Vergeten wat oude ster haalt orie op Judoreus vandaag in filmtest 15 In kroniel van lbo Eis tien jaar voor nioord-Jessy Gibson Curacao gereed om de prinses te ontvangen Opgericht 1 maart 1860 Vrijdag 19 februari 1965 Derde blad no. 31496 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. LUCIENNE BOYER 99 99 (Van onze rtv-medewerkster) Jammer, dat Wim lbo nog steeds op studiereis buiten onze grenzen is: want hij zou er eigenlijk vanavond bij moeten zijn. Dan zendt de VPRO-tv nl. de 20ste cabaretkroniek uit. En fin, hij heeft de opnamen voor dit programma wel zelf bijge woond. Eind november al, want jegin december is hij vertrokken. Twintig uitzendingen. Het is een iresatie. Er is in die betrekkelijk korfte spanne tijds veel gebeurd, 'n de begintijd werd de cabaret kroniek nog geregisseerd door Thijs Chanowsky. Daarna kwam le regie in handen van Warry ian Kampen, maar na een ern- auto-ongeluk moest hij dit maal worden vervangen door Rob lan der Linden. Tientallen Merel Laseur maakte tijdens die eerste uitzending haar debuut als in- erviewster. Als „slachtoffer" had de zuster van Dirk Witte. Merel leeft in die 2Vz jaar een flinke car rière gemaakt. Bijna iedereen kent angzamerhand deze charmante te- evisie-gastvrouw. Jasperina de Jong introduceerde ier haar toen nog zo gewaagde iiedje „Call-girl". Kort geleden heeft j er een Edison voor gekregen. Cor Lemaire vierde hier zijn 40- arig jubileum en oude artiesten be sefden hun rentree. Ditmaal bent u weer te gast in het misse café van Theo Ruiter aan Amsterdamse Rozengracht. Daar reden op Boudewijn de Groot, Paul ïollin, Dora Paulsen en Jetty Can- Speciale gaste en middelpunt belangstelling is echter de grote 'aryse ster uit de jaren dertig Lu- ienne Boyer. Voor de ouderen is deze vrouw een legrip. Wie kent niet haar beroem de chanson „Parlez moi d'amour"? jucienne Boyer werd in 1902 in Pa jjs geboren. Ze begon haar artistie- loopbaan als actrice, maar werd het eind van de jaren twintig intdekt als zangeres door Lee Schu iert. Hij bezorgde haar een contract Een begrip Advertentie In de griep-greep bent U lusteloos maar beslist niet machtelOOS! Neem direct Rheumin. Iheumln - tabletten helpen snel, tker en bovendien veilig! Ook (oor de gevoelige maag uitstekend verdragen. 20 tabletten 68 ct. en Brocades - product, dus: vertrouw er op! Ministerraad zal spoedig beslissen over Veronica Er is eem spoedige beslissing van de ministerraad te verwachten, of er zal worden opgetreden tegen Radio Veronica. Dit blijkt uit hetgeen minister Scholten (Justitie) in zijn memorie van antwoord mededeelt op het ver slag van de Eerste Kamer over zijn begroting in antwoord op hierover gestelde vragen. Minister Scholten was gevraagd, welke stappen de regering denkt te doen in verband met het gereedko men van het Europese verdrag tot bestrijding van omroepzenders bui ten nationaal grondgebied. Oostduits komplot in Wenen ontdekt In Oostenrijk is een wijdvertakte Oostduitse spionage-organisatie ont dekt, die over de modernste midde len beschikte. Vier van haar leden zyn aangehouden, zo heeft de Oos tenrijkse minister van Binnenland se Zo ken meegedeeld. Een vrouw die op het hoofdkan toor van de volkspartij werkte en toegang tot geheime documenten had. is het land uitgevlucht. Men verzamelde ook gegevens bij grote industriële ondernemingen, op het bureau van de kanselier en bij wes telijke diplomatieke missies. Acht radiozenders zijn de laatste maan den in beslag genomen. Tegen Rotterdamse zeeman NEDERLAND 1 VPRO 8.20 uur 9.40 uur 10.15 i 10.45 i 10.50 1 Stichting Socutera Patrouillewagen 54, film NTS-journaal Wim Ibo's cabaretkroniek Randfiguren ,prog. rond Boris Vi; De fotograaf, eenakter Documentaire over het orgel NTS-journaal Sluiting. I NEDERLAND 2 KRO H 8.00 uur Nieuws in het kort NTS 8.01 uur De Phil Silvers show 8.25 uurHet geheim van Anna Maria, televisiespel 9.00 uur Studio 1, parodistische musical 10.10 uur Sluiting. (Van onze R'damse correspondent) De moord op de Schotse wasvrouw Jessy Gibson in het havenplaatsje Grangemouth werd gisteren zo uit voerig mogelijk uiteengerafeld door de Rotterdamse rechtbank tijdens de zaak tegen een 29-jarige ongehuwde loswerkman uit Rotterdam. Hij wordt j er van verdacht de 34-jarige door wurging om het leven te hebben i gebracht. Na een maandenlang durend vooronderzoek, waarbij zich nogal wat strubbelingen hebben voorge daan tussen de Nederlandse en Schot se justitie, is de officier van Justitie, mr. P. A. H. Bos tot de overtuiging gekomen, dat verdachte schuldig was aan de dood van Jessy Gibson. De langdurige getuigenverhoren gisteren ter zitting konden hem niet van het standpunt afbrengen. De officier van Justitie eiste primair terugverwijzing van de zaak naar de instructie voor het uitbrengen van een psychiatrisch rapport en subsidiair wegens dood slag tien jaren gevangenisstraf. voor een aantal shows op Broadway. In 1928 maakte zij haar eerste grammofoonplaat. „Parlez moi d'amour" werd in 1930 op de plaat gezet. Het maakte haar op slag we reldberoemd. Na de oorlog is Lu- cienne Boyer in het vergeetboek ge raakt. Privé-moeilijkheden waren er de ooi-zaak van, dat zij zich hoe lan ger hoe meer terugtrok. Schrijnend Haar naam werd enkele jaren ge leden ineens weer genoemd, toen haar dochter Jacqueline op het Eurovisie Songfestival de eerste prijs won. Samen werden ze gefotogra feerd. Een jonge ster met toekomst naast een wat tragische, versleten oudere vrouw, die eens een wereld- reputatie had een schrijnende tegenstelling. In het programma van Wim lbo zingt Lucienne vanavond onder andere Dans la fu- nee", ook een bekend lied uit de ja ren dertig. Wim lbo heeft er nog een oude 78 toerenplaat van. En die heeft hij haar nog laten horen na afloop van de opnamen. „Ze herken de haar eigen stem nauwelijks", zei lbo en ze glimlachte er verbaasd over." Maar ik heb haar verzekerd, dat haar vertolking uit de jaren der tig me stukken minder deed dan haar nu met wat versleten stem ge zongen interpretaties Die vrouw is een rasartieste en weet nu tenmin ste wat ze zingt". ,Geen bewijs' „De officier is zwaar aan het destilleren geweest. Waar is het be wijs in zijn requisitoir", zo begon de verdediger mr. S. Ivens zijn vrij kort pleidooi. Hij bestreed de getuigenverklarin gen stuk voor stuk. Hij wees op tal loze tegenstrijdigheden. „Er is in het dossier niets, dat verdachte als da der aanwijst", zo constateerde plei ter. Verdachte heeft zijn onschuld al tijd volgehouden. Hij bevond zich in het huis van bewaring, toen er aan- Vanavond begint bezoek Anti-auto-betoging bij „Gouden RAF' onze A'damse correspondent) Bezoekers van de „Gouden R.A.I.", perst Je 50ste R.A.I.-tentoonstelling personenauto's, die gisteren door ister Van Aartsen in Amsterdam geopend, zullen op het voorplein het R.A.I.-gebouw een aantal zonderlinge jongelui hebben gezien, die zich hadden behangen met bor- Jen. Op deze borden stond nu eens teen reclame voor de R.A.I. of voor bepaald automerk te lezen. In tegendeel, wij lazen opschriften als: Jeder een auto, niemand ruimte", Jlogere autobelasting", „Naverbran- Jers verplicht", „Autostop" en „Vier- hansweg. achtbaansweg, Holland •eg". Een cheque (f 50.000), die door de voorzitter van de R.A.I., de heer S. Schootstra, tijdens de openingsplech tigheid van de 50ste automobielten toonstelling aan de minister van Verkeer en Waterstaat, mr. J. van Aartsen, werd overhandigd, vond bestemming. De minister riep uit de zaal de voorzitter van iet Nederlandsche Roode Kruis en gaf hem de cheque. „Dit gebeurt het evenveel liefde als waarmee het leid in het Rijkswegenfonds gestort zou zijn", zo schertste de minister ot grote hilariteit van de aanwe zigen. De tentoonstelling werd op de eer- zte dag bezocht door 17.508 bezoe kers. Dit is 40% meer dan op de eerste dag van de vorige personen- luto-R.A.I.-tentoons telling. (Van onze reisredacteur) Wanneer prinses Beatrix hier vanavond in Willemstad om kwart over negen op het Dr. Al- bert Plesman vliegveld uitstapt, zal de 8-jarige Raquel Rosario precies weten wat haar te doen staat. Haar is de taak toebedeeld de kroonprinses een bos bloemen aan te bieden. Raquel heeft de afgelopen dagen de kniebuiging talrijke malen gere peteerd en thuis hangt de witte Jurk klaar, die zij vanavond zal dragen. „Ik krijg ook een oranje sjerp om", verzekerde ze mij. Als het lood haar niet in de schoenen zinkt, zal ze ook nog „welkom" tegen de prinses zeggen. Anders zal ze alleen maar lachen, legde ze heel serieus uit. Deze en andere details hebben de regeringsvoorlichtingsdienst op Cura sao anderhalve maand op volle toe ren doen draaien. Grootste kopzorg blijft nu nog het weer. De regentijd, die al enkele weken achter de rug had behoren te zijn, maakt slechts aarzelend aanstalten om plaats te maken voor het droge seizoen. Over dag jaagt een straffe passaatwind over het zo goed als boomloze eiland, witte koppen zettend op de als uit graniet gehouwen Atlantische Oceaan. In Willemstad, waar de autodicht heid die van de bevolking lijkt te overtreffen, is van speciale voorberei dingen voor het bezoek van prinses Beatrix niet zo veel te merken. De personen die zich het vorige bezoek van de kroonprinses in 1958 herin neren, is het opgevallen, dat in de stad de versieringen nog niet zijn aangebracht. In 1958, herinnert men zich, waren die al een week van te voren op hun plaats. Alleen een aan tal winkeliers heeft de etalages ge drapeerd met vlaggen en foto's van de prinses. Overigens kan men overal foto's van de koninklijke familie vinden. Tot zelfs in de kleinste kroegjes. En prinses Beatrix geniet op Cura cao een bijzonder grote populariteit. „Bon bini" ben in het peperdure Hotel Curasao Intercontinental (kamers vanaf 40 gulden per dag), komt het bezoek van de prinses als een onverwachte attractie. Als laatste stadium van de voor bereidingen hielden de op de Neder landse Antillen gelegen mariniers vanmorgen een generale repetitie voor de erewacht op de binnenplaats van het Fort Amsterdam waar de meeste regeringsgebouwen zich be vinden en waar gouverneur mr. De- brot zijn ambtswoning heeft. De prin ses zal bij de gouverneur logeren ge durende haar verblijf op dit eiland. Curasao is gereed voor de ontvangst. Vanavond zal men „bon bini" roepen, „welkom" in papiamento. Verdwenen brief bank Rijnsburg eindelijk terecht De postale recherche in Amster dam heeft een 49-jarige P.T.T.-be- steller uit Utrecht gearresteerd we gens verduistering van een brief, waarin enkele bundeltjes bankbil jetten ter waarde van 20.000 Duitse marken zaten. Deze brief was begin maart van het vorige jaar door de Raiffeisenbank in Rijnsburg met aangetekende waarde naar Utrecht gezonden. Het stuk was in Rjjns- burg echter bij de gewone post te rechtgekomen. Op het postkantoor in Utrecht kreeg de besteller tijdens sorteer- werkzaamheden de brief in handen. Daar hij vermoedde dat er wel eens geld in kon zitten nam hij het stuk mee naar huis. Bij opening rolden de pakjes bankpapier er uit. In de loop van het jaar maakte de bestel ler met het geld goede sier en by zijn arrestatie was er geen cent meer van over. Voorts is gebleken dat hy uit een P.T.T.-kas, die hij in be heer had, 75 gulden heeft ontvreemd. De besteller is ter beschikking van de Officier van Justitie in Utrecht wijzingen binnenkwamen, dat hij be trokken was geweest bij het gebeur de in Grangemouth, waar kinderen de stoffelijke resten van de was vrouw in een kuil hadden gevonden. Verdachte was gedetineerd als ver dacht van het plegen van twee inbra ken in juli en augustus in Rotterdam Hij bekende gisteren grif geld en sie raden te hebben gestolen, maar de moord bleef hij hardnekkig ontken nen. De papieren waren niet in zijn voordeel. Een psychiatrisch rapport sprak van verminderde toerekenings vatbaarheid en een reclasseringsrap- port (hy werd al driemaal veroor deeld) noemde hem een alcoholist. Rapport De zwaarste getuigenis tegen hem is een rapport van de Schotse politie, volgens welk verdachte by zijn terug keer aan boord van het schip op de fatale datum beneveld was. Hij maakte de indruk te hebben gevoch ten. Hij zou verklaard hebben een Zweed te hebben vermoord. Het lichaam zou hij ergens hebben be graven. Verdachte ontkende gisteren ter zitting echter deze verklaringen te hebben afgelegd. Over veertien dagen zal blijken of de rechtbank hem meent te kunnen geloven. BUS IN RAVIJN: ZESTIEN DODEN Een bus met 45 personen is gis teravond van de grote weg tussen Napels en Pompei geraakt en in een ravijn gestort. Zestien inzittenden kwamen om het leven, alle overigen werden gewond, van wie zeven ernstig. Het ongeluk gebeurde een paar kilometer buiten Napels, van waar de bus enkele minuten daarvoor was vertrokken op weg naar Scafati op de Vesuvius. Alle plaatsen waren be zet en een aantal passagiers moest zelfs staan. Volgens de politie was de bus bezig een andere wagen in te halen, toen plotseling van de andere kant een auto naderde. Tijdens de manoeuvre weer in de rijbaan te ko men, was de bus bij de steile af daling twee keer geslipt en vervol gens door de vangrail in het ravijn gestort. Zij kwam op de kop in een droge rivierbedding terecht, maar er brak geen brand uit. Acht van de doden zijn vrouwen. Er was één Britse toerist in de bus, die verder door louter Italianen werd bezet. Later werd bekendgemaakt dat ook de chauffeur van de wagen om het leven is gekomen. De snelweg Napels-Pompeï-Salerno werd terstond voor het verkeer ge sloten om ziekenauto's de kans te ge ven zich sneller naar de plaats van de ramp te begeven. Advertentie GERO CASSETTES in Zilvium - Zildura - Zilmeta uitvoering. JUWELIER - HORLOGER F. W. PLESSEN Bevrijdingsplein 12 - Leiden Z.-W. Telefoon 26670. Luifelbaanzegels. Indrukwekkend document Op Nederland 1 verzorgde de NCRV een voortreffelijk pro gramma. Weliswaar was slechts een klein gedeelte van eigen makelij, maar ook een goede keus van buitenlandse pro gramma's behoort tot de crea tieve werkzaamheid. De geschie denis van Joel Brand, in op dracht van de Westdeutscher Rundfunk door de Bavaria- studio's vervaardigd, bleek een indrukwekkend document, dat document bleef ondanks de ge speelde scènes, die het docu mentaire verhaal onderbraken en verbeeldden. Over het onderwerp hoeft hier niet veel meer gezegd te worden. Het aanbod van Eichmann om joden uit te leveren tegen vrachtauto's is tijdens het pro ces tegen Eichmann al uitvoerig ter sprake gekomen. Heinar Kipphardt heeft deze hele af faire „gedramatiseerd", voor zo ver er aan een drama nog iets te dramatiseren valt. Het werd zowel een Duitse week op onze Nederlandse tele visie, een Franz-Peter Wirth- week met name, want zowel het stuk over Maarten Luther dat woensdagavond op Nederland 2 getoond werd als „De zaak Joel Brand" was door genoemde Wirth geregisseerd. In beide gevallen (zij het bij Luther toch meer dan bij Brand) trof de eenvoud van de mise-en-scène, en het vloeiend ln elkaar over lopen van verschillende geaarde scènes. Massa-scènes gingen in monologen of dialogen over en omgekeerd, zonder dat dit 'n ge voel van bevreemding opwekte. We hoefden ons niet te bekla gen over de wijze waarop de Duitsers deze zaak hadden ver werkt. Bepaalde menselijke [nimiifliinimri.'iinifiJniniiifnriininmminiiiiiininnnniiiiraninnjiiiiiinR'jniiiiinr trekjes in Eichmann, Becker en Von Klages zullen hun in wer- kelijkehid ook wel niet vreemd zijn geweest naast de onmense lijke trekken die beter in de cijfers, in het documentaire ge deelte dus, tot uitdrukking kwa men dan in de gespeelde gedeel ten. Becker is op het ogenblik trouwens multi-miljonair en leeft er goed van in West-Dults- land. Zo wist Joel Brand ons nog te melden in het interview dat prof. Kogon met hem had en dat na het documentaire televisiespel als een soort epiloog getoond werd. Het was een nut tige afsluiting, niet alleen omdat we nu even konden zien hoe Brand er in werkelijkheid uit zag, maar ook omdat zo een paar nadere gegevens over het lot van enkele hoofdpersonen konden worden verstrakt. Door ook nog even te zeggen dat Joël Brand kortgeleden overleden was. en dat enkele betrokkenen bij de affaire on langs berecht zijn in Frankfurt, zorgden de NCRV voor een goede afronding van het pro gramma, dat mede bedoeld wilde zijn ter herdenking van de februari-staking. Tenslotte verdient vermelding dat „Attentie" twee onderwer pen behandelde die ten onrechte door de actualiteiten-rubrieken verwaarloosd plegen te worden, ondanks hun actualiteits-waar- de: de sport en de kunst. We werden rondgeleid door het museum Willet Holthuysen waar de tentoonstelling van familie portretten „binnen zonder klop pen" de aandacht vraagt, en in Hongarije had men een portret samengesteld van de komende tegenstander van DWS: Vasas. De wedstrijd wordt woensdag gespeeld wat de NCRV de mo gelijkheid bood er aandacht aan be besteden. tmmmiümi ïiiiniiKiü SÉMfl (7.25 Van de Nws. en 5.20 \Ve| jag.. praatje). 8.00 strijdlied. 8.13 Lichte gr. Tip; kantles. "8.30 Lichte gram. 9.00 L< naar werken, praatje. 9.10 Klass. mermuz. 9.35 Waterst. VPRO: 9.40 gesprek, lezing. 9.55 Wonen onder i gouden dak, praatje. VARA: 10.00 B tenlands weekoverz. 10.15 Z.O. 135, progr. (Om 11.00 Nws.). 12.27 J orkest nisch progr.) 13.00 Nws. 13.15 Lichte i Uitlaat: pr .15 Radio Ja later, lezing. 15.00 Ned. zangers uit vroeger jaren. 16.00 Nws. 16.02 Boekbespr. 16.20 Tango-rumba- n zangsolisten. 17.00 Elektro- •gelspel. (Om 16.45 Amateurs- 17.30 Weekjourn. 18.00 Nws. 18.15 Tijd voor teenagers. 19.20 OnbewoondInter view en gram. 20.00 Nws. 20.05 Tram- 21.00 Soc. comm. 21.15 Pro: melant in Loeren a/d Hor amusjnuz. 21.45 Ik trek d licht progr. 22.00 Vocaal Lichte gram. 22.30 Nws. 22.*o ueajes- progr. 23.10 Even naplaten: licht muz. progr. 23.55-24.00 Nws. Hilversum II, 298 m. KRO: 7.00 Het levende Woord. 7.05 Klass. planomuz. 7.30 Nws. 7.40 Ge wijde muz. 7.55 Overweging. 8.00 DJinn, gevar. 12.00 Angelus. 12.03 Country and Western Exprt^ 12.27 Meded. 12.30 Nws. 12 Lichte gram. 1.45 Ik trek door het land, Gevoelvolle opdracht voor Anton Geesink (Van onze speciale verslaggever) De beslissing zou vandaag vallen of de beroemde Cinecitta, de filmstad van Rome Anton Geesink als ac teur kan gebruiken. Regisseur Mar cello Baldi heeft de testscène uit de film Samson al met de judoreus doorgenomen. De scène speelt in het huis van Delila, de geliefde van de reus. Deze dame, die niet van uiter lijk schoon gespeend is (op dit moment is nog niet beslist ivie de rol speelt) vraagt Samson (Geesink) met wie hij in ge sprek was. ,JMijn moeder", is het antwoord. „Waarom vraag je haar niet bin nen te komen?" Samson antwoordt niet. Valt op een rustbank neer, laat de ver leidelijke Delila zijn grote hand zien en'zegt: „Raad eens wat ik gevonden heb". Zij komt uitda gend naar hem toe en maakt de vingers open. Een sieraad", vervolgt Samson. „Ik zag hem daar op die steenhoop". „Dan zal hij wel vals zijn. Ik heb veel mooiere gezien", is het mokkende commentaar van Delila. Samson komt overeind zitten en zegt: „Vrouw, waar?" „Om de hals van vrouwen, die ge lukkiger zijn dan ik". Delila, die naast hem op de rust bank zit, betast zijn spieren en zegt: „Je houdt niet van me, anders zou je me gelukkig ma ken. Met jouw kracht kan je al les hebben". Samson zuchtend,Die kracht is een zware last. Een veroor deling". Moeilijk En dit is dan de hele scène. Men moet zich niet vergissen. Het is een moeilyk te spelen stukje, om dat er allerlei gemoedsbewegingen in tot uiting moeten komen. Bo vendien dient de scène in het En gels gesproken te worden. Het grimeren van Geesink zal ander half uur in beslag nemen. Dat wordt gedaan door Alberto di Ros- sie, die ook Elizabeth Taylor en de andere actrices en acteurs in Cleo patra onder zijn artistieke handen heeft gehad .Anton krijgt een for se pruik en baard. De Samson-kos- tuums zijn voor hem gemaakt van ruige geiteharen stof. Hij heeft er drie. Een nieuw, een oud en een, waar de borst ontbloot blijft voor de slotscène, waarin Samson de zuilen van een tempel kraakt. „Voor die scène moet u enkele ki lo's afvallen", zei de regisseur ge nadeloos. „Hoe kan dat nou?" vroegen wij ons af. Hij weegt maar 125 kilo... Groots werk Die regisseur Marcello Baldi heeft ook „Saul en David" gemaakt, de laatste film van de San Paolo- maatschappij. Gisteravond zagen we die film in een speciale voor stelling, waarbij ook David Niven jr., de zoon van de befaamde ac teur aanwezig was. Niven heeft geen artistieke neigingen en werkt in Rome als zakenman voor een filmbureau. „Eén acteur in de fa milie is genoeg", merkte hij op. Saul en David is een groots opge zet filmwerk met schitterende veldslagen en prachtige massaregie. Di Baldi kan er wat van. De grote op de achtergrond blijvende man van de San Paolofilm is ech ter Don Cordero, een pater in de Orde van St. Paulus, die in 1914 is opgericht om bijbelse boeken uit te geven. En vanaf 1938 ook films maakt. Repeteren Gisteren liep Anton in de gang van ons hotel luid zijn rol te repeteren tot grote verbazing van passerende obers, die dachten, dat hij het te gen hen had, en steeds kwamen vragen, wat meneer wenste. .Die knapen begrijpen een artiest ook helemaal niet", was het geksche rende commentaar van de Utrecht se en vandaag ook bijbelse reus... Fanfare-orkest. (Musicerende dilettan ten). 14.30 V. d. kleuters. 14.40 Franse Licht ork. 15.30 Signaal, do cumentatie T 15.50 Promenade-ork. en solist: popul. klass. werken. 16.40 Gitaarmuz. 17.00 Lichte gram 17.30 Kunstkron. KRO: 18.00 Dansork. 18.20 Lichte gr. 18.50 Lichtbaken, lezing. 19.00 Nieuws. 19.10 Act. 19.30 Klass. ork.muz. 20.30 Rieleksen..., gevar. progr. 21.35 Man t zaken. 21.45 Roulette. vrijmoedige kijk op actuele nietje met zangsolls- Ijes. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Epiloog. 22.45 Kruispunt, gesprek over Chris ten-zijn ln kerk en wereld van van daag. 23.15 Nwe klass. gram. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I: NTS: 10.00 Teleac - Ongevallen in en om de woning, tele- 15.00 Weekjournaal. VARA: 15.25 Rawhide - In een cirkel, TV-film. NTS: 16.15 Eurovisie: Repor tage Internationaal Zwemtoernool te Bremen. VARA: 17.50 Een vreemde oli fant, Tsjechisch filmpje over een die rentuin. Vooraf: 17.15-17.50 V. d. kind 19.30 Fop of Flop. NTS: 20.00 Journ] "0.20 Achter het keer. satirisch de Magazijndiefstal, tv-fi 25 Acht plus Operetteklanken, i. progr. 20.50 Hoe bestaat het, popul. wetensch. progr. 21.20 De Orpington tgingers. 21.30 Wat zegt U zo'n 21.50 Bijbellezing. 21.55-22.10 18 t/m 28 FEBRUARI Openingstijden: 10-17 uur en van 19-22 ut Zondagen van 10-17. Toegang: f2,75

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5