^avo~ discussie in goede sfeer van verbeteringen in nieuw spoorboekje fflWAAL GEEN OPENLIJKE CONFLICTEN IER DE TALLOZE STRIJDVRAGEN Positieve punten Ook Globke wist 'ater in de wijn" mmans Vele doden bij wervelstorm in Oost-Pakistan In ere hersteld bijna van niels... LOONBELEID WEL WIJZIGEN, MAAR GOEDE BEHO UDEN De „grote Minh" mocht niet landen in Saigon Eis van 15 maanden tegen korporaal KEUKENHOF NOG VOLOP IN BLOEI Van derLippe en Kralt in voorlopig zaterdagelftal ANAB weigert c.a.o. zuivel Vrij dagprijzen zijn speciale prijzen 14.' 15.' C.RBSCH DAGBLAD DONDERDAG IS MBJ 1965 Voorzitter christelijke werkgevers (Van onze Londense correspodent) jjnister Luns zei gisteravond aan het eind van de NAVO- enkomst op verheugde toon: ,,De conferentie is meegevallen" jet feit dat men zonder openlijk conflict over de talrijke strijd en waarmee het bondgenootschap worstelt uiteenging, is in laad een streep aan de balk. fr zijn tenminste drie positieve punten die in de Britse hoofdstad geoogst. Namelijk, het voorkomen van een interne botsing Vietnam, iets grotere hoop op een oplossing van het pro- in Cyprus en een gemeenschappelijke Amerikaans—Frans se verklaring onderschreven door de Bondsrepubliek over de tse kwestie. slotcommuniqué getuige er- dat de aanwezige ministers in mate bedreven zijn in het di- etieke kunstschaatsen, lister Luns onderstreepte, dat [eer op deze conferentie goed i was alom bereid water vele gevallen al te koppi- te doen. Het conferentie- tariaat bracht, toen men er niet uit dreigde te komen, redding compromisformule over die zowel door de Verenig den als door Frankrijk kon aanvaard. De Franse minis- _j Buitenlandse Zaken, Couve lurville, gaf om de lange, be- zitting over Vietnam te ken- dat de Fransen het niet eens met de Verenigde Staten, maar het op uiterst tactische wij- Succes verklaring over Duitsland i het communiqué om mag de omstandigheden als een worden beschouwd, speciaal daarin nog eens de verkla- inzake Berlijn van 1958 wordt said. drie regeringen zyn van me- zonder een werkelijke un het Duitse vraagstuk, berust op uitoefening van het schikkingsrecht in beide delen luitsland, de toestand in Euro- i geheel onzeker zal blijven en jardoor de vrede in dit wereld- j volle zal zijn verzekerd, oplossing wordt niet alleen ge- i het belang van het Duitse lat naar zijn hereniging ver maar ook in het belang van taropese en andere betrokken In conferentiekringen heerst de in druk dat zowel Couve de Murville als Rusk een zekere soepelheid aan de dag heeft gelegd. De Amerikanen blijven het oog gericht houden op de mogelijkheid van een Vietnam- conf eren tie. Dean Rusk is een open man, wiens persoonlijkheid ook op deze conferentie niet nagelaten heeft diepe indruk te maken. Men luisterde met grote aandacht en vaak ook met waardering naar zijn gedetailleerde uiteenzetting over Vietnam en de Dominicaanse Republiek. Beheersen President Johnsons bereidheid tot besprekingen zonder voorwaar den viel algemeen in goede aarde, maar niettemin werd de hoop uit gesproken dat de Verenigde Staten zich in hun militaire optreden zullen beheersen en daardoor een verscher ping van het conflict voorkomen. Het waren vooral de Scandinavische lan den die nogal gereserveerd stonden tegenover het Amerikaanse optreden in Vietnam en de Dominicaanse re publiek. Wat dit laatste probleem be treft, bestond er algemeen steun voor minister Spaak, die meer informatie wenste, maar er heerste voldoening over het feit, dat de Organisatie van Amerikaanse Staten het Ameri kaanse optreden goedkeurt. Het wordt als een hoopvol teken be schouwd dat de Griekse en Turkse ministers van Buitenlandse Zaken voor het eerst sinds zestien maan den persoonlijk contact met elkaar hebben gehad. Beiden hebben gezegd dat zij dit contact willen voortzet ten. Vooral ook de actieve rol van de Canadese minister, Martin, die vlak voor de conferentie naar Cyprus was gegaan en die over zijn bevin dingen uitvoerig rapporteerde: stem de tot grote voldoening. Over de kwestie van de achterstal lige contributie van V.N.-leden werd een vrij lange discussie gehouden en men hoopt een uitweg uit de moei lijkheden te vinden. De voorlopig weinig actuele kwes tie van de M.L.S. en de Atlantische atoom strijdmacht werd alleen zijde lings aangeroerd. In conferentiekringen was men minder gelukkig over de rede van premier Wilson en men vroeg zich af of dit nu wel het juiste moment was voor zijn kritiek op bepaalde Amerikaanse activiteiten. Uiteenlopend Men kan zich afvragen of deze weinig tastbaars opleverende NAVO- manifestatie de moeite waard is ge weest, maar men mag: niet vergeten dat in een zo uiteenlopend gezel schap als dit, het al heel wat is, dat men op kalme, bezonnen wijze de problemen probeert op te lossen, in plaats van elkaar hakken te zetten. Voor de NAVO, als de machtigste verdedigingsorganisatie ter wereld, staat er te veel op het spel om zich al te veel diplomatiek ge harrewar te kunnen veroorloven. Bo vendien getuigt het van volwassen heid dat niemand heeft getracht de zaken op de spits te drijven. Achter de schermen bouwt men ondanks al le wrijvingen, gestadig verder aan een zo groot mogelijke praktische sa menwerking, waartoe de voortgezet te studie over de staat waarin het bondgenootschap verkeert, een waar devolle factor zal kunnen zijn. (Van onze Utrechtse correspondent) ierland is sinds gisteren een elektronisch bestuurde asfalt- rijk, die volgens de eigenaar [e is in Europa. Mr. dr. A. A. H. burgemeester van Tiel, heeft middag op het industrieterrein in gemeente dit nieuwe bedrijf de Betuwse Asfalt fabriek in ing gesteld. chts één man zal het bedrijf Het is de 32-jarige oud- .an Rijkswaterstaat, Fred Boer, afkomstig van het Indo le eiland Banka, die geheel al- de eigenlijke produktie verzorgt, hem werken in totaal maar mensen in de nieuwe onderne- Tielse asfaltmolen, bij de nood- l)ke uitbreiding van het wegen- belangrijke nationale produktie-a] vermogen van 100.000 ton Jaar, voldoende voor de aanleg 200 km. weg. Dit 's ongeveer de nd Amsterdam-Groningen. haar bedrijven in Nijmegen en heeft de Betuwse asfalt fa- nu een jaarcapaciteit van 1 M ton. gekleurde kleed van de bloei- Bètuwse vruchtbomen zal door .vuile industrie" niet worden reinigd. De Tielse vestiging is mt met een Amerikaanse fil- (tosten 50.000 gulden) dat het ihtieproces zindelijk moeten Nederlands meest verkochte pocket (Van onze Utrechtse correspondent) Hij is er weer: de nieuwe druk van Nederlands meest verkochte pocket. Een half miljoen cijfers, tienduizend letters en tekens, drie honderd bladzijden papier en dat alles bijeengehouden door een fleurige geplastificeerde omslag, die stimulerend werk op de be zitsdrang: het spoorboekje. Meer officiëel: de N.S.-dienstrege- ling 1965-1966. Dit jaar is de oplage 440.000. Het is wel eens meer geweest, want vlak na de oorlog werden van een zomer dienstregeling 530.000 exemplaren verkocht. Na dat record is de ver koop geleidelijk gezakt tot 310.000 boekjes in de zomer van 1959. Maar van 1960 af dus al voor de jaardienst regeling werd ingevoerd, moet de op laag steeds opnieuw worden vergroot, zeggen de Spoorwegen met trots, en op z'n eigen manier is Nederlands meest verkochte pocket zodoende een afschaduwing van de stijgende vraag naar meer openbaar vervoer. Meer openbaar vervoer; dat is de grondtoon van de veranderingen die in de nieuwe dienstregeling zijn vast gelegd. Die dienstregeling gaat in op zondag 30 mei en eindigt op 21 mei 1996. De veranderingen bestrijken al le facetten van het reizigers ver voer: forensen, zakenverkeer, weekreizigers en vakantiegangers. Meer treinen Meer treinen en drie nieuwe stations (Zoetermeer, Rijswijk en Etten-Leur) zijn dit jaar het antwoord van de Nederlandse Spoorwegen op de Het zuiden van Oost-Pakistan is gisteren getroffen door een wervel storm. De eerste berichten maken melding van 90 doden en 200 gewon den. Al twintigduizend personen zijn dakloos geworden. In de haven van CQioelna zijn ver scheidene schepen gezonken. Doordat de verbindingen met de districten Barisal, Faridpoer, Noachali en Ohoelna zijn verbroken, is het nog niet mogelijk een balans van slacht offers en verwoestingen op te ma ken. De wervelstorm trekt in de richting van de Indische staat Assam. traag naar meer en beter openbaar Het grondpatroon van de dienst op de oude lijn (A'dam-Dordrecht) wordt van twee op drie treinen per uur gebracht. Elk uur een snel trein, een semi-stoptrein en een stop trein. Die laatste zal bestaan uit het nieuwste elektrische materieel, dat zo snel optrekt, dat het verschil in reis tijd tussen stop- en sneltrein valt te verwaarlozen. Een gevolg van deze uitbreiding is ook dat de hele dag, tussen Haar lem en Amsterdam minstens vijf treinen per uur gaan ryden. Samen met de frequentieverhoging op de oude lijn, maakte de uitbrei ding van de dienst tussen Den Haag H.S. en Rotterdam Hofplein van twee op drie treinen per uur, zodat Den Haag en Rotterdam zes maal per uur in beide richtingen verbin ding krijgen. Berkel wordt als station opgehe ven. Het huidige Rodenrijs zal voort aan Berkel en Rodenrijs heten. Forensen Er komen meer forensen-treinen. Bijvoorbeeld een trein om 17.16 uur van Haarlem naar Amsterdam en om 17.10 uur van Leiden, richting Dordrecht en Roosendaal. Maar in het boekje staan meer en andere verbeteringen, zoals op vrijdagavond uit het westen een betere verbin ding met het zuiden. Ook naar het noorden en het oosten komen betere „Rode Ster", orgaan van het Sow- jetrussisohe ministerie van Defensie, heeft gisteren het feit herdacht, dat Robert Petrowiftsj Eideman, een ge neraal die in 1937 werd terechtge steld, zeventig jaar geleden werd ge boren. Het blad noemit hem „een groot militair leider". Onder Stalin werd hij bij de zuiveringen van het I vak gebruikelijke snelheid rode leger beschuldigd van „samen- km per uur gehad, dan was zwering en trotzkisme". I ramp niet uitgebleven. diensten. Niet alleen binnen onze grenzen, maar ook naar het bui tenland zijn er meer mogelijkheden gekomen. In het proces in Freiburg tegen de voormalige SS-sturmbahnführer Robert Weissmann en SS-unter- sturmführer Arno Sehmisch, die worden beschuldigd van medeplich tigheid aan de moord op tweehon derd Poolse joden in het wintersport centrum Zakopane, heeft dr. Hans Globke, voormalig staatssecretaris van Adenauer, gisteren verklaard dat de omvang van de vernietiging der joden ook hem pas na de oorlog bekend was geworden. Globke, die door de verdediging als getuige was opgeroepen, zei dat de kring dergenen die van de vernieti ging in Duitsland wisten, zeer klein is geweest, toen hij in de oorlog refe rendaris op het ministerie van Bin nenlandse Zaken was, had hij van verlofgangers verhalen gehoord over massa-executies van joden in het oosten en andere gruweldaden. Naar zijn mening waren deze gruwelda den de meeste politiek geïnteresseer den in Berlijn niet verborgen geble ven maar men had niets precies ge weten. De getuige zei verder dat hij pas na de oorlog van de vergassingen had gehoord en van de beruchte Wannsee-conferen tie, waarop in ja nuari 1942 door de nazileiders tot de vernietiging der joden besloten werd. Zoals bekend is Globke een om streden figuur wegens zijn commen- tatiëring van de Neurenbergse ras senwetten. Hij zei dat de jodenver volging niet het gevolg was van de Neurenbergse wetten maar van het antisemitisme der nazies. (Van Haagse correspondent) De tyd lijkt mij gekomen te over wegen in de loonvorming het pri maat te hergeven aan de vrije be slissingsbevoegdheid van werkgevers en werknemers. Echter met dien ver stande, dat nauwgezet wordt nage gaan welke onmisbare elementen uit het naoorlogse loonbeleid als waarde volle onderdelen in de toekomstige loonvorming kunnen worden inge bouwd. Dit o.m. zei vanmorgen de heer H. H. Wemmers, voorzitter van het verbond van protestants-chris telijke werkgevers op de jaarverga dering in het Kurhaus. De rapporten van de Sociaal Eco nomische Raad zullen voor de loon vorming niet zozeer moeten aange ven wat mag, maar wat kan, aldus de heer Wemmers en ze zullen ver der moeten vooruitzien aan één jaar. Of de c.a.o.'s weer het karakter van een minumumvoorwaardenregeling moeten krijgen is een vraag, die de voorzitter van hst verbond niet zon der meer bevestigend wilde beant woorden. Wel wilde hij dit punt, met het oog op het komende SER-beraad onder de aandacht brengen. Evenwicht De heer Wemmers zei het niet uit gesloten te achten, dat het evenwicht in onze economie kan worden be vorderd door een loonbeleid, dat door een grotere armslag voor de onder nemingen aan de produktiviteits- verhoging betere stimulansen biedt. Over de vergoeding door werkge- irs van vakbondscontributies, zei de heer Wemmers o.m.: „Het is geen louter altruïsme, wanneer de werk geversorganisaties de vakbeweging en te behoeden tegen ondermij ning van haar positie. Zij doet dat vooral vanuit de noodzaak van een gezond evenwicht tussen werkgevers erknemers". Het is dan ook de overtuiging van de heer Wemmers. dat de vakbeweging met deze plannen op de verkeerde weg is. Indien de vakbeweging zich positiever zou op stellen tegenover de Nederlandse on derneming en haar activiteiten en resultaten, zou dat naar zijn oor deel, haar positie ten goede komen. Vrees voor nieuwe staatsgreep Op het vliegveld van de Zuidviet- namese hoofdstad Saigon werd gis teren een lijnvliegtuig, aan boord waarvan het voormalige Zuidvietna mese staatshoofd generaal-majoor Doeong Van minh" bijgenaamd de „Grote Minh" na een halfjaar bal lingschap uit Bangkok terugkeerde, de landing geweigerd. De verkeerstoren gelastte het toe stel terug te keren. Toen het vlieg- Betonnen blokken op rails bij Soesterberg De krijgsraad in Den Bosch heeft gistermiddag een 21-jarige dienst plichtige korporaal-hondengeleider uit Amsterdam, veroordeeld tot 15 maanden gevangenisstraf met af trek van voorarrest, en tot ontslag uit de militaire dienst, zonder de ont zegging van de bevoegdheid om by de gewapende macht te dienen. De korporaal in het burgerleven ban ketbakker had, terwyl hy met zijn hond wachtdienst verrichtte op Soesterberg, tot 2 keer toe betonnen blokken op de spoorrails gelegd, met alle gevaren voor het treinverkeer Later meldde de jongen, die een heldenrol had willen spelen, zich als getuige by de politie. Zyn getuige- verklaring bleek echter by recon structie van de zaak nooit te kunnen kloppen. Reden, waarom de getuige, als verdachte werd gearresteerd. De korporaal had in de nacht van 15 op 16 januari van dit jaar tot 2 keer toe het treinverkeer in Soes terberg in gevaar gebracht door •e betonnen blokken (115 kilo per stuk) op de rails te leggen. De eerste keer beperkte hij zich tot een blok, dat rond kwart voor 1 in de nacht door een posttrein (snelheid 90 km per uur) werd verpulverd. De locomotief werd zwaar beschadigd. „Ik wilde eens kijken wat er met zo'n blok zou gebeuren als er een trein tegen aan rijdt", verklaarde hjj ter zitting. Drie blokken Omstreeks kwart voor zeven in de morgen legde hy liefst 3 blokken te gelijk op de rails, vlak voordat een personentrein met 45 reizigers met snelheid van 80 km per uur na derde. Hevig schuddend kwam de trein tot stilstand, zonder te ont sporen. Had de trein, die op dit baan- 120 Het motief van deze tweede po ging was de drang tot stoerdoenerij, tot een heldendaad. De korporaal verklaarde, dat hij de machinist had willen waarschuwen, dat er een sa- botageploeg aan het werk was ge weest, maar hij kwam daarvoor te laat. Bovendien wilde hij door zijn „moedig optreden" zijn kameraden- hondengeleiders een lesje geven, om dat deze vaak zeiden, da-t de bewa king van het kamp Soesterberg niets om het lijf had. Beste jongen „Ik ys ervan, als ik er aan denk, wat er allemaal had kunnen gebeu ren", zei president kolonel mr. P. Kloots, die van de korporaal weinig wijzer werd. Het was een nette jon gen, die zyn werk altijd goed deed, en nog nooit met politie en Justitie in aanraking was geweest. Het enige houvast vond de president in het psychiatrisch rapport, waarin stond, dat jeugd-doofheid een karakter- neurose had veroorzaakt by de ver dachte, die overigens wel volledig toerekeningsvatbaar werd verklaard. De auditeur-militair, die de mo tieven duister vond, was overtuigd van het opzettelijk in gevaar bren gen van het treinverkeer. Gezien het psychiatrisch rapport wilde hij de verdachte echter coulant behande len. De eis luidde 15 maanden met aftrek en degradatie tot soldaat der laagste klasse. De raadsman, kapitein Tibber, twijfelde aan de opzet van de daad van zijn cliënt. Hij vroeg de krijgs raad in elk geval een korte gevange nisstraf .omdat een langdurige desa- treuse gevolgen zou hebben. Zou de krijgsraad met hem de opzet verwer pen, dan was de strafmaat, volgens de raadsman niet moeilijk. „Ik bied excuses aan voor mijn daden. Ik heb nooit de opzet gehad iets vreselijks te veroorzaken", wa ren de laatste woorden van de ver dachte. tuig anderhalf uur later zonder de generaal in Saigon landde werd het direct omsingeld door een grote politiemacht. Legerofficieren begaven zich aan boord om vast te stellen of de „Grote Minh", die onder het volk nog steeds populair is, in derdaad niet meer in het toestel zat. olgens betrouwbare kringen had de Zuidvietnamese minister van Bui tenlandse Zaken, Tran Van-do, ge neraal Minh maandag jl in Bang kok uitgenodigd, naar Saigon te ko men in verband met de mogelijke be noeming van de generaal tot ambas sadeur in nationalistisch China. Jon ge generaals van de Zuidvietnamese strijdkrachten zouden echter tegen een terugkeer van Minh gekant zijn geweest, omdat zij vreesden dat hij misschien weer aan de macht zou pogen te komen of dat er betogin gen ten gunste van hem zouden wor den gehouden. Generaal Minh was de leider van de staatsgreep die in november 1963 een einde maakte aan het bewind van president Djem en regeerde het land tot januari 1964,, toen hij werd afgezet. Later werd hij verbannen als „reizend ambassadeur". Over de verscherping van de ver houdingen tussen werkgevers en werknemers merkte de voorzitter van het verbond op, dat dit met nuchter heid moet worden bezien. Maar het van onverantwoordelijkheid ge tuigen indien niet alles werd gedaan de schadelijke ontwikkeling te stuiten. De hoofdoorzaak van de pro blemen ziet spreker in de krappe ar beidsmarkt. Er is een wijziging in de krachts verhoudingen gekomen, die de werk nemersorganisatie in een stemming van overmoed hebben gebracht. In die stemming zijn zij gekomen met voorstellen, die de toets der kritiek nauwelijks kunnen doorstaan. Philippijnen De Philippynse Kamer van Afge vaardigden heeft zich gisteren met 53 tegen 18 stemmen bij een ont houding uitgesproken voor het zen den van een contingent Philippynse militairen naar Zuid-Vietnam. In Manilla is nader verklaard, dat de Philippijnse regering op verzoek van de Zuidvietnamese regering had besloten 2000 militairen 1000 ge nisten en 1000 man ondersteunings troepen te zenden. Het besluit behoeft nu nog de goed keuring van de senaat, waar de op positie in de meerderheid is. De vele regen van de afgelopen week noodzaakte de bollenkwekers hun tulpen reeds vroeg te „koppen", waardoor men in de bollenstreek nu alleen nog wat velden late tulpen In bloei kan zien. De Keukenhof Is echter nog een lust voor het oog. Hier bloeien thans duizenden tulpen in alle mogelijke variaties en kleuren in een zeldzaam mooie entourage van bos. en water partijen. Verscherping Het voorlopig Nederlands zaterdag- elftal speelt dinsdag in Zeist een oefenwedstrijd tegen de Utrechtse tweedeklasser UW als voorbereiding op de ontmoeting met het Belgische team, zaterdag 29 mei in Terneuzen. De opstelling volgens het 4-2-4 systeem luidt: Doel: Westland (Hui zen), achter: Van Soeren (CJW), Van der Giesen (Zwart Wit '28), Vis ser (Heerjansdam) en Kralt Rijns- burgse Boys), midden: Nieuwstraten en Van Elderen (beiden Zwart Wit '28). voor: Verhagen (Dinteloord), Van den Heuvel (Kozakken Boys), Van der Lippe (Noordwijk) en Ved- der (IJsselmeervogels)Reserves: Dalen (Be Quick ^8), Leusink (Ex celsior '31) en Van der Herberg (CJW). (Van onze Utrechtse correspondent) De Algemene Nederlandse Agrari sche Bedrijfsbond, aangesloten bij het NW, zal geen c.a.o. afsluiten in de zuivelindustrie. „Het feit dat de werkgevers geen duidelijk standpunt innemen ten aanzien van de verdere doorvoering van de 5-daagse werk week is voor ons de druppel geweest, die de emmer deed overlopen", ver klaarde gisteravond de heer S. van der Ploeg, voorzitter van de A.N.A.B. „We hadden verder ook nog wat onlustgevoelens ten aanzien van de herziening van de pensioenregeling en de weigering van de ondernemers om fondsen in te stellen, voor ge deeltelijke restitutie van vakbonds- corvtributle". Als er geen compromis wordt ge vonden, betekent dat door de ANAB- houding de weg voor onrust in di verse zuivelbedrijven vrij is. Het is wel vrijwel zeker dat de c.a.o., die wordt afgesloten met de confessio nele bonden niet algemeen verbin dend zal worden verklaard. Afdakfolie in polyaethyleen voor tuin of camping, ook ideaal als onder legger voor Uw kostbaar grondzeil. m 300 cm breed. Per meter 400 cm breed. 90 2e etage Per meter |a Nylon klnderanklets In veel mooie effen kleuren (ook wit) en tal van fantasie- dessins. Hiel en teen versterkt. In de maten 18-38. Kl.st.p.rr 10 strand, picknick of I boodschappen. Naturel «leurig stro met motie- versierd. In 2 mo- Culotte IJzersterke jongens shorts voor vacantie- ravot-plezier. Bedford kwaliteit. Keuze uit 4 tinten: licht-en midden grijs, khaki en R.A.F, Verstelbare band. ó.jF2 4-12 jaar 4 jaar 12 jaar 9 1e etage w. ALLEEN GELDIG Damesshorts van Helanca. Hetnleuw- ste. Altijd een correcte aansluitende pasvorm. Leuk model met ticket- zak. In 10 moderne vacantiekleuren. Maten 34-48. 75 Herenoverhemd van ideaal bel-o-fast poplin (strijkt zichzelf in de was). Blijvend helder wit. Bijzonder mooi model. Maten 36-43. Zomerwol Brei voor U< vacantie een trui of jumper: brei nu van zomerwol, U hebt er straks plezier van. Gemêleerd en uni. 50 Damespyama in cloqué uitgevoerd. Niet strijken, ideaal voor Uwvacantie. In de maten 40-48. Diverse mooie Shorts voor meisjes in unj. kleurige jeans. Rondom elastiek in de taille. Kleuren; koren, rood, groen en aqua. Leeftijd 2-i2 jaar. 2 jaar 1 95 8. 1e etage VRIJDAG 14 MEI A.S. 8.7 magazijnen te Alphen a.d. Rijn zijn iedere Vrijdagavond (koop 12 jaar etage id) geopend tot 9 uur. Ru 6. 55 Tien-baans tuinparasol van een zware kwaliteit doek, afgewerk met franje. Verstelbaar en voorzien van knik" 35 - Sportshop Br eestraat 73Bi|pM»nd, standaard. Campinshow Q Zoeterwoude w Traptobouret Handige trapkruk of aanrechtkrukmetinklap- bare treden. Blank ge lakt beukenhout Solide constructie. Haarkrultang thermostatischgeregeld. Geen krullen zetten, maar altijd goed gekapt Ideaal voor elk gewenst 3e etage parkeer,,Ie,«.held. VROOM D R E ES MAN N LEIDEN ALPHEN

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 17