Oegstgeestenaar kwam per jeep uit Afrika Een jaar zinkt in der tijden nacht le-wie-waai-weg voor Leidse jeugd Zie, het is alles nieuw geworden Woensdag 30 december 1964 Tweede blad no. 31453 Pini Hoogersteger maakte in drie weken een avontuurlijke rit van Rhodesië naar Oegstgeest „Ik dacht :wat is dat voor een lawaai, wat komt er nou aan", vertelt mevrouw Hoogesteger. Ze keek uit het raam en zag een oude jeep, in de steek gelaten door één cilinder, „op drie benen" de Johan Evertsenlaan in Oegstgeest binnenstrompelen. Haar zoon Pim (33) was weer thuis na een avontuurlijke reis van tienduizend kilometer door Afrika en Europa. Sinds de familie Hoogesteger in '53 en '54 in Tanganjika had gewoond heeft zoon Pim nooit meer in Ne derland kunnen wennen. Na eerst zes jaar als technicus by een te station in Salisbury te hebben ge werkt ging hy na een kort verlof in Europa begin van dit jaar naar Rhodesië terug. Het beviel hem echter niet meer in zijn vroegere werkkring en daar om ging hy naar Losaka waar hy als service-manager by een Neder lands bedrijf wat geld bij elkaar spaarde en waar hy ook de 20-ja rige boekhouder Guy Quevauvilliers leerde kennen. Warner-prijs voor oud-Leidenaar prof. Schmidt Dr. M. Schmidt, hoogleraar in de astronomie van het „Institute of Technology" te Pasadea in Califor- nlë heeft de Helen B. Warner prijs gekregen. Deze prijs wordt jaarlijks uitgereikt door de „American Astro nomical Society" aan een vooraan staande astronoom die jonger dan 35 jaar is. Dr. Schmidt die in Groningen is geboren heeft zijn universitaire opleiding in Leiden gekregen. H thans hoogleraar in de astronomie In Californië en staflid van de Mount Wilson en Palomar observatoria. Nieuwjaarszitting Leidse raad In de maandagmiddag om half vier te houden zitting van de Leidse raad zal de wnd. voorzitter, wethouder S. Menken, een nieuwjaarsrede uitspre ken. Na afloop van deze zitting zal voor raadsleden en hoofden van dienst in de Burgerzaal een nieuwjaarsreceptie worden gehouden. Ds. H. J. A. Haan op drietal in Amsterdam Ds. H J. A. Haan, Luthers predi kant alhier, staat met ds. J. Mostert Breda en ds. C. M. de Vries in Oenève, op een drietal van de Evang. Luth. Kerk in Amsterdam (Noord). Guy, die de Britse nationaliteit heeft maar nog nooit in Engeland is geweest, voelde wel wat voor de reis plannen van Pim waardoor hij Euro pa eens zou leren kennen. De Ne derlander kocht voor 25 pond een jeep uit 1944, liet er voor 245 pond aan repareren en op 26 november vertrokken beiden uit Losaka. Dat de reis betrekkelijk vlot is verlopen, is vooral te danken aan Pims tech nische vaardigheid want er ging bij na geen dag voorbij of er moest iets aan de jeep worden gerepareerd. Van één ding heeft de Nederlander wel spyt gehad, nameiyk dat hy in de jeep wel een radio en een pick-up had laten monteren maar geen ka - Na de „barre" tocht: links Pim Hoogerstegerrechts Guy Que~ vauvilliers (Foto L.D./Holvast) chel. In Europa hebben beiden veel last van de kou gehad, temeer daar ze de meeste nachten in de jeep doorbrachten. „Elke keer als we in een hotel kwamen hadden we dat hard nodig en dan hadden we hoofdpijn als we opstonden. De meeste pech kregen de rei zigers vlak by huis: op kerstnacht op de Autobahn ter hoogte van Straatsburg. Op de eerste kerstdag hebben Duitsers geprobeerd de jeep te repareren en op de tweede kerst dag Fransen, maar de motor bleef vreemd doen. Pim en Guy besloten toch verder te rijden. Twintig kilo meter voor Oegstgeest viel een cilin der uit en zo kwam het autootje met de twee verkleumde reizigers de Johan Evertsenlaan binnensukkelen, juist op tijd om Oud en Nieuw „by moeder thuis" te vieren. Kinderen zien (K 0) films K en O heeft gistermiddag, tijdens de kerstvakantie, heel wat kinderen een plezier gedaan. In de foyer van de Stadsgehoorzaal werd namelijk een serie leuke kinderfilmpjes ver toond. Wat hebben de kleine jongens en meisjes genoten! Ze zagen de lange kleurenfilm „Kameraden door dik en dun", die de avonturen van twee schattige hondjes in beeld bracht. De hondjes waren hun baas kwyt geraakt, maar na een gevaar- ïyke zwerftocht door donkere bossen en uitgestrekte vlakten kwamen zy eindelijk weer veilig thuis. Menig maal ontsnapten de trouwe dieren aan een vreselijke dood. Het was heel erg spannend! Voordat de hondjes op het witte doek verschenen, werden er nog tal van grappige voorfilmpjes gedraaid. De kinderen vonden het jammer, toen de filmvoorstelling af gelopen was. Een compliment voor de Leidse Volksuniversiteit! Zaalberg verwacht over 1964 verlies In restaurant Van der Heyden werd gisteren onder leiding van de president-commissaris, mr. H. B. J. Kernkamp, een buitengewone aan deelhoudersvergadering van de N.V. Kon. Ned. Fabriek van wollen dekens v.h. J. C. Zaalberg en Zoon gehou den. Over het belangrijkste agenda punt waarvoor deze vergadering was bijeengeroepen: de verkoping van het maatschappelijk kapitaal van f 2,5 miljoen tot f 10 miljoen i.v.m. de fusie met M. van Beurden Van Moll in Tilburg, kon niet worden beslist om dat het vereiste quorum niet aanwe zig was. Een nadere vergadering is uitgeschreven tegen 15 januari a.s. Dr. J. C. M. van Rhee, directeur van de garenfabriek van Van Wijk en reeds commissaris van de N.V. Van Beurden en Van Moll, werd bij acclematie tot commissaris van de N.V. Zaalberg gekozen. Op enkele vragen buiten de verga dering om deelde mr. Kernkamp mede, dat dit jaar op een verlies moet worden gerekend. Een verlies, dat met name is ontstaan ln de in middels afgestoten dochteronderne ming, de N.V. Hollandse Wolweverij en Ververij vh. F. W. Hulshoff Pol en Co in Hengelo. Over de grootte van dit verlies kon mr. Kernkamp nog geen mededeling doen. Zoals bekend vindt inmiddels de overplaatsing van het bedryf naar Van Beurden en Van Moll ln Tilburg en de dekenfabriek „Cronesteyn" aan de Kanaalweg gestadig voortgang. Vermoedelyk krijgt deze overplaat sing in januari/februari haar beslag. In een deel van de huidige panden biyven enkele afdelingen oa. de representatieve gevestigd. Voorts wordt overwogen om tot de inrich ting van een toonzaal over te gaan. Betoging tegen prijsstijging Djakarta in Ongeveer 500 Indonesische vrou wen hebben vanochtend voor het kantoor van de tweede vice-premier, dr. Leimena, gedemonstreerd tegen de stijgende pry zen Een delegatie onder leiding van mevr. Soebandrio, de echtgenote van de Indonesische minister van Buiten landse Zaken, overhandige dr. Leime na een protestbrief, waarin de rege ring wordt verzocht de prijzen te doen dalen. De demonstratie was ge organiseerd door „Kowani", het In donesische vrouwencongres, waarvan mevr. Soebandrio voorzitster is. De laatste van de 28 Indonesische infiltranten die op 23 december bij Pontian zijn geland, is gevangen ge nomen, zo is vandaag van officiële zijde ln Koeala Loempoer vernomen. Maleisische militairen en politie heb ben drie van de infiltranten gedood en de overigen gevangen genomen. Sinds 17 augustus zijn 55 Indonesi sche infiltranten in Maleisië gedood, gevangen genomen en worden er vijf vermist. Aan Maleisische zyde wer den vyf doden en zes gewonden ge teld. Vele slachtoffers van het verkeer in Ver. Staten In zeker twintig Amerikaanse sta ten heeft het verkeer dit jaar een record aantal slachtoffers geeist. Uit een onderzoek is gebleken, dat de records voor of tydens de kerstda gen werden gevestigd en dat ver scheidene andere staten waarschyn- iyk nog voor oudejaar deze trieste eer te beurt zal vallen. Verkeersdeskundigen hadden ge raamd dat dit jaar het wegverkeer 48.000 levens zou eisen, een getal dat ligt tussen de 33.629 Amerikaan se gesneuvelden in de Koreaanse oorlog en de 55.402 Amerikanen, die in de tweede wereldoorlog werden ge dood. „Er zyn gewoon te veel voertuigen voor de snelwegen", zei een deskundi gen. „Het is een landelijk probleem en ik betwijfel of er een oplossing voor te vinden is, tenzy wij de auto's afschaffen". Uit een studie blijkt, dat er in 1963 vier keer zoveel auto's wa ren als in 1933 en dat in 1975 het huidige aantal weer zes keer zo groot zal zyn. Vrolijkheid in (kerst)vakantietijd U had ze eens moeten zien: de hon derden kinderen, die hun kelen van ochtend en vanmiddag schor schreeuwden. Dicht op ééngepakt rekten de jongens en meisjes hun halzen voor het podium van de Stads gehoorzaal, waarop zich allerlei span nende tonelen afspeelden. Op uitnodiging van de Leidse Jeugd Actie, die ook in deze kerst- vakantietijd weer ééndrachtig samen werkt met de Leidse Bond van Speel tuinverenigingen. voerde de Haagse Harlekino-toneelgroep een kleurryk stuk op. Het heette „Ie-wie-waai- weg". Van deze spreuk bediende zich de lelijke toverheks Fatima als zij zich onzichtbaar wilde maken. Zij had het voorzien op de wonderdia- mant zou het een echte zijn ge- weest? van de machtige, maar bange sultan. De gemene vrouw zag werkelijk kans om het paleis van deze sultan binnen te dringen en daar de hele boel opstelten te zetten. En wat werd de dikke, domme sultan er tussen genomen! Niemand scheen tegen de streken van de toverheks op- issen te zyn zó listig ging zy te werk. Maar gelukkig werd het dank zij de slimheid van de arme kleedjes- j verkoper de sultan beloofde hem tot opperschatbewaarder te zullen benoemen als hij de heks zou grijpen toch nog „eind goed al goed". Over succes had de Haagse toneel groep met het door Hans Bolland ge schreven stuk vandaag in Leiden heus niet te klagen! Twee gewonden door gladheid in Leiden De gladheid heeft gisteren in Lei den twee slachtoffers geëist. Omstreeks acht uur 's-morgens slipte een 56-jarige inwoonster van Leiden met haar fiets naby de Zijl poort. Zy viel en kreeg een linker heupfractuur. In de middaguren gleed een 65- jarige Leidenaar tijdens werkzaam heden op een houtwerf aan de Haag- weg uit. Hy liep een linkeren kelfrac- tuur op. In beide gevallen zorgde de EHD voor vervoer n aar het Acade misch Ziekenhuis. China boos over VS-onderzeeër voor de kust Peking heeft gisteren in een offi ciële verklaring geprotesteerd tegen het zenden van Amerikaanse kern- onderzeeërs naar de wateren van de westelijke Grote Oceaan. Het noemt ïen uitdaging van het Chinese volk en de andere volken in dat ge bied door het Amerikaanse imperia lisme, aldus de verklaring volgens het persbureau Nieuw China. Deze verklaring is een reactie op de berichten, dat een Amerikaanse onderzeeër de Daniël Boone" die zestien polarisraketten aan boord heeft met een bereik van 2.880 kilo meter, uit Goeam is vertrokken en zich nu in de wateren voor de kust in Azië bevindt. Dit bericht is bevestigd door het Amerikaanse ministerie van Defen sie. „Het is een onbeschaamde daad nucleaire chantage en het Chi- volk kan hierover slechts zyn diepe verontwaardiging uitspreken", aldus de verklaring. Advertentie ZOEKT U EEN SCHOORSTEENKLOK, WANDKLOK of WEKKER v. d. WATER heeft ze. De beste merken JUNGHANS, KIENZLE. HAARLEMMERSTRAAT 181 ALTIJD VOORDELIG. Expositie in „De Ruif" Zaterdag 2 januari wordt in het jeugdhotel „De Ruif" aan de Jan Vossensteeg, des middags te twee uur door de heer G. W. In 't Hout, lid van culturele raad van N. H. eer ex positie geopend van „Rolwerk" van René de Korte. OUDJAAR IN DE KERKEN Leiden Herv. Gem., Pieterskerk: u ds. P. Kloek. Marekerk7 u ds Schiedam (voor ds. v Oosterkerk: 7 u ds Bethlehemkerk: 7 i Maranathakerk: 7 Achterberg. Bevrijdingskerk: 7 i n ds. H. Bouter. Konlngskerk: 7 u c Herv. Ulo-school, Asserstr.: 7 u ds Ver. Vrijz. Herv. (Leidse Volkshuls) .30 u ds. G. J. Haxtesveldt. Egllse Wallonne: 7.30 u ds. J. M. Bejaarden (Kaarsen- Charensol. makersstraat) ds. Haverkamp. Kerk Oude Vest: 8 u dr. Dronkert. 7.30 u Oudejaarsavonddienst. Vrije Kath. Kerk (Vreewijkstr. 19): u Oudejaarsdienst. Nieuw Apost. Kerk (Hoge Rijndijk Baptlstengem.: 7 u dhr. Schouten. Chr. Geref. Kerk: 7.30 u dr. W. Ve- ref. Gem.: 7.30 u stud. Van der Poel te Rotterdam. opgaaf ontvangen. Chr. Geref. Kerk: - den Boer te i den Rijn Herv. Gem.: Jullanastr. Adventskerk: 7.15 u ds. P. Lefeber. Aula Immanuelschool, Anna tn Burenlaan: 7.15 u ds. M. Hane- aaher. Gebouw Jonathan: 7.15 u ds. H. Bogers. Kruiskerk Gouwsluls: 7.15 u ds. W. Verwet). Kapel Hooftstr.: ds. H. Koud8taal. Oudshoornse- u ds. G. Cadée. Martha-Stlch- tlng: geen dienst. Geref. Kerk: Mara nathakerk, Raadhulsstr.: 7.30 uur ds. Westerveld. Salvatorlkerk. W. de Zwtj- i ds. W. Wljma. Alphen- ds. W Tom. Oud Geref. Gem., Van Mandersloostr. vennée te Den Haag. ds. F. Harlnck. ds. A. den Hartogh. Geref. u drs. R. v. d. Berg. Nleuwerbrug: 7.30 C. J. Tl6slnk. Geref Kerk (vrtj- A. C. J. v. d. Poel te Den Boskoop Herv. Gem.: 7.30 u ds. A. de Leeuw. Geref. Kerk: 7.30 u ds. G. Chr. Geref. Kerk: 7.30 u dhr. Leeuwen te Den Haag. Geref. Ge- te: 4 u ds. F. Harlnck te Bent- Hazerswoude Herv. Gem.: 7.30 ds. Jonkers. Geref. Kerk: 7.30 u dt J. Bronsgeest. Geref. Kerk: 8 u ds. K. Krabbe. Chr. Geref. Kerk: 7.30 u dhr. J. W. Marls te Apeldoorn. Ne Prot. Bond: 5.30 u ds. S. M. A. Da* der te Haarlem. Hoogmnde Herv. Gem.: 7.30 u Duinweg: 7.30 u ds. A. Baas. Geref. Kerk: 7.30 r J- Kerk: 7.30 u ds. Hagen. Geref. Kerk, Voorstraat: 7.30 u ds. Pijlman. Plet Heinlaan: 7.30 u ds. Bakker. Chr. Ge ref. Kerk: 5 u ds. Nleuwenhulzen te Delft. Geref. Kerk (vrijgem.) i te Lelden Gem.: 7.30 Gem. ln Ned.: 7.3 Koudekerk Herv. Gem.: 7.30 uur dhr. C. Stroo. Geref. Kerk: 7.30 u ds. Makklnga. Leiderdorp Herv. Gem.: 7.30 uur dhr. v. d. Hoek. Geref. Kerk: 7.30 uur ds. Van Drie. Lelmutden Herv. Gem. (zie Geref. vormden) Lisse Herv. Gem.: 7.30 u ds. H. G. Oo8tlnga. Geref. Kerk: 7.30 u ds. K. Verleur. Oud Geref. Gem.: 7 Nieuwkoop Herv. Gem.: r ds. J. C. Paar- ds. Melnders. thelkapel: 8.15 u ds. J. C. J. Bronsgeest. ds. D. Keunlng. Geref. Kerk: 7 u ds. B. Bouma. N'oordwUk-Binnen Herv. Gem.: 7 u ds. J. van Dok. Geref. Kerk: 7.30 u ds. W. Dekker. Ned. Prot. Bond: 7.30 u dhr. De Roos te Leiden. Noordwljkerhout Herv. Gem.: 7 u u ds. M. J. Wagenvoorde. Geref. Kerk: 7.30 u ds. Me0er. Geref. Kerk (vrij gemaakt) 7 u ds. R. Brands. Oude Wetering Herv. Gem.: 7 ds. C. J. Baart. Chr. Geref. Kerk: hedenavond 7.30 u ds. J. C. van Ra- venswaay te Scheveningen. Rijnsburg Herv. Gem., Grote Kerk: Sassenlielm Herv. Gem.7.30 u ds. W. H. Walvaart. Geref. Kerk: 8 u ds. d. Be*,/. Chr. Geref. Kerk: 7.30 Ter Aar Herv. Gem.: 7.30 ndenbi Valkenburg Llndenburg. Geref. Kerk: 7.30 1 M. J. Elfferlch, Voorschoten Herv. Gem., Dorps kerk: 7.30 u ds. Meijerlng. Rijndijk: 7.30 u ds. Saraber. Hulp en Heil: 7 u ds. Zijlstra. Geref, Kerk (vrijgemaakt): 6.30 u ds. J. v. d. Haar te Lelden. Ge ref. Kerk: 7.30 u ds. Modderaar. Herv. Gem.: 7.30 u ds. J. Verwellus. Geref. Kerk: 7.30 u ds. B. Koekkoek. Immanuëlkerk7.30 u ds. H. van de Akker te Gouda. Rem. Kerk: 6.30 u ds. J. G. Paardekoper. Chr. Afgesch. Gem.: 7 u ds. A. P. Ver loop. Warmond Herv. Gem.: T u ds. H. L. Boonstra. r Herv. Gem.. Dorpskerk: Lange Kerkdam: 7.30 u ds. D. A. Wer- Johannahuls: 7.30 u ds. J. H. Woubrugge ds. Kempenaar. Gem.: 7.30 i Kerk: 7 u Dethmers. Zevenhoven Herv. Gem.: 7 F. de Jonge. Geref. Kerk: 7.30 u d F. Snel te Nieuwveen. Zwammerdam Herv. Gem.: 7.30 v ds. C. L. v. d. Broeck. Geref. Kerk: 7.3C u ds. J. Wagenaar. Rem. Geref. Gem. l Dalfsen te Hil- NIEUWJAAR Wijkgebouw Rehoboth: i. Frankena. wykgebouw ..De goede Herder": 10.30 Nieuwjaarsbijeenkomst. Wijkgebouw Pntël: 10.30 dB. J. 3root. Wijkgebouw Levendaal: 1030 u ds. Konlngskerk: 10.30 u ds. L. Kievit. Dlaconessenhuls10.30 u ds. J. de Wit. Geref. Kerk (Oude Vest)10.30 u ds. De Boer. Bevrijdingskerk: 10 u (gezamenlijke d-lenst) ds. Bouter en ds. Bovenberg Grienhoven. 1030 u ds. Haverkamp. Chr. Geref. Kerk: 10 u dr. W. Vele- Vrije Kath. Kerk (Vreewijkstr. 19): 1030 u gezongen H. (Zw. Singel 50): Evang. Luth. Gem.: opgaaf ontvangen. Chr. Geref. Kerk: Verenigingsgebouw Gbuwshiis: 1030 i begroetlrv euwjaansdl Koudekerk Herv. Gem.: 10 u dhr. C. Stroo. Geref. Kerk: 10 u ds. Mak- Leiderdorp Herv. Gem., (ln 't Ge bouw) 10.30 u Nieuwjaarsbegroeting. Geref. Keric: 10 u ds. Mlnnema. Chr. Geref. Kerk: J. J. Verleur. Oud i Bronêgeest. Nieuwveen Herv. Gem.: Geen op gaaf ontvangen. Geref. Kerk: 10 u as. G. F. Snel. Nieuwkoop Herv. Gem.: 10 u ds. ef. Kerk: 10 u ds. aan den Rijn. Chr. i Dlen6t des Woords. Dok. Geref. Kerk: Noordwykerhout Herv. Gem.: 10 u is. A. H. Smits. Oegstgeest Herv. Gem.: 10.30 uur Is. W. E. Verdonk. Geref. Kerk: 10.30 i ds. Meyer. Oude Wetering Herv. Gem.: 10 G. Moen te Alphen a/d Rijn. Ge- ds. C. J. Baart. Chr. Geref. Kerk: Rljnshurg Herv. Gem., Grote Kerk 0.30 u ds. H. van Gosliga. Geref. Kerk Apeldoorn. Geref. Kei 10 u ds. BIJleveld. Sassenlielm Herv. Gem.: 10 u i Walvaart. Geref. Kerk: 10.15 u da. v. d. Berg. Chr. Geref. Kerk: 10 u tha-StlchttngGeen dienst. Geref. R. Kok. Oud Geref. Gem., Van W. A. S. Laurense. Geref. Gem. d. Berg. Öeref. Gem.: 10 u icescuensv. Hazerswoude Herv. Gem.: 10 u de. Jonkers. Geref. Kerk: 10 u ds. Brink. Hlllegom Herv. Gem.: 1030 u de. F. Brouwer. Geref. Kerk: 10 u ds. A. (dorpskerk)10 den R(Jn Herv. Gem. ds. A. Makkenze. Geref. Kerk (vr(j- ds. R. Br - ds. Langeler. Voorhout Herv. Gem.: 10 uur ds. J. Elfferlch. Voorschoten Herv. Gem., Dorps- Waddlnxvcen Herv. Gem.: 9 30 u ds. J. Verwellus. Geref. Kerk: 10 u ds. J. Snoey. Immanuëlkerk: 10.30 u ds. H. van de Akker te Gouda. Chr. Afge scheiden Gem.: 10 u ds. A. P. Verloop. Warmond Herv. Gem. (In 't Tref punt) 10.30 u ds. H. L. Boonstra. Wassenaar Herv. Gem.. Dorpskerk: 10.30 u dr. Th. C. Frederikse. Deyler- u Nieuwjaarsbegroeting. Geref Weele. Woubrugge Herv. Gem.: 10 u ds. Kempenaar. Geref. Kerk: 9.30 uur ds. Dethmers. Zevenhoven Herv. Gem.: 7 u ds. F. de Jonge. Geref. Kerk: 10 uur ds. GIJZELAARS IN WAMBA BEVRIJD Blanke vrijwilligers hebben giste ren meer dan 120 blanke gyzelaars bevrijd in Wamba, een stad die ongeveer 400 kilometer ten noord oosten van Stanleystad is gelegen. De opstandelingen hebben dertig blanken vermoord en een honderd tal naar het oerwoud gebracht. De gijzelaars zijn over de weg naar Paulis gebracht, ongeveer 95 ki lometer noordelyker. vanwaar ze met Amerikaanse militaire trans portvliegtuigen naar Leopoldstad zullen worden overgebracht Onder hen bevinden zich elf Britten en één Amerikaan, de zendeling William McChesney. Hy zou de laatste Ame rikaan zyn, die zich in handen van de rebellen bevond. Volgens radioberichten bereikten de huursoldaten Wamba vanochtend twee uur na het aanbreken van de dag en ondervonden vrij weinig tegenstand. Er zyn geen berichten over verliezen onder de huursoldaten. Nieuwe uitgaven Maigret en de lange lys, door G. Si- menon. In de armen van de nacht, door F. Dard. De man met de gouden vingers, door I. Fleming. De Saint te water, door L. Charteris. Zoek het zelf maar uit door R. Stout. De dans en de duivel, door K. Lannoy Een stad om ln te weren, door E. Caldwell. Het leven van Vincent van ."^«"h, door Irving Stone. Het eiland Aurora, door D. Gray. Noten lezen, door Sas Bunge. Het seksuele element in het huwelyk, door dr. H. Wright. Zwarte Beertjes. Uitg.: A. W. Bruna en zoon. Utrecht. Jeanne d'Arc, Candida, Pygmalion, door G. B. Shaw, Uitg. A. W. Bruna en Zoon, Utrecht. Het vluchtelingenkind, door Tine LeikerKooijmans. Moordenaarswerk, door mr. H. van Straten. Uitg.: Arbeiderspers, Am sterdam. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Nunspeet (3e pred. pi.) F. J Veldman te Drachten. Bedankt voor Loplkerkapel (toez.) J. C. Terlouw te Lage Vuursche. GEREF. KERKEN Beiroepen te Staveren-Hinde loopen t op Soemba) H. Olde t i) denrljs. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT Beroepen te Harderwijk S. Cnossen Slegerswoude-Frlesepalen. Aangeno. Bruohterveld C. OliJ te Fer- koop W. Heerma te Nunspeet. GEREF. GEMEENTEN Bedankt voor Yerseke en voor Yesel- mon-de H. Ligtenberg te Oudemirdum. VRIJE EVANG. GEMEENTEN Bedankt voor Kampen E. v. d. By te Rotterdam-Zuid. Drietal te Utrecht-C. ouderling H. Raven, voorganger bin»- nenlandzendlng te r Staveren te Oude Tönrjee te Bergum. BAPTISTEN GEMEENTEN Beroepen te Nieuwe Pekela S. Zijl6tra BURGERLIJKE STAND VAN I.ETDEN GEBOREN: Therese E. G.. d.v. F. van Ommerimg en T. E. G. Hoogendoorn. Mattheus 8.. L. Westerbrlnk en P. E. A. Steljn. l Ned.i 10 u leesdlen6t. M. Korenwinder. Monique I., J. Ladds. Petronella. d.v. J. Brulln en C. W van Dijk. Adriana. d.v. A. M» Hendriks en M. C. Goedemondt. GETROUWD: A. H. Hiddlng en W. E. Swart. OVERLEDEN: sen. J. R. Graafland. 62 Jr. wed van F. M. Domburg. J. H. Thlel, 90 Ir., man. P. M. van Steen. 71 Jr.. man. j! van der Leede, 43 Jr., man.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 3