>0^ Koffiemelk 1.39 Sperziebonen 69 Rose zalm Havermout 1.19 39 Vanille pudding x 2 pakjes van 44 NU J Vanille pudding - 2 59 CO-OP Nederlandse huisvrouwen kochten de laatste twee jaar meer dan 5.350.000 flessen CO-OP .koffiemelk Deel mee in de winst bij CO-OP Goede koffiemelk hoeft niet duur te zijn CO-OP geeft u prachtige artikelen met forse korting Een heerlijk zalmslaatje smaakt altijd ZEGT KWALITEITS GARANTIE U IETS? Uitstekende artikelen die u helpen uw hulshouding gemakkelijker en plezieriger te maken. Artikelen waarvan u droomde maar die, mis schien tot nu toe, te duur waren. Nieuwe praktische vindingen. Dit alles stelt uw consumenten-organisatie nu tot uw beschikking. Voor prijzen die ver onder de normale prijzen liggen. Op de waardecou- pons die u gratis krijgt bij uw Winstaandeel. Een goede gastvrouw kent men aan het kopje koffie dat ze schenkt 'Goede koffie moet heet, sterk en romig: zijn'. Zo drinken de meeste Nederlandse mannen graag hun kof fie en CO-OP helpt u deze op de juiste manier te zetten. Met uitste kende, vers gebrande koffie. Cirkelkoffie. Heet en sterk dus. En romig. Ook daarbij helpt CO-OP u f met de beroemde CO-OP kof- k. De koffiemelk mag niet koffiemelk van CO-ÓP staat bekend om, dat ztf zo heerlijk zacht, zo heerlijk romig is. Niet voor niets zijn er al zoveel flessen van verkocht. En deze week, ter gelegenheid prijs slecnts 1,39 per fles. Strijkautomaat 'Celsia'. Voor moeiteloos strijken van uw hele was. Zowel voor grote stukken als lakens, als voor overhemden en bloesjes. Kan op elke tafel staan en in elke kast opgeborgen worden. Speciale CO-OP prijs 281,— (en acht waar- decoupons) Wasdroogmolen. Zestig meter drooglijnen! Kan staan op een heel klein plekje in uw tuin. Draaibaar scherm. In de hoogte verstelbaar. Rolveger. Gemakkelijk en spaart uw vloerkleed. Luxe uitvoering met borstel van echt haar, reinigings- kammen en schuif toets. Speciale CO-OP-prijs 12,90 (en één waarde coupon). Emaille pannenset met gedraaide koperen bodem. Nieuw in ons land. Voor sneller en zuiniger koken. Praktisch onverwoestbaar. Vier pan nen, verschillende grootte. Speciale CO-OP-prijs 67,(en vier waarde- coupons). Koekepan, steelpan, fluit ketel, melkkoker voor de speciale CO-OP-prijs van 54,— (en drie waardecoupons) Elektrische haardroger. Voor vak kundig haardrogen als bij de kapper. Naar alle kanten verstelbaar. Drie- standen-schakelaar. Speciale CO-OP- prijs 47,50 (en drie waardecou pons). Volautomatische broodrooster. Roostert uw toast lichtbruin of don kerbruin. Schakelt, als de gewenste kleur is bereikt, automatisch uit. Speciale CO-OP-prijs 35,50 (en twee waardecoupons) Plaid van 100 pet. dralon. Warm en licht. Zo gewassen en.zo droog. Royale maat 140 bij 180 cm. Speciale CO-OP-prijs ƒ36,95 (en twee waar decoupons). Vraag de folder met volledige bij- Zorg altijd voor veel groenten weet dat véél groenten eten gezond eten is. Vooral in deze zonarme win- termaanden. En u moderne huis- vrouw hoeft niet, zoals nw groot- moeder (vroeger), om deze tijd van het jaar wel eens zorgelijk te kijken als u aan gezonde zomergroenten denkt. Bij CO-OP vindt u nu een ruime keuze in de heerlijkste groenten. Voor u op de moderne wijze, met een minimum aan vitamineverlies, in diepvries en blik bewaard. Een sug gestie: neem eens van die lekkere, dubbele echt Hollandse sperziebonen. Ze zijn deze week bij CO-OP bijzon der voordelig. En let u ook eens op hoe vol zo'n CO-OP blik zit! U krijgt bij CO-OP, uw consumenten organisatie, altijd het volle pond voor uw geld. Waar gaat de winst van CO-OP naar toe? Die winst gaat naar mevrouw. Elke klant bij CO-OP deelt daar in mee. Iedere keer als u boodschap pen doet krijgt u een winst-zegel. Voor praktisch iedere gulden één. En met honderdtwintig zegels krijgt u zonder meer een Winstaandeel. Gratis. Hierop krijgt u uw aandeel in de winst van CO-OP straks con tant uitbetaald. Waarom? Omdat CO-OP uw consumentenorganisatie is, gevormd door honderdduizenden huisvrouwen. Daarom! Een zalm-slaatje Is heel gemakke lijk te maken en altijd bijzonder smakelijk. Natunrljjk is het een heel geschikt 'voorafje" bü een gezellig etentje, maar ook nw zondagse luifch maakt n er heel feestelijk mee. En probeert u ook eens zo'n eenvoudig maar lekker zalm-slaatje als u bezoek hebt en het al wat laat is geworden. Uw gasten zullen het zeker waarderen. Op een paar slablaadjes legt u de koopt? Het is niet moeilijk winkelier om een willekeurig produkt goedkoop te verkopen. Maar om een produkt van goede kwaliteit tegen lage prijs te brengen, dèt is derdduïzenden huisvrouwen die men CO-OP, uw consumentenorga nisatie vormen. Daarom kan CO-OP u kwaliteits-garantie bieden. Daar om wéét u dat u bij CO-OP het al lerbeste krijgt voor de laagst moge lijke prijs. Want niemand anders dan de huisvrouwen van CO-OP hebben daar belang bij. CO-OP maakt uw vakantie heerlijk onbezorgd en heerlijk goedkoop CO-OP doet alles om u als consument van dienst te zijn. Als klant van CO-OP deelt u mee in de winst. Als houder van CO-OP Winst aandelen krijgt u ook gratis waardecoupons. Die waardecoupons geven u het recht op speciale prijzen (en dat zijn verrassend lage prijzen) voor heerlijke vakantiereizen. Kijkt u maar: 14 Daagse Vliegreis met El Al naar 8 Daagse Reis naar de romantl- Israël, inclusief hotel en excursies sche Eifd, volledig verzorgd ƒ895,-- (en drie waardecoupons). 135,— (en één waardecoupon). 15 Daagse Reis met Olympic Airways naar Griekenland, inclusief hotel en excursies 600,— (en drie waarde coupons). 14 Daagse Vliegreis naar Al Hocel- CO-OP CONSUMENTEN- DIENST Hebt n vragen op huishoudelijk ge bied? Uw CO-OP heeft een consu- mentendienst waarin experts op huishoudelijk gebied graag en duide lijk uw vragen willen beantwoorden. Maak er gerust gebruik van. Het is een gratis service van CÓ-OP. In uw CO-OP-winkel vindt u vragenformu lieren TOOf klaar liggen. 6 Dagen voor 159,— (en 10 Daagse Reis Tirol-Gerlos, vol ledig verzorgd vcor 189#— (en één waardecoupon) 10 Daagse Reis naar Flumserberg (Zwitserland). Volledig verzorgd voor 235,(en één waardecoupon). Al deze reizen vindt u uitvoerig beschreven in de relzenfolder die in uw CO-OP-winkel gratis voor u klaar Ugt! E-zegels geven extra voordeel Bij CO-OP krijgt n snel een Winst aandeel. Voor praktisch elke gulden aan boodschappen krijgt u een gra tis zegeL Honderdtwintig van deze zegels en u hebt uw Winstaandeel waarop u straks contant geld uitbe taald krijgt. Om u nóg sneller aan een Winst aandeel te helpen, geeft CO-OP u bovendien E-zegels. Die krijgt u er dus extra by. Let u op. Bij elke rol beschuit, bij elk pak CO-OP thee, elk pak CO-OP koffie, blik Cirkelkoffie en pot Mocca oploskoffie krijgt u één of méér E-zegels l Nu ook E-zegel bij Doreml koek En u kunt nog méér E-zegels spa ren. Vanaf vandaag geeft CO-OP ook zo'n winst-snel zegel bü de Do reml koek. Dit is een heerlüke snü- koek. geurig gekruid en een welkome aanwinst voor de ontbüttafel. Extra lekker en... nu ook met E-aegeL zaJm, die u met een vork voorzichtig wat uit elkaar gehaald hebt. Over de zalm doet u een saus mayonaise waaraan u naar smaak wat citroensap en peper hebt toege- gekook Koffiemelk is onmisbaar voor de keukenprinses Gebruikt n koffiemelk wel voor méér dan alleen koffie? Het kan een verrukkelük ingrediënt zün bü de maaltüd. Een pittige tomatensoep kunt u er heerlük mee binden. Het verrükt de soep dan met een zacht romig aro ma. Wanneer u een feestelüke ra- goüt op wilt dienen, moet u daar eens een scheutje koffiemelk aan toe voegen. U zult het zien aan de ge zichten van de verraste eters; uw nigoüt wordt een delicieuze lekker- Êen smakelüke pudding krijgt wat men noemt 'cachet' wanneer u daar een klein beetje koffiemelk doorheen doet. Neemt u eens de proef op de som. De Vanille Pudding is bü CO- OP deze week bovendien heel voor delig. Twee pakjes, samen ruim vol doende voor één liter heerlüke pud ding, kosten nu maar 59 cent. Neem er een fles CO-OP koffiemelk bü en u tovert daarmee een fün smakelük toetje op tafel. Advertentie 1M deze week feestelijk voordelig dubbele Hollandse gezinsblik hele moot blik 220 gram vlugkokend 500 gram KAAS heerlijke jonge 500 gram 1.69 JAM Melba HH2 ÏÏS SARDINES Portugese 2 ^Lr, 98 APPELSAP natuurzuiver 0.7 liter 69 DRUPS Menthol- en Levantirollen 3 voor 55 CO-OP DOREMI KOEK* fijn gekruide snijkoek NIEUW11 Nu ook met een E-zegel 74 ROOKWORST ..Hoy" per stuk 99 BLOEDWORSTJES per stuk 59 BU°lEeEP 5 stukken van 1.95 voor 1.39 TOILETPAPIER „Zo Zacht" 4 rollen 69 Ook verkrijgbaar bij uw CO-OP bakker CA 65-05 Deze prijzen zijn geldig van 28 januari t/m 3 februari 1965 •Het succes van CO-OP I I Koffiemelk bewijst dat de Nederlandse huisvrouw 'n verstandige huisvrouw is Twee jaar geledën introduceerde CO-OP koffiemelk voor een opval lend lage prijs. Dat was het resultaat van een naarstig zoeken van CO-OP naar een koffiemelk die efficiënt ge produceerd kon worden (en dua goedkoop) en toch aan hoge kwali teitseisen voldeed. Deze nieuwe CO-OP koffiemelk werd door jde huisvrouw direct enthousiast aanvaard. Zü proefde meteen de kwaliteit er van en zag het grote prüsvoordeeL Na de succesrüke in troductie werd de populariteit van CO-OP koffiemelk snel nóg groter. En nu na twee jaar kan CO-OP het verheugende feit constateren dat de Nederlandse huisvrouw reeds 5.350.008 flessen, kocht. Als we even aannemen dat elke fles CO-OP koffiemelk minstens goed is voor 60 kopjes heerlüke koffie, dan komen we aan 321.000.000 kopjes koffie die met CO-OP koffiemelk zijn genoten... Een felicitatie waard van CO-OP aan de verstandige Ne derlandse huisvrouw.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 18