JCapitein Iwanow' nam °p|ietnii'Per|je et geld van de weduwe KSUMKEMt) Koningin Elizabeth ook naar Berlijn Met kimono bij koe heeft natuurlijk alle wasprogramma's Hongaar liever cel in dan naar psychiater Wijziging in Britse schaduwkabinet door Mandlings benoeming album sigaren Twee moties in debat over IJsselmeergrond LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 10 FEBRUARI 1965 n onze Haagse correspondent) oitem-vlieger Iwanow van de ische luchtmacht"stelde een voo \iar*ye betonwerker uit Zeist -]i voor. De blonde jongeman iakte grote indruk op een heer Hl|[ de Haagse „Triomf-bar", voor- (Jjfoéft' hij zich tijdens het gesprek gebroken Duits en Engels, af en toe een paar woorden OON|j5siscft nog liet ontvallen, dat 'ader burgemeester was van lingrad en dat hij in Den Haag •■n bezoek te brengen i: de Russische am- isadeur in ons land. .Rus" werd na vele bor- tjes uitgenodigd die nacht te logeren op de kamer van heer, in de Dibbetstraat. In het •Melijk duister, toen de fteer< i, liet de „Rus" zijn dronken- om de kamer aan 'nauwgezet onderzoek te on- Na te hebben vastge- dat. niets de moeite van het ivaard was, concentreerde jongeman zijn gedachten op inlichting, die zijn gastheer eerder op de avond had toe- d: de oude lioofdbewoon- de woning zou er „warm- bijzitten" en bewaarde haar vermoedelijk niet in kkluis. -e« Onverwacht bezoek paar dagen later belde de jon- man aan in de Dibbetstraat. De weduwe deed zélf de i open en de „kapitein-vlieger" er geen gras over groeien na- met haar kennis te maken, zéker, hij mocht best even menkomen om een briefjes te Wrijven voor zijn vriend, leenwonende weduwe vond het Ifs wel leuk, zo'n onvenoachte inspraak midden op de dag, en onthaalde de vriendelijke bui- li kinder gastvrij in haar kamer, betonwerker ging recht op zijn el af: geld. Hij had de oude geeft uw kinderen \natogen Ntkukt k$ toegewijde ouders, die zich bewust; etijd- adie ut eist, zouden hierin i willen schieten? at U zich eigenlijk wel bewust sr ook Uw eigen gestel Sanatogen [heeft? gezond veerkrachtig ptoge: 1 op te bouwei )A( i j Sanatogen Het zenuwsterkend tonicum erkelijk Leven MGR. BERAN NIET NAAR ROME? et Tsjechoslowaakse persbureau !ka heeft een verklaring uitge- in waarin gezegd wordt dat mgr. ef Beran, die de vorige maand de Paus tot kardinaal werd ïeven, „vrij is bezoekers te ont- gen", maar dat hij de wens te gegeven had „niet gestoord worden door bezoeken en vragen journalisten". de verklaring werden echter n andere vitale kwestie opgehel- over het lot van de r.k. pre- namelijk of het regime zijn heffing zal erkennen en hem toe- taan zal worden naar Rome te de kardinaalshoed op 22 ontvangst te nemen, lien dit niet het geval is, zal een sciale boodschapper aan de kar- aal diens officiële benoemiings- lieren overhandigen. J. Veldman te Drachten, oor Barneveld D. v. d. Berg laai voor Zetten-Andelst (toez.) P. J. Bos te Sprang. Aan- "raen naar Rotterdam (vac. P. man) T. W. Dekker te Zutphen. GEREF. KERKEN eroepen te Voorburg (vac. dr. J. M. Nieuw-Loosdrecht Roermond-iv: d.) A. C. Verl die bedankte Beroepen te Middelburg (4e pred.pl.) ;se te Barendrecht te^ Wol- 1 te Rottevalle K. J. Arwert, ;e Amsterdam-Slotervaart te pendam (vac. H. Moll) W.JU Bedankt iu G. Bouw- Rang te Ha"arlem-Z. Exa- r Rotterdam Rang de VU slaagdi theologie de heer G. KERKEN (VRIJGEMAAKT) troepen te Appingedam-Overschild Belt te Twljzel. CHR. GEREF. KERKEN Bedankt voor Vlissingen D. H. Bies- GEREF. GEMEENTEN voor Arnhem en voor Kort- Ligtenberg te Oudemirdum. Bedankt voor Rilland-Bath L. Huls- te Vlaardlngen. |REF. GEMEENTEN IN NEDERLAND bedankt voor Rotterdam-W. P. Mal- te Veenendaal. VRIJE EVANG. GEMEENTEN ,-Jdankt voor de benoeming tot pré sant in algemene enlandse zending) J. i En- dame graag een paar Russische munten cadeau gedaan, voo curiositeit. Jammer nou dat hij toevallig helemaal geen Russisch geld bij zich had. Hoe zag het Ne derlandse geld er eigenlijk uit? Honderd gulden bijvoorbeeld, dat moest toch zeker wél een heel groot bangbiljet zijn? Bereidwillig zei de weduwe, dat zij zo'n briefje wel even zou laten zien. En met argus-ogen keek de betonwerker toe waar zij het daan haalde Geldkist op tafel Het werd hem gemakkelijk ge maakt: de 8Jr,jarige weduwe zette haar héle geldkistje op tafel. Toen zij even later een ogenblik in keukentje rondredderde, greep de- man toe. Alle spaarduiten van de oude vrouw stak hij in zijn binnen zak: achttienhonderd gulden, plus haar spaarbankboekje, haar ef fecten ter waarde van f 12.000), haar gouden horloge en haar gou den armband. De portemonnaie van de vrouw had hij allang in zijn zak. Die had hij ij bijstond. Nog ruk i het i de telefoon zodat die onklaar raakte en het was voor de pseudo-Rus hoogste tijd om te gaan: „Nee, geen thee, dank u wel, het is al later dan ik dacht en de oude vrouw onthutst achterlatend haastte „kapitein vlieger Iwanow" zich uit de Dib betstraat, het bruisende leven te gemoet. Ontmaskering Eerst stak hij zich van top tot teen in nieuwe kleren en schoenen. Een nieuw horloge completeerde zijn gedaanteverwisseling, die ech ter niet zo compleet was, of waak zame speurders van de Haagse recherche legden nog diezelfde nacht de hand op hem, toen hij zat te potverteren in een nacht club. Compleet was-wél de ontmaskering van kapitein-vlieger Iwanow gis termiddag voor het verdachten- hekje bij de Haagse rechtbank. President prof. Van Hattum ont rafelde snel maar volledig het ver leden van de betonwerker: ver duistering 1957, voorwaardelijk gestraft), verduistering (1957, half jaar gevangenisstraf), oplichting Russen blijven in Oost-Duitsland Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft tegenge sproken dat Russische troepen uit Oost-Duitsland worden teruggetrok ken als gevolg van geheime Ameri kaans-Russische besprekingen. Eer- was het bericht, dat in een Ham- burgs blad verscheen, al door het Westduitse ministerie van Defensie tegengesproken. 1957, twee jaar gevangenisstraf), diefstal (1959, een jaar) en dief stal (1962, twee jaar). Russisch had de man geleerd via een cursus in dienstverband. Hij had vier jaar gediend bij de Ko ninklijke Marine. Zijn contract was voor zes jaar geweest, maar na vier jaar en 25 krijgstuchteUjke straffen hadden de Jantjes genoeg van hem. De officier van Justitie eiste een jaar gevangenisstraf en ter be schikkingstelling van de regering. Uitspraak 23 februari. Er heeft zich, behalve de twee Vliegrampen waarvan gisteren en gisteren melding is gemaakt, m: dagavond nog bijna een derde ramp voltrokken, toen 91 mensen aan de dood ontsnapten. Een passagiersvlieg tuig van de Scandinavische lucht vaartmaatschappij SAS keerde kort na 't opstijgen van het vliegveld van Santa Cruz de Tenerife, op de Cana- rische eilanden terug en ging kort daarna volkomen in vlammen op. Het toestel, een DC-7c, was voor een vlucht naar Kopenhagen net van de grond losgekomen, toen er zich motorstoring voordeed. De piloot keerde terug en alle inzittenden, 84 passagiers en zeven bemanningsleden, konden het vliegtuig nog tijdig ver laten voor het vlamvatte en met alle bagage verloren ging. Slechts zes pas sagiers liepen enige builen en schram men op. Alle inzittenden waren Scan- 'dinaviërs. Staatsiebezoek aan Bondsrepubliek (Van correspondent in Bonn) Koningin Elizabeth van Engeland i Prins Philip zullen tijdens een statiebezoek aan de Bondsrepubliek ook naar West-Berltfn gaan. De de tails van de reis van het Engelse koningspaar door West-Duitsland, die van 18 tot 28 mei zal duren, zyn door het bureau van president Lübke bekend gemaakt. Na twee officiële dagen in Bonn staan de volgende steden op het programma: Koblenz, Wiesbaden, Miinchen, Stuttgart, Keulen, Düsseldorf, Duisburg, Han nover, Berlyn en Hamburg. Tot gisteren was het onzeker of het bezoek in mei, dat van het hoog ste politiek belang wordt geacht, ook West-Berlijn zou gelden. Nadat vori ge week de Britten te kennen had den gegeven, dat de beslissing hier omtrent bij de gastheren lag, wai de uitslag niet langer onzeker. De Westduitsers beschouwen het immers groot gewicht voor de zaak var de hereniging, wanneer zij hun of ficiële gasten langs de Berlijnse mum- kunnen voeren. Hier zijn dat specia- schavotjes" opgericht, vanwaar de bezoekers oog in oog kunnen staan met de verrekijkers van de Oostberlijnse Vopo's. Aanvankelijk heerste ln Bonn een paniekerige stemming over de vraag de vorstelijke gasten moesten worden ondergebracht. Tenslotte besloot men hotel Peters- ïrg voor de gasten gereed te maken. Dit hotel, diende tijdens de gealli eerde bezetting als hoofdkwartier van de Hoge Commissarissen. Een groot aantal toekomstige regeerders, Ade- r aan het hoofd, ging de stijl omhoog lopende „slingerweg naar Canossa" om er de besluiten van de bezetters aan te horen. Hotel Pe- tersberg wordt geheel voor het ko ninklijk bezoek gereserveerd en opge sierd met tapijten, schilderijen en andere kunstvoorwerpen. Een gedeelte van de reis zal Ko ningin Elizabeth besteden voor be zoeken aan familieleden. Dit is de reden, waarom de Koningin zich op In en om de boerderij van de fa- ïlie Heidemans in Wezup kan men naast de Drentse klederdracht van de boerin thans ook een in komino gehuld Japans meisje zien. De 23- jarige lerares aan een huishoud school, Mitsjiko Nakano, verblijft op het ogenblik met twee jongens uit haar land in ons land- om gedurende twee maanden een studie te maken het financiële bedrijfsbeleid in de landbouw. Het meisje, dat uitgezonden is door een jeugdorganisatie in Japan, koos Nederland voor haar studiereis, omdat ze daar wél eens iets over had gelezen en omdat ons klimaat veel overeenkomst vertoont met dat van Japan. Erg verbaasd is Mitsjiko over de sterk doorgevoerde mecha nisatie bij onze boerderijen, ook bij de kleinere. Zo op de foto te zien, laat het de koe Siberisch, of hij nu van een Drentse of Japanse vrouw haar natje en droogje krijgt. het bezoek aan de Bondsrepubliek oprecht verheugt. Het is immers een ongeschreven wet in het Britse ko ningshuis dat in officiële bezoeken aan een vreemd land alleen zijn toe gestaan, wanneer een staatsbezoek hieraan is voorafgegaan. Totnuboe was prins Philip dan ook gedwongen zijn familie in Duitsland alleen te bezoeken. Deze woont voornamelijk ln het zuiden van de Bondsrepubliek. Ds. King sprak met Johnson De Amerikaanse negerleider ds. King heeft gisteravond met presi dent Johnson gesproken over de ras senproblemen in Alabama, met na me de kwestie van de inschrijving van negers als kiesgerechtigden. In Selma heeft de campagne van de negers voor registratie tot inciden ten geleid, waarbij honderden gers werden gearresteerd. Ook ds. King heeft enkele dagen in de ge vangenis moeten doorbrengen. De negerpredikant sprak eerst met vice-president 'Humphrey en de mi nister van Justitie, Katzenbach. Daarna begaf hij zich, vergezeld van Humphrey, naar het Witte Huis voor een onderhoud van ongeveer een half uur met de president. Dominee King deelde na afloop mee, dat de president van plan is nog dit jaar het Congres een n wetsontwerp inzake de burger-rechten voor te leggen, opdat de negers zekerd kunnen zijn van toekenning van het stemrecht „zonder dat z< last hebben van een vertragende be handeling of plagerijen". Men neemt aan, dat de president een amende ment op de het vorig jaar aangeno men wet zal indienen, dat uitslui tend over het stemrecht gaat. Domi nee King zei, dat hij voornamelijk had aangedrongen op afschaffing de „examens" voor negers, die zich als kiezers willen laten registre- De grote meerderheid van de negers kan deze examens niet met gunstig resultaat volbrengen, waar door de autoriteiten in het zuiden hun „volgens de wet" het stemrecht kunnen onthouden, aldus de neger leider. Advertentie „Voor u ben ik niet bang, meneer de president, maar wel voor die kwaadaardige psychiaters. Die stoppen me in een gekkenhuis. Ik ga liever naar de gevangenis dan naar de psychiater. Boven dien: ik weet tenminste dat ik gek ben, maar psychiaters weten het niet, en dat is veel erger". Dit zei een 39-jarige Hongaarse vluchteling tegen de president van de rechtbank in Amsterdam, mr. B. van der Waerden. Hij had op 9 november de 75- jarige mevrouw G. de Boer ernstig mishandeld en met doodslag be dreigd, omdat zij de huur had opge zegd aan verdachtes vriendin, die een kind verwachtte. De officier van Justitie, mr. J. M. Schampers, wilde een psychiatrisch rapport over verdachte afwachten, alvorens hij een straf zou eisen. „Uw moeder" Toen de officier over een moge lijke terbeschikkingstelling aan de regering sprak, viel verdachte woe dend uit.: „Wilt u mijn leven kapot maken. U moet uw móéder ter be schikking stellen maar mij niet". Daarop werd verdachte door twee agenten uit de zaal verwijderd. Nadat hij was bedaard, werd hij weer toe gelaten. Op verzoek van de president i de officier tenslotte toch een in zijn requisitoir op, en wel: twee jaar gevangenisstraf. Verdachte besloot, na lange tijd met zijn raadsman, mr. C. E. A. Houwink overleg te hebben gepleegd, toch in een psychiatrisch onderzoek toe te stemmen. De rechtbank be sloot de zaak voor onbepaalde tijd te houden tot dit onderzoek zou zijn beëindigd. De Hongaar had in 1953 vijftien jaar dwangarbeid in z\jn land ge kregen, in 1956 hadden de opstande lingen hem bevrijd en was hij naar IERS GESPREK IN DUBLIN Voor het eerst sinds de opstand van de Sinn-Fein tegen de Britten in 1923 tot een verdeling van Ierland leidde, heeft gisteren de premier van Noord-Ierland een bezoek gebracht Dublin, voor overleg met zijn collega van de Ierse republiek. Premier O'Neill kwam per auto uit Belfast naar de Ierse hoofdstad, waar hij de lunch gebruikte met premier Sean Lemass. Daarna bespraken de twee eerste-ministers economische kwesties, welke ook aan de orde zijn geweest toen zij elkaar op 14 januari in Belfast ontmoetten. De onafhankelijke Ierse republiek heeft een bevolking van drie miljoen sen, voornamelijk rooms-katho- lieken, terwijl Noord-Ierland, dat zijn eigen parlement heeft en tevens ze tels ln het Britse lagerhuis, anderhalf miljoen inwoners telt, die overwegend protestant zijn. Mr. H. R. de Zaaijer gaat met pensioen Aan mr. H. R. de Zaaijer, procu- ïur-generaal bij het Gerechtshof in Amsterdam wordt met ingang van 1 juli op zijn verzoek eervol ontslag verleend onder dankbetuiging voor de vele en gewichtige diensten aan het land bewezen. Mr. H. R. de Zaaijer, die dit jaar de pensioengerechtigde leeftijd be reikt, is elf jaar procureur-generaal Leeuwarden geweest en acht jaar vervulde hij hetzelfde ambt in Am sterdam. Mi-. De Zaaijer, die voorzitter is tn de Spoorwegongevallenraad en sinds 1953 ook zitting heeft in de nissie van advies van de dienst der belastingen, is onder meer Com mandeur in de Orde van Oranje ,au en Grootofficier in de Kroonorde van België. Nederland gevlucht. Verdachte bleek te kampen met sterke aanpassings moeilijkheden. Tegenover de presi dent toonde hij zich zeer verbitterd: „De beste vriendin van ons vreemde lingen zjjn de kroegen en de straten. Dat kunt u niet begrijpen, zolang u geen vreemdeling bent". In de Jordaan Man steekt zijn vrouw (18) neer (Van onze Amsterdamse correspondent) Een 18-jarige vrouw is gisteravond, in de Amsterdamse Jordaan door haar echtgenoot in wilde woede met een mes gestoken. De vrouw is in zorgwekkende toestand opgenomen in het Wilhelmina Gasthuis. De dader, een 21-jarige monteur is gearresteerd. De jonge vrouw was reeds geruime tijd geleden met haar baby weggelo pen van haar man en ingetrokken bij haar zuster in de Nieuwe Leliestraat. Gisteren werd er door de familie een verzoeningspoging ondernomen, die kennelijk op niets is uitgelopen. De man bezocht in de avond de woning van zijn schoonzuster. In de gang had hij een kort gesprek me de vrouw, dat uitliep op een ruzie. De politie neemt aan, dat de mon teur in een vlaag van blinde woede Een Candy verloochent zijn aard nooit. Zes volledig auto matische wasprogramma's voor èl uw wasgoed. Doordat Candy zo groot en zo gespecialiseerd is en omdat Candy's zoveel verkocht worden, kan de S A M 5 kg-wasautomaat zo compleet én zo goedkoop zijn. De Super-A-Matic heeft nét als de Superautomatic 5 1098.-) en de Automatic 5F 898.-) Candy-kwaliteit, Candy-garantie èn Candy "mini maten" (90x44x63 cm). Laat u de nieuwe Candy SAM eens demonstreren! EEN KAN DE WAS DOEN MEUN CANDY CANDY-DEALER: VAN CLEEF BOTERMARKT 25 TELEFOON 22669, LEIDEN CANDY VERKRIJGBAAR BIJ: C. D. LIGTVOET KRAAIERSTRAAT 10, LEIDEN, TELEFOON 22352 DE SPECIAALZAAK VOOR LEIDEN: VAN BERGE HENEGOUWEN AALMARKT 12—15, TELEFOON 21782 CANDY-DEALER VOOR ALPHEN AAN DEN RIJN EN OMGEVING PONSIOEN EN ZOON HOOFTSTRAAT 53, ALPHEN AAN DEN RIJN, TELEFOON 2081 (Van onze Londense correspondent) Oppositieleider Sir Alec Douglas Home heeft de vroegere kanselier de schatkist Reginald Maudling, die door sommigen als de „kroon prins van de conservatieve partij" wordt beschouwd, benoemd tot op volger van de afgetreden Richard Butler als „schaduw-minister" van Buitenlandse Zaken, welke de twee de plaats in de partij inneemt. Dit zijn zakmes heeft gegrepen en de w heeft gestoken. Hij raakte haar in maag, buik en armen. Toen opütie arriveerde was de vrouw reeds naar het ziekenhuis vervoerd. Haar ma nwas bij haar gebleven. Bij zijn arrestatie ontkende hij te heb ben gestoken. Hij beweerde dat de w hem het mes had ontrukt en zichzelf de verwondingen had toege bracht. Er zouden echter getuigever- klaringen zijn volgens welke de man sou hebben gestoken. met prachtige sigarenbandjes Witteveen: Geen uitverkoop (Van onze parlementaire redactie) Het debat over de uitgifte van de staatsgronden in de nieuwe IJssel- meerpolders is gisteren geëindigd met de indiening van twee moties. De eerste, ingediend door de socialist Egas vraagt de regering om van de voorgenomen verkoop van domein gronden af te zien. De tweede moti ingediend door vertegenwoordigers n de C.H.U., de A.R.P. en de p.d.A. en vraagt de regering om de termyn waarbinnen de doorverkoop domeingronden verboden is van tien op vijftien jaar te bregen. De motie van de heer Egas gaat recht tegen het regeringsbeleid in en zal vanmiddag als zij in stemming komt vrijwel zeker worden verwor pen. De motie inzake de doorverkoop betekent slechts een nuanceverschil met het regeringsbeleid en werd gis teravond door minister Witteveen Financiën) dan ook nauwelijks be streden. „Het is voor mij geen hals- zei hij. De motie zal ver moedelijk worden aangenomen. Mi nister Witteveen heeft gisteren een uitvoerige verdediging gegeven van de regeringsbeslissing om de staats gronden in de nieuwe polders te verkopen en/of in pacht of erfpacht te geven. Prof. Witteveen had veel bezwaren tegen de socialistische om schrijving van „uitverkoop". Het is helemaal geen verkoop tegen welke prjjs dan ook en dus geen uit verkoop. Er is een nauwkeurig plan, zo zette de bewindsman uiteen. Dat het verkeerd zou zijn om de gronden nu te verkopen, omdat het prijspeil niet stabiel zou zijn, be streed de minister. Volkomen stabili teit zal er nooit zijn, meende hij, maar de prijzen zijn nu vrij stabiel. De prijs, waarvoor de gronden ver kocht zullen worden, zal overeen moeten stemmen met die van ver gelijkbare grond op het oude land. De minister deelde tenslotte mee, dat hij wel bereid is om de Kamer te zijner tijd in te lichten over de verkoopsprijs. Hij voegde er echter de waarschuwing aan toe, dat de Ka mer dan niet op de stoel van de regering moet gaan zitten en zelf de verkoopsprijs moet gaan bepalen. zou een aanwijzing kunnen zijn dat Sir Alec Maudling als zijn opvolger beschouwt, die thans tevens de vol gende conservatieve premier zon worden. In werkelijkheid echter is de lei derschapscrisis bij de Tories nog lang niet opgelost. Sommigen hou den vol, dat de conservatieven de verkiezingen in oktober hebben ver loren omdat zij werden geleid door een man als Sir Alec, die met zijn half-feodale maatschappelijke posi tie onmogelijk als symbool kon die nen voor die conservatieven, die met de vlag der modernisering zwaaien. De jongere vooruitstrevende gene ratie, vertegenwoordigd door Edward Heath, de „man van Brussel", Maud ling en Macleod, werd in de conser vatieve verkiezingscampagne bewust naar de achtergrond gedrongen. Men ging uit van de redenering, dat Sir Alec de lieveling was van de gróte massa der conservatieve aanhangers en dat alleen hü ln staat zou zijn de verkiezingen te winnen. Dit is bijna gelukt. Dat Labours stormloop tot staan werd gebracht is waar schijnlijk ook aan Sir Alec te dan ken. Vandaar dat zijn positie, zeker zolang er geen duidelijke opvolger is, onaangetast blijft. Labour won met een meerderheid van slechts een paar zetels welke door Gordon Walkers te genslag afbrokkelde tot drie. Door de dood van een Labourlid bedraagt die meerderheid sinds enkele dagen tijdelijk twee. Weliswaar verloren de conservatieven in het grillige ver kiezingssysteem, dat meer op een lo terij lijkt, honderd zetels, maar daar schiet Labour weinig mee op. Wane geen regeringspartij kan het lang bolwerken om in volle sterkte dage lijks bij elke stemming in het La gerhuis aanwezig te zijn. Vooral voor de meer dan 100 ministers en on derministers, die departementale ta ken hebben te vervullen, wordt deze genadeloze afmatting fnuikend. Maar Labour kan nog geruime tijd het hoofd boven water houden omdat niet alleen de Tories nog lang niet klaar zijn voor nieuwe verkiezingen, maar, zoals het opinieonderzoek aan toonde, het land evenmin. Wilson maakt zich niet al te be nauwd over de algemene teleurstel ling van zijn eerste honderd dagen, met leedvermaak verwijzend naar de 5000 dagen, die de conservatieven achter de rug hebben en waarin zij lang niet altijd voorspoedig zijn ge weest Als alles van een leien dakje was gegaan zou de premier waar schijnlijk in het voorjaar verkiezin gen hebben uitgeschreven. Thans schijnt hij te denken aan zomerverkiezingen, uitgaande van de stelling dat hij ondanks alles de wind tee heeft en dat de kiezers hem een erkmeerderheid van 20 tot 30 ze ds zullen bezorgen zonder welke re geren een zenuwslopende bezigheid of indien Labour de slaalnatio- nalisering tegen massaal verzet in tracht door te drijven zo goed als zeker zelfmoord wordt.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 13