llervormd Koudekerk heeft weer predikant Brandkastkraak hij C. en A. in Rijswijk Landerijen onder water OUDSTE INWOONSTER VAN KATWIJK OVERLEDEN Verdwaalde bruinvis strandde in Alplien Ravage na de instorting ROODE KRUIS OPEIST GIRO Stille markt BEURS VAN AMSTERDAM LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 29 MAART 1965 bevestiging en intrede ds. J. Th. W. Quak Ds. J. Th. W. Quak uit Mijnsherenland, is gisteren in de jmpvolle hervormde kerk bevestigd tot predikant van Koude- rk. In de morgendienst ging de consulent, ds. Jonkers uit Ha- rswoude, voor. In zijn prediking (Hand. 8 35) wees hij er op, het voor een predikant moeilijk is, afscheid te nemen van zijn meente. Hij moet maar afwachten, hoe hij in zijn nieuwe ge- £x eente zal worden geaccepteerd. Maar door het verkondigen van t evangelie zal hij zich gesterkt voelen. De gemeente moet de edikant helpen en zijn taak trachten te verlichten. de predikatie had de bevesti- plaats van ds Quak. De ge ënte zong hem „Dat 's Heren ze- op U daal" toe. 's Middags was kerk wederom geheel gevuld. Vele neenteleden uit Mijnsherenland aanwezig om afscheid te ne- an hun predikant. Ook een ntal predikanten uit de omgeving burgemeester en wethouders van ndekerk woonden de intrede van Quak bij. predikte over Jac. 1 21b: :emt met zachtmoedigheid het in geplante woord aan, dat uw zielen n behouden". lij zei, dat er een nieuwe periode ™|or hem is aangebroken als herder raar in een andere gemeente, werkelijke opdracht, aldus ds. ak, is het verkondigen van het ngelie. De predikant zal moeten lien en planten om te proberen deze tijd van geestelijke achter- WARMOND TAFELTENNIS uitslagen itiewedstrijden door de tafelten- d vereniging „Steeds Voorwaarts" ren. Heren 1ste klas: Steeds Voor st 1-De Treffers 4 55. Heren 4de s: VVSB 4—Steeds Vooruit 3 3-7. or deze overwinning is Steeds 2oruit 3 kampioen geworden van de irde klas. VVSB 5—Steeds Vooruit -3. Steeds Vooruit 5—The Skip- 1 4—6. Dames 3de klas Steeds oruit 1AVA '45 1 100. Dames klas: Baronie 3Steeds Vooruit 1—1. Junioren meisjes 1ste klas: eeds Vooruit 1Docos 1 55. Jon- N.C.: VVSB 2—Steeds Vooruit 1 >p de op 21 maart gehouden lagse kampioenschappen heeft eds Vooruit vijf prijzen gewon- i. Enkel 3de klas: 1ste prijs mej. 1 Beugelsdijk; dubbel 3de klas: 2de is mej. W. Beugelsdijk/M. Brox- rman. 4de klas dubbel: 1ste prijs J heren T. v. d. Voort/D. dranken. meisjes 1ste klas: 2de prijs Broxsterman. VOORSCHOTEN Schoolconcert werd succes Wil hopen dat jullie heel hard llen klappen; zelfs als je het niet «i vindt. Maar applaus heeft ie- e musicus of toneelspeler nodig contact met de zaal tot stand te aigen". Dat zei in het Cultureel Qtrum in Voorschoten de dirigent n het Zuid-Hollands Orkest, de Jan van der Waard, aan het van het schoolconcert voor rlingen van het u.l.o. en voortge- lager onderwijs. 0 Iet orkest zette in met Mozart's 1 ine kleine Nachtmusik", het con- it met de zaal werd tot stand ge- icht. Daarna stelde de heer Van Waard zijn instrumenten op een onder originele manier voor. Het issieke thema van het populaire f lje „Catootje" werd op de violen I ipectievelijk con sordino, met 1 lasinstrumenten, pitzzicato, mi- 'T en tremole gespeeld. De Engel hoorn werd gedemonstreerd. De zaal werd bij het muziek ma- betrokken, een scholier moest orkest dirigeren en de zaal hard liedje „Catootje" zingen. Zo kre- alle instrumenten een beurt. Tot liet men een onvervalst stukje hng" horen, ook weer een varia- op „Catootje". let schoolconcert slaagde volko- n en het doel de scholieren goe- muziek te leren waarderen werd mikt. door middel van de goede pracht van de dirigent zijn uitgang de kerk voor verdere terug gang te behoeden. Hij hoopte, dat God hem de steun, die hij zo drin gend nodig heeft,niet zal onthou den, opdat hij een vruchtbare tijd tegemoet mag gaan. Ook de steun van de gemeenteleden is onontbeer lijk. Sprekers Na de prediking voerde burge meester Q. Waveryn van Koude kerk het woord. Hij sprak zijn blijd schap er over uit, dat de gemeente weer een predikant heeft. Hij zegde hem de steun toe van de gehele ge meente en hoopte op een vruchtbare samenwerking. Ds. Honnef uit Lei derdorp sprak namens de classis Lei den en de kring Alpben aan den Rijn. Ook hij hoopte op een goede samenwerking. Ds. Makkinga vertolkte de gevoe lens van de kerkeraad van de Geref. Kerk. Hij feliciteerde zijn collega en zei er van overtuigd te zijn, dat zij beiden zullen kunnen samenwerken tot heil van de kerken en hen, die zich nog enigszins tot een kerk voe len aangetrokken. De heer C. Stroo sprak namens de kerkeraad. Hij was verheugd dat de vacature weer was vervuld, zodat hij de diverse functies, die hij heeft moeten vervullen, weer aan de pre dikant kon overdragen. Ds. Quak dankte iedere spreker met een persoonlijk woord. Hij gaf te kennen dat van zijn kant op alle medewerking kon worden gerekend. Tot slot dankte hij de leden van zijn vorige gemeente. Enkele dagen na opening (Van Haagse correspondent) ij een grote brandkastkraak in het nieuwe, vorige week geopende kle dingmagazijn van C. en A. in het Kojswijkse winkelcentrum „In de Bogaard" is dit weekeinde een be drag van vele tienduizenden gul den buitgemaakt. De inbraak is hoogstwaarschijlijk het werk van beroepsinbrekers, die uitstekend van de situatie op de hoogte zijn geweest. Aan de ach terzijde van het grote winkelpand sneden zij een ruit uit de sponning. Feilloos wisten de mannen de weg te vinden naar het kantoor, waar de brandkast stond, omdat de (in braak-vrije) kluis in de kelder nog niet geheel gereed is. In de brand kast waren ondermeer de dagop- brehgsten van zaterdag opgebor gen. De directie ontkent, dat een bedrag van 2% ton is verdwenen. Een nachtwaker op zijn ronde ontdek- Slechts beslag op deel kamergelden van vrije boeren (Van onze parlementaire redactie) Het Landbouwschap heeft het be slag op het volledige salaris, dat de vrije boeren Harmsen en Voogd als lid van de Tweede Kamer had den ontvangen, ongedaan ge maakt. Het schap zal deze week opnieuw beslag laten leggen op een klein deel van hun schadeloosstel ling ter grootte van de werkelijke vordering. Zoals gemeld hebben de beide Ka merleden geweigerd de hun door het Landbouwschap opgelegde heffingen over de periode 1959-1963 te voldoen. Daarbij ging het om enkele honderden guldens. Niette min liet het schap beslag leggen op hun totale kamersalaris (20.000 gulden per jaar) om er zeker van. te zijn dat niet alleen de werkelijke vordering, maar ook de eventuele kosten van een gerechtelijke pro cedure zouden worden betaald. De raadsman van de heer Harmsen, de Haagse advocaat mr. L. van Heyningen, heeft het Landbouw schap er onder dreiging van een kort geding kunnen bewegen de beslaglegging tot de werkelijke vor dering te beperken. Hij heeft aan gekondigd, dat de beide Kamerle den zich tegen een beperkt beslag niet zullen verzetten. Volgens mr. van Heyningen heeft een derge lijk verzet weinig zin aangezien er al verschillende proef procedu res van vrije boeren contra het Landbouwschap lopen. Het besluit van de heren Harmsen en Voogd om niet verder in verzet te gaan, betekent nu dat de staat ongeveer 600 gulden (vordering plus kosten) van hun kamergeld moet afhouden en overdragen aan het Landbouwschap. Zomerdijk ingezakt: Een aantal landerijen bjj het dorp Giesbeek (gem. Angerlo) is onder water komen te staan, doordat de zomerdijk langs de IJssel ineen is ge zakt. Vier boerderijen zijn geïsoleerd. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor. De betrokken boeren hadden er al enige malen de aandacht op geves tigd dat de dijk het zou kunnen be geven en dat hun landerijen dan blank zouden komen te staan. De IJssel is ter plaatse uitgediept, aar volgens Rijkswaterstaat is men daarbij niet onder de dijk gekomen. Het ministerie van Verkeer en Wa terstaat schrijft het inzakken van de dijk toe aan oeverafkalving door het scheepvaartverkeer. te vannacht de uitgesneden ruit en sloeg alarm. De Rijswijkse re cherche trof bij aankomst een enorme ravage, met daar midden in de aan beide zijden volkomen opengesneden brandkast. Vele betogingen in Marokkaanse ambassades Een vijftigtal Marokkaanse stu denten is vanochtend de ambassade van Marokko in Moskou binnenge drongen en heeft vervolgens een ge deelte van het gebouw bezet. De stu denten zeiden van plan te zjjn tot vanavond in het gebouw te blijven. Zij wilden hiermee protesteren tegen onderdrukking van recente betogin gen in Casablanca tegen enkele be sluiten op onderwijsgebied. Ongeveer dezelfde toneeltjes heb ben zich ook voorgedaan in de Maro- kaanse ambassades in Parijs, Bel- groda, Damascus en Cairo. In Casablanca, Fez en Rabat zijn inmiddels 481 personen veroordeeld in verband met de ongeregeldheden deze week, waarbij zeven personen om het leven kwamen en ruim 200 werden gewond. In Rabat is officieel bekendge maakt, dat veertien in juli 1964 door de krijgsraad ter dood veroordeel den, zaterdagochtend zijn terechtge steld. Zij waren beschuldigd van sa menzwering tegen de staat. Hun exe cutie in een periode van spanning en onrust wil zeggen, dat de autori teiten een straffere koers gaan vol gen jegens de tegenstanders van het regime. Anneke Grönloh heeft een zoon (Van onze Haagse correspondent) Anneke Grönloh, echtgenote van Veronica's disc-jockey Wim Jaap van der Laan, is sinds zaterdag moe der. In een Amsterdamse kliniek schonk zij (iets te vroeg) het leven aan zoon Stephanus. Anneke en de baby maken het uitstekend. Handelaren in kadavervlees veroordeeld (Van onze Haarlemse correspondent) De Economische politierechter in Haarlem heeft vanmorgen twee vee- en vleeshandelaren uit Oudewater veroordeeld, die een party ongekeurd vlees leverden aan een Haarlemse vleeswarenfabriek, in welk vlees stukken van kadavers en allerlei afval was verwerkt. De oudste van het tweetal werd wegens het doen vervoeren van ongekeurd vlees ver oordeeld tot 6 maanden hechtenis, waarvan 2 voorwaardelijk. De an der, een broer van de eerste, die bij deze dieïlst deed als chauffeur tot 4 maanden hechtenis waarvan 2 voorwaardelijk wegens het vervoe ren van het vlees. Zij hadden het vlees betrokken van een leverancier in Willeskop bij Montfoort, in wiens bedrijf de po litie vorig jaar een illegale kadaver slachterij heeft ontdekt, waar on beschrijfelijk smerige toestanden heersten. De eigenaar van deze ge heime slachterij is onlangs veroor deeld tot 1 jaar en 9 maanden ge vangenisstraf. De handelaren uit Oudewater hadden zich verweerd met de mede- ling, dat zij niet op de hoogte wa ren geweest van de inferieure kwa- litiet van het vlees dat zij naar Haarlem leverden. Hun raadsman had vrijspraak bepleit. Hij had er op gewezen, dat het vlees werd ge leverd en vervoerd in diepbevroren, toestand verpakt in plastic. Herhaal- de malen waren dergelijke pakken vlees, die er van buiten bedriegelijk mooi uitzagen de keuring in Haar lem gepasseerd. Pas nadat men in Haarlem een tip had gekregen, was men zo'n partij vlees gaan ontdooi Toen was het bedrog uit Willeskop aan het licht gekomen. Troepen in Laos in opstand Eenheden van het Laotiaanse le ger zijn vanochtend overgevlogen naar Paksane, dat aan de Mekong- rivier tussen Vientiane en Thakhek ligt. Laatstgenoemde plaats is giste ren bezet door aanhangers van de rechtse generaal Phoemi Nosavan en gevreesd wordt dat zij ook in Paksa ne een groep naar de macht zullen doen. Andere regeringseenheden zijn opweg naar Thakhek, waar rege ringsvliegtuigen zondag pamfletten uitwierpen. Troepen in Paksane steunden generaal Phoemi Nosavan bij gevechten die zich vorige maand bjj een mislukte staatsgreep voor deden. Nosavan vluchtte toen naar Thailand. De leiders van de opstandelingen in Thakhek zijn twee kolonels. Men vraagt zich in Vientiane ook af wat de houding zal zijn van de troepen in Savannakhet, in belangrijkheid de tweede stad in Laos en ten zuiden van Thakhek aan de Mekong gele gen. In deze stad bevinden zich even eens veel aanhangers van de recht se generaal. Enkele hoge Laotiaanse officieren zijn inmiddels naar Savan nakhet vertrokken in gezelschap van de Amerikaanse militaire attaché in Laos, William Law, die een belang rijke bemiddelende rol speelde bij de gebeurtenissen van vorige maand. De 104-jarige weduwe Beeletje Berkhejj, geboren De Jong, is zater dag middag om kwart over 4 in haar woning aan het Duinpad 9 overleden. Zij was de oudste inwoonster van Katwjjk. Mevrouw Berkhey, die in Katwijk is geboren op 12 oktober 1860, is sedert 11 maart 1928 weduwe. Zij heeft altjjd in Katwijk gewond. De oudste inwoonster is nu gewor den de weduwe Dina Gijsberta Dom misse, geboren Guillaume, die op 22 april 1869 is geboren in Vlissingen. Zij woont Boulevard 137. Aan de Kortsteekterweg in Alphen in den Rijn werd zaterdagmiddag :n jonge bruinvis van circa een meter lang aangetroffen. 'Het dier dood en was kennelijk met de schroef van een motorschip in aan- Enkele raketten op Cyprus Enkele luchtafweerraketten van Russische makelij zijn aan Cyprus geleverd en reeds op het eiland geïn stalleerd, zo werd gisteren van ge woonlijk goedingelichte zijde in Athe- 'ernomen. Meer voor Cyprus be stemde raketten liggen nog in 'n an der land opgeslagen. Het was vol gens deze bron ook niet waar dat de Verenigde Staten op Griekenland druk hadden geoefend om te zorgen dat de regering-Makarios dergelijke raketten niet zou aannemen. „Cyprus is herhaaldelijk met lucht aanvallen en invasie bedreigd. Nie mand kan de verantwoording op zich nemén de regering van dit land te adviseren haar strijdkrachten een wapen te onthouden dat de defensie kan verstevigen", zo werd van deze zijde verklaard. In Washington is men van mening dat de installatie van Sowjetrussi- sche raketten op Cyprus als een ge vaarlijke ontwikkeling moet worden beschouwd wegens het gevaar van toeneming der spanning in dat deel van de wereld. Mr. J. W. Knottenbelt overleden (Van onze Haagse correspondent) De vice-president van de Haagse rechtbank mr. J. W. Knottenbelt is volkomen onverwacht in de nacht van zaterdag op zondag op 46-jarige leeftijd overleden. Sinds 1956 bekleed de mr Knottenbelt de functie van kmderrechter in de arrondissements rechtbank in Den Haag Op 17 december vorig jaar werd hij geinstalleerd als vice-president van deze rechtbank. Voor zijn benoeming te Den Haag was mr. Knottenbelt werkzaam als administrateur in het ministerie van Justitie (tot 1952) en als rechter- plaatsvervanger in de mentsrechtbank te Rotterdam. WARMOND Ds. H. L. boonstra naar Haarlem In de morgendienst van de her vormde gemeente in Warmond heeft ds. H. L. Boonstra gisteren meege deeld dat hij het beroep van de ker keraad van de hervormde gemeente in Haarlem heeft aangenomen. raking geweest, getuige de verwon dingen die aan de rug waren te zien. Ar jon Blauw (links) en haar neef je Jopie Blauw zagen het dier drij ven en wisten de kolos op het droge te brengen. Bekend is dat deze vis in grote scholen op de Noordzee voorkomt. Naar alle waarschijnlijkheid is de bruinvis via de Nieuwe Waterweg de IJssel binnengekomen en vandaar door de sluizen in Gouda in de Gou we en vervolgens in de Oude Rijn terechtgekomen. Naar aanleiding van de aardbe vingsramp in Chili heeft het hoofd bestuur van het Nederlandsche Roo- de Kruis in Den Haag besloten giro nummer 777 open te stellen. Op dit nummer kunnen bijdragen worden gestort ten behoeve van de hulpver lening aan de slachtoffers van de In antwoord op een verzoek zal het Nederlandsche Roode Kruis boven dien als eerste zending 100 sets bloed- plasma en 500 rampenzakjes van het Jeugd-Roode Kruis per eerste gele genheid verzenden. BEURSO VERZICHT Amsterdam, 29 maart Het Damrak heeft vanmiddag de nieuwe beursweek ingezet met wat lagere koersen voor de meeste inter nationale waarden ten opzichte van het voorgaande slotniveau. In alle hoeken van de hoofdfondsen was het zeer stil. De animo van zowel de kopers als verkopers was ver te zoe ken. Hierdoor bleven de koersfluctua ties gedurende de gehele beursduur binnen zeer nauwe grenzen. Kon. Olie noteerde bijna f 1 lager op 150. Dit fonds sloot vrijdag in Wall Street dollar lager, Philips een kwart en KLM een halve dollar. Philips bleef vanmiddag op 150.30 een halve gulden beneden vrijdag. Het zelfde deed Unilever op circa 130.30. Aku was 2 punten lager by een ver handeling op 510%. Hoogovens bijna onveranderd op 538. Voor KLM werd f 124 (onv.) als advieskoers opgege ven. Aanvankelijk daalde KLM vrij dag in Wall Street twee dollar. Het fonds verliet de markt aldaar, zoals boven aangehaald met een koersver lies van een halve dollar. Vrijdag avond werd in Amsterdam als laag ste prijs voor KLM f 118 gedaan. Vanmorgen werd, gedurende de niet- officiële ochtendhand el, f 122 tot f 124.50 voor de stukken betaald. Het Dow-Jones-gemiddelde voor de industrie-aandelen daalde in Wall Street een zestal punten tot circa 892. De onzekere internationale po litieke situatie rond Vietnam droeg tot genoemde daling hoofdzakelijk bij. In Amsterdam bleef men van middag liever dicht bij huis. Zo dacht ook de arbitrage er over. Het viel dan ook gemakkelijk te begrijpen dat de affaire minimaal was. Het enthousiasme van de twee vo rige weken in de Scheepvaartsector bleek vandaag bekoeld te zijn. Ook in deze sector werden weinig trans acties uitgevoerd. De stemming was er licht verdeeld. Van de leidende cultures lagen HVA en Amsterdam Rubber iets zwakker. De Staatsfond- senmarkt gaf een onveranderde tot iets betere stemming te zien. Dit on danks de steeds krapper wordende geldmarkt als gevolg waarvan, in gaande heden, het tarief voor dag geld wederom met een half procent is verhoogd tot 4%. In de lokale afdelingen waren de aandelen Industriële Maatschappij .Palembang" op de hogere koers van 140 niet te krijgen. Deze maatschap pij heeft het dividend verhoogd tot 10% (8%). Ook Riva verhoogt het dividend tot 16% (15%). Claims Veenkoloniale Bank verlieten van daag de markt op circa f 155. Maandag, 29 maart 1965 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000.- Ned.'64 5*4 Ned. *64 5 Ned. '58 4*4 Ned. '59 4% Ned. '60-1 4*4 Ned. '60-11 4% Ned. '59 4% Ned. '60 4%, Ned. '61 4% Ned. '63 4*4 Ned. '47 3% Ned. *53 3% Ned. '48 3*4 Ned. '50 I-H 3*4 Ned. '54 I-H 3*4 Ned '55 I 3% Ned. '55 H 3*4 Ned. '37 3 Ned. Gb obi '46-3 Ned. dol. in. '47 3 Ned. Inv. cert. 3 Indiè '37 A 3 Ned. wonbl. '57 6 N. wonbl. '58-'59 Ned. wonbl. '60 4% 91% 91*/4 91% 83% 82% 82% 83% 105.50 103% 93% 94% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber iter. HVA-mij. 4.K.U. Deli My cert. loogovens cert. ahilips gem. bez. Jnilever cert. Dordtse petr. Kon P (50 120) Holl Amer. Lyn Java China Pak. K.L.M. Kon Ned St.boot Kon Paket My. Stoomv My. Ned. Niev Goudr cert. i Ommeren cert. Kon. Rott. Lloyd N. Scheepv. Unie NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interunle f50 210 Nefo f50,- 106 Robeco 235 Unitas f50,- 492 488 Ver. Bez. v. 94 f50 131 130.50 Europa I 10 pb. 500 500 Alg Bank Ned. 314% 314 Amro 67.— 66.80 Cultuurbank 18% 18% Holl Bank O eert 241% 240% Ned. Mid.bank 109.50 111.— *.V.S eert. 117.90 538 150.80 136.75 687% 150.90 135% 161 115% 244% 144% 537 150.45 130.40 681% 150.20 133% 164% 121.50 131% 168 130 NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Zoals wy reeds zaterdag berichtten is zaterdagmorgen omstreeks negen uur by de sloopwerkzaamheden van het voormalige restaurant Zomerzorg aan de Stationsstraat in Alphen een ernstig ongeluk gebeurd waarbij een dode en een zwaar gewonde vielen te betreuren. Het slopersbedrijf van de heer H. Tuis in Linschoten had de sloop van het café op zich genomen en was daar reeds enkele dagen mee bezig. Za terdagmiddag is door tot nu toe on bekende oorzaak plotseling één van de muren ingestort waardoor het 13- jarig zoontje van de aannemer, Wim Tuis, werd gedood en de sloper Af Huibregts ernstig werd gewond. De arbeidsinspectie zal vandaag een onderzoek instellen naar de oorzaak van dit ongeluk. De werkzaamheden zyn inmiddels stopgezet. De foto geeft een beeld van de ravage na de instorting. (Foto Leidsch Dagblad) Prov. en Gem. leningen A'dam '47 3% 93 92% A'dam '48 3% 93 93 R'dam *52-1 4% 93% - Bankwezen Bank N.G 85 5% 99H 99% idem '58 5 97{g 97% Idem '64 5 98% 98 d N WB '52 4% 94% 94A BVG Rspbr '52 162% 162% BVG Rspbr. f500 145% 145% Industr. Obligaties Philips Dol '51 87% 87% VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten Gedaan en bieden Bieden b Premieleningen Alkmaar '58 2% 82% 82% A'dam *53 3 118 A'dam '51 I 2% 85% 86% A'dam '56 I 2% 83 82% A'dam '56 U 2% 91% 91 A'dam '56 EU 2% 90 90*4 A'dam '59 2% 82% 82% Breda "54 2% 79 80% Dordrecht '56 2% 79% 77% Eindhoven '54 2% 79% 80% 80% Enschede '54 2% 79% Oen Haag'5212% 90 90 x tdem n 2% 93% 93 R'dam '52 I 2% 90% 89% Idem n 2% 88% Idem '57 2% 86% 86% Utrecht '52 2% 99% Z.-Holl. 1957 2% 85% 8534 86% Suid-Holl. '59 2% 87% 790 163% 305% 152% Industrie Ondernemingen Albert Heyn 682 Berkel's Pat232 Borsumy.Wehry 68*A Calvé Delft eert. 951 K. Pap. v Gelder 146 K Ned. Grofsm 110 De Gruyter pref b 151 Holl Constructie 490 tag bur v Bmljv Cnter na tio Kemp en Beg Kon Zout Ketjen 972 Leldse Wolsj-y üller en Co NB Ned. Kabelfabr. Philips pref Rott. Droogd. My EMS Ver. Mach Ja br. Ver Touwfabr. Vihamy Walvisvaart Wernlnk's Bet.my Wilton Fyenoord 192 J. Wyk - Heringa 121 Zaalberg 102 Mijnbouw en petroleun Blilton 2de r. 443 Kon. Petr (f20) 151, Amer. fondsen CanacL Pacific R. 62 Intern Nickel 93 Anaconda fi? Bethlehem Steel Cities Service General Motore Kennecott Republic Stee] Shell Oil OnloD Pacific On States Steel Ex dividend Exclaim Laten 224 38% 76% 100% 61% d 38% 77% 99%

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 13