9,f 'Rebel' Jan Hugens weer naast eerste grijpt plaats Algemene terug in eerste klasse Ploeg van Kees Pellenaars beheerst „O" van Oldenzaal Evers wint in Twente Swift blijft Sparta ruim voor: 140-115 Verloren terrein in één jaar heroverd LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 29 MAART 1965 Zelfs een geladen Jan Hugens heeft de oppermach tige TeleVizieren niet kunnen stuiten in de zater dag onder voortdurende regen gehouden tweede „O van Oldenzaal". Tot twee ronden (3 km) voor het einde van dit ruim 92 km lange criterium had de Limburger stand gehouden tegen de gebundelde krachten van Neerlands vooraanstaande extra- sportieve groepering. HOOG TEMPO In een dappere, ongeveer 35 km lange vlucht, ondernomen in gezelschap van Cees van Espen, had hij ten koste van veel in spanning eindelijk een veilige voorsprong opgebouwd. Toen Jan Hugens zich dan voor het eerst geheel kon gaan wijden aan de strijd tegen zijn laatste tegenstander, bleek hij teveel van zijn reserves te hebben ge- eist. Van Espen, tot dan toe hoofdzake lijk bewaker, werd Ineens aanvaller en schudde in een machtige demar rage zijn begeleider van zich af. De Arnhemmer bewees daarmee, dat baas Kees Pellenaars hem terecht als cipier had meegestuurd. Weerstaan Toch verdient Jan Hugens de grootste hulde. Tevoren was hy na melijk geslaagd in iets, dat anderen, groter dan hij, niet hadden kunnen klaarspelen: Hugens had bij zijn zo veelste demarrage het in hoog tempo jagende peloton weerstaan en was voorgebleven alle tegenacties ten spijt De TeleVizieren, die in het begin scherp hadden gereageerd toen Peter Post zich in gezelschap van Cees Lu- te waagde aan wat „gallery play", die een eerste poging van Hugens in de kiem hadden gesmoord en die daarna binnen enkele ronden eerst de op een premie jagende Duitse Klaus May en daarna een agressieve Piet Rentmeester hadden terugge haald, diezelfde TeleVizieren kon den, 14 man sterk, Hugens bij zijn tweede attaque slechts ten dele stui ten. Omdat dan tenminste Van Es pen nog was meegegaan, lieten zij de zaken tenslotte maar zoals ze wa- Wel was Van Dongen paraat toen Swanefeld en Breure de jacht open den, tevens wipte Nijdam gemakke lijk mee toen Rentmeester het nog maar eens probeerde. Deze acties, uiteindelijk leidend tot het ontstaan van een vijf man sterke jachtgroep, konden echter de strijd om de eerste twee plaatsen niet meer beinvloeden. Rekening Voor Jan Hugens betekende deze ontwikkeling van de strijd reeds een kleine triomf. Jan Hugens was naar Oldenzaal gekomen met het vaste voornemen iets groots te verrichten. Want, had de Limburger niet nog een rekening te vereffenen met Kees Pellenaars, de man die hem had af gestoten als lid van de TeleVizier- ploeg? Wegens ziekte was het seizoen 1964 voor Jan Hugens een bijna ver- Espen passeert glu derend de eindstreep. loren seizoen geweest en toen daar tot overmaat van ramp nog het „ont slag" bijkwam, zag de wielertoe- komst er voor de zo talentvolle, maar vaak te weke coureur uit Amsten- rade er somber uit. Tenslotte was hij nog onderdak gekomen bij de Duitse Torpedoploeg, maar het con tract dat hij daar kreeg was bij lan ge na niet zo lucratief als dat bij Pellenaars. Het zat Jan Hugens al lemaal niet lekker. Daarom was hij in Oldenzaal feller dan ooit. Met alleen Van Espen nog bij zich bezat Hugens reële kansen op de eerste plaats. Ronde na ronde sleur de hij 'zijn gezel mee in een hoog tempo. Op de „bult" kort voor de aankomstlijn kwam telkens hij als eerste door, met achter zich een op de pedalen staande Van Espen, die meer dan eens omkeek in de hoop versterking te zien komen opdagen. Maar de versterking bleef uit, omdat het tempo van de koplopers te hoog was. Daarom kwam de taak, „rebel" Hugens te temmen, alleen neer op de schouders van de Arnhemmer. Triomftocht Normaal behoeft hij Hugens in een eindsprint niet te vrezen, maar door de stijgende weg op de laatste paar honderd meter was zijn tegen stander in het voordeel. Daarom de marreerde minder dan twee ronden voor het einde Cees van Espen. Hu gens vocht moeilijk terug, bleef zijn rivaal nog even op korte afstand volgen en moest toen definitief af haken. De laatste ronde werd niet alleen voor Van Espen, maar voor de gehele TeleVizierploeg een triomf tocht. Een gelanceerde Nijdam ein digde namelijk afgescheiden van zijn vier vluchtmakkers dicht achter Hugens op de derde plaats en Leo van Dongen finishte na Piet Rent meester als vijfde. Jan Hugens, moe en bemodderd, was na afloop duidelijk teleurgesteld. Verleden jaar werd hij in Oldenzaal tweede achter Arie den Hartog, nu was zijn greep naar de eerste plaats opnieuw mislukt. Maar toch kan Jan Hugens wel tevreden zijn. Na de „O van Oldenzaal" zal Kees Pellenaars echt wel een beetje spijt hebben ge had, dat hij deze coureur heeft laten Valpartij Valpartijen vormden de voor naamste gebeurtenissen in de Ronde van Twente, de openingsklassieker voor de Nederlandse amateurs. Rond 200 gretige liefhebbers ontwikkelden, ondanks de kou en ondanks de re gen, op de 159 km tussen Enter en Oldenzaal een zo hoog tempo, dat ongelukken bijna niet uit konden blijven. Een klapband, die een voorin rij dende renner kreeg, richtte de eer ste slachting aan, later ging nog een groot aantal deelnemers onderuit in een gemene bocht. De meesten konden de strijd weer her vatten, maar enkelen, zóals Jan Fransen en Genie Bruin, moesten met vrij ernstig letsel opgeven. Het waren de enige meldingen, die de karavaan schokten, want voorin ge beurde er door het hoge tempo nau welijks iets, dat de moeite van het vermelden waard was. Zeker, uitlooppogingen waren er genoeg. De vluchters waren echter al blij, als zij de hoofdmacht één kilo meter vóór konden blijven. Drie man, routinier Adri van Middelkoop, talentvolle Harry van Pierre en Guus Leliaert, hielden het zelfs een tiental minuten vol, maar zagen toen ook het nutteloze van hun poging in. Geen steun Voorbij Enschede scheen niette min een beslissende slag op handen. Nationaal kampioen Eef Dolman trotseerde hoogst persoonlijk enkele kilometers het peloton, zag echter geen steun opdagen en capituleerde daarop evenals al zijn voorgangers. Toen zelfs Dolman niet in staat was gebleken een scheiding teweeg te brengen, leek een massasprint onaf wendbaar. Het slot van de koers werd echter een verrassing. Vijf km voor de finish kwam er toch nog een kop groep. De man, die daarvoor verant woordelijk was, heette Frans Evers. Misschien was de wetenschap, dat zijn provinciegenoten Jan Tummers (in Friesland) en Jean Bastin in Gelderland) vorig seizoen ook een klassieker op hun naam hadden ge bracht, voor de 23-jarige bankwer ker uit Linne de drijfveer om het ook eens te proberen. In elk geval sleepte hij in zijn spoor nog drie man mee: Van Pierre, de Amster dammer Daan Holst en tot vreug de van geheel Twente Jantje Boo- de uit Nij verdal. Het viertal hield in de laatste vijf km de concurrentie op afstand. In de sprint zegevierde Evers, de man die het sein tot de vlucht had gegeven. Uitslagen „O" van Oldenzaal: 1. Ceés van Espen (Arnhem) de 92.3 km in 2.12.17; 2. Jan Hugens (Amstenrade) 2.12.29; 3. Henk Nijdam (Zundert) 2.12.29; 4. Piet Rentmeester (Ierse- ke)5. Leo van Dongen (Made)6. Maarten Breuer (Rotterdam); 7. Werner Swaneveld (Dordrecht) al len in 2.12.33; 8. Jo de Haan (Hui bergen); 9. Jo de Roo (Schore). 10 Jan Schroder (Koningsbosch)11. Rik Wouters (Baarle Hertog); 12. Jos van der Vleuten (Mierlohout) al len in 2.12.38; 13. Henk Cornelisse (Amsterdam). 14. Cees Lute (Castri- cum). 15. Dick Groeneweg (Nu- mansdorp) alle in 2.12.45. Ronde van Twente: 1. Frans Evers (Linne) de 159 km in 3.40.55; 2. Harry Pierre (Uithoorn)3. Daan Holst (Amsterdam); 4. Jan Boode (Nijverdal) allen in dezelfde tijd als de winnaar; 5. Henk van Rooy (Zeelst) 3.41.07, 6. J. van Katwijk (Oplo); 7. E. Broeren (Sprundel); 8. Dies Kosten (Kapelle); 9. T. Gruyters (Stiphout); 10. Leo Motké (Roermond) allen in 3.41.07. Bart Zoet grijpt in Koersel de zevende plaats De profronde van Koersel (België) is gistermiddag pas op de laatste meters beslist. Bij het ingaan van de voorlaatste bocht sprongen twee ers uit het onoplettende pelo ton. Hoe verwoed vooral de Sassen- heimer Bart Zoet in de slotfase nog probeerde de beide vluchtelingen, Jaquemin en Staldeur, terug te ha len, het lukte niet. In de massale eindsprint, waarbij de ellebogen flink 'erden gebruikt, bracht Bart Zoet het nog tot een zevende plaats. Kars tens, aan het wiel van Zoet, werd aequo als achtste in het peleton geplaatst. Op een (te) licht parcours door het zonnige Belgisch Limburg heeft de 150 km. lange omloop van Koer sel een vrij vlak verloop gehad. Het tempo lag op de uitstekende bituum- wegen zo hoog (rond de 45 km.) dat geen enkele renner kans zag om aan de aandacht te ontsnappen. Toegejuicht door de vele Belgen langs het parcours slaagde Rik Stal deur met de Fransman Jaquemin aan zijn wiel er in de slotfase in een kleine voorsprong te nemen. De slimme Fransman klopte zijn rivaal in de eindsprint met een half wiel. Slingerend over de brede weg, de ellebogen wijd uitgestoken stormde even later de grote groep op de fi nish af. De Belg Van Bree bleek de handigste in het duw- en trekwerk en greep de derde plaats. Bart Zoet ging als zevende over de streep. SWIFT blijft aan de leiding In de zesde rit van het jubileum- nederlaagtoernooi heeft de Haar lemse raceclub „Excelsior weliswaar in het bezoekende „Amersfoort" haar meerdere moeten erkennen, r het verschil was zo gering (66 oi punten), dat het Leidse Swift met een positieve winst van 48 punten nog steeds de beste kansen op de eindzege maakt. Zondag bindt Excel sior de strijd aan met Sparta (Den Haag) en als laatste komt daama Westland Wü Vooruit naar Haarlem. Clubontmoeting in Stompwijk Het Leidse Swift heeft de ciub- ïtmoeting tegen Sparta (Den Haag) die gistermorgen werd verreden, met verschil gewonnen. 140—115. De jeugdige Hagenaars Joop Verhoef Aat Visser grepen by de adspiran- tcn A en B de eerste plaatsen, maar de Swift-renners legden op de overige ereplaatsen beslag. Toen daarna Leo Velzen voor zijn ploeggenoten Henk Opdam en Joop Zoetemelk .bij de nieuwelingen als eerste over de streep ging, stond de Leidse zege vast. Dat Henk Zonneveld de snelste amateur was, kon niets meer aan de Haagse nederlaag veranderen. Op het 22 km lange parcours rond Stompwijk en Leidschendam is voor bij de amateurs, die 66 km. onder de wieltjes moesten doordraaien, de strijdvlam hoog opgelaaid. In de eerste ronde bleef het bij lichte schermutselingen, maar toen daarna de Swift-tempobeul Nol Kloosterman uit het pelotonnetje demarreerde, was de slag gevallen. Slechts de Ha genaar Henk Zonneveld zag kans zijn wiel te pakken. In de resterende kilo nieters bouwden de koplopers een voorsprong op van 1 minuut en 56 seconden. De zwaarzittende Klooster man kreeg in de eindsprint van de rappe Hagenaar geen kans. Bij de nieuwelingen kwam de Swift-suprematie duidelijk tot uit- TAFELTENNIS Bert van der Helm wint in Utrecht In de Utrechtse Beatrixhal, is gis teren een massaal tafeltennistoernooi gehouden op 40 tafels met 1500 deel nemers. De uitstegen van de finales waren: h.e.: Bert van der Helm- Gé Bakker 10-21, 22-20, 21-13, 9-21, 22-10. d.e.: Ria BogmamsMarijke Kusters 12-21, 21-11, 21-11. h.d. Gimbel/Van der BergSwart/Luteyn 21-15, 21-17. d.d. Truus Bakker/Ma rijke KustersRia Bogmans/Ria Ro denburg 21-18, 21,19. g.d.: Wil Pas- toors/SwartRia Rodenburg/Joels 21-8, 21-12. drukking. Leo van Velzen en Henk Opdam sprongen kort voor de finish weg, terwijl ook de sterk rijdende Joop Zoetemelk kans zag om aan de aandacht van de grote groep te ont snappen. Uitslagen Amateurs: 1. H. Zonneveld (Spar ta) de 66 km. in 1' uur 38 minuten en 17 seconden; 2. A. Kloosterman vSwift); 3. op 1 min. 56 sec. C. de Beer (Sp.); 4. C. Kloosterman (Sw.); 5. P. Bregman (Sw.); 6. H. Solleveld (Sw.). Nieuwelingen: 1. L. van Velzen (Sw.) de 44 km. in 1 uur 56 minuten en 34 seconden; 2. H. Opdam (Sw.); 3. op 20 sec. J. Zoetemelk (Sw.)4. op 31 sec.; F. Tuinman (Sp.); 5. F. Leemans (Sw.); 6. S. Brandt (Sw.). Adspiranten A: 1. J. Verhoef (Sp.) de 44 km. in 1 uur 13 minuten en 58 seconden; 2. B. van der Hulst 'Sw.); 3. J. Witteman (Sw.); 4. Th. van Emmerik (Sw.)5. H. Key (Sw.) 6. P. van Biemen (Sw.). Adspiranten B: 1. A. Visser (Sp.) de 22 km. in 42 minuten en 27 se conden; 2. J. Klos (Sp.); 3. A. van Rossum (Sp.)4. K. Akerboom (Sw.); 5. J. Vreeswijk (Sp.); 6. A. Rijsdijk (Sp.). Veteranen: 1. J. Hoogenkamp (Sp.) de 44 km. in 1 uur 14 minuten en 3 seconden; 2. B. Kruit (Sw.); 3. op 1 min. 9 sec. J. Strik (Sp.)4. S. de Jong (Sw.); 5. H. Gobbels (Sp.). Ook F.C. Köln won Liverpool en F. C. Köln hebben de vermoeienissen van hun slopende Europa Cup-wedstrijden, woensdag avond in het Feijenoord Stadion, uit stekend opgevangen. Liverpool ver sloeg zaterdagmiddag in de halVe eindstrijd van het toernooi om de FA-Cup Chelsea men zie ook el ders en F. C. Köln won in een wedstrijd voor de Duitse Bundesliga met 3—0 van F. C. Kaiserslautern. De Algemene heeft het gered. In één jaar zijn de witblauwen erin geslaagd terug te keren in de eerste klasse waaruit zij het vorige seizoen degra deerden. Met een sterk verjongd twaalftal zijn de Leidenaars aan een imposante opmars begonnen en uit de dertien gespeelde wedstrijden werden vijfentwintig punten veroverd. Achterstand Vicus verliest Vicus Oricntis slaagde er in Den Haag niet in van leider Die Haghe te winnen. Met 5-4 trok ken de Hagenaars aan het lang ste eind. Zuiderkwartier deelde de punten met OSCR en De Da- naiden blijft in de tweede klasse B aan de winnende hand. Ready werd met 7-0 verslagen. Cres cendo is in 3 C na het gelijke spel tegen Raven (4-4) zo goed als uitgeschakeld voor de titel. De Algemene heeft het gisteren tegen ODO overigens niet gemakke lijk gehad. Tot een kwartder voor het einde was er over het eindresultaat niets met zekerheid te zeggen. In de slotfase sloeg De Algemene echter toe: 5—9. De Dordtse club beschikte over 'n uitstekend dames-zestal, diat .alle doelpunten voor haar rekening nam. Via een 10 achterstand wist De Algemene door doelpunten van Bart Lambooy en Hans van Zonneveld (2) een 1—3 voorsprong te nemen. Met de rust was de stand echter weer in evenwicht: 33. Ineke Thijs- sen en Hans Filemon gaven de Lei denaars opnieuw een voorsprong (3—5), maar ODO hield goed vol. Het werd 45 en na een doelpunt van Wim van Vüet ook nog 5—6. Daarna stootte Algemene echter door naar het kampioenschap. Mevrouw Lambooy, Hans Filemon en Ineke Thijssen zorgden voor de 5—9 eind stand. Incident By Die HagheVicus Oriënti6 veroorzaakte een Hagenaar een on aangenaam incident, dat Vicus ver moedelijk de zege heeft gekost. Op het moment dat onze stadgenoten met 4—3 vooretonden, kregen zy een strafworp toegewezen, die door Hans Kluts werd ingeschoten. Een Hage naar was zo onsportief aan de paal te schudden, waardoor de bal weer uit de mand sprong. Het leverde hem een officiële waarschuwing op, maar Vicus de nederlaag, want de overgenomen strafworp werd gemist. Het werd inplaats van 5—3 voor de zwart-witten nu 44 en vlak voor tyd greep Die Haghe de volle winst. Nel Mooten (2x), Kriek en C. Sommeling brachten de Leidse doel punten op hun naam. OSCR en Zuiderkwartier deelden de punten na harde strijd. Binnen 5 minuten leidde de thuisclub met 2—0. Nico v. Leeuwen en Aad Gressie zorgden voor gelyke ruststand: 2—2. Daarna liep OSCR tót 52 uit. Echter niet ver. genoeg want goed volhouden van Zuiderkwartier lever de door doelpunten van Han Devilee en Aad Gres6ie (2x) nog juist een gelijkspel op: 5—5. Opmars Een royale 70 zege op Ready heeft Danaïden weer dichter bij de titel gebracht. Onze stadgenoten waren vooral technisch hun tegen standers verre de baas. De eerste helft werd afgesloten met een 3—0 voorsprong door doel punten van Hans v. d. Leeden, Frans Pasman en Dik Beekman. Na de hervatting hetzelfde spelbeeld. Da naïden bleef de betere ploeg en kwam tenslotte op 7—0 door Dik Beekman, Gerard Nap (2x) en Frans Pasman. Tegen Raven kwam Crescendo niet verder dan een geiyk spel (4—4). Daar Phoenix de belangrijke wed strijd tegen Togo won, bedraagt de achterstand van Crescendo op Phoe nix nu 3 punten met elk nog 2 wed strijden te spelen. In de beginopstelling kwamen de gasten vlot op 02. Wel kwam Crescendo terug en zette deze ach terstand door doelpunten van Cees en Frans Cornelissen en Ton Ouwer- kerk in een 42 voorsprong, dit was niet voldoende. In de slotfase kwam Raven terug en de strijd eindigde tenslotte onbeslist (44). Uitslag* en KN.K.B. Hoofdklasse: Luto— Archipel 64; Samos't Zuiden 5—5; Spangen—Blauw Wit 9—2; Deetos—Westerkwartier 3—5. Overgangsklasse B: PSV—Groen Geel 7—6; RegenboogSportlust 4—2; Die Haghe—Vic. Oriëntis 5—4; Deto—Swift 6-4; RodaHKV 2 8—1. Z./West I: Quick—HSV 6—7; SwiftSperwers 2—6; OSCR—Zui derkwartier 5—5; DKC—O. Eiber nest 2 38. 2A: ODO—De Algemene 5—9 (De Algemene kampioen)Trekvogels- Hoogvliet 3—3; 't Zuiden 2—Gym nasiasten 4—9; HKV 3—Achilles 1—3. 2B: Rozenburg—O. Eibernest 3 6—3; Zwervers—Ons Huis 7—8; Ready—Danaïden 0—7. 3A: VeloxHou Stand 7>7; Wion Houtsnippers 5—0. 3B: Schiebroek—TOV 1—6; HPV Pams 1—8; ALO—BKC 6—8. 3 C: BI. Wit *51—Overicanters 5—3; Crescendo—De Raven 4—4; Phoenix —TOGO 63. Res. 1ste kl.: Rozenburg 2—Zuider kwartier 2 8—5; Sperwers 2—Regen boog 2 85; Achilles 2Vic. Oriëntis 2 3—6; Ready 2Spangen 2 3—6; Die Haghe 2—Fluks 2 10—5. Res. 2 A: HSV 2—Die Haghe 3 1—2; Quick 2—OSCR 2 8—1; Olym- piaan 2—HKV 4 2—3; Danaïden 2— 3 6—5. Res. 2B: Ons Eibernest 4—DKC 2 4—8; 't Zuiden 3—Phoenix 2 6—2. Res. 3 A: Achilles 3—Phoenix 2 3—3; Merwede 2—Trekvogels 3 7—6; KNS 2—Die Haghe 3 2—2. Res. 3 B: Vic. Oriëntis 3—Eureka 2 0—3; O. Eibernest 5—Swift 2 1—4; 't Zuiden 4—ALO 2 9—1. L.K.B. lste kl.: Crescendo 3 Zuiderkwartier 3 54; De Algemene 3Madjoe 63; Fluks 4Crescendo 2 5—0; KNS 3—V. Oriëntis 4 5—7. 2de kl. promotie: Vitesse—Vicus Oriënts 5 0—13; Noorderkwartier 2 —Crescendo 4 3—1. Junioren A: Danaïden AZuider kwartier A 43; Olympiaan 5Fluks A 0—3; DKC 5—O. Eibernest 8 1—9. Junioren B: Vic. Oriëntis A— Danaïden B 20—0. Pupillen A: Noorderkwartier a— Zuiderkwartier a 3—0; Madjoe a De Algemene a 0—2; KNS a— Danaïden a 0—7. Pupillen B: Fluks c—Danaïden b 0—3; Noorderkwartier bZuider kwartier b 3—0. CKB-competitie Tonego degradeert uit eerste klasse De eerste beslissing is gevallen: Tonego zal na deze competitie uit de eerste klasse A verdwenen. De enige afgelasting betrof HKC Pernix in de Hoofdklasse West. De wedstrijdachterstand van HKC is daardoor weer vergroot. Deze ploeg moet nog maar liefst 10 wed strijden spelen. Koploper VES boekte een stevige 11-2 overwinning op SNEL. Voor Fiks was het een slechte dag. Zelf verloren de Oegstgeestena- ren (de uitwedstrijd) van Rotterdam Zuid met 4-2. Bovendien wonnen twee concurrenten. Excelsior ging op de goede weg voort en boekte de der de opeenvolgende zege, nu op Bolnes dat voor de derde maal in successie verloor. De 10-4 uitslag zegt voldoen de! Vriendenschaar behaalde op PKC een 6-2 zege. VES 12-21 Vr'schaar 11-8 Pernix 10-15 Excelsior 12-7 Bolnes 10-14 SNEL 12-7 PKC 11-13 HKC 8-7 R'dam Z. 11-13 FIKS 11-5 In de eerste klasse A werd Tonego als degradant aangewezen. VEO vol trok met 0-6 het vonnis. Wie het tweede slachtoffer zal worden is nog niet geheel zeker. Pernix 2 dat met 5-3 van Ons Eiland verloor, staat er in ieder geval niet best voor. Velocitas kon Fluks (met 4-3) maar net onder de duim houden. De Ijsvogels wonnen van VES 2 (4-6) en biyven in de running. DES wees Excelsior 2 terug en be zet de derde plaats. De uitslag van de Delftse derby was 8-6. Het kampioenstwaalftal van De Algemene. Dames v.r.n.l Harteveld. M. v. d. Pluym, L. de Hoed, A. Lambooy Philip- po, I. Thijssen, F. Verlindt en L, Slechtenhorst~Fallaux, heren W. Iter son, Wim van Vliet, H. Filemon, A. Molenaar, B. Lam- booy, H. van Zonneveld, Rudi van Vliet en coach F. van Vliet (Foto L.D./HolvMt>) VEO 14-21 Velicitas 14-16 De IJsv. 15-21 VES 2 15-13 DES 15-20 Fluks 14- 9 Excels. 2 15-18 Pernix 2 13- 6 Ons Eil. 15-18 Tonego 14- 0 In de tweede klasse A haalde TOP het huzarenstukje uit koploper War mond een 6-5 nederlaag toe te bren gen! De schade voor de Warmonders was niet zo groot, want de naaste concurrent. ODS kwam tegen VEO 2 niet verder dan 7-7. De strijd om de onderste plaats tussen Velocitas 2 en Pernix 3 werd een glansrijke 1-6 zege voor de Oranjekragen. Zaterdag as. zal de returnwedstryd tussen deze ploegen worden gespeeld! Warmond 12-19 Tempo 10-12 ODS 11-14 Fiks 2 11-12 TOP 11-13 Pernix 3 11-4 VEO 2 11-13 Velocitas 2 11-2 In de juniorenklasse werd slechts één wedstrijd gespeeld. Excelsior ver sloeg DES met 8-0. De uitslagen van de zaterdag gespeelde weds try den voor de eredi visie van de volleybalcompetitie lui den: Olhaco-SOS 3—1, Odulphus— Valuas 3—0, Tornado-Orawi 0—3, AMVJ—Oranje Nassau 3—0, Cito— Blokkeer 13, Libanon-Valboval 3-0.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 10