Vrees voor versnippering Eerste televisie-studio buiten het Gooi geopend Eeuwige studenten voor Vlaamse t.v. Congres houdt zich bezig met de KKK VAN OOY Opgericht 1 maart 1860 Woensdag 31 maart 1965 Derde blad no. 31530 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Bellevue in Amsterdam (Van onze r.t.v.-medewerkster) ..Welkom op onze feestdag", riep gistermiddag verheugd de voorzitter van de N.T.S.. de heer E. A. Schüttenhelm uit tegen alle belangstellenden, in het tot televisie-studio omgebouwde Bellevue in Amsterdam. Bellevue is de eerste televisie-studio bui ten het Gooi en de zesde in totaal. Zes andere studio's zijn nog in aanbouw. nen werken. Ik heb dan ook goede hoop, zei de heer Schüttenhelm, dat er nu aan de onzekerheid, waarin wij jarenlang hebben verkeerd, een ein de komt", hiermee doelde hij op de voorstellen van mr. Cals. Aan die rust zal wat de plaats in Amsterdam betreft, overigens binnen tien jaren een einde komendan wordt Bellevue ondergraven door de metro. Daarom deed de NTS-voorzitter nu al een be roep op het gemeéntebestuur van Amsterdam om samen met de NTS te overleggen waar deze studio zijn uiteindelijke plaats zal vinden. „Bellevue is niet zomaar een stu dio", aldus de heer Schüttenhelm, „het is van grote betekenis dat deze in het cultureel centrum van ons land staat. Wij waarderen het ten zeerste dat Amsterdam in zijn be narde veste ons wil huisvesten". Rust De opening van deze studio geeft de NTS de mogelijkheid tot uitbrei ding van programmering. En boven dien, aldus de voorzitter, is het bij- eonder plezierig, dat Amsterdam een groot artistiek potentiëel heeft. Wat de televisie in Nederland nodig heeft is rust, want slechts door rust zal men in staat zijn dynamisch te kun- N.T.S. treedt strenger op tegen gratis reclame (Van onze rtv-redactie) De NTS zal in de toekomst stren ger dan tot dusver optreden tegen het euvel van gratis reclame op de televisie. Naar aanleiding van o.a. het re clame-incident tijdens de voetbal wedstrijd Vasas GyörDWS, ver klaarde de NTS-voorzitter, de heer E. A. Schüttenhelm gisteren op een persconferentie: „Als straks reclame tegen betaling op de televisie wordt toegelaten, zal met nog meer aan dacht dan voorheen moeten worden gewaakt tegen de onbetaalde recla me. Het mag dan niet voorkomen dat de gratis reclame oneerlijke concur rentie bedrijft tegenover degenen die voor hun korte, maar legitieme re clameboodschappen financiële offers zullen moeten brengen". De NTS-voorzitter. wees in dit ver band op de stunts die reclamebureaus bedenken bij voetbalwedstrijden, het opsteken van bordjes bij de finish van de elfsteden-tocht en het uit delen van vlaggetjes bij de St.-Nico- laas-intochten. „Als wij in de toekomst op deze wijze een uitzending nigt kunnen la ten doorgaan of moeten afbreken, zal het publiek zijn boosheid niet tegen ons moeten richten maar tegen de genen die op deze laakbare wijze re clame willen maken". N.T.S.-voorzitter Verhoging kijkgeld noodzakelijk (Van onze r.t.v.-redactie) Ondanks de invoering van de recla - me in de televisie zal een verhoging van kijkgeld niet kunnen uitblijven Dat is de stellige overtuiging van de voorzitter van de Nederlandse Tele visie Stichting, de heer E. A. Schüt tenhelm. „Het akkoord van Wassenaar heeft tot dusver verhinderd, dat de kijk gelden werden verhoogd. Ik neem aai dat de nieuwe regering niet meer aai dat akkoord zal zijn verbonden ei dus de handen vrij heeft", zo ver klaarde hij. „Sinds de laatste verho ging van het kijkgeld is de zendtijd met 1V& uur per week toegenomen, er staat opnieuw een uitbreiding voor de deur, er is behoefte aan regionale televisie en tenslotte zullen wij ons in ce komende jaren moeten voorberei den op de komst van de kleuren tele visie. De hogere inkomsten die de re clame zal brengen, zal onvoldoende zijn om deze kosten op te vangen". De loco-burgemeester van Amsterdam, dr. P. J. Koets heeft gisteren in het voormalige ..Bel levue" in de hoofdstad een nieu we studio van de N.T.S. ge opend. De heer Koets achter één van de camera's. De gemeente Amsterdam heeft hier al bij voorbaat rekening mee gehou den. Men reserveert nu al een plaats in Amsterdam-Buitenveldert voor een nieuwe studio. Studio Bellevue heeft ongeveer de omvang van studio Vitus: Het speel- vloerenoppervlak bedraagt 210 vier kante meter. Op de tribunes kunnen 250 toeschouwers zitten. Vandaag heeft de KRO als eerste gebruik ge maakt van de nieuwe studio-Belle- vue: Stan Haag heeft er de primeur van. een reeks vakantieprogramma's. Audrey Hepburn beste Britse filmactrice Audrey Hepburn heeft gisteren de prijs als beste Britse filmactri ce gewonnen van de "British Film Academy". Zij kreeg de prijs voor haar vertolking in „Charade". De prijs voor de beste niet- Britse actrice was voor Anne Bancroft (Ver. Statenvoor haar rol als echtgenote in 'The Pump kin Eater". De Italiaan Marcello Mastroianni kreeg de prijs als beste niet-Britse acteur voor zijn vertolking in, „Gisteren, vandaag en morgen". Julie Andrews ont ving de prijs voor de meestbelo- vende nieuweling voor haar ver tolking in de film "Mary Pop- pins". Dr. Strangelove werd tot beste Britse- en niet-Britse film verklaard. NEDERLAND 1 AVRO 59 (Van onze Brusselse correspondent) De B.R.T.. de Vlaamse tele visie, heeft gisteravond aandacht gewijd aan drie Nederlandse „studenten voor de eeuwigheid". Maurice de Wulde, één van de sterreporters van de B.R.T., heeft uitgebreide gesprekken ge voerd met de 84-jarige heer Blom, de 78-jarige ir. Mouthaan en de enkele jaren geleden ge pensioneerde heer Lambooy. de vorige hoofdredacteur van het A.N.P. Eerstgenoemde volgt college in sy- nologie in Leiden, de beide ande ren studeren in Delft resp. een aantal vakken zoals hogere wis kunde en filosofie (de heer Mout haan) dan wel architectuur en ge schiedenis (de heer Lambooy). Het blijkt dat alleen de heer Blom nog wel examen zal afleggen, omdat, zoals hfj zei, een diploma toch een bewijs is dat men de stof werkelijk beheerst. De anderen studeren al leen om te leren en te weten. Ir. Mouthaan heeft verscheidene merkwaardige bijzonderheden ver teld, o.a. dat hij ongeveer 70 tijd schriften geregeld leest en vrijwel geen dagbladen. Niet alleen volgt hij college in Delft, maar 's avonds volgt hij bovendien cursussen van de Rotterdamse Volksuniversiteit. De heer Blom bleek als liefhebberij ook nog het verzamelen van dwars fluiten te hebben en hij eindigde de uitzending met het blazen van een melodietje. Alle drie wilden zich wel „studenten voor de eeu wigheid" noemen en zij hebben het plan door te gaan met studeren tot het einde van hun dagen. Wijze woorden van de heer Lam booy: „Ik vind in de studie een levensbevrediging". En: „Ik heb ge leerd dat 't leven de moeite waard Nieuws in het kort NTS Barend de Beer, voor de kleuters Teleac, tv-cursus Dick van Dyke show NTC-journaal Sportpanorama Danny Kaye show AVRO's Televizier, actualiteiten De Decalostaat, wetenschappelijk programma NTS-journaal Pauze Teleac, tv-cursus Sluiting. 1 NEDERLAND 2 KRO Nieuws in het kort NTS Theater '65 Whisky als water, speelfilm Onze man in Parijs Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA Hilversum 1 - 8.40 uur Mensen uit de buurt, hoorspel Selectie uit „Der Bettelstudent" Hilversum 2 - 8.05 Te Deum Strijkkwartet ew gisteren Staking tv en radio in België De journalisten van de Franstalige radio en televisie in België zijn van daag een 24-uursstaking begonnen uit protest tegen de begrotingspolitiek van de RTB. De radio zal slechts drie nieuwsuitzendingen kunnen verzor gen. De t.v. moet zich vanavond be perken tot een kort bulletin. De journalisten zijn van mening, dat het huidige begrotingsbeleid niet alleen de kijkers en luisteraars te kort doet omdat te veel verloren gaat aan administratieve diensten, maai' ook het personeel, dat daardoor te lage krijgt. NTS-VOORZITTER OVER OMROEP AKKOORD Omroepplaiinen Het was gisteren een belang rijke dag voor de televisie: in Amsterdam werd een nieuwe studio geopend (Bellevue wat nogal veel belovend mooi zicht betekent», en formateur Cals opende het bestel op een kiertje weliswaar, maar u weet hoe het gaat met handelsverte genwoordigers: doe je de deur op een kiertje open, dan zetten ze hun voet ertussen en voor je het weet staan ze middenin de ka mer hun waren al aan te prijzen. Zoals gewoonlijk had de NCRV de beschikking over Nederland 1, nu er weer iets bijzonder in ons vaderland voorviel. Attentie maakte daar gebruik van, door ons het plan in verduidelijkende schema's uit te leggen, waarna nog een interview volgde met mr Roosjen en de heer Schütten helm van de NTS. Er werden een paar duidelijke tegenstemmen gemist. In het NTS-journaal had mr Cals zijn plan al uiteengezet. Tenslotte werden aan de hand van com mentaren in enkele kranten de verschillende meningen over het plan samengevat, zonder dat men de indruk kreeg dat Atten tie alles uit het onderwerp had l wat erin zat. ziet. „Zuilensysteem" Het Parool kan zich niet verheu gen over het omroepplan-Cals. „Het zuilensysteem wordt gehandhaafd, geconsolideerd en op een enkel punt wat aangevuld". De Tijd-Maasbode vindt dat „di- ïrse klippen verdienstelijk omzeild zijn". 'Het blad noemt het plan in overeenstemming met „wat reeds lang gemeen-goed was bfj een meer derheid van de kamer". „De oplossing die fomateur-Cals nu verdedigt is lijnrecht in strijd met de inhoud van de befaamde tv- nota-Schol ten, waar minister Cals indertijd met hart en ziel achter stond. Werkelijke openheid van de eth.r blijft in Nederland een vrome wens", aldus het Handelsblad. De Leeuwarder Courant vindt het jammer, „dat er niet zoiets als nationaal programma uit de bus gekomen", maar noemt het voorstel van formateur Cals toch wel teerbaar". .Waardevol' „Wie werkelijk iets wil met radio en televisie heeft niet zo'n hoge drempel voor zich. En dat is het waardevolle van dit plan", zegt Het Vrije Volk. „Het plan geeft kansen tot vernieuwing zonder een werkter rein voor avonturiers te scheppen". Het protestants-christelijke dag blad Trouw schrijft onder de kop „Compromis" dat ons volk nu ein- N.T.S.-voorzitter E. A. Schüttenhelm is bevreesd voor een ver snippering en verbrokkeling van de televisieprogramma's in het nieuwe omroepbestel, zoals minister Cals dat heeft bekend ge maakt. „Er komen teveel gegadigden", is zijn vrees. De remedie daarvoor is volgens de N.T.S.-voorzitter „een vergaande coördi natie". „Indien men eerlijk achter dit plan gaat staan", meende hij, „lijkt het plan-Cals mij niet uitvoerbaar". Bij de VARA waren de eerste in drukken: „In dit ontwerp vinden sen aantal punten terug, waar de VARA vaak heeft gepleit, zo als de samenwerking bij radio en televisie in nieuwe organen". Een be langrijk punt vindt de VARA de af wijzing van commerciële exploitatie tn radio en televisiezenders. Mr. Roosjen van de NCRV ver klaarde dat het plan zijn sympathie heeft. „Ik heb het nog niet in zijn geheel bestudeerd, maar ik krijg de indruk, dat het omroepplan-Cals in hoofdzaken overeenkomt met dat minister Bot", aldus de NCRV- voorzitter. De VPRO vond „bij eerste bestu dering het plan niet onaantrekke lijk". ,Het plan gaat voorbij aaii de wer kelijke verlangens, die bij het Neder landse volk leven ten aanzien van radio en televisie", zegt het dagelijks bestuur van de CPN, dat als voor naamste euvel het ontbreken van radionet met louter ontspanning delijk eens kan beoordelen wat er waar is van het kwistig rondgestrooi de verhaal dat KVP, ARP en PvdA geen open bestel wensen". Het blad noemt het plan „aanvaardbaar". Het Limburgs Dagblad zegt dat „mr. Cals een openheid ontworpen heeft, die past bij het karakter van het Nederlandse volk". „Schamen" litieke aspecten van het omroep- vraagstuk heeft het bedrijfsleven als zodanig uiteraard niet van doen. Het is slechts een verwonderde toeschou wer, die kan vaststellen dat de vaak gesmade zakenmoraal blijkbaar toch nog wel enige trapjes hoger staat dan de politieke moraal. Voor zoveel onwaarachtigheid en onoprechtheid, voor zoveel verloochening van eerder ingenomen standpunten als we thans in het politieke touwtrekken rond het omroepbestel beleven, zou iedere bona fide zakenman en menig za kenman, die het met de ethiek van het zaken doen niet zo nauw neemt, zich schamen." ,Hik"-persif 1 age Op Nederland 2 presenteerde Emiel van Moerkerken onder tussen zijn „Signalement van de hik", een zeer vermakelijke per siflage op alle documentaires ter wereld vooral dan op de cliché's in deze documentaires. Men vond er vele stijlmiddelen en vormge vingen in terug: de straatinter views, het interview met de man wiens gezicht in het duister moest blijven, de verklaring van de psycholoog, de verklaring achteraf van de geschiedkun dige, de dichterlijke visie, enfin van alles, en dat allemaal met de „hik" als onderwerp.. Ook zat het vol met „citaten". De opstelling van de intervie wer op de gaanderij en Jan Wol kers devoot omhoog blikkend bijvoorbeeld: een citaat uit de documentaire die Van Moerker ken samen met de Bij over Wol kers maakten. De Amsterdamse vierling, die zogenaamd allemaal de hik kregen als een van hen de hik kreeg, was een „citaat" uit de documentaire die Gabri de Wagt over de Zwolse vierling maakte, en ga zo maar door. Eï Nooit te voren heeft een film- pje van 20 minuten ook zo'n rol- bezetting gehado.a. Erna Spoo- renberg, Aad Nuis, Rudi Kross. Bob Bouma, J. P. Greiner, Jan |j Blokker. Louis Th. Lehmann. J. Bernlef, Dolf Verspoor. Louis A. van Gasteren, Berend Boude- wijn, Herman Schoonderwalt, Ad Jaspers, Hans van den Bergh, Nell Noordzij, Jan Wolkers en Arthur van Moerkerken, het zoontje van de grote man, die zelf al het interview-werk ver- richtte. Van Moerkerken heeft een heidens plezier in dat soort spel- letjes, zoals ook blijkt uit zijn regelmatige medewerking (onder de naam Eric ter Duyn) aan het maandblad „Bar Bar Ber" Hij loopt nu al tijden rond met het E plan een speelfilm te maken over een blinde filmregisseur. Achter in zijn auto heeft hij steeds een dikke blindenstok lig- E gen, en overal waar hij met va- kan tie of beroepshalve komt (op IJsland, in Noord-Afrika, noem E maar op) maakt hij de meest bi- zarre opnamen van een blinde met een witte stok, daarbij zelf E voor blinde spelend. Zo bestaan er al opnamen van hem, tastend over het ijs lopend, langs IJslandse geisers scharre- lend, door het mulle duinzand baggerend enz Maya Plisetskaya 1 Op Nederland 1 trok de NCRV E een uur uit voor Maya Plisete- kaya, die na het vertrek van E Oelanowa de grote ster van het Bolsjoiballet is. Zij danst inder- daad subliem, het ware slechts te wensen geweest dat de Russi- sche filmers die deze biografie hadden samengesteld van gelijk niveau waren geweest, want de manier waarop getracht was Pli- setskaya in beelden te vangen, en waarop alle fragmenten aan elkaar waren gelast, kon de toets der kritiek niet doorstaan. Dat is het merkwaardige te- genstrijdige in de Russen, zij E zien wel kans de maan te foto- j= graferen, maar niet hun prima- ballerina. Wat echter niet weg- neemt dat het een belangrijk „document" was voor de ballet- kunst, deze opnamen van de nu 40-jarige Plisetskaya. inmiihiiiiiiiiiniiHniminnniiiiiBBiiiaBirfflBffiiHinuiiiminiuiiiminmiHiiiniiumiiHiiiiigniTninn»—Sf De Congres-commissie voor on- Amerikaanse activiteiten heeft zich gisteren uitgesproken voor een on derzoek naar de activiteiten van de Ku Klux Klan. Het democratische congreslid Wil lis (Lousiana) verklaarde, dat een voorlopig onderzoek door de com- nissie had aangetoond, dat „door seer geheime groepen binnen de Klans schokkende misdaden worden bedreven". Er zal ook een voorlopig onder zoek worden ingesteld naar de or ganisatie der „Zwarte Mosloms", de Amerikaanse nazi-partij en de „Mi- nute-men". een andere extremisti sche beweging. Het bureau van de Amerikaanse nationale garde heeft nieuwe voor schriften gepubliceerd, waarin dui delijk gemaakt wordt, dat federale erkennmg en dus federaal geld ingetrokken zal worden voor elke eenheid die zich schuldig muakt aan discriminatie tegen negers. Een delegatie van dertien negers en twee blanken heeft gisteren in Montgomery gouverneur Wallace van Alabama een bekend voor stander van rassenscheiding een verzoekschrift overhandigd betref fende het stemrecht van de negers. De delegatie vroeg de gouverneur onder meer om verbetering van de proceduren inzake het inschrijven van stemgerechtigden en een onpar tijdige uitvoering van de wetsbepa lingen. Verdere bijzonderheden wer den niet bekend gemaakt. Wallace gaf tijdens de ontvangst iedere bezoeker een foto van zichzelf voorzien van zijn handtekening. De gouverneur, die eerst de dele gatie niet had willen ontvangen, ver anderde later van mening. Zijn fiat kwam nog geen 24 uur nadat ne gerleider Martin Luther King had aangedrongen op een boycot van produkten uit Alabama. King had in de loop van het weekeinde in San Francisco verklaard, dat de wegering van gouverneur Wallace om een de legatie te ontvangen van de 25.000 betogers voor gelijke burgerrechten die de vorige 'week van Selma naar Montgomery liepen, één van de re denen was waarom de boycot nood zakelijk was geworden. In Detroit is gisteren de 39-jarige mevrouw Viola Liuzzo begraven. Me vrouw Liuzzo, die vijf kinderen heeft, werd donderdag doodgeschoten toen zij tussen Montgomery en Selma reed. De uitvaartdienst in een r.k. kerk in Detroit werd door vele vooraanstaan de figuren bijgewoond, onder wie negerleider en Nobelprijswinnaar Martin Luther King, burgemeester James Cavanagh van Detroit, Wal ter Reuther, voorzitter van de bond van arbeiders in de autoindustrie en James Hoffa, voorzitter van de bond van vrachtrijders. De echtgenoot van mevrouw Liuzzo is in dienst van deze bond. Da Silva Franco niet in arrest Het Portugese ministerie van Bui tenlandse Zaken heeft aan de Neder landse ambassadeur in Lissabon mee gedeeld, dat de uit Nederland uitge wezen Portugees Da Silva Franco in Portugal politioneel noch politiek be last is en door generlei vervolging wordt bedreigd. De Portugese autoriteiten hebben hun verontschuldigingen aangebo den voor de wijze van transport van Da Silva Franco van het vliegveld naar het z.ekenhuis. Da Silva Franco bevindt zich onder observatie in het hospitaal „Julio de Matos". f Ja A mt OOK WOENSDAG 31 MAART VARA: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Uitz. van de PSP. 18.30 RVU: Kunnen levensmoeilijkheden ziekten doen ont staan?, door mevr. dr. Elsa Perelra- d'Olivelra. 19.00 V. d, kind. 19.10 Meis jeskoor met pianobegeleiding. 1-9.30 alkaart. 20.00 Nwi angsolisten. 20.40 1 hoorspel. 21.30 Selectie NCRV: Fluit en harp: klass. muziek 18.15 Oude geestelijke liederen. 18.30 Het Spektrum: Nws. uit de Prot. Chr organisaties. 18.45 Licht instr. kwartet. 19.00 Nws. 19.10 Radiokrant. 19.30 Le ger des Heilskwartier. 19.45 Op de man af. praatje. 19.50 Muziek uit de twin tiger en dertiger jaren. 20.05 Klassieke gewijde muz. 20.55 D'r was er eens een dorp: klankb. over Zoetermeer. 21.05 22.05 Kruiswegen: Passie- Nws. 22.40 Lichte gram. 23.10 Evangelieverkondiging in wereld- perspectief. lez. 23.25 Ned. Strijkkwr 23.55-24.00 Nws. GRAMMOFOOXPLATENPROGRAMMA DRAADOMROEP (Over de 4e HJn van 18-20 uur) The^ Continental (Conrad), Orkest bop (Cavanaugh), ie big twist (John- Plas Johnson: Shake shake Senora (Samuel). Lord Flea; The creep (Burton), Orkest Stan Kenton; Orkest Big Dave: The big t The bunny hop (Anthony), Orkest Ray Anthony; The hokey pokèy (Price), id.; The petite waltz (Heyne), Orkest Guy Lombardo; Donkey tango (Goehr), Or kest Nelson Riddle; Mad about the boy (Coward), Orkest Billy May; Charles- (Mack), Orkest Pee Wee Hunt; The fert), Orkest Bert Kaempfert; Bei mir Orkest Helmut Zacharias; Tabu (Le- Miguel Morales. Los Rumberos; Bewitched (Rodgers), Orkest rouges sont fanées is de la Chan- (Egew)Orkest Max Greger; Hymn of iGryce), Clifford Brown. Gigi Gryce, Doug Watkins, Art Blakey; AVRÓ: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gram. VPRO: 7.50 Dagope ning. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gr. 8.50 Ochtendgym. 9.00 De groenteman. 9.05 Klass. gram. 9.35 Waterstanden. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Arbeidsvita minen. 10.50 V. d. kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Huish. zaken, praatje. 11.15 Ba riton en plano: klass. liederen. 11.35 Omroepork.: klass. 12.00 Licht ins' 12.27 Meded. t 12.30 Dansork. Nws. 13.10 Meded 13.25 Beursber. 13.30 Licht instr'. 14.00 Hobo en piano: klass. en moder ne muziek. 14.30 Tuf-Tuf - van oude auto's, dingen die voorbijgaan, klank beeld. 15.00 Lichte gram. 15.30 Radio- kamerork.: klass. en moderne muziek. 16.00 Nws. 16.02 Voordr. 16.20 Lichte gram. 17.00 Mlnjon. Hilversum II. 298 m. KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.05 Ouverture...: lichte gram., reportages en meded. (7.30-7.40 Nws; 8.00-8.05 Overweging). 8.30 Nws. 8.40 V. d huls vrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 Klass en moderne ork.werken. 11.00 Voor de zieken. VPRO: 1145 April: een progr i tuinbouw. 12.80 moderne gram. 13.45 Voor de king. 16.30 Vocaal en instr. ens. 17.00 V. d. leugd. 17.35 Meisjeskoor: Friese en Duitse volksliedjes. TELEVISIEPROGRAMMA'S Gevaarlijk Paradijs. TV-film. NTS: 20.00 Journaal. VARA: 20.20 Achter het nieuws. 20.45 Uit. amus.progr 21.10 Het uur der waarheid. TV-spel. 22.10 Contrast: programma over actuele po litieke vraagstukken. NTS: 22.40-22.45 Journaal. Nederland II: NTS: 20.00 Nieuws in het kort. 20.01 De Lucy Show - Lucy kraakt noten, TV-film. 20.25 Vrijspraak of doodstraf. TV-spel (Produktle van Associated Redlffusion)NCRV: 21.50 werk onzer handen... wetenschap- Ike documentaire. 21.55-22.10 At- Pelijl in voor al uw aankopen van WONINGTEXTIEL o.a. OOK VASTE VLOERBEDEKKING VAN PLINT TOT PLINT. ADR. VAN OOY JR. BREESTRAAT 39 LEIDEN

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5