. Na de oorlog kreeg de onrust hem te pakken, want, zoals hij zelf «gt: Er was hier niets te beleven en ik kreeg er genoeg van. Daarom jertrok ik" Via Duitsland en noord- Ifrika belandde Mat Mathews op |jn 28ste jaar in Amerika, in New Vork. „Ik probeerde er geld te verdie nen eerst vergeefs want de eer jte jaren heb ik er barre armoede jeleden maar naderhand ging het heter, vooral toen ik met jazz begon. Ik ben nu de enige jazz-accordio nist ter wereld". Mat was ook de eer- ite die de jazz-fluit introduceerde tn tezamen met het door hem opge richte kwintet begon h(j met groot lucces te opereren in alle uithoeken Amerika. De staat van dienst van Mat ïathews is indrukwekkend. Alle gro en der lichte muziek kent hij zo ngzamerhand. Hij is als solist op- ntreden samen met Paul White- lan, Bing Crosby en Nelson Riddle, [jj is in de States de begeleider ge- eest van onder andere Charles Az- avour en Carmen Mc. Ray. Aan de eer kant van de grote plas is hij ok begonnen met arrangeren: hij leeft het bijvoorbeeld gedaan voor phn Coltrane en Oscar Pettiford oorts is hij de eerste accordeonist eweest in het befaamde jazzfes- val van New Port, hij heeft als rtistiek leider heel wat platen op ijn naam staan en de laatste twee is Mat druk doende als pro- lucer van lichte muziek, uitsluitend por consumptie in Amerika. Bij Johnny en Rijk Morgenavond kunnen de Neder- uidse kykers met deze all-round usic-us kennismaken. Dan treedt jj met een orkest van Ruud Bos i in de A.V.R.O.-sliow van Johnny raaykamp en Rijk de Gooyer. Vat ik daar speel? Geen jazz, zo aar wat commerciële muziekjes. Dmmerciële muziek is interessant het woord commercieel slaat ergens op." Hoe is hij in aanraking gekomen et Johnny en Rijk? „Gewoon, heel woon. Johnny ken ik al 25 jaar met Rijk heb ik samen vroeger dio gedaan. Toen ik weer eens in tlversum was, heb ik ze ontmoet, rest begrijp je dan wel". Thuis een prachtig huis in de buiten- jken van New York, heeft hij een lekje vol lovende kritieken. „Als die leest, dan zeg je in het ver- >lg wel netje u tegen me, ik ge- Df het allemaal zelf niet, maar het toch heus authentiek". Over het lichte muziekleven in Ne tland zegt Mat Mathews: „Er is er veel activiteit, vooral in Hilver- m. Alleen: Nederland is zo klein, e. zitten te dicht op elkaar, we kun- sn niet uit de weg. Wij, musici, lo- n elkaar elke dag tegen het lijf. In nerika zie je elkaar zelden of nooit. omdat je elkaar zo vaak ziet, lig je hier dan ook de onvermij- ïyke roddels. Televisie in Ameri- is ook niet te vergelijken met die Nederland. We meten daar met taal andere maatstaven. Ik wil it zeggen dat het er beter is. Het alleen maar op een heel andere tl *st geschoeid en ze hebben na- uurlijk veel meer grote namen be- chikbaar. Tienermuziek Heeft hij bepaalde voorkeuren op gebied van de muziek? ,-jNee, lat kan ik eigenlijk niet zeggen. Mu ziek is muziek- goed is goed en slecht is slecht. Officiële muziek is soms vervelend, pretentieloze muziek is soms heel plezierig. Misschien heb ik toch wel een voorkeur: tienermu ziek vind ik wel aardig, al ben ik er een beetje te oud voor". Aan reizen heeft Mat Mathews ei genlijk een hekel. Hij zit liever rus tig thuis bij zijn vrouw en zes kin deren, wat te arrangeren en wat te doen met z}jn liefhebberijen: muziek maken en beluisteren, een slokje drinken, lezen (hij is een groot be wonderaar van Jan Wolkers) en pra ten. Maar dat neemt niet weg, dat Mat in de laatste acht maanden zes keer heen en weer is gevlogen van Amerika naar Nederland v.v. Tot oktober blijft Mat nu in ons land. Hij is bezig met enkele opnamen voor de N.C.R.V.-radio en voor Ame rika. Dat zijn dan alle mogelijke soorten muziek: achtergrondmuziek jes, muziek voor televisie, enz. „Ik neem veel op, meer dan wie dan ook in Europa. Maar ik ben een gewone, eenvoudige jongen ge bleven", voegt hij er lachend aan toe. „Ik ben niet zo zwak dat ik sterk hoef te doen". li kunt kopen in Europa's grootste boekhandel 30.000 boeken onder één dak elf speciale stands óver inte ressante onderwerpen immense pocket-supermarkt ontmoet uw favoriete auteurs 'n drukkerij in vol bedrijf dagelijks lezingen, filmvoor stellingen e.a. evenementen 20,21 en22meiAng!o-Ned.tapto9 Inlichtingen tel. 730641 U-23MEi Foglia-tweeling maakt het goed De gezusters Foglia, de Siamese tweeling die elf dagen geleden door middel van een moeilijke en lang durige operatie gescheiden is, ma ken het zo goed, dat zij volgens hun behandelende geneesheren zonder enige twijfel normaal zullen kunnen lopen. Dr. Solerio, hoofd van het team dat de beide meisjes op 10 mei door mid del van de chirurgische ingreep aan de onderzijde van de ruggegraat scheidde, zei evenwel de meisjes niet volkomen buiten gevaar te achten voordat alle weefsels volkomen ge nezen is. De enige knagende onzekerheid is thans nog of de gezusters, wanneer zij tot volle wasdom zijn gekomen, zullen kunnen trouwen en kinderen krijgen, aldus dr. Solerio. Laatste uitzending gaat niet door Anders clan anders" wordt anders (Van onze correspondent) Het voor zondagavond aange kondigde tv-programma „Anders dan anderen" met Mies Bouwman als presentatrice, gaat niet door. Zoals bekend is steeds een beken de Nederlander middelpunt en ivordt hij op een slinkse wijze naar de studio gelokt. Deze keer bestond er een grote kans, dat de hoofdfiguur zou weigeren om op de beroemde stoel plaats te nemen. De V.A.R.A. nam het zekere voor het onzekere en gelastte het pro gramma af. Het zou de laatste „An ders dan anderen" van dit seizoen geworden zijn. In plaats van „An ders dan anderen", komt zondag een aflevering van „De schavuiten" op het scherm. Overigens overweegt de V.A.R.A. „Anders dan anderen" in het ko mende seizoen in een gewijzigde vorm op het scherm te brengen. Men wil het verrassingselement la ten vervallen, van tevoren aankon digen wie de hoofdpersoon wordt én men wil meer amusement, zodat „Anders dan anderen" meer een show wordt. Onder meer wordt de hoofdfiguur gevraagd welke arties ten hij graag zou zien optreden en dat gebeurt dan prompt. Eén ele ment zal in de nieuwe formule ge handhaafd worden: het plotseling komen op dagen van oude bekenden en dat zal èn voor de kijkers èn voor de hoofdpersoon een surprise zijn. Wie de gastvrouw- presentra- trice van het nieuwe „Anders dan anderen" wordt is nog niet bekend. In juli weer jazzconcert in LoosdrecJit (Van onze r.t.v.-medewerkster) Met de verkoopbaarheid van de Nederlandse jazz in eigen land gaat het niet best, vertelde gisteren de Phonogram-perschef Rolf ten Kate. Niet dat men hier niet de nodige waardering voor jazz op zal kunnen brengen. Dat wel, maar een soort merkwaardig snobisme zorgt er voor, dat hier voornamelijk (naast The Dutch Swing College Band en het trio Rita Reys met Pim Jacobs, die hier beiden een grote populariteit hebben) buitenlandse jazzplaten worden gekocht. Dit was dan een ietwat trieste in leiding tot het 8ste jazzconcours in Loosdrecht en het zevende cabaret der onbekenden. Het eerste wordt gehouden op 4, 11, 18 en 25 juli en op 1 en 8 augustus met de finale op 15 augustus. Het tweede op 30 juni, 7, 14, 21 en 28 juli, 4 augustus en de finale op 11 augustus. Organisator Max van Praag hoopt, dat er op zijn jazzconcours eens wat nieuw bloed komt. „De mensen zijn te bescheiden. Ze denken allemaal, dat ze niet goed genoeg voor Loos drecht zijn. Laat ze toch vooral ko men. Ik zie niets liever dan dat de jongeren ook eens een kans krijgen". De gemeente Loosdrecht heeft een wisseltrofee beschikbaar gesteld voor het beste jazzorkest van het con cours. De VARA zal zowel via radio als via t.v. aandacht aan het jazz concours besteden. (Van onze rtv-medewerkster) De vereniging „Vrienden van Zo is het toevallig ook nog eens een keer" heeft gistermiddag in gebouw Frascati in Amsterdam het gebouio waar bijna alle „Zo is het's" zijn opgenomen aan twee leden van dit zo omstreden programma een prijs uitgedeeld. Elk 500 gulden groot. De jury bestaande uit Hella S. Haasse, prof. dr. M. A. Beek, Gerard van den Boomen, prof. dr. H. M. A. Fortmann en H. Schaafsma, had de prijs voor de beste prestatie aan Yoka Berretty en die voor de beste tekstbijdrage aan Dimitri Frenkel Frank gegeven. De jury noemde Yoka Berretty een natuurbloem tus sen de amateurs, haar presentaties waren van constante kwaliteit in alle uitzendingen, haar optreden was vrij moedig, ondeugend en innemend. Di mitri Frenkel Frank kreeg zijn prijs voor de grafrede van Marcus Aurelius bij de lijkbaar van de R.EM.. De jury vond dit een gaaf en voortreffelijk nummer, dat juist omdat daarin door de onderstreping van de komische amateuristische effecten het team zijn falen tot kwaliteit had weten te smeden. „Ik vindt het geweldig", juichte Yoka Berretty. Dimitri's commen taar luidde: „Er zat niets schokkends in die tekst. Het was de slechtste van maanden. Eigenlijk was het een flauwe bedoening. Maar daarom stel ik het des te meer op prijs deze be loning te ontvangen. Het is een reuze grap". Hij deelt zijn prijs met zijn redactiegenoten. Laatste daad Deze daad van de vereniging- „Vrienden van Zo is het", betekent tevens het einde van deze vreemde club. Nooit heeft men een suppor tersclub willen zijn. Men heeft alleen morele steun aan de makers van „Zo is het" willen geven. De vereni ging wordt opgeheven, omdat zij niet meer van node is: „Zo is het" blijft leven. Men wil ook geen zendtijd meer om daarin „Zo is het" uit te leggen aan het publiek. Kortom, het is allemaal meegevallen. De duizend leden van de vereniging kunnen nu met een gerust geweten naar huis gaan. NEDERLAND 7.00 uur 7.01 uur 7.06 uur 8.00 uur 8.20 uur 9.05 uur 9.35 uur 10.27 uur 10.37 uur 10.40 uur 10.45 uur NEDERLAND 2 8.00 uur 8.01 uur 8.25 uur 8.50 uur 9.45 uur 10.10 uur UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 8.20 uu 9.30 uu HILVERSUM 2 9.00 7.00 VPRO: Nieuws in het kort, NTS Barend de Beer, voor de kleuters Portret van een sportman: Cor v. d. Hart De Flintstones, tekenfilm NTS-journaal Wim Ibo's Cabaretkroniek Wes Montgomery, Amerikaanse gitarist De agent, eenakter Gesprek aan de schrijftafel Toeristische tips NTS-journaal Sluiting. VARA: Nieuws in het kort, NTS Klantenservice, film Brein in beeld, wetenschappelijk programma Literatuur, spel van Arthur Schnitzler Achter het nieuws, actualiteiten Sluiting. Brandpunt Van het Koninklijk gezin is Prins Bernhard „het meest ge zien" bij de televisiekijkers. Gisteren hield hij een toespraak ten bate van het Anjer-fonds, enkele weken geleden zagen we hem kort achtereen in „De be zetting" en het NCRV-pro- gramma over neergeschoten Engelse vliegers en iedere keer bleek hij bereid werkelijk iets te vertellen. Dat doet weldadig aan en getuigt van de langzaam slinkende weerzin tegen televisie die in hooggeplaatste kringen nog wel bestaat. Nu dus na de Prins kwam Brandpunt, dat zich verstoutte een grapje te maken op mr. Van Doom en diens drie moraal-theologen, die hem hadden geholpen bij het annuleren van het forum over de geboortebeperking (het zijn overigens juist de katholieke bladen geweest die zich beijverd hebben de tekst van dit forum zo uitvoerig mogelijk af te drukken). Brandpunt, zo begon Frits van der Poel, staat onder toezicht van (en toen volgde een hele zeelt van r.-k. geeste lijke hoogwaardigheidsbekleders in binnen- en buitenland1). Direct daarna werden we recht streeks verbonden met Rotter dam, waar een forum gereed zat, maar wie schetst onze te leurstelling toen niet dr. Trim bos en zijn renegaten, maar politici die zich kandidaat had den gesteld voor de verkiezingen in de Rijnmond, achter de tafel zaten. Brandpunt droeg verder zijn steentje bij aan Santo Domingo, gaf een terugblik op het kleine circus Salomon, en eindigde met een ongegeneerde Amerikaanse reportage over de straatgeveoh ten-per-helikopter Die in de omgeving van Saigon warden uitgevoohten. We kon den toen meteen boren waar het Idee voor Eli Assers en Rijk de Gooyers „Brief uit La Courtine" vandaan kwam Sigrid Koetse is Gina Het televisiespel „Gina" mocht gerangschikt worden onder de gemakkelijke gerure-stukjes. Sigrid Koetse, die zoals te verwachten viel alles van haar jf rol maakte, was de gebroken Nederlands (Engels) sprekende Italiaanse die belooft de zo juist |j gewonnen hoofdprijs in de toto 's aan een klooster te schenken als g haar zwaargewonde echtgenoot weer beter wordt. En jawel hoor, hij wordt beter, „gedonder in de glazen", maar zij houdt g voet bij stuk, belofte maakt g schuld etc., en raai eens wat, ja M zeker, haar echtgenoot komt langzaam, o! zo langzaam toch M ook tot de conclusie dat het zo M goed is. Het was in deze ont- j| heemde Italiaanse familie na- g tuurlijk een drukte van belang, g wat niet kon verhelen dat de g bij-figuren slecht in de verf j zaten en er nog slechter uit- H kwamen. Men zou het een onderhou- M dend stuk kunnen noemen, maar met evenveel recht zou men het ook een vervelend stuk kunnen noemen met als enige aanteke- g ning dat Sigrid Koetse, ook m vanuit die hoek bekeken, het M aankijken ten volle waard bleef. j§ Kijk op kunst „Kijk op kunst" tenslotte be- 1 steeddle uitvoerig aandacht aan Jf de Pioasso-expositie bij d'Eendt in Amsterdam (de eerste ver- koop-expositie in Nederland naar het schijnt, met een aantal werken die hier voor het eerst tentoon worden gesteld) waar- bij nogal nodeloos geheimzinnig werd gedaan over de prijzen, alsof het een staatsgeheim be- trof. Voor zover bekend staan de j| goedkoopste stukken geprijsd voor f. 25.000. Ruime aandacht kregen verder de lichtschilde- ringen van Livinus, de muziek van Robert Heppener bij de boekenfilm „Grande Jatte van |E Frans Weisz", en die film zelf. Een goede, degelijke aflevering, al was het filmpje van Weisz, waaraan al eerder aandacht was £5 besteed op de televisie, een heel wat gemakkelijker prooi dan j| een nadere beschouwing met pro en contra van het gevallen toneelstuk „De koning gaat voorbij" van Sybren Polet zou zijn geweest. nl iniTïïïïmiiiïïTniiTifflffiiiiiiiiiiiiuiiiiLiiiiinHiiiiiiinfflnüfiiiifflniiBiiiïniiiiHaBBfflnimiHi VOOR VRIJDAG 21 MEI Hilversum I, 402 m. KRO: 17.30 Coda: lichte muz. voor tieners en twens. 19.00 Nws. 19.10 Aot. 19.30 Vliegende Schijven: gram.platen- progr. voor de militairen. 20.20 Pro- menade-ork. en zangsolistenanuis.- muz. 21.10 Literair progr. 21.30 Con- certgebouwork. en solist: klass. en derne muz. 22.20 Act. of gram. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Epiloog, 22.45 Dante, hoorspel. 23.45 Mod. gram, 23.55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 m. Advertentie Een auto kiezen in de vijfduizendgulden-klasse is gemakkelijker geworden. Omdat u nu voor f 5450 een auto koopt, die ruim is én zuinig, modern én de gelijk, sportief én veilig: de nieuwe Skoda 1000 MB Pittig karakter (120 km/u; 0-80 km/u in 14 sec.) plezierig te hanteren („vingertop"-pookschakeling) bijzonder goede wegligging (o.a. laag zwaartepunt) enorm remvermogen (totaal remoppervl. 770 cm2) praktisch interieur (slaapbanken, laadvloer, enz.) Vraag gratis proefrit aan een van onze (80) dealers! Autobedrijf V. A. REYS, Hoge Rijndijk 55, Zoeterwoude. telefoon 22381 Automobielbedrijf L. C. OTTO, Herenweg 21, Noordwijk Binnen, tel. 2B20 buitenland. 19.00 Voor de rijpere jeugd. 19.30 Kunstkron. 20.00 Nws. 20.05 Om- roepork. en lnstr. kwintet: oude en moderne muz. 20.45 Vrijzinnig kruid en onkruid (II), vraaggespr. VARA: 21.00 Melodieën uit films en musicals. 21.35 AA of praten uit zelfbehoud, een klankbeeld over de Anonieme Alcoho listen. 22.05 Salonork. 22.30 Nws. 22.40 Strijkkwartet: seml-klass. muz. 23.10 Lichte gram. 23.45 Soc. nws. In Espe ranto. 23.55-24.00 Nws. (Over de 4e l(|n van 18-20 uur) I. Gaetano Donizetti uit „Lucia dl Lammermoor". Ancor non giunse! Regnava nel silenzio. Joan Sutherland, Nadlne Sautereau, sopraan; Orkest van het Parijse Conservatorium o.l.v. Nello Santl. II. Giuseppe Verdi. 1. uit „I Vesprl Siclliani". Mercè, dlletti amiche. Joan Sutherland, sopraan; 2. uit „Ernani" Che mai veggio... Infelice! e tuo cre- devl. Cesare Slepi, bas; Orkest van de AccademJa di Santa Cecilia te Rome o.l.v. Alberto Erede. 3. uit „Don Carlo" Ella giammal m'amö. Cesare Siepl. bas. III. Glacomo Meyerbeer, uit „l'Afri- calne". Mi batt'll cor... O Paradiso. Carlo Bergonzi. tenor; Orkest van de Accademia di Santa Cecilia te Rome l.v. Gianandrea Gavazzenl. IV. Umberto Giordano, uit „Andrea Chenler". Come un bel di dl maggio. Carlo Bergonzi, tenor; V. Francesco Cllea. uit „Adriana Le- couvreur". a. La dolclssima effigie; b. L'anlma ho stanca. Carlo Bergonzi, te- VI. Glacomo Puccini. 1. uit „Madame Butterfly". Intermezzo. Orkest van de Opera te Rome o.l.v. Gabrlele Santinl, 2. „La Fanciulla del West" (le bedrijf) Opera ln 3 bedrijven op tekst van Guelfo Civininl en Carlo Zangarlnl naar het drama van David Belasco Plaats en tijd van handeling: Callfor- nië, 1849-50. Renata Tebaldi, sopraan (Minnie, eigenares van „The Polka bar"); Cornell Macneil, bariton (Jack Rance, sheriff); Mario del Monaco, te nor (Dick Johnson. Ramerrez, leider een roverbende); Giorgio Tozzl, (Jake Wallace); Piero di Palma. tenor (kellner); Silvio Maionica, bas (Ashby, agent van Wells Fargo); Gior gio Glorgetti, bariton (Sonora); Enzo Cuagni, tenor (Trin); Virgilio Carbo nari, bariton (Sld); Edio Peruzzl. ba riton (Bello): Mario Carlin, tenor (Harry) j Angelo Mercuriall, tenor (Joe): Mlchele Cazzato, bariton (Hap py); Giuseppe Morresi, bas (Jlm Lar- kins); Athos Cesarlnl, tenor (Postil lon); Darlo Caselll, bas (Billy Jack- rabbit, roodhuid); Blanca Maria Ca- sonl, mezzo-sopraan (Wowkle, diens vrouw); Koor en Orkest van de Acca demia di Santa Cecilia te Rome. Diri gent: Franco Capuana. VOOR ZATERDAG MEI Hilversum I, 402 in. KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.05 Klass. gram. 7.30 Nws. 7.40 Geestelijks liederen. 7.55 Overweging. 8.00 DJlnn: gevar. progr. (8.30-8.40 Nieuws.). 12.00 Angelus. 12.03 Lichte muziek. 12.24 Marktber. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.40 Radio Rally. 12.45 Overheidsvoorlichting: Geven en nemen. De familie Van Buuren praat weer over het verkeer. 12.55 Licht in strumentaal ens. en zangsollsten, 13.15 Radio rallye. 13.18 V. d. jeugd, 14.07 Radio rallye. 14.10 Musicerende dilet tanten: dameskoor. 14.30 V. d. kleu ters. 14.40 Franse les. Hilversum II, 298 m. VARA: 7.00 Nws., ochtendgym. en soc. strijdlied. 7.20 Lichte gram, (7.25- 7.30 Van de voorpag.). 8.00 Nws. 8 10 Lichte gram. (8.20-8.30 Wegwijs, tips voor trips en vakanties). 9.10 Klass. gram. 9.35 Klass. pianospel. VPRO: 9.40 Geheel en al (III), lezing. 9.55 Doe de vrouw de deur uit (Hl), praat je. VARA: 10.00 Loon naar werken, le zing. 10.10 Z.O. 135, gevar. progr (Om 11.00 Nws.). 12.27 Meded. t.b.v. land en tuinb. 12.30 Tussen start en finish: act sportnws. 13.00 Nws. 13.15 VARA- varia. 13.20 Licht ens. en zangsollsten. 13.40 V. d. twintigers. 14.15 Radio Jazzclub. 14,45 Nieuwe mannen, nieuwe geluiden, toespraak. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I: NTS: 10.00-12.00 Te- leac: televisie-academie. AVRO: 16.00 Popeye, tekenfilm. 16.05 Luipaard op schoot, fllmrep. 16.35 In het TV-Lab. 17.00-17.35 V. d, kind. NTS: 19.00 Nws in het kort. 19.01 Barend de Beer'. AVRO: 19.06 Combo, muz. progr. v d. zieken. 19.35 Robin Hood, TV-film. NTS: 20.00 Journ. en weeroverzicht. AVRO: 20.20 AVRO's Televizler. 20.25 Wie van de drie, lntelligentiespel. 21,10 Willy en Willeke, muz. progr. 21.50 Wachtwoord, qulzprogr. 22.10 Johnny en Rijk - Een paar apart, amus.progr. NTS: 22.45-22.50 Journaal, Nederland II: NTS: 20.00 Nieuws ln het kort. KRO: 20.01 Rendez-vous met Europa: amus.progr. uit België. 20125 Achtergronden van de prestatie: sport 20 45 Vrouwenlevens - een serie mono logen voor vrouwen: Zout en tabak. 21.15 Hong Kong, avonturen van een journalist ln het Verre Oosten. 22.05 Epiloog. 22.10 Einde.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5