crokvitol voor hulshoff Hulshoff Maar dan ook geen Zorg toch dat uw man gezonden energiek blijft! jongedame A top ionn Laat Crokvitol de botervloot vervangen Wilt u meer weten over de gunstige invloed die Crokvitol op de bloedvaten kan hebben? Schrijf aan. Croklaan, Postbus 4, Wormerveer. U wéét natuurlijk dat de olie uit zonnebloemen en mais uw man (en niet alleen hem) gezond en energiek houdt. Doordat die oliën meervoudig onverzadigd zijn. Welnu dan, geen half werk! Zorg dat uw huisgenoten CROKVITOL op hun brood krijgen. Want alleen CROKVITOL bestaat voor vier vijfde deel uit deze oergezonde oliën! U kunt met uw gezin een week gezond ontbijten met een blikje van fl,05 (250 gram). En CROKVITOL smeert altijd smeuïg uit Dat is voordelig! Van gezonde oliën het volle pond in een blikje van een half pond! Op het AANNEEMBUREAU van onze advertentieafdeling is plaats plm. 18 jaar, btf voorkeur in bezit van u.l.o.- of gelijkwaardig diploma. Type-diploma strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het LEIDSCH DAGBLAD N.V., Witte Singel 1, Leiden (Postbus 54). Het is 'liefde op het eerste gezicht'! Zij heeft haar keus al gemaakt. Liefst zou hij ook direkt "ja" zeggen. Konstruktie en stoffering hebben zijn goedkeuring; is de bergruimte van deze eetkamer ook geschikt voor ruimer gebruik in de toekomst? Samen bespreken ze dit voor d<* beslissing valt. Nu kunnen ze verder fantaseren over gordijnen, vloerbedekking, behang en nog veel meer. Hierbij nemen ze graag de vakman in vertrouwen. Als hij hun vertelt over de 'Carte blanche voor Hulshoff'-service, zijn ze helemaal enthousiast. 'Carte blanche voor Hulshoff' wil zeggen, dat u een interieuradvies krijgt, waarin aan alles is gedacht, rekening houdend met uw budget. Het advies is gratis en u zult meer dan tevreden zijn. Interieur bouwers catalogus gratif op aanvraag. Spui 56, 's-Gravenhage, tel. 070-182340 In de Bogaard/Rijswijk Q Volop parkeergelegenheid achter ons pand. Vlotte pantalon in denim-look moderne kleuren. Ceintuurtje met kopergesp.34 t/m 468r Sportief nylon gestept windjacket. niu klenirpn I Jeugdige positiejapon in katoenen poplin-brodé. pasteltinten.36 t/m 42 24. - Grote Maten. Zonnejapon met bolero in sailcloth. Vrolijke dessins.44-52 14. - BelO-fast overhemd met versterkte boord en manchet (ook extra lange mouw) ~J Zonne-set in prachtige kleurige St. 3 t/m 13 Praktisch tricot kleuterpakje. Vele frisse streepdessins. 2 t/m 5 jaar 4.50 „Open-weave" dress-shirt in 100°/o katoen. 5 t/m 13 jaar 5.95-7 broekje in uni en fantasie. 1 t/m 7 jaar5.95

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 20