Het blijft rommelen ij de A.V.R.O. bij Succes voor Yves Montand Op onze wegen geen Franse methoden" Voor hem.voor haar BRYLCREEM Staking Franse televisie Oostenrijk laat daden nazi's niet verjaren Engelse methode voor verduurzaamde melk Nazi-iuisdadigers via Spaans vissersdorp naar „veilige havens" W I en cjióteren -"■"(Opgericht 1 maart 1860 Woensdag 10 februari 1965 Derde blad no. 31488 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. (Van onze r.t.v.-medewerkster) Uil het rumoer om het ontslag van C Willem Vogt is er weer enige dei- 1 nins ontstaan rondom de persoon Cl van perschef Hans Reinhardt van de A.V.R.O. Enkele kranten meld- sse^ den dezer dagen, dat de heer Rein- 'olc hardt door directeur Slotemaker zou zijn ontslagen. 3ortJ)e heer Reinhardt, bij wie wij naar •anJ deze gang van zaken informeer- tenr ^en' ze' ons 'n voorzichtige be- 1 woordingen„De formulering zoals die in sommige kranten heeft ge- socis staan' namelijk dat ik ontslagen ben, is niet geheel juist. Iets meer I kan ik u helaas niet zeggen. U zult kunnen begrijpen, dat ik, gezien Diün positie, op deze zaak en op Tfq dit moment niet verder in kan S l gaan". t Merkwaardig I (lans Reinhardt, reeds zeven jaren in dienst bij de A.V.R.O., verkeert overigens wel in een merkwaardige positie. Tijdens het interview, dat Iji wij ongeveer een maand geleden ■p1 met de voorzitter van de A.V.R.O. hadden (mr. Slotemaker), vertelde jJ deze een en ander over het bin- nenhalen van het public relation- 1 bureau Van de Meeberg, en de door dat bureau bedachte nieuwe functie, bij de A.V.R.O. van c 12 i dinator. Deze nieuw aan te stellen 2qJ persoon zou dan toezicht moeten oj uitoefenen op o.a. de persdienst. De heer Reinhardt echter was daar niet van op de hoogte. Hjj moest dit voor hem toch wel pijnlijke nieuws lezen in ons interview. Een en ander heeft geleid tot weder zijds ongenoegen bij de heren Reinhardt en Slotemaker. Dat de heer Reinhardt. Deze is 38 jaar exact waar. Wel, zo vernamen wij uit welingelichte bronnen, is hem overduidelijk te verstaan gegeven om te zien naar een andere functie. Argument Amusant en bewonderenswaardig it is de indruk die Yves Montand chterliet na zijn optreden in Des towns par mïlliersgisteravond in ie Kon. Schouwburg in Den Haag mr de Alliance Frangaise" ge- feeld door het gezelschap dat deze eersteling van Gardner ook in Parijs ,j Met Montand als middelpunt is Viet een charmant, hoewel soms niet ieens erg sterk blijspel geworden. D Maar met zijn aanstekelijke uitge- j htenheid speelde hij de zwakke plekken vrijwel weg. De besje mo- menten boden hem de kans te to- tien, welk een grote toneelpersoon- nlijkheid hij is! ss Genoeg van keien, «I kinderkopjes en - driebaanswegen B- (Van onze kei-correspondent) 1 De voornaamste prinsen carnaval JWMt Noord-Brabant hebben gister- avond tijdens een 26 mogendheden- J conferentie in Breda besloten om R.A.I.-directeur T. van de Meer een [uitzonderlijke onderscheiding tóe te Ikennen: het Commandeurschap in de Orde van de Brabantse Keien en ,r Kinderkopjes. Prins Ad I van Breda, !"j die het besluit bekend maakte, 11toemde de heer Van de Meer een 3|voorvechter voor meer en betere "I wegen in Nederland. Over de hoofden van de feestvie- rende heen, zei de Bredase prins tot minister Van Aartsen, dat Bra- I bant genoeg heeft van keien, kin- i j derkopjes en driebaanswegen. De versierselen, behorend bij de carnavaleske onderscheiding, zullen I aan de R.A.I.-directeur worden over- i handigd tijdens het zogenaamde noodklok-congres op 18 februari in bet Amsterdamse R.A.I.-gebouw, I waar een hartig woordje zal worden gesproken over de Nederlandse wegen en wat daarmee samen- Een van de argumenten bij het ont slag van de heer Vogt was, volgens mr, Slotemaker, dat de heer Vogt niet meer paste in het kader van de verjongingskuur van de A.V.R.O. De heer Vogt is namelijk 77 jaar. Wij zien met belangstel ling uit naar de argumentering voor het eventuele ontslag van de heer Reinhardt. Deze is 28 jaar (22 jaar jonger dan de heer Slote maker) Mahalia Jackson gaat weer zingen Majhailia Jackson heeft gezegd: „Ik ben oud en ik heb rust nodig". Maar toch zal de 53-jarige zangeres die juist hersteld is van een hart- aandoening, welke haar vijf maan den geileden trof, de volgende maand weer aan het werk gaan. Zü zal haar carrière hervatten met een reeks televisie voorstellingen aan de Amerikaanse westkust. „Ik wil weer aan één stuk door zingen", zei ze gisteren in haar wo ning in Chicago „Maar ik hoop dit nooit meer te hoeven meemaken". Mahalia Jackson zei, dat de dok toren in het ziekenhuis van de uni versiteit van Chicago haar twee we ken geleden verteld hadden, dat ze weer zou kunnen beginnen te zin gen. Maar ze zei, dat de hartaandoe- ning haar had gewaarschuwd, dat het wat kalmer aan zou moeten doen. Haar optreden voor de t.v. in de komende maand, zal niet te zwaar worden „Zingen voor de televisie is niet zo'n zwaar werk als zingen in het openbaar", zegt ze. Mahalia Jackson vertelde ook nog, dat ze niet voor september naar Europa zou gaan. Maand straf wegens mishandeling Een maand gevangenisstraf heeft de Haagse politierechter, mr. Gieben, opgelegd aan een 45-jarige bedrijfs leider uit Den Haag. Hjj had een mede-automobilist mishandeld. „Op de Nederlandse wegen dulden we geen Franse methoden", motiveerde de politierechter het straffe von nis. „Met alle strengheid zullen we daartegen optreden". In de avond van 21 september van het vorig jaar reed de bedrijfsleider op de rijksweg Den HaagAmster dam. Bij Woubrugge passeerde hij een automobilist, die met grote lichten reed. Op datzelfde moment naderde uit de tegenovergestelde richting eveneens een auto met groot licht. Daardoor werd de be drijfsleider verblind en kwam op de uitwijkbaan terecht. Intussen reed eerstbedoelde auto hem weer voor bij. De Hagenaar zette de achter volging in en bleef enige tijd met zijn lichten knipperend achter de auto rijden. De bestuurder daarvan, die in de me ning verkeerde dat er iets niet in orde was, stopte. De bedrijfsleider liep op hem af, drukte hem tegen zijn auto en zei: „U zult excuus aanbieden voor het rijden met groot licht". Toen de man dit weigerde gaf de bedrijfsleider hem een vuist slag op de neus. Andere automobi listen maakten tenslotte een einde aan de vechtpartij. De volgende dag was de bedrijfsleider naar de woning van zijn slachtoffer gegaan, omdat zijn directie geen moeilijkheden wenste. Bij die gele genheid zou hij het slachtoffer om. een gouden horloge, een nieuw kos tuum en een diner in het Hilton hotel hebben aangeboden, indien hij de door hem ingediende klacht zou intrekken. Van zijn kant zou de bedrijfsleider dan geen aangifte doen van een verkeersovertreding. Maar het slachtoffer diende wel een klacht in. (Advertentie) Het geheim van een goed verzorgd uiterlijk? Brylcreem - de wereld beroemde Engelse haarcrème! Brylcreem houdt het kapsel de hele dag perfekt in model, Brylcreem houdt haar en hoofdhuid fris en ge zond. Brylcreem - ook voor Uw haar! The perfect hairdressing BEECHAM (NEDERLAND} NX - VOOS ENfiBQS MOJAM, EBELANIJERSOBACNI 172-174, AMHEftDAU. (Van onze Parijse correspondent) Het normale verloop van de Fran se televisieprogramma's zal van mor gen af weer eens grondig worden verstoord tengevolge van een staking. Alle directe uitzendingen zullen moe ten vervallen doordat de medewer kers het werk neerleggen. De directie van de Franse televisie heeft echter bekend gemaakt voldoende program ma's te hebben ingeblikt om het aan tal normale zenduren voorlopig te kunnen blijven vullen. De directeur- generaal van de OE.T.F., Jacques Bernard Dupont, heeft verklaard, dat hij zonodig zelf de knoppen zal han teren om de t.v.-programma's voort gang te kunnen doen vinden in ge val dstaking zich verder uit mocht breiden. De „realisatoren" hebben hun sta king voor onbepaalde tijd uitgeroe pen uit protest tegen de nieuwe en Gaullistische directie, die de rege ring in de zomer van het vorig jaar installeerde. Die directie wordt ver weten, dat de functies en de ver antwoordelijkheden van de mede werkers worden onderschat en onvol doende garanties bieden voor de vrij heid van meningsuiting. De staking komt dus eerder voort uit morele of politieke dan uit materiele overwe gingen, al wordt ook een herziening van de salarisschaal verlangd. Von Schirach heeft trombose Dc Oostenrijkse regering zal dit voorjaar een wetsontwerp indienen voor een regeling, die het mogelijk maakt, dat nazi misdaden verjaren, aldus heeft de Oostenrijkse minister van Justitie, Broda, gisteren meege deeld. De wet moet het mogelijk maken nazi-misdaden na 29 juni 1965 te vervolgen. Vermoedelijk zal worden bepaald, dat daden waarop tot 1950 de doodstraf stond die in dat jaar werd afgeschaft nooit kun nen verjaren. De Westduïtse Bondsdag zal op 10 maart stemmen over de vraag of de verjaringstermijn op 8 mei afloopt, of dat deze moet worden verlengd Bucher, de West-duitse minister van Buitenlandse Zaken, heeft gezegd, dat hij zal aftreden, indien het ka binet van gedachten verandert over de verjaringskwestie met ingang van 8 mei, maar dat hij wel in functie zal blijven als het parle ment besluit de verjaringstermijn te verlengen. Bucher had het initiatief genomen tot het regeringsbesluit de nazi-misdaden twintig jaar na de Duitse capitulatie te laten verjaren. Baldur von Schirach, voormalig lei der van de Hitier-jeugd en één van de drie grote oorlogsmisdadigers, die nog onder toezicht van de „grote vier" in Spandau gevangen zitten, lijdt aan trombose in een been. Zijn toestand is niet kritiek. Von Schirach bevindt zich op het ogenblik in een Brits militair ziekenhuis, in West- Berlijn, waar hij eind januari een operatie aan een losgeraakt netvlies onderging. De ingreep blijkt niet ge heel geslaagd te zijn, aldus een woordvoerder voor het ziekenhuis. De 57-jarige Von Schirach zit het laat ste jaar uit van een gevangenisstraf van twintig jaar. Zoon van Eichmann De Argentijnse politie deelt mee, dat zij in haar pogingen een bende nazi's te pakken die vorige maand een vuurgevecht met de politie le verde, wordt gehinderd De bende voert een campagne van terrorisme tegen de Argentijnse joden. Er zijn enige aanwijzingen, dat één van de vier zoons van Adolf Eichmann er bij betrokken is. Een foto van de zoon. aldus een niet met name ge noemde detective, zou in een wa penbergplaats zijn gevonden ter plaatse van het gevecht in de nacht van 28 januari, even buiten Buenos Aires. De politie vond toen ook een lijst met adressen van 27 vooraanstaan de joden, die vermoord zouden wor den en een tweede lijst om op een gecharterde bus met 40 joodse kin deren een bomaanslag te plegen. Denia, een vissersdorp in zuidoost- Spanje, is een sleutelpost in een vierlanden-netwerk, dat zich bezig houdt met het smokkelen van nazi- oorlogsmisdadigers naar veilige ha vens, aldus de New York Herald Tribune. Het smokkelen geschiedt onder lei ding van een organisatie die zich „Die Spinne" noemt en maakt deel uit van een internationaal netwerk „dat gesteund wordt door clandistie- ne organisaties met cellen in geheel Duitsland en in verschillende Euro pese, Zuidamerikaanse, Afrikaanse en Arabische landen. ,Het werkt reeds sedert de laatste dagen van de tweede wereldoorlog, maar het is nu geheel beroepswerk en gezien de mogelijkheid dat Bonn de wet op de verjaring van nazi- oorlogsmisdrijven verlengt, heeft het de laatste tijd zijn activiteit opge veerd", aldus het blad in een tele gram uit Jeruzalem. Volgens zegslieden uit Jeruzalem werdt de organisatie „financieel sterk gesteund door nazi-symphati- santen onder wie enkele van de grootste West Duitse industriëlen". Het web van de „Spin" breidt zich tot in Zuid-Amerika, Koeweit, Syrië en Egypte uit. Volgens deze zegslie den z(jn meer dan 500 nazi's naar Egypte gevlucht via ontsnappings wegen, zoals die welke Denia ver bindt met Casablanca en Cairo. De ontsnapten worden in Egypte har telijk verwelkomd en er wordt daar werk voor hen gezocht met hulp van de Egyptische regering. (Van onze Londense correspondent) Drie groepen Britse ondernemers hebben een nieuwe methode uitge vonden voor de verduurzaming van melk. Hierdoor kan in elk klimaat onafgekoelde melk maandenlang goed worden gehouden, terwijl in ijskasten afgekoelde melk voor altijd goed kan blijven. De melk wordt verhit tot een temperatuur van even boven de 100 graden celsius en wordt minder dan twee seconden op deze hitte gehouden, om dan onmiddellijk na de sterilisatie te worden afge koeld. Deze vinding betekent, dat zich voor Engeland ongekende mogelijk heden openen op het gebied van de melkexport en voor de leniging van de voedselnood in vele delen van de wereld. Naar verwacht wordt zullen de boeren meer voor hun melk krijgen zonder dat de prijs voor het publiek behoeft te worden verhoogd. De be sparing wordt mogelijk door lagere distributiekosten. De Express Dairy Company, welke de op nieuwe wijze gesteriliseerde melk in de handel brengt, heeft reeds een contract afgesloten voor massale leveranties aan midden- Amerika. Orders worden verwacht van de grote internationale scheep vaartmaatschappijen en van de Britse en Amerikaanse marine. In Londen en Manchester zijn reeds twee fabrieken gebouwd voor deze melk en er zal een derde in Southampton verrijzen. De Express Daity Company zal géén patent aanvragen, omdat zij van oordeel is dat Engeland op dit gebied zulk een voorsprong bezit, dat de commerciële ontwikkeling thans met volle kracht moet worden aan gepakt, voordat anderen de Britten kunnen inhalen. NEDERLAND 1 NCRV 7.00 uur Teleac, inleiding 7.05 uur Teleac: EHBO-cursus 7.30 uur Barend de Beer, voor de jeugd 7.35 uur Dzjes zien, trio Pim Jacobs 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Nederlands songfestival 1965 8.40 uur Attentie, actualiteiten 9.05 uur Eén tegen allen, spel 10.30 uur Allen tegen één? 10.40 uur NTS-journaal 10.40 uur Teleac: Moderne didactiek NEDERLAND 2 VARA 8.00 uur Nieuws in het kort NTS 'i Songfestival Nog nooit eerder, zo begon Teddy Scholten te vertellen, was er op de Nederlandse televisie op zes achtereenvolgende dagen hetzelfde programma uitgezon den. Behalve dan het journaal, of zeg: het weerbericht, want dat verschilt evenveel of even weinig van voorgaande weer berichten als deze Eurovisie songfestivalletjes van elkaar verschillen. Gisteren was Ronny Tober aan de beurt. Hij heeft zijn eerste sporen in Amerika verdiend. Dat was nog te merken aan zijn accent, dat helaas de charme van zoveel andere ac centen miste. De drie liedjes die hij zong heetten „Geweldig", „Een lied wordt oud" en „Kip in het water". „Geweldig" won, met 16 stemmen tegen „Kip in het- water" met 11 stemmen. Het derde liedje kreeg slechts vier stemmen. Teddy Scholten dreef een beetje de spot met de foutjes van de vorige dag, waar ze goed aan deed, want dat gaf de kij kers het idee dat er rekening met hen gehouden werd, zonder dat er een al te gewichtig pro bleem van werd gemaakt. Parlementaire rubriek De parlementaire rubriek die gisteren onder supervisie van Brandpunt ten doop werd ge houden, belooft een aardige in formele rubriek te worden, waar in parlementaire zaken van de huiselijke kant worden bekeken. De ontspannen manier waarop Gerda Brautigam en prof. Von deling over het opleesverbod spraken, beloofde veel goeds voor de toekomst. Deze rubriek kan, door de menselijke toon die er in valt te beluisteren, het gebrek aan communicatie tussen volk en parlement helpen opheffen. Jan Wolkers 3 Hans van Straten presenteer de de schrijver Jan Wolkers. Daar zaten nog te veel haken en ogen aan om er helemaal con tent mee te kunnen zijn. Om te beginnen was Van Stratens kle derdracht bij de wandeling door de Oegstgèester dreven te extra vagant, met beremuts en para plu, om acceptabel te zijn. Zo op het oog kregen we het tafereeltje te zien waarin de „baron" met zijn „tuinman" het landgoed in specteert. Zo min als een inter viewer in het gesprek mag do mineren, zo min mag hij dat vi sueel doen. Wat die gesprekken tussen Van Straten en Wolkers betreft: er was geen uitwisseling van gedachten. Beiden zaten er weinig ontspannen bij. Vooral Wolkers leek snel te worden af geleid. Hij kon soms zelfs niet uit zijn woorden komen terwijl hij toch een geducht prater is en een van de intelligentste spre kers onder de beeldende kunste naars. Een en ander neemt niet weg dat deze „artistieke ontmoe ting" toch veel te bieden had. We werden er weer eens aan herinnerd dat Wolkers een knap beeldhouwer is en een goed teke naar. Een van zijn zusters ver telde dat zij als kind altijd heel erg bang voor hem was geweest, en dat Wolkers vaak slaande ruzie had men zijn vader. Helaas kregen we de vader niet te zien. Wolkers noemde hem „een hele boeiende man die de verveling niet kende". De manier waarop enkele voorgelezen romanfrag menten in beeld waren gebracht was wel goed, in zoverre dat het verhaal visueel op de voet ge volgd werd, maar toch bevredig de deze methode maar half, om dat het iets gekunstelds had: pantomine bij een tekst. VOOR DONDERDAG 11 FEBRUARI Hilversum I, 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Och tend gym. 7.20 Lichte gram. VPRO: 7.50 Dag opening. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram. 8.50 Ochtendgym. 9.00 De groen teman. 9.05 Oude gewijde muz. 9.35 Waterst. 9.40 Morgenwijding. 10.00 Ar beidsvitaminen. 10.50 V. d. kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Hulsh. zaken, praatje. 11.15 Radiokamerork.: klass. muz. 11.50 Voordr. 12.00 Zigeunerork. en zang- solisten. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Dansorkest. met zang- solisten. 13.00 Nieuws. 13.10 Medea. event, act. of gram. 13.25 Beursber 13.30 Metropole Ork.: amus.muz. 14.00 Klass. muz. voor twee plano's 14.30 Dieren in en rondom het huis. 15.15 Lichte ork.muz. 15.30 Festival van sangon: koorzang: oude liederen. 16.00 Nws 16.02 Van vier tot vijf, een ra- dloprogr. ln een Notedop. 17.00 Min- jon. AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Event, act. 18.20 Uitz. van de A.R. Partij. Spreker: mr. W. R. van der Sluis, secretaris van de A.R. Par til. 18.30 Ritmisch ens. en zangsolisten. 19.00 V. d. kind. 19.05 Sportparade. 19.30 Johan Willem Friso Kapel. 20.0 Nws. 20.05 Radio Fllharm. Orkest: popul. klass. werken. 21.20 Nwe waarheden over werknemers, klankb. (H). 21.45 Oude kamermuz. 22.15 Lich te gram. 22.30 Nws. en meded. 22.40 Act. 23.05 Dans- en jazzmuz. 23.55- 24.00 Nws. Prins Philip in een radioquiz Prins Philip, de echtgenoot van Koningin Elizabeth van Engeland, zal op 4 april deelnemen aan een quiz voor de B.B.C.-radio. Hem zul len dan door vier tieners over onder werpen van allerlei aard vragen wor den gesteld. De prins zal tevoren niet weten welke vragen hem boven het hoofd hangen. ,,U spreekt met Anneke", is de titel van de laatste Anneke Grönloh-show, die de KRO- televisie zal uitzenden. Er ston den voor dit seizoen nog meer shows op het programma, maar in verband met de baby, die Anneke verwacht, moet het morgen de laatste zijn. Gas ten in deze show zijn o.a. de Amerikaanse zanger Kenny Rankin, de Engelse vocaliste Lome Lesley en het Franse zanggroepje "Les Parisiennes". De foto toont Anneke in een antieke auto, waarin ze te zien zal zijn. Hilversum II, 298 m. KRO: 7 00 Het levende Woord. 7.05 Reportages en lichte gram. (7.30-7.40 Nws. 8.00-8.05 Overweging). 8.30 Nws. 8.40 V. d. huisvrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 Klass. ork.werken. 11.00 Voor de zieken. VPRO: 11.45 Lichte gram. 12.10 Leven op het land, gesprek. 12.27 Me dedelingen t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nieuws. 12.40 Deze Week. 13.00 Klass. gram. 13.45 V. d. vrouw. NCRV: 14.15 Klass. orkmuz. 15.30 Cello en piano: klass. muziek. 16.00 Bljbeloverd. 16.30 Licht instr. trio. 17.00 Voor de Jeugd. 17,30 Kinderkoor. 17.45 Lichte gram. 17.55 Sportrubr. KRO: 18.10 Meisjeskoor en licht In strumentaal sextet. 18.30 Soc. perspec tief. lezing. 18.40 Lichte gram. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Koorzang: geestelijke liederen. 19.45 Op de man af. praatje. 19.50 Lichte gram, 20.10 Boeren en burgers ln Buitenveen. hoorspel (dl. 19). 20.35 Samen uit - Samen thuis, gevar. pro gramma. 22.00 Kerkorgelconcert. 22.30 Nws. 22.40 Avond overd. 22.55 Boekbe spreking. 23.00 Platennws. 23.55-24.00 TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I: AVRO: 15.00-15.45 V. cL vrouw. 16.00-16.15 V. d. kleuters. NTS: 19.30 Geen banen voor bangerds, film pje uit de serie Look at life. 19.40 Van Gewest tot Gewest, regionale gebeur tenissen. 20.00 Journ. 20.20 Nederlands Songfestival 1965. 20.45 Portret van een moord (Portrait of murder), detective film. AVRO: Maat voor Maat Mahler, repetitie Concertgebouworkest. 22 50 Socutera. NTS: 22.55-23.00 Journaal. Nederland II: NTS: 20.00 Nieuws ln het kort. KRO: KRO: 20.01 U spreekt met Anneke: muz. amus.progr. 20.40 Documentair progr. NTS: 21.00 Het grote avontuur (The great adventure), episode uit de geschiedenis van de Ver. Staten van Amerika. KRO: 21.50- 22.10 Onze man in Londen. Westfriese Flora van 16 tot 21 februari Van dinsdag 16 tot en met zondag 21 februari zal voor de 32e maal in de hallen van de bloembollen- veiling West-Friesland in Boven- karspel de jaarlijkse Westfriese Flora worden gehouden. De 18.000 m2 grote expositieruimte omvat een bloementuin van 4.000 m2, waarin soorten tulpen en nar cissen in schoonheid wedijveren met heesters, herfstsparren, elzen en co niferen. Er zijn waterpartijen en zelfs een volledig berglandschap met rotsplateau aangelegd. Behalve de inzendingen van 15 afdelingen van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur zijn er meer dan 100 particuliere inzendingen te bewonderen. De Westfriese Flora biedt voorts een tentoonstelling van de Bond van Noordhollands zwartbond stam boekvee en een damesbeurs. De flora zal dinsdag 16 februari om twee uur 's middags worden ge opend door de commissaris der Ko ningin in de provincie Noord-Holland mr. F. J. Kranenburg.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5