FRIESCHE VLAG GOUDBAND de meest gebruikte koffiemelk in Nederland "Friesche Vlag" stelt alle gebruik- sters van "Goudband" koffiemelk in de gelegenheid 14-karaats gouden Zwitserse horloges aan te schaffen voor prijzen die vèr bene den de vergelij kbare winkelwaarde liggen. Bijvoorbeeld: een 17-steens gouden dameshorloge, merk PROSPERA, voor f 80.- (ver gelijkbare winkelwaarde f160.-)* plus "Goudband" waardepunten. Goud bij Goudband, kwaliteit bij kwaliteit! U-kunt kiezen uit vier verschillende horloges. Al deze precisie-uurwerken zijn vervaardigd door de wereldvermaarde meesters van de Zwitserse uurwerk-industrie en zijn voorzien van garantie-certificaat. Elk horloge is verpakt in een fraai, luxe etui en wordt bij bestelling aangetekend verzonden. Kies uit deze vier horloges: - Herenhorloge, 14-karaats goud (zie afbeelding), vergelijkbare winkelwaarde f210.-, uw prijs f 110.-. - Hetzèlfde horloge, mèt datum, vergelijkbare winkelwaarde f220.-, uw prijs f120.-. - Dameshorloge, 14-karaats goud (zie afbeelding), vergelijkbare winkelwaarde f 160.-, uw prijs f 80.-. - Hetzèlfde horloge, met fraai geslepen safficrglas, vergelijkbare winkelwaarde f175:-, uw prijs f 90.-. Kwaliteitsgegevens. Gemonteerd in 14-karaats gouden kast Voorzien van INCABLOC 17-steens On breekbare veer 1 jaar schriftelijke garantie. Vraag spaarkaart aan uw koffiemelkleverancier. Deze kaart ligt al op u te wachten. U kunt er de waardepunten, die u op de etiketten van de „Goudband" koffiemelk vindt, opplakken. Op de 1 /4 literfles vindt u een halve punt, op de 1 /2 literfles één punt en op de 1/1 literfles anderhalve punt. Reeds voor 60 hele waardepunten kunt u profiteren van deze unieke aanbieding.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 22