Conservatieven in de V.S. zijn verre van ontmoedigd Kamerlid N. Stufkens ten grave gedragen NOG GLADDE WEGEN Systeem loonpolitiek moet worden gewijzigd LOOP DER BEVOLKING Opgericht 1 maart 1860 Zaterdag 2 januari 1965 Tweede blad no. 31455 Op de begraafplaats „Den en Rust" In Bilthoven is op oudejaarsmiddag bet stoffelijk overschot ter aarde be steld van de in het begin van deze week op 72-jarige leeftijd overleden socialistische voorman de heer N. Stufkens, die voor de SDAP en de PvdA zitting heeft gehad in de Eer ste en Tweede Kamer en tot zijn dood toe deel uitmaakte van ver schillende synodale commissies van van de Ned. Herv. Kerk. Onder de belangstellenden bevon den zich de voorzitter van de PvdA de heer J. G. Suurhoff, vele socialis tische Tweede Kamerleden, dr. J. Verkuyl, secretaris van de Neder landse Zendingsraad, prof. dr. H. kramer, J. Cramer, oud-commissa ris van de Koningin in Drente, mr. J. W. Burger, voorzitter van de VARA, ds. P. J. Mackaay namens de Raad voor de Zending van de Ne- derlandsch Hervormde Kerk en dr. J. J. Buskes. De heer Suurhoff, die sprak na mens de PvdA en de socialistische Kamerfractie, noemde de heer Stuf kens een goed vriend en wijs raads man, die vooral veel heeft betekent voor de vorming van de jongeren. De voorzitter van de Prot. Christe lijke Werkgemeenschap in de PvdA, de heer H. M. Franssen, zei, dat de heer Stufkens als orthodox christen reeds in de Jaren dertig tot de SDAP toetrad, daar was moed voor nodig. Zijn hele persoon heeft de heer Stuf kens ingezet om een ontmoeting tus sen evangelie en socialisme tot stand te brengen. Namens de vele persoonlijke vrien den vooral uit de tijd van de Chr. Studentenvereniging, waarvan de heer Stufkens secretaris is geweest, sprak prof. dr. C. Patijn, die de heer Stufkens vooral prees om de omme keer, die hij te weeg heeft gebracht in het christelijk denken. Volgens hem was de heer Stufkens veel meer profeet dan politicus en meer evan gelist dan diplomaat. De kerk heeft hy daardoor een enorme dienst be- Tenslotte sprak nog de hervormde predikant dr. R. Bylsma uit De Bilt. Na het zingen van het zevende vers psalm 89 „Hoe zalig is het volk naar uw klanken hoort" werd de baar, waarop bloemstukken ontbra- naar het graf gedragen, waar dr. Bijlsma het Onze Vader bad. Een broer van de overledene dankte voor de belangstelling. Nog niet overal is de vorst hele maal uit de grond verdreven en doordat er tijdens lange opklaringen een flinke uitstraling plaatsheeft, werden in de morgenuren plaatse lijk de natte wegen nog glad. De wegeninformatiedienst KNAC- ANWB deelt mee dat in de noorde lijke helft van het land, ongeveer ten noorden van de lijn Rotterdam Nijmegen, plaatselijk spiegelgladde wegen voorkomen. Dit geldt zowel voor hoofdwegen als voor binnenwe gen. Vooral klinkerwegen kunnen hier en daar zeer gevaarlijk zijn. Als gevolg van de plotselinge op tredende gladheid, vooral op de weg gedeelten waar een klinkerbestrating is. zijn al enkele ongelukken ge beurd. Tussen Bunnik en Drieber gen gebeurde een ongeluk waarbij twee mensen werden gewond. Tussen Linschoten en Oudenrijn zijn zes auto's in de vangrail terecht geko men. Langs de oude Rijksweg van Weerden naar Utrecht is een auto te water geraakt. Uit de omgeving van Utrecht wor den verschillende kleinere ongeluk ken gemeld. Het verkeer heeft voor al moeite op bruggen en op de toe- en afleidingen van de Rijkswegen. Er zijn daar ook enkele auto's in sloten terecht gekomen. Zware gevechten om Binh Gia Etn vloot Amerikaanse helikop ters heeft gisteren versterkingen ge bracht naar Binh Gia op 65 km ten oosten van Saigon, in de omgeving waarvan Zuidvietnamese regerings troepen nu al vijf dagen in zware gevechten zijn gewikkeld met guer rilla-strijders van de communistische Vietcong. Aan regeringszijde zouden totnu- toe 44 man gesneuveld en 94 ge wond zijn. Bij de Amerikanen, die aan de strijd hebben deelgenomen, zouden elf man gewond zijn geraakt. Zes Amerikanen worden vermist. De guerrillastrijders, die woensdag door de regeringstroepen uit Binh Gia werden verdreven, bieden ech ter nog steeds heftige tegenstand in het dichte kreupelhout en de rub berplantages om de stad. In de af gelopen dagen zouden ruim honderd guerrillastrijders zijn gesneuveld. Van Amerikaanse zijde is intussen meegedeeld, dat er op 11 december, bij luchtaanvallen in de provincie Tsjoeong Thien die op rond 175 km ten zuidwesten van Saigon ligt, vier honderd communistische guerrilla strijders om het leven zijn gekomen. LEIDERDORP Burgerlijke Stand Geboren: Corlnne, dr. van J. J. Heljkoop en M. L. de Jong. Ondertrouwd: Tijmen Meijer, 24 J en Sara M. van Waardhuizen, 24 J.; Jacobus Devilee, 23 j. en Adrlana Pol derman, 20 J. Getrouwd: Jacobus M. Klelss, 25 J en Judith A. M. Oostdam, 20 J. WARMOND Kerstboomverbranding Op een terrein aan de Mathenesse- straat zullen dinsdag 5 januari, des avonds om kwart over zeven, de kerstkomen worden verbrand, leiding berust by de plaatselijke brandweer. Iedere deelnemer, die boom inlevert, krijgt een versnape ring. Om zeven uur wordt vertrokken van de Baan voor een rondgang door het dorp. Opnieuw storm langs westkust van Amerika De noordelijke Amerikaanse west kust is vannacht opnieuw door een storm getroffen en er is in Wash ington, Oregon en noordelijk Cali- fornië weer sneeuw en regen geval len. Er zijn geen nieuwe overstromin gen gemeld, maar het voortdurende slechte weer belemmert het hulp- verlenings- en herstellingswerk in de drie staten, waarin met Idaho en noordwestelijk Nevada sinds 22 december voor meer dan een miljard dollar schade is aangericht. Vrijdag was het aantal slacht offers van de overstromingen opge lopen tot boven de veertig doden. GOLDWATERS VERKIEZINGSRESULTAAT WORDT BESCHOUWD ALS STIMULANS VOORZITTER ST. ELOY: De voorzitter van de r.-k. bond van metaalbewerkers St. Eloy, de heer P. Brussel is van mening dat het huidige systeem van loon politiek gewijzigd moet worden. Het ondergraaft de eigen ver antwoordelijkheid van het bedrijfsleven en tast de vrijheid van de akbeweging aan. Een herziening in de vorm van een grote mate an vrijheid voor de onderhandelaars in de bedrijfstak en de onderneming is noodzakelijk, aldus de heer Brussel. Hij sprak vanmorgen op een bij eenkomst van kaderleden van St. Eloy in Amsterdam. De heer Brussel merkte verder op, dat m ons land zo langzamerhand de situatie is ont staan, dat meerjarige contracten niet meer mogelijk zijn, omdat er geen maatstaven zijn waarop zij ge toetst en goedgekeurd kunnen wor den. Ei zijn vrijwel alleen nog een jarige overeenkomsten, die bo- •endien alle binnen hetzelfde kwar taal vernieuwd worden. Omdat mede hierdoor de loonsverhogingen overal irijwel hetzelfde niveau hebben, zijn ve weer teruggekeerd naar de situa- ie van de naoorlogse jaren met al gemene loonrondes en de daaraan inherente prijsverhogingen. Daar komt nog bij dat door hel ontbreken een meerjarige CAO gezamen lijke bezinning op een technische en maatschappelijke ontwikkeling ge richt sociaal beleid voor de toekomst niet meer mogelijk is, aldus de heer Brussel. Naar aanleiding van het vastlopen in de loononderhandelingen ver weet de voorzitter van St.-Eloy de werkgevers duidelijk onwillig geweest te zijn om serieus te streven naar opheffing van de in de eerste plaats door de ziekenfondspremie van 3.65 procent veroorzaakte discriminatie de werkers in de metaalin dustrie. Familieberichten (Overgenomen uit andere bladen) Bevallen: Van Sandick-Van Ro6- sem, dr., Rotterdam. Overleden: C. W. P. Kemp, m., 73 jaar, Amsterdam; dr. A. J. Lakke, m. 93 jaar, Amerongen; C. Bekker, m., 81 jaar, Amsterdam. Strenge straffen voor Rotterdamse inbrekersbende De Rechtbank in Rotterdam heeft de „kernploeg" van een grote bende, over het algemeen jeugdige Rotter dammers, tot strenge straffen ver oordeeld voor het aandeel in 25 in braken, gepleegd in de periode van april tot september van dit jaar. Een 21-jarige laswerkman kreeg 12 maanden, waarvan twee voor waardelijk. Veertien dagen geleden had de officier van Justitie, mr. P. A. H. Bos, twee jaar met aftrek en terbeschikkingstelling van de re gering geëist. Een andere leider van de ploeg, een 25-jarige loswerkman werd veroordeeld tot twee jaar en zes maanden. De eis had geluid drie jaar met aftrek. Een 21-jarige ha venarbeider kreeg een vonnis van twee jaar, nadat twee jaar en zes maanden tegen hem was geëist, en een 20-jarige loswerkman kreeg twee jaar en zes maanden (eis vier Jaar met aftrek). De benden, totaal 17 man sterk, had zijn werkterrein over de gehele stad verspreid: van havenloodsen tot Juwelierszaken. Er werd meestal ge werkt in groepjes van vier tot vijf man, waarbij een lid van de „kern ploeg" als leider optrad. De waarde van hun buit in goederen bedroeg alles byeen ongeveer f 30.000. De grootste slag werd geslagen bij een juwelier aan de Katendrechtse La gendijk. Hier roofden ze twee pla teau's gouden ringen met een totale waarde van f 5600. De rest van de bende werd veroor deeld tot straffen variërend van drie maanden tot 12 maanden met af trek van voorarrest. Tegen de hulp krachten had mr. Bos ter zitting straffen gevorderd van twee maan den tot twee jaar en zes maanden. Het ministerie van Buitenlandse Zaken hecht geen geloof aan het verhaal van de Amsterdamse hof meester Lingeman, die heeft verteld dat hij dertien dagen in Spanje ge vangen heeft gezeten onder verden king van moord. De hofmeester deed dit verhaal toen hij deze week uit Spanje terug keerde. Het ministerie wijst erop, dat Lingeman zich helemaal niet gemeld heeft bij de Nederlandse consulaten in Spanje, zoals hy heeft verteld. Bovendien is in een stad als het Zuidfranse Perpignan, dat hij noem de, helemaal geen Nederlands consu laat. Buitenlandse Zaken merkt nog op dat het bijzonder onwaarschijnlijk dat Nederlandse consulaten in het buitenland reisbiljetten ver strekken van het ene consulaat naar het andere. De instructie voor de consulaire posten voorziet namelijk niet in iets dergelijks. Medische diensten Leiderdorp dokter Blaauwen- draad, Hoogewaard 4, Koudekerk, tel. 01714—208. Zr. v. d. Leer, Gr. Kruis, B. G. Cortslaan 34, tel. 23109. Oegstgeest dokter Reterink, tel. 50394. Voorschoten zaterdag dokter v. Schaik, Jul. v. Stolberglaan 62, tel. 3344. Zondag dokter Swen, Veurse- weg 20. tel. 2356. Tandarts Spre«, Voorstraat 36, 9.30 uur. Apotheek Voorschoten, Leidseweg 66, tel. 2525. Warmond dokter Walenkamp, tel. 01711—220. Zr. Muhlhaus, Dr. Kuijperlaan 3, Voorhout, tel. 02532 8122. Wassenaar dokterstelefoon 2908. Apotheek Siderius, Langstraat tel. 2141. Ministerie hecht geen geloof aan verhaal hofmeester (Van Haagse correspondent) (Van onze correspondent in Washington) Wie mocht denken, dat Amerika's ultra-conservatieven het hoofd in de schoot hebben gelegd, nadat hun idool Barry Gold- water de grootste verkiezingsnederlaag uit de Amerikaanse ge schiedenis had geleden, is een naïveling. Het tegendeel is waar. De heren van uiterst rechts beschouwen de verkiezingsuitslag eerder als een aanmoediging voor verdere politieke actie dan als een verwerping van hun denkbeelden. ONZINNIG In half duister Zij redeneren als volgt: tot voor kort moest de conservatieve zaak steeds genoegen nemen met een ■plaatsje in het half duister. Met een kandidaatje, die niet meer dan 500.000 stemmen op zich kon ver enigen. Nu beschikt men over een der twee nationale partijen, de Re publikeinse, heeft men een promi nente senator, Goldwater, als vaan deldrager en is het gelukt 27 miljoen stemmen te krijgen. Met andere woorden: het conservatisme is bezig Amerika te veroveren en bij de volgende verkiezingen in 1968 zal men zijn slag kunnen slaan. Deze theorie is uiteraard helemaal gebouwd op de veronderstelling dat de 27 miljoen Amerikanen, die hun stem op Goldwater uitbrachten, over tuigde aanhangers zyn van sterk conservatieve denkbeelden, zoals uit treding uit de Verenigde Naties, stop zetting van buitenlandse hulp, afbre king van de betrekkingen met Mos kou, beperking van de federale macht zodat de staten baas in eigen huis kunnen blijven en een totale vrijla ting van het economische leven. GEEN ONGELIJK Dat een deel van deze 27 miljoen Republikeins stemde uit traditie of gewoonte willen de conservatieven niet geloven. Zevenentwintig miljoen Amerikanen staan achter ons en zo'n groot aantal kan geen ongelijk hebben, zo luidt nu hun leuze, waar bij zij blijkbaar vergeten dat de 43 miljoen Amerikanen, die hun stem aan Johnson gaven, het dan bij het verkeerde eind moeten hebben gehad. Geinspireerd door dergelijke onlo gische gedachtenkronkels zijn de STEMMING mannen van rechts meteen hard aan het werk gegaan. Geld stroomt naar hen toe uit de zakken van de hon derdduizenden, die het met hen eens zijn. Pamfletten worden gedrukt, de stemming In het partybestu boeken verspreid en radio-en televisie dat eind januari bijeenkomst De redenering, dat men uit Gold- waters enorme verkiezingsnederlaag moet concluderen tot een sterke groei van het Amerikaanse conserva tisme wordt overigens gesteund door Goldwater zelf. De man uit Arizona reept ook te pas en te onpas, dat zijn aanhang van 27 miljoen hoopge vend is en zijn nederlaag wijt hij aan alles en iedereen behalve aan de onaantrekkelijkheid van zijn denk beelden. Volgens hem hebben vooral de ge matigd vooruitstrevende republikei nen. zoals Rockefeller en Romney, hem de das omgedaan met hun kri tiek op zijn ideeën en hun gebrek aan steun tijdens de campagne. Hoe Goldwater met deze stelling verklaart dat de Republikeinse kandidaten voor het congres of meer locale functies, die hem wel actief steunden, groten deels de verkiezingen verloren, ter wijl diegenen, die de naam Goldwa ter vermeden of hem zelfs kritiseer den overwinningen boekten, blijft een raadsel. Uiteraard hebben de gematigde Re publikeinen andere ideeën over de oorzaak van de vernietigende ver kiezingsnederlaag. Rockefeller, sena tor Javits van New York, gouver neur Romney van Michigan, gouver neur Smylie van Idaho en afgevaar digde Lindsay van New York (die kans zag ondanks het overweldigen de Democratische getij in zijn staat een grote overwinning in zijn district te boeken) geloven, dat Goldwaters rechtse extremisme de schuld is van de catastrofe en zij willen de partij dan ook terugbuigen naar een rede lijke middenkoers. Eerste stap op weg naar dat doel zou volgens hen het ontslag moeten zijn van de huidige voorzitter van het partijbestuur Dean Burch, een Goldwaterman uit Arizona. schijf voor de tegenpartij vormde. Als de conservatieve Republikei nen slim zy'n, zoeken zy dan naar een man met beheersing en intelli gentie, die door persoonlijke aan trekkingskracht ook stemmen kan winnen bij de belangrijke midden groepen, die dit jaar naar Johnson overliepen. MIDDENPARTIJ Maar zover is het allemaal nog niet en voorlopig hopen nog tienduizen den, dat het lukken zal de Republi keinse party terug te winnen uit de handen van de Goldwater-fanatici, zodat het mogelijk wordt haar weer te maken wat zij was: een midden partij met behoudende inslag. Bij dit alles hebben de reactionai- n en gematigden een gemeen schappelijk oogmerk: t" vermyden dat de party zich definitief splitst wee vleugels, zoals gebeurd is in 1912. Ook toen kregen de conserva tieven (geleid door president Wil liam Howard Taft) het aan de stok met de vooruitstrevenden (aange voerd door Teddy Roosevelt) met ala gevolg de oprichting van een nieuwe partij. De les kwam toen hard aan: in dat jaar wonnen de Democraten de verkiezingen voor het eerst In twintig jaar. Eervol ontslag voor burgemeester BU K.b. van 10 november 1964 is aan de heer M. P. van der Weijden op zijn verzoek met ingang van 1 februari 1965 eervol ontslag verleend als burgemeester van Nieuwkoop met dank voor de diensten door hem ala burgemeester bewezen. De Graaf van Avon, vroeget sir Anthony Eden, met zijn echt genote bij hun vertrek uit Enge land naar West-Indië voor een vakantie van twee maanden. programma's via 546 stations uitge zonden. Een paar honderd boekwin kels van de John Birch Society, ook al verspreid over alle staten, brengen per week 40.000 reactionaire boekwer ken aan de man. Voorzichtig betast de 19- jarige pompbediende Arie van Slooten zijn hoofd, nadat hij weer wat bijgekomen is van de slag, waarmee hij buiten gevecht werd gesteld tijdens een overval op een benzinestation aan de Middenweg in Amsterdam. De nog voortvluchtige daders maak ten een bedrag van ongeveer 1200 gulden buit. Hun auto is inmiddels in Amsterdam gevon den de kwestie te praten. Overdre ven sterk staan de anti-Burchers niet, want het aantal Goldwater - mannen in de partyleiding is niet gering. Mochten de gematigde Republikei nen de worsteling winnen dan ziet het er slecht uit voor de conserva tieven. Maar mocht Burch blijven dan betekent dat zonder meer een overwinning van de Goldwater-con- servatieven en kan men niet zien hoe de gematigd progressieve vleugel der Republikeinse partij in de ko mende jaren nog een kans zal heb ben hun de teugels weer te ontfutse len. In het laatste geval zullen de verkie zingen van 1968 waarschijnlijk weer gaan tussen een conservatieve Repu blikeinse kandidaat en een gematigd vooruitstrevende Democraat. De eer ste zal dan wel niet meer Barry Goldwater heten, want het is niet aan te nemen dat men nog eens met een kandidaat in zee gaat, die door zijn tegenspraken een ideale schiet- DRUK IN DE RUIMTE! "Van de 70 ruimtevoertuigen die door het Amerikaanse bureau voor lucht- en ruimtevaart Nasa zijn ge lanceerd, draaien nu nog 52 om de aarde of reizen nog steeds verder in de ruimte of draaien om de zon. Eenentwintig seinen nog naar de aarde, waaronder de Mariner-IV.die zoals bekend op weg is naar Mars Deze gegevens zyn bekendgemaakt door de Nasa. De op 29 september 1962 door de Nasa gelanceerde Cana dese satelliet Alouette I zendt nog steeds gegevens uit en heeft daar mee het record gebroken. Amerika lanceerde overigens nog veel meer dan honderd militaire ruimtevoer tuigen, waarvan er eveneens nog vele actief zijn. MARKTBERICHTEN geen kwaliteit genoemd, alleen prlj- W as peen AI 6.00-8.70. A2 2.40-7.00. BI 6.40- 770. B2 1.90—2.00, Cl 2.00—3.30, C2 1.80—2.20, breekpeen (per kist) 2.30— 2.80. andijvie 32.00-36.00. witlof 21.00 —44.00. spruiten 20.00—57.00, groene kool 15.00, rode kool 9.00-22.00. boe renkool 19.00-25.00, selderie (per 100 bos) 7.00. Aanvoer waspeen 85.000 kg. TER AAR, 31 dec. witlof 1 43-44, ld. afw. 17-29, ld. stek 5-13, uien 18. spruiten A 36. ld. B 20-27, ld. D klein 60 alles per klvo, 6la 6-11 p. at., sprui ten export A 66-66, ld. B 76. ld. C 42 per kilo. In de week van 23 t.m. 30 dec. 1964 GEVESTIGD. F. H. Hegeman en fam., typograaf, Mahlerstr. 50; M. H. J. van Gerven en fam., apotheker. Rynsburgerweg 129; H. M. R. Vogt en fam., techn. teke naar. Volmolengracht 11; M. Wassens en fam., techn. assistent. Mahlerstr. 112; J. J. Kleitn en fam., constr.teke- naar. Mahlerstr. 46; J. E. Emmelkamp en fam., gem.ambtenaar. Drechtstr. 79 K. P. Groenewoud en fam., gem.amb tenaar, Drechtstr. 53; W. F G. Ipen- burg en fam., monteur. Mahlerstr. 12; P. Ouwehand, chauffeur, a/b. llgg. t/o. Ztjlslngel 59; D. Been. militair. Heems kerkstraat 61; A. E. den Blanken, Wit te Singel 27; M. J. Mussert. Rljnsbur- gerweg 62: T. H. A ten Har kei. Oude Vest 35; S. M. Moraal-Harteveld, De Laat de Kanterstr. 3; M. M. Wies man, Jan Llevensstr. 36; Meijer- Tominem, Rijnsburgerweg 140; M. E. Kalis, Witte Singel 37; H. J. T. L. M. Smeets, Rijnsburgerweg 97; M. Tewes, Witte Singel 27; B. Rijken, Dlemelstr. 12; O. S. Trojan-Waast, a/b. llgg. Morssingel; G. M. Verberg, letterzetter. Kanaalweg 41; G. W. J. Janssen. He rengracht 45 a; G. Jablotchkoff, Pa pengracht 19; W. Baerts, Van Olden- barneveltstr. 18; J. W. A. Ie Feber— Van Dijk, Plantsoen 57; V. I. J. Weij- zlg, 11.-verpleegster Rijnsburgerweg 10; M. Kok, Klikspaanweg 10; J. F. J. G. J. A. Lubbers, Witte Singel 7; F. X. van Schalk, Jan Llevensstr. 36; A. J. M. Verhoeven. Ryn- en Schlekade26; C. Plek aar—De Wit, Thorbeckestr. 19; L. Luisman, militair. Noordelnde 2 a; R. van Aken. Pleterskerkstr. 12; P. N. van Mook. Groenoordstr. 3; J. G. de Jonge. Jac. Catslaan 32; P. A. W. M. Zuydwljk. Dlepenbrocklaan 36; M. H. van de Poll. Dlepenbrocklaan 36; M. E. van der Meulen, Witte Singel 90; E. N. P. Wesslng, Rijnsburgerweg 37; K. Schaapveld. Korevaarstr. 3; P. S. W. Verheljden, P. Paaltjenspad 6; P. Schip per. Lange brug 107; R. A'. Postma, Apothedersdljk 4; H. P. de Soeten. Korevaarstr. 6; J. Corver—Van Gullk, Maredljk 22; R. A. Verwey. Vreewyk- straat 21; J. Graafmans—De Neef. Rynsburgerweg 129; T. E. Starreberg. onderwyzer. Vondellaan 32; E. J. van Donzel, wetensch. assistent, Morsweg 170; W. S. IJdema, medisch analiste, Hoge Rijndyk 130; M .F. I. Burlage- Backes, secretaresse. Vreewykstr. 26; M. Relntjes, arts, Rynsburgerweg 99; J. van Seventer. bedrijfsleider, Mah- lerstraat 104. VERTROKKEN: N. A. Scholten-vaai Dorp en fam., Herengracht 58 nr. Wassenaar, v. Z. v. Nyeveltstr. 176; M. J. van Trloht-Hae- ser en fam., Alb. Agnesstr. 6 nr. Har derwijk. Waltorenstr. 3; C. van Noor- ipemeer, de Haarlem, Konlïigi Edwards-de Ruyter verwyk, Vechtstr. 10; Jhr. O. Bergh en fam., Boer- _ir. Verenigde Staten v, Noord Amerika. W. M. Moerel-van den haavelaan 146, derdorp, Zyi<UJk 8; G. fam.. Obrechtetr. 65. nr. Alphen a/cl Ryn, v. d. Doesstr. 13; P .J. de Graaf, Vollersgracht 25, nr. België; L. H. Wol. terbeek-van der Vlerk. Wasstr. 2a. nr. Dordrecht. Oranjelaan 154; M. B. T. de Rljck. Zoeterw. singel 95. nr. Bre da, Dan. Stalpaertstr. 14; R. E. H. van de Perel, Zoeterw. singel 18. nr. Do Bilt (Ul. Akker 140; O. F. Zwart-Ko- zltska, Herensingel 2. nr. Rusland. T. N. A. Bik, Lage Rijndijk 94, nr. Zwit serland; J. P. A. Prins. v. Llmb. Stl- rumstr. 31. nr. 's-Gravenhage. Meppel- weg 477; L. W. Morlen, Rynsburgerweg 10, nr. Leldschendam, Veurse Acbterw. 133; M. OppedJjk, Brederoetir. 38. nr. Opsterland, FoLkertel&n 38; M. E. van der Voort-Hulsmans. de Bazelstr. 47. nr. Groningen, Parkweg 90; A. L. van Akker-Stlkkelorum, Rich. Holstr. 8L. nr. Voorsohoten. Kerkplein la; H. J, den Hertog, Witte Singel 8. nr. Amsber. dam. van Breestr. 54; J. H. F. M. Crab- bendam. R. en Schlekade ltl6b, nr. Al phen a/d Ryn, Talingstr. 2; J. M. Jonfk. Hogewoerd 142, nr. Oegstgeest, Sport- manstr. 10; G. Gala vaal, Plantsoen 30a, nr. Voorschoten, van Beethovenlaan 83; D. Regellnk, Rapenburg 7, nr. Ensche de, Dr. Zamenhoflaan 55; G. J. H. Worst, Rapenburg 12, nr. Amsterdam, Keizersgracht 387 hs; Y. B. van def Sluis, Rapenburg 122, nr. 's-Graven hage, Burg. v. Karnebeeklaan 15; M. E. JVollaers. Rapenburg 122, nr. 's-Gra venhage, Burg. v. Karnebeeklaan 15; E. Jeschek, Herengracht 63. nr. Zwe den; H. C. Roosen-Bruynls, K. Galge water 1, nr. Putten (Gld.), Plnnenbur- gerweg 73; F. Laan, Hoge Rijndyk 106a. nr. Delft. H. Tollensstr. 34; J. J. de Bruin, Zeemanlaan 21 nr Leiderdorp, Berkenkade 15; J. W. Kwak. Zoeterw. singel 104, nr. Buseum, Ceintuurbaan 60; G. Massaro. Surlnamestr. 90. nr, Sassenhelm. Menneweg 67; A. S. HL Tjoa, Boerhaavelaan 47, nr. Amster dam, Apollolaan 113 hs; G. E. de Groot. Boerhaavelaan 226. Alphen a/d Rijn, Berkenstr. 7; NL Lamé-Goublta, llgg t/o Lennepkade 305; W. R. M. O. van Waardhuizen. Rynsburgerweg 10» nr. Haarlem. Zaanenlaan 91; G. F. Scheltema, Gerecht 1, nr. Amsterdam^ Vondelstr. 11c; B. H. Cohen. Rynsbur gerweg 22, nr. Amsterdam, Sumatra- plantsoen 80 hs; J. Stouten. Morslaaa 15. nr. Hulzen NH. Trompstr. 39; D. A. Hollander, Klikspaanweg 38. nr. 's-Gra venhage, Barnsteenhorst 6; J. Lamé, Witte Singel 27. nr. Amsterdam, ab ws J. v. Lennepkade 306; M. J. Aasmann- Hubers, Stleltjesstr. 3. nr. Enschede, Rembrandtlaan 129; H. N. Barth-Sle- pert. Hoflaan 64. nr. Alphen a/d Rlln, Goudenregenplantsoen 2; A. F. Wolda- van Dyk, Cobetstr. 53, nr Roden, Pla- taanweg 1; I. H. Cornet. A. Paulowna- str. 35. nr. Voorschoten. Leidseweg 427; J. F. Polrot, Hoge Ryndyk 128. nr. Am sterdam, Joh. v. Kuyckstr. 11; G. J. Kragt, Lorentakade 83. nr. Rotterdam, Plelnweg 225a; A. P. Anneeze, Mei doorns tr. 37, nr. 's-Gravenhage, Gr. Hertoginnelaan 91; R. W. de Korte, Zoeterwoudseweg 78. nr. Hong Kon© S. A. E. M. v. d. Heim-Hogellng, jTw. Frlsostr. 39, nr. Leldschendam, Veurse Achterweg 149; A. F. Hendriks-van der Water, Maurltsstr. 30, nr. Zoeterwoudey Hoge Ryndyk 181; C. de Bruyn Kops, Stationsweg 23, nr. Amsterdam, BeefcJ boverurtr, 69 boy.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 3