SANOVITE Auto Foreholte N.V. Herenstraat 54-56 Voorhout Telefoon 02532-73 Geef 'Verborgen Honger' geen kans Formidabel Daf succes in Tulpenrally Kijkt u maar... geen vlekje meer te zien. Bio-tex maakt wass... bijna overbodig alleen inweken of voorwassen DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN Dealer *oor leiden en OMSTREKEN Gebrs. v. ÏÏJlden - Verdmnstraat 6 - Telefoon 2304 DAF-dealer Voor mij zijn de wasproblemen opgelost. Vroeger had ik de grootste moeite om deegplekken, eiwit- en chocoladevlekken uit zijn kleren te krijgen. Maar nu zet ik alles gewoon een nacht in de week met Bio-tex en weg zijn de vlekken. Elke dag sta ik opnieuw verbaasd over de wonderlijke eigenschappen van Bio-tex. Eiwitvlekken, bloedvlekken, transpiratie-, melk-en vetvlekken verdwijnen nu volkomen. „Verborgen Honger" ontstaat door een gebrek aan verschillende bestanddelen in uw dagelijkse maal tijden. Dit gevaar verdwijnt niet door veel te eten, wèl door een verstandige voedselkeus. „Verborgen Honger" krijgt bij u geen kans als u regelmatig Sanovite gebruikt. Sanovite bevat de belangrijke vitaminen B en E, mineralen, volwaardig eiwit en andere onmisbare nutriënten. Smaakt heerlijk met alle beleg. Bereid tdt volle tarwe. Voor gezonde slankheid. Regelt de spijsvertering. De Tulpenrally 1965 is de zwaarste geweest in de geschiedenis. Door ongekend hevige sneeuwval werden slechts 47 van de 157 gestarte wagens ge klasseerd, waaronder alle 5 deelnemende Daffodils. De 5 Daf-equipes leverden grandioos werk. Waar vele anderen de strijd moesten opgeven, namen de Daffodils bijna moeiteloos en zonder sneeuwkettin gen de dik besneeuwde hellingen. Voor de tweede maal in korte tijd bewees de Daffodil met Variomatic zijn ongelofelijke betrouwbaarheid In rally's, want onlangs nog in de internationale Zweedse rally 1965 leverde Rob Slotemaker de beste buitenlandse prestatie en bereikten alle 4 gestarte Daffodils de finish. Dank zij de unieke volautomatische Variomatic-transmissie kunt ook U met de Daffodil beter en watervlug uit de voeten in het normale verkeer. Vraag nu een vrijblijvende en gratis proefrit bij Uw dealer. Daffodil f. 4.595,- Daffodil de Luxe f. 4.950,- af fabriek Een vol jaar garantie zonder km-beperking. Stuur mij zonder enige verplichting inlichtingen 75 omtrent de Daffodil. Naam: Straat:

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 12