Engelse vennootschap exploiteerde Radio- en T.V.-Noordzee Categorale federatie bonden in verenigd B MEUBELEN Huishoff ei dóe cjenda 4' LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 17 DECEMBER 1964 MET een korte, zekere en solide actie heeft de Justitie in samenwerking met politie en marine een einde gemaakt aan de activitei ten van de R.E.M.-zenders. Om negen uur verschenen de eer ste helikopters boven het t.v.-eiland. Negen minuten later zweeg Radio- Noordzee. En ruim voor tien uur leek de gehele actie achter de rug. De verwoed fotograferende beman ning van het eiland heeft alleen plaatjes kunnen maken van man nen. die wisten, wat zij moesten doen en dat snel en zeker deden. Nadat vorige week vrijdagnacht de zenders illegaal waren verklaard, Is van vele kanten aangedrongen op spoed. De desbetreffende autoriteiten hebben daar niet op gereageerd. Maar achter de schennen werd de onderneming kennelijk grondig voor bereid. En toen het tijdstip van actie vanochtend was aangebroken, han delden zy op de enig juiste manier: kort en krachtig. Hier past een woord van hulde voor de waardige wijze, waarop de Justitie deze pijn lijke operatie heeft uitgevoerd. NA Soest en Valkenswaard nu Boxtel. In Soest werd deze zomer een jongeman, verdacht van bromfiets diefstal, tijdens de achtervolging do delijk getroffen door een kogel uit het pistool van een struikelende politie- In Valkenswaard werd korte tijd later een onschuldige huisvader do delijk getroffen door een kogel uit de karabijn van een douanier. Er werd geschoten omdat de man doorreed toen de douanebeambte op een wille keurige plaats langs de weg met een rode lamp stond te zwaaien. En nu weer Boxtel. Een man. die op zijn eigen grond jaagt op konijnen, die schade aan zijn terrein berokke nen. wordt dodelijk getroffen door een kogel uit een politiewapen. 0 Vervolg van pag. J MR. MARIJNEN ONTHULT IN EERSTE KAMER Het R.E.M.-eiland is thans in eigendom van een Panamese onderneming en de activiteiten van de R.E.M. zijn, sinds de zender illegaal werd, door een Engelse vennootschap voortgezet. Dit deelde minister-president Marijnen gisteren in de Eerste Kamer mee. Hoewel hij de namen van de ondernemingen niet noemde, staat het volgens deskundigen uit de reclamewereld vast, dat de exploitatie van Radio- en T.V..Noordzee is overgenomen door Lloyd-Williamsbedrijf in Londen. Mr. Marijnen vertelde de kamer ook. dat de officier van Justitie in Amsterdam, mr. Hartsuiker, vrijdag de gedelegeerd commissaris van de R.E.M. mr. Minderop heeft meege deeld, dat de uitzendingen na zater dag 00.00 uur strafbaar zouden zijn. Hij liet ook weten, dat de Justitie zich in geen enkel opzicht zou la ten leiden door de bepalingen van Geen opzet IN de eerste twee gevallen is duide lijk bewezen, dat van opzet geen sprake was. In Boxtel is het justi tieel onderzoek nog gaande. De eerste resultaten wijzen daar ook op een bijzonder tragische samenloop van omstandigheden. Het is echter niet te accepteren, dat binnen enkele maan den drie personen door zulke onge lukken om het leven komen. Een bromfietsdiefstal rechtvaardigt geen achtervolging met een op scherp staand wapen in de hand. Doorrijden door een douane-stop- licht rechtvaardigt geen schot op een snelrijdende auto met het risico van een fatale misser. En de verdenking van stroperij kan onder geen enkel beding het gebruik van vuurwapens hoe dan ook rechtvaardigen. Wat er precies de oorzaak van is, dat het wapen afging, is eigenlijk niet zo bijzonder belangrijk. De hoofd agent van politie moet doelbewust het wapen op scherp hebben gesteld. Zo is hy met de jachtopziener op zoek gegaan naar mannen, die voorlopig alleen de schijn van stroperij tegen hadden. Meteen HET is altijd jammer, dat door zulke tragische gebeurtenissen de goeden onder de slechten moeten lijden. Veruit de meeste po litiemannen en douaniers in ons land zullen er ten zeerste van zijn door drongen, dat zij pas in het alleruiter ste geval naar hun vuurwapens mo gen grijpen. Maar terwille van de zwakkere broeders in hun geledei-en zullen de voorschriften scherper moeten worden gesteld. Nu meteen. We hebben er na Valkenswaard al op aangedrongen. We doen het nu weer. Met nog meer klem. Elk uitstel kan funest zijn. Er zijn al téveel slachtof fers onnodig gevallen. AGENDA HAAGSE (Van dond. 17 dec. t/m woe. 23 dec.) DONDERDAG 17 DECEMBER Dillgentia. 20.15 uur. Een avond met Wim Sonneveld. VRIJDAG 18 DECEMBER Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag- Verzekering de Wlm Sonneveld. Dierentuin. 20.30 uur. Nieuwe Kome die. De knecht van twee meesters. ZATERDAG 19 DECEMBER Kon. Schouwburg. 15 uur. Werkgroep Haagsche Comedle, De Zweedse Vijf- Kurzaal. 20.15 uur. Concertgebouw orkest. Dillgentia. 20.15 uur. Een avond met Wim Sonneveld. Theater Pepijn (Nieuwe Schoolstraat 21-23). 20.30 uur Cabaret Pepijn. Zingende Zolder. 20.15 uur. Negen stulversconcer t. ZONDAG 20 DECEMBER Kon. Schouwburg. 14 uur. HaagschS: Dmedle. De methode r"' Kon. Schouwburg. 20 sche Comedle. Koning Lear. Theater Pepijn (Nieuwe Schoolstraat 21-23). 20.30 uur Cabaret Pepijn. MAANDAG 21 DECEMBER Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag sche Comedie, Na de zondeval. Theater In de Steeg. 20.15 uur. De butantenconcert. DINSDAG 22 DECEMBER Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Haag- Advertentie PEIS1IILIIIE IEIIIIGEI Bedragen van f 100 2.000, af te lossen in maximaal twee jaar; per week, maand of' kwartaal, voor aanschaffing van duurzame gebruiksgoede ren, worden desgewenst van gemeentewege verstrekt. Aanvragen telefonisch, mondeling, of schriftelijk. Vertrouwelijke be handeling. GEMEENTEL IJ KE 01ENSI VOOR KASBEHEER KREDIETWEZEN IEL 20211 Russische spionne gearresteerd In de Duitse stad Ambarg (bij Neurenberg) is een Sowjetrussische spionne gearresteerd, die belangstel ling had voor de nabijgelegen Ame rikaanse militaire bases. De gearresteerde zocht naar na men en adressen van mensen die in de streek van Amberg wonen en die afkomstig zijn uit de landen van het oostelijke blok en contact hebben met Amerikaans militair per- 50Amberg ligt dichtbij het opleidings centrum van het Zevende Ameri kaanse leger. Er is ook een lanceer- baan voor tactische projectielen van het leger. sche Comedie. De methode 1 WOENSDAG 23 DECEMBER Kon. Schouwburg. 20.15 uur. Hi Comedie. Na de zondeval. BIOSCOPEN Apollo. Angellque. 18 jr. Cineac. Actualiteiten uit binnen- buitenland. City. Moord of overspel. 18 jr. /wood. S.S. Sadisme. 18 jr. Kritèrlon. Les amants. 18 Jr. Metropole. Irma la douce. 18 jr. >n. Gisteren, vandaag en morgen. Olympia. James Bond contra dr. No. 14 Jaar. Passage. Maarrrdokter. A.l. Seinpost. Eddie zet zich schrap. Studio. De titanen. 14 jr. West End. De i Over deze verzekeringspolis zei mr. Van Riel, fractievoorzitter van de V.V.D. een en ander. Hij meende, dat de minister van Justitie bij zyn optreden blijk heeft gegeven van een voorzichtigheid die hem siert. Wat de molestverzekering van de R.E.M. be treft. wees hij erop dat de R.E.M. rekening moest houden met de be paling. dat de verzekerde zich moet laten dwingen. Deze dwang mocht men niet uitlokken, maar moest men zich heen laten komen. Zou de regering niets doen, dan zou de R.E.M. niet voor de verzekeringsuit kering in aanmerking komen, aldus Van Riel. Vyftien categorale organisaties (waaronder de Algemene bond van werkers in het mijnbedrijf, de Fede ratieve Haven vakvereniging, de Fe deratieve Spoorwegvakvereniging en de Algemene Nederlandse handels reizigers en handelsagenten vereni ging) hebben in Utrecht officieel de federatie van werknemersorgani saties opgericht. De waaimemend voorzitter van de F.E.W.O., de heer W. F. de Hondt, zei gisteravond bij de opening van de eerste algemene vergadering in Utrecht, dat de federatie het als een democratisch recht beschouwt, te worden opgenomen in het centraal overleg. Over het aantal leden van de bij de F.E.W.O. aangesloten or ganisaties liet de heer De Hondt zich niet uit. Wel verklaarde hij, dat het gezien het feit, dat er in Nederland 400 categorale bonden bestaan, mo gelijk moet.zijn om een ledental van 35.000 te bereiken. Niet gereed De Nijmeegse socioloog dr. J. S M. Hoefnagels S. J. gaf tijdens de vergadering duidelijk te kennen, dat hij een heel andere mening heeft. „Met alle waardering, die men voor de federatie van werknemersorgani saties kan hebben kan toch niet be weerd worden, dat zü over het appa raat beschikt om op verantwoorde wijze aan het centrale loonoverleg mee te kunnen doen. Dat kunnen alleen organisaties, die beschikken over een sterk uitgebouwd weten schappelijk apparaat en die boven dien een sterk overwicht hebben op de aangesloten vakverenigingen". Hij was uitgenodigd om op deze vergadering de betekenis van de FE WO als overkoepelende federatie Driemiljoen Radio- en T.V.-Noordzee hebben de periode van 1 september tot met 13 december volgens een schatting van het reclamevakblad „Revue der reclame" een bedrag van bijna drie miljoen gulden aan recla me-inkomsten ontvangen. Voor t.v. Noordzee werd f 2.700.660 geraamd en >or Radio Noordzee f 149.187. Nu de R.E.M. haar werkzaamhe den heeft moeten staken, zijn bij het toeleveringsbedrijf N.V. Oscarfilm tien personeelsleden ontslagen. Oscar film is een reclamefilmbedrijf, dat voornamelijk opdrachten uit het bui tenland krijgt. De opdrachten van R.E.M. noodzaakte de N.V. destijds haar personeel uit te breiden. Promoties Leidse Universiteit Aan de Leidse Universiteit is mej. J. M. van den Berg, geboren in Heemstede en thans wonende in Am sterdam gepromoveerd tot doctor in de faculteit der wiskunde en natuur wetenschappen op een proefschrift getiteld „Structual investigations on some inorganic compounds with refe rence to cation bonding". Promotor was prof. dr. A. E. van Arkel; idem de heer A. C. Bobbert, wetenschappe lijk ambtenaar aan de Leidse Univer siteit, tot doctor in de faculteit der geneeskunde op een proefschrift ge titeld „Unit discharge in dorsal nucleus of the cat's lateral geniculate body". Promotor was prof. dr. J. W. Duijff. De promotie geschiedde cum laude; idem de heer E. Raimond, we tenschappelijk medewerker aan de Sterrewacht, tot doctor in de wis kunde en natuurwetenschappen op een proefschrift getiteld „Hydrogen connected with two stellar associa tions in nonoceros". Promotor was prof. dr. J. H. Oort. MET EEN ENKEL WOORL BINNENLAND rschap N.O.-polder Minister zullen vragen thans nog in beheer zijn bij het Rijk, genbelasting Ji0 het bedrijfschap adres gezonden handel in melk en melk- zuivelproduk- beschlkt thans overgedragen. De ,ns over een pxaxx Lelystad. Dit door rEsteren ontworpen plan zal binnenkort worden gepubliceerd. Genootschap voor Reclame De Buitenlandse Zaken, J. M. H. A. Luns, zal de officiële ope ning verrichten van het 26ste confcres van het Genootschap voor Reclame, dat op 21 en 22 januari in het nieuwe con grescentrum bij het RAI-gebouw ln groot aantal sprekers en enkele worden behandeld. Daarbij zal ook voor het eerst op een Nederlands re clamecongres gesprek over „reclame politieke image-vorming" plaats vin den. Ontwapeningscommissie De st-aats- ternationale veiligheid i i Panhuys, hoogleraar ln het vol- wlndsman. hetzij op eigen Initiatief. In de commissie heeft o.a. zitting rr~ M. C. E. Kloosterman-Fortgens ^oorschoten. NIEUW PLAN VAN PER0N? Volgens de Argentijnse pers en an dere niet-officiële bronnen treft oud dictator Peron van Argentinië in het geheim voorbereidingen voor een rechtstreekse vlucht met een speciaal uitgerust chartervliegtuig van Ma drid naar Asuncion in Paraguay. In officiële kringen in Buenos Aires is geen bevestiging van het bericht te krijgen. Volgens deze lezing zou Peron zeer binnenkort Madrid verlaten met een DC 7, die voorzien is van extra brandstoftanks om rechtstreeks naar de hoofdstad van Paraguay te kunnen vliegen. Zijn vorige poging Paraguay te bereiken mislukte, omdat de Braziliaanse regering hem bij een tussenlanding in dit land weigerde te laten doorreizen. Peron zou in Paraguay willen wachten tot de tijd is gekomen in Argentinië te rug te keren. Enige dagen geleden heeft Peron officiéél de voorwaarden van de Spaanse regering aanvaard voor een voortzetting van zijn politieke bal lingschap in Spanje. Volgens deze voorwaarden zal Peron zich voor de duur van zijn verblijf in Spanje van alle politieke .activiteiten dienen te onthouden. Hij geniet thans dan ook weer volledige bewegingsvrijheid. De onafhankelijke vakbonden, waarin ongeveer de helft van de ge organiseerde arbeiders zijn onder gebracht, hebben geweigerd zich aan te sluiten bij de Peronisten voor een staking in geheel Argentinië, die van daag en morgen zou worden gehou den. De niet-Peronistische vakbon den, waarin kantoorbedienden, ambtenaren en employé's van han delszaken zijn georganiseerd, drei gen uit de vakbeweging te gaan als de Peronistische vakbondsleiders houden aan de staking van 48 die door de Argentijnse regering politieke staking wordt genoemd. /an categorale organisaties binnen het geheel van de Nederlandse vak beweging toe te lichten. Onafhankelijke vakorganisaties kunnen, volgens pater Hoefnagels slechts iets betekenen, omdat zy naast de grote vakcentralen staan en in zekere zin in de schaduw er van leven. Anderzijds, zo voegde hy hieraan toe, heeft de officiële vakbe weging op zijn minst de dreiging van het ontstaan van onafhankelijke vakverenigingen naast zich nodig om haar opgave trouw te blijven. Hij wees er in dit verband op de vak centrales, die zich strijdbaarder to nen dan enkele jaren geleden. Vervolg van pag. 1 Wilson wil vele vliegen in één klap slaan Het ANF-plan voorziet in een on herroepelijk afstand van alle natio nale nucleaire wapens voor de duur van het bondgenootschap Pikant is de reeds door oppositieleider Sir Alec Douglas Home gestelde vraag of de V-bommenwerpers, welke Wilson achter de hand wil houden (vooral ter bescherming van India tegen China) eventueel ook voor nucleaire doeleinden zullen worden gebruikt. Daarop weigerde Wilson echter een antwoord te geven door zich handig te dekken achter veiligheidsoverwe gingen. Hij bood echter wel aan met de oppositie vertrouwelijke bespre kingen over zijn defensiebeleid te voeren. Maar links kan zich troos ten met de gedachte, dat het restant van het zelfstandige Britse nucleaire wapen snel veroudert en dat er over enkele jaren inderdaad waarschijn lijk geen enkel nucleair wapen van zuiver Britse makelij meer zal be staan. Wilson wil door het beginsel van nationale „dooreenklutsing" West- Duitsland ook zonder de MLF tege moetkomen en speciaal de deur voor Frankrijk openhouden. Maar als de Fransen hun eigen nucleaire macht niet als afschrikmiddel tegen drei ging of chantage door een nucleair agressor zouden mogen gebruiken, om nog niet eens van de eigen ver dediging te spreken, zal president De Gaulle waarschijnlijk voorlopig wel obstinaat blijven, hetgeen niet wegneemt dat hij door zijn totnutoe negatieve houding volgens de opti misten tenminste bereikt heeft dat er althans een poging is gedaan in de richting van Europese medezeg genschap. Sommigen geloven dat door de Brusselse graanovereenkomst het Franse ijs is begonnen te smelten en de weg is vrijgekomen voor een Euro pese politieke eenheid en daarop ge baseerde nauwere Europese defensie- samenwerking. Er zou ook daarom thans minder haast zijn by de MLF of de ANF. Ook Wilson waarschuw de tegen overhaaste beslissingen. Wilsons doel is behalve de reeds genoemde oogmerken talrijke vliegen in één klap te vangen. In de eerste plaats oprichting van verdere natio nale nucleaire machten (behalve de Verenigde Staten, Engeland en Frankrijk) te voorkomen. Voorts om de Britse defensie-uitgaven (Enge land draagt, behalve de Verenigde Staten, meer bij tot de verdediging van het Westen dan enig ander land) in toom te houden. Deze zullen, zo is berekend, reeds in vijf jaar tijd automatisch op grond van de prijs ontwikkeling met 400 miljoen pond stijgen. Wilson verkondigde trots, dat En geland zijn wereldrol als vredes macht blijft vervullen en hij was in de wolken over de volmondige er kenning van deze Britse taak door president Johnson, een taak, welke bovendien de Verenigde Staten zal verlichten. (Advertentie) Spui 56 's-Gravenhage de leden van de Eerste Kamer en een afschrift aan de minister van Economische Zaken. In het bestuur van het bedrijfschap stelling tegen de verho ging, die neerkomt op een bedrag van 52 per elektrocar. Ambtelijk protest Bij de Haagse departementsdiensten is een uitgebrei de handtekeningenactie op gang ge- zlektekostenregeling. De zullen dezer dagen een eerste zending van enkele duizenden hand tekeningen aan het georganiseerd over uren. Zij willen hiermee hun pro- onderstrepen tegen de nieuwe ziektekostenregeling, die o.m. een eigen risico van circa 13 procent van dok ters-, specialisten- en medicynkosten zal gaan Inhouden. BUITENLAND Betoging ln Madrid Naar schat ting 1000 arbeiders hebben gisteren betoging gehouden voor het hoofd- vrije vakbonden. In Spanje staan de t geen arresta- ;ies~ gemeld. Vakantie voor hulsvrouwen Gere- ;elde vakanties voor huisvrouwen en mogelijk „wet" ln Noor- ;ediend. Een commissie heeft een systeem uitgewerkt voor geregelde vakanties voor groepen, die deze bur gerrechten nog niet genieten. Er wor den ook voorstellen overwogen voor va kanties voor vissers en kooplui. Mikojan naar Finland President Mikojan van de Sowjet-Unle zal var 21 tot 23 december een officieus be- zoek van drie dagen Kerstpostkantoor Voor de komen de Kerstmis wordt voor de vijftiende maal een kerstpostkantoor in het plaatsje Christkindl by Steyr in Opper- het buiten en uba koopt bussen Het Cubaanse ministerie van Vervoer heeft bekend gemaakt, dat Cuba honderd bussen in Spanje heeft gekocht ln Havanna. Sr baanse steden heeft al 950 bussen andere Cu- Cuba Engeland ge kocht. Hoe duur de Spaanse bussen zijn is niet bekend. Snerpende koude In het noord- t de V.S. is in sommige Het waarnemingsstation hier heeft la- n. dat het als gevaarlijk moet de snerpend koude Doden door mist Door autobotsln- gevolge van de mist zijn anen om h< kettlnebot_..„0 Dunstable neer dan 70 auto's betrokken en en vrachautochauffeur gedood, tweede kettingbotsing negen gewond op een grote Stafford. Botsingen op andere pxaaisen ten gevolge van de mist veroorzaakten thans in totaal meer dan driehonderd bergliften van verschillende types. onder de grond van 60.000 vierkante kilometer ontdekt Men wil thans het water hiervan ge bruiken voor bevloeiing van woestijn- Kerkelijk Leven Geloofsvervolgingen in Rusland De Russisch Orthodoxe Kerk ballingschap in West-Europa heeft drie brieven gepubliceerd uit Rus land waarin in bijzonderheden wordt geklaagd over de vervolging, het las tig vallen en de vernederingen waar' gelovige christenen in de Sow- jet-Unie blootstaan. De brieven zijn door mgr. Antony, orthodox bisschop van West-Europa, doorgezonden naar de secretaris-ge neraal Oe Thant van de Verenigde Naties. Het meest ongebruikelijk de brieven was dat zy de volledige adressen van de afzen ders bevatten. Mevrouw Feodosja Warawa uit Lwow, een voormalige Poolse stad bij de Oekraine is ingelijfd, beschreef hoe zij en haar gezin blootstaan aan willekeurig optreden officiële zyde vanwege haar godsdienstige overtuiging. „De communistische atheïsten heb ben in heel Rusland een vreselijke vervolgingscampagne ontketend", al- War awa. neem een glas gekoelde Bols Z.O, Genever. Schenk in het tweede glas een andere gekoelde oude genever, Proef beide aandachtig. Waarom is Bols dan zo opvallend zuiver, zo moutzacht en "rond" op de tong? Het antwoord: edele granen, vier keer ge distilleerd, in houten fusten gerijpt en met vier eeuwen ervaring gekoes terd. De hele wereld weet tenslotte Alleen BOLS kan BOLS maken DONDERDAG O. Kerststukjes 8 uur nm. Hogewoerd 175: Dienstvergaderlng Aula Ulo-school (Asserstr.)Kerst- feestviering Ned. Chr. Vrouwen Bond (afd. Centrum). 8 uur n.m. Schouwburg: K. en O. Toneelgroep rena speelt „De prins uit het zuiden". en O. Kerstcon- R'damse Philharm. Orkest oJ.v. Eduard Fllpse. Solisten Aafje Heynis en Bram Boelee m.m.v. koor. 8 uur n.m. Loon. 8.15 i ZATERDAG Doopsgezinde Kerk: Adventkerk. 10- 1 uur, bybelstudie; 11-12 uur ds. J. Contant van Rotterdam. Stationsplein (halte bus 42)Strand - Hogewoerd 175Wachttorenstudie Jehovah's Getuigen. 4 en 6.30 uur n.m. komst Hum. Verbond. dagen. 10.30 MAANDAG Bevrijdingskerk (bovenzaal)Kerst feestviering Ned.. Chr. Vrouwenbond Zuid-West. 8 uur nsa. Hooigracht 30: Bejaarden kerstfeest Leger des Hells. 3 uur n.m. Lakenhal: Opening tentoonstelling ïedendaagse Italiaanse grafiek en foto's Chris Stapels. 8 uur n.m. Schouwburg: K. en O. Haagse Come- Ned. Ver. van Hulsvrouwen. 2 Janvossensteeg 17: Volle Evangelie- zending. Spr. dhr. J. Zijlstra. 8 u. n Ned. Chr. Reis Ver.: Dagtocht n Brussel. Vertrek Station 8 uur v.ir Koningskerk (bij-zaal)Kerstavt Ned. Chr. Vr. Bond, afd. Noord. 8 i BI. Ver. „Door Eendracht Verb) den". 8 uur n.m. SchouwburgAbonnementsvc ling Toneelgroep Centrum, ichte". 8 uur n.n Willem de Zwygerlaan 105: Ball gespreksavond. 8 uur n.m. BIOSCOPEN Camera: „Giant". 14 jaar. Dag. 2| 2, 5 en 8 uur. Lido: .Eddie ln volle vaart". 14 Dag. 2.30, 7 en 1 4.45, 7 en 9.15 i uxor: .Dwars door de vuurli 14 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 lt; zond. 2.30, 4.45, 4.30, 7 Rex: „Wereld zond Dag. 2.30, 7.15 2.30, 4.45, 7.15 dag). „Pietje Bell". A.l. Zondag woensdag 2.30 uur. TENTOONSTELLINGEN 1-4 Legerm useum Pesthuislaan uitzondering van (zondag 1-4 uur) No o r d w y k toonstelling —10 uur n.m. (tot 25 decemt „De Ruif" (Janvossensteeg (Steenstraat 1): Dag 10-17 u dage 13-17 uur Rijksmuseum van Oudheden: D lyks 10-5 uur; zond 1-5 uui Ryksm useum voor de geschied der natuurwetenschappen: Dag. Avond- en nachtdienst der apothi 1 Geopend voor spoedeisende geval Ce traal Apotheek, Breestraat 74, 1 20552. Apotheek R. van Breest Si lenburg te Leiderdorp is ook geop specialist (of diens waarnemers) NED. HERV. KERK Beroepen te Utrecht (vac. dr. C. C. A. v. Harten) K. A. Abelsma tè Ingen. GEREF. KERKEN Beroepen te Gasselternijveen J. van Dyk te Koudum te Domburg-West- kapelle J. Paksy, kand. te Kampen. GEREF. KERKEN (VRIJGEMAAKT) Bedankt voor Rozenburg G. v. Keu len te Waardhuizen. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam regen Den Helder geh. b Ypenburg regen Vlissingen regen Eindhoven geh. bew. geh. bew. half bew. licht bew. geh. bew. Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Locarno Wenen 'nnsbruck 3elgrado Madrid Mallorca Assabon onbewolkt 12

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 2