Kans op terugkeer van „Stiefbeen en Zoon"? Moeilijkheden rond de Europese raket Frankrijk acht huidig project onvoldoende WERKLOZEN IN I ROME WILDEN SNEEUWRUIMEN Spoedi lig inzicht in financiële toestand V.A.T. RINGOSTARR GETROUWD Langdurige vlootoefening Voorjaarsbeurs toont de aardgas-revolutie Kwitantiezegel moet spoedig verdwijnen ■- Ipgericht 1 maart 1860 Donderdag 11 februari 1965 Derde blad no. 31483 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. (Van onze Rotterdamse correspondent) Zal Nederlands populairste tv-programma Stiefbeen en zoon" 'toch nog kunnen worden voortgezet. De kans daarop, die aanvan kelijk definitief en voorgoed verkeken leek te zijn, is er in elk ge ul. Een onverwachte wending wekt de hoop, dat er door de oor spronkelijke auteurs nieuwe teksten zullen worden geschreven voor \e Engelse t.v., die dan ook weer beschikbaar zouden komen voor e N.C.R.V. Men herinnert zich de gang van Bakenhet gegeven was verkocht aan jen filmmaatschappij en de Engelse ,Stiefbeen"-acteur Wilfred Branbell tanvaardde een rol in een Broadway nusical. Toen onderhandelingen tot esultaat hadden, dat de auteurs nog Beven schetsen met het populaire ader-en-zoon-duo mochten schrij- >or de BBC was juist de hoofd- Dispel er niet meer beschikbaar Veel kritiek Het lot Is hem echter niet al te lunstig gezind geweest. De show raarin hij zaterdag op Broadway in lew York voor de eerste maal op de ilanken van de Amerikaanse metro- >ool optrad, heeft het precies tot :egge en schrijve één voorstelling ge- iracht: de première. Het st.uk, „Keil", is als gevallent, oogstte verpletterende kri tieken (de Newyorkse recensenten waren in dit opzicht bijzonder eens gezind) en is. door de producenten onmiddellijk stop gezet. Het verlies dat erop wordt geleden, is enorm. Er was uitgedrukt in onze valuta circa f 2.500.000 in geïnvesteerd, ir bitter weinig is terug gekomen. Behalve een vernietigende strop voor de geldschieters, is deze tegenslag ook een zeer grote teleur stelling voor de musici en acteurs. Ander werk Onder de werkloos geworden spe lers is de 52-jarige Wilfred Branbell, de Engelse vader „Steptoe", Rien van Nunens Britse equivalent. Hij zoekt nu naar ander werk en er zou al con tact met de BBC zijn over een nieuwe „Steptoe"-serie. Als het ervan komt, kunnen Van Nunen en Piet Romer hun Frieda weer van stal halen, hun lompen weer aantrekken en.er weer han del in gaan drijven. Ned. Dans Theater naar Genua Het Ned. Dans Theater zal een ■eeks balletvoorstellingen geven als inderdeel van het seizoen van de ipera Genua. Er treden daar sterren van wereld faam op, zoals Mario Monaco, Mar ei la Pobbe en Gianni Raimondi Ook iet Ned. Dans Theater behoort nu tot Ie uitverkorenen. Exposities Op 9 maart worden in het Centraal Juseum in Utrecht de tentoonstel- ingen „Nederlandse 17e eeuwse Ita- laniserende landschapschilders" en ^Het moderne [eopend. Zaterdag a.s. vindt In het Gemeen temuseum in Arnhem de opening plaats van een expositie van beeld houwwerken en tekeningen van Charlotte van Palland en van schil drijen en aquarellen van Kees Ver- In Franse regeringskringen heeft en ontkend dat Frankrijk de bouw tracht stop te zetten van een raket door de Eldo, de Europese Organisa- oor de bouw van ruimteraket ten. Dinsdag had men in welingelichte kringen in Bonn verklaard, dat de Franse regering eind januari had la ten doorschemeren, dat zij het hui dige project voor de bouw van een drietrapsraket in Europees verband wilde opgeven en aandacht wilde schenken aan een volkomen nieuw plan, omdat de kosten van het hui dige project veel te hoog zouden zjjn. Bij het project waaraan tot dusver gewerkt ls zou Engeland de eerste trap van de Europese raket leveren, Frankrijk de tweede en West-Duits- land de derde. ray. M Alkmaar exposeren van 18 fe bruari af in de zaal „Goed wonen" onder de titel „Image" Louis van der Graft imagestiek, samenvoeging van de woorden „image" en „plastiek" en Louis van Riet diazobeelden, chemi- prammen, zilverbeelden en fotoscolla ges, tot stand gekomen langs fotogra fische weg. Werklozen hebben gisteren sommi ge straten in de buitenwijken van Rome met sneeuw gebarricadeerd om te protesteren tegen 't feit, dat de ge meente hen niet in dienst heeft ge nomen als sneeuwruimers na de he vige sneeuwstorm van gisternacht. Elders in de stad hebben werklozen gedemonstreerd, omdat er niemand op het gemeentekantoor kwam op dagen om hen aan het sneeuwruimen te zetten, zoals eerder was beloofd. Aan beide betogingen maakte de politie een eind zonder dat zich ge welddaden voordeden. Volgens de au toriteiten kon de ambtenaar van het kantoor, waar de tweede betoging werd gehouden vermoedelijk zelf niet naar kantoor komen tengevolge van de sneeuw. Een Romeins onafhankelijk blad heeft bericht, dat de gemeente voor zichtig is met het aannemen van werklozen voor het sneeuwruimen. Bij de jongste zware sneeuwval in 5 zouden de werklozen die de stra ten overdag sneeuwvrij maakten, s avonds zijn teruggekeerd om de straten weer vol sneeuw te gooien, teneinde aan het werk te kunnen blijven. Vele straten in Rome zijn geblok keerd door omgevallen bomen. Tien tallen padvinders hebben aangeboden de brandweerlieden en politieagenten als goede daad te helpen met het wegslepen van bomen en takken. In de heuvels rondom Rome is de hulp van carabinieri in Bringolo ingeroe pen om schapen te helpen hoeden. De politie heeft 300 schapen gered, die door de sneeuw van de buiten wereld waren afgesloten. In Vacca- reccia moesten agenten door een dik ke sneeuwlaag baggeren om een 500- tal schapen te redden. Een krachtige zon heeft intussen de sneeuw voor een groot gedeelte al doen smelten, zodat in Rome het erg ste voorbij lijkt te zijn. Het verkeer begon al weer normaal te worden in de stad. In de rest van Italië w nog vele wegen geblokkeerd. VEROLME: Scheepsbouwer C. Verolme heeft aangekondigd, dat In de loop van de volgende maand aan de hand van cijfers inzicht kan worden gegeven in de financiële toestand van de V.A.T., de Volksaandelentrust N.V. De heer Verolme zei dat de posi- van de V.A.T. thans wordt be paald door haar dochtervennoot schap, de N.V. Reclame-Exploitatie- Maatschappij (R.E.M.) en door de ontwikkeling van het radio- en te levisie beleid. Hij wees er op, dat op het ogenblik met gelijkgestemde be- onderhandelingen worden gevoerd om tot een ge zamenlijk verkrijgen van een con- televisie- en radio-uitzen dingen te komen. Er wordt naar ge streeft om direct of indirect de V.A.T. met haar ruim honderdduizend aan deelhouders hierin te laten deelne- De heer Verolme zei te verwach ten, dat in de loop van de volgen de maand meer gegevens over de on derhandelingen zullen kunnen wor den vrijgegeven. Dan kan ook aan de hand van cijfers inzicht worden gegeven in de financiële toestand n de V.A.T.. Drummer Beatles Ringo Starr (24) de drummer van de Beatles is vandaag getrouwd met de 18-jarige Maureen Cox. De ouders van Ringo en van Mau reen waren bij de plechtigheid aan wezig. Het huwelijk had plaats in Caxton Hall, waar burgerlijke huwelijken kunnen worden gesloten. Volgens de woordvoerder van de Beatles zijn Ringo en zijn bruid voor een korte huwelijksreis uit Londen vertrokken. Ringo moet maandagochtend weer in Londen zijn voor opnamen voor de tweede film van de Beatles. Het nieuwe Franse plan voorziet in de bouw van een krachtiger raket door een of twee extra trappen aan die van het huidige project toe te voegen of door beide bovenste trap pen mogelijk ook een van beide door krachtigere te vervangen. Hier door zou men en een zwaardere nut tige lading in de te lanceren verbin dingssatelliet kunnen stoppen en de- satelliet verder de ruimte kunnen insturen, zo merkte men in Franse kringen op. Men legde er echter de nadruk op. dat de Franse regering geen stappen heeft gedaan om de bouw van de tweede en derde trap m het Eldo-project stop te zetten. In Bonn zei men gisteren, dat de commissie die in het leven was ge roepen om in maart verslag uit te brengen over het Franse project, al had vastgesteld dat realisering van dit project zou betekenen dat de lan cering van de Europese raket van 1966 tot 1970 zou moeten worden uit gesteld. In Parijs wilde men hierop geen commentaar geven. Wel werd erop gewezen, dat landen die lid zijn de Eldo, al hadden toegegeven dat het huidige project snel ver oudert. Je Eldo had het grootste deel van ruim 700 miljoen gulden die haar bij verdrag waren toegewezen, ver bruikt. Niettemin, zo zei men in Pa- waren de meeste deelnemende landen bereid meer uit te geven voor nieuw project, dat ruim een mil jard gulden zou gaan kosten. I van de Eldo zijn Frankrijk, Engeland, West-Duitsland, Italië, België, Nederland en Australië. Ondanks het Franse verzoek het huidige Europese raketproject op te geven in verband met de hoge kosten, zal West-Duitsland hieraan blijven werken. Dit heeft Guenther von Hase, woordvoerder van de Westduitse re gering, woensdag in Bonn meege deeld. Hij zei op een persconferentie, dat Bonn naar middelen zoekt om het Westduitse aandeel in de kosten, die bijna het dubbele zijn geworden de oorspronkelijk geraamde 792 miljoen mark, te vergroten. Men had hiertoe besloten in verband met het vitale belang van het project vo< het onderzoek in West-Duitsland. Brabant krijgt weer een schaapskudde De schaapherder Kees Keunings (57) uit Oisterwijk zal binnenkort weer met een kudde over de Campi- nasche heide tussen Boxtel, Oister wijk en Oirschot zwerven. De bezoe kers van dit unieke natuurreservaat hebben de scheper al sinds lang ge mist, omdat zijn schapen vorig jaar werden getroffen door een besmette lijke abortus, die dodelijk bleek. Dankzij de activiteiten van de vo rig jaar opgerichte vriendenkring van de Brabantse schaapskudde, krijgt de herder nu 25 Texelse scha pen, waarvan er 23 drachtig zijn, zo dat Keunings straks weer over d< heide kan zwerven met een flinke kudde. Tijdens een repetitie van het Concertgebouworkest heb ben vier televisiecamera's de verrichtingen van orkest en dirigent Bernard Haitink nauwlettend gadegeslagen. Sa mensteller en regisseur Will Simon van het A.V.R.O.- programma ,Jioe ontstaat een „laat de kijkers van avond van zeer nabij het „ontstaan" van een concert volgen. In Mahler's tweede symfonie, die wordt uitgevoerd, komt het wonderlijke vak van dirigent nu in zijn meest spectacu laire facetten tot uiting. De foto toont de illustere figuur van Bernard Haitink. 1 NEDERLAND 1 AVRO Geen banen voor bangerds, filmpje Van gewest tot gewest, regionaal programma NTS-journaal Nederlandse songfestival 1965 Portret van een moord, thriller Maat voor maat Mahler, documentaire i NEDERLAND 2 KRO g 8.00 uur Nieuws in het kort NTS g 8.01 uur Programma rond Anneke Grönloh - 8.40 uur Arthur Spronken, beeldhouwer s 9.00 uur Het grote avontuur, documentaire 9.50 uur Onze man in Londen. Songfestival Onder de naam „Match-maker" zullen eind februari vlootoefeningen van de NAVO In de Atlantische oce aan beginnen, die vijf maanden zul len duren. Dit zal de langdurigste oefening ter zee zijn, die ooit door de NAVO is georganiseerd. Er zal aan worden deelgenomen door der tig oorlogsbodems en vijfenzeventig vliegtuigen van de Verenigde Staten, Canada, Noorwegen, Portugal, Enge land en Nederland. Het geheel zal onder commando staan van de Britse admiraal Sir Charles Madden, opperbevelhebber der NAVO strijd krachten voor het oostelijk deel der Atlantische oceaan. Bij deze manoeuvres, die in de eerste plaats afweer tegen onderzee boten ten doel zouden hebben, zal 't Engelse vliegdekschip „Ark Royal" als vlaggeschip optreden. Voorts zal het kortelings Ingestelde escorte- smaldeel, bestaande uit Engelse,Ame rikaanse, Canadese en Nederland se torpedoboot jagers, aan de oefening deelnemen. Vele noviteiten in Utrecht Vele exposanten hebben traditiegetrouw de Jaarbeurs reeds op de hoogte gesteld van de noviteiten, waarmee zij op de komende voorjaarsbeurs in Utrecht (8 tot en met 16 maart) zullen ver- schijnen. De meeste „nieuwigheden" zijn wel te vinden in de verwar- mingssector, waar het aardgas een ware revolutie teweeg heeft gebracht. Op de beurs zullen niet alleen veel flessen in. nieuwe typen haarden, gasapparaten I centrale verwarmingsinstallaties ien zijn, ook de openhaard begint r en meer in trek te komen nu talrijke woningen met c.v. worden uitgerust. Binnen- en buitenlandse firma's exposeren op de beurs open haarden, die zowel wat prijs als uiter en capaciteit betreft-, een grote variatie vertonen. Garage Helemaal nieuw is de verplaatsbare betonnen garage, een produkt van een Nederlandse firma. De garage 5.27 m. lang, 2.68 m. breed en 2.31 meter hoog heeft een stalen kantel- deur. Zij is, inclusief vloer en dak, uit één stuk gemaakt en kan gemakke lijk worden vervoerd op een speciale vrachtwagen van de fabriek, zodat de eigenaar hem mee kan nemen als hij gaat verhuizen. Het beton is aan de buitenkant met kunsthars afge werkt (de koper heeft de keus uit verschillende kleuren) en van bin nen met een watervaste verf. Ook koelkasten zullen er op de Jaarbeurs te kust en te keur te vinden zijn. De kleinste heeft een inhoud van tien liter. Een iets grote re (28 liter, ruim een halve meter hoog en 38 centimeter, breed) wordt door de exposant aangeprezen als bijzonder geschikt voor vrygezellen- flats, kleine keukens, kantoren en conferentiekamers: er kunnen drie Kleinbeeld In de afdeling „film en foto" zal de enige kleinbeeldcamera ter we reld worden geëxposeerd met een Ingebouwde elektronenfilter, die volledig automatisch het diafragma regelt. Onder meer bijzonder geschikt voor de vakanties, evenals het uit Honga rije afkomstige rubber luchtbed, dat tevens dienst kan doen als gondel. De peddel wordt erbij geleverd. Met het oog op strenge winters, die misschien nog in het verschiet liggen demonstreert een andere er- posant op de beurs een volautoma tische zand-zoutstrooier. Voor zover bekend de enige, die zand en zout automatisch mengt bij het bestrijden van gladheid op de weg. Natte muren .Een Haagse firma heeft een op lossing gevonden voor het probleem van de natte muren. Ze toont haar vinding, waarop octrooi is aange vraagd, op de bouwafdeling van de beurs. 'Het is een elektrische verwar mingsdraad, die onzichtbaar in de muur wordt aangebracht. Een hy- drostaat regelt de verwarming volau- tomisch en schakelt de stroom uit als de muur droog is en weer in als opnieuw vocht optreedt. De installa tie gebruikt niet meer stroom dan een normale koelkast. TV-RECHTBANK: POLITIERECHTER De televisiekijkers kannen dins dagavond In het t.v.-programma van de V.A.R.A. getuige rijn van de be handeling van enkele kleine delic ten door de politierechter, waaron geval van belediging en van huisvredebreuk. De V.A.R.A.-televisledienst heeft gemeend de kijkers ook met deze in de Nederlandse strafrecht spraak te moeten laten kennis ma ken, In onze strafrechtspraak wor den namelijk niet alle strafzaken behandeld door een strafkamer van drie rechters. In het vooronderzoek blijkt reeds hoe zwaar het vonnis in een bepaalde zaak waarschijnlijk zal zijn. Wanneer de gevangenis straf de zes maanden niet te boven gaat en de bewijsvoering bovendien eenvoudig ligt, brengt de officier van Justitie de zaak aan &U de politie rechter. Deze wordt niet bijgestaan door andere rechters, maar wijst al leen vonnis: waartegen uiteraard be roep mogelijk is. In afwijking van de normale procedure deelt de po litierechter als regel onmiddellijk na behandeling van de zaak de uit spraak mee. Als de politierechter meent dat een delict zwaarder moet worden gestraft of dat het bewijs toch te ingewikkeld is, dan kan hü de zaak naar de meervoudige ka mer verwijzen. Als politierechter treedt V.A.R.A.-programma van dinsdag 16 februari op prof. mr. L. H. C. Huls man. Officier van Justitie is B. Keulen, Griffier mevrouw Leeser-Gassan en verdediger i F. T. Hesslink. De produktie handen van Erica van Dijk en Milo Anstad; de laatste gie. ook de 3 De derde uitzending in het Eurovisie-festival bracht de aangename verrassing van een voortreffelijk zingende Conny van den Bos, die drie liedjes van ongeveer gelijke, goede kwaliteit zong. De beoordelin gen liepen dan ook minder uit een dan bij de voorgaande keren, al wen „Het is genoeg" toch nog ruimschoots met 13 stemmen tegenover „Laat me alleen" en „Van de week" met allebei 9 stemmen. Opmerkelijk was dat het oordeel van de publiekjury. die 7 stemmen gaf aan „Van de week", 3 aan „Het is genoeg" en slechts een aan „Laat me alleen", drastisch afweek van het oordeel van beide andere jury's. Conny van den Bos zal zaterdag hoge ogen gooien met haar liedje. Eén tegen allen „Een tegen allen" bood weinig nieuwe facetten, al verdiende het waardering dat de beide reporters Gert Kamphorst en Herman Emmink nu in duide lijk zichtbare, lichte windjacken waren gestoken, en al won Hoo geveen dit keer van de vragen steller, die nu dus uitgeschakeld is. Overigens is het nog een vraag wie er won: Hoogeveen, of Tanja Koen. want toen twee minuten voor het einde alleen nog de helft van de derde vraag moest worden beantwoord (in welke herberg had Jeroen Bosch Ln Oireohot verbleven?) en de Jury een duwtje in de goede richting gaf door te zeggen dat het niet „t Swaantje" betrof, maar wél een ander, „wilder beest", was het Tanja Koen die een Leeuw opperde. Maar mis schien vertolkte zij alleen de gevoelens van de Jury, wie zal het zeggen? De burgemeester van Hoogeveen kan in ieder geval trots zijn op zijn onder danen, voorzover die althans aan de overwinning hébben hel pen bouwen, want een ander deel van zijn bevolking maakte toch wel een erg onnozele en ^gedisciplineerde indruk. Het zwaaien, springen en zelfs op eikaars schouders klimmen om maar ln het beeld te komen, liefst ten koste van de reporters en hun omgeving, deed bijna middeleeuws aan Teleac Gisteravond deed Teleac zijn intrede, eerst om 7 uur met een cursus over „Eerste hulp bij on gelukken" en daarna aan het einde van de avond met de eer ste cursus over „moderne didac tische methoden". Wij waren weinig onder de indruk van deze eerste les. Het is volkomen begrijpelijk dat zo'n cursus ge richt is tot een bepaalde bevol kingsgroep waaraan hogere eisen gesteld mogen worden dan aan „de gemiddelde kijker", maar zo losjesweg een schema op een bord neerschrijven met een pijpje krijt als prof. Van Gelder het deed. hoeft nu ook weer niet. Bovendien is het de vraag of zoiets, half onleesbaar geschreven op een voor het schema kennelijk te klein bord, wel enige zin heeft voor een televisie-cursus. Waarom ln dit geval niet een flanel-bord ge bruikt met. tevoren vervaardig de zetstukjes? Dat gaat sneller dan schrijven (waardoor er weer meer tijd overblijft om zo'n schema in het beeld te houden!, het Is aanzienlijker, en door die duidelijkheid wordt het meteen begrijpelijker. Verder zal men eraan moeten wennen ook bij het spreken en betogen zo dui delijk mogelijk te zijn. Nog werd gezegd dat men van plan Ls deze cursus schriftelijke begeleiding te geven, hetgeen uniek zou zijn in de wereld. Aangezien men zowel bij de Engelse les als bij Openbaar Kunstbezit, alsook enige Jaren geleden bij de KRO- cursus Nederlands van een schriftelijke begeleiding kan en kon spraken, was een verduide lijking van dat unieke karakter van die schriftelijke begeleiding niet ondienstig geweest. VARA: 7.00 Nws. 7.10 Ochiendgym. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte gram. (7.30 Van de voorpag.. praatje). 8.00 Nws. en boc. strijdlied. 8.18 Lichte gr. 8.50 Ochtendgym. v. d. vroxrw. 9.00 Te land en te water: informatief progr. voor weg- en waterweggebruikers. 9.35 Waterstanden. VPRO: 9.40 Morgenwij ding. VARA: 10.00 Schoolradio. 10.20 Lichte gram. 11XX) Nws. 11.02 Voor de kleuters. 11.15 Voor de vrouw. 11.55 Kerkorgelconc.: klass. en moderne mu ziek. 12.17 Overheidsvoorlichting: V. d. 12.35 Amateurork. 12.55 Act. AVRO: 13.00 Nws. 13.10 Meded., event, act. of gram. 13.25 Beursber. 13.30 Gltaarmuz. 13.55 Bij de tijd en bij de thee, gevar. progr. 15.30 Lichte ork.muz. VPRO: 16.00 Nieuws. Aansl.: boekbespr. 16.15 Lichte orkmuz. 16.30 V. d. jeugd. 17.00 Het Negerlled, muz. lez. 17.30 Voor de rijpere Jeugd. VARA: 18.00 Nws. 18.15 Licht lnstr. kwartet. 18.30 Bèta: nws. uit de we reld van de natuurwetenschappen. 18.40 TWEEDE KAMER BESLUIT MET ALGEMENE STEMMEN (Van onze parlementaire redacteur) De Tweede Kamer heeft zich gis teren uitgesproken voor afschaffing op korte termijn van het kwitantie zegel. Zo mogelük met ingang van een januari van volgend jaar. De motie-Scholten, waarin de afschaf fing aan de regering wordt gevraagd, werd met algemene stemmen aange- De motie van de socialist Egas, waarin de regering wordt gevraagd van de voorgenomen verkoop van domeingronden af te zien werd daar na met 69 tegen 37 stemmen ver worpen. Voor de motie stemden al leen de Party van de Arbeid, de PSP en de CPN. De motie van de CH-afgevaardigde Tolman, waarin wordt voorgesteld om de termijn waarbinnen de door verkoop van domeingronden van 10 op 15 jaar te brengen, werd aange nomen met 68 voor en 30 stemmen tegen. Voor de motie stemden de Partij van de Arbeid, de Anti-Re volutionairen, de PSP, de CPN, de CHU en 19 leden van de fractie van de KVP. Twaalf leden van deze frac tie stemden samen met de WD, de SGP en de Boerenpartij tegen de motie-Tolman. Een amendement van de socialist Franssen. op een begrotingswijzi ging van het gemeentefonds 1964 werd vervolgens met een ruime meer derheid verworpen. Alleen de Party van de Arbeid en de Boerenpartij, de CPN en de PSP alsmede de heren Tolman en Boode van de CHU-frac- tie stemden voor het amendement In het amendement wordt voorge steld om de begroting van het ge meentefonds voor het dienstjaar 1964 alsnog met 7.9 miljoen te ver hogen, waardoor de kaspositie van de gemeenten zou kunnen worden verbeterd. Concilie in Rome. lezing (1). VARAl 20.60 De derde zitting (1). Tegenvoeter, j Am us muz. 22.25 Wereldkampioenschap hardrijden Nws. 8.00-8.05 Overweging». 8.30 Nws. Kinderkoor. 12.00 Angelu6. 12.03 Lichte nwe gram. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Act. of gram. 12.50 Wissewassen, licht progr. (herh.). 13.10 Popul. gram. 13.35 d. zieken. 16.35 Planorecital: klassieke muz. 17.00 V. d. Jeugd. 17.30 Lichte gram. v. d. Jeugd. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.30 Gram.progr. voor onze militairen. 20.20 Promenade ork. en zangsoliste. 21.05 Licht pianospel. 21.20 21.20 Kerk onder de Hindoes, reisnotities. 21.40 Licht lnstrens. 22.00 Act. of gram. 22.15 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Epi loog. 22.45 Gram. en: Ik en mijn scha duw, hoorspel. 23.30 Seml-klass. wer- ken. 23.55-24.00 Nws. TELEVISIEPROGRAMMA'S Achter het NTS: 20.45 Ned, Songfestival 1965. VARA: 21.10 Voor dracht. 21.20 De Rudi Carrell Show. 22.00 Gesprek met de Algemeen Secre taris van het NW. 22.25 Signalement: muz. progr. van kamer muz. NTS: 22.50 22.55 Journaal. Nederland II: NTS: 20.00 Nieuws in het kort. NCRV: 20.01 TM - Tiener magazine. 20.45 Na antwoord '64, een progr. over kerkbouw. 21.10 Drie maal TV-politiefilm. 21.35 Planooonc. DRAADOMROEP fremder Mensch. Chris- ind Prantz; Georg SoltL neliês Kupper. Phill München e.l.v HI. Erich Stadt". Glück, verblleb. Anne- ;henberger; Koor r Gymnaslur chen; Philharmonisch Orkest i n o.l.v. Eugen Jochum. V. Richard Wagner. „Lohengrin". Ro- antische opera ln 3 bedrijven. Otto >n Rohr (Heinrlch der Vogler); Hans 'tt'er): Ferdinand Frantz Telramund); Annelles i Ber- (Friedrlch von Kupper (Elsa von Brabant'); Lorenz Fehenberger Lohengrin Eugen Jochum.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5