j Radio- en televisieprogramma's NCRV dwong „Spiegel* publikaties te staken Fors bombardement op Vietnamees eiland Chroesjtsjow moest zich identificeren RAI Bemande medisch maanreis mogelijk (pgericht 1 maart 1860 Maandag 15 maart 1965 Derde blad no. 31516 De NCRV heeft de uitgever van De 5 iiegel (Zomer en Keuning in Wage- tevens uitgever van het JRV-programmablad) gesommeerd H publikaties te staken, aldus eken. Op 18 februari protesteerden de idere omroepverenigingen tegen de riegel-publikaties onder dreiging de gV van programmanieuws te zul onthouden, w op 4 maart protesteerde de NCRV ia haar advocaat bij Zomer en Keu- op 10 maart had overleg plaats issen. de raadsleden van de NCRV de uitgever en diezelfde dag nog sloot Zomer en Keuning om met igang van de volgende week de uit- lerige publikatie van radio- en t.v.- ogramma's te staken. >Iet ingang van 1 januari 1966 zal NCRV de uitgave van haar pro- ammablad in eigen beheer technische verzorging zal dan aats hebben by drukkerij De Boer Hilversum, die o.m. ook de AVRO- ide drukt. Door deze verandering NCRV per jaar ongeveer gulden goedkoper uit. (Van onze rtv-medewerkster) ig publikatie van de radio en t.v.-programma's in het christelijk milieioeekblad „De Spiegel" is voor het NCRV-bestuur een vol- igen verrassing geweest. Dit verklaarde mr. A. H. van de Veen, ad- ieur van het bestuur van deze omroepverenigingzaterdagmiddag een provinciale vergadering van de NCRV-leden in Amsterdam. werkelijk invloed op het beleid uit te oefenen. In zijn inleiding verklaarde mr. Roosjen weliswaar voorstander te zijn van een open bestel, maar ontzegde nieuwe concessionarissen het recht meer privileges te eisen Oppositie Op de NCRV-byeenkomst, die on- veer door 70 mensen werd bezocht, eek een groeiende oppositie te be tegen de voorzitter mr. A. wsjen. Daarvan getuigde het feit, it hü met 55 tegen 13 werd herko- Voorts leverde enige leden kri- fc op de hoge ouderdom van het stuur en op de huidige statuten, leden te weinig kans geven Spoorwegmannen irotesteren tegen e lage NS-lonen Enige honderden personeelsleden de Nederlandse Spoonvegen heb- n zaterdagmiddag in Utrecht op door de niet erkende federatieve oorwegvakvereniging georganiseer- vergadering fel geprotesteerd te- i de NS-lonen. Er werd herhaaldelijk gesproken r de mogelijkheid van een staking, i besluit daartoe werd niet geno- i. Men beperkte zich vooralsnog het sturen van protestresoluties r de regering, kamerleden, NS- rectie en Stichting van de Arbeid. Na afloop van de vergadering volg- een geïmproviseerde mars door de trechtse binnenstad naar het sta in, Voor een protestmars door de id had men in verband met de arbeursdrukte geen toestemming iregen. Maar het bestuur kon na- urlijk geen bezwaar maken tegen n spontane mars na afloopMet andoeken werd de tocht naai* het tion gemaakt. De mars had een rustig verloop. Voorzitter J. Gys- tse met de fiets aan de hand ging zjjn vrolijk op spoorwegfluit blazende mannen voor. Andere ven voortdurend het bekende lied de woorden en de daden aan. nkby het stationsplein gekomen, itstonden er even moeilijkheden. De bemanning van een patrouille ren van de Utrechtse politie wees op, dat de spoorlieden zich schuldig aakten aan iets dat verboden was. P bevel van de politie werden de «andoeken daarop opgerold. Een erd later in beslag genomen. Joe- nd en zingend stroomden de onte- reden spoorlieden de perrons op, aar enige agenten een oogje in het til hielden. dan de omroepverenigingen, die 40 jaar bestaan. De opvatting van VVD- voorzitter mr. W. J. Geertsema, dat er uit de programma's van de diverse zuilen teveel geloofs- en politieke overtuigingen zouden spreken weer sprak mr. Roosjen als een oud over leefd liberaal standpunt. Met vreugde merkte de NCRV- voorzitter op, dat zijn omroep de eni ge Is, die nog steeds winst boekt. Deze winst bedroeg vorig jaar ruim 8950 Vijf (lieren gedood DRINKBAKKEN Shirley Temple naar Nederland Van i Venlose correspondent) In de stal van de landbouwer H. Derix in Venray werden vier koeien en een vaars gedood door een fout in de bekabeling, waardoor de drink bakken onder elektrische stroom kwamen te staan. De landbouwer hoorde zijn dieren verdacht loeien. Toen hy poolshoogte ging nemen, j was het voor vijf runderen al te laat. Hij dacht meteen aan elektriciteit. Zes andere koeien konden gered wor- i den door de stroom uit te schakelen. De strop bedraag meer dan f 5000,-. n*Tnnn nmr»aaii! De Amerikaanse filmactrice Shirley ONDER STROOM Temple' die hoofdzakelijk naam heeft gemaakte als kindsterretje voor I de tweede wereldoorlog, is zaterdag avond met haar echtgenoot Charles Black voor de eerste maal in haar leven voor een vakantiereis naar Europa vertrokken. Hun reis zal drie weken duren. Eerst bezoekt het paar Londen, daarna Moskou en vervolgens Amsterdam. Verder staat Shirley Temples reisprogramma nog niet helemaal vast. Morgenavond Lurelei-cabaret niet op televisie (Van onze R'damse correspondent) De voor morgenavond voor Neder land 1 vastgestelde uitzending van het Lurelei-cabaret gaat niet door. Hiervoor in de plaats komt een Lu cille Ball-show, getiteld „Men is nooit te oud om te leren". De VARA kon niet akkoord gaan met enkele sketches uit het Lurelei- cabaret, waarna besloten werd de ge hele uitzending te laten vervallen. Amerikaanse en Zuidvietnamese straaljagers hebben dit weekeinde met bommen en raketten militaire doelen in Noord-Viet nam bestookt. Zjj hebben onder meer mitrailleur nesten, vele kazernes en een radarin stallatie op Tijgereiland, dertig kilo meter uit de Noord Vietnamese kust, vernietigd, aldus generaal Ky, bevel hebber van de Zuidvietnamese lucht macht, die zelf de eerste aanvalsgolf leidde. Generaal Ky zei na afloop van de aanval, dat alle vliegtuigen zijn te ruggekeerd; een of twee werden door afweergeschut beschadigd. Het Noordvietnamese persbureau bericht te, dat tenminste één Amerikaans vliegtuig is neergeschoten. Volgens een officieel communiqué, uitgegeven in Saigon, werd de aanval op Tijger eiland uitgevoerd wegens „de voort durende infiltraties en aanvalsdaden van Noord-Vietnam tegen Zuid-Viet- Het Cambodjaanse staatshoofd, prins Sihanoek, heeft verklaard, dat volgens een Zuidvietnamese opstan delingenleider Noord-Vietnam niet heeft gereageerd op de recente lucht aanvallen, omdat het meent dat de V.S. de oorlog niet verder zullen uit breiden. De Amerikaanse Vakbond van ha- venarbeides heeft bekendgemaakt dat schepen met lading voor Noord-Viet nam in de havens van de V.S. zullen worden geboycot. De voorzitter van de vakbond zei, dat het eerste schip dat hierdoor ge troffen zal worden de „Severn River" s, varend onder Panamese vlag maar, laar wordt gezegd Brits eigendom. Dit ligt sinds 4 maart in de haven van New York in afwachting van een lading schroot. Het besluit werd bekend gemaakt -1 een telegram aan de democratische afgevaardigde van Florida, die had dat de laatste zes maanden 1964 schepen uit de niet commu nistische wereld 200 maal havens in Noord-Vietnam hadden aangedaan. ïeneraal Browning I overleden Van onze Londense correspondent) Op 68-jarige leeftijd is in zijn wo- Ing in Cornwall overleden sir Fre- erick Browning, die in de tweede wereldoorlog een divisie parachutis- en onder zijn commando had, welke iet eerst in Arnhem in actie kwam daar persoonlijk door Browning 'erd geleid. Het was een van de uit- onderingen, waarbij een verant woordelijke generaal zelf aan de Irijd deelnam. Ten overstaan van generaal Brow ning kapituleerden de Japanners in '5»5 in Rangoon wat betreft de be- 'tte gebieden in zuidoost-Azië, waar Browning, zoals hij alom be- I was, naar was overgeplaatst. Na Ie oorlog beheerde hij een aantal ja- en de financien van Prins Philip en toarna was hij administrateur van Ie koninklijke hofhouding. De doodsoorzaak van de generaal, fe in beide wereldoorlogen heeft ge- toeden, is niet bekend gemaakt. Hij tos al geruime tijd ziek en heeft be- to van dit Jaar een operatie aan een bten ondergaan. De generaal trad in 1932 in het hu- tolijk met de beroemde schryfster Daphne du Maurier, uit welke totenis een zoon en twee dochters torden geboren. Wetsontwerp over oud-nazirechters "<Van onze correspondent in Bonn) De Westduitse Bondsraad heeft besloten bij de Bondsdag een wets ontwerp In te dienen betreffende ge dwongen en directe pensionering leden van de rechteriyke macht die tijdens de nazl-tyd meegewerkt hebben aan „excessieve ter doodver- oordelingen". Het betreft hier zowel de zittende als de staande magistra tuur. Het wetsontwerp was ingediend door de landen Hamburg en Hessen. Aanvankelijk bestond enig pessimis- Dver de kansen van het wetsont werp. De plotselinge bijval moet worden verklaard uit het feit dat kortgeleden in Poolse archieven door de „Centrale tot opsporing van r misdaden" in Ludwigsburg enige honderden akten gevonden zijn, waaruit verdenkingen rijzen tegen op het op ogenblik nog in functie zijnde rechter en officieren van Justitie, Tegen het wetsontwerp in Bondsraad tot vroegtijdige verwijde ring van dit soort individuen binnen de rechterlijke macht, stemden de deelstaten Beieren en Sleeswij k- Holstein. De eerste staat bekend als rechts- reactionair, de tweede als bolwerk en broedplaats van de Germaanse heilsleer. De afgevaardigen van beide landen gaven juridische gron den voor hun standpunt op, die er tegen zouden pleiten voor deze ge vallen de grondwet te wijzigen. Boycot Prinses Stephanie van Mona co werd zaterdag gedoopt. Haar moeder Prinses Gracia met haar dochtertje op de armen na af loop van de plechtigheidrechts Prins Rainier. Veiling Meinesz 50 jaar doctor Op 26 maart is het een halve eeuw geleden dat prof. dr. ir. F. A. Vening Meinesz, oud-hoogleraar aan de Rijksuniversiteit in Utrecht en de Technische 'Hogeschool in Delft en oud-hoofddirecteur van het KNMI in De Bilt, promoveerde tot doctor in de technische wetenschappen op het proefschrift „Bijdragen tot de theorie der slingerwaarnemingen". Prof. Vening Meinesz, die wordt be schouwd als de grondlegger van de geofysica in ons land, woont in Amersfoort en is 77 jaar. In de hele wereld kreeg hij bekendheid door zijn initiatief om op zee de zwaarte kracht te meten in een onderzeeboot. Koningin Louise in Stockholm ten grave gedragen J Koningin Louise van Zweden, die vorige week zondag op 75-jarige leef- tyd overleed, is zaterdag na een een voudige uitvaartplechtigheid in de kathedraal van Stockholm naar haar laatste rustplaats gedragen. „Van Gusty" waren de woorden, die gedrukt stonden op het witte lint aan de krans van de 82-jarige Ko ning Gustaaf Adolf voor de vrouw, met wie hy 42 jaar gehuwd is ge weest. Het was de enige krans op de kist. Drie koningen (van Noorwegen, Denemarken en Griekenland), prin ses Beatrix en vele andere vertegen woordigers van Europese vorstenhui zen vergezelden de eenzame, oude koning op deze grauwe dag van af scheid. De oude vorst, gekleed in ad miraalsuniform, betrad de kathe draal aan de arm van zijn dochter Ingrid, Koningin van Denemarken. Aan zijn andere zyde ging prinses Alice van Griekenland, de 80-jarige zuster van de overledene in haar habijt van kloosterzuster. Bijna 1000 gasten vulden de machtige kathedraal, die in overeen stemming van de laatste wens van de overledene eenvoudig was ver sierd met witte bloemen. De uitvaart miste alle praalvertoon en weer spiegelde daardoor een leven, dat zich verwijderd had gehouden van pracht en praal maar vol natuurlijke waardigheid was geweest. De zwaar met koper beslagen kist werd door acht jeugdige matrozen de kerk uit gedragen onder het gedaver van 42 saluutschoten, een voor elk jaar van haar huwelijksleven met de koning. NEDERLAND 1 NTS 7.00 10.00 i 10.25 1 10.30 i Nieuws, in het kort NTS Barend de Beer, voor de kleuters Kenmerk, kerkehjk programma Huckleberry hound, tekenfilm NTS-journaal Zendtijd politieke partyen Een kleine draaimolen, speelfilm The great war deel 1, documentaire NTS-journaal Sluiting. NEDERLAND 2 KRO 8.00 uur Nieuws in het kort 8.01 uur Waauw, gedanste hitparade 8.25 uur De eerste eeuwen van het christendom 8.50 uur Het Amsterdams Kunstmaandorkest 9.30 uur Vrouwenleven Sociaal geweten, monoloog 9.50 uur Onze man in Washington 10.10 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 9.25 uur Het hangt aan de 9.45 uur 1 HILVERSUM 2 on giótoren Oud-premier ging stemmen Oud-premier Chroesjtsjow is gis-1 teren voor het eerst sedert zyn af treden in het openbaar in Moskou verschenen om deel te nemen aan de verkiezingen voor plaatselijke raden de Sowjet-Unie. Verscheidene honderden Moskovieten applaudis seerden toen zij hun voormalige lei der herkenden. Deze groette bij het verlaten van de woning terug. Hy zag er ouder en magerder uit dan in zijn actieve dagen. Met zijn vrouw Nina stapte hy in een auto om naar een stembureau in het cen trum van Moskou te gaan. Ook bij aankomst werd hij door talrijke Mos kovieten met applaus begroet. Tegenover een journalist verklaar de hy dat hy een .normaal terug getrokken buitenleven" leidt. Op een vraag hoe het met zyn gezondheid is antwoordde hy: „Zo zo". De oud premier was vriendelyk, maar scheen het dynamische te missen dat hem karakteriseerde toen het lot van het land in zijn handen was. Als een gewone Rus moest de man die eens de absolute maoht in de Sowjet-Unie heeft gehad zich iden tificeren voor hij zyn stem uit bracht. „Vertrouwt u my niet?" zo vroeg Chroesjtsjow met een glimlach. „Ja natuuriyk vertrouwen wy u", antwoordde de jonge vrouw achter het bureau. Zy gaf hem een stem biljet. De enige speciale behandeling die hij binnen het stembureau kreeg, was dat hem de gelegenheid werd geboden voor te gaan bij enkele an dere Russen die in de rij stonden te wachten om hun stem uit te bren gen. Hy weigerde met een glimlach en wachtte korte tijd. Toen Chroesjtsjow het stembureau verliet, begon een jongeman van on geveer 22 jaar in de handen te klap pen. Niemand volgde zyn voorbeeld. Verlegen hield de jongeman op met applaudisseren. Toen een westeiyke correspondent Chroesjtsjow vroeg om een vraag gesprek, antwoordde deze; „zeker, maar niet nu". Gemeld is dat Chroesjtsjow en zyn vrouw een maximaal Russisch pen sioen ontvangen van 1850 gulden per maand. Dapper man In de dierentuin „..angoon is een door drie tijgers cLeurd. Hij had kunnen ontkomen, vallende dieren te hebben verdedigd. imposante show van honderden boten en tenten op 45.000 m2 Europahal tijdelijk de grootste watersport haven van Nederland reusachtige camping met een compleet as sortiment tenten 12T/M21 MAART GEOPEND VAN 10-17 UUR 19.30-22.30 UUR ZONDAGEN VAN 10-18 UUR TOEGANG F 2.50 T") A T Oordeel Florkin uit lueht gegrepen Dr. M. P. Lansberg uit Zeist, hoofd van de Stichting Luchtvaartgenees kundig Centrum in Soesterberg, is van oordeel, dat er medisch gezien geen problemen meer bestaan voor bemande maanreizen. Hy maakte deze opmerking zaterdag tydens een in Utrecht gehouden forumbyeen- komst van de Stichtse Lucht- en Ruimtevaaft-Vereniging, waarop problemen van de bemande ruimte- vaart werden besproken. Dr. Lans berg, die een deskundige op ruimte vaartgeneeskundig gebied is en is teruggekeerd van een studiereis naar Amerika, is het niet eens met de Luikse professor Florkin, die langs verklaarde dat ruimtevluchten van meer dan vyf dagen krankzin nigheid bij de astronaut veroorza ken. „Volkomen uit de lucht gegre pen", zo reageerde dr. Lansberg op de uitlatingen van prof. Florkin. „De hele medische wereld is verbaasd ge weest over de uitlatingen "an prof. Florkin", aldus dr. Lansberg. Geen botertje tot de boom Het was dit weekeinde weer geen botertje tot de boom. Als op zaterdag de KRO „de grote beurt" heeft en op zondag de NCRV Nederland 1 in bezit heeft genomen, is er weinig reden om met rode konen van opwinding voor het scherm te gaan zitten. Neem de KRO zaterdagavond. De KRO is er ook zelf verre van gelukkig mee dat Bonanza hoe goed ook in zyn genre van mora listische Western, en met mid- avondserenade ,hoe verzorgd ook gebracht in zyn genre van wer velende muzikale show, de beide scharnieren zyn van de meest bekeken televisieavond in de week. Voor een t.v.-criticus zyn beide programma's ook zo iets als „dode zielen": ze zijn er wel, maar ze zijn er zoals ze er iedere teer zijn, alleen een beetje an ders, maar nét niet anders ge noeg om e<r apart aandacht aan te besteden. Het enige wisselende, be weeglijke programma-onderdeel van het KRO-zaterdagavondpro gramma was nog steeds „Brand punt", dat echter zyn langste tijd op de zaterdagavond heeft gehad. In „Brandpunt" kwamen Schmelzer en Bogaers aan het woord, en zagen we een uitste kende reportage over Grieken land, met name over het euvel van de bruidschat die de vader zyn dochter moet meegeven om haar getrouwd te krijgen. Nederland 2 Wie geen zin had in de KRO kon naar Nederland 2 verhui zen waar de AVRO althans met „Hoe maakt u het?" een beziens waardig programma bracht waarin we iets over de aanmaak van grammofoonplaten hoorden en zagen. Zelfs Edison was be- •eid gevonden even in dit pro- framma op te treden. Van Com- oo kon nog gezegd worden dat Greet je Mona het aardige lied je „Strand" (woorden Ernst van Altena) erg aardig zong. Daar mee is het voornaamste van de zaterdagavond wel gemeld. Veel „top"-sport De zondag had weinig meer in de melk te brokkelen. Misschien het opmerkelykste programma, en haast zeker het opmerkelyk ste initiatief, kwam van „Sport in beeld". Herman Kuiphof was zaterdag naar Londen gegaan en had vrij uitvoerig verslag ge maakt van de Engelse topwed strijd ChelseaManchester Uni ted. Het filmpje dat daaruit re sulteerde leek beter dan gewoon lijk van de Engelsen zelf van hun eigen wedstrijden gepresen teerd wordt. We kregen trouwens veel topsport te zien dit week einde: yshockey, biljarten en judo. Programma's die hun waarde bewezen hebben zonder iets nieuws te brengen, waren op Ne derland 1 „Memorandum van een dokter" en „Hoe bestaat 't". In „Onder vier ogen" sprak Ab van Roon met jonkvrouwe (de „rode freule", zoals ze genoemd wordt) Wttewaall van Stoetwe gen. Ook dit weer meer een „babbeltje" dan een „gesprek" over het politieke denken van de freule, wat wel jammer was, want zij is toch wel wat mans op politiek gebied! Op Nederland 2 vertoonde Charles Boost het Belgische filmpje „De luitenant", afkomstig van de Kurz Film- tage in Oberhausen. De concur rentie bij het claimen van de beste filmpjes (Bertina was er ook, voor de KRO, en de andere omroeporganisaties zullen ook wel ve rtegenwoordigd zyn ge weest) was in Oberhausen zo groot, dat we de beste filmpjes wel over de vyf zuilen verspreid zullen terugvinden. II1HIHU iinioumimnmiw MAANDAG 15 MAART procjramma Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Av overdenking. 22.55 Show-Schouw: klankbeeld. 23.55-24.00 Nws. DINSDAG 16 MAART 20.00 Nws. 20.05 Licht ensemble, zangsollsten. 20.30 Etherforum. 21.05 Klein gedrukt. 21.25 Het hangt aan de muur, spel van. twintig vragen. 21.45 Raddophllh. ork. en zangsoliste: Klas. en mod. muz. In de pauze: 22.25 Act. 22.30-22.40 Nws. 23.15 Lichte gr.- muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m. NCRV: 18.00 Marlnlerskapel der Kon. Marine. 18.20 Ultz. v. d. P.v.dA.: Bij de tyd. Een 14-daagse radiouitga ve van de P.vxiA.. 18.30 Klas. grjnuz. Ö.ÓO Lichte orkmuz. 20.2 ble: Zuldafrikaanse volksliedjes.^^O SCHOOLBLADEN OP JAARBEURS Ongeveer honderd redacteuren en redactrices van schoolbladen hebben zaterdag een bezoek gebracht aan de voorjaarsbeurs in Utrecht om voor hun jonge lezers verslag uit te bren gen over het wel en wee op en om de Jaarbeurs. Er verschynen in ons land 320 schoolkranten. De redacties kregen allemaal een uitnodiging van de jaarbeursdirectie. In de perska mer van de jaarbeurs kregen de journal is ten-in-spé vcor één dag de zelfde faciliteiten als de beroepsjour nalisten. Met stapels folders en map pen vol informatiemateriaal trekken ze over het beursterrein, waar ze on der meer een reportageploeg van de Japanse televisie tegenkwamen. De Japanners maakten een 'ilm van een half uur een een radiopraatje van tien minuten over Nederland, waarbij speciaal aandacht wordt ge schonken aan de voorjaarsbeurs. spreking. 10.00 Lichte grjnuz. 10.50 ttNws n o2 Voop OverheldsvoorlUltz. v. d. landbouw. "2.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 16.30 Voor de Jeugd. 17.30 New York calling. 17.35 Lichte grjnuz. v. d. tieners. Hilversum 2, 298 m. KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.05 Ouverturelichte grjnuz. en report, (7.30-7.40 Nws; 8.00-8.05 Overweging). 8.30 Nws. 8.40 Voor de hulsvr. 9.40 Schoolradio. 10.00 Mod. orkestwerken. 11.00 Voor de vrouw. 11.30 Lichte gr.- muz. 11.50 Volaan.vooruit, praatje. 12.00 Angelus. 12.08 Engelse volks liedjes voor tenor. 12.20 Voor de boe ren. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.40 Act. of gr muz. 12.50 Lichte gr.miuz. 14.00 Voor de plattelandsvrouwen. 14.10 Musiësta: gev. muz. progr 14.50 Lichtbaken, lezing. 15.00 Rleleksen..: amusementsprogr. (herh. v. zaterd. JU. 16.00 Voor de zieken. 16.40 Onderweg, progr. voor oudere luisteraars. 17 00 Voor de Jeugd. 17.35 Voor de padvin ders. 17.50 Overheidsvoorlichting: Nws nertd6 Ned' AntlUen- sPr Henk Den- TELE VISIEPROGRAMMA'S Nederland 1: NOT/NTS: 14.05-14.30 .-cuciiuiiu 1. 14Uo -14 31 Schooltelevisie. NTS: 17.50-18.25 Euro visie: Wielrennen: Laatste etappe van Parijs—Nice. 19.00 Nws 19.01 Barend de Beer, film v. d. kleu ters. 19.06 Weekjourn. voor gehoor gestoorden. 19.33 Engelse les. 20.C" Journaal. VARA: 20.20 Achter t 20.45 Voordracht. 20.5 Tel uit 1e 21.30 Sp~' 05 Lureïel °£a baret. 22.35 ^ct^Hif- manisme. NTS: 22.45-22.50 Journaal. Nederland 2: NTS: 20.00 Nws. In bet kort. 20.01 Documentaire over de fa bricage v. d. Rolls Royce. 20.20 Station Petticoat. TV-film. NCRV: 20.45 De wereldgodsdiensten: Hindoe documentaire. 21.25 Dzjes Zien- 21.50 Attentie CVK/IKOH: riugi, «(.-wijn aan ae denker Sören Kierkegaard.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5