leiderdorp heeft nu twee r.k. scholen Vuilnisstortplaats zal worden verbeterd eestelijke opening pi beide gebouwen Loodsdieiisten teil dele gestaakt Vragen over bouw tribune voor ASC Stille markt BEURS VAN AMSTERDAM -de officiële opening van jeyegaard" en de ,,Enge- is Leiderdorp gisteren twee scholen rijker ge- De eerste school, gele- p de Splinterlaan is een trmanent gebouw met 4 gjkalen, waarvan er drie t worden voor het r.-k. onderwijs en één lokaal et kleuteronderwijs. De school is gelegen aan de ssingel en is als r.-k. school reeds een half jaar nik. tnwezigheid van vele geno- onder wie de heer L. Schip- ispecteur van het lager on- en mej. G. M. C. Gelauff, ice van het kleuteronder- thuldde burgemeester mr. R. las het naambordje „Meye- Namens het gemeentebe- Éliciteerde hij, het schoolbe- pet deze school, waarvoor in ist een permanent gebouw »01il Ir, in verband met de moei- m die er waren, toen er voor (Jeren van deze wijk noch in f)l in Leiderdorp, noch op ln Leiden plaats was, had Beentebestuur besloten tot de van deze semi-permanente Dankbaar vzitter van het schoolbestuur f A. M. Kleiss, dankte het ge- bestuur voor de grote mede- 14, toen bleek in welke nood- l men was gekomen. r»dag had pastoor J. van ||j de inwijding de school of- onder de schutse van St.- s gesteld, in Leiden was vroe- 3' Hooglandsekerk (toen nog lorps grondgebied) ook naar thutsheilige genoemd. Jeer Schippers zei tevreden te pet deze semi-permanente want zo merkte hij op: me- ihool met een stenen gebouw zijn met een zo'n goed inge- jtehool. Steeds weer blijkt, dat pderdorpse gemeentebestuur ook actief is wat betreft de scholen bouw. Namens de ouders mocht Bennie Smit het schoolhoofd de heer A. P. Willemsen, een bureaulamp aanbie den. Deze vertelde hierna over de vorm waarin het onderwijs op deze school gegoten is. Namens de collega's schoolhoofden sprak de heer J. P. Planting, hoofd van de chr. lagere school aan de Splinterlaan. Hij zei, er dankbaar voor te zijn, dat in het Zijlkwartier nu plaats komt voor scholen van elke geloofsovertuiging. Engelenbak Hierna begaf het gezelschap zich naar de kleuterschool aan de Mau- ritssingel. Hier was het mej. G. M. C. Gelauff, die met het onthullen van het naambordje „Engelenbak" deze kleuterschool officieel opende. De heer Kleiss memoreerde de moeizame totstandkoming van deze eerste, in een eigen gebouw onder gebrachte r.-k. Kleuterschool in Lei derdorp. De kinderen werden in 1957 ondergebracht in een lokaal van de Engelendaelschool, daarna van 1959 tot medio 1964 in huize Voordorp. Ook met deze semi-per manente kleuterschool is het be stuur zeer bly. Burgemeester Gallas prees zich gelukkig, dat er een goede samenwerking tussen gemeentebe- Burgemeester mr. R. M. Gal las met een aantal genodigden in een van de lokalen van de r.-k. school „Meyegaard" aan de Splinterlaan. (Foto L.D./Holvast) stuur, onderwijsinspectie en school bestuur mogelijk was geweest. Hjj besloot met schoolbestuur, leid sters en kleuters een prettige tijd toe. te wensen. De bijeenkomst werd be sloten met gebed door pastoor H. C. A. M. Kouwenhoven. OEGSTGEEST BENOEMING TOT BANKDIRECTEUR In de vacature van directeur van de Algemene Bank Nederland, kan toor Oegstgeest, ontstaan door het vertrek van de heer B. J. Moolenaar, is per 1 februari a.s. benoemd de heer J. Ouwerkerk, alhier, tot dusver procuratiehouder aan voornoemde bankinstelling. Mej. G. M. C. Gelauff, inspec- trice van het kleuteronderwijs, schuift het doek weg, dat de naam „Engelenbak" verborgen houdt. (Foto L.D./Holvast) lÜDLiiO UOllOtRU.lG 14 J.1.M De loodsdiensten langs de Neder landse kust zijn als gevolg van de stormachtige wind ten dele gestaakt. Voor IJmuiden en de Wielingen voor alle schepen, en voor het Oostgat alleen voor kleine schepen. De loods- dlenrt by Hoek van Holland func tioneert normaal. WASSENAAR Sluiting badhuizen wordt niet overwogen Hoewel de beide Wassenaarse bad huizen van de Wassenaarse Bouw vereniging in het Kerkehout en aan het Havenplein de laatste jaren regelmatig een verlies opleve ren en het aantal bezoekers lang zaam maar zeker daalt, blijkt uit de cijfers toch, dat deze instellingen in een behoefte voorzien. Aan het Ha venplein werden in 1963 12.351 baden genomen, in het Kerkehout 9022 ba den. Sluiting van de badhuizen wordt door burgemeester en wethouders dan ook niet overwogen. Naar de moge lijkheid om de exploitatietekorten te beperken door enige verhoging van de tarieven zal een onderzoek worden ingesteld. Een suggestie van enkele raadsleden om in de badhuizen een z.g wasserette in te richten ontmoet in zoverre bezwaren bij B. en W., dat daarmede een belangrijke inves tering gemoeid zou zijn. Bovendien dient er rekening mee te worden gehouden dat Wassenaar reeds twee wasserettes bezit, terwijl een derde binnenkort te verwachten is. Ambtenaren burgerlijke stand gaan lint met gemeentewapen dragen Een suggestie van sen aantal le den van de raad heetf weerklank gevonden by B. en W.: over enige tijd zullen de ambtenaren van de burgerlijke stand tijdens de vol trekking van een huwelijk een lint dragen waaraan het wapen van de gemeente is bevestigd. B en W. heb ben, blijkens de memorie van ant woord, besloten een dergelijk lint te laten maken. Capaciteit van Sportfondsenbad wordt vergroot B. en W. verwachten, blijkens een mededeling in de memorie van antwoord, dat het jaar 1964, waarin meer dan 300.000 baden in het \vassenaarse sportfondsenbad ge nomen werden, een gunstige exploita tie van dit bad zal opleveren. Dit als gevolg van een uitzonderlijk druk bezoek dank zij een fraai zomersei zoen. Daar staat echter tegenover dat juist als gevolg van het uitzonder lijk drukke bezoek dringend een aantal voorzieningen getroffen zul len moeten worden, onder meer het aanbrengen van meer wisselkabines. Als gevolg daarvan zal over 1964 niet op een hoge winst gerekend mogen worden. De aan te brengen voor zieningen zullen het echter mogelijk maken de capaciteit van het zwem bad zodanig te vergroten, dat zelfs op uitzonderlijk warme dagen het bezoek op een redelijke wijze zal kun nen worden opgevangen. Een vergro ting van de speelweide bij het bui tenbad, waarvoor momenteel plan nen in voorbereiding zijn, zal daar ze ker ook toe kunnen bijdragen. MARKTBERICHTEN BARNEVELD. 14 jan. Coöp. Ve- luwse Eiervelling Ede: aanvoer 295.770 stuks, handel rustig. Prijzen (ln gids per 100 st.)eieren van 34-48 gr f 6.60-9.20, van 55-59 gr f 9.60-10.21, van 59-64 gr f 10.40-11.31, van 64-72 gr f 11.32-13.27. Eiervelling SBE: aanvoer 420.927 St., handel redelijk. Prijzen (ln gids per 100 st.)eieren van 48-55 gr f 9.25-9.93, van 55-59 gr f 9.79-10.30, van 60-64 gr f 10.31-11.18, van 64-69 gr f 11.31-12.04. Aanvoer een- deëleren 2377 st. Eieren van 68-70 gr f 10.53-11.02, van 70-72 gr f 11.25-11.51. Eiermarkt Barneveld: aanv. 2.400.000 stuks, handel redelijk. Prijzen (ln gids per 100 st.)eieren van 52-60 gr f 9.60-10.60, kiloprijs f 1.83-1.77, van 61-65 gr f 11-12, kilo prijs f 1.80-1.85. RAAD VAN OEGSTGEEST VERGADERDE Koningin Juliana dag 23 januari de uitreiking bijwonen van twee prijzen der stichting Albert Schweitzerprijs in de kleine zaal van het Concertgebouw in Amsterdam. Zij is beschermvrouw van deze stichting, waarvan de naamgever vandaag 90 jaar is geworden. De prijs ln de afdeling christelijke en humanitaire arbeid is toegekend aan de 74-jarige mevr. dr. Gertrud Kurtz uit Bern, 'n internationaal be kende figuur op het gebied van vre deswerk en vluchtelingenhulp. Het is de eerste internationale prijs, die de stichting verleent en mevr. Kurtz is de eerste vrouw aan wie de prijs werd toegekend. De tweede prijs, die voor de afdeling geneeskunde, is toegekend aan de 45-jarige dokter D. L. Leiker, een expert van internationale be kendheid op het gebied van de lepra- therapie en -bestrijding. Dr. Leiker is thans nog werkzaam in Nigerië in opdracht van de We reldgezondheidsraad van de Ver. Na ties. In een gebied, dat 20 maal zo groot is als Nederland, heeft hij de zorg voor 500.000 lepra-patiënten. De prijs zal door zijn echtgenote in ont vangst worden genomen. Zelf komt deze in Friesland (Achtkarspelen) geboren medicus in april naar Neder land waar hij zich met zijn gezin zal vestigen. Amerikaan moet Polen verlaten De Poolse regering heeft de Ame rikaanse luchtmachtattache kolonel George Carey opgedragen Polen bin nen de veertien dagen te verlaten. De Poolse regering beschuldigt Carey ervan een vliegveld in midden-Polen te hebben gefotografeerd. Hij zou ge weigerd hebben zijn papieren te tonen toen hem dit gevraagd werd en te zijn weggelopen van het vliegveld. In de gisteravond gehouden raadsvergadering heeft de voor zitter, burgemeester H. L. du Boeuff, na het uitspreken van zijn goede wensen voor 1965 zich onthouden van een uitvoe rige terugblik over 1964, daar de belangrijkste zaken bij de on langs gehouden begrotingsver gadering aan de orde waren ge weest. Hij deelde mede, dat het aantal inwoners was toege nomen van 14.409 tot 14.556. De onderbezetting van het korps Rijkspolitie kon niet worden opge heven. Het aantal verkeersongeval len blijft onrustbarend groot, 448 in het afgelopen jaar, waarbij 4 doden waren te betreuren, terwijl 21 per sonen zwaar werden gewond en 99 licht gewond. Bij de realisering van werken in dit jaar zal het door de Regering vastgestelde leningsplafond zijn te rugslag hebben. Dit herinnert aan de moeilijkheden in de jaren 1956 en 1957 toen veel werken werden afge remd door schaarste op de kapitaal markt en het streven naar beste dingsbeperking. Zoals dit toen een tijdelijke aangelegenheid was hoop ik, aldus de voorzitter, dat ook de huidige financieringsmoeilijkheden van voorbij gaande aard zullen zijn. Aan de gemeente was door dr. J. J. de Gelder aangeboden een album over het huis „Schoutenburg". De voorzitter was voor dit geschenk zeer erkentelijk en sprak de dank uit aan de schenker. Nadat mej. A. L. D. Bosma was benoemd in vaste aanstelling als on derwijzeres aan de Floraschool, kwam ter sprake een beroepschrift van de heer A. v. d. Pouw Kraan ingevolge de verordening inzake het het plaatsen van benzinepompen. Be sloten werd het beroep ongegrond te verklaren. Wel kwam bij dit agenda punt ter sprake de noodzaak van meer garages en benzinepompen in onze gemeente. Van die noodzaak waren B. en W. wel overtuigd, doch stedebouwkundige bezwaren maken het wel moeilijk om tot de gewenste uitbreiding over te gaan. Daar het aantal leerlingen van het Rijnlands Lyceum sneller is ge groeid dan verwacht was zal het no dig zijn voor 1 septemner a.s. nog maals uitbreiding te geven aan de noodschool. Deze uitbreiding zal om vatten vier leslokalen en een rijwiel berging. Het bestuur van het Lyceum vroeg in huur een perceel grond plm. 1000 m2 waartoe door de raad werd besloten. Vuilnisstortplaats De vuilnisstortplaats aan de Broek- weg is nagenoeg volgestort. Gebleken is, dat de gemeente Den Haag waartoe men zich gewend had, geen capaciteit heeft voor de ver branding van vuil uit omliggende gemeenten. De stortplaats zal nu ver beterd moeten worden, waarvan de kosten f 25.000 zullen bedragen. De heer N. v. Weizen betreurde het, dat deze post niet op de begroting 1965 was opgenomen. Uitvoerig werd door B. en W. uiteengezet wat daar van de redenen waren. Ir. van Dunné, die vernomen had dat in 1966 de Leidse vuilverbranding in dienst ge nomen zal worden vond het uitge ven van het genoemde bedrag niet aantrekkelijk. De noodzaak dwingt echter tot het treffen van voorzie ningen zodat het gevraagde bedrag werd gevoteerd. Besloten werd om het krediet dait op 15 juli 1964 was toegestaan voor de uitvoering van het z.g. kerkbuurt- plan in te trekken, mede naar aan leiding van bezwaren van G. S. Be sloten werd over te gaan tot uitvoe ring van een gedeelte van dat plan, waarvoor f 695.000 nodig is. De raad ging hiermee akkoord. Op het terrein aan de Poelgeester- weg waar de gebouwen van gemeen tewerken zijn ondergebracht moeten tal van voorzieningen plaats hebben. De benodigde kredieten werden hier voor verstrekt. De heer J. P. Brou wer bracht hierbij ter sprake de af' braak van een broeikas en broei bakken. Z.i. was het gewenst, dat deze worden vernieuwd, doch een post hiervoor ontbrak. B. en W. zul len nagaan wat nu moet gebeuren en zullen waarschijnlijk in een vol gende raadsvergadering met voorstel len komen. Kritisch geluid Bij het voorstel voor de verbete ring van het gymnastieklokaal bij de Terweeschool waar een bedrag van meer dan een ton is gemoeid, liet de heer T. A. Bouland een kritisch ge luid horen. Z.i. kunnen dit soort wer ken worden uitgesteld omdat de ningbouw moet prevaleren. Volgens deze spreker wordt er overal veel te veel besteed aan openbare gebouwen, zoals schouwburgen e.d. Hij wilde aan dit voorstel zijn stem niet geven. Overigens was hij de enige tegen stemmer. Besloten werd tot verkoop van m2 bouwgrond aan prof. dr. P. Vinke voor de bouw van een bungalow. Op korte termijn zal moeten wor den overgegaan tot de aankoop van 1000 vuilnisemmers. Het daarvoor be nodigde bedrag ad f 9.300 werd be schikbaar gesteld. Zonder discussie werden enkele on- derwijsvoorstellen aanvaard. Een eenvoudige vraag van mevrouw O. J. Samkalden over het toestaan van de bouw van een Touwfonds bungalow in het toekomstige bunga lowpark had een uitvoerige discussie ten gevolge. De voorzitter deelde mee dat binnenkort door B. en W. be zoeken worden gebracht aan gemeen ten waar pre-fabricated bungalows en woningen tot stand kwamen. Er zal over deze zaak een uitvoerige studie worden gemaakt, waarna na dere mededelingen van B. en W. zul len volgen. A.S.C.-tribune De besprekingen tussen het bestuur van A.S.C. en het college van B. en W. werden ter sprake gebracht door drs. J. de Graaf. Het gaat hier o.m. over de herbouw van de afgebrande tribune op het A.S.C.-terrein. B. en W. hadden liever geen mede delingen gedaan over deze onderhan delingen, hetgeen de heer De Graaf kon begrijpen, doch hij was nogal ontstemd over het feit, dat het ASC- bestuur in het clubblad daarover wel geschreven had. Hij vond dit onbe hoorlijk. De voorzitter meende dat een ze kere bescheidenheid in de publicatie van de zijde van A.S.C. wel op zijn plaats zou zyn, doch er was geen zwijgplicht opgelegd. Nadat door de heer Brouwer nog een en ander ter sprake was gebracht over prijzen van bouwgrond werd door de voorzitter deze vergadering, waarin de heer C. Kamsteeg afwe zig was, op de gebruikelijke wijze ge sloten. BELGIË ZENDT GOUVERNEUR MET VERLOF (Van onze Brusselse correspondent) Arthur Gilson, de Belgische mi nister van Binnenlandse Zaken, heeft gisteren de heer Desiré La- malle, gouverneur van de Belgische provincie Luxemburg (een functie die overeenkomt met die van com missaris van de Koningin in Neder land) met verlof gestuurd. Dat is een uitzonderlijk feit in de Belgische politieke geschiedenis. Naar verluidt heeft de minister de gouverneur eerst gevraagd zijn ontslag in te dienen en toen deze dat had geweigerd, zond hy hem met verlof. Over de oorzaak van het conflict is nog geen duidelijke mededeling gedaan. Provinciale Staten van Lu xemburg hadden zich reeds aan het einde van het vorige jaar beklaagd over het feit dat de gouverneur ad ministratieve fouten had gemaakt en dat hij bepaalde door de staten ge voteerde subsidies voor andere doel einden zou hebben gebruikt. Daarop had de minister de gouverneur bij zich ontboden en nadat hij had ken nisgenomen van diens verweer zou hü hem hebben verzocht zijn ont slag in te dienen. -Nu de gouverneur dat niet heeft willen doen en hij met verlof is ge zonden, zal de hoge raad voor con trole, een soort Belgische Rekenka mer, zich met de zaak bezighouden. Gouverneur Lamalle behoorde tot de CVP, de Christelijke (r.-k.) Volks partij. Reeds worden de namen van mogelyke opvolgers genoemd, onder andere die van de huidige minister van Buitenlandse Handel Brasseur. Verkeersbrigade van volwassenen is goed B. W. delen in de memorie van antwoord mede. dat sinds 1 septem ber j.l. door drie vrouwelijke volwas sen verkeersbrigadiers een schoolpo6t wordt betrokken op het kruispunt van de Van Zuylen van Nyevelt- straat met de Oostdorperweg en de Schoolstraat Deze taak wordt bij toerl>eurt door de dames verricht Zij bepalen zich uitsluitend tot het waarborgen van een veilige over steek van de schoolkinderen. Het werk wordt door de betrokkenen zeer serieus en met enthousiasme ver- Koningin bij uitreiking van Schweitzerprijzen LEIDERDORP Groene Kruisgebouw wordt maandag geopend Maandagmiddag om 2.30 uur zal 't Groene Kruisgebouw aan de Ber kenkade officieel worden geopend door mevr. Chr. de Ruyter-de Zeeuw, lid van Ged. Staten van Zuid-Hol land. De opening is door het bestuur gecombineerd, met een kleine ten toonstelling verzorgd door de Zuid- Hollandse Vereniging Het Groene Kruis en het „Het vallen en op staan" en is gewijd aan de veilig heid in en om het huis. BEURSOVERZICHT v Amsterdam, 14 jan. 1 De beurs heeft het vandaag hoofd zakelijk van de activiteiten in de lo kale afdelingen moeten hebben, om dat er voor de internationale waar den weinig belangstelling bestond. Ten opzichte van het lagere niveau op woensdagavond, gaven de meeste hoofdfondsen vanmiddag een lichte koersverbetering te zien, waardoor de prijzen merendeels rond het voor gaande slotniveau bleven. Unilever echter maakte hierop een uitzonde ring. Amerikaans aanbod duwde de koers omlaag tot f 138.50, tegen gis teren als slotprijs f 139.80. Hoogovens lagen aanvankelijk vast in de markt op 548 (542), doch konden de koers winst later op de middag niet hand haven. Aku, Philips en Kon. Olie ble ven vrijwel onveranderd op resp. 516%, f 153.20 en f 156.70. De onder toon van de markt blijft goed. Aan delen Centrale Suiker gaven weinig verandering te zien op 429. De beurs verwacht van dit fonds een hoger di vidend plus een herkapitalisatie- bonus. De tijd zal het leren. Na een kalme opening liepen de koersen van de scheepvaarten op waardoor de stemming uiteindelijk tamelijk vast werd. De leidende cul tures lagen fractloneel hoger in de markt. De staatsfondsenmarkt was gemakkelijker met weinig zaken. In de lokale afdelingen wordt de aandacht gevestigd op aandelen Kon. Zout/Ketjen, in verband met door Mekog/Albatros (waarin de Kon, Zout 40 pet. belang heeft) met een Duitse maatschappij in Pernis te bouwen ammoniakfabriek met een jaarcapaciteit van 300.000 ton. Deze fabriek is dan een van de grootste ter wereld. Donderdag, 14 januari 1964 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad f 1.000.- vorlge slotkoers koers v. heden Ned. '64 5% 100% 100% Ned. '64 5 ...m 98% 98% Ned. '58 4% 95% 95% Ned. *59 4% 94A 94% Ned. '60-1 4% 94y4 94% Ned. '60-n 4% 93% 93% Ned. '59 4% 93% 93A Ned. '60 4% 91A 91% Ned. '61 4% 91% 91A Ned. '63 4% ..-r. 91% 91A Ned. '47 3% ...v si y® 82% Ned. '53 3% 88% 87% Ned. '48 3% 81 81 Ned. '50 I-n 3%, 81% 81% Ned. '54 I-n 3% 83 82% Ned. '55 I 3% 82% 82 Ned. '55 H 3% 85% 85% Ned. *37 3 86% 86% Ned. Gb obi '46-3 85% 85% Ned. dol. in. '47 3 90% 90% Ned. Inv. cert. 3 97% 97% Indie '37 A 3 92 92 Ned. wonbl. '57 6 103% 103% N. wonbl. '58-'59 92% 92% Ned. wonbl. '60 4% 93H 93% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 112% 112 Ver. HVA-my. 145 143% A.K.U 516% 516 VA Deli MU cert. 118,20 119.80* hoogovens cert. 541% 542% Philips gem. bez. 153.25 153 Unilever cert. 139.80 138.30 Dordtse petr 711 709% Kon. P (50 k f 20) 156,60 156.60 Holl. Amer. Lyn 104% 105% Java China Pak. 159 159% K.L.M. 73.50 73.50 Kon. Ned. St.boot 144% 144% Kon. Paket My. 168 167 Stoomv My. Ned. 136% 136% Niev Goudr. cert. 101% 102% i. Ommeren cert. 254 253 Son. Rott. Lloyd 136 136 N. Scheepv. Unie 133% 135% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov. en Gem. leningen A'dam '47 3% 92 A'dam '48 3% 91 R'dam '52-1 4% 90% 90% Idem VI I-m 3% 90 - Bankwezen Bank N.G. 85 5V*. 99% 99% Idem '58 5 97« 97 A idem '64 5 97 tJ 97 A d. N.WB. '52 4% 91% 91% BVG Rspbr. '52 162% 162% BVG Rspbr. f500 143 143 Industr. Obligaties Philips Dol '51 88 87% x VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten Gedaan en bieden Premieleningen Alkmaar *58 2% 79% 79% A'dam '53 3 A'dam '51 12%.. 84% 84% A'dam '56 I 2% 84 84 A'dam '56 U 2% 87% 87% A'dam '56 m 2% 87% 87% A'dam '59 2% 88% 88% Breda '54 2% 78 78 Dordrecht '56 2% 79% 79% Eindhoven '54 2% 78% Enschede '54 2% 78 78 Den Haag 7>212% 91 90% Idem n 2% 89% 89% R'dam '52 I 2% 87% Idem n 2% 90% 90% Idem *57 2% 90% 91 Utrecht '52 2% 108 Z.-Holl. 1957 2% 90% 89% Zuid-HolL '59 2% 91% 92% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Enterunie f50 208.— 208 Nefo f 50,- 112 112 Robeco 232 232 Unltas f50,- 490 489 Ver. Bez. v. 94 f50 131 131 Europa I 10 pb. 539 538 Alg Bank Ned. 311 310% Amro 67.50 67.70 Cultuur bank 18 17% HolL Bank O eert. 245 250 Ned. Mld.bank ..108 R.VjS. eert817% 819 Industrie Ondernemingen Albert Heijn 665 667 Berkel's Pat226 228 Borsumy.Wehry 66 68 Bronsw178% Calvé Delft eert. 980% 977% K. Pap. v. Gelder 152 155 K. Ned. Grofsm 120 120 De Gruyter pref b 152 152 x Holl. Constructie 458 460 [ng. bur. v. Bjiijv. 165 [nternatio 298 293 7. Kemp en Beg. 147% Kon Zout Ketjen 935 940 Leidse Wolsxy 415 x 401 d tóüller en Co. NB 320 321% Ned. Kabelfabr. 354 352% Philips pref56.20 56.10 Rott. DroogcL My 255 y4 255 2MB212 212 7er Mach^abr. 180 178 Ver. Touwfabr. 402 Vlhamy 174% 174% Walvisvaart 79 79% Wernink's Betjny 220 221 Wilton FUenoord 200% 198 7. wyk - Heringa 118 b 119 b Zaalberg 103 x Mijnbouw en petrolenm Biliton 2de r. 430%- 430 Kon. Petr. (f20) 156.50 156 Amer. fondsen Canad Pacific R. Intern. Nickel Anaconda Bethlehem Steel Cities Service General Motors Kennecott Republic Steel Shell Oü Union Paclfio Dn. States Steel Bieden Ex dividend Exclaim 'Laten 60H 61 89% 88% 55% 54% 35% 35% 77% 78% 96% 95% 93% 94% 42% 42A 58y4 57% 33 A 43% 52% 52%

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 13