S3 SIMPLA-LUX Maal zelf uw koffie! V JUNGHANS wandmeubelen »naar maat« voor ieder doel-voor de helft van de prijs! matrassen hebben een e-i-n-d-e-l-o-z-e reeks ievoerde tricel doorknoop- japon. In modern cashmir- of mllle-fleursdessi 40-50^ 750 Dé tiener-pantalon in super- raylon, en met uitlopende, pijp. 34 t/m 44 Herenpolo in kwaliteit katoen met perion. "7 Stoere kleuren Katoenen jurkje met grappige applikatie o.a. aqua en rood. 2 t/m 5 jaar 5.95 Beioïast jongens dress- shirt. 5 t/m 13 jaar 3.50-5.95 Voor babies van 9-12 mnd. draion vestje 5.50 crylor broekje' 2.95 HITT- 100"/o nylon reversible anorak. {danca. manchetten. 4 t/m 14 jaar 15.75-24.75 De bijzondere kwaliteit van Douwe Egberts koffie komt vol ledig tot haar recht, als u. deze direct voor het zetten zelf maalt. Gebruik daarvoor de niéuwe veilige elektrische D.E. koffiemolen die de volgende voordelen heeft: De enige molen met handvat In de maalbeker is het aantal koppen aangegeven Extra-krachtige motor met groot reserve vermogen zorgt voor zeer regelmatig maalprodukt Voorzien van vernuftige veiligheidstoets: de molen stopt bij' het openen De elektrische D.E. koffiemolen is verkrijgbaar op 3000punten, verpakt bij D.E. koffie, thee en Moccona. Ook de bekende D.E. wandkoffiemolen blijft verkrijg- baar (1500 punten). lekkere koSfle Verrassend eenvoudige montage door nieuwe "Past-Perfect-Systeem" 40 tot 60 besparing Simpla-Lux levert rechtstreeks af fabriek. U be taalt geen montageloon, geen winst voor de tus senhandel. Besparing op verzendkosten. Alles met elkaar scheelt u dat 40 tot 60%. maak uw kamer rijker Simpla-Lux wandmeubelen bieden u ruimte voor alles zonder ruimte te vragen. Zij geven uw kamerwand sfeer en distinctie. Hangend aan de wand of vrijstaand op sierlijke voet. U bouwt in hoogte of in breedte. eenvoudige PPS-montage Simpla-Lux heeft nu het unieke „Past-Perfect- Systeem". Nu kan iedereen zélf monteren uit pasklare onderdelen. Een simpele schroevedraaier is alles wat u nodig hebt! gratis demonstratie In onze showroom geven onze gastvrije demon- stratrices u dagelijks alle inlichtingen en tónen u hoe eenvoudig u zelf meubelen kunt monteren. Bovendien: u ontvangt gratis onze kleurencatalo- gus met wel 100 geldbesparende meubelideeën! DEN HAAG - THOMSONLAAN 106 - TEL. 070-337059 Simpla-Lux Montagemeubelen - Uden - Amsterdam - Rotterdam - Den Haag - Utrecht - Den Bosch - Brussel - Antwerpen

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 16