Pracht en praal van Vaticaan is in Bombay niet te vinden Lijst deelnemende adverteerder! c Lijst van prijswinnaars W. BROUWER LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 4 DECEMBER 1964 Paus verleent audiëntie in fletse, veelal vervallen zalen Pairs Paulus VI heeft gisteren audiëntie verleend onder draaien de plafond ventilatoren van fletse, soms vervallen zalen in Bombay. Maar hij scheen er zich evenzeer thuis te voelen als in de met fres co's versierde zalen van de Vaticaanse paleizen. De Paus bewoog zich met veel gemak op de audiënties, waar hij zijn zegen gaf en groeten uitwisselde zoals hij ook 6.500 km ver der in het Vaticaan gedaan zou hebben. Maar de audiëntiezalen waren verschillend. Eenvoudige stoel deed dienst als troon Sommige van zijn gasten, zoals de Indiase president Radhakrisj- nan, ontving hij in de ontvangst kamer van de r.-k. aartsbisschop. Het is een bescheiden zonder eni ge pretenties gemeubileerde zaal. Een eenvoudige met rode stof be klede stoel deed dienst als troon. Een grote groep van niet-chris- telijke bezoekers ontving de Paus in de aula van een meisjesschool bij het huis van de aartsbisschop van Bombay. De Paus stond op een klein kaal podium achter een microfoon. Zijn gasten zaten op met plastic beklede armstoelen en so fa's van verschillende modellen en kleuren. Het was een hemelsbreed ver schil met de Vaticaanse Sixtijnse kapel van Michelangelo, waar de Paus vele van zijn belangrijke audiënties gehouden heeft. De Indiërs, die buiten het huis van de aartsbisschop stonden te wachten, leken ook niet op de menigten welke zich dikwijls op het St. Pietersplein verzamelen om de Paus te zien en zijn zegen te ontvangen. Velen ston den geduldig uren te wachten tot dat zijn auto zou passeren. Er was hier niet het geschuifel zoals men dat in Rome kent. En ook was er- niet de nonchalance van de Romei- De Indiërs zijn hier als bedevaart gangers. Zij wilden de Paus zien, maar zij waren ook 7oor de andere prelaten gekomen. Elke maal dat een bisschop passeerde verzamelden tien tallen mensen zich knielend rond hem om zijn ring te kussen. „Heilige man uit het Westen" Het was duidelijk dat de meeste wachtenden christenen waren. Maar er waren ook Hindoes, die gekomen waren om de zegen te ontvangen van de geestelijke die door sommigen „Heilige man uit het westen" ge noemd wordt. Joodse leiders bij de Paus Als gevolg van de drukte op de receptie voor niet-christelijke leiders konden de vier joodse leiders niet aan de Paus worden voorgesteld. Om alsnog gelegenheid te hebben hen te ontmoeten heeft de Paus 20 minuten in de middag gereserveerd voor een ontmoeting met deze leiders in zijn residentie in het paleis van de aarts bisschop. Geschenken van en voor Paus Op iedere receptie, die de Paus tij dens zijn verblijf in Bombay geeft, worden geschenken uitgewisseld. De Paus biedt meestal zijn foto in zilveren lijst aan en verder ook her inneringsmedailles, geslagen ter ge legenheid van zijn bezoek aan India. Goud, zilver of brons, naar gelang de waardigheid van zijn gast. Zelf ontvangt de Paus geschenken van de meest uiteenlopende aard. Zoals een olifantstand, een gift van boeren uit Zuid-India, een bepluimde lans die door twee krijgslieden in oor- logsornaat van de wilde Naga-stam werd geschonken. Donderdagochtend werd hem ook een gebeelhouwde no- tehouten kist met doosjes met de verschillende soorten thee van India overhandigd. Het regeringshoofd van Goa bood hem een fijn bewerkte ivo ren kopie aan van de schrijn waarin de relikwieën van de heilige Fran- ciscus Xaverius worden bewaard, als „symbool van het grote respect, dat de inwoners van Goa voor hem heb ben". Kerke lijk Leven NED. HERV. KERK Aangenomen naar Marken (toez.) A. A. Drost, vlc. te A'dam-Osdorp. GEREF. KERKEN Aangenomen naar Wassenaar D. v. d. Wattum Agfa Click Moderne camera waai mee ledereen de mooiste foto maakt f 16,-. Click II f 22,-. Agfa I Clack 8 opnamen 6x9 op een rol - I film. Een leuke camera voor de beginner f 23,-. Agfa Isola Een camera voor 12 opnamen 6x6, met ingebouwd geelfilter f 33,-. Deze camera's In kleurrijke cadeau- sets „knipklaar" verpakt. Vraag Uw fotohandelaar naar de uit* voerige Agfa-krant. jeschenken 1 Novotny (in Moskou) bepleit winstmotief De Tsjechoslowaakse president An- tonin Novotny, die in Moskou ver blijft, heeft gisteren krachtige steun gegeven aan het winstmotief als ant woord op de economische moeilijk heden van het communistische-blok. Tegelijkertijd verzekerde de Tje- chische leider de nieuwe machtheb bers in het Kremlin ervan, dat zijn experimenten met de nieuwe econo mische kuur niet gevaarlijk zullen zijn voor het communisme en het communistische stelsel Novotny bracht verslag uit over een poging van zijn land tot „eco nomisch revisionisme" in een rede op een Russisch-Tsjechische vriend schapsbijeenkomst ter ere van het bezoek van Novotny aan de Sowjet- Unie. Vooraanstaande Russische leiders, onder wie partijleider Brezjnew en premier Kosigin, luisterden aandach tig naar de verklaring, die Novotny gaf over de economische nieuwe aan pak van Praag. Intussen publiceerde het Russische regeringsblad Izwestia behalve de tekst van de rede van Novotny een nieuwe krachtige oproep tot soort gelijke hervorming die afkomstig waren van twee liberale economen. Deze beide economen. W. Bjelkin en I. Birman, verdedigden het ge bruik van het winstmotief tegen be schuldigingen van conservatieve zijde, dat het een kapitalistische trek is die om morele redenen voor het communisme ongeschikt is. FELLE AANVAL VAN BREZJNEW OP DE M.L.F. In een bijeenkomst in het Krem lin ter gelegenheid van het bezoek van president Novotny van Tsjecho- Slowakije heeft de Russische partij leider Brezjnew gisteren weer een felle aanval gedaan op de voorge stelde multilaterale NAVO-kern- macht (MLF). Hij noemde het plan „een nieuwe gevaarlijke concessie aan op revanche beluste kringen" en verklaarde, dat het Kremlin vastbe sloten is nimmer toe te laten da* kernwapens in Westduitse handen komen. Ruslands voornaamste doel, zo be weerde hij, is tot concrete ontwape ningsovereenkomsten te komen. Er moeten niet-aflatende pogingen wor den gedaan, de kansen op een mili taire ramp te verkleinen, zo zei Brezjnew. De Sowjet-Unie had al ge ruime tijd geleden voorstellen gedaan inzake een volledig verbod op kernproeven en de vernietiging van kernwapens. „Kortgeleden kwam een dergelijk geluid ook van de volksrepubliek China. Dit alles is de aandacht waard", aldus de Russische partijleider. Over Kongo zei Brezjnew, dat de landing van Belgische parachutisten van verleden week „een treffend voorbeeld van de collectieve piraterij van de koloniesators" was. Rusland ziet het als zijn plicht, de „vrijheids strijd in Kongo te steunen". Wat Vietnam betreft herhaalde hij, dat de Sowjet-Unie niet onverschillig kan blijven staan ten opzichte van het lot van een „socialistische broe- derstaat" en bereid is „de nodige hulp te verlenen". Dijkbewaking opgeheven Om kwart over drie vannacht is de beperkte dijkbewaking, die gister morgen om acht uur voor het dis trict zuid in verband met de heer sende storm werd ingesteld, opgehe ven. District zuid omvat de provin cies Zeeland, Noord-Brabant, Zuid- j Holland en Noord-Holland tot Cal- i lantsoog. Op elke receptie kreeg de Paus de traditionele bloemenslinger om zijn schouders. Gisteren verrichtte de Paus één van de meest ontroerende plechtig heden die het rooms katholicisme kent. In aanwezigheid van tiental len duizenden gelovigen heeft hy 6 nieuwe bisschoppen gewijd. HÜ plaatste bij deze wijding zijn handen op hun schouders. Een han deling, welke een symbool is voor de overtuiging, dat de bisschoppen de opvolgers zijn van de apostelen. Bij het vallen van de avond nam de Paus deel aan een mis in de open lucht die misschien een van de meest indrukwekkende religieuze plechtig heid vormde die dit land van grote religies ooit heeft gekend. De pauselijke stem zong- het kyrie: „God heb medelijden met ons". De stemmen van meer dan 100.000 ge lovigen antwoordden hem. Religieus ballet In de avonduren woonde de Paus een religieus ballet bij. Indiase ac teurs in landskledij gaven op Indiase muziek een uitbeelding van een bij bels verhaal. Christus werd ten tone le gevoerd in de kleding van Sadjoe, een heilige Hindoe, Maria droeg een sari, het opperkleed van een Hindoe- staanse vrouw, terwijl satan gekleed was in de traditionele uitrusting van de demonen uit de tempeldansen. Een duizend leden tellend koor zong in Hindoestaans en Sanskriet. Laatste dagen in Bombay Temidden van enorme menigten is de Paus vandaag, de derde dag zjjn bezoek 'aan India begonnen met het celebreren van een mis in de openlucht. Daarvoor waren circa 20.000 n sen samengekomen op het sportveld van het St.-Xaverius-college. Twin tig zevenjarige weesjongens ware eersten die uit zijn handen de eerste communie ontvingen. De Paus bezocht vervolgens het rooms-katholieke weeshuis, waar 216 weeskinderen op de vloer van het gammele gebouw slapen omdat er geen geld en geen plaats is voor bedden. Hij ontbeet met de kinderen, terwijl buiten persfotografen in con flict kwamen met de politie omdat zij het tafereel door de ramen wil den fotograferen. De Paus schonk het weeshuis, dat door bedelarij in stand wordt gehouden, een bedrag voldoende voor een jaar verzorging van de kinderen. Hij werd vervol gens rondgeleid in een ziekenhuis, waar hij zieken zegende. Hindoe drie dagen in hongerstaking Een districtsvoorzitter van de fa natieke anti-r. katholieke Mahasab- ha Hindoe-groep is in hongerstaking gegaan omdat de politie hem ver hinderd heeft tegen Paus Paulus te demonstreren. De man heeft klaard drie dagen te zullen vasten om te protesteren tegen de beperken de maatregelen van de politie tegen de activiteiten van zijn organisatie. Ds. W. Könemann verongelukt De in Oosterbeek wonende zen- dd-ngspredlkant ds. W. Könemann is woensdagavond verongelukt. De pre dikant kwam met zijn auto in bot sing met een auto toen hij in Arnhem de Amsterdamseweg wilde oprijden. Ds. Könemann was 59 jaar oud. De wagen van de predikant werd geheel vernield, evenals de andere auto, waarvan die bestuurder, de 25- jarige heer H. Spitman uit Ooster beek, ernstig werd gewond. Twee mede-inzittenden van de heer Spit- lan liepen een hersenschudding op. Nederlanders bouwen kerk in Berlijn Werklieden uit 8 Overijsselse plaat- en bouwen een kerk voor de Evan gelische gemeente in Berlijn, 500 me- van de toren van de vopo's by Zehlendorp in West-Berlijn. De kerk wordt in elkaar gezet door dertien Nederlandse houtspecialisten en zal dienen als centrum voor het werk da. Roswith Gerloff. Het gebouw dat 350 zitplaatsen krijgt, is nu onder de kap. De kerk verrijst volgens speciaal systeem, dat uit Vrooms- hoop stamt, waar een bedryf is, dat zich al 35 jaar toelegt op speciale houtbouwsystemen. Alle elementen zyn uit deze plaats aangevoerd. De bouwkosten van de kerk met kosters- woning en behuizing voor de maat schappelijke werkster zyn begroot op f 350.000,Dakbedekkers ui' Olst en schilders uit Enschede dra gen ook hun „steentje" by. Zeepost Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiter lijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld: Argentinië: Cap San Marco (6/12), Laennec (8/12); Australië: Orlana (10/12); Brazilië: Cap San Marco (6/12); Canada: Maas dam (6/12), Nieuw Amsterdam (8/12), (8/12); V.S. van Amerika: Nieuw erdam (8/12), Soestdijk (9/12); Z.-Afrika (Rep.) m.l.v. Z.W.-Afrika: Pretoria Castle (6/12). Oostkerk (9/12). Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpakketten geven de uw kind goed beschermd tegen winterkou wollen dubbel-ribsteek kleuter- ondergoed warmte-isolerend, ijzersterk, naadloos. Ook verkrijgbaar in katoen. pg 1. Teekens, Mare 94 Br\)nen, Turfmarkt 7 3. V. d. Staay, Botermarkt 28 4. De Vooruitgang, Haarl.str. 1! 5. Prononce, Breestr. 65 6. Joh. Boelee, Hoge Rijndijk 10 7. J. Abspoel, Korevaarstraat 16 8. Overgaauw, Hogewoerd 130 9. Korevaar Garage, Korevaarstr. Ooy, Breestraat 39 Oude Rijn 34 Nieuwe Rijn 49 10. Adr. 11, 13. 15! 16. 17. Het Pruitpalels, Haarf.s 18. Groenen, Nieuwe Rijn 19. Het Motorhuls, Morssingel lb 20. Rijwielhandel Noordelnde. Noor de' 21. Adr. van Ooy, Breestr. 3! 22. Hogenes, Volmolengracht 23. N.T.B., Vijf Meiplein 16 Ooy, Breestraa Groenoord, Haarlemmerweg 43a logewoerd 5f •sweg 30 28. Autoverhuur Tip Top St. Aagtenstraat 14 33. V. d. Water, Haarl.s HOOFDPRIJS VAN F 100,— P. van Diggelen, Antillenstraat 116, HOOFDPRIJS VAN F 75,— HOOFDPRIJS VAN F 50,— K. Mank, Munnikenstraat 10 Leiden. DRIE HOOFDPRIJZEN VAN F 25 Mevr. C. RosdorffHazenoot, Julia nas traat 60, Noordwyk aan Zee; mevr. v. d. Velden, Sophiastraat 35, Leiden; Th. Pont, Wilgenlaan 50, Al phen aan den Ryn. TIEN PRIJZEN VAN F 10,— Mevr. C. Vooys-van Ryn. Vlierstraat 38, Katwyk aan Zee; M. Hillebrand, Transvaalhof 6, Leiden; W. Nygh, Hoogstraat 3, Katwyk aan Zee; J. F. A. -Voorby, P. J. Blokstraat 6, Leiden; J. J. v. d. Mey, Leidseweg 519, Voor schoten P. Eradus, Middelstegracht 141, Leiden; J. Mokkenstorm, Fred. Heridrikplantsoen 31, Leiderdorp; mej. M. Ch. F. de Groen, Boerhaave- laan 23, Leiden; mevr. T. M. v. d. Blom, IJsselkade 5, Leiden; mevr. A. J. Bentvelzen—Voorwinden, RJjn- en Schiekade 133, Leiden. TWINTIG PRIJZEN VAN F 5.— H. J. Broeksema, Decimastraat 37, Leiden; B. Devilee, Hoflaan 120, Lei den; P. Hemerik, Coornherstraat 21, Leiden; C. van Elswijk, Reyers- koop 177 Boskoop; mevr. B. v. d. Woude Willem de Zwijgerlaan 27, Leiden; mej. Annemaris Hazenoot, de Ruyterstraat 14, Noordwyk aan Zee; mevr. H. M. Dorrepaalde Hooge, Rich, Holstraat 20. Leiden; H. Voor by, Colenbranderstraat 19, Leiden; mevr. J. van LieropKlerkx, Koning straat 62, Leiderdorp; J. M. Tervoo- ren, Nieuw Voordorpstraat 12, Voor schoten; mej. M. Erades, Melchior Treublaan 20, Leiden. I. Vavier, Wil lemstraat 4, Leiden; M. Hidding, Roo- denburgerstraat 22, Leiden; H. Jon- geleen, Merelstraat 25, Leiden; S. Janse. Irenestraat 17, Lelden; E. van Loef, Vestestraat 138, Leiden; mevr. Huyssteden de Wit-van Valderen, Levendaal 29a, Leiden; Mevr. Koe nen, Hoge Ryndyk 411, Zoeterwoude. mevr. SuzanVerdyn, Apothekersdijk 20. Leiden; mevr. J. J. Abspoel, Corel- listraat 6, Leiden. VEERTIG PRIJZEN VAN F 2,50 A. Laman, Bakhuis Rozeboomstr. 3, Leiden; B. Schroef, Irenestraat 32a, i Leiden; E. S. Kloek. Morsweg 16, Leiden; Th. H. J. Janssen, Valerius- straat 122, Leiden; mevr. Keyzer, Oude Ryn 184, Leiden Tj. van Olle- fen, Apothekersdyk 21, Leiden; G. C. Neuteboom. Munnikenstraat 93, Lei den; D. Ni'evaart, J. P. Coenhof 3, Leiden; A. Janse, Leedestraat 8 bo ven, Leiden; F. B. Döll, Hoflaan 261, Leiden; H. Brouwer. Bernhardstraat 21, Zoeterwoude; P. Hogenes, Hooge- In Parijs viert de avondpanta lon hoogtij. Romy Schneider in deze nieuwe modehledij met een cape van Amerikaans marter. NOTA OVER CONCORDE Groot-Brittannië heeft de Britse ambassadeur in Parys sir Pierson Dixon aan de Franse minister van Euitenl. Zaken Maurice Couve de Murville een verklaring doen over handigen betreffende de Brits-Fran se bouw van een supersonisch ver keersvliegtuig, de Concorde. Britse zegslieden zeiden dat de verklaring gezien moet worden als onderdeel van de voortgezette bespreking over het plan. zy zeiden dat in de verklaring nota genomen wordt van de bood schap van de Franse premier Geor ges Pompidou van 12 november, maar niet beschouwd moet worden als het Britse antwoord daarop. Pompidou zou Groot-Brittannië ge waagd hebben nu definitief te zeggen of het van plan is verder mee te werken aan het gemeenschappeiyke project. aard 81, Koudekerk aan den Ryn; Koree, Lombokstraat 81, Leiden; r. Nagtegaal, Hoge Rijndyk 24. Lei en; A. J. van Atten, Koningstraat 3, Leiderdorp; C. Doornekamp, Duinhof 23, Leiden; Mevr. J. M. Har- teveldBuys, Levendaal 86a, Leiden; Wim van Vliet, van Baerlestraat 2, Leiden; H. J. Heykoop, Beethoven- laan 19, Leiden; mej. W. Breedeveld, Seringensstraat 57a, Leiden; A. C. Bol Tomatenstraat 82, Leiden; mej. T. de Joode, Ammonslaan 16, Wassenaar; W. C. van Tongeren. Haarlemmerweg 18, Leiden; A. Niehot, Gerrit Dou- straat 37, Leiden; G. P. Hendriksen, Fagelstraat 22, Leiden; E. Erades, Boshuizerkade 36, Leiden; mej. Y. Goedman. Leidse weg 165, Voorscho ten; R. S. Dantuma, Willem de Zwij gerlaan 45, Oegstgeest; H. Möhl- Zuiderstraat 5, Sassenheim; A. F. J. Strijk, Obrechtstraat 33, Leiden; H. Teske Papelaan 90, Voorschoten; Verbeek, Ridderspoorlaan 105, evr. J. Zeilstra, Kerk straat 8. Woubrugge; Joh. Stol, Vival- distraat 43. Leiden; mevr. Monteba, Hoogl. Kerkkoorsteeg 14, Leiden; F. N. Bink, Utr. Jaagpad 13, Leiden; Chr. Hoppenbrouwer, da Costastraat 31, Leiden; F. Spierenburg, Rynstraat 35a, Katwyk aan den Ryn; mej. F. P. Cassette, P. J. Blokstraat 43, Leiden; K. F. v. d. Broek. 2e Looierstraat 9, Leiden. J. de Best, Westpad 15a, Katwyk aan Zee; G. Kuyntjes, Splinterlaan 5, Leiderdorp; T. Y. Mol, Huizingastraat 18. Leiden; mej. F. P. Cassette, P. J. Blokstraat 43, Leiden; mevr. L. E. M. Lut van Heugten, Plantsoen 81, Lei den; K. Roos, Haven 40a, Leiden; M. Tonkes, Hoge Rijndyk 107a, Leiden. De pry zen worden aan de boegezonden. 36. V. d. Nat, Morsstraat 25 37. J. Sadlo. Herenstraat 18 38. Caxon, Haagweg 15 39. Nolet's Herenmode. Boterm. 40. City Garage, Middelstegr. 89 41. De'Lange, Hoge Rijndijk 74 42. Van Breedeveld, Haven 11 43. Futura, Burgsteeg 4 44. Rateban, Langebrug 46 45. Mary Home, Breestraat 148 46. Feye Brinks, Breestraat 114c 47. De la Blje. Korte Mare 26 48. Het Boekhuis, Breestr. 52 49. Maison Henry. Breestraat 41 50. Elvé. Nieuwe Rijn 83 53. Luxor, Stationsweg 19 54. H. Walenkamp, Haarlen 55. Brouwer, Haarl.str. 23 58. Van Kampenhout. Lansdaal, Vrouwensteeg 3 h. Boelee. Hoge Rijndijk 10 Mandersloot. Donkersteeg 14 64. Teekens, Mare 94 d. Ouweelen, Hoolgracl "br. Jaagp Horst, Doezastraat 22 Jac. Arnoldus, Utr. Jaagpad 7 - - raat 22 Van Muyen, Hooigracht 54 70. Iemco N.V.. Nieuwe Rijn 30-31-3 71. Hartman. Haarl.str. 121 72. Van Delft. Steenstr. 45 73. M. de Vries, Haarl.str. 149 74. Brouwer, Haarl.str. 23 75. Dreef, Burgsteeg 3 76. D. P. v. d. Nat. Morsstraat 25 77. E.L.V.A., Magd. Moonsstr. 68 78. Janny v. Groeningen. Morsstr. 2: 79. Van Deuzen, Hogewoerd 77 d. Staay, Botermarkt 28 Hogew. 35 Verheul, Haarlemmerstraat 86 Roosen Optiek, Kort Galgew. 1 De Luifelbaan, Vijf Meiplein Anth. Nic. de Tombe, Geversstraat 57 91. Langezaal. Stille Rijn 3-4 92. Knegtel, Haarl.str. 213 Peltenburg van 1793, Breestr. 109 94. Brouwer, Haarl.i 95. Vroom en Dreesmann Horst, Vijf Meipl. 34 V. Kampenhout. Hrl.s Dreef, Burgsteeg 3 Vulpenkllnlek Wolfslag. Breestraat 145 102. Wilms Floet, Haarl.str. 182 103. Fa. van Velzen, Noordelnde 24 104 Pleck, Haarl.str. 228. 105. Kramers. Korevaarstr. 17 107. Schoondergang, Lange Mare 65 108. Het Rlngenhuls, Morsstr. 9 109. Broekenspecialist, Haarl.str. Staay. Botermarkt 28 113. Automobielbedr. Kooreman, Levendaal 177 116. De Wlt's 117. Boekkooi, Oude Vest 189 118. Dullaert, Korte Mare 2 119. Eradus, Haarl.str. 12 120. P. v. d. Helden, Nieuwe Ry: 121. Plessen, Bevrijdingsplein 12 122. PAM olie, Haagweg 15 123. Pierrot, Maarsmanssteeg 124. Broekenpalels. Haarl.str. 127. Poptie, Haarl.s Hogewoerd 189 132. Schoondergang, Lange Mare 65 133. Elam NV, Haarl.weg 2 134. Magazijn 't Hoekje. Breestr. 120 135. Demmenie, Haarl.str. 167 136. Riedel 137. Den Holder. Janvossensteeg 75 138. Kleine's Chem. Fabrieken Haarlemmerstraat li 140. De Graaff, Breestr. 29 ei 141. Werkhoven en Blijenberg, Haarlemmerstraat W 142. Tom Brinks, Haarl.s 143. D. Galjaard, De 144. Brouwer, Haarl.str. za 145. De Cowboy, Hogewoerd 50 146. Van Deene, Breestr. 12 147. P. J. v. Hooven, Herensingel 2jet 148. Mary Home, Breestr. 128 r 149. Beugelsdijk, Middelstegracht f, 150. Van Cleef, Haarl.str. 172 h' 51. Caron, Haagweg 15 152. 153. 154. De Pelikaan, ifo 27 Hogewoerd 122 161. De Pelikaan, Pelikaanstraat 27^ 162. M. de Vries. Haarl.str. 203 163. A. van Borselen, Hooigracht 6,pr 164. Boom, Kraalerstraat 10 Apothekersdijk r arl.str. 167 168. Brouwer, Haarl.str. 23 ini 169. De Verfton, Hogewoerd 75 170. Jan Bentveld, Hogewoerd 122 Papierhandel Dane, Haarl.s'" 174. Het Klaverblad, Hogewoerd 175. Anton Ladar Burg, Ladan, Lage Rijndijk 28^ Peter, St. Aagtenstr. 178. Reformh. Llgthart, Terweeweg t 179. Herman Trossèl, Hogewoerd 109id 180. Maison Spier, Haarl.str. 107 lft 181. S. van Maanen, Levendaal 27 111 182. C. H. Nolet, Haarl.str. 206. lei 185. V. Rossum, du 1 Drlessen, Breestraat 186. Restaurant Bernsen, Breestr. li 187. Vavier. Levendaal 165 1 188. Feye Brinks, Breestraat 114c Ooy, Breestraat 39 192. Dreef, Burgsteeg 3 193. Anton Ladan, Lage Rijndijk 2( 194. Iemco, Nieuwe Rijn 32 G 195. Fa. Schoondergang, L. Mare 6Ï1* 196. Corn. Hundersmarck en Zn., Beatrixstraat 'ija 201. Dreef, Burgsteeg 202. Jan Bentveld, Hogew. 122 203. M. v. d. Horst, Herengr. 4 204. De Kleine Winst, Haarl.s 205. Adr. v. Oo~ 206. Gejo, Haarl.s Breestraat 39 d. Burgh, Haarl.str. 73a(n 208. Demmenie, Haarl.str. 167 209. Teekens, Mare 94 210. Foto Holvast, Apothekersdijk ia 211. Autorijschool Clere, Falckstr. l,r 212. Schrama, Langebrug 51 Noordelnde 215. Sasburg, Stieltjesstraat 10 218. Oerlemans, Haarl.s 219. De 3 Eenen, Haarl.str. 111 220. Teske, Doezastraat 5 Kemp, Botermarkt 12 224. De Pelikaan, Pelikaanstraat 27 225. De Geus, Doezastraat 8 226. De Vrind, Beschuitsteeg 12 f jrthuls V. d. Staay, Boterm. 2 Janse, Haarl.str. 129 Spoi 229. G. A. A. Nouwens, Geversstr. 63P 230. Sam v. Weesel en Zn, Hogew. A. Verhoog, Haarl.s Valderen, Haarl.s Rex Theater. Haarl.s 240. V. Rossum, du i Advertentie UlTfalpSELi ondanks lefPry^GocDTf^BêerV. /k>b "ïAAReVlYüG zo i0P£\v S&0 oPTi® HCTGEHEltn/AWifirf/\tjj£ir; Met bovenstaande tekening verwief de heer J. Nieuwenburg, Vondellaan 22, de eerste prijs: EEN KLOK of GOUDEN HORLOGE ter waarde van f 175, De tweede prijs: EEN HORLOGE, ter waarde van f 75, werd toegekend aan de heer G. J. A. KUNSINK, Graaf ran Bloisstr. 7 in BENTHUIZEN. De derde prijs: EEN REISWEKKER, ter waarde van f30,— aan mej. CONNY VAN DUIJVENBODE, Juffermansstraat 38, OEGSTGEEST. SPECIAALZAAK IN UURWERKEN. Haarlemmerstraat 23 Eigen reparatie-inrichting Telefoon 22076 Leiden

Leidsch Dagblad | 1964 | | pagina 4