De Fliptopper! Amstel Bier Gebotteld Pleader! EEN MNL. KRACHT "Flip" x^/uw Amstel-pul open, het nieuwe bier-plezier! JONGE VRL. ADMINISTRATIEVE KRACHT Wat 'n gemak! Uw opener zit al op de fles. Uw duim over de dop, wifsvinger onder de flip: open! Drie verbeteringen vergroten de nauwkeurigheid en verlengen de levensduur van de Omega Constellation OMEGA Daar huurt U beter. 30 NIEUWE AUTO'S. Quick service en benzinestation Geopend van 8—24 uur. ST.-AAGTENSTR. 16-18 LEIDEN Het Kamerlingh Onnes Laboratorium der Rijksuniversiteit in Leiden zoekt een met middelbare schoolopleiding, kunnende typen voor secretaresse- en documentatiewerk. Salaris volgens rijksregeling. Brieven te richten aan de adjunct-directeur van bovengenoemd labo ratorium, Nieuwsteeg 18, Leiden. de afdeling wassertf Leeftijd tot 50 jaar. Aanmelden aan ons kantoor: HAARLEMMERWEG 49. Nu geen opener meer nodig: even de wijsvinger onder de Fliptopper, duim erop, „flip"! - hij wipt eraf! Gemak en hygiëne: de Amstel kroonkurk, meest hygiënische sluiting van alle, is nu ook de makkelijkste door de nieuwe ideale sluiting. Pracht- pils eronder: bottelvers Amstel Pils met zijn ronde smaak, stevige schuimkraag, feestelijk sprankelend door rijk koolzuur! Amstel Pils met de Fliptopper! Amstel pullen prachtpils: kwaliteit én gemak voor dezelfde prijs. Gouden Omega Constellation met gouden band vanaf 1785t-, 1. Door nieuwe metaal-legeringen een nog nauwkeuriger tijdaanwijzing, zelfs bij plotselinge, grote temperatuurverschillen. 2. Door gebruik van de allernieuwste uurwerkolie (f1172,- per liter) slijtage praktisch uitgesl S. Omega heeft de grootste ultrasonische reinigingsmachines van Zwitserland. Daardoor l g 2. reiniging en daardoor grotere nauwkeurigheid. Alle metalen, die worden gebruikt bij de iabrikage van de Omega Constellation worden aan bijzonder zware proeven onderworpen om iedere kans op metaalvermoeidheid uit te duiten. Voor de kast van de Constellation wordt uitsluitend goud of staal gebruikt. Door het gebruik van speciale legeringen voor •11e bewegende onderdelen worden plotse linge of geleidelijke temperatuurwisselingen opgevangen. Daardoor zal de Constellation, onafhankelijk vnn klimatologische omstandig heden, steeds de juiste tijd aanwijzen. Be halve reinigende chemicaliën, worden de mo dernste electronische en ultrasonische hulp middelen gebruikt om alle vitale onderdelen vrij te maken van voor het blote oog onzicht bare stofdeeltjes. De lucht in de ateliers, waar de reiniging plaats vindt, wordt gezui verd. Een microscopisch kleine hoeveelheid van de zuiverste en kostbaarste olie ter wereld houdt de Constellation in perfecte gang. Het enige onderhoud, dat het horloge vraagt, is eens in de twee jaar deskundig reinigen en oliën. Elke chronometer is officieel getest. De naam „chronometer" wordt uitsluitend verleend aan uurwerken van uitzonderlijke precisie en wordt door de Zwitserse wet be schermd. Een horloge mag in Zwitserland alleen chronometer worden genoemd als het met sukses een test van 360 uur heeft onder gaan aan een Zwitsers instituut voor officiële chronometer-controle. Iedere Omega Con stellation voldoet aan de voor een chrono meter gestelde eisen. Bovendien verkrijgt iedere Constellation, zonder uitzondering, EF op haar certificaat de extra Vermelding zonderlijk goede resultaten". Dit is de ste onderscheiding, die een Zwitsers ins voor officiële chronometercontrole kan g Jen In 1963 fabriceerde Omega 61,47% vai Zwitserse chronometers. Omega bezit-2" Zwitserse precisierecords (6) voor polshor Op Dat één fabriek ooit alle 6 records zou 1 verkrijgen, werd tot voor kort voor omjruia lijk gehouden. bl De prijs van Constellation-pre tiCT DefabrikagevaneenOmega-Constellatio en veel meer tijd dan die van een gewoon loge. Want elk bewegend onderdeel wordf; vaardigd tot op een fraktie van een millii nauwkeurig. 153 belangrijke onderdelen den 1497 maal getest en gecontroleer|)5 worden 1215 keer gereinigd, zowel mi nisch als door middel van ultrasonisch! lingen. Ze worden gepolijst tot ze glii^S als spiegels. De wrijving wordt tot een mum gereduceerd. De Omega Constell benadert dan ook de sterrenwacht-predik, dicht als voor een polshorloge maar mo is. Een verschil van een paar sekonden W' voorkomen, maar dat is dan ook De chronometermakers van Omega schouwen de Omega Constellation als beste, dat zij ooit hebben gemaakt De stellation kost meer dan andere horl maar de prijs is reëel en verantwoon Elke Omega Constellation is automatic waterdicht Verkrijgbaar in goud, goul staal of edelstaal. Omega Seamaster de Ville Grote precisie en elegant model. Waterdicht, automatisch, schokvrij. Goud f650.- Edelstaal f260.- Goud op edelstaal f335.- idem met datum: f71.0.- resp.f290.- r.365.- Kiet automatisch v.a.f 195.- Omega Ladymatic Een nauwkeurig uurwerk met au tomatische opwinding. Desondanks geer plat en elegant. Zeer verzorgde en duidelijke wijzerplaat. Verkrijgbaar in goud, goud op staal, doublé en edelstaal en in goud met gouden band. Omega Seamaster Nauwkeurig en solide. Waterdicht, automatisch en vrij, Gouif575.- Staal f 210e- Doubléf240.- Ook verkrijgbaar met dab» k wijzing.

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 12