Bij Enkalon begint de victorie! WTRICOT Natuurlijk Enkalon Rudi! Fijn overhemd heb je aan, Carrell. zegt Rudi Carrell Ik mag geen reclame maken op TV... anders zou ik u het etiket laten zien. Het etiKAT als u begrijpt wat ik bedoel. Hoed af voor het Enkalon etiket Dit etiket staat er garant voor dat het een door de AKU goedgekeurd shirt is. Vraag het, draag het - bij Enkalon be gint de victorie. Dacht u dat ik zó een overhemd koel Ik koop nooit blindelings, ik- wil poes-etiket zien! Dat is m'n garat voor de AKU kwaliteit. Ventileren is punt één Ik houd van luchtige geintjes, wil er zelf ook luchtig bijstaan onder die hete lampen. Enkalon-tricot ventileert ge weldig! Als T.V. artist moet je onkreukbaar blijven anders sta je in je hemd. A mishandel je het, Enkalon kreukt nooit. 80 shows doe ik met één zo'n hemd Allemaal even briljant (het hemd). En ik sjouw wat af op zo'n avond. Dat be tekent dat er minstens een jaar mee in de zaal kunt zitten! Niet zo zwaar tillen aan overhemden In de tijd van een liedje is het schoon En strijken doet u maar op de viool... wassen en in de tijd van een show weer droog. want Enkalon is het meest uitgestreken Als u Drietex, Castella voor Nylon, Ook als u geen lolbroek bent. hemd, daar komt geen strijkijzer aan te Dreft of Sunil gebruikt blijft het schit- pas. terwit. De meest makkelijke shirts voor thuis, toneel, kantoor en op reis. Snèl zelf te verzorgen, constant onberispelijk. Enkalon-tricot: éénmaal - altijd!

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 22